خانه انجمن این نود بی محتوا؟!
٦٢٢
٣٦
مریم_ن_ر

این نود بی محتوا؟!

این نود بی محتوا؟!

نظرتون درمورد برنامه نود عادل فردوسی پور چیه؟بی محتوا یا با محتوا؟جاشیه یا متن؟

٩٣/٠٧/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
MILAD
MILAD
٩٣/٠٧/٠١
٢
١
اگه برنامه ی خوبی نبود، هر هفته این همه مخاطب نداشت، یا این همه سال پخش نمیشد!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
به نظر من این دلایلی که ذکر کردین هیچکدومش دلیل عقلانی واسه خوب بودن این برنامه نیست. باید نتیجه این برنامه بررسی بشه . این برنامه با این همه سروصدا تا به حال چه کمکی به این فوتبال رو به موت ما کرده.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
سلام... تعداد بيننده وقتي تلويزيون تعطيل است روي يك برنامه نشانه خوب بودن نيست
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٧/٠١
٥
١
اگه بهش بگیم بی محتوا شاید شعور اون چند میلیون مخاطبش رو زیر سوال بردیم!!! به نظرم یه برنامه تلنگری وخوبه...
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
١
٠
تلنگری یا دامن زدن به حاشیه ها.!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٧/٠٢
١
٠
به نظرم حاشیه ای که باعث بشه مدیران ورزشی یا کلا ورزشکارا حواسشون به حرفا و کارایی که میکنن بیشتر باشه به نظرم خوبه!
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
................................ تموم شد :)
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
ممنون از این همه نظر.!
zahra
zahra
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
هنوزم هست بگم ؟:).......................
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
منک دوسش دارم:|
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
نود هم شما رو دوست داره.!
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
نود بی محتوا یا با محتوا هر جوری که هست این همه مخاطب داره. و منم دوست دارم نود رو چون یه آدم تحصیل کرده که دغدغه فوتبال داره تهیه کننده این کاره....
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
دغدغه فوتبال.!؟ شاید هم اینطور باشه.
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
شاید اوایل برنامه دغدغشون فوتبال بوده باشه اما الان....
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٠١
١
٠
خیلی هم خوبه.....حداقل میشه گفت از همه برنامه های ورزشی تلویزیون بهتره..(به همراه فوتبال 120)......همه چی رم پوشش میده...هم حاشیه هم متن...سوتی های فردوسی پور البته از همه چیش بهتره:دییییییی......بعدشم ببخشیدا......اگ شما خوشتون نمیاد دلیل نمیشه تیتر انجمنتونو بزارید نوده بی محتوا!!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
١
٠
از نظر من برنامه ای که از شبکه ملی پخش میشه باید نتیجه مثبتی تو حوزه کاری مربوط به خودش رو داشته باشه. به عنوان مثال برنامه راز ویا برنامه ثریا رو اگه نگاه کرده باشین متوجه میشید که این برنامه با دعوت از مهمانان خاص سعی در حل موضوعات برنامه رو داره. اما برنامه نود سراسر تنش،توهین،افترا،کش دار کزدن موضوعات نه چندان مهم و... . هدف برنامه نود حل کردن موضوعات فوتبال نیست.
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/٠٢
١
٠
همین نود برنامه خیلی تاثیر گذاریه......مثلا شاید فردوسی پور تنها کسی بود ک واسه تیم امید دغدغه داشت و سال ها سر تیم امید باکفاشیان بحث و دعوا کرد ک البته بهش اهمیت ندادن ولی نشون داد آینده فوتبال براش مهمه/بنامه ای ک صدای هوادارا رو ب گوش بقیه میرسونه و شاید اگه همین ب قول شما تنش و اینجور چیزا نبود تیم ملی ما هنوز با کیروش قرارداد نبسته بود و سرگردون شد......شما نمیتونید نقش تاثیرگذار و مثبت این برنامه رو تو همه ی این سالا انکار کنید....چ با نظرسنجی هاش/تلفن هاش/آیتم هاشو.........
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
کدوم موضوعاتش نه چندان مهم بوده؟این تنش ها و افتراها به خاطر وجود مدیرا و افراد مسئولیه که مسئولیت اشتباهاتشون رو قبول نمیکنن ن به خاطر برنامه نود...
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
نوشیدنی چی دارین؟!!!...دلستر استوایی دارین؟آبم قبوله...!!...خخخ
korosh
korosh
٩٣/٠٧/٠١
٠
٠
خیلی عالیه ! همین نوده که تا الان فوتبال ما از همینی هم که هس بدتر نشده وگرنه اگه نود نمیبود که الان همه فوتبالمون خاله بازی شده بود !
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
از نظر شما برنامه نود یک جنبه نظارتی هم میتونه داشته باشه. اما نظارتی از نظر من قابل قبوله که نقش پررنگی رو تو حوزه کاریش بتونه ایفا کنه.
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
نود و دیگر هیچ ...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
والا من که تا به حال ندیدم.....ولی همین چند هفته بیش واس تکرار دردسر های عظیم تا ساعت 3 مارو الاااف کرد...چقدر حرف میزززززد اعصاب برا هیش کدوممون نموند آخرم خوابیدیم خخخخخخ
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
ممنون مهدیس خانم. جان کلام رو شما گفتید.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
سلام ... مثل ماشين پيكان است تغيير بنيادي نداشت و تا روزي كه توليد ميشد پر فروش بود
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
سلام: برنامه خوبی است.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
من که طرفدارشم...چون بعضی چیزایی رو نشون میده که باید نشون داده بشه
s_sali
s_sali
٩٣/٠٧/٠٢
٥
٠
جسارتا شما اول بگید که چقدر فوتبالی هستید؟ چند وقته نود میبینید؟ ایا با افرادی که اونجا هستن اشنایی دارین؟ شما ممکنه 1دعوای لفظی ببینید اما کساییکه فوتبالی هستن گرفتن حق رو از ظالم میبینن. شما در 2.3سال پیش در جریان انتقال همین تیم موفق نفت تهران به اراک بودین؟ 1نماینده ی مجلس که هیچ کاری واسه شهرش تو 4سال نکرده بود میخواست با لابی گری یه تیم که متعلق به ،جوانان، و شهر تهران هستش رو شهر خودش ببره و رو 4سال ضعف خودش سرپوش بذاره و دوباره رای بیاره. شما دیدی اونجا تو همین نود چقدر دفاع از حق شد؟ فقط و فقط کسی میتونه 15سال مداوم جلوی همه ی افراد زورگو و ظالم قد علم کنه که به هیچ جناح و دسته بندی متعلق نباشه و توجه هم نکنه که طرف مقابلش ماله کدوم جناح هست.هرجا ظلم باشه عوامل این برنامه بر ضدش هستن. این قضاوت من نیست. همیشه تاریخ بهترین قاضی بوده و این قضاوته تاریخه 15ساله ی این برنامه هست... هر فردی تا هر جایی که حرف حق زده این برنامه کنارش بوده و وقتی اون فرد زور گفته این برنامه بر علیه ش شده. نمونه ی دیگه؟ انتخابات قبلیه فدراسیون. این برنامه منتقد اصلیه فدراسیون بود اما وقتی دید وزارت داره زور میگه و میخواد به زور قریب بشه رئیس فدراسیون این برنامه امد در کنار کفاشیان ایستاد و وقتی که کفاشیان به حقش رسید و خواست زور بگه برنامه شد منتقدش... 90 جزء سالمترین برنامه های تلوزیون هستش. عذر میخوام اما فکر میکنم تفکر شما به امثال اقای مایلی کهن خیلی نزدیکه و به همین علت از این برنامه خوشتون نمیاد
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
بله دراین موارد حق با شماست. اما من چند بار دیدم که جز به جون هم انداختن بعضی از مسئولین نالایق و این کش وقوس ها رو به خونه مردم آوردن، هدف دیگه ای نداره. راستی یادم رفت بگم که دعا کنین تو کشور مثل مایلی کهن زیاد داشته باشیم.
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
آقا صالح آفرین لایک برادر ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
منم جوونیام نگاه میکردم، الان اصلا!
r_1996_r
r_1996_r
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
خیلی خنک شده...جذابیتشو از دس داده...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
نظری ندارم و شب هم خوابم برد نتونستم ببینم!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٧/٠٢
٠
٠
کلا از فوتبال بدم میاد. نودو اینجور برنامه هارو نگاه نمیکنم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
منم نود رو خیلی دوس دارم گاهی موقعا ک نمیتونم نگا کنم ضبطش میکنم! یکی باید این حاشیه ها و چه میدونم خطا های فاحش داوری و رشوه گرفتنارو به روی بعضیا بیاره؟؟!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٧/٠٣
٠
٠
علاقه ای به برنامه های فوتبالی ندارم...نودم نگا نمیکنم