خانه انجمن بازاریابی شبکه ای چی هست؟!
٧٦٥
٦٧
آرش قلی زاده

بازاریابی شبکه ای چی هست؟!

بازاریابی شبکه ای چی هست؟!

این روزا شاید دوستاتون یا همکلاسیاتون دعتتون کنن به یه کار شیک و مجلسی و برید ببینید بازم بازاریابی شبکه ای. 

اونایی که اطلاعاتی در موردش دارن بگن تا بچه های دیگه هم بدونن و در آخرنظرشونو لطف کنن

٩٣/٠٧/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
چی هس؟؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
حیف خیلی خوابم میاد وگرنه توضیح میدادم:)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
...........................این نظر من بود ..........کامل کامل ....:)خخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
یک ویرگول کم داشت ها!!!!مطمئنی؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
خخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
اااااااا راس میگی جا انداختم
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
نومودونم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
چی؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
بازااااااریاااابی شبککککه ای . متوجه شدین عایا:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
شنیدم........حالا چی هست؟(اشاره به ماجرای ایشششششش چیشششش کدومشششش)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بذارین پایین جواب بدم واسه همه شمام بخونید/ ایششش چیشششش به کجا رسید ؟ شروع کنیم باز؟ :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
اسمش با کلاس شده خخخخ قبلا یه چی دیگه اسمش بود که . نه نرو که آخرش همش پشیمونیه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
منم خوشم نمیاد . اخه مشکل اینجا دوستات برت میدارن می برن می فهمی ای بابا همین بود کار کاری که می گفتی خخخ
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
هاع؟؟؟!!!!...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
خب این موضوع تقریبا توی جیم کار شده http://jeem.ir/pagetwo.php?type=2&print=2&id=10111
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
واللا میگن کار نتورک، پیشنهاد دادنه....پیشنهاد خرید محصول و یه فرصت استثنائی تجاری....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
تو شهر کوچیک ما که حسابی فراگیر شده........
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
من اولش خوشم اومد....توی چندتایی از جلسات وهمایش هاشون هم شرکت کردم....همینطور کارگاهای تجربه...ولی بعد یه مدت دیدم نه... فرهنگش اونطور که باید جا نیافتاده...یه جورایی انگار بچه بازیه....حتی خرید هم داشتم....بیشتر برای خانواده ودوستام.... یه جورایی باورش ندارم...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
افرین منم تقریبا همینطوری شدم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
اووووم...تو یکی از جلسات بهمون گفتن : بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) راه سریع پولدار شدن نیست،بلکه راه مطمئن پولدار شدن هست.. این تجارت شانسی نیست، یک علم است، که شما در حال یادگرفتن ، سود هم میکنید....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
خلاصه کلی مطلب و جزوه و کلیپ در این مورد دارم...اگه لازمه بگین براتون بذارم :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
سلام ... اگر روزهاي اول بازاريابي شبكه اي است و به سر گروه اعتماد داريد شركت نماييد اگر سود زيادي نداشته باشد زيان ندارد ولي بيش از 6 ماه اگر فعاليت دارد حتما كناره گيري نماييد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
چرا. لطف کنید بیشتر توضیح بدید
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
هاااع؟؟؟اینکه گفتین ینی چه؟؟؟
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
خواهرم بلده........بعععععععععله......حالا اگ دید این انجمنو میاد میگه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
هاع؟
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
صد بار گفتم بازم میگم زیر 18 سال بحرفین ماهم بفهمیم.ادم هنگ میکنه خو:))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
همون یه باری که مارو به خاطر گذاشتن عکس کوبوندید بسمونه :)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٧
٠
١
من اصلا تا حالا اسمشم نشنیدم قضیه به شرکت هرمی اینا که ربط نداره ها!؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
تا حدودی ربط داره ولی خودشون میگن این خوبه این مدرک داره:)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
نییدونم چیه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
منم همین الان اسمشو از شما شنیدم شرمنده چیزی نمیدونم راستی برادر چ خبر از وبتون؟؟ سر و سامون گرفت؟!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
دراه میگیره . البته بس که تبلیغاتم کم بوده و به وب کسی نرفتم هیشکی هم نمیاد از این رو ذوقی برای تغییر تحولات کلیش نداشتم ولی همینقد بگم که نتیجه گرم اهنگ قشنگشو بردارم و از غمگین بودنش دس بردارم چون دوس ندارم کسی رو غمگین کنم و چون گفتم شاید حق الناس باشه. باشه حالا میرم مرتبش کنم مهمون میخواد بیاد خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٨
١
٠
تنها نمیام ها! عصونه هم نمیایم نهار ترجبحا!خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
نمیدونم والا .....حالا شما ها بگید تا ماهم بدونیم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
فك كنم به شركت هاي هرمي اينا ميگن درسته؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
اونایی که در موردش چیزی نمیدونن بهتره که بدونن چون دیر یا زود یکی از دوستاتون میگه بیا بریم یه کار خوب سراغ دارم و برید ببینید شاید اون چیزی که گفته درست نباشه. البته این برداشت منه و به کسی تحیمل نمی کنم.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
من میدونم چیه ولی خوب چون اسمش عوض شده بود نفهمیدم هرگزم در اضر نیستم پامو اینجور جاهابزارم هرگگگگگگگز بعله
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٨
١
٠
دوستای ما؟؟؟ما خیلی بخایم بزرگونه حرف بزنیم با دوستام درباره ی فیلم حرف میزنیم مگه مخمونو خر گاز گرفته که عروسک بازی رو ول کنیم به این چیزا بچسبیم؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
احسنت خانوم قاری/ اره عروسک بازی بهتره مینا خانوم:)
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
ببینید بازار یابی شبکه ای در اصل وجودش بر میگرده به همون شرکت های هرمی ولی این دفعه متفاوته راستش رو بخواید شاید هم کلا فرق کنه ولی من درامد حاصل از این کار شک دارم که درسته یا نه ! ولی خوب اگر واقعا درست جابیفته میتونه خیلی مفید باشه ولی فکر کنم هنوز تو ایران باهاش خوب آشنا نیستیم و ممکنه فرصت بدیم دست یک سری آدم سود جو که اون موقع دیگه بقیه شو میدونید
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
بازار یابی شبکه ای یعنی چی ؟
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
من خودم یه مدت رفتم دنبالش. شعبه اصلیشون بلوارسجاده ! بازاریابی شبکه ای یه نوع کلاه برداریه البته از نوع باکلاسش! همه کسایی هم که میرن تو این کار یا سواد درستی ندارن یا اصلا تاحالا تو بازار نبودن که راه های پول درآوردن رو ببینن چون کاملا مشخصه که از همچین راهی نمیشه به پول رسید. من چن تا از رفیقام تو همین کاربودن و ناموفق. البته خداییش از یه ترفندایی واسه جذب استفاده میکنن که سخته یه میشه پیشنهاشون رو رد کرد. در کل آدم نره همچین جاهایی سنگین تره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
خیلی رویایی حرف میزنن . طقلی پسر خالم همچین ذوق کرده رفته یه تومنم ازشون خرید کرده ... خخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
اینا همون شرکت های هرمی هستن با این تفاوت ها که اولا درقبال پولی که سرمایه گذاری میکنی کالاهای مث کیف و لوازم آرایشی و ... بهت میدن و اینکه بخاطر 20درصد مالیاتی که به دولت میدن مجوز فعالیت گرفتن وگرنه اصول کارشون بر مبنای هرمی بودنه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
ای بابا :) هی میخوام واستون توضیح بدم یا حوصله ندارم یا وقت، الانم پنج دقیقه دیگه کلاسم شروع میشه از اسنترنت دانشگاه اودم نمیشه توضیح بدم :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بچه ها فعلا برید مطلب جیم رو در این باره بخونید تا بعد . خانوم 2نیادیده آدرشو بالا دادن . ولی من مطلب جیم رو هنو نخوندم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
بازار یابی شبکه ای به دو صورت هستش. اولی یه مثال راحت:مثلا همین سایت 5040 شما ازش یک بسته چای با نام کاربرب خودتون میخرید و دیگران رو تشویق به خرید میکنید هرکس ک ازونجا خرید کنه و شمارو ب عنوان معرف انتخاب کنه ی درصدی سایت ب شما میده. نوع دومم ک همون شرکتای هرمی و اینا.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
چ جالب!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
الو؟؟؟مستر کمانگیر؟؟؟هیچی میخاستم بگم''حرفتون اصن جالب نبود''(برگرفته از حرف یکی) :)))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
چی؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
!!! یعنی جناب آقای آرش کمانگیر ایشون هستن؟؟؟؟؟؟واوووووووو......خخخخ احتمالا اشتباه کردن یا هم که جدی گفتن.....ولی 90درصد منظورشون شما نبوده.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
آرزو خانووووووووووووم! شما بازداشتید، نگهباااااااااااان؟؟؟؟ :)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
...!؟!؟!؟!؟!
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
از خودتون بپرسین:)))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
آها یادم اومد. اونقدی خوکشل استم که حرف یه خانوم کوشولو ناراحتم نکنه :)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
بهتون تبریک میگم اعتماد ب نفستون فوق العاده بالاس!!!ولی اینکه فک میکنین خوشکلین!!!البته تعریف این چیزا نسبیه...حتمن ندیدین دیه:)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ااااااجیغ با کی بودین اعتراف کنین ها؟ ی لحظه فک کردم با نوه تون صحبت میکنین:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
درست فکر کردید:)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ااااااجیغ با کی بودین اعتراف کنین ها؟ ی لحظه فک کردم با نوه تون صحبت میکنین:)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
پس درس حدس زدم از اواتارتون معلومه 40 یا50 سالتون هس از اونجایی ک مال چن وق پیشه پس احتمالا ب 60 رسیدین ده بیستا بچه هم دارین وای من چقده باهوشم;)