خانه انجمن خراب کاری مهیجتان را رو کنید !
٧٩٧
٨٤
خآنوم خآصــ

خراب کاری مهیجتان را رو کنید !

خراب کاری مهیجتان را رو کنید !

مهیج ترین دسته گلی که به آب دادین یا خراب کاری که کردین چی بوده؟؟!
جشن فارغ التحصیلی ما  تالار کسری بود .جاتون خالی یه ترقه گرگی انداختم.صدای وحشتناک منفجر شدن ترقه همانا، برگشتن تمام صورت ها به طرف ردیف ما همانا و خیره شدن اهالی ردیف ما به افق همانا!
پ.1 - مجلس بی ریاس! بفرمایین!
پ.ن 2- لطف کنین قپی نیاین!(خخ)

٩٣/٠٧/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
اول....:)))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
جاان؟؟!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
الان یادم نمیاد زیادن باید فک کنم امممممممممم خراب کاری که زیاد نداشتم ولی اگه سوتی توام باخرابکاری بخوایین داشتم خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خب همونو بگو!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
من بیشتر خرابکاریام ماله بچگیام بوده الان خیلی وقته اروم گرفتم خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخخخ از کجا معلوم شاید ارامش قبل از طوفانه! هموناهم اگه هس بگو!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
نوچ نوچ ترقه گرگی میندازین ؟ خخخخ دفعه بعدی سیلور بندازین، صداش بیشتره خخخخحخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
عی بابا اقا میلاد فضا این اجازه رو نمیداد وگرنه قصدم برپایی چهارشنبه سوزی بود!خخخ انشالا دفعه بعد سیلور میندازیم اونم اصلِ اصل نه این چینی های زپرتی!
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
بي رياست ميدونم واسه همين من هيچ كاري نكردم:))) من بچه سر به زير اروم ساكت:))) خرابكاري واژه غريبي واسه نگار
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
عزیزم! واقعا تا حالا دسته گل به اب ندادی؟؟!
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
عجب!!!
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخخخخ اصن من دست حل به اب ندم نگار نيسم:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
بـــــ,له!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٢٥
١
٠
مهیج فلن ذهنم کار نمیکنه یادم اومد میام میگم...یکی از بچگیامون: . اون زمونا ک خیلی خیلی کوچولو بودیم...من و دختر خالم توی خونه ی اون یکی خالم(!) تنها بودیم و میخاستیم واسه خودمون چای برزیم.....از سماور ک آب جوش ریختم بعدش شیر سماور و هر کاری کردیم بسته نشد! با کله با گوش کوب با دتدون با لگد فیگو-کعبی.....بسته نشد ک نشد همینجوری رو زمین آشپز خونه پررررررررررررررررر آب جوش شد(سماور پر پر بود) گفتیم چی کار کنیم چی کار نکنیم رفتیم جعبه دسمال کاغذی رو آوردیم کف آشپز خونه رو پر دسمال کاغذی کردیم! (شناور شده بودن رو آپا!).......بعدشم گریون و از ترس اینکه الان خونه رو آب ورمیداره فرار کردیم از خونه رفتیم خونه ما!........................................دیگه تنها چاره ای بود ک ب ذهنمون رسید!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
١
٠
خخخخخ وای عالی بود جودی! فقط یه سوال فنی چه جوری اون شیره باز شد؟؟؟!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
تازه حوادث بعدی هم داشت این ماجرا... وقتی این دوتا آتیش پاره اومدن خونه! :دییییییییییی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
خخخخ باید خیلی هیجان انگیز باشه!
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
تلوریونمونو شکستم البته در بچگی :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
عافرین خوب کاری کردی! منم تلفن زیاد سوزوندم باوارد کردن 2 شاخه اش در پریز برق!
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢٥
١
٠
یادمه دو سال پیش،با بچه ها شرط گذاشته بودیم سر ی چی...من باختم و قرار بود برم توی آبدارخونه مدرسه و درون قوری دبیران محترم،ریکا و ی سری چیزای دیه بیریزم....خلاصه ما رفتیم و ریختیم و خوشحال از این قضیه!اما.......فرداش اومدن و گفتن فلانی!دفتر..هیچی دیه...فهمیدیم دوربین مدار بسته داشته ما خبر نداشتیم...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٥
٢
٠
خخ ما تو چای خونه حمسادمون ازین چای های باد اور ریختیم خخخخ دیگه بعدشوووووو...............................
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢٥
١
٠
حمسادتون؟!!!خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
ای بابا شما دیگه..................خخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخخ واقعا متوجه نشدین دوربین داره؟؟! جالب بود!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
اقا علی به این همساده تون سلام مارو برسونین!
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
شما دیه چی؟!خو غلط ننویسید تا چیزی نگیم!!!والا...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٧
ینی دخترام بلدن ترقه بندازن؟؟خخخخ باز اسمشم میدونن؟؟خخخخخ
هاچم من
هاچم من
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
اون نارنجکه منو بدین... :|
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخ چی فکر کردین ؟؟!!:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
نه فقط شما ها بلدین....ادعا
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٦
٢
٠
پسرا بلدن بدون غلط املایی یه جمله بنویسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
ای بابا کیبوووورده خانوووم کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبوررررررررد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٣
١
نه پ فقط شما بلدین! خیلی چیزای دیگم هس ک رو نمیکنیم چون شماها هم یاد میگیرین و تقلید میکنید درضمن همین ترقه هم ما تو دستتون گذاشتیم وگرنه باس میرفتین با این تفنگ اب پاشا بازی میکردین!خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
با تشکر فراوان از هااچی و زهرای خودمون!
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
علی اقا!در کیبورد،بین دو حرف"ح"و"ه"دوتا فاصله است...لدفن لدفن توجیه نکنید...
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
دوترم پیش بود مدیر اموزشگام گف برو به فلان کلاس بگو بچه ها بیان بیرون کلاس تعطیله (چون معلم نداشتن) منم رفتم به همه ی کلاسا گفتم !!!همه بچه ها اومدن بیرون مدیرمونم وقتی اوضاعرو دید مجبورشدهمرو تعطیل کنه ولی بعدش بامن یک سری مذاکرات انجام داد یادش بخیرواقعا:)))))
maede
maede
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
فائزههههههههههه!از تو بعیده! :)
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخخخخ دیگه شیطون شدیم خودمم ازخودم تعجب میکنم:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخ نه بابا؟؟! عافرین! من هیچ وقت نمیتونم همچین کاری رو بکنم ینی ارزوش هم نمیشه تو دلم داشته باشم چون تو دبیرستان همه حتی اولا و فامیلای سرایدار مدرسمونم منو میشناختن اگه همچین کاری میکردم سریع لو میرفتم واسه همین زیر ابی کار میکردم! همون قضیه ترقه هم ناظم عزیزمون با تجربه درخشانمون اولین نفری که تو جشنمون گف بیاد بیرون واسه بازرسی من بودم! هـــی خدا!
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
اخی اللهی :)خدا قسمت کنه یک کوچولو تنبیه شدم ولی خیلی خووووووووووب بوووووووودخداییش خرابکاریم عالمی داره:)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
سر امتحان تدوین2، اومدم تقلب کنم راحت هم باز کردم نوشتم تا ته تهش. بعدش که اومدم تا بزنم بذارم تو جیبم دیدم اوه یه ربعی میشه بالا سرم وایساده ! گفتش از شما بعیده! هیچی دیگه بنده خدا لبخند تلخی زد، صداش رو در نیاورد و رفت ردیف های جلو!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخخخ ینی... وای من اگه بودم..نمیدونم چی کا میکردم اون لحظه بدون شک تلاش میکردم خندمو قوووورت بدم!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
:|هیچی یادم نمیاد:|خخخخخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
توروخدا! یکم فک کن!خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
هههههههههه وای یه خرابکککککککککاری کردم خخخخخخخ دیشب از مغازه اومدم دستم پر بود کره رو گذاشتم پشت شیشه ماشین خخخخ بعد تا رسیدیم خونه خواب رفتم دیگه یادم رفت برش دارم بابامم از صبح زود رفتن بیرون دیگه هیچی خودتون میتونین حدس بزنین چی شد خخخخخ فقط اگه شما منو دیدین بقیه هم دیدن هههه اخرش همه به این نتیجه رسیدن ماشین جن داره :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
کلا من و سایت جیم به داشتن همچین کاربری افتخار میکنیم! دست مریضاد!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
:دی خواهش میکنم خخخ من توی فرار کردن خیلی مهارت دارم خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
بپا چش نخوری!
maede
maede
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
تجربه ی مهیج و خاصی ندارم به جز یه بار که یه اس ام اسو اشتباهی فرستادم واسه کسی که نباید!!!خودم خیلی از این دسته گلی که به آب دادم لجم گرفت!هرچند بعد که بیشتر فکر کردم دیدم شاید خیر و صلاح این بوده!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
واای چقد بده ادم اسش اشتباهی برسه به مقصد ینی فاجعه ست!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
نچ..نداریم...ما کلا زیرپوستی کار میکنیم...بعله اینجوریاست ;)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
چرا داری خواهرم مجلسمون بی ریاس بوگو همون زیرپوستی هام غنیمته!خخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
سلام ... شرط بندي كردم و دكل مخابرات روستا رو با تراكتور انداختم
faride
faride
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
@__@
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
وااای نه؟؟! واقعا؟! اقای روشناوند بیچاره ها گنا داشتن! ریسک بزرگی کردین!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
من خراب کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....اوف زیاده...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خب بگو دیگه! لوس!
faride
faride
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
هوم یادمه تو پیش دانشگاهی کلاسمون طبقه سوم بود هوروقت کفشامون کثیف میشد میرفتیم شیر شوفاژ تو سالنو باز میکردیم کفشامونو تمیز میکردیم باهاش :)))...سالنم پر آب میشد...مسئولین مدرسه فکر میکردن شوفاژ خرابه! خخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
خخخخ فریده جان کشورمون به شما و دوستاتون احتیاج داره فرار مغزا نشین ی وخ!خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
هی میگم ول کنین این بحث ها رو هی میگم نکنین خوب من که خیلی خرابکاری داشتم چطور از بینشون انتخاب کنم؟؟؟؟سختهههههه آقا سختـــــــــــ.....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
همشو بگو بی معرفت همشو بگو بی مرام همشو بگو نقطه چینِ نقطه چین!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
رو اب بخندی!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خرابکاری خیلی مهیج که نه ولی یه روز تو عید که تو مدرسه برای اعتکاف درسی بودیم مدیر مدرسه مارو تنها گذاشت ما هم رفتیم تو دفتر و کل اطلاعات شخصی و غیر شخصی معلما و تاحدی دانش آموزها رو خوندیم( خدا ما رو ببخشه ) ولی خیلییییییییی حال داد:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
نه بابا؟؟! شماهم؟؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
آقا امروز مهمان داشتیم یک نوشابه ی خانواده ی بزرگگگگگ(از خانواده هم بزرگ تر) یکم ازش خوردم بعد درش رو خوب نبستم کل یخچال شده نوشابههههههههه!!!!!!1تازه در روغن زیتون هم باز بود ریخت روی اونا ادم دل نمیاد زیر زیرکی بخورتشون.......
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
:|
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخ...سال چهارم دبیرستان رفتیم یه گنجشک آوردیم سرکلاس عروض که یه اقدامی انجام بدیم شاید تعطیل شه...گنجشکه رو تا ایی که میشد دادیم خورد بعدم گذاشتیمش روی صندلی معلم قشنگ راحت باشه..خخ...قشنگ که راحت راحت شد و چشاش روشن شد پرش دادیم رف...خخخخ...معلممون اومد سرکلاس ندید نشست روش..خخخ....کلاس ییهو منفجر شد.....خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
واااای ایییییش اوووووق
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
یکی دیگه شم اینه که حال کلاس رفتن نداشتن چن تا از بچه ها....رفتن از تو دفتر معاونمون چن تا برگه برای خروج از کلاس برداشتن...امضای معاون رو جعل کردن8 نفری از کلاس رفتن بیرون...خخ...معاونمون وقتی فهمید اومد گف این امضای منه دقیقا ولی نمیدونم کی امضاش کرده...خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
دمه معاونه گرم!
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
یه بارم تو قوری معلما نمک ریختن..خخخ...نمک زیاااااااااااااااااااد...خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخخخخ ن بابا؟!
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
یه بارم دبیر تاریخمون نیومد یکی دیه به جاش اومد...دوتا از بچه هارو بی دلیل از کلاس بیرون کرد...ماهم عصبانی شدیم تا اخر کلاس به درسش گوش نکردیم...همش موشک بازی و نامه بازی و اسم فامیل بازی کردیم...خخخ...طفلک از بس حرص خورد نزدیک بود سکته کنه..خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخ چرا شمارو بیرون ننداخ اون وخ؟؟!
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
من فقط دوبار تلفن خونه مامانبزرگمو سوزوندم دیگه کار دیگه ای نکردم من از بچه گی اروم و مظلوم بودم...بعععلهه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٢٧
٠
٠
خخخ فقط 2بار؟؟! اخه الهی... مظلوم مادر!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٨
٠
٠
2بار!هه!من امسال5بار تلفن رو سوزوندم2تاش خراب شد الان یکی داریم فقط که اگه این بار بسوزه دیگه باطریش درست نمیشه....
پریا
پریا
٩٣/٠٧/٢٨
٠
٠
دست گل زیاد اب دادم! خخخخخ از سوختن غذا بگیر تا خراب کردن وسایل خونه! سوختن لباسا توسط اتو!خلاصه! دیگه یادم نمیاد! خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
بگو مستفیض شیم!
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/٠٧/٢٩
٠
٠
موقع کارآموزیم داشتم ویندوز یکی از سیستم ها رو عوض میکردم،کیس رو زمین بود پام خورد بهش کج شد سی دی رام قاطی کرد،شروع کرد با سرعت بالاچرخیدن صدای تراکتور میداد مسئولم پرسید چی شد منم گفتم نیدونمO_oهیچی دیگه تا سی دی رو بیرون اوردم خش افتاده بود روش در حد لالیگا درضمن سی دی ام اورجینال بود.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٨/٠١
٠
٠
خخخخخخ اخه!