خانه انجمن مشهدیا به کمک بشتابند!
٧١٦
٨١
Amir_Ali

مشهدیا به کمک بشتابند!

مشهدیا به کمک بشتابند!

دوستان مشهدی و مشهد نشینان گرامی ، ازتون یه سوال دارم

بورس لوازم خانگی وکیف و کفش و صوتی تصویری مشهد کجاست؟

٩٣/٠٨/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٨/٢٠
٢
٠
اونجا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٢٠
٢
١
اره خیلیم جنساش خوبه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٠
٢
٠
عاالیه بابا ارزونم میده
korosh
korosh
٩٣/٠٨/٢٠
٢
٠
آی کمرم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٠
٦
٠
کوروش چی شد؟؟ خو کمتر برادر :دی
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٨/٢٠
٤
٠
عجب جایی معرفی کردیماااااااااا...!!!
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢١
١
٠
البته ما از مغازه های اطراف اونجا خرید می کنیم...ارزون تر حساب میکنه....ولی خودتون می دونید هر چی اونجا کرایه بیشتری بده و به دکور مغازهایش بیشتر برسه ،نا گذیر تصمیم خواهد داشت این هزینه را با شوما خریدار شریک بشود...
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢١
١
٠
خب کورش جان ...با خانوما بری اونجا خرید همینه دگه....اگه قصدشون یک جوراب خریدن هم که باشه...کل بازار و می چرخند و نصف بازار را می خرند و کول شما سوار میکنند و جوراب را یادشان می رود و می افتد برای خرید بعدی ....البته مــــــــــی دونــــــــی !!!....جوراب خریدنش خیلی فوری هست دگه....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢١
١
٠
منم همیشه خریدام رو از اونجا انجام میدم
faride
faride
٩٣/٠٨/٢١
٤
٠
درود بر ملت همیشه دنبال سوژه ی جیم!خخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢١
١
٠
مگه اونجا سوژه فروشی هم داره!!؟؟ طبقه چندمشه..!!؟؟....مغازه چندمشه.....!!؟؟ بچه ها شما هم این مغازه رو دیده بودین یا تازه باز کرده...!!!؟؟؟ تخفیف هم میده!!؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
به قول داداشم هااااع سوال خوبی پرسیدی . به قول مامانم پیدا کن تا نشونت بدم . به قول بابام میخووای چکار که بدونی .خخخخخخخ به ترتیب سرای بلور .نمیدونم. سعدی.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
آلتون خیلی کیف و کفشاش قشنگه واقعا :) سمت راهنمایی نرین علاوه بر اینکه کفشاش زشدن خیلیم بیتربیتن. فاطمه ایمیلتو یه بار دیگه بزار تو وبلاگم :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
مگه تو جای نظر گذاشتی.مطلب پایین صفحه نظر گذاشتم.خوبی عسیسم..من خیییییییلی خوبم.
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
به به :)))))))))))))))))))) سرم خلوت شد ایمیل میزنم :))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
سلام فاطمه بانو. امیدوارم شما و همسفرتون در سلامت کامل به سر ببرین... سمیرا بانو شما بلاخره راه اندازی کردین وبلاگتون رو؟ پس چرا ادرسش نیست؟ ما هم میخوایم نظر بزاریم
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
سلااااااام آقا صالح گل کجایی برادر مهر اومدم نبودی.همسفرم کیه؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
ممنونم آبجی. واقعا جای کامنتای پر مهر شما تو سایت خالی بود. به شدت در گیر یه سری مشکلات شخصی بودم. البته الانم هنوز یکم گرفتارم. اما اون موقع هم گاهی سر میزدم به سایت و دیدم انجمن گذاشتین اما تایم کامنت گذاشتن نداشتم. منظورم از همسفر فرزندتون هست که آرزو میکنم هم شما و هم فرزندتون در سلامت کامل باشید و همیشه ایام به کام باشه...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
خیلی ممنون .نرگسم دیگه همراه زندگیم شده.هفته پیش کاملا غافلگیرانه دنیا رو مزین به وجود نازنینش کرد.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
آقا صالح رو اسم کاربری سمیرا کلیک کنید.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
انجمن سمیرا رو داشتم میخوندم نوشته بودین پدرتون کسالت دارن.رفع کسالت شده ؟الان بهترن؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
آقا صالح من این همه کامنت پر مهر تو سایت منتشر میکنم پس من چی(از طرف یه حسود)خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٣
٠
٠
پس شدیدا تبریک میگم. امیدوارم همیشه سلامت و خوشحال در کنار هم باشید. چه اسم زیبایی هم انتخاب کردین. کلیک هم کردم اما ادرس وب ندیدم. بله. خدا رو شکر بهتره. دوران سختی بود که گذشت...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٣
٠
٠
سمیرا بانو کامنتای شما که خیلی پر مهرن.... خصوصا وقتی به فکر پختن حلوای ما بودین... خخخخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٤
٠
٠
مرسی انشاالله این لحظات شاد نصیب شما هم بشه. {خخخخخخخخخخ بزودی زود}اسم کاربری سمیرا samira-h کلیک کنید.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٤
٠
٠
مرسی.رو اسم کاربری samira-h کلیک کنید. سمیرااااچرا چیزی نمیگی ؟؟؟غیب شدی؟؟؟بابا نیمرخ....خوشگل....تحویل بگیر....
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٥
٠
٠
فاطمه تو مطلب آقای ریاحی جواب دادم خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٠
٠
١
واقعا موضوع دیگه واسه انجمن نداشتین ینی ...
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/٠٨/٢٠
٠
١
هعیییییی!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
فک کنم سعدی
Cold
Cold
٩٣/٠٨/٢٠
١
٠
صوتی تصویری که برو سعدی...واسه کفشم برو خیابون دانشگاه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
مرسی فرزندم. شسته و تمیز پاسخ داده بودی :))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
کیف و کفش دانشگاه!التون !خلاصه همه جا خخخ صوتی تصویری سعدی لوازم خانگی زیاد اطلاع ندارم ولی پاساژ امیر هست امممم سرای بلور هست دیگه از اینا بلد نیستم:)حالا بره چی میخوایین؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
جای دانشگاه ما خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٢
٠
٠
:دی اره همون جا
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
ما ک مشدی نیسیم برین از بقیه بپرسین:)
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
سعدی و سناباد
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
بورس لوازم خانگی:پاساژ گوهرشاد ... سرای بلور ... سرای امیر / بورس کیف و کفش:خیابان دانشگاه / بورس لوازم صوتی و تصویری: سعدی
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
*؛( اومدم فقط سر بزنم برم....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
من مشهدی استمآ...ولی خب...چی بگم؟؟؟من همین پاساژ مهتابم بلد نیستم کوجاس میگم جا آبمیوه رضا بالاتر..:|
korosh
korosh
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
والا لوازم خانگی که ما خودمون بیشتر میرفتیم سعدی ! حالا " بورس لوازم خانگی وکیف و کفش و صوتی تصویری مشهد کجاست؟ " نمیدونم :/ کیف و کفش هم جای خاصی نمیرفتیم میگشتیم از یه کفشی خوشمون میومد میخریدیم دیگه :||||||||||
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
صوتی تصویری سعدی ! کیف و کفش ارزون راه آهن ! گرون آزاد شهر !
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
پاساژ مهتاب و سعدی ک میدونید کجاس؟؟
amin20
amin20
٩٣/٠٨/٢٣
٠
٠
دقیقا پاساژ مهتاب تو خیابون سعدیه
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
بورس چیه؟! من مخزن ها رو میگم بهتون! لوازم خونگی "بازار بلور". کیف "طلاب" مخزنشه. صوتی تصویری و لوازم ورزشی "سعدی" ولی خب به نظرم اونجا کلاه بردارن :| کفش هم که همه جا ریخته!
faride
faride
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
کجا ریخته ؟؟ادرس بده برم بردارم!خخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
تولیدی کیف و کفش تو سیدی زیاده....ی تولیدی کفش 150 متر بالاتر از بابا قدرت هست که هم قیمتاش پایینه هم کیفیتش عالیه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
کجا سیدی تولیدی کفش و کیف اره؟؟؟؟؟؟؟؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
ادرس دقیق......
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
خیلین...اکثر اینایی که میان تو جمعه بازار و 5 شنبه بازار تو سیدی تولیدی دارن...کارت چن تاشونم داشتم باید برم بگردم پیدا کنم شاید ادرساشونم بود توش
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
برای لباس طلاب خوبه کیفم اونجا زیاده
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
برا خرید عروس هم میرن فک کنم خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
لوازم صوتی تصویری سعدی اگر لوازم خانگی سامسونگ ارزن تر میخوایین برین چارراه لشکر نمایندگی تراز ...خودش وارد کننده هستش ارزون میده
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... آقاي تراز نمايندگي سامسونگ است وارد كننده نيستند
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
مثی ک قبلا وارد میکردن...الانم تو تهران نمایندگی دارن گمونم از طریق اون وارد میکنن...حاج اقای تراز ک ب رحمت خدا رفتن الان دست پسراشونه
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
البته اگه لباس میخوای که تک باشه و دنبال مدی راهنمایی و احمد اباد
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
گوشی چارطبقه یا همون خیابون مدرس
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
سرای بلور. خیابون دانشگاه نزدیک دانشگامون خخ / سعدی
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
خوب اگه بخوای جنس خوب و با کیفت و قیمت مناسب داخلی بگیری......به ترتیب نمیدونم, نمیدونم,تبریز,اصلا داریم!!؟؟O____o ....اگر هم از داخلی بودنش فاکتور بگیری و به کشور های دوست و همسایه ی چین و غیره هم فک کنید.....به ترتیب......سرای بلور....کیف خیابان وحید طلاب(مرکز کیف مشهد...دقیقا نصف قیمت جای دگه اگه الان بری و چونه هم بزنی)..،هم سعدی و هم مجتمع تک
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
طلاب؟ :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
سلام
لوازم صوتی تصویری خيابان سعدي ، خيابان سناباد و آبكو لوازم خانگی سراي بلور ، پاساژ امير كفش خيابان دانشگاه ، (خيابان عامل جديد و ارزان) پارچه كوچه تعبدي(چهارراه ميدان بار) پرده : پنج را سناباد ، كوچه تعبدي مانتو : آزادشهر ، خيابان ايثار برنج ، حبوبات و مواد شوينده : مصلي تنقلات : ميدان توحيد ، مصلي مرغ : ميدان استقلال
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٨/٢١
١٦
٣
:| انجمنت تو حلق و گوش و بینیم.... دیگه انجمن نمیام تا انجمن شما از صفحه اول بره :|
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٨/٢١
١٥
٣
انجمن های فردا حتما ایناس: - آدامس موزی یا شیک؟ - ماست سون از کجا بخرم؟ - نزدیک ترین سوپر مارکت به خونه ما؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
خداییش ترکوندینا :)))))))))))))))))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
پاساژ امـــــــــــــــــــــــــــــــیر
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢١
١
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/٢٢
١
٠
واقعا كه...:|
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢٢
١
٠
خب سپاس گذار نیستیم...خخخخخخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٨/٢١
٠
٠
اینجا اونجا همه جا
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٨/٢٢
١
٠
کیف کفش مزون توسجاد هست....اون موردای دیگه رو نمیدونم
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٨/٢٢
٠
٠
گرون نیست اونجا یکم..!!؟؟ O____o
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٨/٢٣
٠
٠
طرف اشناست ارزون حساب میکنه باما..
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٤
٠
٠
منم با خودت ببر.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٦
٠
٠
نه اتفاقا آقای پدرام. بر خلاف تصور همه تو سجاد اگه با حوصله دنبال خرید باشی میتونی لباس و کیف و کفشای شیک با قیمتای مناسب هم پیدا کنی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سلام: هرکدام یک جائیه.
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
اگه همشوازسجاد(بهار)خریدکنیدهم ارزونتردرمیادهم باکیفیت تر اینوباضمانت میگممممممممممممم