خانه انجمن تا کجا به دنبال تکنولوژی هستی؟
٨٠٧
١١٧
k_shamshiri

تا کجا به دنبال تکنولوژی هستی؟

تا کجا به دنبال تکنولوژی هستی؟

فرض بر اینکه مساله مالی ندارید و به قدر کفایت پولدار هستید؛ با توجه به ورود مستمر گوشی های موبایل جدید و جدید و جدیدتر با قابلیت های بالاتر و بهتر و مدرن تر؛ تا کجا تا کی می خواهید همین طور به خریدن یک مدل جدیدتر ادامه بدید؟ دوستی دارم که هر دو هفته یکبار گوشیش رو به قیمتی خیلی ارزون تر می فروشه و جدیدترش رو میخره... و این اپیدمی شده در وجود خیلی ها ...تا کجا؟ این وسیله اصولا هدفش چیه؟ ما کجای کاریم؟

٩٣/٠٨/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
faride
faride
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من که هنوز همون گوشی جاوای عزیزمو از 3 ،4 سال پیش دارم دنبال اینجور چیزا هم نیستم!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من هم یک سامسونگ جاوا تقریبا قدیمی دارم که واقعا ازش راضی هستم.
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خب اینو باید بگم که اگه منم مسئله مالی نداشتم هرچند ماه که پرچمدار جدید سامسونگ معرفی میشه میخریدمش:)) درواقع میشه 2 موبایل در سال....دلیلمم لذت بردن از تکنولوژی هستش
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
دلیل شما و نظر شخصی شما از نظر من قابل قبوله. اما... اما یک کم بیشتر فکر کنیم شاید با اون پولش بشه از چیزهای دیگری هم لذت ببریم... منظورم صرفا صدقه دادن و احسان و نیکوکاری نیست؛ برای خودمون، اما کاربردی تر.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٧
٢
٠
یعنی عمرا از تکنولوژیش بتونین ب طور کامل استفاده کنین.............پس اسراف کردین
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
آفرین جناب م.نص. این هم یک دلیلِ دیگه.... واقعا کسی هست که همه قابلیت ها و آپشن هاش رو بلد باشه و از اون مهمتر براش مفید باشه و واقعا گره گشا و یا حتی سرگرم کننده باشه؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
وقتی وضعت خوب باشه خب هم گوشی جدیدترو میخری و هم چیطای دیگه ای که لازم داریو
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
منم کار شمارو میکردم چون بدلیل اینکه زیرا به سامسونگ علاقه وافری دارم ، فقط همین !!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من علاقه ای به گوشی ندارم با این فرض بالا هم بازم پول به گوشی نمیدادم.این دوستتون بهتره بگین به یه دکتری چیزی مراجعه کنن ، حالشون خوب نیست اصن.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
با شما موافقم. خودش هم معترفه که یک عادت شده براش و آزار دهنده است. چون همش به فکر مدل جدیدتره که مبادا از کسی عقب بیفته.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٧
٢
٠
اینا هم چشمو هم چشمیه هم اسراف
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
شمام که سمیرا خانوم همه رو بیمار میبینید//عی بابا عی بابا خخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
منکه اصلا حوصله این چیزا رو ندارم:/تا جایی که کارمو راه بندازه و زیاد ابو قراضه نباشه راضیم:)همیشه هم تکنولوژی های جدید خوبو به نفع ما نیستن:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
باریکلا:))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
نمیشه گفت به نفع ما نیستند.... بهتره جمله ی قشنگِ شمارو اینطور کامل کنم: ما فعلا در شرایطی نیستیم که بتونیم از همه قسمتهاش و آپشن هاش استفاده کنیم. در کلیت کاملا با حضرتعالی موافقم.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
نمیدونم الان ربطی به اینجا داره یانه ولی استادمون جمله قشنگی گفتند :تکنو لوژی ای که در خدمت دین نباشه همون بهتر که نباشه! منظوره منم نسبتا همین بود;-) شما تاحالا تکنولوژی ای که پشتش سیاستای کثیفی باشه ندیدین؟
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
...
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ترجیح میدم یه موبایل متوسط آندرویدی داشته باشم و با بقیه پولم کتاب بخرم و پاستیل! :)) تا وقتی که به سایر اعضای خانواده تکنولوژی نیاز پیدا کنم مثلا به یه لپ تاپ جدید (به علت ازکارفتادن لپ تاپ قدیمی) و اونوقت مسلما میرم و یه عضو جدید رو جایگزین عضو ازکار فتاده می کنم.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
دقیقا و عینا جواب منه. واقعا ته ته دل من همینه. آخه منی که (دقیقا خودم رو میگم) یک گوشی کار راه بنداز دارم ولی لپتاپ ندارم، رشته کاریم هم طوری هست که باید یکسری مطالب، پاورپویینت ها، پی دی اف ها، تصاویر، راش ها،فیلمها و عکسهایی رو این ور اون ور ببرم؛ ترجیح میدم برای حرکت بعدی به لپتاپ فکر کنم یا تبلت.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
حتی اون پاستیل هم از مورد علاقه های منه! ولی خب جایگزین دیگه ای دارم همیشه: تمامِ فیلمهای تاریخ سینما!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
حتی همین فیلمهای تاریخ سینما میتونه اسراف باشه جناب شمشیری
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
واقعا؟ مگه آقایونم پاستیل دوست دارن؟؟؟!!! خب گاهی به این علایقتونم برسین! تنوع خوشحال کننده ایه مطمئنا! ولی شک ندارم یه تفاوت فکری داریم این وسط؛ اونم اینکه من دوست دارم گوشی و لپ تاپم ست باشه، اونم صورتی یا بتفش!!! :))))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
حق باشماست علی آقا. اغراق شده گفتم!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بله خانوم قاسمی! من همیشه توی کیفم چند بسته ذخیره دارم پاستیل! خیلی هم خوبه!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
هر دو هفته که نه..ولی دوست دارم پیشرفته ترین رو داشته باشم....حداقل هر یه سال یه بار
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خوب پیشرفنه تربن و داشتین ایا از تمام تکنولوژیش هم استفاده میکنید؟؟؟؟؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
اره تا حدودی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ممنون از اظهارنظر شما.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٧
٢
٠
جانه ما پنج تا تکنولوژی که تا حالا واقعا به دردت خورده رو نام ببر؟!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
هاچ .سوال سخت...اطرافتو نگاه کن خیلی چیزا هستن...گوشی....کامپیوتر...نت......و وسایل دیگه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
هاچ .سوال سخت...اطرافتو نگاه کن خیلی چیزا هستن...گوشی....کامپیوتر...نت......و وسایل دیگه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/٢٢
١
٠
(هاچ .سوال سخت...اطرافتو نگاه کن خیلی چیزا هستن...گوشی....کامپیوتر...نت......و وسایل دیگه)به توان ده:|
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/١٧
١
١
اصولا من گوشیمو سالی عوض میکنم...................ولی اگه بلک بری بخرم 2-3 سال نگهش میدارم..........قیمتشم قابل ندره.....8میلیون و 900
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خسته نباشی! نه جان من بیا 9 میلیون تومن رو هر شش ماه یکبار بریز دور! قطعا مجرد هستی نازنین دلم! ( آیکونِ : صبر کن ببین چی به روزت میاد!)
Cold
Cold
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
حالا در اون حدم نه...ولی خوبه آدم چیزای جدیدترو امتحان کنه و کیفشو ببره...منم زور بزنم میتونم سالی 2 بار گوشی عوض کنم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ممنون از اظهار لطف شما. شما هم خسته نباشید! نظرتون قابل احترامه.
Cold
Cold
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من بعد از 2،3 ماه دارم میام جیم باز....بنظر میاد سایتو ترکوندین شما...ایول ; )
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من؟ نه بابا! این سایت ترکیده بود به جونِ خودم! از چندین جاش نشتی داشت!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
نظر خاصی ندارم راستش ولی این دوستتو به من معرفی کن برم گوشیایی که میخواد بفروشه رو بخرم یه سودی هم ما ببریم خخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من خودم هربار خواستم سر در بیارم چکار میکنه، متوجه نشدم! پیچونده منو! یه دفعه یه جدیدش رو دیدم دستش!
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بنده تا زماني كه گوشيم دكمه هاش كار كنه و صفحه روشن باشه ازش استفاده مينمايم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
مرسی. چه ایرادی داره مگه؟ خیلی هم خوبه.
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
خب اگه صفحه روشن نشه كه نميشه استفاده كرد:|
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
تا جایی که بشه ادامه میدم و هدفی هم ندارم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بچه ای//
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
هدف...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٧
١
٠
سلام ... روزي كه رفتم 32650000 ريال دادم گوشي آيفون 5 با ظرفيت 60 گيگ خريدم همكارم با 28000000 ريال يك پي‌كي خريد من به كفايت خودم از گوشيم استفاده كردم و واقعا رضايت دارم و او هم از ماشين خودش راضي است و حال مي‌كند. /// متاسفانه من بيشتر درآمدم را خرج تكنولوژي مي‌كنم و تقريبا ضرب المثل انگليسي را آويزه گوشم دارم كه آنقدر پولدار نشده‌ام كه جنس ارزان بخرم . /// كمي وقت ميگذارم و وقتي ميخرم گوشي گران قيمتي ميخرم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
این هم یه نگاهه. مرسی.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
یه ضرب المثل چینی هست که میگه: اگه فکر می کنی خیلی پولداری بیا و یه سال فقط جنس چینی بخر! اون وقت ببینم چیزی از پولت می مونه!! :دی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
١
٠
یک چز جالب بگم خانومِ هاچ؛ این تعریف و برداشتی که ما از چین و جنس چینی داریم بخاطرِ تقاضاییه که اینجا در مورد اجناس چینی وجود داره. وگرنه چین محصولات بسیار بسیار باکیفیتی هم داره که مخصوص صادرات به اروپای مرکزی و ایالات متحده است. چیزی که هست شم بالای بازاریاب ها و مدیرانِ تبلیغاتی بازاریابیشونه که اقتصادِ بیمارِ ایران رو کاملا آنالیز کردن و مطابق با خواسته عوام(هرچی ارزان تر بهتر) ارائه میدن. احتمالا شما هم خبر دارید که مهر و سجاده چینی، چفیه چینی، پوسترهای مذهبی چینی، شمایل ها و نمادهای ملی مذهبی چینی و .... هم توی این بازار موجوده.کلا محصولاتی که ازشون اینجا می بینیم درجه 3 اونا هم حساب نمیشه. وگرنه طبق آمارهای جهانی کشور چین یکی از 3 اقتصادِ برتر و پویا و شکوفای جهان رو داره. این رتبه و عنوان کوچکی نیست! مساله عمیق تر از این حرفاست.... دلالی، وارداتِ انحصاری ، امتیازات خاص، سودهای کلان....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
هعی فهمیدیم..آیفون دارین.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
بله آقای شمشیری من در جریان هستم. دوستی پارسال این رو به من گفت که چین درجه ی 1 و 2 رو میفرسته اروپا و درجه 3 به بعد رو میفرسته ایران. ایران هم که با جون و دل وارد میکنه و بعد فقط ادعای "تولید ملی" رو داره. این وضع از افتضاح هم افتضاح تره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
سلام ... همين گوشي كه نام بردم ساخت چين است
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
تکنولوژی که فقط مال گوشی نیست.... از تکنولوژی تا جایی که باعث پیشرفتم بشه!بعله! حالا واسه تنوع سالی یه بار گوشی تغییر بدیم!بد نیست! البته اگه پولش باشه !اگرم نبود که هیچی دیگه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
چ اواتار زیبایی:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
موافقم. اینجا هدف من گوشی بود. مرسی از حضورشما.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٧
٢
١
:////همین میشه که توی فعالترینا هستین وگرنه...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بخدا خوش اومده//قسم میخورم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خب ازونجایی که دیگر دوستان با کا دوسستتون مخالفند پس منم مخالفم:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
١
١
ولی خودمو مثال میزنم//بعد اینکه لب تاپ قبلیمو فروختم و کلی هم ضرر کردم خیلی روزای سختی رو با کامپیوتر عهد بوقی گذارندم/بعد ازاینکه با شرکت تسویه کردم پولمو که گرفتم گوشیمو فروختم و میخواستم یه گوشی که جدید اومده رو بخرم ولی بعد کلی فک کردن و اینکه دیم چشام به فنا رفته تصمیمم عوض شد و رفتم گوشیمو پس گرفتم و لب تاپ خریدم//خیلی خیلی هم بدردم میخره مخصوصا که دیگه باید با خودم ببرمش به مدرسه و....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
آهان! داریم کم کم به یه جاهایی می رسیم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ولی خودمو مثال میزنم//بعد اینکه لب تاپ قبلیمو فروختم و کلی هم ضرر کردم خیلی روزای سختی رو با کامپیوتر عهد بوقی گذارندم/بعد ازاینکه با شرکت تسویه کردم پولمو که گرفتم گوشیمو فروختم و میخواستم یه گوشی که جدید اومده رو بخرم ولی بعد کلی فک کردن و اینکه دیم چشام به فنا رفته تصمیمم عوض شد و رفتم گوشیمو پس گرفتم و لب تاپ خریدم//خیلی خیلی هم بدردم میخره مخصوصا که دیگه باید با خودم ببرمش به مدرسه و....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
دوتا دوتا؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خواهش میکنم! شما چرا؟ یه دیقه اومدیم خودتون رو ببینیم همش تو آشپزخونه اید!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ای بابا این چرا اینطوری شده؟؟؟ بخدا قسم من اینکارو نکردما
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
گفتم فعلا با همین گوشی اندرویدی ساده سر میکنم/منم که اهل بازی و نرم افزار های جوروواجور نیستم ک
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
مرسی که نیستید!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٧
٢
٠
نمیشه این دوستتون رو به ما معرفی کنین که گوشی هایی که بعده دو هفته به قیمت خیلی پایین میفروشن رو ما بخریم؟! ثواب می کنین ها!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
باور کنید سامسونگ اس4 رو بعد از تقریبا یکماه استفاده فروخته بود 350 تومن! یا اون سونی اکسپریا(اگر درست تلفظ کرده باشم!) مدل چی چی ش رو فروخته بود 280 تومن! یعنی آتیش میزنه به مالش و به دل مای بیچاره! حقیقتش خجالت میکشم بهش بگم. بهرحال این صورتِ لامصب رو با سیلی سرخ نگه داشتم.... حالا بیام واسه یه گوشی.... واسه همین فقط برای درس عبرت شدن اینطرف اونطرف تعریفش رو میکنم! فکرکنم با یکی از اون قصرموبایلی ها رفیقه، فرت و فرت با همون جابجا میکنه.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
0_0
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/١٧
١
٠
خب..اممممم..صددرصد اگه پولدار بودم انقد کار نکرده داشتم ک بفکر گوشی و اینجور چیزا نیفتم..یبار ی گوشی خوب میگرفتم و تا هر وخ ک داغون میشد ازش استفاده میکردم..ولی اون یبارو براش پول میدم:دییی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
موافقم با شما. من هم دقیقا چاله چوله زیاد دارم...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
:دی..با تشکر:)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٧
٦
١
من اصلا اینکارو نمیکنم و کلا با فلسفه ی موبایل مشکل دارم. همه دوستام میدونن خطم اکثرا آفلاینه و فقط با اس ام اس با همه در ارتباطم که همین هم به خاطر مادرمه که میگه یه گوشی داشته باش. همین الان یه نوکیا 7610 دستمه و اصلا دوست ندارم عوضش کنم.... اما واسه دوربین عکاسی حاضرم زیاد خرج کنم.البته به نظر من دوستتون کار اشتباهی نمیکنه. همه ی ما یه سری علایق داریم که واسش پول زیاد خرج میکنیم. ایشون هم علاقه ش اینه. به نظر من همه باید برن دنبال غریزه شون...
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
اینم یه نگاهه ... مرسی.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من بیشتر به نیازم نگاه میکنم...کار راه انداز باشه کافیه....فعلنی همین جاوا هم از سرمون زیاده...
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
مرسی از اظهار نظر شما. ممنونم.
maede
maede
٩٣/٠٨/١٨
١
٠
زیاد تو خط گوشی نیستم،واسه همن مثل خیلیا دنبال جدیدترین و آخرین مدل نیستم.زیاده روی هیچ وقت خوب نیس.چرا وقتی کارآیی گوشیمون خوبه و هنوز نو مونده سر سال یا به قول شما هفته عوضش کنیم.نمیدونم!شاید یه جور وابستگی بشه اسمشو گذاشت که من دوسش ندارم!اهداف متفاوتی دارن افراد.بعضیا به خاطر علاقه،بعضیا تحت تاثیر جو،بعضیا سر رو کم کنی و....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
موافقم. مرسی از اظهار لطف شما.
translator
translator
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
چه دوست خوووووووووووبی ادرسشو بده بچه ها گوشیاشو بخرن خخخخخخ به نظر من ک ار درست و عاقلانه ای نیست تازه خیلی از مردم که انقدر گوشی عوض میکنن اصلا به اندازه ی امکانات اون گوشی ازش استفاده نمیکنن ینی یا یاد ندارن یا اصلا به کارشون نمیاد فقط سر کل کل یا خودنمایی یا پول اضافی هست :)))
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
همینطوره واقعا.... مرسی که شرکت کردید و با حوصله جواب دادید.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/١٨
٢
٠
سعی میکنم جلوی اون حس رو بگیرم!خخخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٢
٠
عالیه.... همینکه سعی میکنید جای تقدیر داره...! مرسی از حضورتون.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من ایفون 6 می خوام........
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
منم!!
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
کیه که نخواد! مرسی از حضور شما زهرا خانوم.
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
کاری بس درس انجام میدهند دوستتان:) شوما هم یاد بیگیرید:)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من اگه پول داشتم یاد میگرفتم! ولی چون ندارم نمیتونم یاد بگیرم!
amin20
amin20
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من گوشی ندارم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
یه وجب خاک مالِ من ... هر چی که دارم مالِ تو.....! شاعر گفته بود یه جایی! اونجوری چپ چپ نیگا نکنید!// اشکالی نداره آقا امین. حالا همچین تحفه ای هم نیست.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
یه گوشی دارم...البته گوشی نیست...گوشکوبه..اس ام اس هم به زور میرسه بهش دیگه...میدونم نفسای آخرشه ولی گوشکوبمو دوس دارم...گوشی جدید هم که بخرم بازم اینو نگه میدارم..:)..کلا خوشم نمیآد از هی گوشی عوض کردن...گوش یای که کار رو راه بندازه بسه...حالا این نرم افزارآی جدید و نداشته باشه هم مهم نیس اصن..(:
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من موافقم با شما. واقعا برام مهم نیست دیگران چی بهم میگن و چه قضاوتی میکنن... .
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
نمی دونم چرا اما به گوشی های قدیمی زهوار در رفته خیلی علاقه دارم ^___^ الان انقده خوشحالم که در گوشیم شل شده و با چسب می چسبونمش خخخخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
این مدلیش رو دیگه خداییش نشنیده بودم! واقعا خوشحالید؟ من تا این حد دیگه نیستم! اتفاقا چون دوسش دارم اگر درش شل بشه ناراحت میشم. و سعی میکنم تعمیرش کنم...!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
!!!!!خخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
من زیاد اهل عوض کردن گوشی و اینجور چیزا نیستم ، یه گوشی رو که الان ۵ ساله دارم، یه تبلت هم یه یه سالی هست که دارم و عوضش نکردم ، راضیم فعلا :-)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
چقدرخوب... من هم اینطوری هستم. اما خب نظرها متفاوته...
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
من به شخصه یک عینک گوگل و یک ساعت گوگل می گرفتم تمام
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
جالبه... مرسی از حضورتون.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
من زیاد از فناوری خوشم نمیاذ..........خوبه ولی خوب من به هیچ عنوان وقت ندارم.....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
من بدم نمیاد ولی نه خیلی درگیرانه...!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
١
٠
راستش برای اینترنتش یک گوشی اپل میگرفتم بعد یک لپ تاب هم برای خودم و دیگه چیا تو بازار بود؟ آها خوب اون دوربین صورتی با کیفتیه رو میخرم..........کلا دستم برسه میخرم ولی اگه دیدین یک ماه روش خاک گرفته تعجب نکنین.......وقتم کجا بود؟هی تق تق تق........
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
بعید میدونم دوربین با کیفیتی که شما مد نظر دارید به رنگ صورتی پیدا بشه اصلا! ولی خب از شوخی گذشته من لپتاپ رو هستم! دوربین مشکی با کیفیت هم همینطور!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
این گوشی جدیدم اینترنت نداره دستم خورد وایبرشو حذف کردم.....آقا خجالت بکشین کلاس نزارین من الان به کجا رسیدم وایبرم حذف شد!وایییییییییی البته وصل که نمیشد چون اینترنت نداشتم........ولی خوب وصلش که میکردم اینترنتو.........بدم میاد هزار تا امکانات داره من فقط عکس گرفتنشو بلدم.....آقا شطرنجی کنین.....
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
اشکال نداره! نه آقا شطرنجی نکنید بذارید راحت حرفشونو بزنن! خب می فرمودید...؟/ ممنون از حضورتون. واقعا ممنونم.
فاطمه  خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٣
١
٠
سلام چقدررررر مقاله در صف انتشار دارین!!!!!!
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
5 تا
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٦
٢
٠
نمیشه گفت گوشی بازم اما هروقت پول گوشه و کنار اضافه میارم گوشیمو عوض میکنم. این کارو تقریبا چهارساله انجام میدمو دلیلشم کاملا مشخصه. کیفیت و رزولوشن بالاتر تصویر. قابلیت نصب نرم افزارای بیشتر و کاربردی تر. کلا نمیشه منکر این شد که تکنولوژی رفاه میاره. هرچی بیشتر بهتر. در ضمن کلاس خوبیم داره :)))
so_karimi
so_karimi
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
بدبختی این ِ که منم خیلی برای گوشی عوض کردن مشتاقم ولی خب بودجه ش نیست :) باشه شاید حالا هر شش هفت ماه نه ولی هر دو سال یه گوشی بخرم . اینم یه جور مرض ِ دیگه . چه میشه کرد
j-hoseinpoor
j-hoseinpoor
٩٣/٠٩/٢٧
٠
٠
من تو کار گوشی نیستم ترجیح میدم بیشتر برای کتاب خوانی وزندگی کردن وقت بزارم.
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
دوهفته که خیلی زوده ماهی 1 بار یدونه گوشی جدید بخرم و کلکسیون بهترین گوشی های دنیا راه بندازم یعنی میدونی اگه چن سال بگذره میتونم اندازه یه خونه ی 70 متری گوشی جمع کنم !