خانه انجمن خوشبختی را چند می خرید !
٦٨٢
٦٨
h_ghasemi

خوشبختی را چند می خرید !

خوشبختی را چند می خرید !

به نظر شما همین حالا که زندگی می کنید ،برای خوشبختی چه بهایی باید پرداخت؟

٩٤/٠٢/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٠٢
٢
٠
به قول چارلی چاپلین خوشبختی فاصله میان 2 بدبختی است! :دی اینی که سالمم و بدنم خودش خودکار کار میکنه نیازی به هیچ کمکی نداره یک دنیا ارزش داره!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
متاسفانه این تیتر اصلی انجمن من نیست! و من چندماه پیش این انجمن رو فرستادم و الان یادم نمیاد که تیتر اصلیش چی بود! :( ولی "خریدن خوشبختی" بار معنایی زیبایی نداره و از تمام دوستان خواهش می کنم که به خود سوال توجه کنن :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٠٢
١٣
٣
خوشبختی و بدبختی نسبیه. باید ببینی از نظر شخص تو خوشبختی یعنی چی. از نظر من خوشبختی یعنی آرامش. زندگی بدون دغدغه های فرساینده روحی که این روزا همه عجیب باهاش درگیرن. خدا رو شکر من از وضعیت زندگیم راضیم. نمیگم خوشبختی 100% اما بیشتر از حسای بد حس خوب دارم تو زندگیم. فکر میکنم مهمترین دلیلش اینه که از خودم راضیم. به قول معروف all I can be is me
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
جوابت خیلی به دلم نشست :)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
اولین باره که 3 تا مثبت میگیره کامنتتون !!
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
5 تا مثبت گرفتی هااا....البته طرفدار قدیمیتم حضور داشته :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
هشتمین لایکو من دادم، عالی بود (:
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
نه،نهمین لایک بود
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٠٢
٢
٠
11 تا مثبت :-o جیمیا خوبین؟ :-))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٠٢
١
٠
ارررررررره ک خوبیم:)))))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
آره منم معتقدم که نسبیه اما بهای احساس خوشبختی که تو بهش رسیدی چی بوده رویاجون؟ // مثبتاتم تبریک :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٠٢
٢
٠
سلام ... خوشبختي كه قرار باشد بهايي برايش بدهي به قول گناباديها به توتي نمي ارزد. خوشبختي يعني عاشقي
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
دقیقا. خلاصه ی توضیح من همین عاشقیه. با تمام وجودت عاشق زندگی بودن. که با همه چیزاش سوختن که نه بلکه ساختن. هرکی به این مرحله برسه خوشبخته :)
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
خوشبختی یعنی عاشقی ............... با نظرتون صد در صد موافقم ........... موافــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق دی :)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
ضرب المثلتون مال تربتیها نبود؟:)))))))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
هیچ چیزی در دنیا بدون بها و ارزش نیست. خوشبختی هم همینطور. برای احساس خوشبختی چه بهایی باید بپردازیم؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٠٦
٠
٠
سلام ... عاشقي بهايش عشق است
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
به نظرمن افراددربدترین شرایطی که خودشون فک میکنن هستند بازم خوشبختن چون بدبخت ترازاوناهم هست من برای بدست اوردن خوشبختی همین الانم خیلی سختی کشیدم ولی الا نروزی صدهزارمرتبه خداروشکرمیکنم چون واقعاالان هیچ مشکلی ندارممممممممممممممممممممممم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
آفرین! منم منظورم اینه که چیکار کردی که الان احساس خوشبختی می کنی دلنیاجان؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
خیلی سخته برام گفتنش... فکر میکنم فعل خریدن هم درست نیس. بیشتر مثل معاوضه کردنه. مبادله ی حس با حس! با رویا موافقم. خوشبختی برا هرکی یه جوره و نسبیه. نمیدونم من ارمانگرام یا چی ولی نمیتونم قسمت دوم حرف رویا رو قبول کنم چون به نظرم خوشبختی باید 100% باشه حتی با اینکه برا هرکی یه جوره! ینی به نظرم همون شخص باید تو راهش انقد ثابت قدم باشه که دیگه کوچکرین گله ای نکنه! امروزه تو جاهای دیگه رو نمیدونم ولی تو ایران هیچکس از اول احساس خوشبختی نمیکنه. که فکر میکنه همه اش داره بش ظلم میشه. به نظرم بهاش تو ایران اینه که از خود قبلیت کنده شی. از خود قبلی متنفر از زمین و زمانت. از خود قبلی خود برتر همه بینت. یه همچین چیزی. بهترین تشبیه برای این از حرفم فکر کنم یه مادر باشه. شاید که یه مادر دهه پنجاهی یا چهلی تو ایران بیشتر همه احساس خوشبختی کنه. چون از راهی که رفته راضیه.که لبخند بچه و شوهرش و راضی بودن اونا ازش بهترین حسه براش و احساس خوشبختی میکنه اون موقع. البته نه هر مادری ولی خب تصور من اینه چون هیچکس اندازه ی یه مادر به خاطر فداکاری هایی که کرده از خودش راضی نیس که حتی اگه کاراشو وظیه بدونه همین که از خودش بی نهایت راضیه یعنی خوشبخت بودن! پس خوشبخت بودن یعنی بی نهایت از دنیا و زندگی و راهی که رفتی راضی بودن. که رویا مثلا الان خیلی بش نزدیکه تو نظر من ولی چون گفت 100% راضی نیس نمیتونم کاملا بش بگم خوشبخت!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
معنی خوشبختی از نظر من اینه. حالا کسی نیاد بگه چرا اسم خدا رو تو حرفات نیوردی ها :| :دی خب اگه کسی خدا براش مهم ترین چیز تو زندگی باشه هم تعریفش همین میشه دیگه. که ینی انقدر از زندگی که خدا داده بهش راضی باشه که به خودش بگه خوشبخت دیگه. والا :دی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
دقیقا! آخه اصلا این تیتر، تیتر من نیست و خوشبختی هم خریدنی نیست اما مسلما برای رسیدن بهش باید بهایی بپردازیم و البته من با صددرصدی بودنش موافق نیستم چون هیچ چیز صددرصدی وجود نداره و البته که هرگز و هرگز با "تنفر از خود و بدیهای خود" نمیشه به احساس خوشبختی رسید. ما باید نقصهامونو بپذیریم و ازشون به نفع مسیر زندگیمون استفاده کنیم نه اینکه ازشون برائت و بیزاری داشته باشیم. اونا جزیی از وجود ما هستن فوفانوی عزیز و باید باشن تا باهاشون به تکامل برسیم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٠٢
٢
٠
خوذم اگه بخام با بدترین زندگی میشم خوشبخت ترین فرد توی جهان..ب دیدم بستگی داره..دیدم ب دنیام چجوری باشه..و همچنان معتقدم خیلی بدبختم:/خخخخخخخخخخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
چطوری؟ میشه بیشتر توضیح بدی عاطفه جون؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
هدی جونی وقتی من خودم معتقدم خوشبخت نیستم پس ازین بیشتر نمیتونم توضیح بدم:دی..ولی اگه با فکر و ذهنمون ب خودمون بگیم خوشبختیم حتی اگه بدترین اتفاقم برامون بیفته با ی دید مثبت بهش نگاه میکنیم:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٠٢
١
٠
برای هر خوشبختی باید کمی ب دشواری بیوفتیو کمی هم زحمت بکشی هیچ خوشبختی بی هیچ و بی دلیل بوجود نمیاد
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٠٢
١
٠
هررکسی خم استراتژی خاص خودش رو برای رسیدن ب هدفش داره. برای زندگی خوب در اینده و پول و خوشبختی من خودم باید کمی زحمت به خودم بدم کمتر تفریح کنم کمتر خوش بگزرونم ولی موقت مطمعنم که موفقیت بزرگی در راهه:)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
منم براتون آرزوی موفقیت می کنم علی آقا :)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
مگه خوشبختی بها داره؟
saleh
saleh
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
گاهی...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
خوشبختی شیرین بدون بها ک معنی نداره یا اصلا شاید بوجود نیاد
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
جان قلی عکس اواتارتو عوض کن:||||||||||||||||||||| میترسمممممممممممممممممم:|
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
اگه بها نداشت الان همه خوشبخت بودند (:
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
صد البته هاچ. بهای بزرگی داره خوشبخت شدن ... به بزرگی خود زندگی ...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
چیییی شده:/
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
چیزی نیس. نگران نباشید :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
من بدبختم! برای همین نمیتونم و بلد نیستم در مورد خوشبختی نظری بدم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
:(
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
بهای خوشبختی زندگی آدمه...ما که ناشکری نمیکنیم ولی خوشبختی (زندگی بدون مشغله فکری ،بدون غم و غصه و با آرامش کامل) یکمی زیادی رویاییه واسه ما !!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
زندگی بدون مشغله فکری که دیگه زندگی نیست :)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
خوشبختی بدون بهاست خوش بختی فقط ارامش می خواد.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
پس بهای خوشبختی، رسیدن به حس آرامشه از نظر شما ...
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
بهای خوشبختی گذر عمره!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
گذر عمر ... و یعنی هرکس که عمرش گذشت به خوشبختی میرسه در انتهای راه؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
بهای خوشبختیم، ساده گرفتن زندگیمه، ای کاش بتونم از برخی مسائل راحت بگذرم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
دیدگاه جالبیه ... مرسی مهرنازجان. امیدوارم که بتونی و برسی :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
يكي از بهترين طريق خوشبخت شدن اين است كه انسان معتقد باشد كه واقعا خوشبخت است و يا روزي خواهد شد " در یک کلام امید همیشگی :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
امید ... هوممم ... مرسی.
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
خوشبختی واقعی در احساس آرامش در لحظه حال است
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
احساس آرامش ... اینم حقیقتیه به هرحال :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٢/٠٢
٠
٠
سرچ کردم این دو تا به نظرم کامل تر اومد :دی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
مرسی مهساجونم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٠٢
١
٠
خوشبختی یه حسه مثل بقیه ی احساس ما......ما چیزی رو حس میکنیم که خودمون میخوایم حس کنیم..... من احساس خوشبختی میکنم چون میخوام خوشبخت باشم حالا اگه تمام دنیا روی سر من خراب بشه نمیتونه این حس آرامش و خوشبختی رو ازم بگیره
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
چیکار کردین که به این حس رسیدین؟
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
پنج تومن .
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
O_0
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٠٣
٠
٠
از خود گذشتگی در یه زمانهای خاصی... یه وقتایی درد کشیدن... یه بغضای رسوب شده تو گلو... خلاصه گاهی خوشبختی بهای سنگینی داره ، حتی یه وقتایی تو مسیر آدم فکر میکنه واقعا ارزش داره؟ امیدوارم هر کس هر بهایی که برای رسیدن به آرزوهاش پرداخت میکنه آخرش حس کنه که ارزشش رو داشت... خودِ من هنوز گاهی واسم سوال پیش میاد
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
.....من تا حالا هیچ بهایی نپرداختم:دی(چون هنو بهش نرسیدم:دی..خوشبختیو میگم..)من سرعتم 120ک.م بر ساعت خوشبختی 180:|
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
مثل همیشه نگاه شفاف و وسیعی داشتید به مفاهیم ... و چقدر گویا و بی تکلف. مرسی :) خیلی باهاتون موافقم. خیلی زیاد. و امیدوارم که هم برای شما و هم برای هرکسی که به این سوال برمیخوره، مسیری که طی میکنه و هدفگذاریی که کرده، هردو ارزششو داشته باشن. ممنون از حضور خوب شما :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
آخه تو هنوز کوشولویی عاطفه جونی :) می‌رسی عزیزم. می‌رسی ایشالا. صبور باش و پرتلاش :)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
واقعا باید بهاش پرداخت بشه ، گاهی اوقات خیلی سنگینه ...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٠٦
٠
٠
بینهایت ممنونم خانوم قاسمی :) . خیلی لطف دارید :) . کاملا درسته و امیدوارم این اتفاق واسه همه بیفته. گاهی آدم آخر خط میبینه علاوه بر اینکه نمیارزید کلا راه رو هم اشتباه آمده و خوشبختی ربطی به این مسیرِ طی شده نداره...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٠٦
٠
٠
امیدوارم با تلاشتون سرعتتون بیشتر شه عاطفه بانو... سمیرا خانوم تمامِ حرف رو زدین
pari_n
pari_n
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
بهای خوشبختی پیداکردن راه درست زندگی کردنه.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/٠٤
٠
٠
و راه درست زندگی کردن چیه؟
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٢/٠٧
٠
٠
خوشبختی !!! چه واژه غریبی...