خانه انجمن من این مصرعشو دوست دارم !
٩٦٤
١١٠
f_behzadfar

من این مصرعشو دوست دارم !

من این مصرعشو دوست دارم !

یک مداحی که خیلی دوسش داری و بهت روحیه میده رو یک بیت یا یک مصرعشو بنویس !

اسم مداحی و مداحش یادت نره !

٩٣/٠٩/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
اي اهله حرم مير و علمدار نيامد :(((((اسم مداحي و مداحشم يادم نمياد....!!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:)خوشمله:)
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
نبودبین مارسم عاشق کشی اسم مداحیشونمیدونم ولی مداحش جناب اکبری بودننننننننننننن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
ممنون:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
سلام ... از مداحان كه نمايش برگزار ميكنند خوشم نمياد. و اينقدر از روي هم ميخوانند كه نميدانم واقعا اشعار را كدام يك اولين بار خوانده است. و بيشتر نغمه هاي عاشورايي را دوست دارم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
حق باشماست:)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
یا عباس..یا سیدی...این یعنی مراسم اخراشه کم کم دارن شامو میارن:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخخخ شما فقط قسمتی که شله میدن حضور دارین:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
خخخخخخ واای خدایا!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
بنده در همه جاش حضور دارم:))در اون قسمت خاص حضور پر رنگتر میشه:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
من اصلا مداحی گوش نمیدم...ترجیح میدم اهنگای مذهبی و سخرانی گوش بدم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
هر کسی نظری داره ولی اگه از اونا هم چیزی یادتون باشه قبوله:)
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
اره مثلا اهنگای حامد زمانی:))یا صافات:))
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
قشنگ ترین و دلچسب ترینشون و ساده و بااحساس : وای از آن ساعتی... که با تن چاک چاک...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
خیلی سوزناکه:(
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
با این تمام تنم به لرزه در میاد :(وای از آن ساعتی که با تن چاک چاک..نشستی ای تشنه لب..:(
م-نص
م-نص
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
همه از رفتناشون رد پا موند...چی شد که از تو رد دست مونده(پویا بیاتی)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
من خودم اون بیتی رو دوست ارم که میگه :حسین ارام جانم حسین روح و روانم....
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
لايــــــــــــــــــــک
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
بی سروسامونتم بیا به من سامون بده...لیلای من یک خبری به مجنون بده...من که مردم کرببلاتو نشون بده..سامون بده:))از حامد زمانی که یک جورایی مداحیه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
:)اره منم اونو دوس میدارم:)اممم یه بیت دیگه هم داش خوشمل بود چی بود؟اقای من الهم جعل محیای محیای من :)خخخ نمی دونم درس گفدم یا نع ولی اونم قشنگ بود
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
وااای طنین فوق العاده است....ولی من اصلش رو بیشتر میپسندم تا اینی که حامد زمانی خونده...
tanin
tanin
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
اره اجی اصلشم فوق العادست من اونم خیلی دوست دارم :))خود هلالی تنها میخونه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
o_Oیعنی من از تعجب مثه همین شدم خخخخ این انجمن ماله حدود یک ماه پیش بود خخخخ دیگه امیدی به تاییدش نداشتم:دی در نا امیدی بسی امید است و طبق معمول وان گهی دریا شود:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
و ایــــــــــــن (0_o)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
... حافظه خوبی ندارم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
چیزی یادم نمیاد / ولی مداحی های دوممه محمود کریمی رو دوس دارم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
دودمه*
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
گَل ای باد صبا، گِت کربلایَه.... خبر به فاطمه خیرالنسایه... منیم جدیم محمد مصطفی دُر... آتام شاه نجف شیر خدا دُر...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
چوخ گُزل چووخ ساغولون
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خواهش اِدَمَن باجم... منم فقط بو مصرعه بِلَمَن...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
همون خیلی خوبه قارداش آلله سیزه کومک
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اره این خیلی قشنگه:)یه سوز خاص داره توی صداش:)
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ساغل. چوخ یاپشتی ایریمه.
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
ساغول تامام ترکلاره!!!!
imanhkt
imanhkt
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
عشق من میمیرم آخر از غم تو ... حاج محمود کریمی / زینب زینب زینب کنز حیا زینب کان وفا زینب ،،، زینب زینب زینب درد آشینا زینب غرق بلا زینب ... موذن زاده اردبیلی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
مخصوصا این کامنت!!!!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
منم اینو خیلی دوست دارم سوز زیادی به دل می شینه ...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اینم خیلی دوس دارم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
لالایی اصغرم.... علی فانی..... تو از خود آب را شرمنده کردی/ به رویم قبل رفتن خنده کردی/ تو نه با شیونت، نه با این رفتنت/مرا کشتی تو با، تبسم کردنت :(((((((((((
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
وای اصن طاقت روزه ها ومداحی هایی که برای علی اصغر میخونن ندارم:((((((((((((((((((((((((
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
یه چیز خیلی عجیــــــــب... من مطمئنم قبلا این انجمنو دیدم..... یعنی مشابهش بوده!!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
منکه ندیدم خخخخ بچه ها کسی دیده؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/٠٩/١٥
٢
٠
"بر مشامم میرسد هرلحظه بوی کربلا / بر دلم ترسم بماند آرزوی کربلا... تشنه ی آب فراتم،ای عجل مهلت بده / تابگیرم دربغل،قبرشهیــــــــــــــــد کربلا....." نمیدونم مال کیه...هم بنی فاطمه که محرما میرم شنیدم ،هم الآن توTV واسه اربعین میخونن...!یه آرامش ودر عین حال یه غم خیلی خاصی داره این شعر....البته آرزوش که به دل من نمیمونه،امیدوارم آرزوی دوباره رفتنش به دلم نمونه:(((((((((((((0
دختر آریاییم
دختر آریاییم
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
اجل*
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اره اینم خیلی خوبه ادم قشنگ حس میکنه حس و حال کربلا رو خدا به همه توفیق رفتن پابوسی امام رو بده به ما هم توفیق دوباره رفتنو:(الهم الرزقنا زیارت الحسین(ع)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
خدای احساس...حضرت عباس.... محمد علیزاده ....باز اومدم آبروداری کنی برای دردم تو یه کاری کنی/بهت بگم از همه دل بریدم و تموم مردونگیاتو دیدم و/باز اومدم تا که بگم دار و ندارم صبر و قرارم/گره افتاده به کارم…
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
کربلا میخوام ابالفضل...جداییم حدی داره....کربلا میخوام ابالفضل....نفس نفس ذکر من کربلاست.....کربلا میخوام ابالفضل....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ریتمش خیلی قشنگه)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
عشق این دلها جز ولایت نیست...راهو رسم ما جز شهادت نیست...حاج میثم مطیعی...مداح فقططططططططططط حاج میثم...فقطم از حاج میثم گوش میدم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
افرین :)خوب گوش بده دلبندم چرا دعوا داری خخخ:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
تنها نگذارم در میدان ولیییی را...مولایم رهبرم سید علی را...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
ای شهاااادت...دلممم ب دست تو اسییییرههه...بی کربلااا داره می میرههه...منو ببر ک خیییلی دییییره...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
رهبر مننننننننننننن....طلااااایه داااار لاله هاااایییی....امییید قلب عاشقایی...خمینی زمان مایی...آرزومه....همییشه یاور تو باشم...میون لشکر تو باشم...علی اکبر تو باشم...(حاج میثم)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٩/١٥
٠
٠
آخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یاد جنوب بخیر... اتوبوس گمنام 2.... کاش بازم قسمت بشه *؛)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
با اذن رهبرمممم...از جانم بگذرم...در را این حرم...در راه یااار...یاحیدر گویمو...شمشیری جویمو...اندازمم لرزه بر...جان کفاااار...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
عجب عطر سیبی وزیده...ک هرسو نشان از حسین است...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
بیا و ببین دختر تو ...چ شبها ک خوابش نبرده....چ شبها ک جای ستاره....فقط زخم خود رل شمرده...نوازش نشد جز ب سیلی...ک رنگی نمانده ب رویش...کسی هم نزد بعد تو آه...ب جز شعله شانه ب مویش...(حاج میثم مطیعی)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
:(
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
راهی من...شکسته دل ب زیر باران...ب راه ناتمام یاران...درامتداد راه آن سواران...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
ما بر عهد شهیدان میمانیم...مست جانانو مرد میدانیم...ذلت بر ما شد حرام...ماییم و شور مدام...ماییم و راه امام...همچون شهیدان...یا لیتنا کنا معک....ذکر لبهامان...
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
بعد از این چشم انتظاری ها...نور چشم عالمین آید...از کنار کعبه آوای...یا لثارات الحسین آید...بی قراریم از ظهر عاشورا...العجل مولا...العجل مولا(حاج میثم:مداح دانشگاه امام صادق)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
کل یوم عاشورا...کل ارض کربلا...وارث خون حسین...مهدی زهرا بیا...یار مظلومان کی میرسی از راه...العجل العجل یا حجه الله...(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
کلا دم پایانی محرم 91 و 92 دانشگاه امام صادق هیئت میثاق با شهدا رو برین بگوشین...امسالش زیاد قشنگ نبود...!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
خیلین..مثلن یکی لالا اصغر بخاب گل مادر دیگه نزن پرپر.....یکی دیه اش:حسیـــــــــــــن آرام جانم...حسین روح و روانم...خیلین واقعا...مخصوصا ک بابام محرما مداحی میکنن تا دلت بخاد مداحی حفظم
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
با رهیر و بریرو مسلم....بااا حبیبو انیس و قاسم....با سویدو سعید و سالم....مرد راه حسینیم...در پناه حسینیم...با سپاه حسینیم...یا حسین یا مظلوم(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
چون سلیمان و جون و جابر....چون بشیر و عبید و عامر...چون عمیر و نعیم و زاهب...در مدار حسینیم...بی قرار حسینیم...جان نثار حسینیم...یا حسین یا مظلوم (سلیمان بن ربیعه)(جابر بن حیان)(بشیر بن عمر حضرمی)(عبید الله بن یزید عمر)...از حاج میثم مطیعی
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
همسفر با تمام یاران...همت و باکری و دوران...کاظمی شهریاری،چمران...مست جام بلاییم...اهل راه ولاییم...راهی کربلاییم...یا حسین یا مظلوم(حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
میکشِد ما را یک نگاه تو...میکُشد ما را قتلگاه تو...ما ب علی گفتیم...ما سیجی های روح الله...با شهیدان عهد خون بستیم...روز اول یا علی گفتیم...تا ب آخر با علی هستیم...عشق این دلها...جز ولایت نیست...راهو رسم ما جز شهادت نیست...(دم پایانی 91 هیئت میثاق با شهدا_حاج میثم)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٢
رهبر مملکتو سفره ی ساده مرحبا...توی کوچه های بم پای پیاده مرحبا...دل ب لطف مهدی فاطمه داده مرحبا...سر تسلیم ب الله نهاده مرحبا...(رمضانی)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٦
١
٢
این الان مداحی؟ شبیه شعر جان نثارای دربارای شاهای قدیمه :|
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
جوابتو دادم...مثل اینکه صلاح ندونستن تایید کنن...!!!!!!!!!!!11
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خوب دقیقا قصد ما هم جان نثاریه اون شاهه درباره ماجان نثاریه برای رهبرمون:)خانومه رویا ما همه به نظرات شما احترام میزاریم :)دشواری هم نداریم ولی درمقابل شما هم برای نظربقیه احترام قائل بشید:)نظر هرکسی برای خودش محترمه:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
١
ب جان حسینی...ک همه عالم میدونن جان منه...وای اگه ی روزی ...کسی بخاد دل آقامو بشکنه...میگیم یا ابالفضل..میریزیم خون از سر هرچی حرمله...(رمضانی)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
عالییییییییییی بود:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
ونجا ناله میزدن چرا آقامون نمیاد...حال جبهه خبر از حضور آقامون میداد...اینجا کنج قلب ناز مهدی زهرا شده...صوت موسیقی طنین انداز محفل ها شده...اونجا کرخه و دو کوهه جنت جانبازا بود...جذر و مد رود دز مخلوط اشک چشما بود...اینجا با زخم زبون جانبازو تحویل میگیرن...همه ی عزت و تو ثروت تحصیل میبینن...اونجا برف و بارون توی سنگرای سخت...اینجا ویلا وتجمل رو دلا نشونده اند...با حجاب بی حجاب دم از تمدن میزنن...ایکی محزون یکی خندون شیوه مولا نبود...این طریق نیوی و سیره مولا نبود...رهبر غریب ما اون روزا دلگیر نبود...صورت شبیه ماهش اینقدر پیر نبود...(سربندهای فراموش شده از رمضانی)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
سرباز جان همه کانتاتو خوندم:)دستت طلا عالی بود ولی خواهر جان زیاد بود همه رو نتونستم جواب بدم خخخخ :)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
لا باس یا خواهر:)))))))...نوش جونت خواهری...همینقد ک چشمان مبارکت نظاره کرد کامنت ناقابل مارو کافیه:))))))))))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
مداحی های حاج محمود کریمی و جواد مقدم زیاد گوش میدم .
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
کریمی خیلی مداحیاش قشنگه خدا حفظش کنه:)
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٩/١٥
١
٠
این خیلی توی ذهنم مانده....مکن ای صبح طلوع...
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
این شب اخر تعطیلات هم مورد استفاده قرار میگیره.....اواتارت هم مبارک چراغ خاموش
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
کنار قدم های جابر سوی کربلا رهسپاریم/ ستون های این جاده را ما به شوق حرم می شماریم/ شبیه رباب و سکینه برای شما بی قراریم/ از این سختی و دوری راه به شوق تو باکی نداریم/ لبیک یابن الحیدر یابن الحیدر یابن الحیدر ( میثم مطیعی)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
آره اینم خیلی عالیه:)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
دامن کشان رفتی دلم زیر و رو شد دلم زیر و رو شد دلم زیر و رو شد/ چشم حرامی با حرم رو به رو شدحرم رو به رو شد حرم رو به رو شد
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
حسین من بیا و این دل شکسته را بخر/ حسین من مسافر جامانده را با خود ببر ( محمود کریمی ) کامل رو گوش بدین خیلی خوبه:)
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٩/١٦
٢
٠
دامن کشان رفتی دلم زیرورو شد/چشم حرامی با حرم روبرو شد...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٦
٢
١٥
مداحی گوش نمیکنم. هیچوثت.با احساس و روان مردم بازی میکنه. باز نیاین پونصدتا منفی بدین. نظر شخصیمه :|
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
البته بعضی از مردم...امثال...نچ...!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
490 تا منفی دیگه مونده هااااااااااااا. خوب همت نمیکنین :)))
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٩/١٨
٠
٠
وختی میگین نظر شخصیتونه لطفا در مورد خودتون بگین دیگه... باز چرا میگین با روح و روان مردم؟؟؟؟ بگین روح و روان خودم... منفی هم کار سخیفی است نقطه
ali007
ali007
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
علی جون یاد خندت بابامون رو یه دم اروم نمیزاره به پشت در خیمه بدنت رو به خاک غم میسپاره:(اسمشو نمیدونم ولی از حاج حسن جمالیه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
خیلی غمگین بود:((((((((((((((((((
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٩/١٦
١
٠
عشق یعنی یه پلاک - حاج محمود کریمی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
پرفکت:))))))))))))
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/١٦
٢
٠
یه آقایی هستن با لحن دکلمه وار و سوزناکی می گن هیچ کجا برای من کرب و بلا نمی شود...
admincheh
admincheh
٩٣/٠٩/١٦
٢
٠
این از نزار قطری که تو ایران اجرا شده والله ان قطعت الیمینی انی احامی ابد الامینی...:(در باب رشادت حضرت ابوالفضل..
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اره مداحی های نزار خیلی قشنگه همشون:)ممنون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اونی که میگه:!خدایی خدا غریبه....دروغ شد عادت؛غیبت عبادت .بعد اینو دوست دارم اسمشم غریبس......حالا نمودونوم جزوشون حسابمیشه؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
اونم خیلی پر مفهومه روی من یکی که خیلی اثر گذاشته!البته این مداحی نیست ولی بازم ممنون:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
میدونستم حساب نمیشه :)))))))گفتم بگم حداقل یک چیزی گفته باچم.
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
ای علم افراشته بر سر ایوان عشق ... از محمود کریمی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
:))
maede
maede
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
من زیاد مداحی گوش نمیدم چون نوع خوندن اکثر مداحا رو دوست ندارم و گاهی شعر مضمون جالب توجهی نداره.اما شعرایی که علی فانی میخونه رو دوست دارم و یه نوحه از مجید بنی فاطمه هست که فکرکنم اسمش عمو عباسه.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
چه جالب چون من اسم انجمن رو دوست ندارم دیدم نه یه دفعه سه دفعه.....و اما مداحی.....هوا هوای کربلا هوای بین الحرمین هوای شور و مستی و هوای گریه بر حسین..................... ممنونم که نکردی جوابم با این حال خرابم تو جمع گدایان تو کردی حسابم...سالار زینب امیری حسینم