خانه انجمن بدو بیا خاطره بازی!
٧٢٤
١٣٣
2nyadideh

بدو بیا خاطره بازی!

بدو بیا خاطره بازی!

شما عشق چی بودی؟ وبا کدومش بهت بیشتر خوش می گذشت :))

٩٣/٠٧/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
همه بازی های دوران کودکیم رو دوست داشتم و با همیازی هام که خواهرم و دخترعمه ام بودن خیلی بهم خوش میگذشت،ولی لی لی و آب بازی رو دوست داشتم!زیاد بازی میکردیم،یادش بخیر..... :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
آخ گفتـــــــــــــی :)
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
سایر موارد!خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
وااوووووووو شمام ;)
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خاله بازی حتما :||||||
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
چی میشه مگه؟! ما یه آقا محسن داریم هربار چشمش به جمال مارو شن میشه اصرار میکنه مامان عروسکاش یعنی بچه هاش باشیم :))))) از بس با ماشین خیالیش مارو برده شهربازی و پارک دیگه خسته شدیم :))))) امان از روزی که برامون بستنی میخره::)))) هی میگه بخورین تا آب نشده :)))) از الان تمرین مسئولیت هم میکنه :) هی میگه خانوم اون بچه رو درست بغل کن؟! خانوم بچه رو بپوشون سرما نخوره؟! خانووم چی دوست داری واست بخرم؟! خلاصه که کار نشد نداره :)))))))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
١
٠
خاله بازی خخ هععی وقتی که به سنی رسیدم که دیدم دیگه نمیتونم با دختر عمو هام یا هر دختر دیگه ای خاله بازی کنم یا بتونم راحت باهاشون صحبت کنم از بزرگ شدن و مرد شدن دلم خون شد ... گاهی به این فک می کردم که باید بگم *خداحافظ خیلی ها* خداحافظ زنمو ها و دوران کودکیم خداحافظ زن داییا و دوران کودکیم ... دیگه کم کم داشتم مرد میشدم و نامحرم به خیلی ها ... وقتی فهمیدم دیگه باید مواظب رفتارم با خانوما باشم وگرنه واسم حرف درست میشه از مرد شدن خوشم نیومد تا اینکه عادت کردم. هعععی دوران سختی بود تا عادت کردم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
اخ اخ گفتین چه قد بود اون دوران یه عالمه باهم بازی میکردیم حالامنکه دختر بودم و کوچیکتر بعد از چن وقت همبازیامو دیدم که یاخدا چه قد بزرگ شدن البته هنوزم به سن تکلیف نرسیده بودن ولی خوب به خاطرظاهر و فیزکشون من خجالت میکشیدم باهاشون بازی کنم :دی بعدش دیگه همش اسم فامیل بازی میکردیم:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
بد بود
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
اوخ آرش نگو كه خيلي سخته هنوزم ياد قديم ميوفتمو .... اههه حيف كه زووود گذشت حيف كه ديگه از خيلي كارا به لحاظ شرعي محدود شدم حيف كه اصلا....هيچي بابا نگم بهتره
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خخخ حالا من با پسرا خیلی خاله بازی نمیکردم.ولی بازی های دویدنی خیلی میکردم.....حالا نه تنها با پسرا و دخترای فامیل که با دوستاشون و همسایه هاشون هم بازی میکردم...وقتی بزرگ شدیم دیگه...هعییی خحخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
بفرما...من الان گفتم این کامنتم فقط فوتبال و این حرفاست...میبینم که بعله :)
aradbabak
aradbabak
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
این همیشگیه . کودکی !! بی گناهی !! پاک بودن !! محرم بودن !! مثل آدم و حوا تو بهشت ! قبل از خوردن سیب !! که خواهرم میگه : کالباس !!!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
2-گل کوچیک
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
فقــــــــــط؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٧/١١
٣
٤
مگه اینجا فیسبوکه :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
نمیدونم؛ هســــــــت؟! :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
گل کوچیک و هفت سنگ ،هیییی یادش بخیر
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
هییییی نداره که؟! برا این دوتایی که گفتین مورد داشتیم 46 ساله از ما جوونا جلو زده :) بد نیست واسه تجدید خاطره چندتایی همبازی پیداکنید،یه دست بازی کنید ها :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خاله بازی ... گل یا پوچ...قایم باشک...گرگم به هوا،بالا بلندی هم بازی میکردیم:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
بالابلندی دوست دارم :) یادش بخیر ما سر کلاس با معلم هامونم بازی میکردیم :)))
aradbabak
aradbabak
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
الک ذو لک هنوز زمان شما اختراع نشده بود تو شهر شما !!!؟؟؟ پلی استیشن چی !!!؟؟؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
١
٠
من چون تک بودم و از فامیل دور همیشه باخودمو عروسکام تنهایی خاله بازی میکردم فوقش مامانم مهمونمون میشد خخخ اخی دلم برا خودم سوخت :دی بعدش اگه هم بازی پیدا میشد قایم باشک الویت اول بود بعدش وسط تنا خیلی دوس میداشتم خخخ البته دوچرخه اگه پیدا میشد دیگه سمت چیزی نمیرفتم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٢
٠
آخي چقد شمام مثل من طفلكي بوديد پس:(( البته من هميشه تنها كه بودم برا خودم بازي اختراع ميكردم مثلا شيشه نوشابه رو سوراخ ميكردمو تو آب ميكردم بعد آتش نشاني بازي ميكردم :دييي ديگه مخي بودم برا خودم خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
اخی دل منم سوخت
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٢
٢
٠
خخخخخ دله خیلیا برای بچگی من میسوزه چون بیشتر از الانم تنها بودم ولی مهم نیست تنهایی هم عالمی داره برای خودش خاطره شده الان
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
:) دل منم سوخید
:)
:)
٩٣/٠٧/١٦
١
٠
چ بوی سوختنی میاد......
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٧/١١
١
٠
لی لی بازی وخاله بازی اخی یادش بخیر دلم خواس:(((((((
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
برا ماکه توفیق اجباریه ;) الانم بگی نگی خاله بازی میکنیم :)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
پلی استیشن :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
دایناسور بازی، کشتن حشرات، ذره بین گرفتن روی کاغذ ، گل درست کردن، سالاد برگ درخت درست کردن ....
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٧/١١
١
٠
زنگ همسایه زدن، تلفن بقیه رو گرفتن ، گریه دختر عمه رو درآوردن، سه چرخه، جوجه رنگی، قوطی نوشمک جمع کردن، خریدن تخم مرغ شانسی، تماشای کارتون، خردن صبحانه با مادر بزرگ و ...
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١١
١
٠
این اخریا یکم بد اموزی داشت.........
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
بازی های غیر متعارف دیگه ;) مام بلدیم....شما یادت نمیاد زمانای قدیم این درا یه چیزی داشتن بهش میگفتیم قلاوه.... ما توعالم بچگی چوب توی این قلاوه ها میکردیم، عملا در از بیرون قلف میشد....بندگان خدا برای اینکه از خونه بیان بیرون مجبور میشدن از دیوار خونشون برن بالا :))) با این گچای دیوار شکل همسایه هامونو کف کوچه در خونه هاشون میکشیدیم...یکی از تفریحات کاذب وصد البته پرتنشمون ریز کردن آکاسیو تو کوچه بود :)))) خلاصه اینکه بعله ;)
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من بیشتر لی لی و کش بازی میکردم ، دو نفر دور پاهاشون کش میندازن و....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
کش بازی رو هستم :))) عصرا همش مارو میکشید تو کوچه...
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خاله بازی......وای دلم تنگیده میخام خاله بازی کنم...هعععی پیر شدم رف.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
دعا میکنم این توفیق اجباریش شامل حالتون شه تا دلی از عزا در بیارین :))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
گل کوچیک و لی لی..:))..چه خاطره های خوبی شدن اینا..(:
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
موافقیـــــــــــــم :)
team_1
team_1
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
کپتان : هفت سنگ! :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
فقـــــــــــط؟
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من عاشق اتاری بودم و بازی قارچ خور......یادش بخیر.....:) ممنونم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
بازی گروهی با بچه ها چــــــــــــی؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من لی لی و خاله بازی و قایم موشک رو خیلی دوست داشتم..همعی روزگار یادش بخیر................هیچ وقتم هفت سنگ رو کامل یاد نگرفتم...هعی روزگار..............
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
هفت سنگ مگه یاد گرفتنم میخواد؟؟ کافی مثل گولــه دررفتن بلد باشی :)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
دريپ،گل :)))))(شوت نداشتيم يه نوع بازي بود ديگه ايشششش)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
ايييششششش
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
چيشششششش
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
احتمالا مثل ما تو حیاط خلوت بازی میکردین فضا واسه شوت نبوده :)))) بعد دریپ مستقیم گل :) آره؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
10 . کِــــش بازی خخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
من تقریبا یادم رفته :/
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
لی لی و کش بازی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
احسنت... دارم میشمرم ببینم چند نفر میشیم...یه قرار بذاریم به یاد اون دوران کش بازی کنیم :)))))))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
ما بچه كه بوديم هر روز عصر جمع ميشديمو از ديوار مدرسه بالا ميرفتيم و تو حياطش چونكه تير دروازه داشت اقا گل بازي ميكرديم. يه بارم نمدونم كيا زدن شيشه هاي مدرسه رو شكوندن لنگ ما انداختنو مارو بردن كلانتري و ازمون تعهد گرفتن:( آقا گل=ورزشي است اختراعي كه فقط بايد يك بار توپ به پايت بخورد(توضيح كاملا مختصر )
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
١
٠
عجــــــــــب :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
١
٠
يه زماني بود ملخ خييييلي بودها خييلي ما ميگرفتيمشونو تو نايلون فريزر ميكرديمشون و ي سري اعمال خوشنت بار و +18 روشون مرتكب ميشديم:ديي الان كه ديگه انگار نسلشون منقرض شده يه دونم پيدا نميشه توشهر ما:دييي
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
اه اه:|بدبخ اونا که گیره شما افتاده بودن منکه ملخ میدیدم جیییییییغ وفرار اولین واکنشم بوده وهست!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خانوم بهزادفر خب دختريد ديگه خخخخخ بايد يه فرقي بين ما كه پسريم با شما كه از سووووسك ميترسيد باشه ديگه خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
ملخ ;) همین دیگه، هرجاهرجا پیدا نمیشه.....منم برا همین یه چندتاییشو از بیابون خدا گرفته بودم تو خونه تو تنگ ماهی نگهشون میداشتم...یکیشون چهار ماه دوووم آورد :))) من با اتالشونم مشکلی ندارم، نقشمو پیاده میکنم ;) میخوایین یکی دوتایی دارم واستون بفرستم :)))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
سرسره بازی رو هم دوس داشتم ولی اصن خودمو نمی بخشیدم کوچیک که بودم رو سرسره یک بار اب ریختیم با پسرخالم بعد مردم بچه های کوچیکشون ازون بالا ول میکردن پایین که می رسید زیرش خیس بود فک میکردن خودش رو خیس کرده خخخ الانم دارم از خنده غش میرم خوابم میومد خوابم پرید وای حالا چطوری بخوام اخه؟ ؟ ؟ خخ
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
جالب بود....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
سحر خیزیدا ...البته منم همون شیش هفت بیدار میشم ولی سایت نمیام یه راست صبحونه:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
:))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
لی لی :) البته ما بهش میگین جنت .... یعنی خیلی حال می دادا:))))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
الان شما یه دونه انتخاب کردی؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
آخه همش برام خاطره انگیزه:))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
من زیاد خوشم نمیومد....مگر ممواقعی که با جرزنی اول میشدم :))))))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
یه قل دو قل:)))) من از آخرم اون مرحله های سختش مثل آبشار و عروس و اینا رو یاد نگرفتم:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
برا مام مثل فینال بود... همیشه همینجاهاش که میرسید شکست سختی میخوردیم :)))))))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
خاله بازی که دیگه استادش بودیم:))) بهترین نوع هم خرید و فروش بود یعنی یه کارای جذابی می کردیم:))) یادش بخیر:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
یادش بخیر، من یه بار باغذایی که دادم مهمونام خوردن مسمومشون کردم :))))))))
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
کارت بازی هم جزو سایر مواردی که خیلی حال می داد.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
جان ما؟؟؟ ینی شما هم کارت بازی میکزدین؟؟؟؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
هنوز هم کارت هامو دارم....خیلی بازی خوبی بود یعنی:))) اصلا هم پسرانه نیس....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
منم چندتایی یادگاری نگه داشتم :)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
تیله بازی یا همون تشله خودمون هم مختص زمان امتحانا بود.... یعنی فقط تو همون دوران حال می داد بازی کنی:)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
یه دفه بگین هر چی بازی پسرونه س رو عشقه دیگه............
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
خخخ....آخه من دو تا داداش بزرگتر دارم....وقتی تو خونه بودم با اونا کارت و تیله بازی می کردم...وقتی با دوستام یا دختر دایی هام بودم خاله بازی و لی لی و یه قل دو قل:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
دم شما گرم؟! من که هیچوقت یاد نگرفتم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
لی لی و یه قل دو قل و سایر موارد!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
این سایر موارد خیلی بازی خوبی بود منم موافقم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
عاره یادتونه؟؟! خداییش بازی ای بود واسه خودش!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
از نظر منم یه قل ودوقل و سایر موارد ارجحیت دارن، احسنت به شما :)
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
هفت سنگــــــــــــــــــــــــــــ:)ـــ عاشقق بودم هر وخ دختر عمه هام بودم با هم بازی می کردیم یا مسابقه موشک پرانی موشک کاغذی درس می کردیم مال هر کی جلوتر مرف برنده بود:)دوچرخه سواریم می کردیم یادش بخیر بچه بودم با بچه های همسایه تو کوچه دوچرخه بازی می کردیم همیشه ی خدام من برنده می شدم یه پیرمردی بود اینقد فوشم میداد:|میگفت سر پیچ مرسی یه اهنی اوهونی بوقی چیزه بکن ماشین مزنه بهت...خخخخ یادش بخیر
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
هفت سنگ وهستم :)))) خب باید مواظب میبودی :))))))
شعبده باز
شعبده باز
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
قایم باشک جالب بود یادمه داداشم یه بالشت میذاشت رو سرش چون خودش جایی رو نمیدید فکر می کرد کسی نمیبینتش ! یه بارم پسر خالم که الان خبرنگار و تو شبکه یک زیاد نشونش میدن و واسه خودش مرد بزرگی شده عاشق جوجه رنگی بود چنتا تخم مرغزیر شکمش گذاشته بود گفت من مرغم منتظرم اینا جوجه بشن کر کر خنده بود !
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
آیــــــــــــــــــی گفتی :) پسر خالمه من مثا پشت در قایم شده...بلند داد میزنه من پشت درم اگه منو پیدا کردی.... یعنی کرکر خنده :))))))))))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
تو بازی های کوچیکیمون معمولا من یه جورایی مثل سرگروه بودم واگه بچه ها سروصدا میکردن من رو دعوا میکردن...خخخ...خب بیشترش هم واقعا تقصیر من بود...بچه ها از من حرف شنوی داشتند......مثلا من میگفتم بریم روی کوه،دیوار ،درخت...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
خخخ الانم مارو دعوا کنید ببینم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
بلاخره من نفهمیدم شما سرگروه بودی بقیه رو دعوا میکردی یا بقیه شما رو دعوا میکردن... یا شایدم منظورت سرکردست، بقیه هم منظور بزرگتران...دراونصورت ایول داری، چون به خودم رفتی....مام هرجا باشیم سروصدا بلند شه، پی من میگردن :)))
سارام
سارام
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
گل یا پوچ :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
گروهیش مخصوصا :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
لی لی . گل یا پوچ. نون بیار کباب ببر هم گاهی خیلی کیف می داد وقتی از یکی دلت پر بود محکم می کوبیدی پشت دستش.خخخخخ چه حالی می داد..خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
آره منم میکردم این کارو.......
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
ای ای ایـــــــــــــ خاطر مشترک خیلیا...ما نیــــــــــز هم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
سلام: 5 و 9 . چه حالی میداد بقول مشهدی ها توشله بازی مخصوصا 4نفره و برای قایم باشک و دزد وپلیس برای مخفی شدن به جاهائی میرفتیم که عقل جن نمی رسید.مثلا یک شب رفته بودیم رو یک درخت بزرگ وقتی خواستیم بیائیم پائین نمیشد 2ساعتی طول کشید تا آمدیم پائین.طرف آمده بود چراغ قوه مینداخت بالای درخت ولی هم بزرگ بود و هم شاخه ها ضخیم که از پائین دیده نمیشد.یادش بخیر.خیلی متشکرم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
من هیچ وقت توشله بازی نکردم، یکی دوبار اونم انگشتام داغون شد :)) ولی قایم موشک :) منم یه بار بالای درخت رفتم...درخت سیب حیاط مادریم...هنوزم یادگاری درختو رو صورتم دارم :)))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
* به الصاق یک یــــــــــادش بخیـــــــــــــر :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
سلام ::))
aradbabak
aradbabak
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
شله که باشه خاطره است : با شیر مادر به جان رفت این مزه !! و با تیغ جراح فوق تخصص از جان به در شود!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
قایم باشک........هنوزم دوس دارم ولی خوب به خاطر قد و قوارمون سریع ما ر. پیدا میکنن.خخخ ولی نه من خاله بازی دوست داشتم که همیشه خدا خودم با خودم بازی میکردم.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
مشهدی بگید *قایم موشک* خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
اون بالا نوشته باشک.........
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
نشد...به قدوقواره کار نداره ک :) من الانشم یه جاهایی قایم میشم به عقل جن نمیرسه... بچه چون نمیتونن پیدام کنن،هیچکدوم باهام بازی نمیکنن :)))))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/١٧
٠
٠
خخخخ شما استوره اید!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
گزینه ی اخر سایر موارد.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
سایر موارد دلچسبی بود :)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
یه بازی ای بود با کارت انجام میدادیم هنوز نتونستم واسش اسم انتخاب کنم.............کارتارو میذاشتیم و دورشون یه خط میکشیدیم و با دمپایی میزدیمشون
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
همون کارت بازی بازی میگن بهش دیگه؟! من اینو بلد نبودم با داداشام مدل بیخ دیواریشو بازی میکردیم، یادش بخیر :)))
faride
faride
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
توپ بازی با جوارب!گروه ارکست درست کردن با در قابلمه و خود قابلمه و قاشق ....اینا جز خاطرات خوبمن!خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
آیــــــــــــــــی گفتی :) سابقه شکستن چیزی وناقص کردن جهیزیه مامانتونم داشتین با این توپ جورابیه یا نه؟!؟
anne
anne
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
بچگی من بهذخاطر کمبود هسن بابزرگتراز خودم گذشت..شایدیکیازدلایلی که الان دوستام یابزرگتراز خودمن یاکوچیکترهم همینه.همون همبازیای غیر همسن هم پسربودن.کلادختری درکارنبود:-)دایی هام وپسر عمه م که باهم میشن۵تا...دختر عمه وخاله م هم بودن...کلاتنهابودم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
طفلی :) پسر دایی کوچیکه ی مامانم که میشه داماد خالم وشوهر دختر خالم الان نصف روز ps میزنه نصف دیگشم سالن فوتسال.... میگه کوچیکیامون که از این خبرا نبود الان جبران میکنیم :) خب شمام جبران کن،بد نمیگذره :)))
همتا
همتا
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
ذخیره آب در باغچه منزل خخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
:))))))))) باغچه که خوبه ما گاهی خونمونو آب میبرد :)))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
لی لی که بلد نبودم ولی یکی از فامیلامون همش جیر مزدم ولی گل کوچیک وسط بلوار خلوت عالی بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
مام اونایی که بلد نبودنو گول میزدیم :) سنت حسنه ایه :))) گل کوچیک توی بلوار خلوت الانم باید عالی باشه ;)
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
همش تازه چند تا هم روش :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
ایول دارین پس :)
پری سا
پری سا
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
همشو دوس دارممممم...همشم بچه بودم کلی بازی کردم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
دم شما گرم :)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
همش خخخخخخخ ولی بیشتر لی لی ..... خاله بازی .......قایم باشک ...............ولی در کل همه ی این بازی ها در زمانای قدیم بود .............
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
قدیم جدید نداره که:) یخده ورژنش بالا پایین رفته مخصوصا خاله بازی ها :)
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
اره واقعا خخخخخخخخخخخخخخ:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
بقیش واسه بعد :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
خودمم که گفتن نداره ;)
mina_h
mina_h
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
من چون با پسرا بزرگ شدم اصلا یادم نمیاد خاله بازی کرده باشم همیشه هم یا تو کوچه دوچرخه بازی میکردم یا با داداشم و دوستا فوتبال یاهم با داداشم و پسر عمع هام یا دایی هام تفنگ بازی...کلا روحیه ای کاملا پسرانه داشتم من تا کلاس پنجم حتی یه دونه کارتون دخترانه(مثل سیندرلا و اینا)ندیده بودم...خیلی سعی کردم دختر بشم ..ولی هنوزم عاشق فوتبال بازی کردن و دزد و پلیس بازیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٥
٠
٠
به جز خاله بازی بقیه رو انجام دادم و همشونو دوست دارم
aradbabak
aradbabak
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
گوسفند بستم به درخت برا قربونی . یه دختره رد شد و پرسید : وا چرا بستیش؟ گفتم واس اینکه "نره ". گفت : وا اگه ماده بود نمی بستیش؟؟!!
aradbabak
aradbabak
٩٣/٠٧/١٦
٠
٠
امروز که مشهد بارون اومد و شکل شمال شد یاد یه خاطره از بابام افتادم : بابام بابلیه و میگفت : وقتی که بارون میومد " که همیشه میومد" ما بچه ها پشت پنجره منتطر پایانش می شدیم تا بریم تو کوچه بازی کنیم ! وقتی حوصلمون سر می رفت : "چهل کل" مینوشتیم! گفته می شد که :اگه اسم 40 تا کچلو رو یه کاغذ بنویسیم وبه درخت آویزون کنیم !! بارون بند میاد! و نوشتن این لیست اینقدر طولانی می شد و مورد جر وبحث قرار میگرفت !! که بارون بند میومد!!