خانه انجمن چهره ی با ارزش سینمای ایران کیست؟
٩٦٣
١١٣
k_shamshiri

چهره ی با ارزش سینمای ایران کیست؟

چهره ی با ارزش سینمای ایران کیست؟

به نظر شما با ارزش ترین ستاره تاریخ سینمای ما کی میتونه باشه؟

ارزش رو بطور عام  و کلی معنا کنید: یعنی شامل،قدرت فنی و تکنیک بازیگری، انسانیت و شخصیت والا( در همون حدی که ازش از گوشه کنار شنیدین،مردم داری وتداوم حضور در طی سال ها و یا احتمالا دلایل خاصی که مدنظر شماست 

در نظر داشته باشید که گاهی ممکنه یک چهره خاص ( و ظاهرا زیبا) از نظر شما باعث جذب و محبوبیت بشه، لطفا تا جایی که امکانش هست از روی منطق و عقل پاسخ بدید و نه صرفا احساسات. ممنون میشم اگر بطور جدی و فکر شده پاسخ ها رو مرقوم بفرمایید، من به چشم یک تحقیق رسمی و پژوهش هنر به این سوال نگاه می کنم

ممنونم

.

٩٣/٠٧/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٩
٦
٣
احمدپور مخبر!!!!!!!!!!صدا : عالی، نوع بازی:زیر پوستی ، قد : رشید ، تیپ : برد پیت! تکنیک :آل پاچینو ، انسانیت و شخصیت : لوتی و بامرام در حد طوقی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٩
٢
٢
دوستان یه کم به مختون فشار بیارید ، بجز جمشید هاشم پور و شهاب حسینی خیلی کسای دیگه هم هستن ها!!!!!! یکی اینا رو نوشته بقیه هم کپی پیست کردن همینارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا جمشید مشایخی، عزت‌الله انتظامی، محمدعلی کشاورز، داود رشیدی و علی نصیریان و........
s_sali
s_sali
٩٣/٠٧/٢٩
٤
٠
علی جان یهو میگفتی قیافه هم جرج کلونی!!!!! خخخخخ. کاملا موافقم استاد بزرگ و ماندگار تو سینما خیلی زیاد داریم. کساییکه شخصیتشون هم مردمی بوده. مثل همایون ارشادی که تو فیلمهای بین المللی هم خوش درخشیدن. شخصا خیلی بازیشون رو دوست دارم. داریوش ارجمند که همشهریه شما هم هست. و....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
با همایون ارشادی، داوود رشیدی(که شاگردش بودم)، علی نصیریان و محمد علی کشاورز هم موافقم. ممنون از حضورتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
نمیدونم...فکر میکنم آقایان : جمشید هاشم پور.... داریوش فرهنگ...حسین یاری... پرویز پرستویی...عنایت الله بخشی (همیشه دوست داشتم ایشون پدربزرگ من باشن ) حمید فرخ نژاد...حمیدرضا پگاه...دانیال حکیمی... حمید جبلی...حسن اکلیلی...فعلا همینا بازم یادم اومد میگم :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٩
٣
٠
عزیزم با ارزش ترین! اینا ک خیلی هستن×!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
با حمید فرخ نژاد هم موافقم....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
ممنونم دختر خاص. عرضم باارزش ترین بود.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
lk hc i]\از هیچکی....
samane_r
samane_r
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
با نظرت كاملا موافقم . مختصر و مفيد ... خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
افرین خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
کم لطفی نکنید خانوم یا آقای جعفرپورعزیز. سینمای ایران طی 60 سال گذشته همواره جزو 10 سینمای برتر دنیا بوده. بخصوص از نظر نجابت و احترام به ارزش ها. قبل از انقلاب بزرگانی مثل سهراب شهیدثالث، پرویزکیمیاوی،امیر نادری، بهرام بیضایی، مسعودکیمیایی، داریوش مهرجویی، ناصر تقوایی، و .... رو داشتیم که پرچمدار سینمای ارزشمند ایران بودند.( در اون روزهای ابتذال و فیلمهای مزخرف کاباره ای متاسفانه ، اینها بودند که چراغ سینما رو روشن نگه داشتند) و بعد از انقلاب هم: جعفرپناهی، عباس کیارستمی، اصغرفرهادی، رضامیرکریمی، ابراهیم حاتمی کیا، رخشان بنی اعتماد، و ....این کارگردانها بودند که بازیگران زیادی رو به سینمای ایران هدیه کردند.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٣٠
١
٠
خواهش میکنم تقدیم به دو نظر اول.....برین انور میخام نظر سوم رو بترکونم....خوب پوففففففف اولا خوب برین تو پروفایلم میبینین که زنم دیگه ولی تا حالا کسی به من نگفته بود آقای جعفرپور حس جالبی بودش.....اهم اولا من اصلا فیلم ایرانی زیاد نگاه نمیکنم هر فیلم خاصی هم بوده شب امتحانم دیدمش!زیادم در باره ی سینما نمیدونم اطلاعات شما بالاس خیلی...(آقای قلی زاده فکر کنم که اون نظر که گفته بودم پسرم به شوخی رو خونده بودن خخخخ)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
ببخشید خانم جعفرپور. حقیقتا نرفتم داخل پروفایل شما. عذرمیخوام. اینکه علاقه ای به سینما ندارید اصلا اشکالی نداره که خواهرجان! هر کس علاقمندی های خودش رو داره. سینما برای منِ بیچاره هم یه تفریح نیست! خوشبختانه یا متاسفانه؛ یه شغله. پیروز باشید و مجددا عذرخواهم خانوم جعفرپور بزرگوار.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٠٢
١
٠
:) جیمی ها این حرفا رو با هم ندارن که!
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/٠٧/٢٩
٤
٠
پرویز پرستویی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
میتونه به حق یکی از 3 بازیگر اول تاریخ سینمای ایران باشه.... مرسی از حضورتون.
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
بید مجنون
o_edman
o_edman
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
اصغر فرهادی، پرویز پرستویی، تا حدودی پیمان معادی و سید شهاب الدین حسینی... بقیه م هستن البته... آقای پرستویی هم اگه بهشون نقشی در یه فیلم درست و حسابی داده بشه، یه سر و گردن بالاتر از این درب و داغونایی ن که واسه قیافه شون اومدن تو (( بازار )) . مارمولک و آزانس شیشه ای و لیلی با من است و...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
البته منظورم بازیگران بودند که شما از کارگردانان هم نام بردید. با پرویز پرستویی موافقم. می تونه یکی از چند رتبه اول رو داشته باشه. دقت کنید به کارهایی که بازی کرده. واقعا همه بهترین بودند. ممنون از حضور شما.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٩
٣
٠
اســــــــــــتاد جمشید هاشم پور
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٢
٠
٠
ممنون از حضور شما دختر خاص. لیلا حاتمی هم می تونه توی منتخب ده تایی باشه.(هرچند فقط دو کار در حد استانداردهای بین المللی داره). به سلیقه شما احترام میذارم.مرسی.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٢٩
١
٠
جمشید هاشم پور ،
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
ghazale
ghazale
٩٣/٠٧/٢٩
١
١
شهاب حسینی !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
فریبرز عرب نیاـجمشید هاشم پور
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٢
البته کلنی من فیلم ایرونی زیاد نیگا نمیکنم:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٩
١
٠
معلومه خو شهاب حسینی دیه...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
amin20
amin20
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
شهاب حسینی و جمشید هاشم پور و .....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
sali
sali
٩٣/٠٧/٢٩
٨
٠
بهروز وثوقی...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٩
٥
٠
الان محروم میشی! منتظر باش!خخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٩
١
٠
شک نداشته باش که جز سه نفر اوله ، مخصوصا بازیش تو فیلم گوزنها در نقش یک معتاد
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
١
٠
مرسی از حضورتون. بله موافقم. ایشون جزو سه چهار نفر اول هستند.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٠٣
١
٠
خخخخ.من الان مدتهاست که محرومم... دقیقا، جزء نفرات اوله....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٠٤
٠
٠
اقا صالح واقعا محرومین؟؟!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٠٨
٠
٠
نه محروم نیستم شوخی کردم. . .
Niva
Niva
٩٣/٠٧/٢٩
١
٠
جهان پهلوان تختی :) خخخخ ... فرهاد اصلانی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢٩
٤
٠
الان آقای موسوی میان میگن ابراهیم حاتمی کیا! :دی این خط این نشون اینم شاخک زر نشون! :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
هیشکی:دی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
من زود تر گفتم.......خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
سلام... ببخشید رمز عبور من کلا قاطی کرده و الان هم فقط اینجا اسم گذاشتم که شناخته بشم.احتمالا فردا صبح رفع میکنم. ممنونم، خیلی ممنونم از پاسخ های شما. اگر اجازه بدید بین چند گزینه پسشنهاد بدم شاید راحت تر منظور من از باارزش رو متوجه بشید: پرویز پرستویی/ نگار جواهریان/ عزت الله انتظامی/ شهاب حسینی/ پیمان معادی/ حامد بهداد/ هدیه تهرانی/ نیکی کریمی/ و ... این اسامی هیچوقت درگیر حاشیه نشدن، اعتیاد نداشتن، ازدواجهای دوم و سوم و چهارم و ... نداشتند، فیلمهای سطح پایین(مثل نمونه های فراوون موجود در سوپرمارکتها: ده رقمی، چهارچنگولی، داماد بدقدم و ...) بازی نکردن و همیشه انتخاب هایی حساب شده و قوی داشتند. حالا فکر کنم بهتر تونستم منظورم از با ارزش رو بیان کنم. ببخشید کامنت نمیتونم بذارم. ایشالا تا فردا رفع میکنم. یا حق.
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
چرا هیشکی کمدین ها رو نمیگه؟ به نظر من اکبر عبدی . چون تو هر فیلمی بازی می کنه هر چقدر هم فیلم نامه یا کارگردان ظعیف باشن بازم خنده رو لب همه میاره :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی از حضورتون. حق باشماست. اما چون سینمای کمدی ایران به حدکافی رشد نداشته( یا اجازه رشد نداشته!) بهمین دلیل اغلب بازیگران موفق در فیلمهای اجتماعی بودند.(رئالیسم اجتماعی)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٧/٢٩
٢
٠
خسرو شکیبایی یکی از بهترین ها بود...روحش شاد :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
موافقم باشما.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
از حامد بهداد و امین حیایی خوشم میاد / از خانوما هم که کسی یادم نمیاد یادمم بیاد نمیگم اصن چه معنی داره یه پسر ... خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
موافقم باشما/ برای یادآوری: رقیه چهره آزاد، ایران دفتری، شهلا ریاحی، جمیله شیخی، نیکی کریمی، افسانه بایگان، هدیه تهرانی، نگارجواهریان، پگاه اهنگرانی، ترانه علیدوستی و ......
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
شهاب حسینی،حامد بهداد،محمدرضا فروتن و بابک حمیدیان...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
با هر چهار گزینه پیشنهادی شما موافقم./ اگر ممکنه یکی رو انتخاب کنید.
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
ترجیحا شهاب حسینی...
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
پرویز پرستویی...عزت الله انتظامی...خسرو شکیبایی...محمدرضا فروتن و توی خانوما گوهر خیر اندیش...فاطمه معتمدآریا.......و جدیدا هم پدیده ای در بازیگرای مرد ب نام پیمان معادی ک کارش فوق العادس
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
موافقم. پیمان معادی کارش عالیه. چهار ماه پیش کنارش که نشسته بودم همین رو بهش گفتم اما انسان فوق العاده متواضع و فروتنی هستش و خودش میگفت تا وقتی استاد پرستویی و کیانیان و .. هستند من کجای سینمام.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
دوستان دقت کردید که تعداد زیادی از معروف ترین بازیگران سینما مشهدی هستند؟؟؟ فکر نمیکنم هیچ کجای کشور بجز تهران اینقدر بازیگر معروف داشته باشه( یا حداقل من نشنیدم) بهداد، کیانیان ،حجار، داریوش ارجمند ،برزو ارجمند،عطاران، جیرانی و........ خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
موافقم. این بخاطر پیشینه شبیه خوانی، تعزیه خوانی و تئاتر مشهده که همیشه بهترین هارو پرورش داده و همچنان هم میده...
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
پرویز پرستویی، شهاب حسینی، جمشید مشایخی ، ابراهیم حاتمی کیا، مجید مجیدی، علی حاتمی و خیلی های دیگه....
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
البته سه تای آخر کارگردان بودند. ممنونم از حضور شما.
maede
maede
٩٣/٠٧/٣٠
١
٠
شهاب حسینی و پرویز پرستویی.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
مرسی....
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٧/٣٠
٢
٠
ینی هلاک این سلیقه ی هنری اعضا شدم من، جمشید هاشم پور آخه؟ بهترییین تاریخ؟ یه نفر و دو نفر هم نگفتن اینو!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
ایرادی نداره دوست من. باید به سلایق مختلف احترام گذاشت. اما با شما موافقم. جمشیدهاشم پور در سینمای دهه 60 غنیمتی بود و چند سالی واقعا در بورس بود و لایق با ارزش ترین. اما الان و پس از گذشت صد و خرده ی سال از ورود سینما به ایران، بزرگان دیگری هم خودشون رو نشون دادن.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
سلام ... جرات ندارم بگم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
اشکالی نداره بگید. فقط اسم و فامیلش رو بگید و به فیلم خاصی اشاره نکنید. میتونم حدس بزنم چی منظورتونه. این رو هم در نظر بگیرید که نسل بازیگران "ستاره" قبل از انقلاب بیشتر بخاطر محبوبیت های خارج از سینما درخشیدند. مثلا آواز، رقص. البته در زیر شاخه ارزش های فنی یک بازیگر خوب؛ صدای خوب هم هستش. اما نمیتونه به تنهایی ملاک ارزش هاش باشه. مثلا فاطمه معتمدآریا یا محمد رضا فروتن صدایی زیبا و تکنیکال ندارن اما بازیهاشون بسیار ماندگار و زیباست. یا بر عکسش هم صادقه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
حق با شماست، به افراد پیشنهادیم اضافه میکنیم اینها رو :( جا افتاده بودند) رضا کیانیان/ بهروز وثوقی/ فرامرز قریبیان/ خسرو شکیبایی/ پرویز فنی زاده/ فاطمه معتمدآریا/ بابک حمیدیان/ حمیده خیرآبادی/ شهلا ریاحی/ جمیله شیخی/ و..... دقت کنید به پارامترهایی که ارزش هارو میسازن. در تمام دنیا طبق قواعد؛ در ستاره گذاری(ارزش گذاری منتقدین) برای سینماگران تقریبا یکسری آیتم ها مشترک هستند مانند: ارزش های فنی، ماندگاری و استمرار فعالیتها/ احترام به مخاطب( نه اینکه صرفا اگر کسی رو تو خیابون دید خوش برخورد باشه و امضا بده! یعنی بخاطر مخاطب در هرکار ضعیفی بازی نکنه و هر نقش سخیف و کم ارزشی رو برای پول قبول نکنه و و و ...)/ تضمین تقریبی فروش/ و.... دوری از حاشیه ها ... و ... ممنونم از اینکه بیشتر شما واقعا جدی جواب دادید. ممنونم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
حالا برای اینکه به یک جمع بندی برسم اگر ممکنه هرنفر لطفا فقط یک بازیگر نام ببره و یک فیلمی که بنظرش همون بازیگر در اون بهترین بازیش رو ارائه کرده. ممنونم عزیزان. بحث های شیرین تری از سینمای ایران در راهه. روی کمک و اظهار نظر شما حساب کردم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
به نظرم این اسامی هم اونقدر درخشندگی دارن که لیست شما رو تکمیل تر کنن: علی نصیریان به خاطر بازیهای بینظیرش در هر فیلم و سریال و مرام و معرفت و افتادگی- پانته آ بهرام به خاطر متانت بازی و شخصیتش که حتی وقتی در نقش یک معتاد بازی می کرد هم آدم براش یه احترام ویژه ای قائل میشد-ژاله علو به خاطر جنس مخملی و بینظیر صداش-علی عمرانی و هومن برق نورد به خاطر تکنیک بازی و توانایی در ایفای نقش های متفاوتشون-مرحوم خسرو شکیبایی به خاطر بازی های روان و جنس خاص صداش و مهربانیی که من مخاطب هم که هرگز ایشون رو ندیدم اما میتونستم حسش کنم از دور.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
با علی نصیریان و پانته آ بهرام و خسرو شکیبایی بشدت موافقم. علی عمرانی و هومن برق نورد هنوز ابتدای راه هستند. البته این نظر شخصی منه. در کل حق با شماست و بازیگران زیادی هستند که احتمالا از قلم افتادن. منهم صرفا برای یاداوری دوستان نام بردم و قصدم حمایت از شخص خاصی نیست و در آخر هم خودم نظرم رو اعلام میکنم.که فقط یک رای دارم.
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠٧/٣٠
١
٠
پرستویی،نصیریان،عبدی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
ممنو.نم از حضور شما. موافقم. هر سه نفر خوب هستند.اگر ممکنه یکی رو انتخاب کنید.
vesal
vesal
٩٣/٠٧/٣٠
٣
٠
مگه بهتر از خسرو خان شکیبایی تو سینمای ایران وجود داره؛ روحش شاد.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٣٠
١
١
ممنون از حضور شما. شکیبایی فقید بسیار عالی بودند. اما از لحاظ تکنیک، انعطاف پذیری کاراکترها و شرایط گریم پذیری صورت؛ بله از ایشون بهتر هم هستند. استاد شکیبایی یکی از بهترین بازیگران مورد علاقه من هستند.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/٠١
١
١
آره هست
vesal
vesal
٩٣/٠٨/٠١
٢
٠
نیس اقا میلاد نیس
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
دوستان نازنین با این رتبه بندی پیشنهادی من موافقید؟ رتبه بندی شما چطوره؟ 1/پرویز پرستویی 2/بهروز وثوقی 3/عزت الله انتظامی 4/ رضا کیانیان 5/پرویزفنی زاده 6/فاطمه معتمدآریا 7/ خسرو شکیبایی 8/ حامدبهداد 9/نیکی کریمی 10/پیمان معادی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
ببخشید پرویز فنی زاده کیه؟خخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
پرویز فنی زاده از بازیگران شاخص و بسیار تکنیکی سینمای دهه40 و 50 هستند. ایشون بعد از انقلاب اسلامی هم دو سه فیلم(کم فروش و ناموفق) بازی کردند اما دیگه بعنوان بازیگر فعالیتی نداشتند. در گوگل سرچ کنید رزومه کامل شون میاد. یکی از شاخص ترین بازی هاشون رو در گوزنها اثر مسعود کیمیایی به ثبت رسوندند.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٨/٠١
١
٠
غیر از دو نفر،بقیه خوبن :-)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٠١
١
٠
مچکر
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٠٢
٢
٠
نه اقای شمشیری من موافق نیستم!! 1- جمشید هاشم پور 2- پرویز پرستویی3- بهروز وثوقی4- رضا کیانیان 5- خسرو شکیبایی 6- فریبرز عرب نیا- 7- داریوش ارجمند8- فاطمه معتمد اریا 9- لیلا حاتمی 10- گوهر خیر اندیش البته مهران مدیری، رامبد جوان، رضا عطاران، اکبر عبدی و... هم میتونن نامزد باشن!
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
اسمش توك زبونه ها ايششش:((
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
اسم کی سر زبونه خانوم نگار.س؟
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٨/٠٢
٠
٠
او...:|
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٠١
١
٠
نمودونم............
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/٠١
١
١
موافق نیستم! پانته آ بهرام و علی نصیریان رو به جای بهروز وثوقی و نیکی کریمی پیشنهاد می کنم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
نظرتون برام قابل احترامه. بله این دو نفر هم میتونن بجای اون دو نفر باشن. البته جایگاه بهروز وثوقی ( حتی اگر شده فقط بخاط قیصر و گوزن ها) از نظر اغلب منتقدین ایران همون چند رتبه بالاست.
hasti.j
hasti.j
٩٣/٠٨/٠٢
١
٠
بازیگر فقط مهرداد صدیقیان البته با صرف نظر از بازیگر های با قدمت عزیز ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٢
٠
٠
خوش آمدید به این بخش از انجمن جیم. به سلیقه و نظر شما احترام میذارم. سربلند یاشید و سرشار از سرمستی و سلامتی.
hasti.j
hasti.j
٩٣/٠٨/٠٢
١
٠
البته من حامد بهداد و شهاب حسینی رو یادم رفت .... شرمنده
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٢
٠
٠
بله با هر دو موافقم. میتونن همون رتبه های نخستین باشن. مرسی بانو.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٣
٠
٠
تعداد آرا تا این لحظه: 1/شهاب حسینی و پرویز پرستویی (با 8 رای بطور مشترک) 2/ جمشیدهاشم پور(با 6 رای) 3/ زنده یاد خسرو شکیبایی(با 5 رای) 4/علی نصیریان (با 4 رای) 5/ حامد بهداد و بهروز وثوقی و اکبر عبدی (بطور مشترک با 3 رای) ............................... چند روز دیگه هم صبر میکنم و بعد دقیقا تحلیل میکنم که معنای این آرا چه میتونه باشه. مرسی از حضور شما.
mhv
mhv
٩٣/٠٨/٠٣
١
١
شهاب حسینی-پرویز پرستویی کلا یه سطح دیگه ان، شهاب حسینی واقعا بازیگر تواندمندیه و هنو خیلی کار داره- حمید فرخ نژاد یه بازیگر متفاوت وبا کلاسه/پیمان معادی کمپ ایکس ری و درباره الی و جدایی رو خیلی خوب بازی کرد و اگه دو سه تا دیه همینجوری بازی کنه استحقاق این لیست رو داره./ تو بازیگرای خانومم به نظرم چهره ماندگاری نداریم ثریا قاسمی شاید!
mhv
mhv
٩٣/٠٨/٠٣
١
١
در حیطه طنز هم رضا عطاران خیلی موفق عمل کرده
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٣
٠
٠
موافقم. ممنون از حضورتون. شهاب حسینی اگر یادتون باشه از مجری گری شروع کرد و بعد با کلاسهای استاد سمندریان و تارخ کشید بالا خودش رو. بی حاشیه هم هست. حدودا سه هفته پیش مشهد بود. ازش تقدیر شد. یک اسپنسر دعوتش کرده بود. البته بنیاد تحقیقات و مطالعات سینمایی مشهد هم براش یک برنامه دعوت و ورک شاپ داره که احتمالا نزدیک عید برگزار میشه. پرستویی هم که کاملا واضحه... .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٤
٠
٠
تعداد آرا تا این لحظه: 1/شهاب حسینی و پرویز پرستویی (با 9 رای بطور مشترک) 2/ جمشیدهاشم پور(با 6 رای) 3/ زنده یاد خسرو شکیبایی(با 5 رای) 4/علی نصیریان (با 4 رای) 5/ حامد بهداد و بهروز وثوقی و اکبر عبدی و پیمان معادی (بطور مشترک با 3 رای) ............................... تا 15 آبان صبر میکنم و بعد دقیقا تحلیل میکنم که معنای این آرا چه میتونه باشه. مرسی از حضور شما.
پری سا
پری سا
٩٣/٠٨/٠٨
٠
٠
شهاب حسسسسسسسسسسسسسینی......پرویز پرستوووووویی...خسسرو شکیبایی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
ممنونم. موافقم با شما.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام:شهاب حسینی را دوست دارم و بازی شریفی نیا را هم قبول. متشکرم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
ممنونم از حضورتون جناب حسنی عزیز.
م-نص
م-نص
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
اکبر عبدی...استعداد و اخلاق عالی.......حامد بهداد اخلاق بسیار عالی....شهاب حسینی جایگزین بعدی اکبر عبدی
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
انتخاب های خوبی دارید. مرسی.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
تعداد آرا تا این لحظه: 1/شهاب حسینی (12 رای) .......... 2/ پرویز پرستویی (10 رای) ................ 3/ جمشیدهاشم پور و زنده یاد خسرو شکیبایی (با 6 رای) .............................. 4/علی نصیریان و حامد بهداد و اکبر عبدی (4 رای)................ 5/ بهروز وثوقی و پیمان معادی (بطور مشترک با 3 رای) //////////////////////// تا آخرین ساعات امشب صبر میکنم و بعد دقیقا تحلیل میکنم که معنای این آرا چه میتونه باشه. مرسی از حضور شما.
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/٠٩
٠
٠
حقیقتش هر چی این آمار رو زیر و رو میکنم که یک چیزی از توش دربیارم که مفید باشه و با تحلیلش بتونم اطلاعات مفیدی رو منتقل کنم؛ همچینی زیاد دستم به جایی بند نیست! دلایلش رو الان عرض میکنم: رای آوردن شهاب حسینی در صدر جدول اگر بخاطر حوض نقاشی و جدایی نادر از سیمین و ... فیلمهای اینچنینی ش باشه نشون دهنده درک نسل جوان از معنای بازیگری و ستاره است، اما چنانچه بخاطر صورت و ظاهر زیبای ایشون باشه؛ فقط سرم رو باید تکون بدم! / رتبه دوم پرویز پرستویی به هر دلیلی باشه نشون دهنده درک این نسل از بازیگریِ خوبه. (چون ظاهر و صورت آقای پرستویی به اصطلاح جوان پسند نیست، اینطور عرض میکنم. یعنی اینکه دلیل رای آوردنشون نمیتونه جذابیت های ظاهری باشه) / دوستانی که جمشید هاشم پور رو انتخاب کردند احتمالا از سینمارو های فعلی نیستند و پیرو انتخاب های پدرانشون( و خاطرات بازی های درخشان ایشون در فیلمهای دهه 60 و اوایل دهه 70) این بازیگر رو انتخاب کردند. انتخابِ نامناسبی نیست، منظورم اینه که زیاد علاقمند جدیِ سینما نیستند. / انتخاب کننده های شکیبایی فقید هم بیشتر به خاطراتشون اعتماد کردند و امیدوارم وقتی صحبت از بهترین آثار عمو خسروی سینمای ایران میشه؛ به همسران یا خانه سبز اکتفا نکنن!! و شاهکارهاش "هامون" و یا "اتوبوس شب" رو مثال بزنن. / انتخاب کننده های علی نصیریان هم امیدوارم به سریالهای مناسبتی ماه رمضانهای ایشون استناد نکنن و "آقای هالو" و "گاو" رو هم بخاطر بیارن. / طرفدارهای حامد بهداد رو بیشتر از اینها تصور میکردم. ایشون هم چندتا شاهکار دارن در کارنامه شون و امیدوارم به "نارنجی پوش" اشاره نکنید! / اکبر عبدی رو هر طور بگیریم و بررسی کنیم لیاقتش بالاتر از این رتبه است. سوپرکمدین ایرانی که نقش های ماندگار زیادی بازی کرده که یکی از بهترین هاش و جاودانه ترین هاش: فیلم "مادر" به کارگردانی شاعر بزرگ سینمای ایران، زنده یاد علی حاتمی . / بهروز وثوقی اصلا جای بحث نداره و حتی اگر شده فقط و فقط بخاطر "قیصر" و "گوزن ها" تا ابد در تاریخ سینمای ما جاودانه است. و کاری به حواشیش نداریم که اصولِ نقد و تحلیلِ منصفانه هم همینه. در عین حال که حدقل چهار فیلمِ فوق العاده دیگه هم در کارنامه اش دیده میشه. / پیمان معادی اما...؛ پیمان معادی یک بازیگر بالفطره است. نقش های کمی بازی کرده و هنوز تا استاد خطاب کردن راه زیادی داره. اما لیاقتش بیشتر از اینهاست و امیدوارم به حقش برسه در این سینمای مظلوم کش.////// احساس شخصی من اینه که دوستانِ جیمی از علاقمندان جدی سینما نیستند و بطور حرفه ای دنبال نمیکنند. دلیلم هم حضور نداشتن حتی یک بازیگر زن در این فهرسته و غیبت اساتیدی چون: عزت الله انتظامی، رضا کیانیان و علیرضا خمسه است. از همه شما ممنونم که حضور داشتید. شاد باشید همیشه.
سلطان
سلطان
٩٤/١٠/٢٢
٢
٠
فقط خســــرو خـــان شـــکیبایی..به خاطر سالها ستاره بودن به معنای واقعی و فوق العاده زیاد دوس داشتنی بودنشون.
امیر
امیر
٩٤/١٠/٢٢
٠
٠
فقط " استـــاد خســـرو شکیــــبایی " عاشقشــــــم..