خانه انجمن شاه دیالوگ های سینمایی !
١٩٦٨
١٢٤
فاطيما

شاه دیالوگ های سینمایی !

شاه دیالوگ های سینمایی !

به ياد موندني ترين ديالوگي كه تو فيلم يا سريال شنيدي چيه؟

٩٣/٠٨/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/١٠
٢
٠
یه پایان تلخ…….بهتر از یه تلخیه بی پایانه… شهاب حسینی…درباره الی هامون : خسرو شکیبایی : تو میخوای من اونی باشم که واقعا تو میخوای من باشم ؟ اگه من اونی باشم که تو میخوای ، پس دیگه من ، من نیست ، یعنی من ، خودم نیستم . خانه ای روی آب : تو این مملکت بخل ، حسادت و تنگ نظری شغل دوم همه مردمه . زیر نور ماه : خدا خیلی بزرگتر از اونه که بشه با گناه کردن ازش دور شد . سگ کشی : تو این دنیا از یه نفر که معذرت بخوای ، بقیه وایمیستن تو صف . قرص هاتو خوردی؟ + نه. -اومدیم و من یه وقت رفتم، تو باید یادت بره؟ + تو نباشی من برای چی باید قرص بخورم؟ آقا یوسف،نویسنده و کارگردان : علی رفیعی
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
هامون : خسرو شکیبایی : تو میخوای من اونی باشم که واقعا تو میخوای من باشم ؟ اگه من اونی باشم که تو میخوای ، پس دیگه من ، من نیست ، یعنی من ، خودم نیستم //////سگ کشی : تو این دنیا از یه نفر که معذرت بخوای ، بقیه وایمیستن تو صف .//// و دیالوگ های سید و قدرت در گوزن ها/ اصلا فکر نمیکردم توی جیمی ها چنین سینمایی های خوبی وجود داشته باشه. فکر میکردم شما اغلب از سینما فاصله گرفتید. اما الان این رویا خانوم بشدت منو شگفت زده کردند با این انتخابهای محشرشون...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/١٠
٢
٠
پس اینا رو هم داشته باشی: شب یلدا : زخم های ادم سرمایه های ادمه ، سرمایتو با این و اون تقسیم نکن ، داد نکش ، هوار نکش ، اروم و بی سروصدا تحمل کن . آدم برفی : تو این دیار برد با اونه که از مخشون کار میکشن ، بخوای از دلت مایه بذاری سوختی . محمدرضا فروتن در باغ های کندلوس : مادرا هروقت بمیرن زوده خاله لیلا: یه مسابقه‌ هست که مردایی که ادعاشون می‌شه توش شرکت می‌کنن. مراد بیگ: من ادعایی ندارم. خاله لیلا: ادعایی ندارم،خودش کم ادعایی نیست. سریال روزی روزگاری،نویسنده و کارگردان:امرالله احمدجو چه دنیای بدی که من آخرین امید یک نفر هستم. -خانه ای روی آب ،فیلم بهمن فرمان آرا مادر مرد،از بس که جان ندارد.... -مادر،نویسنده و کارگردان: علی حاتمی همه ی عمر دیر رسیدیم. سینمایی سوته دلان،نویسنده و کارگردان:علی حاتمی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٠
٦
٠
خوبه دوستان سریع رفتن یه سرچ کردن تو نت ، کپی ، پیست و این شد یه کامنت توپ واسه انجمن جیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دقت کنید یه "و" جا نیافتاده بین کامنت اول و دوم رویا بانو و آقای شمشیری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
٤
٠
مستر مهزيار:مهم نيس تكراري باشه يا حتي كپي پيست...مهم اينه كه همينقدر واسشون مهم بوده و رفتن دنبال ديالوگ گشتن....به همه چيز به ديد بد و منفي نگاه نكنيم...ممنون :)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
یکی از یکی زیباتر! بیش از حد شگفت زده ام از سلیقه سینمایی شما...(رویا خانوم). دقیقا بهترین دیالوگ ها و دیالوگ نویس ها رو میشناسید. کیمیایی، میرباقری، احمدجو، پوراحمد، زنده یاد حاتمی و .... از اساتیدِ دیالوگ نویسی سینمای ایران هستند.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٠
٤
٠
و این هم یه کپی پیست دیگه : فیلم مارمولک ساخته کمال تبریزی : فضلی : در زمین ارتباط بین دختر و پسر مشکل داره . مارمولک : نخیر ، جناب آقای فضلی شما مثل اینکه در جوانی تمام و کمال حال و حول خود را کرده اید و حالا که نوبت به این جوانها رسیده شدیده اید کاسه داغتز از آش ! آقایان مگه ما جوانها دل نداریم ؟!! جوان : صلوات ...
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٠
١
١
عزیزِ برادر رشته من سینماست! از سال 78 فیلم ساختم و نقد و تحلیل نوشتم! دیالوگهای رویا خانوم حتی اگر کپی پیست هم باشه چه ایرادی داره؟ بهرحال انتخاب شون بوده. نمیتونستند که دیالوگِ جدیدی بنویسن! متوجه نشدم منظورتون رو...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٠
٠
٠
من توهین ب شما و یا رشتتون نکردم ، فقط شباهت ها رو متذکر شدم ، شما فیلم و سریال نقد میکنین ، من بچه های جیم رو نقد میکنم !! تقریبا همکار هستیم !!!!!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/١١
٢
١
الان خوشحالی دیگه؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١١
٧
٠
به خوشحالی که شما تو آواتارتون دارید نمیرسه .
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٣
٣
١
علی جان دیالوگاتم مثل خودت تکه دادا...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٣
٠
٠
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/١٤
٢
١
با خوشحالی من مشکلی داری حالا؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٠
٥
٠
من بودم و طوطی. حالا , بازم من موندم و طوطی! اما دیگه نه اون طوطیه و نه من داشی. داش آکل « من مش حسن نيستم . من گاو مش حسنم!»
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٨/١٠
٢
٠
توی فیلم ماتریکس که میگه "قاشقی وجود نداره"، "خودت را بشناس"، "دو راه داری، یا راه ما یا بزرگراه"
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٨/١٠
٣
٠
1.توی فیلم شرلوک هلمز -تنها مردن بهتر از اینه که تا ابد مثل یه برده زندگی کنی !- 2.توی فیلم کنستانتین -کنستانتین(کیانو ریوز): «حق با توئه. ما با توانایی انجام کارای وحشتناکی بدنیا میایم. اما بعدن, بعضی وقتا, بعضی چیزاپیش میاد و سر بزنگاه به ما هشدار میده.»آنجلا دادسون(ریچل وایس): «خب واقعاً آموزنده بود، اما... من به شیطان اعتقاد ندارم.»کنستانتین: باید داشته باشی. اون به تو اعتقاد داره! 3.The Dark Knightجوکر(هیث لجر): وقتی کارها طبقِ نقشه پـیش بره هیچ کس وحشت زده نمیشه، حتی اگه اون نقشه، وحشتناک باشه!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
٢
٠
چه خاااااارجي :|
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٠
٤
٠
من فیلم زیاد نیگا نمیکنم//الانم چیزی یادم نمیاد:)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
فكر كنين فـــــــــــــــــــــــــــــكر
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
بیشتر فکر کنید... هاع ماشالله! بیشتر... بیشتر .... ها دیدید یادتون اومد! حالا بنویسید! آفرین!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
خخخخخخخخ
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٨/١٠
٤
٠
آژانس شیشه ای ، عباس : حاجی ما که رفتنی شدیم دعا کن ایندفعه از قافله جا نمونیم. دست های خالی ، حاجی خطاب به مرد شراب خوار : دیشب کربلایی شدم و آقام حسینم رو توخواب دیدم. خواستم بگم که آزاده ام روم نشد. حلالم کن.
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
٢
٠
مهتاب(ترانه عليدوستي):چرا اينقدر اذيت ميكني؟ سياوش(بهرام رادان):واسه اينكه بعدش ازت معذرت خواهي كنم!!!فيلم ترديد زنده ياد شكيبايي به ژاله علو:من هيچ ادعايي ندارم...ژاله علو:همينم كم ادعايي نيس...! پرويز پرستويي:از وقتي كه تصميم گرفتم هيچي نبينم خيلي چيزا رو ديدم فيلم مجنون
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١١
١
٠
اینها هم انتخاب های قشنگی هستند.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١١
١
٠
اولیش خیلی خوشمل بود دوسم اورین:)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
٦
٠
ترانه عليدوستي:اوضاع خيلي بدي شده...احساس ميكنم دارن يكي يكي كارتاي آفرين و صد آفرين بچگيمو ازم پس ميگيرن!فيلم زندگي با چشمان بسته
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
این که شاهکاره...
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٠
٣
٠
تو کارتن دیو و دلبر اون قسمتش که بل میگه دوست نداره یه زندگی عادی و رو روال داشته باشه و یه زندگی هیجان انگیز دوست داره، خیلی دوست دارم الان دقیقا یادم نیست ، برم نگاه کنم ببینم چی گفته میام میگم.
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
خخخخخخ مرسي
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٣
٠
٠
سلام. یعنی اینقدر به کارتون علاقه دارید؟ وکیل اعظم سایت که بنده حکم لیدر بودنشون رو صادر کردم دیو و دلبر میبینه؟ اخر میرسه دیو به دلبر؟ راستی بانو سمیرا چه خبر از ازمون وکالت ؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٣
٠
٠
اعظم رو خوب اومدی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/١٤
١
٠
فقد یه چیزی رو کلی بگم از آزمون که بیام خونه کتاب اصول محمدی رو تیکه تیکه میکنم بعدشم می خوابم همین :| دیو و دلبر یکی از چند کارتن مشهور دنیاست ، به نظر من از زیبای خفته و سفید برفی و سیندرلا که قشنگتره :) مخصوصا از سفید برفی ایییشش دخدره زشده لوس.اگه شما و علی آقا ندیدن پیشنهاد میکنم حتما برین ببینین خعلی خعلی خعلی قشنگه :))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
بله. دیگه احتیاج به توضیح بیشتر نیست !!! کاملا منوجه شدم!!خخخخخخخ. به عنوان یه پسر همیشه فکر میکردم زیبای خفته ، سفید برفی ، و سیندرلا مخصوص دختراست... اما چشم دیو و دلبر رو میبینم... علی جان شما هم ببینیاااا از میپرسم....!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
سلام ... ديالوگ يادم نيست
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
١
٠
فك كنين يادتون مياد
ali_y
ali_y
٩٣/٠٨/١٠
٠
٠
سلام دقیقش یادم نیست ولی تو این مایه ها : آژانس شیشه ای : مو قبل از جنگ کشاورز بودم با تراکتور ،بعد جنگ باز کشاورز بودم اما بدون تراکتور ... شما مزدتانه دادن مزد شما همی نیش و کنایه ها بود که زدن ...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٠
٠
٠
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/١٠
٥
٠
ببین! دلخــــــــوری باش!!عصبانی هستی ،باش!! قهری باش!! هرچی میخای باشی، باش!! ولی حق نداری با من حرف نزنـــــــــــی!!!! فهمیدی؟؟؟!!! (خسرو شکیبایی)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
0ـ0پرفکت:)
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
این هم از اون دیالوگ های بیادموندنی سینماست...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
بح بح :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
جمله ی بسـیار زیبایی بود
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/١٠
٥
٠
من از بین فیلم های سینما تا جایی که دیدم ..فیلم رسوایی به نظرم تک تک حرفاش تلنگری بود واسه کسایی که خیلی ادعا دارن :))))))) منم دیالوگای فیلم رسوایی رو مینویسم ......... (زن مقدسه واسه سایه سر بودنش باید مرد بود نه فقط نر…دیالوگ الناز شاکر دوست )(اکبر عبدی: دنيا عروس هزار داماد است براي هر كس خودش را يك جور بزك مي كند: آدم پولدار با بنز، آدم زيبا با لنز!!)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٣
٣
١
سلام ابجی. خوبی شما؟ شما دیگه چرا وقتتون رو بابت دیدن همچین فیلمایی هدر میدین... راستی اواتارتون هم بسیار زیباست...
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/١٠
٧
٠
تو فیلم پروانه هم ...قشنگ یادم نیست ..ولی امیر برگشت به پروانه گفت با من خوش بخت نمیشی.... اونم برگشت گفت من خوش بختی نمیخوام من امیر رو میخوام!! قشنگترین جمله ی عاشقانه!:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
عاشقه فیلمش بودم:)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
اصن فيلمرو نديدم :|
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست... (فیلم رسوایی_حاج یوسف)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
الان همین فقط خاطر بود
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
:)))) نمیدونم والا!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٢
١
٠
این هم دیالوگ قشنگی بود! خخخخخ
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
ببینید بچه ها اگر عشق واقعی باشه گذر زمان تازه ترش می کنه و عشق عمیق تر می شه . (فیلم باغبان ) اگر من دوست دارم که همسر تو باشم به این معنی نیست که تو حتما باید با من ازدواج کنی . ( فیلم گاهی خوشی گاهی غم )
پریا
پریا
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
معلومه فیلم هندی دوست داری !!ارههههه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
وای دومی عالی بوود:)
Cold
Cold
٩٣/٠٨/١١
١
٠
مارلون براندو: بهش یه پیشنهادی میدم که نتونه رد کنه (پدر خوانده)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
انتخاب جالبي بود.منون :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
پایتخت.......
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/١١
٠
٠
تن تن:یه خبر خوب دارم یه خبر بد.هادوک:خبر بد چیه؟تن تن:فقط یک گلوله داریم هادوک:خبر خوب؟ تن تن:هنوز یک گلوله داریم! آقای مجری:راه رفتنی رو باید رفت در بستنی رو باید بست.پسر عمه زا:در بستنی رو باید لیسید.
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٨/١١
١
١
( نجات سرباز رایان)کاپیتان: نترسین برین جلو خدا با ماست.........سرباز: اگه خدا با ماست پس کی با اوناست که دارن مارو تیکه پاره میکنن؟
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١١
١
٢
به دلکم نشست... .
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
عاااره منم اينو شنيده بودم :)
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
من این جمله رو خیلی دوس دارم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٨/١١
١
٠
فیلم نفس عمیق/دختر رو به به پسر:تو چیه موسیقی گوش میدی؟ میدونی من ادما رو از روی موسیقی که گوش میکنن طبقه بندی میکنم یعنی مهمه بدونم کسی "بلوز" کوش میده یا "جاز" گوش میده یا موسیقی "الترناتیو" گوش میده یا مثل من فکرش باز باشه اول "باخ" گوش بده بعد موسیقی "الترناتیو" گوش بده بعد پشت سر هم همرو گوش بده و دچار هیچ مشکلی نشه!حالا تو چی گوش میدی؟ پسر رو به دختر:من داریوش گوش میدم! دختر:آها تا تهشو گرفتم!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
آره این دیالوگها خیلی زیبا هستند...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
جالب بود مرسي :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
هاردی: فردا دم آفتاب اعدام مون می کنن. لورل: کاش فردا ابری باشه.(لورل هاردی)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
خخخخ مرسي :)
رفیعه
رفیعه
٩٣/٠٨/١٢
٣
٠
توی اغلب فیلمای ایرانی وختی در خونه زنگ میخوره:ینی کی میتونه باشه؟!؟؟!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
sali
sali
٩٣/٠٨/١٢
٦
٠
سیمین : اون که نمیدونه تو پسرشی .نادر : اما من که میدونم اون پدرمه....
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٣
٢
١
این از فیلم جدایی نادر از سیمین بود... تو یه فیلمی هم که دقیقا اسمش خاطرم نیست حامد بهداد میگه < همه ی موجودات بعد از مرگ فاسد میشن اما بعضی از انسانها قبل از مرگ...>
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/١٢
٢
١
باب اسفنجي: پاتريك، وقتي من نيستم چيكار ميكني؟ پاتريك:صبر ميكنم تا تو برگردي^__^
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/١٣
٠
٠
وای پاتریک...!!! لایک
sali
sali
٩٣/٠٨/١٣
٨
٢
ننه هر چی بدبختی کشیدیم گفتی حکمت خداست ، ببین ننه نیشونی این حکمتو بده برم در خونشون بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...؟ بهروز وثوقی <قیصر>
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/١٣
٤
٠
لایک
sali
sali
٩٣/٠٨/١٣
٣
٠
داشتم به صدات گوش میکردم، حواسم به حرفات نبود... شهاب حسینی
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
داشتم به صدات گوش میکردم، حواسم به حرفات نبود... شهاب حسینی / چه دلنشین... یادم نمیاد کدوم فیلم...
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
دوستت دارم به اندازه قلب کوچکم هرچند کوچک است اما قلب هرکس تمام زندگی اوست:)حمید گودرزی در زمانه
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/١٥
٢
٠
دیالوگ شهاب حسینی تو فیلم دلشکسته که با دختره نفس تلفنی میحرفه :خواهر میخام دیگه خواهرم نباشی نفسم باشی:)
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
زیبا..........
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/١٥
٢
٠
(خسرو شکیبایی) :پسر تو چند سالته؟؟ (مهرداد صدیقیان) :پارسال 16 سالم بود بچه بودم 2روز بعد بابام مرد بازم ۱۶ سالم بود اما دیگه بچه نبودم اتوبوس شب
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/١٥
٣
٠
دیالوگ خانم دارابی تو ورود آقایان ممنوع: عشق ۲ حالت داره عشق مادر به فرزند، عشق خدا به بنده بقیه ش تاثیرات هورمونیه..
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خیلی زیبااا
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
خخخخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
داریوش ارجمند:باباتو میشناختم...با آفتابه عرق میخورد...حالا ضای والضالین نمازشو قد اتوبان تهران قم میکشه!!!!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
جالب بود
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
: به عشق در اولین نگاه اعتقاد داری؟ - نمی دونم! ولی باعث صرفه جویی در وقت میشه! (شب/ میکل آنجلو آنتونیونی)
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٨/١٥
١
٠
ده سال پیش من تو یه بار بودم تو آلاباما. دو نفر اومدن سر به سرم گذاشتن. این اولین اشتباهشون بود. چاقو کشیدن. این دومین اشتباهشون بود. چاقوکشی بلد نبودن. این آخرین اشتباهشون بود.(فرار از آلکاتراز/ دانلد سیگل)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
چه باحال
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
یکی از 100 فیلم برتر تاریخ سینما. زمانِ خودش ترکونده بود...
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
تو شهر ما وقتی می خوای بری سفر سه نفر برات چمدون می بندن یه نفر وسایل ضروریت رو میزاره که وقتی بهشون احتیاج پیدا می کنی خوش حال شی یه نفر وسایل غیر ضروریت رو می زاره تا وقتی لازمشون داشتی مشکلی نداشته باشی اما یه نفر هم هست که تو چمدونت سنگ می زاره کلی سنگ تا چمدونت سنگین شه اونقدر سنگین که نتونی بری و برگردی
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
از کی دفاع کنم؟ از یه جسد؟! ، من مُردم، من تو هشت سالگی مردم... چون کسی نبود حرفامو بشنوه...
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
میدونی بزرگ ترین موهبتی که خدا به آدم داده چیه...؟ فراموشی... پس فراموش کن!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
مـن نــمـیـخـوام زنــده بـمـونــم، مــیـخــوام زنــدگــی کـنــم…
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
دو نوع از انسان وجود داره و فقط دو نوع ~ اونی که منتظر می مونه تا توی جای درستش قرار بگیره و اونی که با پاهاش روی صورت دیگران میره !
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٥
١
٠
ببخشید بابات شدم سهیل. خدا تو رو یهویی داد.
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
آخه شهاااااااب :)
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
حوض نقاشی.............
Z_M
Z_M
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
یعنی من یکی عاشق شهاب حسینی ام یکی عاشق لیلا حاتمی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
همینایی که بچه ها گفتن (^_^) البته من همه ی همه رو ندیدم ها، بعضیاشون ;)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
١
٠
دیالوگ های لورل هاردی هم خیلی دوست دارم :)) مثلا------> اولیور : استن.. تو به عشق در یک نگاه اعتقاد داری؟ استن : آره خُب.. حداقل وقت آدمو نمیگیره!
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
یعنی خوراکمه -----> هاردی: میخوام ازدواج كنم! لورل: با كی؟ هاردی: معلومه دیگه، با یه زن. مگه تو كسیو دیدی كه با یه مرد ازدواج كنه؟ لورل: آره هاردی: كی؟ لورل: خواهرم :))))))))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
خخخ
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
قشنگن نه؟!! هاردی : فردا دم آفتاب اعداممون می کنن..... لورل : کاش فردا هوا ابری باشه...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
بليا قشنگ است
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
این حرف جوکر توی شوالیه تاریکی رو هم دوست دارم :اگه تو کاری تخصص داری هیچوقت اونو مجانی انجام نده...
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ali_y
ali_y
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
مالک: قرآن ناطق علیست(ع)، اینها ورق پاره های تزویر عمروعاص است
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
لایک
soroush_sh21
soroush_sh21
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
همه جور نون ديدم، نون سنگک، نون بربري، نون لواش، نون تافتون، ولي هيچ جا نون حلال نديدم ( پولاد کيميايي- جرم)
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/١٨
١
٠
بسيار عالي :)
mohadese.v
mohadese.v
٩٣/٠٨/١٩
٠
٠
جالب ترین دیالوگ....اوااااااا
فاطيما
فاطيما
٩٣/٠٨/٢٠
٠
٠
:))
e_frozen
e_frozen
٩٣/١١/١٠
٠
٠
آقای مرجی دوست ندارم بزرگ بشم روزگار خستم میکنه . آقای مجری : کوچیک بمون دنیا دلتوپس میزنه ! ( کلاه قرمزی )
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/٢٢
٠
٠
دیالوگ های فیلم بی پولی را خیلی دوست دارم بهترین دیالوگ های فیلم ایرانی است