خانه انجمن نسبت خانوادگی این معما چیه؟!
١٩١٦
٩٢
Mahziar

نسبت خانوادگی این معما چیه؟!

نسبت خانوادگی این معما چیه؟!

باسلام خدمت دوستان عزیز

معمایی امروز برام اس ام اس شده بود گفتم بد نیست شمام روش فکر کنید 

دو خانواده  سه نفره شامل مادر ،پدر ودختر در همسایگی هم زندگی می کنندکه هیچ نسبت فامیلی با هم ندارند،بعد از مدتی مادر هر دو خانواده فوت می کنند وبعداز مراسم چهلم هر کدام از مردهای این خانواده ها دختر همسایه بغلی را به همسری برمی گزینن

بعداز مدتی یکی از زوجها فرزند پسر و دیگری فرزند پسری به دنیا می آورند .سوال : این دختر و پسر تازه به دنیا امده چه نسبتی باهم دارند؟

٩٣/٠٨/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٢
٠
دوستان یکساعت از انتشار میگذره و 14 بازدید شده ، یعنی هیچکـــــــــــــس نتونست نسبت رو بفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
آقا فرصت بدید تا دوستان فکر کنن :) حالا شما خودت حلش کردی .؟؟؟؟...بعید میدونم.....
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چی فکر کردید در موردمن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تو سی ثانیه رو کاغذ حلش کردم
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
ما محاسبات ریاضی مونم رو کاغذ حل نمیکردیم همش ذهنی بود خخخ انقدر زرنگ بودیم ینی حالا ایشون یه معمای ساده رو رفده رو کاغذ حل کرده خخ(آیکون کسی که سوم دبیرستان ریاضی تجدید شده با 9.30)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
شما که راس میگی ولی ....................... هرکی دروغ بگه
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
تو خط اخر یه اشتباه دولپی اتفاق افتاده : درستش اینه :"بعداز مدتی یکی از زوجها فرزند پسر و دیگری فرزند دختری به دنیا می آورند ."
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
اشکال نداره از اشتباهاتتون درس بگیرین خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
درس گرفتم ، شما که خوب در جریانی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
نه نه هنوز خوب درس نگرفتین وگرنه الان دوباره اشتباه نمیکردین خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
ملت عجب معماهایی میسازن....جلل الخالق کار خدا رو میبینید چه حکمتی بوده که زن هردوتاییشون تویه روز میمیره..بعد اینا همزمان باهم ازدواج میکنن..خلاصه شد رمانی واسه خودش !!!!!!خب الان این دوتا دختر زن بابای هم دیگه ا!این زن بابای اونه اونم زن بابای اینه!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
فکر کنم دستای پشت پرده هم دخالت داره تو این کار !!!!!! دقیقا حساب کردم میشه 366 تا کاراکتر یا 6 تا اس ام اس که هر پیامک رو اگه 11 تومن حساب کنیم میشه 66 تومن .حالا اگه هرکسی برا ده تا از دوستاش اینو اس ام اس کنه میدونی در یه بازه زمانی کوتاه چه درامدی نصیب محابرات میشه !!!!!! پس عجیب نیست که زن هر دو خانواده در یه زمان مشخص فوت میکنن!!!!!!!!!!!!و مرد هر دوتا خانواده ام به فکر ازدواج با دختر همسایه بغلی میوفتن!!!!!!!!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خیلی سخته :| یک جمع 3 تایی مهندس نشستیم گراف کشیدیم حلش کنیم :)))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
زحمتی کشیدید سه نفره حلش کردید!!!!!!!!!!!!!!!
Cold
Cold
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
من آخرش به این نتیجه رسیدم که دختره خاله پسره میشه ،پسره هم دایی دختره =))...واقعا خیلی چرت بود!!
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
به جون خودم منم همین نتیجه رو گرفتم....یعنی از همه جهات فامیلن خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
همون اولشم باید به همین نتیجه میرسی ، نه آخرش !!!!!!!!!! خنکیش هم فکر کنم بخاطر این بوده که لباش گرم زیاد تنت نبوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cold
Cold
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
گفتم چرت حاجی...نگفتم خنک =)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
آقای کلد چرت و خنک خواهر برادرن فرقی نمیکنه که خخ شما باید یه مثال دیگه میزدی ،در هر صورت لباس زیاد بپوشین هوا سرده خخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
فکر میکنم جوابشو بعدن موگوم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
یااااااااااااااااااااافتم. خاله و دایی همدیگه میشن. دست و جیغ هورااااااااااااااا به افتخار مهندسای صانع شرق :)))))))))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
بعد 10 دقیقه با یه جمع 3 نفره حل کردید !!!! این جمع سه نفره تو ده دقیقه باید سایت ناسا رو از کار مینداخت ! نه اینکه یه نسبت خانوادگی رو حل کنه خخخخخخخخخخخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
اگه دوباره معماهاتو حل کردم :|
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
:)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
خوب شد این انجمن برگزار شد تا ما شغل ایشونو بفهمیم خخخ (زشده بزرگ شدی) ریا نکنین خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
ایشون یک دفعه ریا کردن ، شما دائم الریا هستید ، تو هر کامنتتون باید یه ربطی به رشته محل کار و ایضا اینکه در حال درس خوندن هستید برای کنکور دستیاری اشاره کنید
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
اینکه بچه های حقوق از بچه های کامپیوتر سرترن خیلی واستون ناراحت کنندست خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
١
٠
جک قشنگی بود خوشمان آمد .
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٣
٠
سمیرا بانو قیاس نکنین چون ما بچه های حقوق اینده سازان این مملکت با اختلاف از همه بهتریم. بقیه باید رشته هاشون رو با هم قیاس کنن و ما به عنوان یک نهاد خیلی خوب و مستقل فقط نظارت میکنیم!!!!خخخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
شمام راس میگی صالح جان !!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
دوست باشین با هم/ علی آقا شما از من دلخوری داری؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
صالح راست میگه علی جان خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
در وافع دوتا خانواده که هیچ ربطی به همدیگه ندارن ازدواجی میکنن که بچه هاشون نمیتونن باهم ازدواج کنن :)))
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
معلم دیفرانسیلمون اینو بم داد حلشم کردم......خاله و دایی میشن با اجازتون.....یه عالمه از همین معما های روابط خانوادگی داد بهمون دیگه تو زمینه ی فامیل شناسی استاد شدیم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
همین میشه که دو روز دیگه که رفتید دانشگاه ، رشتتون میشه مکانیک ولی خودتون علاقه دارید به هنر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون چه استاد دیفرانسیلی بوده که همچین سوالایی میپرسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
:/اول برین بهشون بگین خجالت بکشن:/اون رفته دختره اونو گرفته؟:/اون که هم سنه پدرش بوده:/دوم من اصن از نسبتای فامیلی سر در نمیارم شما هم ولا تجسسو!خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
به حاشیه ها نپردازید لطفا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به ما چه ربطی داره که اختلاف سنشون چقدره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه اونا دل ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
مردا تو هر سنی دل دارن خخخ اتقافا دلشون تو سنای بالا بیشتر درد میگیره خخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
از اینکه بعضیا تو این انجمن شرکت نکردن ، واقعا خرسندیم !!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرا
سمیرا
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
آهااا پس این کامنت و اینجا میزارم که تا شب از ناراحتی خوابتون نبره ، جواب سوال انجمن : کرم از درخته خخخ.دهن کجی :////////////
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
خوشم میاد اون بعضیا خودشون سریع میگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
://////////////////////////////////////////////
s_sali
s_sali
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
نیگا 0.0 ... ما دعوا هم میکنیم باعث شادی مردم میشیم خخخ خدایا این توانایی خندوندن مردمو از ما نگیر خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
خخخخخخخ دعات کردم سمیرا خخخ حالا بگو چندی؟خخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
سمیرا خانوم یعنی ما مردم هستیم؟ هییییییییییییییی. اوهو اوهو اوهو . خخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
مهندس جان خودت حلش کردی؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
سه سوته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
الکی میگه خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
آره راس میگه . (ایکون یه ادم سریش رو از سر باز کن بره )
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
همونه تو کامنتای دیگه 20 خط نوشتین خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
ایش فکر میکردم نرم افزاری ها باهوش تر از این حرفا باشن
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
آها میشن خاله و دایی//درسته ؟درسته؟ها؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
الان یعنی کامنتا رو نخونده جواب دادی؟؟؟؟؟آیا؟؟؟؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
نه مهندس جان باور کن تازه الان خودنم/اومدم انجمن رو خوندمو جواب دادم و سریع باز رفتم که کلاس داشتم// انگاری که مهندس ها همگی باهوشنا :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
من اینو قبلن شنیده بودم و حل کرده بودم..جاله...ممنون:)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
:(
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٧
٠
٠
چرا:(؟؟؟؟؟:)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
اگه شنیدی پس چرا تو انجمن شرکت میکنی برو خونتون خخخ بی ادب خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
چیکارش داری ؟؟؟؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
شما؟؟؟ خخخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
صورت سوالواشتباه تایپ نکردید .قسمت اول گفتید دوتا پسرقسمت دوم گفتیدیک دختریک پسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
گفتن اشتباهه اگه نگا کنین
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
میشن یک دختر و پسری که عقدشونو تو آسمونا بستن (خخخ)
گل پری
گل پری
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
مبارکشون باشه به پای هم پیر شن ..گیلی لی لی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/٢٨
٠
٠
اینکه معماست ...شاید ساختگی...در عالم واقعیت مورد داشتیم یکی هم عمه ی طرف بوده هم زن پسر عمش (0_o)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
این چیزا که زیاده اینطوری از هر دو جهت ارث میبره خخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
هنو بنده خداها زنده ان ایشون داره فکر ارث و میراثشون رو هم میکنه . بعد به ما میگفت ناخون خشک و نمیدونم چی چی .
samira_h
samira_h
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
میشن کلاله امی و اجداد ابی خخخ انجمن جایزه هم نداشت دلمونو خوش کنیم ایییششش
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
البته از کسی که حسابداری خونده بعد رفته حقوق ، ازین هم بیشتر بر نمیاد که یه نسبت ساده رو بتونه پیدا کنه !!!!!!!!!!!!(اینو گفتم بخاطر این زخم زبونای این چند وقته )
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
اینجاست که کینه خودشو نشون میده خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
دادا اینکه از حسابداری رفتن حقوق یه سیر صعودی رو طی کردن. نشان از جهان بینیه ایشون داره. اصلا مگه از حقوق بهتر هم داریم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
اره بهتر از حقوق مزایایی هست که هر برج به ادم تعلق میگیره!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
بقول خودتون منظور؟؟؟ کامل بگین تا کامل جواب بگیرین
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
کامل گفتم . شمایید که باید تحلیلش کنید
samira_h
samira_h
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
این کامنتارو فقد جهت دق دادن شما گذاشتم شاید فرجی شد تا شب سکته ای چیزی کردین دهنمون بالاخره به حلواتون شیرین شدخخخخ مدیونین اگه فکر کنین من آدم پرررووو ایم میام توانجمن بقیه فضولی میکنم خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
من چند بار باید بگم ،تا حلوای شمارو بچه های سایت نخورن ، من همینجا هستم در خدمتشون .
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
راسدی یادم رفت بگم ، چقدر اسمسایی که واسه هم میفرستین استاندارده خخخ آفرین آفرین
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
منظور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
عصبانی نباشین بزرگ میشین یادتون میره خخخخخ البته اگه میدونستم حضورم انقدر عصبانیتون میکنه زودتر از اینا میومدم خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
سمیرااااااااااا:_+++ چ راحتی با کاربر؟قبلناااااااا سر رانندگی بحث میکردین حالا سر چ چیزا!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ. اقا یه جوری بگین ما هم بفهمیم. الان منم فضولیم گل کرده. خخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
سلام:ماکه فکر کنیم بهم میریزیم پس صبر میکنیم دوستان جوابش را بگن.ممنون
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٨/٢٩
٠
٠
وقت فکر کردن ندارم خودت بشین حلش کن دیگه چی یادتون دادن تو مدرسه..خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
مردا پدر زن هم دیگن........بعد برای دختر و پسر میشن پدربزرگ.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٨/٣٠
٠
٠
اوایییییییییی اقا شطرنجی!دختر و پسره رو میگین؟من پدرا رو گفتم!دختره میشه خاله:_+ پسره میشه داییش؟؟؟یا برعکس؟نه دیگه درست گفتم....آره دیگه نمیشه که دختر باید جای خالههه باشه........نه؟بلدما ولی هل شدم!میشه خاله و دایی......(حالت من وقتی زیاد مطمئن نیستم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٩/٠١
٠
٠
من اصلا صبر نکردم تا بقیه حلش کنن بعد بیام قیافه بگیرمو بگم اینم معما بود!!! اینو که من میدونستم!!!! اصلا همچین کاری نکردماااااااا!!!!!خخخخخخخخخ. خیلی باحال بود علی جان. ایول این انجمنتم مثل بقیه انجمنمات تووووپ بود دادا. اخه تو که اینقدر پسر باحالی هستی چرا حقوق نخوندی... خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
خواهشا ایشونو تو رسته ما دعوت نکنین ، اگه ایشون بیان من میرم یه رشته دیگه میخونم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٩/٠٢
٠
٠
اینو مطمئن باشید . زیادی هم به خودتون نگرانی راه ندید.
so_karimi
so_karimi
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
خب ظاهرا دوستان جواب دادن ولی نسبتهای این چنینی رو باید روی کاغذ آورد تا مغز بکشه :)