خانه انجمن چه رازي رو مي پرسي؟
٧٠٠
٥٨
f_behzadfar

چه رازي رو مي پرسي؟

چه رازي رو مي پرسي؟

اگه آقامون ظهور کنن و تو بخوای یه سوال علمی یا هر چیز دیگه که توی عمرت نتونستی از کسی جوابشو بگیری یا خیلی چیزا که میگن یه رازه بپرسی چی می پرسی؟

٩٣/٠٧/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
خیلی چیزا میپرسن ب یک سوال قانع نمیشم.. اولش چنتا چیز شخصی می پرسم بعد چنتا سوال در رابطه با بعضی از احکام اسلام میپرسم بعدشم در مورد خودشون ... واینکه میپرسم نظرتون نسبت به من چیه؟! البته جوابشو از قبل میدونم ولی می پرسم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
به نظر خوب میاد.....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
احکام؟یعنی الاننمیتونی جواب سوالای احکامتو از کسی بگیری؟
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
سوال سختی پرسیدید....نمیدونمممم...یعنی الان چیزی به نظرم نمیرسه....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
خخخخ منم خودم خیلی به این فکر میکنم ولی الان اصلا هیچکدوم یادم نمیاد خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
سوال سخت!من! خب در هر صورت میپرسم چرا برای خواهرم رو نمیزاره که آینده ش رو ببینه یا چرا خواهرم وقتی بیدار میشه خواب هایی رو که دیده یادش نمیاد؟آ]]]]]]]]]]آآآآآآآآآا فهمیدم!ولی راستش دخترانس نمیشه اینجا گفت ولی خداییش حتما این یکی رو میپرسیدم......
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
آخری رو اگه روزی رسید که پرسیدی جوابشو به منم بگو...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
عاره ب منم بگو! مرسی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
شاید صلاح نباشه که اینده شو ببینه بعضی وقتا اگه ادم اینده اش رو ببینه ممکنه از زندگی ناامید بشه یاتلاششو از دست بده!بسپرین به خودش !
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
حتما اصلا اون آخر جمعیت دختران مریض بدبخت رو کور کرده.هیییییییییی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
منظورتو نفمیدم اگه میدونی یه جور دیگه بنویس
hach
hach
٩٣/٠٧/١٤
١
٠
چندتا چالش درباره ی عدالت مطرح می کنم که واقعا عذابم میده
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
اوه اوه منم توی این بحث عدالت خیلی درگیرم :)بعدا جواباشو به منم بگو خخخ
maede
maede
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
سوال خوبیه.
faride
faride
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
یه سوالی که یه جورایی برام مبهمه ! از خیلی وقت پیشا ... ولی حتی از پرسیدنشم ترس دارم !
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
چرا ترس؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
می پرسم اقا حکمتش چی بوده که یه نفر که تو یه خونه و خانواده بد به دنیا اومده و شرایط گناه و بد بودن به اجبار و همیشه براش محیا بوده با کسی که تو یه خانواده خوب و مذهبی به دنیا اومده تو یه قبر گذاشته میشن؟؟؟...منظورم اینه اون بچه ای که از بچگی معتاد به دنیا اومده و تو خیابون بزرگ شده یا دختر بچه ای که تو سن 14 پونزده سالگی توسط پدرش فروخته شده و بلاهایی سرش اومده که ارزوی مرگ کرده چه گناهی داشته؟؟؟؟ نمیخوام کفر گفته باشم میدونم یه حکمتی هست ولی کاش حکمتشو میدونستم
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
خیلی چیزا رو به بهونه ی حکمت می پیچونن...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
شاید موقعیتای به راه راست برگشتن واسه فردی ک تو یه خانواده بد به دنیا اومده خیلی بیشتر از فردی بوده ک تو یه خانواده مذهبی بوده علاوه بو اون انسان قدرت عقل و اختیار داره اونم نمیتونه ک انکار کنه مثلا یکی از نوه های امام خمینی،، تو چه خانواده ای بوده؟؟! پدربزرگش ادم کوچکی نبوده وهزارتا چیز دیگه ولی بعدش چی شد؟؟! ( نمیخام جـــَوِ 30 یا 30 بدم مثال عرض کردم!)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
هاچ، کی؟؟؟؟؟ منظورت باکی هستش؟!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
چه ربطی داره؟هر کسی مسول کار ها و اعمال خودشه ربطی نداره برای همه حجت کامل شده!وکسی نمیتونه بهانه بیاره!بعدشم هر کسی توی قبر خودش میخوابه !توی تاریخم که شما نگاه بکنین خیلیا هستن که مادر پدر خوبی نداشتن ولی خوب موندن وخیلیا پدر و مادر و اطرافیان خوبی داشتن ولی گمراه شدن ربطی نداره !خدا خودش میدونه که به کدوم بنده اش کدوم نعمتو داده به کدوم نداه هیچ وقت نمی یاد از اون چیزی که نداده سوال کنه!امیدوارم که قانع شده باشین:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
هاچ جان بحث پیچوندن نیست چون خیلی چیزارو مانمیدونیم ونمیتونیم درک کنیم برای همین ممکنه فکر کنیم میپیچونن در صورتی که خدا همیشه خیر و صلاح بنده اش رو میخواد
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
اره تو قبر گذاشته میشن.ولی شما از بعدشم خبر داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
امیدوارم اونایی که مخالف حرف من بودن یه وقت *شعار* نداده باشن و با دید باز و تجربه و اطلاعات کامل حرف زده باشن. اخه شمایی که تو یه خانواده خوب بزرگ شدید یا هم خود من که مثلا فک می کنم یه چیزی در موردشون میدونم شاید موقعیت اونا رو درک نکنیم ...شما نمیدونید شرایط چه تاثیراتی رو ادم میزاره که این حرفو می زنید . به نظر شما بچه ای که تو خونه و خانوادش نه قرانی دیده نه نمازی نه مدرسه ای نه ادم با خدایی دور و برش چطور می تونه خوب باشه؟ ؟ ؟ ؟ چطور می تونه معتاد و فاسد نشه؟؟؟؟ ؟؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
من شعار ندادم اینا باورامه اینا چیزاییکه بهش اعتقاد دارم بعضی وقتا خدا یک بچه رو برای خانواده ش حجت قرار میده یعنی اون بچه موظف میشه خانوادشو هدایت کنه بعله من بین دوستام دیدم کساییکه خانوادشون اصن بوی از دینو هیچی نبردن اروپایی اروپایی ولی دخترشون توی مدرسه و بیرون چادر میپوشید و حجاب کامله کامل ولی چون توی خونشون اذیتش میکردن دمه در خونه چادرشو درمی اورد و قایمش میکرد هر چیزی بستگی به خوده ادم داره تمامه اونایی که توی جهنم میرن به خدا میگن ما مقصر نبودیم وشیطون وسوسه کرد یا دوست و اشنا ویا هر کسه دیگه خدا هم بهشون میگه عذاب دوچندان هم به شما هم به اونا چون شما ازاد افریده شدین واونا شما رو اجبار نکردن فقط وسوسه بود تصمیم گیری اخر با ودت بوده !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
خب مسلما این دوستتون خیلی کارش سخت تر بوده تا بخواد *ادم* باشه تا کسی که خانوادش ادمن و این دوستتون خیلی نادر بوده / از طرفی من یه چیز دیگه گفتم که سانسور شده بود و اصل حرف من اون بود.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
اقا ارش زندگی ادما ک فقط محدود ب خانواده نیست! بیشترین تاثیری ک یه نوجوون یا جوون تو اون دوره از زندگیش میگیره از دوستاشه مخصوصا با این وضع زندگی های امروزی ک کمتر خانواده ها دور هم جمع میشن! مطمعنن تو دوستای همچین فردی ادمای پاک و با خدا و.. پیدا میشن پس این نمیونه زیاد دلیل درستی باشه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
پس ببینیداستثنا هم وجود داره از این موردا کم نیستن همه چی به ماداد وده ادم بستگی داره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
من تسلیمم :)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
خخخخخ اورین از اول همین کارو میکردین خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
منم میخام بدونم!شمام بپرسین اون دنیا میام بغل اون درخته که میوه هاش خشکیده س منتظر جوابتونم!باور کنین اینم واسه من مهمه چرا یکی باید خوشبخت باشه و از اول پولدار (با اینکه کلش پوکه!) بعد یک کس دیگه باید بخاطر5تومن هی با دیگران چک و چونه بزنه؟(با این که خیلی ماهه مثل خودم)ها؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
نگاه کن عزیزم تو داری ظاهر زندگیه یکی دیگه رو با باطن زندگیه خودت مقایسه میکنی این درست نیست شاید اونا یه مشکل دارن که تو اونو نداری یا تو یه نعمت داری که اونا ندارن بعدشم خدا توی قران میگه من هرکدوم از بنده هامو یه جور امتحان میکنم یکی بابیپولی یکی با پول یکی با مریضی.... خلاصه هرکسی براساس جنبه های خودش وظرفیتش بهش داده میشه:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
طبق بیانات حجه السلام قاری بین المللی :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
کدوم درخده خخ هموووووون لابد؟ خخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
:))))))))))))))))))))))) اقا ارش اذیت نکنین
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
عجب سوال سختی ...! باید فکر کنیم حسابی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
اره خوب من مدتهاست که بهاین فکر میکنم :)شما هم فکر کردین حتما بگین:)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
پس حســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابی فکر کنین ...............:)خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
من سوالی ندارم:|||||بععله
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
افرین خوش بحالت منکه دائم السوام خخخخ
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
خیلی زیادن :) مثلا ته دنیا چیه حروف مقطعه و.....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
عالی
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
هععععععععععععععععععععععععییییییی.........
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
نمیدونم ...
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
فعلا فقط ب این فکر میکنم حداقل زمان ظهورشون توفیق حضور رو داشته باشم سوال پرسیدن پیشکش...!!!!باید بهش فکر کنم...!ولی در مورد حکمت و این قسمتی ک خدا مقدر میکنه واسه بنده هاش خییلییییییییییی سوال دارم...!!!...الان مخم فعال شده سوال زیاد دارم در مورد اعتفاداته بیشتر...!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
نمیدونم
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
ان شاالله باشم اون موقع در مورد خودم و مسائل عقیدتی سوال بی پاسخ زیاد دارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
سلام ... لايق رسيدن به ايشان باشيم حتما خواهم پرسيد موهاي سرم چندتا است
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
واقعا این برای شما معضله؟یعنی چیزه مهم تری وجود نداره که بپرسین؟بعدم به فرض که ایشون بگن که مطمنم میتونن بگن شما میتونین بشمارین ببینید درس میگن یا نه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
مطمئنین مسیح پشت سر شما میاد؟!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
وقتی اقاظهور کنن معلوم میشه نیازی به پرسیدن نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
فکر میکنم جاشون برعکس باشه نه اینطوری
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
کلا انجمن درست نیست/کل رازها دست خداست نه ایشون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
درسته دسته خداست برمنکرش لعنت ولی اهل بیت و اولیا خدا از اسرار جهان باخبرند خدا علم اسمانها و زمین رو به اونها داده وخدا خودش اختیار اون روهم بهشون داده بدون اذن امام عصر برگی از درخت نمی افته بعدشم امامی که قراره دنیا رو اصلاح کنه حکومتو بدست بگیره حتما از پسه دوسه تا سوال ناچیزه ما برمیان:-) اونکه شما میگین برعکسه نخیر جناب خوده حضرت مسیح به امدنه حضرت محمد بشارت دادن خوب پیامبر خدا که دروغ نمیگن بنا به روایت ایشون حضرت مسیح پشت سره امام زمان ظهور میکنن ودر قیام به ایشون کمک میکنن:-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
آره فکر کنم پشت سرشون بیاد بعد توی دعا نوشته بود در سمت راست ایشون حضرت مسیح و...