خانه انجمن به 10 نفر اس ام اس کن
٦٤٩
٨٠
asghar

به 10 نفر اس ام اس کن

به 10 نفر اس ام اس کن

بعضی اس ام اس ها با این جمله تمام میشوند: این پیام را به 10 نفر بفرست، در مدت کوتاهی خبر خوشی به تو می رسد.

عکس العمل شما چیست؟

آیا این پیام را به 10 نفر می فرستید؟

اصلا به مسائل این شکلی اعتقاد دارید؟

٩١/١١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٣
٠
٠
تا دلت بخواد دوستای بیکارم میفرستن........اصلا توجه نمیکنم......فوری پاکش میکنم..........خوشن
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
باریکلا
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
لایک!
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
برای منم زیاد میفرستن،قبلا میفرستادم،ولی الان نه. اصلا چه معنی داره که مثلا مینویسن:اگر خدا رو دوست داری بفرست ببین تا ده دقیقه دیگه خدا برات چیکار میکنه ،اگه ننویسی خبر بدی دریافت میکنی،لطفا شک نکن و قطع کننده زنجیر نباش.!!!؟ اگر دعا یا ذکری رو بخوایم به دیگران ارسال کنیم خوب آخرش بنویسیم به هرکسی که دوست داشتی بفرست همین
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره.منم گاهی اوقات که مجبور میشم بفرستم،آخرش مینویسم اگه خواستی برای دیگران بفرست.
مجید
مجید
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه بابا...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
والا ! شارج ک علف خرس نیس ک! خخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من اعتقادی ندارم.نباید مقدسات به خاطر جیب یه عده اینجوری بازیچه بشن.من همون اول پاکش میکنم.
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
موافقم
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
برای منم زیاد میاد.... قبلا می فرستادم.... ولی الان صرفا سریع پاک می کنم.....
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
مویَم هم! به اون خواهرت بوگو أی قربون معرفتت!!!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
تونَم هم!!!!!! برا چی؟؟؟؟؟؟ در حال حاضر باهم قَریم...... :)))))))
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
قهر کار بدیه ها ا ز م ا گ ف ت ن ب و د
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
شما که دیگه در جریانین..... :))))))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٣
٠
٠
تا دلت بخواد واسم ازین اس ها میفرستن چندسال پیش ها که سنم کمتر بود آره منم واسه بقیه میفرستادم ولی حالا هم میخونم فوری دیلیتش میکنم...
bye
bye
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من با یکی از دوستام جای خونمون بودیم که حدودا فکر کنم 8 سالم بود ! بعد یک نفر پیشمون اومد و یک کاغذ که داخلش از جن و روح و امامان و خیلی چیزای دیگه نوشته بودن و آخرش هم اینطوری تمام میشد که از روی این کاغذ 30 تا فتوکپی باید بگیرین و منتظر یک خبر خوش باشید و اگر این موضوع رو نادیده بگیرین یک بلایی سرتون میاد !!! آخ آخ یادمه چند روز پول تو جیبیامو جمع کردم تا رفتم فتوکپی از اون کاغذ گرفتم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ههه!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٢٣
٠
٠
:دی
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بله پيش اومده !!! ري اكشن خاصي ندارم!! كلا بي خيالي طي ميكنم (o_0) عمرا بيكارم مگه!! اصلا تفاوت اينباكس و اوتباكس اينجانب 3 رقمي ميباشد! اكثر اس ام اس ها رو هم با تماس صوتي جواب ميدم! به اين قبيل اس ام اس ها هم اعتقاد ندارم! كلا يه شيوه برا خالي كردن جيب ملت با بازي كردن با اعتقاداتشون هست !!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
با کلاس!با تماس صوتی جواب می دی؟
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره ديگه ! بلافاصله بعد از خوندن اس ام اس باهاشون تماس ميگيرم گاهي اوقات كه پيام طولاني باشه . اصلا نميخونمش و با فرستندش تماس ميگيرم ميگم : امرتون :/ بيشتر منظورم اين بود كه اهل اس ام اس نيستم (0_o)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
حتی اگه من اس بدم؟آیکون زاری
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
حتي شما دوست عزيز :))))))))) (آيكون ابرو ميندازم بالا بالا...)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من اکثرا پاک می کنم اما وقتی واسه ختم قرآن و صلوات باشه!مجبور میشم خودم به جای اون 10 نفر خودم بخونمشون !چون بعضیا انجامش نمی دن!به دوستام گفتم واسه من نفرستین!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره.یکبار واسم ختم قرآن اومد همین کارو کردم.باز تازه میگن نخواستین بخونین به یه شماره زنگ بزنین.شماره ای که معلوم نیست مال کی هست!
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره منم بجاشون میخونم ولی نمیفرستم آره سپهری جان برای منم از این پیامه اومد ولی شماره ای که داده بود خاموش بود!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منم زنگ زدم خاموش بود!
hamta
hamta
٩١/١١/٢٣
٠
٠
اس ام اسو همونجا پاک میکنم و کوچکترین اهمیتی نمی دم.... اینا کلکای خود همراه اول و ایرانسله برای سود خودشون.... ولی مثلا صلوات باشه می فرستم.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
موافقم باهات
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٣
٠
٠
یاده کتاب های مذهبی تو حرم می افتم یه زمانی یه عده رسم کردن ک تو این کتابا صفحه اول در مورد حجاب بنویسین و هرکی 10 تا کتاب رو ننویسه یه اتفاق بد می افته واسش
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آره واقعن.....
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منظرتون از کتاب های مذهبی زیارتنامه است دیگه؟؟؟؟؟؟:)))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خیلی کاره زشتی میکنن!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
کار خوبی نیست...
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خرافاته
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه بابا!خب معلومه خدا همین ثانیه بدونه فرستادن اون اس ام اس واسمون 1000 تا کار میکنه!ادروغ نیست اون اس ام اسا اما نفرستاده ام خدا میکنه!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه بابا!خب معلومه خدا همین ثانیه بدونه فرستادن اون اس ام اس واسمون 1000 تا کار میکنه!ادروغ نیست اون اس ام اسا اما نفرستاده ام خدا میکنه!!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نچ اعتقاد نداریم و اهمیتی نمیدیم!
fanaz
fanaz
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منم یا همتا موافقم
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
چه کار خوبی !!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خيلي سريع پاكش ميكنم
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
باریکلا
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من گوشی ندارم ولی ایمیل که دارم! بهم از این ایمیل ها خیلی می زنن هفته ای یک بار! تو همشونم قَسَمِت می دن که باید به n نفر این ایمیل را بفرستی . من دو سه تا ایمیل اول را که دیدم به هزار بدبختی به هر کی گیرم اومد ایمیل کردم ...ولی از اون به بعد دیگه خسته شدم از اون موقع هر وقت عنوان این ایمیل ها را می بینم همون جا حذفش می کنم تا از شرش خلاص شم!!!!
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
٠
٠
آخی ییییییی
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
کلا لایک به تمام کسایی که پاک می کنن*
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/٢٣
٠
٠
man pakeshoon mikonam....
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٣
١
٠
اینا همش خرافاته هیچ کس توجه نکنه مسوولیتش پای من همتون مهمون من اید. برید خوش باشید...
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بَعله..... :)))))
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
منم موافقم
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
راستش گاهی با خودم میگم حالا بفرستم ضرر که نداره.......... ولی هیچ وقت اتفاق خاصی نیفتاده!
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
ضرر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بشين يه بار حساب كن . پول شارژي كه از خودت و از اون 10 نفر ي كه براشون پيام فرستادي و10 نفري رو كه هر كدوم از اون 10 نفر بهش اس ام اس ميزنن و . . .... اينا چقدر ميشه؟؟؟؟ بعد متوجه ميشي ضرر داره يا نه ($_$)
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٣
٠
٠
جداي از ضرر مادي . كلي با اعتقادات مردم اين وسط بازي ميشه؟! اينبار اگه يه همچين اس ام اسي برات اومد بر خلاف چيزي كه توش نوشته شما قطع كنند اون زنجير باش!!!!!! نذار با اعتقادات و شعور ت توهين كنند!
s.a
s.a
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نههههههه من smsی رو منظورم نبود! منظورم ایمیل بود! بااااااااااااوشهههههههههههه........ ازین به بعد قطع می کنم این زنجیرو! شوما هم آرامشتو حفظ بفرما لفطا! بچه که زدن ندارههههههههه..... مامااااااااااااااااااااااااااااان (آیکن من میترســــــــــــــــــــم)
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٢٣
٠
٠
عجبا ... دیشب خواب دیدم داشتم یه بازی کامپیوتر رو میرفتم ... بعد از چند دقیقه یارو از توی مانیتور اومده بیرون یقه ی منو گرفته میگه : خب کثافت دست تو دماغ مثل آدم بازی کن ... تا حالا هفت بار منو توی دره انداختی ... هیچی دیگه مثل هویج فرنگی از خواب پاشدم ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
:))
parisa
parisa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بعضی اوقات میفرستم..............اگه حوصله داشته باشم.........
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
شارژ مهم نیست عایا؟
parisa
parisa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نه بابا............................شارژ چیه دیگه عایا؟؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
من سر يكي از اين اس ها كه نفرستادم الان دوستم فكر كنم باهم قهره :((
parisa
parisa
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خب چرا نمی فرستی که دوستت باهات قهر بشه؟؟؟؟؟؟؟
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
چون فكر ميكنم مسخره بازيه!دست رو دلم نذار الان پشيمونم:(((
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٣
٠
٠
نع!
Milad
Milad
٩١/١١/٢٣
٠
٠
Just delete
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٣
٠
٠
Its right!!!!!!!!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٢٣
٠
٠
yes yes
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٣
٠
٠
oh yes!:))
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٤
٠
٠
agree
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/٢٣
٠
٠
بدم میاد از این پیامااااااااااااااا و بس ! همه ی دوستامو تهدید کردم اگه یکبار دیگه از این جور پیاما بفرستی جفت پا میام تو حلقت تا ادم شی چرت و پرت نفرستی ! حکمت خدا رو زیر سوال میبرن ! استغفرالله...
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٣
٠
٠
خوشم نمیاد همش کاره همین مخابراتهووو بس !!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٤
٠
٠
آره خبر خوش میاد!خبرشم اینه که یا شارژت تموم میشه باید دس بکنی به جیب مبارک و از لای تار عنکبوتا بگردی شاید یه پول سیاه برای شارژ پیدا بکنی اگرم قبض میخواس بیاد که دیگه نور علی نور!به به!مث من که قبضتون بیاد 80-90تومن آخرش عطای سیمو به لقاش میبخشین!البته من از این اسا نمیفرستمو قبولم ندارم!اونی که باعث خبر خوشه بالا سرمونه و اینقدر بزرگ هست که جرات نمیکم در حد یه اس کوچیکش کنم!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٤
٠
٠
همو اول کاری پاکش میکنم.من نمیدونم مثلا پیامبرراضی ان این همه ملت پول هدربدن ک اسمشون 10بارخونده بشه.این کارازاساس اشتباه و خلاف سنت خداست.
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
کاملا با نظرتون موافقم منطقی فکر کنم همون پول هدر دادنه*
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٤
٠
٠
پاک می کنم*