خانه انجمن این چیه نوشتی !؟
٨٠٩
٧٨
ali_sh

این چیه نوشتی !؟

این چیه نوشتی !؟

تابه حال از دید دیگران به خودتون یا هرکس دیگه ای که داره می نویسه نگاه کردید؟کسی برای نوشتن تو ذوقتون زده؟

برای مثال من یک مطلبی می نوشتم که اگر خوب شد برای جیم بفرستم و یکی از دوستان گرام هم دید و در کمال وقاحت و پررویی به بنده گفت "توهم آدم نمیشی،همش داری می نویسی":(

٩٣/٠٨/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خیلی واقعا ازین حرفش ناراحت شدمو همش با خودم میگفتم آخه مگه نوشتن جرمه؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... خيلي از نوشته ها جرم است
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
ها؟؟هیچی نفهمیدم علی چی بود مطلبت
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
شما راحت باش/خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
نوشتن که سهل معمولا واسه کارای دیگه هم تو ذوقمون میزنن ، ما دیگه عادت کردیم :) آخه اصولا نظرات دیگران واسه ما اهمیت نداره خخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
کاملا درسته:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٨/١٤
٢
٠
دوستت رو بیخیال )) آدم در اول ، برا دل خودش مینویسه، بنظرم مطلب دیده بشه، حتی اگر سراسر انتقاد هم شد دشواری نداره :دی دست کم آدم میدونه خونده شده :دی تا حالا شده تو ذوق کی بزنم ولی بابت مطلبه کپی شده و کلن کپی کردن، نه دست نوشت :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
تو ذوق زدن کلنی خوب نیس
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٤
٦
١
دوستتون فقط گفت که آدم نمیشین. چیزی درباره ی نویسنده شدن نگفت!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
گف توهم ادم نمیشی/یه پوزخند زد/یه سری تکون داد گف همش داری مینویسی/یه نوچ نوچ هم گف/ خوبه هاچ خانوم؟؟
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
به اندازه ای که چراغ راهت باشه به نظرات اینطور آدمها اهمیت بده...، بشنو و بگذر.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
١
٠
چشم/سپاسگذار/
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
ولی خب چراغ راهچقدره؟؟ینی چ اندازه؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... آويزه گوش كرديم. متشكر
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
نه خدایی به خاطر نوشته تا حالا نشده!ولی واسه کارهای دیگه چرا... مثله خرید کردن مثلا قبلا یه کیف پول خریده بودم خیلی شیک بود البته قیمتش هم هم!! ولی من خریدم چون خوشم اومد درسته بعضیا گفتن گرون خریدی و اینا ولی من واسم مهم نبود نظرات همشونو گوش میکردم ولی نظر خودم مهم تر بود!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خب درستشم همینه دیگه//:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
ولی خ گرون خریدید ها/خخ اصلا به درد نمیخوره خخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
بیشتر تو شعر گفتن بهم میخندن ولی مهم نیست. برا اونا که شعر نمیگم برا خودم میگم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
آفرین این خوبه//:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
ولی سخته نمیشه هیچ واکنشی نشون نداد....
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
ارهههههههههه.....دارم.......خیلی خوب نقد میکنه...این چن وقت یه حامی خوب دارم...:))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خوشا به سعادتون
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
چقد خوووب///
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٤
١
٢
سلام ... اطرافيان من به من نزديك نمي‌شوند چه برسد نظر هم بدهند. خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خخخ چیکارشون میکنین بنده خداهارو؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... سري خاطراتم را مينويسم اگر منتشر شد احتمالا به آنها حق بدهيد.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
آها بعله ممنون:)
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
من زیاد انتقادی که ازم میشه رو قبول ندارم مگر اینکه طرفش یه شخص مورد تائیدم باشه!!واسه همین کسی از من ایراد نمیگیره
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خب این اصلش تخریب شخصیت بود ؟آخه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/١٤
٣
١
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=10&id=13213/////////////// ننویس برادر من؛ ننویس خواهر من! با وجود همه چیز؛ اگر از درون‌ات فوران نمی‌کند؛ ننویس برادر من. مگر این‌که همینطوری بی‌دعوت، از اعماق وجودت بیاید و از قلبت و از ذهنت و از دهانت؛ وگرنه ننویس خواهر من. اگر باید ساعت‌ها بنشینی خیره به صفحه کامپیوتر قوز کرده بالای سر ماشین تحریر به دنبال کلمات؛ خب ننویس پدر من. اگر برای پول یا شهرت است می‌نویسی؛ ننویس. اگر برای جنس مخالف می‌نویسی؛ ننویس. اگر بخواهی آن‌جا بنشینی و دوباره و دوباره هی بنویسی؛ ننویس. برایت اگر فکر کردن بهش سخت است؛ ننویس. اگر جان می‌کنی که مثل کسی بنویسی؛ اصلا فراموشش کن. اما اگر باید انتظار بکشی تا از تو بیرون بجوشد. پس شکیبا باش و با شکیبایی منتظر بمان. اگر هرگز از تو نمی‌جوشد، کار دیگری بکن. اگر اول باید برای همسرت بخوانی یا برای دوست دختر یا دوست پسرت یا پدر و مادر یا هرکس دیگرت، هنوز آماده نیستی. مثل خیلی از نویسنده‌ها نباش، مثل خیلی‌ها که خودشان را نویسنده می‌دانند هم نباش. منگ نباش، خسته‌کننده نباش، پر مدعا نباش، عاشق خودت نباش. توی کتابخانه‌هایِ دنیا داروی خواب‌آور زیاد است، بیشترش نکن. ننویس... مگر این‌که مثل موشک از روح‌ات بیرون بجهد، مگر این‌که بودن هنوز دیوانه‌ات بکند و به سوی خودکشی یا قتل بکشاندت؛ وگرنه نکن این کار را برادرم. مگر اینکه خورشید از درون جزغاله‌ات کند؛ وگرنه نکن این کار را خواهرم. وقتی که زمانش برسد و اگر انتخاب شده باشی، خود به خود می‌نویسی تا وقتی بمیری. یا نوشتن در تو بمیرد. راه دیگری نیست و هیچ وقت نبوده است.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
بله کامل خوندمش// برادر من برا دلم مینویسم بعدم دلنوشته هاموهمه رو پاره میکنم/ بعضی اوقات هم یه سوژه گیر میارم و برا جیم مینویسم همین/
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
راستی اون مطلبتم زیبا بود//قلم خوبی داری آفرین:)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
بهترین دوستم:خاک تو سرت با این طرز نوشتنت! نوشته هاتو بزار وسط کلاس آتیش بزنیم گرم شیم! دیگه بعدش نتونست حرفشو ادامه بده نه اینکه من زده باشمش ها! نه من کلا انتقاد پذیرم!:دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
هه/منکه اصلا نمیدن کسی چیزایی که مینویسمو بخونه اصلا/چ برا جیم بنویسم چ برا خودم
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
من کاملا با دوستتون موافقم ! آخه کی ما می خوایم آدم شییییییییییییییییییییم >:) ......(آیکون ناراحت نشی شوخی کردم)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
١
من ناراحت شدم
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
ببخشید بخواطر شوخی نابجام. من هم یه معلم انشا داشتم که فکر می کرد من انشاها مو از جایی کپی می کنم :(
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
آقا راه نداره من ناراحت شدم دیگه :دی
mina_h
mina_h
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
من چرت و پرت هم بنویسم مامانم انقدر تشویقم میکنه که چی...انقدر حال میده اون لحظه حس میکنم کالین مک کالو هستم خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
کی هس حالا؟؟
mina_h
mina_h
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
یک نویسنده ی قدیمی و معروف
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
آها// چقد خوب که شما نویسنده های معروف و قدیمی رو میشناسید:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
متر و عیارِ چراغِ راه رو باید از پدر و مادر پرسید. فقط و فقط.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
:) نه خوندن گفتن چرته.........خخخخ اینو شده!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
هه//چقد محبت آمیز خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
از ته قلبشون بوده....شک نکنین!
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
معذرت میخام ولی فک کنم دوستتون هیچی نمیدونه از نوشتن...ادم با نوشتنه ک اروم میگیره:))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
منم دقیقا حرف شمارو بش زدم//حالا خوبه دوست صمیمیمم هست و کلاس/هه/برا همینه که من کلنی با هیچکدوم از بچه های مدرسه و کلاسمون رابطه خوبی ندارم همشون بی جنبه هستن/
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
خیلی زیاد..اما ممولا همین حرفاس ک آدمو بیشتر به خودش میاره..بنظرمن آفرین و صد آفرین کمک میکنه توو مسیرت بمونی اما نقد(وگاهی همین شوخیای الکی دوستانه) کمک میکنه آدم توو اون مسیر بالا بره..پس ارزشش بیشتره:) نباید ازش دلخور شد
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
ی طوری گف آخه// قطعا به شما هم میگفت ناراحت میشدید/حالا من ی ی سری از حرفاشو سانسور کردم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
اره در مورد احساساتم تو دانشگاه فردوسی نوشتم ولی بعضیا جنبشو نداشتن و میزدن تو ذوقم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
چه نامرد!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
آرش جان بی جنبه زیاده //چیزایی که برای خیلیا ارزش داره برا اونا بی ارزشه/
maede
maede
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
من گاهی که چیزی مینویسم واسه خونواده و بعضی آشناها میخونم ولی تو ذوقم نمیزنن و اتفاقن برعکس تشویقم میکنن :) البته نظر لطفشونه چون من به هیچ وجه خودمو نویسنده نمیدونم و استعداد خاصی تو این زمینه ندارم!ولی اگه کسی از نوشته ام بد بگه و کلن به نوشتنم اعتراض کنه زیاد واسم مهم نیس،چون دلنوشته رو با دلم مینویسم و واسه خودم مینویسم،ولی اگه بخواد راجع به مطلبی که واسه سایت مینویسم نقد داشته باشه و بگه خوب نیست حساسیتم بیشتره و قطعن روش فکر میکنم و نظرش خوب باشه اعمالش میکنم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
من هیچوقت دلنوشته هامو برا کسی نمیخونم:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
تا حالا نشده کسی بهم همچین حرفی بزنه.دوستام از نوشته هام تعریف میکنن.....ولی علی اقا به بقیه توجه نکنین..
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
آره نباید توجه کرد//ولی انسان هست دیگه حرف نابجایی فکرشو بهم میریزه:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
منم هر وقت داغونم...با نوشتن آروم میشم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
آره خیلی خوبه//و خوبترش انه که سریع پارش کنی تا حال اونروزت که داغون بوده فراموش شه/
ali_y
ali_y
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
سلام... چند سال پیش یک داستان کوتاه معمایی نوشته بودم دادم برادرم خوندم بعد با نگاه عاقل انر سفیه یک لبخند تحویلم داد که که از صدتا فحش برام بدتر بود کلا چشمه ذوقم خشکید تا اینکه توی جیم یک مقداری اعتماد به نفس پیدا کردم ...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
هه// آره این دوست مام از همون لبخند ها تحویلم داد نامرد خخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
اگر بتونید با هر آجری که بطرف شما پرتاب میشه یک دیوار بسازید هنر کردید... جدی نگیرید، خلاص!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
اینم خوبه//بله چشم استاد:)
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
استاد کیه؟ مخلصیم داش علی.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
استاد شمایید استاد:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
من اینقدر منفعل و بیکارم دست به هرکاری بزنم کلی تشویقم میکنن.... خواه نوشتن باشه، خواه آب حوض کشیدن ;) واللا :))))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
خوشبحالتون بابا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
:))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
نمینویسم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
من سکوت میکنم کلن
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ممنون..خخخخخخخخخخخ
سارا
سارا
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
نه همون چند تایی که نوشتم چیزی بهم نگفتن که خوب نباشه خخخخ خوب میخواستن ادامه بدم ...خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ادامه بدید:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
اره یه خواهر دارم که خدا نصیب نکنه...کلا از زندگی نا امیدمون کرده...تو ذوق زدن که جای خود دارد
m_mehravard
m_mehravard
٩٣/٠٨/٢٢
٠
٠
آدم باید وجدانش بیدار باشه... اگه واقعا نوشته اش مفید فایده بود به حرف بقیه کاری نداشته باشه.