خانه انجمن روی پل هوایی به چی فکر می کنی؟!
٧٧٦
٨٤
naeerika

روی پل هوایی به چی فکر می کنی؟!

روی پل هوایی به چی فکر می کنی؟!

دیشب ازپل هوایی عرض خیابون رو طی می کردم وبه رفت و آمدها فکر می کردم .شما وقتی از روی پل هوایی عبور می کنید به چی فکر می کنین؟

خاطره ای دارید ؟

٩٣/٠٧/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
من از بلندی خیلی میترسم وقتاییم که مجبورم از پل هوایی رد شم اونور اصن به پایین نیگا نمیکنم چه برسه که بخوام به چیزی فکرم کنم.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخخ از زیر گذر رد شین خب
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
یه پل تو بلوار وکیل اباد هست که زیر گذر نداره جناب :| فکر کردین خودم عقلم نمیکشه خخخ دیگه نزارین بگم کدوم پله که محدوده لو میره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ترسووووووووووو / البته خیلی خوببه زن نترس نباشه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
شما کلا میتونی از خیابون رد نشی خخخخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
من به این فکر میکنم که اگه الان یه ماشین بزرگ با پل تصادف کنه و پل خراب شه.......
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
مث فیلما
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
دقیقا ارش و از نوع هندی خخخخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مسخره کنین......ولی تو یه گزارش دیدم که ماشین بزرگ تصادف کرده بود . این ترس از همون جاست
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مسخره نکردیم عاقا... ولی نترسید. یه ماشین باید چقدر بزرگ باشه که برسه به پل هوایی با اون ارتفاعش؟! اون اتفاقی که دیدین خیلی نادره
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ما که شانس نداریم هرچی اتفاق نادره واسه ماست..
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
همین چند ماه پیش یه کمپرسی به پل هوایی همت مشهد زد و چهار پنج تا کشته و مجروح داد . اینم لینک خبرش http://khabarfarsi.com/ext/758201
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
قابل توجه سمیرا بانو و ترسش از پل هوایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
دیدین..دیدین فیلم هندی نبود...چن وقت پیش از روی پل هوایی جای حرم رد میشدم..توی فکر برخورد ماشین بودم...که یه دفعه یه صدای بدی اومد...مردم و زنده شدم..... شهرداری داشت ای سطل اشغال گنده ها رو خالی میکرد..............
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخ خب بابا ترس شما به جا............پارسال بود فکر کنم یه بنده خدایی زد به پل هوایی جای پل فجر اونم پلو کند انداخت اون ور
f_tasnim
f_tasnim
٩٣/٠٧/٠٩
٠
١
قابل گفتن نیس
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٩
١
١
به اینکه الان یه جرثقیل میاد میزنه پل رو نصفه میکنه!خخخ
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
نـــــــــــفــــــــــسسسس!!!!....اونقدر نفسم از پله نوردی هاش میگیره که دیگه اکسیژن به مغزم نمیرسه...هه...تو اون لحظات فقط به نفس کشیدن فکر میکنم...
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به اینکه الان پل بریزه پایین! اتفاقی که تو ایران زیاد میوفته!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
و بعد شهرداری بیاد بگه به ما چه میخواست از رو پل رد نشه!!! اگه نگفتن من هاچ نیستم. (البته خدا نکنه پل بریزه ها!)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
دقیقا!منم به همین:|
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
خخ هاچ اسمتو عوض نمیکنی؟!:دی//منکه میگم تا چندوقت دیگه میان مثل اسانسور ظرفیت میذارن واسه پل هوایی!مثلا دو نفر همزمان میتونن برن بالا!خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
برو خدارو شکر کن پل هواییا کارتی نشده (خخخ)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اصلا فکر نمی کنم ................:)خخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
:))))))خخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خخخ تر از خخخخخ...........خخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ بیش از اندازه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به اینکه یه زمان چقدر ارتفاع رو دوس داشتم....ولی الآن ازش میترسم
ghazale
ghazale
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
جلوی این تابلو های تبلیغاتی که به پلا وصل می کنن سی چل متر نرده داره ک بش چراغ وصل میشه ! همش به این فکر می کنم که چقد دلم میخاد برم اونجا بشینمم خخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
نمیدونم/فقط اینکه طولانی ترین پل هوای مشهد در بلوار امام علی است که در عرضی طولانی از آخر بلوار ابوطالب به سمت دیگر بزرگراه کشیده شده(نرسیده به پل میدان امام حسین)/روزی که برای اولین بار ازش رد شدم دیدم تهش دیده نمیشه! کلا شاید 1 کیلومتر بشه! و گذشتن از روش 3 دقیقه طول میکشه!فقط به نظرم این پل هوای ارزش رد شدن داره از روش!خ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اره خیلی طولانیه ولی من از روش رد نشدم تا به حال
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
داداش دیگه یک کیلومتر خیلیه ها...........بعدشم شما احتمالا نزدیک بین نیستی؟خخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به اینکه الان بیوفتم پایین و بیان با کاردک از کف خیابون جمعم کنن.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
و بعد از چند روز کلیپ سقوط تون بالای یک میلیون لایک بخوره............خخخخخخخخخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من از این شانسا ندارم!!! خخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
شما انجامش بده من خودم قول شرف میدم سعی در پخش کلیپ کنم و با چند تا سیستم هم میام لایک میکنم.............خخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
یه شب ساعتای 12 یک با ماشین داشتم از کتابخونه دانشگاه فردوسی برمیگشتم و سرعتم بالا بود که یهو چشمم به زنی افتاد که روی پل داشت می دوید و یک مرد هم دنبالش .. سرعتمو کم کردم تا وایسم برم کمکش دیدم رفتن اونور خیابون و من بهشون نمیرسیدم ...به راهم ادامه دادم که یه ماشین گشت دیدم...سریعا رفتم بهشون اطلاع دادم و اونا هم به محل رفتن و خدا میدونه داشت چه اتفاقی میوفتاد/ ببخشید خاظرم از روی پل نبود و از زیرش بود
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
و اينك آرش نجااات وارد ميشود.:دي
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٢
٠
کوچیکتر که بودم فک می کردم بپرم روی اتوبوسا یا کامیونا مث تو فیلما ولی الان که میرم اگه شب باشه و خلوت و زنی هم در حال عبور باشه سعی می کنم طوری رفتار کنم که احساس امنیت کنه و تو دلش بگه احسنت بهش ... واسه خودشیرینی نگفتما واقعا حال میده همچین کاری و همچین حسی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٠٩
٤
٠
خودشیرین ها به بهشت نمی روند (خخخ) :دی
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
اینم شد فیلم اکشن..
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
پرفکت
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به عشق صفا زندگی اینده.....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
اینم شد فیلم هندی.....
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به مرگ فکرمیکنم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
منظورشون پل عابر پیاده بود ها....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
منظورشون پل صراط نبود ها خخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
خب خب. اووممم به اين فكر ميكنم كه اگه يه هواپيما يا هيليكوفتر بخوره وووووفففف ميريم رو هوا بهد اون وسيله هوايي هم اگه نظامي باشه كه ديگه مام شهيد حساب ميشيم بح بح بح بح بح بح
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
اولا که بیرجند خیلی پل عابر پیاده نداره و اون تعدادی هم که هست شخصا تا حالا ازشون استفاده نکردم ولی روی پل آدم به چیزی فکر می کنه مگه؟؟؟؟؟؟!!!!!!
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
به مرگ!حکم قبرستونو داره!خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
به پل هوایی اعتقاد ندارم، اصلا :)
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
خخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
اعتقادات شما برای ما محترم هستن....
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ب پرواز ب پریدن ب بام تهران ک داداشم قول داده ی روز بریم اونجا بپریم...!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من به فکر اینم اگه کیفم از این جا بیفته پایین از کجا پیداش کنم.....!!!خاطره که زیاد یک بار یکی رو قشنگ داشتیم پرت میکردیم از بالا!(اون موقع حصار نداشت تازه ساخت بود) بعد دیگه به جوونیش رحم کردیم.......البته داشتیم شوخی میکردیم یک هو دیدم داره میفتههههههه!!!!!!
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
دوس دارم روی پل هوایی مثه تو فیلما بایستم و ب روبرو نیگا کنم،ب ادمایی ک اون پایین هستن،ب ماشینا...و ب خدا هم فک کنم...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من خاطره زیاد دارم خخخخ ولی بیشتر روی پل ترسیدم چون معمولا پل هایی که ازشون رد میشم خیلی طولانی اند و وحشتناک همیشه قدمماو جوری برمیدارم که باهرکدوم نصفی از پل تموم بشه برسم اخرش خخ ولی اگه کسی همرام باشه عادی رد مشم دیه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
عمم خیلی ازارتفاع میترسه بینهایییییت خخ منم یه بار روی پل هوایی اونم توی احمد اباد که شلوغه داشتم اذیتش میکردم اونم جیغ میکشیدخخخ داشت گریه میشد خخ بعددفعه بعد ازهمون اول پل دسته منو گرفته بود منم داشتم با تلفن حرف میزدم حواسم نبودرسیدیم پایین پل دیدم خدایا دستم میسوزه نگو خانوم ازترس تمام ناخوناشو توی دسته منه بیچاره فرو کرده بود:/دستم تا یک هفته کبود بود:/
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خخخ من اون موقع بودم با این غلظت نبود دیه خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
اون موقع چی بودین؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من اون موقع اونجا بودم خخ
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من معمولا فکر میکنم اگه پرت شم پایین چی میشه ؟:| ولی اگه میشد مثل فیلما اون بالا وایستم و به نرده تکیه بدم و به ادمایی که با سرعت رد میشن و فقط خدا از زندگی همه ی اونا خبر داره فکر کنم خیلی قشنگ میشد :)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
هیچی......آخه مگه رو پل جای فک کردنه؟.....من فقط پاهامو تپ تپ میکوبم و تا تهش میدوم!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مه از رکود عبور می کنند ما از پل هوایی هاهاهاهاها
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١٠
٠
١
ها پل هوایی یادبهترین شب زندگیم شب انتخابات میفتم همون شبی ک مستر روحانی انتخاب شدنو ما بیرون رفتیم رو پل هوایی بودمو با ی دستبند بنفشو ی عکس انتخاباتی ب مردم دس تکون میدادم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
نیگا ترسای دخترا رو ترسای مارو ههععععی ما واسه اداره زندگی و خرج اینده زن و بچه اینا دلهره داریم اینا هنو اندر خم یک کوچه اند ...البته همیشه گفتمو میگم که این خوبه که زن نترس نباشه و یه جاهایی یا همه جا به مردش تکیه کنه ...اینجاس که مرد خوشحال میشه
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
:/
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
بازم خودشیرین ها به بهشت نمی روند (خخخ) :دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
منم مامانم میگن که دختری که سر نترس باشه یه سری مشکلات خاصه خودشو داره بایددختر بعضی جاها ترس داشته باشه که جانب احتیاطو رعایت کنه بعدشم ما الان به نظرتون باید نگران چی باشیم؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
فک می کنم نگرانی شوهر کردن هم دغدغه بزرگی باشه ...جدی میگم قصد مسخره کردن هم ندارم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
حاچ خانوم دیگگگه خخ اینا خودشیرینی نیس واقعیته
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
:||||||||||اصلنم اون نگرانی نیس پسرا خیلی دیگه به خودشون امیدوارن:|من تاحالا دختری رو ندیدم نگران شوهرکردنش باشه:|||||||
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
پس هنو سنتون کمه واسه همون ندیدین . برید دانشگاه حتما می بینین .بدون منظور گفتم لطفا ناراحت نشید
maede
maede
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من اولا به پایین که نگاه میکردم سرم گیج میرفت و سریع رد میشدم و کلن فکر نمیکردم!!ولی الان وایمیستم به این نقاشی ها و عکسایی که میزنن نگاه میکنم و فکر میکنم!
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
یاد اون تیکه پایتخت سه میوفتم که کفش نو نقی افتاد پایین!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
به اینکه آدمای مزاحم برام مزاحمتی ایجاد نکنن چون پل هواییهای مشهد اصلا به خیابون دید نداره و ترسناکه و محل مناسبی برای زورگیریه.. لذا فقط با سرعت رد میشم..
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
عاره ب این فک می کنم خودمو بندازم پایین چی میشه تا وختی جنازه مو ور دارن چن تا ماشین از روم رد میشه.........:)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
من به این فکر می کنم که نکنه یکی بدود بیاد کیفم را بدزده و در بره.اخه پل هوایی های ما خیلی خلوته.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام ... بيت اول اين شعر
به کجا چنین شتابان؟
گون از نسیم پرسید
- دل من گرفته زین جا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟
- همه آرزویم اما
چه کنم که بسته پایم.
به کجا چنین شتابان؟
- به هر آن کجا که باشد
به جز این سرا، سرایم
- سفرت به خیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه‌ها، به باران
برسان سلام ما را
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خدایی ینی هر بار که از پل رد میشی به این فکر میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
پری سا
پری سا
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
خخخخ...من همیشه ب این فک میکردم ک وقتی رو پلم پل بشکنه...و اینکه من خیلی شانس بیارم بیوفتم پشت ی کامیون..خخخ...یا ی ماشین ک خیلی ارتفاع داره...بزنه پل و نصف کنه...خخخخ....
پری سا
پری سا
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
شبا ک پل های هوایی خلوته...یکی از ارامش بخش ترین جاهاس..