خانه انجمن مجرم کیست؟؟
١١١٧
١٥٨
Samira

مجرم کیست؟؟

مجرم کیست؟؟

یه خونه دانشجویی داریم (ترجیحا آقا هستن) ،چهار نفر توی این خونه زندگی می کنن.یک جفت جوراب تمیز رو بند رخت خودنمایی می کنه :

نفر اول:جوراباش کلا از هر دوجفت سیب زمینی داره.

نفر دوم:جوراباش... از پا می ندازه خخخخخ.

نفر سوم:یک لنگ جورابش اصن معلوم نیست کجاست.

نفر چهارم:جوراب متعلق به ایشونه که شسته صبح بپوشه بره دانشگاه اما وقتی بیدار میشه اثری از جورابا که نیست هیچ انگار بند رختم خوردن خخخخخخ.هیچ کدوم از بچه هام خونه نیستن.

حالا به نظر شما کی جورابارو پوشیده؟؟؟؟

٩٣/٠٧/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
سمیرا این پرونده رو دادن بهت که پیگیری کنی؟ وکیله یارو شدی؟ (خخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخخخخ پس فکر کردی پرونده های دوران کارآموزی چیه؟قتل؟ خب همیناست دیگه :D من بعد از ماهها سعی و تلاش تونستم جوابشو پیدا کنم ؟ لطفا دوست عزیز از سوال طفره نرو جواب رو ذکر بفرمایین :))))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دوستان این یه انجمن ساده نیست قراره ما باهوش ترین کاربر سایت و شناسایی کنیم خخخ وعکسش تو جیم کاغذی منتشر بشه(آیکون شایعه پراکنی) و همچنین جایزشم از طرف مدیریت سایت یه جفت جوراب پشمیه خخخخخخ واسه زمستون . باتشکر.(دخدرا ضریب هوشیتونو رخ بنمایین جهت رو کم کنی خخخخ)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٢
٠
دارم تصور می کنم وقتی رو که توی دادگاه داری از جوراب های موکلت دفاع می کنی! (خخخ خدایا این شادی هارو از هاچ نگیر!)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخخخ بیتربیت خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
نفر اول؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
تو پلاستیک گذاشته بعد بالا میبره میگه این جوراب رو نگاه کنید توی بخش آزمایش کردن بوی گاو میداده در حالی که حسنی با گاواش از اون جا رد میشده....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
رویا این چیه نوشتی خخخخ
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
یکی ای هاچه بگیره!خخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
دوستان از اونجایی که از امروز بنی به دلایلی نمیتونم بیام پی انجمنم باید بگم که .... دیدین دیدن دخدرا باهوش ترن ، برادر شماره 4 اصن جوراب نداشته خخخخ خواب دیده که جوراب داره اونارو شسته پهن کرده رو بند خخخخخخخخ و خانم دنیا دیده مغز متفکر سایت :)))))) به افتخارشون دست و جیغ و هورا (فقد جوراب پشمیتونو برین از مدیریت دریافت کنین خخخ)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
حالتت بودش......وقتی داری دفاع میکنی از موکل متوهمت.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
عاقا خونه دانشجوییا اونقدام اینجوری نیستنا تهمت نزنین خخخ البته خوب که فک می کنم فک کنم هستن...یه بار رفتم ظرفاشون هنو تو سینک بود از دیشب . پرسیدم چرا نشستید گفتن اونی که نوبتشه امروز کلاس داره تا شب نیست خخخ الان حوصله فک کردن به معماتون رو ندارم بعدا میام بعدشم خونه دانشجوییه مال دختراس نه پسرا خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دوست عزیز اشتباه نکن خونه دانشجویی قطعا مال اقایون بوده و اینکه از جواب انجمن طفره نرین لطفا خخخخ (زود برگردین) چقد دوستاتون تمیزن من ظرفای خونه رو وقتی میشورم که دیگه ظرف تمییز جهت استفاده نباشه خخخ مورد داشتیم با قاشق شب قبل غذای ظهر رو خوردم :| :/
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دخترا که جوراباشون از اون شیشه ای هاس پاره شه درست نمیشه بعدشم دخترا انقدرررررر جوراب و مانتو دارن که!!!!فقط شلوار یکم کم دارن....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
من واسه شلوار نوشتم تایید نشد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
نه تایید شده رفته واسه فریده خانوم. برید پایین بخونید
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
جورابا رو گیره نزده بوده، باد برده انداخته توی خونه بغلی!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
نخییر کاملا اشتباهه خخخخ به قول یه موسسه ای خخ میگه یه سوال صد نکته :)) سوال دارای نکات فراوونیه لدفن دقت کنین :d
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٤
٠
وقتی جورابا روی بند بوده بارون میاد و چون تهران بوده و آلودگی هوا زیاد، بارونش اسیدی میشه و جورابه دچار خوردگی 100% میشه و از صحنه ی هستی محو میشه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
با خوندن این جواب دچار جنون ادواری شدم خخخخخخخ انقد اینور خندیدم خفه شدم ، نخییر اشتباهه برو جواب بعدی خخخخ حالا کی گفده تهرانه ؟ :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
اینو از صورت سوال فهمیدم که تهرانه دیگه نکته مخفی بود. خودت گفتی هر یک سوال صد نکته (خخخ)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
هـــــــــــــــــــاچ خخخخخخخخخ جون من نیگا که جوابایی خخخخخخ ایول ایول
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٠٨
١٢
٠
دیدن جورابا تمیزه ، چهار نفری پوشیدن و راهی دانشگاه شدن!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
چطوری 4 نفری یه جفت جوراب و پوشیدن ؟؟؟خخخخ بعدشم نفر چهارم صب رفته سر بند رخت ، چطوری هم تو دانشگاه بوده هم خونه؟؟؟ جواب اشتباهه برین جواب بعدی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
0_0 دوباره 0_0 خب الان علی آقا چی گفتن که انقدر لایک کردین؟(آیکون مسئول انجمن و اینکه لایکا باید با اجازه من باشه خخخ)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
بهتره کامنتی که بیشترین لایک رو گرفته ، بعنوان جواب انتخاب بشه ، فقط جایزه فراموشتون نشه!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
من و با این لایکا دچار عذاب وجدان نکنین دوستان اخه جوابشون درست نیست دیگه اقااااا خخخ من اصن اهل پارتی بازی نیستم :))))))) ادم باید با دانش خودش مدارج عالیه رو طی کنه خخخ (جایزتونو اگه میدین به من شما نفر اول باش :))))) )
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خوب از اونجایی ک الگوی حرفه ای این آقا شخص استیو جابز هستن کامنتاشونم در حد هموشونه!......دیگه کمتر از این توقع نداریم ازشون!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
نفر سوم دیگه خانوم وکیل پرسیدن نداش! اخه اون 2تای دیگه که واسشون مسئله ای نی عادت دارن بقیه هم عادت دارن!خخخ ولی سومی بنده خدا اصن یه لنگ نداره!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخخخ واقعا داشتن دوتا سیب زمینی از نظر شما مسئله نیست خانوم خخخخخ ما که اگه هم چین چیزی ببینیم تا فردا میخندیم چون خیلی واسمون مسئلست :d
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خب نکته همینجاس مادمازل! شما کدوم پسرس رو دیدی جوراباش سیب زمینی پیاز نداشته باشه؟؟! واسه همین گفتم طبیعیه!خخخخ همه ک مثه ما نیستن!!( یکی این پرچمو بگیره خسته شدم!خخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخخخخ از سیب زمینی پیاز که بگذریم اون بوی خوش و چرا نمیگی که وارد یه جایی میشن ادم به کپسول اکسیژن نیاز پیدا میکنه :D
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
٠
١
نفر اول یا دوم.....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
چه زرنگی خخخ فقط یه نفره ، تکلیف مارو معلوم کن :))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
اینا مگه به غیر از یک جوراب دیگه جوراب ندارن؟؟؟؟؟هر مردی دو تا جوراب داره یکی سفید یکی توسی.....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
شما مث اینکه تو خونه دانشجویی نبودیا خخخخخ اونجا هر چی تمییز پیدا کردی باید رو هوا بزنی :))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
کی گفته یکی سفید یکی طوسی؟؟ من خودم به انداره یه کشو جوراب دارم البته تو تابستون جوراب نمی پوشیدم با کالج
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
می خواست بگه کفشام کالج خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اره اره شما از کجا فهمیدید خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ریلکس ریلکس ریلستر دوست عزیز :دی شما خیلی ریز داری با پرداختن به حاشیه داری از جواب دادن به سوال انجمن طفره میری ها گفده باشم فکر نکن نفهمیدم :|
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
زمان ما این جوری بود....
ali_y
ali_y
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
سلام متن سوال ایراد داره ولی جواب اینه که هر کی زودتر بیدار شده مزد سحر خیزیش رو گرفته ...
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخ کجاش ایراد داره برادر؟ باید بگم جواب اشتباس :d
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
نفر اول رو باید گرفت زیر باد کمربند )) ولی کار نفر دوم باید باشه که جوراباش خیلی خوش بو هست (البته اگه سوالو درست خونده باشم :دی) در این مواقع باید جوراب هارو با اسید شست و رو بند گذاشت خخ مجرم پیدا میشه
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دکدر 0_0 اگه اسید دم دست نداشتیم چه بکنیم خخخخخ بنزین جواب میده ؟:))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/٠٨
٢
٠
اشکارلی نداره، بجای بند رخت، سیم برقه سه فاز بذارین، مجرم هم پیدا میشه ، هم به سزار اعمالش میرسه :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
خخخخخخخخخخ خوب شد شما قاضی مجری احکام نیستین وگرنه اجرای مجازات به بدترین نحو صورت میگرفت خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
آقای دکتر لایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک! سیم برق عالیه! :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
خخخ فکر کنین من بذارم کسی جورابمو برداره پاش کنه!!! تو همون جوراب چایی صاف میکنم میدم بخوره
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دکدر چایییییییی 0_o نگین دیگه من چایی خیلی میخورم بعدش همش یاد حرف شما میوفتم خخ
Artan.p
Artan.p
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
به نظر من صاحب خونه و در صورتی که نباشه نفر اول
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
یه چندتا دیگه هم میگفتین شاید بالاخره یکیش درست از اب در میومد خخخخ
Artan.p
Artan.p
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
والا خانم سمیرا من وکالت نخوندم از یک پزشک بیشتر انتظار نباید داشت .
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
دکدر خونسرد باش :)) ممکنه به جای روده کوچیک نخاع طرفو قطع کنین خخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
همچین کسی اونم هم آقا هم دانشجو اونم اینجوری پیدا نمیشه.
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
منظورت چطوریه؟ نفهمیدم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
میگه مورد نداشتیم که آقا جورابشو بشوره!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
آره! منظورم همینه البته من با شناختی که از داداشای خودم دارم گفتم ها!
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
افرین بیست درصد به جواب نزدیک بود :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٦
٠
فهمیدم! از اونجایی که زمان وقوع جرم مشخص نیست پس احتمال میدیم ماله سال 1940 اینا بوده. هیتلر داشته از اونجا رد میشده که بره جنگ، جوراب نداشته دیده جورابه تمیز رو بنده ورداشته پوشیده رفته (خخخ) خدایی اگه بگی غلطه مهرت از دلم میره (خخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
بابا هاچ یه جفت جوراب پشمیه صورتی خودم واست میگیرم خخخخخخخ انقد خودتو اذیت نکن :D
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/٠٨
٢
٠
من نظریه های شمارو تحسین میکنم!! :دی اینجا قدرشون رو نمیدونن متاسفانه خخ بارون اسیدی !!! هیتلر رو من منطقی میبینم، خیلی ممکن بنظر میرسه )) شایدم چگوارا بوده مثلن؟! نلسون ماندلا؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٦
٠
نه نلسون ماندلا نمیتونسته باشه چون زندان بوده. چگوارا هم فکر کنم بیمار بوده. اصلا هیتلر در کتاب "نبرد من و جورابم" درموردش نوشته. از خودم که درنیاوردم (خخخ)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
سمیرا پس رو قولت حساب کردم! جوراب پشمی صورتی رو آماده داشته باش هروقت شد بهم بده! بزنی زیر قولت به فاطمه بابایی میگم آخر رمانشو بهت نگه! :دییی
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
مگه تو اخر رمانشو میدونی؟ اقا دیگه اصن من قهرم خخخ یه جفت جوراب پشمی خونه دارم همونارو قبول میکنی خاکستریه خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخ هاچ خخخخخ یعنی من با این جوابا حرفی ندارم که بزنم ذهن خلاق به بروبچ جیم میگن ما داریم حیف میشیمممممممممممممممممممممم :دی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/٠٨
٤
٠
عایا شب قبل طوفانی سهمگین نیمده که بند رخت رو بکنه ببره؟؟؟شایدم صاحب خونه اومده برده اصن...ولی مطمئنن کاره دوستاش نبوده..:دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٤
٠
مشرقی هم راست میگه ها. طبق اثر پروانه ای، در اون ساعت از صبح در رشته کوه های کلیمانجارو پروانه داشته پر میزده که توفانش تو خوابگاهه اونا اومده و جورابو برده. حالا برین از پروانه بپرسین جوراب کجاست (خخخ)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خیر طوفان نیومده خخخخخ اصن صابخونه ندارن خونه اپارتمانیه خخخخخ(ایکون پولداری مث من)
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
هاچ خیالتو راحت کنم قضیه اصن ربطی به طوفان نداره خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
یقینا خواب دیده شسته؟! به شخصه بعد بیست واندی سال عمر گرانمایه، به غیر ابوی دوست داشتنیم، هیچ موجودی رو از جنس ذکور ندیدم که جوراب بشوره؟!!اینا معمولا یک جوراب رو اینقدر میپوشن تا بوش بشه مصداق بارز سلاح کشتار جمعی، ظاهرش بشه شبیه مزرعه سیب زمینی، و تا به تا ولنگه به لنگه بشن بعد دورشم نمیندازن ها یه جا گمش میکنن...بعد میرن سراغ جوراب جدید...بعدم روز از نو روزی از نو :) دیدم که میگم ها...
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
oooooo ooooooooخخخخخخخخخخخ بابای من هر وخ از سرویس میومد ما دخدرا فرار میکردیم که نگه جرابامو بشورین خخخخ (انقد بابامونو دوست داشتیما) طفلی مامانم با عشق جوراباشو میشست :)))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٠٨
٤
٠
من ی دوست داشتم ،اینقدر که جوراب رو پوشیده بود ، قالب پاش شده بود!!!! مثه یه قالب گچی پاش میکرد ، ظهر هم قالب رو در میاورد میزاشت گوشه خونه تا دفعه بعد!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
علی اقا چقدر خاطرتون عینی و ملموس بود :/ هم الان احساس کردم بوی جوراب میاد :| دوستتون چقدر تمییز بوده چطوری تحملش میکردین خخخ باهاش جایی میرفتین خجالت نمیکشیدین ؟ بیتربیت بوده چقدر :D
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
فقط رو جوراباش همچین تعصبی داشت !!!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخخخ خدارو شکر وگرنه یه لحظه از ذهنم گذشت که چطوری تحملش میکردین :))
ghazale
ghazale
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
من بودم ! کتابا گرون شده و ازونجا که شوق یادگیری در من موج میزنه ! مجبور شدم دزدی کنم ! روم سیا ! خخ نمی گم چوجوری بدآموزی دارهه خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
ای بابا سمیرا! حالا هیتلر یا غزاله چه فرقی داره :|
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
الو 110 میخواستم یه مورد سرقت و گزارش بدم خخخخ بله بله مجرم جزء دسته اطفال و نو جوانان محسوب میشه بیتربیت خخخخخ بیاین سارق اینجاست معما انجمن حل شد خخخخخ
ghazale
ghazale
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
البته اگه اون خونه ای نباشه که من ازش زدم خخخ ، کار نفر دوم بوده ! چون نفر اول مشکلش شستن جوراباش نیس ! نفر سومم همینطور ! در نتیجه لازم نیس بند رختم ببره ! ولی دومیه!!!!!! فکرشو بکنین کسی که در جوامع دوستاش بخاطر بوی بد جورابش مورد تمسخر قرار می گرفته ! خخخخ اینو برداشته و ازونجا که متحول شده بند رختم برده که باز اونو بشوره ! خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خخخخخخخخخ استدلا لات تو حلقم جوون :))))))))))))
s_sali
s_sali
٩٣/٠٧/٠٨
٢
٠
خخخخخخخخخخخخخ. سمیرا خانوم اصلا جواب داره این سوال!!!! جورابا پای خودش بوده اصلا حواسش نبوده!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
اقا صالح :| معلومه که جواب داره شما کی دیدی من سر به سر کسی بزارم :D یه چندتا از اون استدلالای حقوقی قویتون بیارین که بچه ها مستفیض (مصتفیض مستفیظ مصطفیز ، منظورم همونه) بشن رای چند نفرو بزنیم بکشونیم تو رشتمون خخخخخخ تیممون زیاد بشه :)))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٨
١
٠
سلام: تو سایت پوآرو داریم؟البته فکر کار باد باشدبرده انداخته خانۀ همسایه.ممنون
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٢
٠
سلام خخخخخ خیر اقای حسنی ولی بنده خانم مارپل هستم در خدمت انجمن :)) متاسفانه جواب شما اشتباهه :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
سلام:پس خوبه نگرانی نداریم پیدا میشه.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خوب از کجا معلوم شاید جورابای روی بندم مث جورابای نفر اول سیب زمینی داشته نفر اولیه اشتبایی پوشیده؟؟!!........بعدشم سوالت اشکال داره آخه پسرا ک جوراباشونو نمیشورن...میشورن؟.......شاید جوراباشو اشتبایی انداخته رو بند رخت همسایه اونام گفتن یافته حلال حتمن ی هدیه آسمانیه ورداشتن پوشیدن......تو ک نگفتی بند رخت خونه خودشونه یا نه...............................حرف آخر: معضلاتت منو روانی کرده!......خسته نباشی دلاور/خدا قوت پهلوان
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خخخخخخخخ جودی این انجمن مخصوص شما کنکوریاست که فسفرا خودنمایی کنن دخدرم :)) ممنون تو همیشه قهرمان بچه گیای من بودی خخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
الان باخودت چی فکر کردی سمی؟؟؟ها؟؟خخخ این دیگه سوال داره؟؟؟:/ مودونم ولی نوموگوم :پی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
من باید یه سر بیام مدرست ببینیم این معلما چی به شما یاد میدن پس خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
میگم سمیرا این فصل اخر رو دارم مینویسم خودم گریه م گرفته شما چطور؟؟خخخخ (آیکون فرار از بچه ها :دی)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اقا دیگه ینی چی ؟ پس من نمیخونم خودم به اندازه کافی این چند روز ناراحت بودم :( اخرش همه به هم برسنا وگرنه دیگه اسم منو نیار :)) خخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
:| (آیکون کخ ریزی در انجمن سمی خخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
عسیسم ، فرنگیس ، دخدرم برو خونتون مامانت صدات میکنه خخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ اقو چنده مورو خندوندي خخخخخخخخخخخ ولي خب فك كنم تيكه تيكه كردن بين هم تقسيمش كردن خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخخخخ خیر جورابای نفر اول که خودش تیکه تیکه بوده خخخخخ
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٨
٣
٠
یاد یه چیزی افتادم...تو دانشگامون زده بودن به یک هم اتاقی(ترجیحا آقا!) نیازمندیم!:/
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
0_0 بعدش چی شد خخخخخخخخخ
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
به عمق جمله توجه کن!:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
بعدش یکی پیدا شد که ترجیحا آقا بود دیگه (خخخ)
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
شایدم خانم!:دی
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
هیچکس!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
رویا خانوم اخر متنتون جای تفکر داره ها. ظاهرا مفهوم خاصی پشتش خوابیده خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
با این جواب کامل و قانع کننده بزار سرمو چند بار تو مانیتور بکوبم اول صبی :D دخدرم جواب گفدی که گفدی وگرنه ......... هیچی دیگه نگفدی خخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
فکر میکردم اسم فریده ، فریدست خخخخخخخ کی اسمت و عوض کردی ما خبر نداشتیم جوون :دی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اشتباه شد
faride
faride
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ها چی شده سمیرا؟فریده؟فریدست؟ @__@ /// جوابم گفتم دیگه!هیچکس!خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
من میگم نفر چهارم جوراب نداشته الکی فکر میکرده داشته!متوهم بوده!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
با منن با منن........خب مفهوم چیه؟؟؟آخه میدونین من جوراب شیشه ای با کفش ورزشی پوشیدم یک بارر...!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من که ازینجور چیزا یعنی جوراب شیشه ای و ازینجور چیزای شماها سر در نمیارم ولی سعی کنید همیشه طبق دستورات دین عمل کنید خخخ الان باید شما بگید خب چه ربطی داشت خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
اشکال نداره که!!!!!! کفش ورزشی بنظرتون چطوری جورابش دیده میشه؟؟(به قول شما چه ربطی داشت؟)
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
اماده این؟من جوابو دارم ها بگم؟ ن دلم واست میسوزه نوموگم انجمت ی دوروزی دوام داشته باشه. جورابم امادس؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
شما بوگو نگران دوووم انجمن نباش خودم مث شییییییییییر پشتشم خخخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٥
١
به نظر من یه لنگشو اون طرفی که یه لنگ جوراب نداشته..برداشته....یعنی نفر سوم .یه لنگش رو نفر اول جایگزین اون لنگی کرده که سیب زمینی بزرگتری داشته.......مرد است دیگر......
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
کی به من منفی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟ جواب درست دادن که منفی دادن نداره>.....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ناراحت نباش خودم بهت مثبت دادم الان :)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ناراحت نباش هر کی بوده حسودی کرده به جواب دندون شکنت خخخخخخخ جواب خلاقانه ای بود آفرین :))))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ممنونم هم بابت مثبت وهم نظر لطفته سمیرا جون
همتا
همتا
٩٣/٠٧/٠٩
٤
٠
مقصر پرایده :دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
٢
٠
میگم وقتشو بیشتر کنن (به قول هاچ) خخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٧/٠٩
٦
٠
به نظرم دست های پشت پرده در کاره :) شایدم کار دولت استکباری رژیم صهیونیستی باشه :) همه با هممممم مررررررررررررررررررگ بر آمریکا ... مررررررررررررررگ بر اسرائیل ... در هر صورت پیدا میشه بگو غصه نخوره :)))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ قول میدیم جهت این کامنت مفرح عکس یه جفت جوراب پشمی هم به شما بدیم :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
١
١
به منم جوراب بدین ،منم میخوام خخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مرسی راضی به زحمت نبودیم :) اومدیم دو دقه فقط خودتونو ببینیم :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
٣
٠
خودش شب دلواپس میشه میره جورابارو میپوشه و با جوراباش میخوابه که دزد نبره خخخخخخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
شاید.....
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
بعدشم صب بلند میشه میره سر بند رخت اره خخخخ خب یکم فکر کنین دیگه :)) ببینین خانوما چه جوابای خوبی دادن یکم یاد بگیرین :d
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
٣
٠
نکنه خودتون ورداشتین جورابارو؟ راستشو بگین، قول میدمداز قاضی واستون تخفیف بگیرم! خخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
خخخ نخیرم البته من خیلی به شما مشکوک بودم خخخخ اون کلاهم انداختین رو صورتتون که شناسایی نشین :))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
میگم یه جوراب دیگه بذارین روی بند، مجرم همیشه به صحنه جرم برمیگرده و اینجوری دستگیرش میکنین خخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
اون از این مجرم زرنگا بوده الکی خودتونو خسده نکنین خخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
چقدر خوب خصوصیات مجرم و میشناسین، نکنه دستتون با هم توی به بشقابه ؟ ها؟ خخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٧/٠٩
٥
٠
تقصير هاچ ... خخخ اخه خيلي راها گف حتما خودش مقصره ميندازه گردن ديگران ياااااااااااااااا شايدم خودت بعيد نيس ازت :خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
افرین من فکر میکنم کار خودشه ولی به روی خودم نیاوردم (آیکون زدن خود به اون در) البته میتونه کار تو هم باشه ؟ چون دیر اومدی تو انجمن احتمالا داشتی محموله رو جاساز میکردی خخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
نه، معلومه دارین وکیل خوبی میشین خخخخ به همه مشکوکین خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
نخيرم من از اول اينجا بودم داشتم نظاره ميكردم ببينم كار كي بوده خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
:دی
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
من جورابارو پوشیدم ............:)خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٧/٠٩
١
٠
عجب انجمن هایی میزارید خخخخ دمتون گرم:)) این انجمن خیلی ریز داره اشاره میکنه به تمیزی و منظم بودن آقایون:))
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
مِدِنُم ولی نِمُگُم...!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
به نظرم مخ کار گرفتید شما خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
ولی نفر دوم جوراباش.... این نقطه چینا رو من فهمیدم چی ین خخخ ناقلایید دیگه خخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.... جوابی بچه ها خیلی باحال بود:)))))))
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ایوللللللللللللللللللللللللل پرچم دخترا بازم مثه همییشه بالاااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس....!!!!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
چی شد بالا خره دزد جورابا پیدا شد.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ببین پس من درست گفتم دیگه اصن جورابی نبوده که بخواد کسی بپوشه!یعنی هیچکس نپوشیده!:دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
فریده سمیرا چی میگه؟ خواب دیده که شسته؟! یعنی جواب های من به حقیقت نزدیکتر بود تا این (خخخ) شما استعدادهای منو هدر میدین هی! (آیکون نشسته بر بام زنبورستان)
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
والا!غصه نخور زنبوری جان عسلت نا مرغوب میشه!:دی
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ولی واقعا جوابش خیلی خونوک بود! :/
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
نمیگم ریا نشه....نفره چهارم هم تو کفش بمونه:)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخ:)
velayate_eshgh
velayate_eshgh
٩٣/٠٧/١٠
٣
٠
از اونجایی که منم کم و بیش با مجرما سر کار دارم جوابشو میگم: نفر اول میره جورابا رو از رو بند واشکی بر داره که نفر دوم میبینه و میان با هم در گیر میشن و نفر اول به قتل میرسه نفر دوم میره که نفر اول رو گم و گور کنه که نفر سوم میاد جوارابا رو میبینه که میبینه خون ریخنه کنر بند و با یه لنگ جورابشو خونارو پاک میکنه و چون جوارابش خونی شده جورابای رو بند رو برمیداره و میپوشه و میره (نکته انحرافی موقع درگیری بند ضربه میخوره انگار خورده شد) نه خداییش حال کردید چجور جوابشو دادم دم خودم گرم خخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
نفره سومه دیگه داره دنبال لنگ جوراب دیگه می گرده بپوشه:)من چرا خرگوش نشدم؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
پیدا شد؟؟؟نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام ... اصلا آنهايي كه ديده‌ايد جوراب نبوده!
so_karimi
so_karimi
٩٣/٠٩/٢٦
٠
٠
هر کی که جوراب نداشته :)