خانه انجمن با مخالف عقیده ات چه رفتاری داری؟!
٧٠٩
٥٣
PESTEH

با مخالف عقیده ات چه رفتاری داری؟!

با مخالف عقیده ات چه رفتاری داری؟!

یکی از ملاک های پیش رفت مدنی یک جامعه چگونگی برخورد افراد آن جامعه با عقاید متفاوت است.شما در مواجهه با همچین کسی چه می کنید؟

آیا او را طرد می کنید و یا تحقیر می کنید؟

آیا به عقایدش احترام می گذاریرید وآیا در مورد عقایدش کنجکاوی می کنید؟

و آیا ...؟

٩٣/٠٧/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/١٩
٣
٢
لازم نبود جامعه بزرگ و مثال بزنین ، همین جیم و شما در نظر بگیرین که هر کی عقاید متفاوت داره به بدترین شکل از طرف بقیه طرد میشه ... اینجا که یه سایت کوچیکه وای به حال جامعه که ما از دستای پشت پردش خبر نداریم و نمیدونیم چه بلای سر افکار و عقاید متفاوت بوجود میاد...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
کلا ایرانی جماعت گوش و طاقت شنیدن ساز مخالف رو نداره اگه هم بشنوه اگه متمدن باشه با بحث کردن فقط تمومش میکنه چون اینجور مسائل رو نمیتونه حل کنه اگه هم متمدن نباشه که یا میزنه یا میخوره!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
سمیرا جان باهات موافقم......اینجا حق نداری نظری متفاوت باشه
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
لایک سمیرا :)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٩
٣
٠
خفش میکنم......
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
ازش میخوام بیشتر توضیح بده....بعدهم نظر خودمو میگم با قاطعیت تمام!قبول کنه یانه به خودش ربط داره!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
درباره عقایدش فکر میکنم..هیچ انسانی کامل نیس...پس مسلما نباید عقایدشم کامل باشه...بعضی وقتآ بعضی عقاید دیگران خیلی بهتر از عقاید ماست
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
چه عجب .................. یک نفر آدم با اعصاب پیدا شد تو این سایت.....خخخخخخخخخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
من اول بایدمخاطبمو بشناسم که ایا از روی لجبازی داره مخالفت میکنه یعنی خودشو به خواب زده ولی خوب به خاطرغرور یا خیلی چیزای دیگه ساز مخالف میزنه یا نع واقعا این باورشه خوب بعد از این به حرفش گوش میکنم ببینم اصن درست میگه یا نه اگه درست بگه بدون هیچ مقاومتی قبول میکنم ولی اگه حرفش درست نباشه سعی میکنم از هر راهی که شده قانعش کنم اگه مذهبی باشه با ایه و روایت اگه نه با عقل و منطق و خلاصه هر چیزی که بتونم ولی اگه خودم بلد نبودم میرم میپرسم بهش میگم:-)
SMX
SMX
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
شما وسط بحث میرید دنبال زندگینامه طرف ؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
نع هز حرفاش واین که داره الکی جبهه گیری میکنه یا نع راحت میشه فهمید حتی توی پنج ثانیه اول
samane_r
samane_r
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
به عقايدش گوش ميدم اگر با دليل و منطق ثابت كنه كه عقايدش درسته و من اشتباه ميكنم در اين صورت عقايدش رو مي پذيرم و اگر درست نباشه سعي ميكنم قانعش كنم ولي اگر قانع نشد ديگه باهاش بحث نميكنم.
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
نمیتونم الان نظر بدم باید تو جو باشم
faride
faride
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
باید جوگیر شی؟!خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
خخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
خخخخخ...درمورد اعتقاداتم بهش توضیح میدم..و اگه قانع نشد هیچی دیه چ میتونم بکنم؟خب صددرصد باهاش ی گفتگو تنگاتنگ خواهم داشت..خیلی دوس دارم یبار با یک انسان سنی گفتگوی تنگاتنگ داشته باشم:دی
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بستگی داره اول به حرف هاش گوش میکنم اگر منطقی بود میپذیرم ولی اگه غیر منطقی بود به هیچ وجه قبول نمیکنم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
اگه حرفاش منطقی باشه قبول میکنم..........ولی اگه نباشه اینقدر میزنم تو سرش(با حرف) که له شه دیگه حرف الکی نزنه خخخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
میزنم دهنش خون بیاد بعدم با چماق میزنم تو سرش..چه معنی میده عقایدش بامن یکی نباشه؟؟هااع؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
با این آرمانهای بالا میخوای بری صنعتی شریف ؟؟؟ خخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
تو با اين كامنت غير مستقيم ولي كاملا واضح به من توهين كردي:|
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
صورت سوال یکم بالای دیپلم بود من نفهمیدم.:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
شما اگه یک نفرو ببینید که باهاتون مخالفت میکنه چه کار میکنید عکس العملتون چیه؟همین!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ممنون خانوم بهزادفر:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
ولی خب همینقد ک فهمیدم اینم جوابم: باهاش حرف میزنمو حرف میزنم آخرش اگه حق با اون بود من قانع میشم وگرنه اونو قانع میکنمش.(نانچیکو اینا:دیییییی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
!
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
من داس ندارم کلید دارم...(مستر روحانی)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
هر کی ی نظری داره دیگه گوش میدیم جواب میدیم یا اون مارو قانع میکنه یا ما اونو.
faride
faride
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
من جغدمو میخوااااااااااااام! خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
اونکه جغد نیست جوجست خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
خخخخ
faride
faride
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
نخیرم جغده...چشاشو نگا! خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
نگفته بود مال تویه وگرنه زودتر میزاشتمش حالت گرفته شه خخخخ مال خودومه بزت نومودوم :P
faride
faride
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
بهش موگوم همچی خیره بشه بهت!!خخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
باهاش صحبت میکنم... دلایلشو میگه، دلایلمو میگم... یکیمون این وسط حق باهاشه... اگه من قانع شدم یا اون قطعن اون اشتباه میکرده یا من... اگه کسی قانع نشد ب این نتیجه میرسیم که تو اون حوزه حرف مشترکی نداریم... من با خیلیها که حتا بعضیاشون رفیقای نزدیکم هستن مخالفتهای اساسی دارم ولی مثه چی هم با هم رفیقیم!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
مثل چی با هم رفیقیت توضیح بیشتر خخخخ
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
مثل دوتا داداش.... ذهن زیبا، ذهن خراب، مسئله این است!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٧/٢٠
١
٠
هرکسی یه عقیده ای داره بهش احترام میزارم!اگرم منطقی نبود باهاش صحبت میکنم اگه تونستم قانعش کنم که چه عالی اگرم نه! که دیگه هیچی :)) هیچ وقت دوست ندارم نظرمو به کسی تحمیل کنم .. دوسم ندارم کسی اینگار با خودم انجام بده :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
اشتب میکنی باید بکشیش.ایکون فاطمه خشن
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
ooooo خخخخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
نمی دونم....ولی به قول داداشم گاهی اوقات حتی حرف منطقی طرف هم تو کتم نمی ره چه برسه به حرف زور....
maede
maede
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
بعضیا از روی ناآگاهی و اینکه فقط میخوان مخالفت کنن یه حرفی میزنن!هیچ منطق و دلیلی هم پشت اون حرفشون نیست و فقط دارن تحت تاثیر جو خاصی حرفی رو میزنن بدون اینکه واقعن خودشون بهش رسیده باشن!بحث و گفتگو با این افراد به هیچ جا نمیرسه! :|
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
من با عقیده ی تو مخالفم اما حاضرم جانم را بدهم تا تو بتوانی عقیده ات را بیان کنی.:)
PESTEH
PESTEH
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
آفرین آفرین :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
سلام ... مثل مورچه نگاهش ميكنم تا خودش خفه شود.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
خخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٢٥
١
٠
ما کلا با همه دوستیم... هیچ دشواری هم نداریم...عقیده هر کسی هم محترمه... جاداشته باشه ، دعوا نشه، نرم نرم عقیده خودمونو قالب میکنیم دیگه ;)
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
صبوری... تا سرحد توانم.
maryam_doleh
maryam_doleh
٩٣/٠٩/٢٣
١
٠
عقیده ش محترمه ولی عقیده من محترمتر!!!!