خانه انجمن بوی سوختنی میاد!
٦٢٥
٤٣
Niva

بوی سوختنی میاد!

بوی سوختنی میاد!

شده تا حالا مطلبی بنویسید و دیر تایپ کنین و به قول معروف زمانش رد بشه و بسوزه؟

اون موقع مطلب رو چی کار می کنین؟

بیشتر اهل خوندن کدوم مطالب سایت هستین؟ 

٩٣/٠٨/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
واسه فهمیدن سوال اول حداقل باید یک ماه مطالعه داشته باشم 0.0 ، سوال دومم مربوط میشه به سوال اول 15 روز مطالعه 0.o ، تو سایتم شعرای آقای ریاحی و اکثر مطالب دوستامو میخونم مطالب دیگه هم گذری هستش.
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نشده ..اما حتما خیلی حرص دراره.. اونهمه زحمت بکشیو همش ... بیشتر قسمت جادوی کاغذی.کامنت دوستان پای مطلبایی که واسم جالبه:) و اونایی ک تحلیل خبرای جدیدن ممررسسیی نیوا جان
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٨
٣
١
انجمن سوخته داشتم ولی مطلب سوخته نه!!!!!!! همین انجمن سفر به مریخ ،چند ماه پیش که مطلبش داغ بود ، پیشنهاد شد ، نمیدونم چرا اینقدر دیر منتشر شده! تو سایت مطالب شعارگونه زیادی نوشته میشه و اصلا اهل خوندن اونا نیستم ، بیشتر کلیپ ها رو میبینم ، انجمن ها هم ای بعضی مواقع شرکت میکنم !
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٩
١
٠
پس اون مطلبتون که گفتین منتشر نشده حذف شده ، مگه اون سوخته محسوب نمیشه؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٩
٠
١
منظورشون از مطلب سوخته اینکه که مطلب منتشر شده باشه ولی زمانش گذشته باشه ، نه اینکه قبل از انتشار حذف شده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٩
٠
١
لایک ها داره زیاد میشه سمیرا بانو ، نمیخاید به چند تا منفی بدید؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
اخ ببقشید یادم رفت خخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
آره اولین مطلبی که نوشتم چون بازه ی زمانیش تموم شده بود سوخت! فکر کنم درباره ی حمله ی کاربران ایرانی به صفحه ی فیسبوک لیونل مسی بود.بیشتر مطالبی که تیترش برام جالب باشه و پربازدید باشه رو میخونم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
اووووومممممممم بززارید فکر کنم میام میگم
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
زود ما منتظریم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نع!ولی فک کنم این اخریه بشه:/یعنی داره میشه:/ اکثره مطلبا رو دوس دارم:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
باید مطالبی ک تاریخ انقضا دارنو توسط پیام خصوصی اطلاع بدین تا فاسد نشه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
ماله انتهای محرم بوده:/حالا نمدونم فک کنم زیره پاش علف سبز شده:/
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
سلام ... انجمنهايم را تقريبا 99% ميسوزانند و دليلش را نميدانم /// مطالب را هم حدود 13 مطلب را حذف كردن /// اصلا برايم مهم نيست جالب است مطالبي كه حذف نمودن در سايتي ديگر با نامي ديگر منتشر كردم خيلي بيشتر از اينجا بازديد و لايك داشت.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
ادرس سایت لطفا
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
سلام ... شرمنده هستم ببخشيد /// شخصيتم در آن سايت متفاوت از اينجا است.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
خیلی شدهههه...یه راست سطل آشغال میریزمش...تقریبا همه مطالبو میخونم ولی نظرم نمیآد خب..
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
شاید تا بحال یکبار اتفاق افتاده باشه. اون هم حدودا چند سال پیش، همین روزنامه خراسان. وگرنه منِ بیچاره که چنان زوری بالا سرم هست که مجبورم به موقع تایپ و ارسال کنم! اگر بر فرض هم بگذره نگهش میدارم واسه یک روز و مناسبت دیگه با کمی تغییرات به یک جای دیگه میفروشمش یا توی یک جشنواره دیگه شرکنش میدم.من تقریبا همه بخش های جیم رو میخونم. بطور کامل و دقیق.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
آره یه بار شد حذف شد//اهل خوندن همه مطالب//
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نه نشده...خیلی کم مینویسم و از همین مقدار کم، موضوع مناسبتی کمتر کار میکنم....البته این تاحد زیادی به مهارت انتقال خبر شما به مخاطب بستگی داره.... مورد داشتیم از خداحافظی چندین وچند باره مجیدی بعد عهد بوقی مطلب نوشته سم :)))))))))) تو سایتم همه رقم مطلبی رو میخونم...قلم هرکس یه ویژگی داره و من از همشون خوشم میاد :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
اوه، یکی یکی بپرسین تا جواب بدیم، من الان جواب کدومو بدم ؟؟؟ جا میشه که همش خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من اکثرا میام انجمن ، بعضی هارو نظر میذارم فقط
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
آره من دوتا مطلب نوشتم دیدم احتمال 98% به دلایل امنیتی منتشر نمیشه زمان داغیشم گذشت بعد دیگه انداختمش یک گوشه! 99% مطالب مکتوب رو میخونم. من به چیزی محدود نیستم همه چی می خونم! طنز، غم، شعر، داستان، نقد، معرفی فیلم کتاب مراسما و القصه اینا!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نچ..من اصلن مطلب نمینویسم
vesal
vesal
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
تا دلت بخواد.....نگهش میدارم برا خودم....متنایی ک کوتاه تر باشه.....تولدتونم پساپس موبارک!!!!!!!
Cold
Cold
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نه نشده...بیشتر مطالبی که خاصن...مثل دل نوشته ها یا شعرایی که خد بچه ها گفتن :)
maede
maede
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
نه پیش نیومده خودم دیر تایپ کرده باشم ولی تا حالا شده اشتباهی پیش بیاد که مطلبم زمان خاصی منتشر نشه یا مثلن عکس فرستادم توضیحاتش نبوده!کاریش نمیشه کرد!مگه موقعیتی یا جایی پیش بیاد که نوشته ام باهاش مناسبت داشته باشه اونجا میذارمش!تقریبن همه ی بخشای سایتو میخونم و از همه کمتر تخته میرم و میخونم!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
وقتی مطلب مناسبتی میذارین باید توسط پیام خصوصی اطلاع بدین
maede
maede
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
آره میدونم ولی به خاطر پیام خصوصی نبود.اشتباهی پیش اومده بود.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
فک کردم منظورتون غذا بود.اره یکی از مطالبم بود...و اخرش توضیح دادم....
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
مطلب هایی رو که می سوزونن تو وبلاگم میزارم بدون هیچ منتی
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٩
٣
١
نوچ نوچ.............خیلی حرفتون بد بود............بچه های جیم خیلی با مرامن و منت نمیذارن..ب جرعت میگم وقتی مطلبی از کاربرا میبینن خوشحال میشن...براشون افتخاره.............من از همینجا از استاد فروزان و استاد نادری هم عذر خواهی میکنم و هم بابت زحماتشان تشکر:*
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
مو.................مطالب شاد میخونم....حوصله غمناک و خونوک ندروم...............بعدشم من مطالبم بیات بشه بنا ب دلیل بند پ و بند ی مطلبم چاپ میشه موردیم ندره:))دوستانی هم ک مطلبشون مورد دره یا بیات شده سه کاسه شله بدن مو مطلبشون چاپ مشه:))خخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
راسنی کسانی ک مخن واسه دربی برن تهرون کلمه 48 کاسه شله میدمو ب اقای نادری ارسال فرمایند تا بلیت رفت و برگشت دریافت کنند
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
من کلن مطلبهام تایپ میکنم از اول یک آدم تنبلیم توی نوشتن که دومی ندارم! مطلبهای سایتم همشو میخونم:-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
تجربه شو ندارم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
:) دخترم! دخترم!(تیکه کلام رویا)خخخخخخ آخ آخ آخ چه قدر خوب که ضایعش میکنم......
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
هزاررررررررررررر بار!آقا من به تعداد تک تک اعضا مطلب سوخته دارم!اونم چی؟؟؟؟؟؟مطلبم داغ داغ! بعد رفتیم شمال دیگه از داغیش افتاد.......تایپ هم کردم گفتم زشته همینجور بدم به سایت..... تا حالا5بار شده! همین مطلب آخرینم انقدرررررررررر سرش حرص خوردم!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
مگه تو هم مطلب مینویسی :)))))) خواهرت کجاست
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
من کاری ندارم با مطلبا هر کدووم که تیترش جالب باشه.......
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
بلی . مثل الان. بیشتر مطالب سرگرمی و مطالب دارای تیتر جالب