خانه انجمن موفقیت جدید چی داری؟
٦٩٤
١٠٩
L.milad

موفقیت جدید چی داری؟

موفقیت جدید چی داری؟

جدیدترین موفقیتت چی بوده؟یا تازه ترین هدفی که بهش رسیدی چی بوده؟

هدف بعدیت چیه؟چنددرصد احتمال می دی که بهش برسی ؟خودم جدیدترین هدفم یادگیری دوتار بوده که الان بهش رسیدم در حد چی دارم ذوق می کنم

٩٣/٠٧/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
جدیدترین موفقیتم همین دعوا چن دقه پیش بود خخخ هنوز به هدفم نرسیدم بزارین ببینم آخرش چی میشه :) هدف بعدیم خوردن شام خوشمزه مامانمه خخ احتمالا 100% بهش برسم.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
اومدم بگم به هدفم رسیدم خخخخخخخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
سمیرا از مشهد رفتی؟
faride
faride
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
چه آواتار خوشگلی!بح بح ^___^
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
دیگه ما گفتیم جدیدترین اما نه اینقدر جدید.................یکم برو بالاتر اهداف بالاتر لطفا
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٢
ینی کامنت هاچ و فریده منو گرفت در حد چی..............فقط نمیدونم چه ربطی به کامنت سمیرا داشت؟یکی منو روشن کنه
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
تند تند نخور میپره تو گلوت.چ آواتار خوشگلی. ساعت 6 شام؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
هاااااچ مامانم اومده (آیکون ذوق زدگی مفرط) دیروز وسط یه دعوای جدی و باحال بودم که زنگ زد گفت رسیده ، یه دفعه کانال رفت رو شبکه شوخی و خنده خخخخ طرف هنگیده بود از این همه تغییرات روحی خخخخخخخ(اما دعوارو با همون حال به نتیجه رسوندم )خخ ... فریده مرسی آواتار تو هم قشنگه البته من بهت نگفته بودم که پرروو نشی خخخ اینو فاطمه واسم انتخاب کرده :)) .... (سمیرا) چیه دیگه اقا میلاد مگه با دختر خالت داری حرف میزنی خخخ (سمیرا بانو) درسته... فاطمه 0.0 من ساعت 6 هنوز سر کارم 0_o
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
١
١
کی به من مثبت داده دستش درد نکنه خخخ چه بچه خوبی بوده آفرین ، به عنوان بهترین کاربر سایت نتخاب شدی خخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
١
١
خخخخخخخخخخخخخخخخ کی به من منفی داده دستش طلا خخخخخخخخ شما به عنوان بدترین کاربر سایت انتخاب شدی خخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٢٠
٠
١
کی داره به من منفی مثبت میده 0_0
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
آخه ساعت 6:13 ثبت شده.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
١
١
دختر خاله م بود که هوی صداش میکردم خخخخخخخخخخخ الان شما باید ذوق کنی ..........ذوق کن........افرین
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٢
خب این نشان از ادب بالاتونو جناب ، حدو حدود خودتونو نگه ندارین (کامنتای پایینم منظورمه) تا حدتونو نگه دارم.والسلام
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
١
١
حد و حدود یه چیزه نداشتن جنبه از طرف بعضیا یه چیز دیگه...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
١
واسه کامنت های پایین هم هرکس شوخی ای میکنه حالا با هر کی جنبه ی جواب شنیدن هم باید داشته باشه......و در جواب والسلام........نامه ما نیز تمام.
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
فکر نمیکنم کسی با شما تو کامنتای پایین شوخی کرده باشه ، کسی که از شوخیای من ناراحت بشه خودشم جوابمو میده اینجا کاسه داغتر از آش نداریم جناب.
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
میخواین از این به بعد با فاطمه بابایی هم شوخی کردم شما بدو بیا منو دعوا کن خخخخخخخخ هاچ و آقای زاخار دوستای من تو سایتن وقتی از رابطه دوستا خبر ندارین خودزنی نکنین خخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
آهان یادم رفت ، به کار بردن القاب زشت هیچ ربطی به جنبه نداره وگرنه جنبه من از همه تو سایت بیشتره.میخواین شمارو هم با یه لقب ناجور صدا بزنم بعدش ببینم جنبتون چقدره؟ آدم خوبه وقتی حرف اشتباهی میزنه عذر خواهی کنه تا اینکه توجیهات بی جا بیاره ، هر کی هم از حرفای من ناراحت میشه فقد کافیه بهم بگه تا من جلوی همه ازش عذر خواهی کنم و دیگه از صد متری کامنتاشم رد نشم تا امثال این آقا مجبور به احقاق حق از دیگران نشن که این حرفای الکی پیش بیاد.
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
این دختره پشت چتر مشکوکه خیلی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
واقعا کسی رو با اسم صدا کدن میشه القاب زشت من کشته مرده ی این فرهنگتم.............واسه جنبه ی بالاتون هم دارم میبینم که چقدر جنبه دارین ماشالا خخخخخخخ......میترسم دو کلمه ی دیگه بگم بزنی زیر گریه.....خخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
اها اینم یادم رفت بگم ادبیات من همینه اگه باهاش مشکل داری دیگه تو پست هایی که من میذارم کامنت نذار...............هم من راحتم هم تو جوش نمیاری
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٩
٢
٠
من موفقیتم که خیلی دوسش داشتم معرقم بوده وهست و بهش نسبتا رسیدم چون هنوز باید تا اخرش ادامش بدم امیدش به خدا انشا الله که بهش میرسم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
ایشالا تا درجات بالاتر..............اون تابلوی اهدایی به جیم هم خیلی قشنگ بود ((:
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ممنون:)همچنین موفقیات برای شما
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
ممنون ((:
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
از چه لحاظ؟ درسی ؟ غیر درسی ؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
از تمامی لحاظ..........حتی بستن بند کفش که در پایین موردی داریم ازش خخخخ
SMX
SMX
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
پیچوندن کلاس حسابانم بود که بهش رسیدم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
مملکت ما باید به امثال شما افتخار کنه..........خدا قوت قهرمان
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
با پشت دست زدن تو دهن فلانی بود که هنوز به این موفقیت نرسیدم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بابا بی خیال این مدل موفقت به درد نمیخوره ها..............همون نرسی بهتره
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
زودتر تلاش کن بهش برسی ، یه لذتی دارهههههههه البته اگه بعدش اون با پشت دست نخوابونه تو گوشت خخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
الان سمیرا خانوم شما نقش ابلیس رو داری ایفا میکنی؟؟؟دور شو دور شو...........خخخخ
faride
faride
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
هیچی !
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
افرین افرین شما نمونه ی یه ادم موفق هستی .............خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
:| :\
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
پیداکردن معلم خوب ریاضیم که اگه پیداش نمیکردم بیچاره بودم درحال حاضربزرگترین موفقیتمه:)))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
گم شده بود ایا؟ یعنی واسش اگهی دادی؟ کجا بود؟ خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
شاید اینک تونستم مثبت نگر بشم تو این چنروز..خیلی موفقیت بزرگی بحساب بیاد...هدفمم...زیادن...:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
دم شما گرم................مثبت اندیشی واقعا هدف بزرگ و به نظرم سختیه ((:
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
:))البته بگم هنوز بصورت کامل موفق نشدم:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
می شی ایشالا ((:
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بند کفشامو ببندم!خخخخخخخ (یه جوک بود! نمیدونم باس فک کنم چیزی عایدم شد با شمام در میون میذارم!)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
منم به این موفقت رسیدم امادر سنین بچگی حالا شما هم رسیدی منتها یکم دیرتر اشکال نداره مهم رسیدنه که رسیدی دیگه خخخخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بزرگترین هدفم صنعتی شریفه.......هدف خاصی هم که بهش رسیده باشم ندارم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
پیام نور بهتره :D
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
بزا من برم بعد پارتیت میشم دستتو میگیرم بیای!:دیییییییییییی
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
ینی کلا زندگیت بی هدف بوده حتی بستن بند کفش هم نداشتی؟واویلا........
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
چرا داشتم ولی خب زیاد مهم نبودن مثلا نقشه کشیدن برای کش رفتن کیف پول خواهرم که موفق شدم یا گرفتن ابنبات چوبیه یکی از دوستا که بازم موفق شدم ویا انداختن بستنی عموم رو زمین که موفق نشدم بازم بگم یا بسه؟؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ...........نه بسه دیگه از این بیشتر کارنامه ی درخشان تون رو رو نکنین
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
یکهویی ازتو اموزشگاهی که من بودم گذاش رف باکلی بدبختی شمارشو یافتم وپیداش کردم الان که فک میکنم میبینم خیلی موفقیت بزرگی بود برام خییییییییلی:))))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
عجب !!!!!!!! پس اینگونه بوده.........به هر حال مبارک تون باشه این موفقت ((:
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
جدیدترین اهدافم:همین دوتا مقام. اخیر در تکواندو.یادگیری زبان php. یادگیری زبان ویژال بیسیک و پاسکال تا حدودی. اهداف بعدی رو روهم ک نمیگم دیگه:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
بابا کلکسیون موفقت .............بابا ای اهداف بلند بلند..........خدایی دمت گرم ایول داری
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
تونستم رمز گوشی خواهرمو بفهمم و امیدوارم در آینده هم بتونم..............خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
خخخ مگه چی داره توش ؟ :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخ منم قبلا دنبال رمز کیف سامسونت خواهرم بودم و بعدش که فهمیدم اینقدری ذوق کردم که دنیا رو بهم میدان اونجوری ذوق مرگ نمیشدم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢١
٢
٠
خخخخخختوش کلیپ هایی داره که من ندیدم کنجکاو شدم بفهمم........خخخ یک رمز ضایعی هم گذاشته7تا صفر!!!!! یعنی جون مرگ شدم تا فهمیدم!همین جوره آقا میلاد دیگه آددم حس غرور بهش دست میده!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
اصلا یه وضعی.....
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
موفقیت ها...درس کردن فسنجون با کومک مامانم ک اخرش سوخت:(((
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
تبریک میگم به این موفقیت ناکام شما............ایشالا دفعه ی بعد
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
اووووووووم معمولاً نصفه میمونه.:D
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
|:
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
جدیدترین موفقیت گواهینامه بود که گرفتم... هدف بعدی هم ایشالا پایه یک!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
اییییییییششششششششش خخخ حداقل بزارین گواهینامتون مث من که تو تاریخ 21/1/93 اومده چند ماه ازش بگذزه بعد حرف پایه یک بزنین :D
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
2 سال باید بگذره....
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
دم شما گرم و تبریک به این موفقیت..........حالا پایه یک میگیری بعدش که ماشین بگیری پشتت چی مینویسی؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خدا به خیر کنه سمیرا خانوم پشت ماشین بشینه اون روز رو باید اماده باش صددرصد بدن......
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
هدف؟؟؟!!! آدم باس بی هدف باشه مث ما....البته نه بی هدفه بی هدف ولی خداییش بعضی هدف ها از همه چی میندازت مث قبول شدن تو ارشد...الان خیلی وقته از اکیپمون دورم...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ینی ادم این همه دوری رو تحمل بکنه بعدش قبول نشه باید خودشو حتما حتما حلق آویز کنه :D (آیکون ناامید کردن جووون مردم)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
ایشالا که میشی ...................به حرف ابلیس ها هم گوش نده.........بعله..........
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
من این ترم نفر 6 شدم...وتصمیم دارم ایشالا ترم بعد جزو سه نفر اول باشم.....ریا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
هدفتون ارشد باشه ... معدلو بیخیال شید :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
الان قصد فقط پز دادن بود ایا؟ایشالا میشین
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
مشخص بود دارم پز میدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خیلی............خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
موفقیت قبلیم دست یافتن به "سطح عالی خط و خوشنویسیه" ولی هدف الانم شده ارشد دانشگاه تهرااااااان
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
قربون دستت بیا همین خط منم درست کن اینقدری نمیخوام که استاد شم ها...........اینقدری که بقیه بتونن دست خطمو بخونن کافیه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
اتفاقا معاونت فرهنگی دانشگاه هم گفت بیا تو دانشگاه کلاس خو بزار گفتم امادگی کلاس برداشتنو ندارم ولی خب رفیقامون روی چش ما جا دارن چشم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
چش مایی.........سالاری
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
باور کنید راست میگم 5 تا هد شات در 15 ثانیه تو کانتر
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ موفقیتت تو حلقم حتما هدف بعدیت 6 تا تو ده ثانیه س؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
نزدیک ترین هدفم کم کردن روی یک آقای محترم هستش ک ترازش از من بالاتر هستش و اگه من نگرفتمش جودی نیستم......قضیه حیثیتیه رو کم کنیه آقااااااااااا!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٢
کلا شما دخترا همش دنبال رو کم کردن از پسرا هستین...............و همیشه هم شکست می خورین ها ولی بازم از رو نمیرین خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
همه نصفه نیمه است:)) هدف زیاد دارم ولی امیدی واسه رسیدن بهش ندارم :(
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
خدا قوت ...........این جوری که شما میگی امید نداری بدون هیچ وقت به هیچ کدومش نمیرسی..................بابا انرژی داشته باش بگو ایشالا به همه شون میرسم ((:
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢١
١
٠
جدیدترین هدفی که رسیدم بهش موفقیت تو کنکور بوده......هدف بعدی هم گواهینامه و تو درسا موفق شدنه. ...
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
ینی کنکور دادی یا با رتبه ی خوب قبول شدی؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
با رتبه خوب ! قبول شدم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
مثلا چند؟؟؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
400 منطقه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
ما الان تو کارشناسیش موندیم...ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
اون بالا نباید می بود ایا؟؟؟
ف.ش
ف.ش
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
ارشد بود. که مال یک سال پیشه. البته بعد اون موفقیت داشتم ولی سایزش اندازه ارشد نبود. خخخ. این بود که اولین بازی که تو همایشی شرکت کردم پوستر مقاله ام تو همایش دانشگاه شهید بهشتی پوستر برتر شد!! موفقیت بعدی می تونه این باشه که بتونم تو این یک سال پایان نامه رو بنحو احسن بنویسم و مقاله هم بنویسم. امیدوارم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
به به خانوم دکتر..........هه هه هه خدایی کامنت خودتو با بقیه مقایسه کن ........مشقه دیگه........بابا شما هم کلکسیون افتخاراتی ها...........ایشالا همیشه همین جوری موفق باشین ((:
ف.ش
ف.ش
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
امان از دست شما! :) کجاش مشقه آخه؟! /ممنون. ایشالا. شما هم هم. همسر سایت نمیان؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
سلام ... هدفم اينكه بتوانم سيگار بكشم. كه ديشب رسيدم. و هدف بعديم اين است كه ترك كنم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
مگه یکشبه اینقدر عادت کردین بهش که الان باید به ترک!! فکر کنین؟؟؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
!!!!!!!!!!! این مدلی رو دیگه ندیده بودم خدایی
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
عجب بابا! :|
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٢٣
١
٠
آخرین موفقیت من دیروز بود! وقتی سیدعلی صالحی (پدر موج نو شعر ایران) شعرهای من رو خوند و بسیار تشویقم کرد! تعریف کرد ازشون! و این حس بی نظیری بهم داد ... باورم نمیشد به مرتبه ای رسیده باشم که آدمی در حد و اندازه سید علی نگاهی چنان مثبت و روشن داشته باشه به شعرهام! گفت شعرهام به پختگی خوبی رسیدن و باید برم سراغ مطبوعات! کسی از مطبوعات ادبی وزین خبر داره که کدوما بهترن؟؟ مرسی.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
١
٠
بابا دم شما گرم...........تبریک..........ایشالا یه شاعر نام دار میشین.............من که سراغ ندارم ولی خب از همین جیم شروع کن
Negar_s
Negar_s
٩٣/٠٧/٢٣
٠
٠
موفقیت جدیدم مررسه رفتنه:)))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
بله؟ایا هفت ساله شدین؟؟؟!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٢٥
٠
٠
بلاخره رفتم کار امضاهای مدرکمو تموم کردم :) هدفم این بود اولین لیسانسه فامیل بشم که شدم...ارشد دوست ندارم...یه کاری برا خودم دستوپا کنم، تمومه (^_^)