خانه انجمن آرزوهای دیروزت ،برآورده شدن؟!
٤٧٧
٣٢
a_dalirinia

آرزوهای دیروزت ،برآورده شدن؟!

آرزوهای دیروزت ،برآورده شدن؟!

تصورت از آینده چیه؟

اون قدیما تصورت چی بود؟الان به اون آرزوها رسیدی؟

!کاش داشته هامونو به خاطر نداشته هامون از دست نمی دادیم ،خدایا شکربه خاطر هر آن چه که دادی وندادی

٩٣/٠٧/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٠٥
١
٠
از آینده....خب تصور خییییلی خاصی ندارم ولی خاصه...خخخخخخخ....آرزوهام دوچرخه بوده ک هنو بهش نرسیده و هنو بهش نرسیده..خدایا شکرت.....حتما ی حکمتی بوده...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٥
٢
٠
ای خداروشکر.... راضی ام به رضا او
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
ایولا
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٧
٠
٠
ممنون
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
خدارو شكر راضيم ولي اصلا فكرشو نميكردم سر همچين دوراهي هاي بزرگي تو زندگيم قرار بگيرم كه واقعا هم تصميم گيري واسه هركدومشونه سخت بود. اميدوارم آينده در پيش رو خيلي خيلي بهتر ازين روزا باشه:) ولي بازنمم خدايا شكرررررت
سارا
سارا
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
اینده ی خودم که خیلی چیزا شغل و تحصیلات و.....من هیچ وقت به ارزو هام نرسیدم دیگه برام طبیعی شده :| ولی به خاطر هر چی که دارم خدا رو شکر ایشالله از این به بعد به ارزو هام هم میرسم :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
بچه که بودم هیچ تصویر و آرزویی برای آیندم نداشتم!
SMX
SMX
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
آخی ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
قشنــگـــــــــــــــــــه :) اینکه آیندم قشنگـــــــــــه :) تاحدی بله :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
بله موافقیم :) موقع خداحافظی باهاش دست دادم و گفتم : آرزومند آرزوهای نیک تون [ هستم ] ...کمی با تعجب منو نگاه کرد و گفت تو حتی از آرزوهام هم فاکتور میگیری ... فقط آرزوهای نیک ؟! ...با لبخند گفتم بله چون هر آرزویی به صلاح نیست ...سری تکون داد و خندید ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٠٥
١
٠
جا داره کپی کنیم این نوشته ی زیبا رو که : " همه‌ ما هزاران آرزو داریم! لاغرتر شویم، بزرگتر شویم، پول بیشتری داشته باشیم، اتومبیل بهتری سوار شویم، یک روز تعطیل، یک گوشی موبایل جدید، ملاقات با زن یا مرد رویاهایمان و... ولی یک بیمار مبتلا به سرطان تنها یک آرزو دارد و آن اینست که از شر سرطان خلاص شود! " بیایید برای سلامتی شان دعا کنیم... به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت ... به حکم انسان بودن و نه ترحم ... خدایا به همه ی مریضها ، شفای عاجل عطا کن ... الهـــــــــــــــــــــــــی آمین
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
آمین یا رب العالمین *؛)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
آمین
neyosha
neyosha
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
آمــــــــــــــين :)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/٠٧/٠٥
٠
٠
آرزو دیروزم ؟؟؟!! ....امممم ....نه هیچ وقت برآورده نشد و هیچ وقت هم برآورده نمیشه.... ولی میدونم چرا...هررررر چند خییییییلی سخت بود ولی به این نتیجه رسیدم به صلاحم بود...خدارو شکر *؛)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
آره برآورده شدن...!ای کاش درست استفاده کردن ازش هم آرزو میکردم...الانم آرزومه این...ولی خب چون زمان زیادی ازش گذشته جبرانش سخته واقعا!!!...اما خداروشکر...خدایا شکر به داده ات و نداده ات...که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت...!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
خوشحالم خیلی خیلی وممنونم از خداجونم که ارزوی دیروزمو برا ورده نکرد الان که فک میکنم خیلی به ضررم بود ولی امیدوارم ارزوهامو برای تحصیلم براورده کنه;-) برای اینده هم نگران نیستم چون همه چیو سپردم به خودش تازه دارم یاد میگیرم در حال زندگی کنم;-)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٧
٠
٠
من میدونم ارزوی دیروزتون چیه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٠٧
٠
٠
خخخخخ عمرا خخخخ از کجا میدونین؟ ( ایکون ترس و دلهره )خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
دیگه دیگه ...بماند
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
:|
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
من کلا راضی ام و حرفی دیگه ای ندارم ..........:)
SMX
SMX
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
تنها آرزوم مدال طلای المپیاده ... تمام زندگی آیندم رو رو همین مسیر برنامه ریزی کردم . دوستان واسم دعا کنید ....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
من راستش میدونم آخر زندگیم به کجا کشیده میشه.......البته دقیق نه ولی یکمشو میدونم......با ترس میمیرم......یک صحنه هایی رو دیوارو یادمه......ولی خیلی سخت معلوم میشد که کیه! ولی فهمیدم.......قدیما فکر میکردم بزرگ شم میتونم روحانی شم!!!!!خخخخخ خب این مال6 یا7سالگیم بود دیگه نمیدونستم که مرد ها روحانی میشن دیگه......راضیم به رضای خدا......
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/٠٧
٠
٠
طنزیدینا ها خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
ها؟؟؟خخ دیگه چی بود؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٠٦
٠
٠
سلام ... آینده ای ندارم داریم خودم را سپرده ام به امواج
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٧/٠٧
٠
٠
من به همه ی آرزوهایی که دوس داشتم رسیدم الحمدالله....ینی دقیقا الان چیزی که هستم رویای گذشتمه خخخخخخ به اون چیزایی هم که نرسیدم حکمتو دلیلشو خیلی واضح فهمیدم
پری سا
پری سا
٩٣/٠٧/٠٨
٠
٠
نه ایندمو حداقل برا رشته ی تحصیلی ی چیز دیگه تصور میکردم..ولی خب نشد...ایشالا ب بقیه ی ارزوهام برسم
mahdi-h
mahdi-h
٩٣/٠٧/٠٩
٠
٠
هرچی میگذری فکر میکنم داره زندگی واسم سخت تر میشه دیگه مث قدیم راحت به هر چی که میخواستم نمیرسم همیشه آخرش به یه مشکلی میخوره :) ولی بازم خدایا شکر :)
منم
منم
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
منم تقریبابه هرچی که خواستم تاحالانرسیدم البته تقریبا!ولی"حسبناالله ونعم الوکیل نعم المولی ونعم النصیر"
fateme_b
fateme_b
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
به قسمت و حكمت خدا اعتقاد دارم براي اينده تلاش ميكنم ولي راضي ام به رضاي خودش مطمءنم بدمو نميخواد