خانه انجمن ناداوری ،تا کی منفعل باشیم؟
٤٧٢
٤٥
سلیمان حسنی

ناداوری ،تا کی منفعل باشیم؟

ناداوری ،تا کی منفعل باشیم؟

مسابقات کشتی را حتما دیده اید.بعداز المپیک،اینجا هم 3کشتی گیر مارابا اینکه جلوبودند،بازنده کردندبه نظرشما مسئولین دربرابراین حق کشی بایدچه واکنشی نشان می دادند؟

به نظرخودم که:وقتی بادرگیریهای شخصی کرسی ایران را درفیلااز دست دادندوکسی رأی نیاوردنتیجه اش همین میشود. ممنون

٩٣/٠٧/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
هیچی همه ابزار تاسف میکنن بعدشم واسه اینکه مردم قانع شن یه نامه اعتراض به فیلا مینویسن مسئول فیلا هم خیلی شیک وظیفشو انجام میده! ینی ابزار تاسف...!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام:بله دکتر کیم رئیس کره ای کشتی آسیا گفته من در مسائیل فنی دخالتی ندارم.ممنون
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
وقتی میبینن هر سال این ناداوری هارو انجام میدن، باید خودشون و آماده این داوری ها بکنن و تلاششونو بیشتر کنن تا با امتیاز های بالا ببرن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام:وقتی با قدرت با امتیاز بالا مثل عبدولی بردند اصلا امتیاز ندادندگفتند خطا کرده.ایراد از قدرت کم ایران است در فیلا ودیگر ایتکه با قوانین جدید دیر سازگار میشوند.متشکرم اقا میلاد.
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
فقط میتونم بگم...دوس دارم خرخره اون داورا رو زیر دندونام بجوم :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
داور بره زیر تریلی :/
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام سحر بانو:چقدر خشن.رؤسا را نگفتید باید چکار میکردند.متشکرم
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
اخ گفتی....دقیقاااااا
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
الفرار
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
متاسفانه مسئولین ما می ترسن که کاری انجام بدن ! حتی اون داور کشتی ایرانی !! خجالت داره واقعا ..... زشته زشته زشته :/ یه عده داریم تو کشور بی غیرتن ..... همین ! :/
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم از حضورتون.به نظرشما باید چه کاری انجام میدادند.یکبار در یک مسابقه ،بازنده شده دست داور را بالا برد.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
هیچ فایده ای نداره ..اونا هر کار دلشون بخواد انجام میدن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: به چه علتی ایرانیها را بیشتر هدف قرار میدهندو پیشنهادتون چیست.سپاسگزارم از شما.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به نظر من کلا با ایران و جامعه ی اسلامی مشکل دارن....و همین که ما تا این مراحل بالا اومدیم خیلی براشون سخته.... و اینکه ما نباید کوتاه بیایم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام:متشکرم از جنابعالی.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
واقعا دیگه شورشو در اوردن..............من اگه جای عبدولی بودم چشامو میبستم و قید همه چی رو میزدم و چنان میزدم تو دهن داور که 32 تا دندونش بره تو معده اش
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: اونوقت هم عبدولی و هم تیم را محروم میکردند.البته اگر منهم آنجا بودم شاید از این بدتر میزدم ولی به فکر تیم بودندکه این کار را نکردند.چون با دو سه طلای دیگر رتبه 4آسیا را تکرارمیکنیم.متشکرم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
|:
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
تا زمانی که ایران نماینده ای توی فیلا نداشته باشه همین بساطه...روسیه فیلارو کرده خونه ی خاله و ازبکستان و کره هم اقوامش!...اون وقت ایران که بزرگترین قدرت کشتی جهانه باید همیشه این بلا سرش بیاد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: کاملا درسته.اونها داخل کشور خودشون اختلاف ندارند ولی متأسفانه اینجا هرکس را معرفی میکنند چندین نامه علیه اون از ایران میره برای فیلا و اونها هم سواستفاده میکنند.متشکرم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
از ما ک کاری به جز گریه و نفرین کردن اون داوره بر نیومد.......از مسئولین همینم بر نمیاد!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: این را درست گفتید رؤسا که نفرین
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: این را درست گفتید رؤسا که نفرین هم نمیکنندنمیدانم به چه دلیل عین ماست ایستاده و نگاه میکنند و هیچکاری نمیکنند.متشکرم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
از اونجایی که از ماه رمضون تی وی نیگاه نکردم در جریان هیچی نیستم :) با عرض پوزش جواب سوال انجمن رو به دوستان واگذار مینمایم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: کار خوبی کردید ماکه نگاه کردیم اعصابمون بهم ریخته ازاین به بعد مسابقه را مستقیم نگاه نمیکنم بعدا نتیجه را میفهمم.ممنون
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
کشتی یه ورزش مردونست و مردونگی ادم و نشون میده واگر بخوان اینطوری حق یکی رو بخورن اصلااااااااااااااااااااااااااااااا درست نیس ...............و منم به شخصی خیلی ناراحت میشم ...............:)هععععععععی چه میشه گفت ..........!!:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام:میشه گفت وپیشنهاد داد.از همراهی و حضورتون متشکرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
این ناراحتی ها دوره ایه. الان شاید عده ای از مسئولین جوش آورده باشن اما میگذره و یادشون میره و دوباره هم که تکرار بشه همین آش و همین کاسه ست. اما عبدولی یادش می مونه. خیلی چیزا رو یادش می مونه.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
سلام: مسئلۀ جالبی را گفتید،یکی از ایرادات مسئولین همینه که زود مسئله را فراموش میکنندوپیگیر کارنیستندواونها هم هرکاری دلشون بخواد میکنند.خیلی ممنونم از شما.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
چي بگيم استاد. والا كم نبوده ازين دست اتفاقات وقتي ميبينند مسعولان هيچكار نميكنند خب اون ها هم بيشتر به اين كار ترغيب ميشند و نتيجه اش ميشه اين....هه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
سلام: بله ایراد هم همینجاست که آنها را جری کرده است.سپاس از حضورتون.زنده باشید
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مشکل همینه که شما گفتید. ... ما فقط تلاش می کنیم کشتی گیر قوی بفرستیم ولی حتی یه نماینده با نفوذ تو فیلا نداریم.... همینه دیگه.... همیشه حقمونو می خورن....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
سلام: یکبار که مسابقات کشتی در تهران بود،درکشور خودمان حقمان را خوردند و کسی کاری نتونست بکنه.متشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ماکه فقط میتونیم غصه بخوریم :(
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
سلام:عذابی کشیدیم بعداز مسابقه.خدا نگذرد از چشمهای بادامیشان.متشکرم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من که کلا دنیای کره ی جنوبی رو کنار گذاشتم کنار با این کارشون........با آمریکا گشتن این جوری شدن دیگه!!!!! اهی خدا ورشون داره.....40سال دیگه همه یادشون میره که این اتفاق افتاده و فقط مینویسن برنز ...چه خوشحال بود کره ایه!!!!اهی اون یکی چشمش هم کبود شه....به جز غصه کاری از دستم بر نمی یاد......تا آخر عمرمون بهمون زور میگن اگه این طوری بمونیم.........
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم درسته الان وقت رسیدگی است.حالا کی میگه حق عبدولی را در المپیک خوردند.زنده باشید. متشکرم
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
به نظر من کاری نمیشه کرد حتی اگه اعتراضی هم صورت بگیره نتیجه ای نداره...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
سلام:این نفوذ کم ایران در مجامع جهانی و کوتاه آمدن آنها را نشان میدهد.متشکرم از حضورتون
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خوب شد من ندیدم وگرنه دق میکردم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
سلام:خوش بحالتون که ندیدید.ماکه صدبار مردیم و زنده شدیم.امروزهم هیچکدام از بازیها را نگاه نکردم.بعد راحت نتیجه را پرسیدم.بدون استرس.ممنون از حضورتون.
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام...ب نظرمن اگه هی میخان ناداوری کنن،از اول بگن تا بچه ها انقد زحمت نکشن و تمرینای طاقت فرسا انجام ندن...ازاول بگن عاقا ایران نیاد تو بازی ها!والا....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام: در یکی از مسابقات عربستان مسابقات را ترک کرد.برگذار کنندگان رفتندباعذرخواهی از فرودگاه برگرداندند.نمیدانم چرا ایران چنین اقدامات تنبیهی واعتراضی انجام نمدهد.متشکرم از حضورتون.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام ... قبل از اينكه بروند مربي بين المللي شوند زبان انگليسي ياد بگيرند تا بفهمند چه مي‌گويند.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام: بله اینهم یکی از مشکلات بزرگ است.مسئول هماهنگی و رسانه ای یکی از رشته ها زبان بلد نبوده که موجب تمسخر وآبروریزی شده بود.سپاسگزارم از جنابعالی