خانه انجمن چی حالتو خوب می کنه؟
١٨٧٣
١١٢
f_behzadfar

چی حالتو خوب می کنه؟

چی حالتو خوب می کنه؟

چه چیزی توی این دنیا می تونه حالتو بد کنه؟برای خوب شدنش چه کار می کنی؟

چه چیزی حالتو خوب می کنه ؟

٩٣/٠٧/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/٢١
٦
٠
تنهای و بی یار و یاور بودن توی زندگی حالمو بد کرده/پیدا کردین یک دوست و همدم و کلا ازدواج کردن حالمو خوب میکنه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
بح بح پس چرا دست به کار نمیشین؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٢
١١
ایییییییی جاننم چ دلی داره بچمون خخخخخ/ازدواجو بیخیال داداش پولی ک در میاری تو جیبت کن و با خرج کردنش برا خودت حال کن سربار میخوای چیکار؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خوب منظور کلیشون این بود که تنهان دوست دارن یکی پیششون باشه......نه این که بشینن به فکر طنزیات باشن.....دی:
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٢
٥
٠
چندبار باید گوش زد بشه باید با بزرگتر از خودتون با احترام صحبت کنید ، هم کلاسی شما که نیست ، ناسلامتی دوبرابر شما سنشونه . منظورم دقیقا شما بود برادر ali_sh
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٢
١
١
جناب mahziyar من هیچ کلمه ای ک نشون از بی احترامی بنده نسبت ب ایشون باشه رو ب کار نبردم.// لطفا کشش ندید ممنون:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
خوبه پای من وسط نیس......
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
سلام ... اي بابا زن ميخواهي چكار.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
به خودشون مربوطه.....:)))))(قاه قاه قاه)(البته عذر میخام اگه ناراحت شدین)(نمیخام مثل کامنت های بالا به ....متهم شم)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
هرکی از راه رسید حال مارو بد کرد.بودن تو جمع دوستا یکم آرومم میکنه ولی الان دیگه به نفطه ای رسیدم که فکر میکنم تنها چیزی که حالمو خوب میکنه یه حادثه باشه از نوع معجزه و بعد نوار قلب صاف و ... .
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
قرار نشد حرف از ناامیدی بزنین همیشه خوده ادمه که میتونه زندگیشو و ایندشو تغیر بده پس معتل نکنین خودتون حالتونو خوب کنین کاره سختی نیست فقط اولش باید یکم تمرین کنین:)بهترینا رو براتون ارزو میکنم:)
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
شما با اون قلم زیباتون حیف نیستین؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
بودن تو جمع دوستایی که دوسشون دارم و بودن باهاشون باعث به وجود اومدن خاطره های خوب میشه حالمو خوب میکنه...وقتیم حالم بده صبحت با همین دوستا باعث خوب شدن حالم میشه..:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
چه قد خوب خدا دوستاتونو براتون نگه داره دوسته خوب نعمته:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
من خودم ناراحتیه دیگرون حالم بد مبکنه چیزاییکه اعصابمو بهم میریزن زیادن ولی برای خوب شدنم اگه توی شلوغیم باید برم یه ای خلوت اگه تنهام باید برم یه جای شلوغ خلاصه باید جو عوض کنم یا یه کار مثبت انجام بدم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
چ جالب.-////
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چی جالبه؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
راستی یادم رفت معرقم خیلیییییییییییی حالمو خوب میکنه تنها چیزی که خیلی حالمو خوب میکنه همینه ارامشه و اصی توی چوبا هست*_*
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
نبود دوستام وتنهاییم:(بودن بادوستام وحرف زدن باهاشون کلا توجمعهای دوستانه حالم خیلی خوبه:)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
:)همیشه خوش باشید اره معمولا دوستا حاله ادمو خوب میکنن
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/٢١
٢
٠
فقط حرم رفتنه که حالمو میتونه خوب کنه وقتی میرم حرم واقعا خوب میشم...چیز حاصی هم نیست که حالمو بد کنه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
جدی هیییچ چیز حالتونو بد نممیکنه؟؟ دروغ کار زشتیه ها!خخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چرا خیلی چیزا حالمو بد میکنن ولی مشخص نیست چیزای متفاوت تو موقعیت های متفاوت فرق میکنن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چقدر عالی اره حرم خیلی به ادم کمک میکنه و خوشحالم که چیزی نمی تونه ناراحتت کنه عزیزم
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
دیدن کسی که خیلی راحت پاشو میذاره رو کفشدوزکای لابه لای سنگ فرشای دانشگاه حالمو بد می کنه. برای اینکه حالم خوب بشه باید برم بزنمش ولی نمیشه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خو ب من بگید تا بیام بزنمش. عکس بده شناسنامه تحویل بگیررر.خخخ/نه نه عکس بده جنازه تحویل بگیر خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
پای یک کاربر در میان است!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
وای چقد بیرحم:/ازقوله منم یه گازش بگیر خخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
اینکه از روی احبار باید به فلانی لبخند بزنم حالمو بد می کنه، برای خوب شدنش باید هر چی از دهنم در میاد به فلانی بگم! ولی نمیشه!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
اونم با من.:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
بعضی اوقات لبخنده زورکی به کسی که دلت میخواد سر به تنش نباشه سخت ترین کاره دنیاست منکه حاضرم کتک بخورم ولی لبخند ژوکند تحویل کسی ندم:/
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
دیدن اینکه اون آدما چه جوری از کنار یک انسان معلول رد می شدن حالمو بد می کنه... برای خوب شدنش باید این آدما منقرض بشن. که نمیشه...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
این دیگه شرمنده.تا همینجاش شد 1 میلیونو 655 هزارو550 یورو.:دیی./دلار قبول نمیکنم.:دیی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
چه ارزونم حساب کردینا! :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
اگه به هاچ باشه کلا دنیا رو میبره میندازه سطل اشغال یکی از نو میگن درست کنن :دیییییی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
نباید منقرض بشن باید اگاه بشن باید فرهنگ سازی بشه که تا اینکهرم بخواد انجام بشه خوده ما منقرض میشیم خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خیلی چیزا میتونه حالمو بد کنه.که ترجیح میدم اسم نبرم. برای خوب شدنشم هیییچ کاری از دستم بر نمیاد و اعصابم بدجوری بهم میریزه ک دیگه آخرشم میرم باشگاه اینقد مشت و لگد به کیسه بوکس میزنم ک خالی شم. یا با یکی مبارزه میکنمو تا جایی ک میخوره میزنمش.(کاملا جدی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خب رک و پوست کنده بگم خوش به حالتون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چقد بده که کاری از دسته خودتون برنمیاد:/یه بزرگی میگفت اگر فکر میکنید کسی هست که میتونه زندگیتونو عوض کنه باید برین توی اینه نگاه کنین/ولی خوب این خوبه که میتونید عصبانیتتونو سره کیسه بوکس خالی کنین:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
واس چی خوش بحالمون؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
هویجوری
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
هویجوری؟؟کدوجوری؟؟؟
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
چیزایی ک حالمو خوب میکنه:دیدن ی زوج ک زیر بارون دارن قدم میزنن،دیدن صبح روز بعد،خواب بعداز خستگی زیاد،دیدن کساییکه دوسشون دارم،رفتن ب مدرسه،خوندن شعرای سهراب،نماز،داستان نویسی،خندیدن و خندوندن بقیه و خیلی چیزای دیگه... هیچیم نیس ک حالمو بد کنه،کلن عاشق زندگیم و غمی وجود نداره تو زندگیم و اگرم هس بی خیالش میشم...ممنونم فاطمه جوووووون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چقدر خوشحال شدم عزیزم خیلی خوبه ادم همه نعمت های خدا رو ببینه دل خوشیای کوچیک تو ی زندگی خیلی قشنگن به ادم کمک میکنن کسی که با چیزای کوچیک خوشحال نمیشه کلا از هیچی خوشحال نمیشه وچقدر عالی که چیزی وجود نداره که حالتو بد کنه♡لحظه هات پر از یاده خدا
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٢
١
٠
واقعا خوشبحالتون"چقد عالی ک یزی نیس حالتون رو بد کنه.س خوبه ک شما پسر نشدید.کلا مرد بودن کار سختیه خیلی خیلی سخت
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
چقدر انجمن جدید!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
من از کسایی که هیچی نمیدونن بعد الکی یک چیزی میگن بدم میاد اصلا ترجیح میدم اون جا نباشم خو نمیدونی حرف نزن.........
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
وقتی با دوستام هستم حالم خوب میشه وقتی که همه پیش همیم......
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خدا دوستاتو برات نگهداره:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٣٠
٠
٠
چ مهربون.....(به قول کاربر جدیده)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
ادمای دورویی که تو دنیای واقعی دورو برمو گرفتن حالمو بد میکنن ، ازشون متنفرم. :|
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
دنیای واقعی؟؟؟ چی شده؟؟:| چرا به من چیزی نگفتی:/ آدمای نفرت انگیز زیادن:|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
منظورم یکی از نزدیکامونه (مومن نما) ... اصن نمیتونم تحملش کنم .
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
آی من از مومن نما ها حرصم میگیره :/ فهمیدم :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خدا همه رو به راهه راست هدایت کنه اگه هم نشد راهه راستو به سمت اونا کج کنه:/
f_tasnim
f_tasnim
٩٣/٠٧/٢٢
٢
٠
حرم حالمو خوب میکنه...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چه قد خوب
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم از این که حدود 9.30 صبح اینباکس یاهو رو باز کنم و ببینم یه ایمیل با عنوانهایی شبیه "میخوام خرخره ت رو بجوم !" و " چرا همچین حرفی زدی؟؟؟" و "چرا خود شیرینی میکنی؟؟" و... دریافت کردم خیلی حالم گرفته میشه و اینکه با یه جواب دندون شکن (و ایضا دنده خوردکن) و گاز انبری در ایکی ثانیه جوابش رو میدم و طرف رو سر جاش میخکوب میکنم حالم حسابی سرجاش میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
کامنت من بود . فقط نمیدونم چرا ایدی م نیست و ایضا اولش چرا سپاسگزاریم خورده!!!!!!!!!!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
:)موفق باشید نمی دونم چی بگم:)!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
دیدن این که یه نفر از زندگیش خسته شده خیلی حالم رو بد می کنه.... چیزایی که حالمو خوب می کنه: آهنگ گوش دادن، با دوستان یا خانواده بودن، بارون، نماز با توجه و...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
موفقیات:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
این حالمو بد میکنه که ....................:| حالمو باید جوری خوب کنم که برم سر طرف مقابلم جیغ وداد کنم و زیر لنگی بزنم بهش =)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خخخخ حالا اون طرف بخت برگشته کی هست؟؟؟ اسمش و بگو من قول میدم از دور تشویقت کنم خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
یک موردش همون دوست بچگی هامه خخخ که پست گذاشتم ازشون حرصم گرفته بود! چون زیاد بودن جاخالی گذاشتم :دی همون از دور هم باش دلگرمی بده من برم جلو حداقل میدونم کتک بزنم کاریشون بشه یک دوست وکیل دارم نمیذاره کاریم کنن خخخخ
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خیلی چیزها حالمو خوب می کنه صحبت با خدا ، با خانواده نشستن و دورهم چای خوردن ،دیدن یک فیلم خوب .شنیدن یک داستان جالب ......... یا وقتی خیلی خسته ام میرم در رخت خواب
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خوش باشید:)
T.y74
T.y74
٩٣/٠٧/٢٢
١
٠
درحا حاضر فقط پشت سر گذاشتن کنکور حالمو خوب میکنه !:) ( و معنویات هم که همیشه حال همه رو خوب میکنه )
T.y74
T.y74
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
*حال
tanin
tanin
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
منم همین
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
دیدن کامنت یه دوست بعد مدتها میتونه حال ادمو خوب کنه
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٢٢
١
٠
وقتی حالم بد میشه ...ی جیغ سر همه میکشم..:|میرم تو اتاقم و درشو قفل میکنم..:||||هندزفری میذارم تو گوشام و اهنگ میگوشم...:|بعدش میخابم تا سردردم اوت نکنه...:|||وقتی بیدار میشم هیچی یادم نیس...:)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
زیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادن:)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
وقتی کسی رو در حال شکار حیووون های بیگناه ببینم حالم بد میشه، وقتی کسی تو هر جایی به غیر از سطل زباله آشغال بریزه حالم بد میشه و هیچ چیزی این حال بد رو خوب نمیکنه.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
من از حیوونا خوشم نمیاد ولی خیلی بدم میاد کسی اذیتشون کنه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
گاهی اوقات الکی الکی حال ادم گرفته میشه...و حرف زدن با خدا ارومم میکنه.
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
وقتی بادوستام یا خونوادم هستم حالم توپ توپه
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٧/٢٢
١
٠
خيلي چيزا! عزيزي برام اين ميلو فرستاده بود: (واقعا همينا حالمو خوب ميكنه) >>>دل آدم ...چه گرم می شود گاهی ساده... به یک دلخوشی کوچک... >>>> >>>>به یک احوالپرسی ساده... >>>> >>>> >>>>به یک دلداری کوتاه ... >>>> >>>> >>>>به یک "تکان سر"...یعنی...تو را می فهمم... >>>> >>>>... به یک گوش دادن خالی ...بدون داوری! >>>> >>>> >>>>به یک همراهی شدن کوچک ... >>>> >>>> >>>>به حتی یک همراهی کردن ممتد آرام ... >>>> >>>> >>>>به یک پرسش :"روزگارت چگونه است ؟" >>>> >>>>به یک دعوت کوچک به صرف یک فنجان قهوه !  >>>>  >>>>... به یک وقت گذاشتن برای تو... >>>> >>>> >>>>به شنیدن یک "من کنارت هستم "... >>>> >>>> >>>>به یک هدیه ی بی مناسبت ... >>>> >>>> >>>>به یک" دوستت دارم "بی دلیل ... >>>> >>>>به یک غافلگیری :به یک خوشحال کردن کوچک ... >>>> >>>> >>>>به یک نگاه ... >>>> >>>> >>>>به یک شاخه گل... >>>> >>>> >>>>_دل آدم گاهی ...چه شاد است ... >>>> >>>> >>>>به یک فهمیده شدن ...درست ! >>>> >>>>به لبخند! >>>> >>>> >>>>به یک سلام ! >>>> >>>> >>>>به یک تعریف به یک تایید به یک تبریک ...!!! >>>> >>>>  >>>> >>>> >>>>  >>>>  >>>>و ما چه بی رحمانه این دلخوشی های کوچک و ساده را از هم دریغ میکنیم >>>> >>>> >>>> >>>>و تمام محبت و دوست داشتن مان را گذاشته ایم کنار تا به یک باره همه آنها را پس از مرگ نثار هم کنیم ... ؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
ههههههییییی واقعا
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
عالی بود عزیزم واقعا ازت ممنونم
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
بح بح !!!!!چه قشنگ
samane_r
samane_r
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
بعضي وقتا دليل خاصي نيست ولي يهو ادم دلش ميگيره ..... تنهايي هم حالمو بد ميكنه... حرف زدن با دوستام تقريبا حالمو بهتر ميكنه ولي در كل بايد زمان بگذره كه حالم سرجاش بياد
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
اره این بی حوصلگی های بی دلیل بیشتر ادمو کلافه میکنه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
مث من:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خنده مادرم...........وقتی خوشحاله حالم خوبه البته شادی پدر ئ عیال و ما بقی خانواده هم میشه اما مامانم...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چه قد خوب انشالله همیشه شاد باشید:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
ممنون((:
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
برم خونه ببينم غذا امادست بدو به سمت ميز پرواز كنم چيز كه حالمو بد ميكنه اينكه دوازده مياي خونه تا ساعت دو واسه ناهار بايد ديوار بخوري:|
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
وای اره خخخ منم همینطور منکه دیگه طاقت صبرکردن ندارم میرم میخوابم
maede
maede
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
دیدن فقر و مخصوصن بچه های فقیر،بی عدالتی،دیدن غم خانواده ام،اینا حالمو بد میکنن.لحظاتی که شاد و آرووم کنار افرادی هستم که دوسشون دارم حالم خوبه :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
دروغ و تناقض های رفتاری حالمو بد میکنه!!! به شدت!!متنفرم ازشون! آرامش گندمزار حالمو خوب میکنه!! نوشتن ... نقاشی ... عشق ... عشق ... حالمو واقعا خوب میکنه!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
چه قشنگ گندمزار ...ممنون:)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
فقط کمی خلوت کردن باخودم ................:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
اره ادم بعضی اوقات لازم داره که یکم باخودش خلوت کنه و تنهایی خودشو پیداکنه:)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
اره واقعا .........خیلی خوبه .............:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
یه انجمن قبلا بود مث همین من اگه یادتون باشه گفتم *قدم زدن تو دانشگاه فردوسی* الان شده *قدم زدن تو دانشگاه تهران* :) / این روزا فک کردن به قبولی ارشد تو تهران حالمو خوب می کنه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
:)موفق باشین:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
سلامت باشی د
mohadese.v
mohadese.v
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
تنها چیزی که حالم رو خوب میکنه قران خوندنه...نمیخوام شعار بدم و اصلا اهل شعار دادن نیستم...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
نع این ثابت شده که قران خوندن ادمو اروم میکنه و به ادم طراوت میبخشه شعارم نیست بسی خوب:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
سلام ... نگاه كج همسر حالم را خراب ميكند. ديدن روي ماه همسر حالم را خوب ميكند . دنياي من شده مهرباني همسرم.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
:)خدا همسرتونو براتون نگهداره /خوب کاری نکنین که همسرتون بهتون کج نگاه کنن خخخ شاد باشید
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
خدا شما رو برای ایشون و ایشون رو برای شما نگه داره:)
amin20
amin20
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
کتاب خوندن حالمو خیلی خوب میکنه ! ایمیل الکی هم حالمو بد میکنه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
همه چیزو هیچ چیز (^_^) گاهی همه کاری گاهی هم هیچی (^_^) بازم گاهی همه چیز وگاهی هیچ چیز :)))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
بعله اینهمه فعالیت انجام میدین خسته نباشید واقعا:)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٨/٠١
١
٠
شاید به نظرتون شعاری و کلیشه ای باشه اما واقعا در مورد من صدق میکنه این قضیه... اینکه هرروز خبر یه اتفاق بد توی کشورم به گوش میرسه که حاکی از نابرابری و تبعیض و ظلم باشه واقعا حالمو بد میکنه.. مثلا اخیرا همین ماجرای اسیدپاشی توی اصفهان. تنهایی و دلتنگی واسه کسی که دوسش دارم هم حالمو بد میکنه... وقتی حالم خوب میشه که به ارزوهام برسم و حس کنم تلاشهام بی نتیجه نمونده .
ali_zohri
ali_zohri
٩٣/٠٨/٠٣
٠
٠
من سفره خالی خونه هر وقت پر باشه هرموقع 300تا کارگر بتونن حفق شونو بگیرن هروقت که مسئولی علکی مارو نپیچونه کاش همه چیز سر جای خودش بود
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٠٤
٠
٠
یه کتاب عالی جیب پر پول دور همی با رفقا قهوه خوردن با کساییی که دوسشون دارم ـهنگای رستاک و رضا یزدانی دور دور با ماشین