خانه انجمن به کی بچه مذهبی میگن؟!
٨٦٤
٦٣
sjalal

به کی بچه مذهبی میگن؟!

به کی بچه مذهبی میگن؟!

تعریفتون از بچه مذهبی چیه؟یک بچه مذهبی چه شرایطی باید داشته باشه ؟

٩٣/٠٦/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
خخخ مذهبیه دیگه خخ نمیدونم من کلا به کسی میگم که توی هر شرایطی و جلوی هرکس بازم به یاده خداست یعنی توی عروسی هم خداسو فراموش نمیکنه توی هیئت هم فراموش نمیکنه مثلا جلوی مردای فامیلشون همونطور برخورد میکنه ولباس میپوشه که جلوی مثلا یکی که مذهبیهو میشناستش خلاصه خود واقعیش مذهبی باشه نه خوده ریا کارانش
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
من فقط میدونم خیلی بچه مثبتن....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٢
باید یقه شو ببنده تسبیح دستش باشه هی آیه بگه حدیث بگه......بعد سرش بیشتر پایین باشه مثبت باشه........ولی زیاد شبیه من نیست نگران نباشین.
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٣٠
٨
١
نمیدونم...من فکر میکنم حرفاتون بوی تمسخر میده.....هرکی یه اعتقادی داره...مگه یقه بستن چه اشکالی داره...مگه ذکر گفتن چه اشکالی داره....حتما بیاد سوار ماشین شه صدای اهنگش همه رو عذاب بده؟؟؟؟این خوبه؟؟؟
maede
maede
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
البته اینا که نشانه های افراد مذهبی نما و افراطی هست!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٣١
٠
١
تمسخر دیگه چی چی بیه؟ نظر ما رو خاستن ما هم گفتیم من که مثل اونا نیستم فقط یکمی حرف شنیدم.......
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
ب ادماي مذهبي
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
من بسیار اسان قانع شدم .......:)خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٣
١
٠
تو عمرم اینقد شیک قانع نشده بودم!خخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
اهل مسجدوروضه ریش و خخخ چه سوال سختی: ) یقه رو یادم رفت تا بیخ گلو بسته و. ..نباید نماز روزه و ایناش قط شه خداییی نکرده
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠١
١
٠
چه ربطی داره ینی هر کی یقش بسته باشه مذهبی هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/٣٠
٢
٠
چه قدر تعاریف ظاهری دارن همه ؛ کلی متعجب شدم !:)
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
خخخخخ...منم...کلی خندیدیم...!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٣٠
٣
٠
هـــــــــــــــــــــیز نباشه
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
چيييي نباشه؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
نگار؟؟؟
نگاریــــــــــآ
نگاریــــــــــآ
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخ عاغا جوگیر شدم خب
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
کسی که قضاوت نکنه...کسی که ظاهر وباطنش یکی باشه...بی ریا باشه...کسی که بشه روش حساب کرد....کسی که...اینا همه ازایمان سرچشمه میگیره....تهمت وغیبت هم هم....
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
کسی که خیلی به عقایدش پایبنده و همیشه تحت هر شرایطی خدارو یاد میکنه..
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
هیچی فقط همینکه بره جایی همه صلوات میفرستن ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
شوخی بود ها :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
اصلش اینه که طوری نباشیم که شرمنده امام و انقلاب بشیم http://www.uploadax.com/images/09899956058419441088.jpg
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
شاید بچه مذهبی رو به دو دسته تقسیم کنم چون یه بچه مذهبی داریم از هر سو بهش نگاه کنیم نقصی نداشته باشه (یعنی نماز اول وقت ... ایمان های همیشگی ....و شاد بودن ...)اما یکی داریم شاید از نظر ظاهری اینطوری باشه و از نظر باطنی اصلا اینگونه نباشه (یعنی فقط ظاهری ایست )........اینا فقط از نظر من اینطوریه ....شاید از نظر بقیه فرق کنه ........ولی در کل کسی ایست که به ایمان خود متکی ایست و هر روز به عبادات شبانه ی خود اهمیت میدهد .......قران را کنار نمی گذارد .......در کمک کردن به نیازمندان دریغ نمی کند ......... :)و شاید بچه مذهبی از نظر همه ی ادما یه ادم خشک باشه اینا همونایی هستن که به (دسته ی دوم) برمیگرده ........ولی چرا داریم بعضیا که خیلی شاد و خوشحال هستن ولی در کنارش ایمانم دارن که اینا (به دسته ی اول)برمیگرده...........................
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٣٠
٥
٠
مذهبی....بچه مذهبی کسی که تقوا داشته باشه....رو اعتقاداتش پای بند باشه....بچه مذهبی کسی هست که سفت پای ایمانش واسته....بچه مذهبی کسی که رفتارش و حرکاتش بوی امامش رو بده....بچه مذهبی کسی هست که دل امامش رو با کاراش خون نکنه...بچه مذهبی کسی است که همیشه توگل به خدا داشته باشه....من با نظر همتون مخالف...بچه مذهبی نه خشکه...نه بداخلاق....بچه مذهبی نگاه میکننه ببینه اگه این کا رو کنه امام زمانش خوشحال میشه یا ناراحت...ریش برای مرد واجبه....اگه امام زمان هم بیاد فکر میکنم مد های امروزی رو انتخاب نکنه....بچه مذهبی کسی که عمل بکنه...فقط حرف نزنه....یاعلی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
دقیقا منم موافق منم همه اینارو میدونستم ولی خوب نمیدونستم چه جوری بگم نمیتونستم جمله بندی کنم همش درسته کسی که خوشحالی خلایق براش مهم نباشه براش خوشحالی خالقش و امامش مهم باشه /این یه نظر شخصیه ولی فک میکنم ریش برای مرد بیشتر به ابهتش اضافه میکنه و یکی از ملزوماتشه میدونستین حضرت ادم اول ریش نداشتن وخیلی ناراحت بودن که چرا هیچ تفاوتی با حضرت حوا ندارن بعد به خدا گفتن که یک چیزی که منو از خانوما متمایز کنه به من عطا کنین وبعدخدا بهشون محاسن و عطا کردن
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٠١
٢
٠
به نظر منم بچه ها بالا خیلی تند رفتن....ظاهر نشان دهنده شخصیت کامل یه فرد نیست و نباید گول ظاهر رو خورد.....
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٧/٠١
٣
١
دیشب فیلم معراجی ها رو نگاه میکردم.....خیلی ناراحت شدم.....بجه های بسیج و بچهای تشکل و انجمن اسلامی رو ادم های بی سواد جلوه داده بودن......به فضای سایبری میگفت سیبری...و امثال این جور چیزا....خانواده بچه هاب بسیج و تشکل و انجمن اسلامی رو..خانواده های فقیر و بی سواد جلوه دادن....واقعا متاسفم برای خودمون که میزاریم اینجور فیلم ها پخش بشه....
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
... هُمْ أهْلُ الْفَضائِلِ، مَنْطِقُهُمُ الصَّوابُ، وَ مَلْبَسُهُمُ الاِقْتِصادُ، وَ مَشْيُهُمُ التَّواضُعُ غَضُّوا أبْصارَهُمْ عَمَّا حَرَّمَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ، وَ وَقَفُوا أسْماعَهُمْ عَلَى الْعِلْمِ النَّافِعِ لَهُمْ، نُزِّلَتْ أنْفُسُهُمْ مِنْهُمْ فِي الْبَلاءِ كَالَّتِي نُزِّلَتْ فِي الرَّخاء...عَظُمَ الْخالِقُ فِي أنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ ما دُونَهُ فِي أعْيُنِهِم...قُلُوبُهُمْ مَحْزُونَةٌ، وَ شُرُورُهُمْ مَأْمُونَةٌ، وَ أجْسادُهُمْ نَحِيفَةٌ، وَ حاجاتُهُمْ خَفِيفَةٌ، وَ أ نْفُسُهُمْ عَفِيفَةٌ ... http://www.aljomeh.ir/Etrat/Majmoahahadith/Khotbh-hammam.htm
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
تعریف امیرالمومنین از بچه مذهبی واقعی ( خطبه متقین)
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٣/٠٦/٣٠
١
٣
به اونایی که هم بچن و هم مذهبی
mahboobeh
mahboobeh
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
سوالو ک نمیتونم جواب بدم خعلی سخته فقط ی سوال مگه شما بدون ریش هم مردو زنو از هم تشخیص نمیدین؟ینی اینقد شبیهن؟
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
والا حالا که تشخیص دختر و پسر خیلی سخت شده حتی باریش
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
خواهر من که خودشو شبیه پسر ها کرد رفت استادیوم هیچی نفهمید!!!!!!!!
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
یک ادم مذهبی تمام اصول دینی رو به درستی و دقیق رعایت میکنه و در بهترین شکل ممکن مثل نماز اول وقت یا جماعت....و اخلاق خوب و برخورد خوب با مردم هم خیلی مهمه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٦/٣٠
٢
٢
به کاربرای جیم
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
چه خوب!
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٠١
١
٠
خداکنه اینطوری باشه ما که از خدامونه
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
تعریف نداره همین چیزی که ما هستیم شما بچشو در نظر بگیر.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
:)))
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
خب معلومه ب کسی ک مذهبی باشه!!!...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
افرین! الان این یک دیدگاه سطحی نیست؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٣٠
١
١
مذهبي؟اووووووووووووومممممممممممم اين روزا متاسفانه ماكه هركيو ديديم ريا كار بوده و ميره صف اول نماز جماعت بيرون مياد... خدا مارو ببخشه مارو به ديگران كاري نيييست
maede
maede
٩٣/٠٦/٣٠
١
٠
من نمیدونم چرا بچه ها انجمنو جدی نگرفتن! :| به نظر من اگه به مسخره و فقط از رو ظاهر به یه نفر بگیم بچه مذهبی،میشه همون ویژگی های ظاهری و سطحی!ولی معنی واقعی یه آدم مذهبی اینه که قبل از ظاهرش رفتارش نشون بده که معتقده و افراطی نباشه.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/٣١
٢
٢
نمیدونم. ملاک تو زندگی مذهبی بودن نیست. ملاک اخلاقه.
maryam
maryam
٩٣/٠٦/٣١
١
٠
ملاک جفتشه
faride
faride
٩٣/٠٦/٣١
٣
٠
اخلاق و ایمان درکنار هم! :) ...و اگه یکی از اینها نباشه بی فایده ست!
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٣١
١
٠
کسی که ایمانش درست باشه قطعا با اخلاق هم هست
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/٣١
٠
٤
اخلاق بدون ایمان کامله اما ایمان بدون اخلاق نه!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
بنظر من کسی که تظاهر میکنه خدا پیغمبر سرشه ولی در باطن اینجوری نیس
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
ذهنیتی از بچه مذهبی ندارم..چون واقعیشو تابحال ندیدم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٣١
٠
٠
خطاب به: j_seyedi من هیچ بلد نیستم شما خودت درسش را خواندی بلد هستین من نمیدانم......
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
ای بابا...ناراحت نشید
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٣١
١
٠
اوه بچه مذهبی داریم از نوع شر و شیطونش...من اینو بیشتر میپسندم...در عین حال با خدای خودش کیف و حال خودشو داره... ریا میا هم تو کارش نیس... درکل نه طوری باشه که تا بخنده بگن استغفرالله الان شیطونه گولش زد الان نامحرم دید ( به هرحال میانه رو و ملایم رفتار کنه) ...نه اینکه عملا بهش لقب (خشکه مذهبی) رو بچسبونن!! میـــــــــــــــــــــــانــــــــه رو بااااشه!!! همین!! درضمن یه بچه مذبی ام لولو نیس نترسین!! از برداشت بعضیا از یه بچه مذهبی بیشتر خنده ام گرفت!! اینو واسه همون بعـــــــــــضـــــــیــــــا گفتم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
منظورتون من نبودم.....:))))))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
فرد مذهبی کسیه که شوخی به جا بکنه آیه و سوره اش خوب باشه هر وقت که داشت عصبی میشد یاد خدا بیفته خودشو کنترل کنه.....وقتی که دلش واسه کسی تنگ شده تسبیح بزنه........ما یک دوست داشتیم اینجوری بود حالا نمیدونم از نظر شما حساب میشه یا نه؟!
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
خیلی بچه مثبته
korosh
korosh
٩٣/٠٧/٠١
٠
١
اونایی که ریش دارن :| ادم خوف میکنه :| منکراتیا واییییییییییییییییییییییییییییی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
شما از شغلشون میترسی نه از ریششون خخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
سلام:مذهبی بودن به قیافه و ریش و یقۀ بسته نیست که.کسی مذهبی که احترام همه را نگه میدارد،ظاهروباطنش با هم یکی است،هرچه را برای خود دوست دارد برای دیگران هم بخواهد و حسادت وبخل نداشته باشد،بهترینها راکه دوست دارد ببخشد،البته انجام واجبات جای خودش هست.غیبت و دروغ و تهمت وتوهین و..... نداشته باشدو مهربان وخداترس باشد.متشکرم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٣
١
٠
ادم مذهبی کسی هستش ک کاراشو واسه ریا و جلب توجه انجام نمیده..نگاهش پاکه.. فقط مواقع خاص خدارو نمیشناسه... و ... اصلنم به یقه و تسبیح و ذکر گفتن بستگی نداره چون مطمعنن هممون همچین ادمای به ظاهر مذهبی این شکلی رو دیدیم...
فائزه
فائزه
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
کسی که هرگاری رو فقط برای خدا می کنه...کسی که وقتی نگاش کنی بهت آرامش بده :)
s_vaez
s_vaez
٩٣/٠٧/١٨
٠
٠
کسی که رضایت خدا رو سرلوحه زندگیش قرار بده و در جهت نشون دادن راه خدا به مردمش تلاش کنه