خانه انجمن شرح حالتان را رسوای عالم کنید
١٢٨٦
١٥٢
mhv

شرح حالتان را رسوای عالم کنید

شرح حالتان را رسوای عالم کنید

وصف حالتان را با یک قطعه شعر و یا حتی یک تک بیت بگویید

لازم نیست شعر قشنگی باشد فقط کافی وضعیت شما را شرح دهد

و هیچ تناقضی هم وجود ندارد مبنی بر اینکه ظهر یک شعر بگذارید و حالتان را وصف کنید و شبش یک شعر کاملا متضاد وضعیتتان را شرح دهد

شرح حال الان من:

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن/منم که دیده نیالوده‌ام به بد دیدن/وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم/که در طریقت ما کافریست رنجیدن(حافظ)

٩٣/٠٦/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
نمک در نمکدان شوری ندارد.... دل من طاقت دوری ندارد خخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
ایشاا...برسید بهشون به سلامتی خخخ
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٣
٠
ی چیزه دیگه هم بود زمان دبستان میخوندن بچه ها / قوری ز قلم قلم ز قوری / تو عشق منی گوگولی کمگولی //// خخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
دل اون طرف هم طاقت دوری نداره ایا؟؟؟ خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
همیشه در قلب منی خخخخخخخخخخخ اینو یادتون رفت بگین خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
از شعر معلومه دیگه اونی که بی طاقت منم خخخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سميرا دلت بسوزه ببين چه اواتار نازي دارم خخخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
ی توپ دارم قلقلیه سرخ و سفید و ابیه میزنم زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره من این توپو نداشتم مشقامو خوب نوشتم بابام بهم عیدی داد ی توپ قلقلی داد(البته این حال ظاهریمه حال درونیم ی چیز دیگه است که فقط دو سه نفر ازش خبر دارن خیلی خصوصیه نمیشه گف شرمنده)
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
خخخخخخخخخخخ
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
بعععله:(
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
بعله...
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
دلتون بسوزه من ميدونم خخخخ
tanha
tanha
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
مرا هزار امید است و هر هزار تویی! :)
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٢
١
مشکووووووووووووووووووووووووووووووووووکید شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید :دی
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٣
١
الهی تب کنم شاید " پرستارم " تو باشی خخخخخخ منه نزنین :دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
:) چندهزار ؟؟ رتبه شونو عرض میکنم خخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
همتا عااالی خخخ
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
ما زا هم عروسیتون دعوت میکنن؟؟؟خخخخ
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
تالار کجا تصویب شد؟؟مشهد باشه دیگه :))))
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خوشحالو شادو خندانم...قدر دنیا رو میدانم...دست بزنم من...پا بکوبم من...(غم عشقی کشیده ام ک مپرس...)
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
کودک درونتون خوب فعاله ........:)خخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خخخخ وااااای مردم دختر...عجب تناقضی داری تووووو ....
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
دقیقا :)خخخخخ
f_tasnim
f_tasnim
٩٣/٠٦/٢٤
٢
٠
نیستی روز و شبم سخت بهم میریزد... بد بیاری لحظاتیست که بد بی یاری...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
چه شعر جالبی ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
بیا مسئله ها را از راه دل حل کن...که در تمام جهان این سخن مثل شود...اساس علم ریاضی به بـــآد خواهد رفت...اگر که مسئله ها عاشقانه حل شود....(از بس درس خوندم دیوونه شدم..:/)
samane_r
samane_r
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اتفاقا شعر قشنگي بود
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٦/٢٤
٢
٠
سر ِآن ندارد امشب که برآید آفتابی...
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
خیلی اینو دوس دارم :) چه خیال ها گذر کرد و گذر نکرد خوابی
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
عه مگه شرح حال شما اون شعر حافظه نبود ؟؟؟؟:دی
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٣
٠
شمع وقتی داستانم را شنید آتش گرفت .... / " شرح حالم " را اگر نشنیده باشی راحتی !:)))))
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
قشنگ بود
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اوه *؛) محشری تو ....
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
همتا تو همیشه عالی هستی:*)))
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد/نهال دشمنی بر کن که رنج بی شمار آرد
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
در روزگار غریبی که سزای خوب بودن,خنجر از پشت خوردن است.... پس بزن که سزای من,از درد به خود پیچیدن است
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
:|
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
:D
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
<یاران ز چه رو رشته ی الفت بگسستند/ عهدی که روا بود/ دگر باره نبستند... جملت عمق داشتااا . غمت رو نبینم داش علی
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
حرف هایی دارم برای گفتن یا نگفتن اگر قسمتشان گفتن بود اینجا می گویمشان.............:)با تشکر خخخخخخخخ
SMX
SMX
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اما اونی که دوسش داشت یه روزی میزاره میره ... آسمون دلش میسوزه ابرا رو گریه مگیره...منم اون ابر گرفته میخونم با دل پرخون توی تنهایی و غربت از غمم میباره بارون
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
آخر یه روز میرم سفر..میرم به شهر قصه ها/میرم پیش قاصدکا..به شهرک فرشته ها/آخر یه روز..یه روز خوب..دل میکنم از بی کسی/میرم شاید پیدا بشه..عشقی توی دلواپسی/آدمکای شهرمو..جا میذارم تو این دروغ/شعرای من جا ندارن..توی یه شهر بی فروغ/شاید یه روز این غصه ها..بدون من قصه بشن/شاید یه روز ترانه ها..قصه ی بی غصه بشن/آخر یه روز یه روز خوب..تو کوچه دلواپسی/غمارو من جا میذارم..شاید رسید همنفسی...(محمد حسین کاظم زاده)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
مرا دردیست اندر دل که گر گویم زبان سوزد وگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
حال سرباز بی‌نوایی که رو به هر سمت و سو کُند، مین است(مجید آژ) شرح حال ما!
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
در این درگه، که گه کُه که که و که که شود ناگه , مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه :||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
من یه عالمی با این بیت دارم.....توصیف ناشدنی....یادش بخیر معلم ادبیات سوم راهنماییم اینو نوشت گفت بخون...خخخ هیچی دیگه تا یه هفته درگیرش بودم.... در این دَرگه کِه گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه....
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اره خخخخخخخخخخخ ! منم این و یادش نداشتم خانوم پاییز زحمتش رو کشیدند :)
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که هنوز که هنوزه با این بیت مشگل دارم
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
راستی اقای وکیلی تـــــــــــــــــــولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدتـــــــــــــــــــــــــــــــــــون مبـــــــــــارک ! =) لولولولولولو امشب چه شبی است شب مراد است امشب ! دوماد و نیگا =)))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خب چرا میخندین شمام همون شعر معروفتون رو بخونید :) خخخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
دس نذار روی دلم، دلم کبابه دادشی! این روزا دلا تو خطِ نون و آبه، داداشی! حال‌مون رو پرسیدی، قربونِ او معرفتت توی این هول و ولا خیلی خرابه دادشی! دل کجاس؟ دیگه باهاس دنبال بی‌دلا بریم این روزا، این طرفا بیدلی بابه، داداشی! یه نسیمی اومد و دمید و ما عین حباب نقش ما نقش برآبه و سرابه، داداشی! چی شد اون‌جوری نشد؟ کجا؟ کیا؟ کدوم طرف؟ چه سوالایی دارم که بی‌جوابه داداشی! اگه دوس داری تو هم یه روز به رويات برسی، چِش ببند و خوب بخواب؛ زندگی خوابه دادشی! اولش بنا نبود عاشقا دس‌به‌سر بشن اولش بنا نبود این قده دربه‌در بشن جای پر زدن به شادی تو هوای زندگی گم و گور بشن تو این پیچو خمای زندگی...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اولش قرار نبود عاشقا در به در بشن ...عاشقی همش سرابه داداشی
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
به من از آتش او در شب پروانه شدن/ نرسیده ست یه جز دلهره ی جانکاهش :)) خب شرح حال منم اینه دیگه مگه چیه ؟؟؟؟:\
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
فک کردم می نویسی "فرمانروای" کشتگانم کشورم خالیست :)))
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
از شوکت فرمانروایی ها سرم خالیست / من پادشاه کشتگانم کشورم خالیست :دی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
آمده ام که سر نهم عشق تو را به سر برم / گر تو بگوییم که نی نی شکنم شکر برم / اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم / اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر کنم
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
:)) بیت آخرش :))))))))))
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
قاصدک!هان؟چ خبر آوردی؟ازکجا،وز ک خبر آوردی؟خوش خبر باشی،اما،اما,گردِ بام و رِ من بی ثمر میگردی،انتظار خبری نیست مرا...ن ز یاری ن ز دیّار و دیاری_باری،برو آنجا ک بُوَد چشمی و گوشی با کس،برو آنجا ک تو را منتظرند،قاصدک!در دل من همه کورند و کرند...با دلم میگویم ک دروغی تو،دروغ...ک فریبی تو،فریب...قاصدک!ابرهای همخ عالم شب و روز در دلم میگریند...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
مهدی اخوان ثالث.... فوق العاده است *؛)
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
دل من گرفته زینجا،هوس سفر نداری ز غبار این بیابان؟"ب کجا چنین شتابان؟"_ ب هر آن کجا ک باشد ب جز این سرا سرایم..
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
راستی تولدتون مبارک آقای وکیلی:))))
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٤
٣
٠
چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد/من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک....:)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خیییلی خوبه این شعر :)) یه زمانی بالا تختم زده بودم :))
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٤
٢
٠
دست از طلب ندارم تا کام من برآید/یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید...:))
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٤
٣
٠
خداوندا!...تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم،مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را... مبادا گم کنم اهداف زیبا را... مبادا جا بمانم از قطار موهبت هایت... دلم بین امید و نا امیدی میزند پر... میکند فریاد:خداوندا مرا مگذار تنها،لحظه ای حتی...:))))
faride
faride
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
عاااااااااااااااااالی :)))))))))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
عاشقتم عالی بود
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/٢٤
٢
٠
شرح حال من همیشه یکی از دو حالیتیه که این شعر می گه: این روزها که می گذرد شادم/ این روزها که می گذرد شادم/ که می گذرد این روزها / شادم / که می گذرد.
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
بسیار قشنگـــ...
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
شعر از زنده یاد قیصر امین پور بود.
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
میکنم هر شب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
ولی اهسته میگویم الهی بی اثرباشد
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
گاهی چقدر زود دیرمیشود.......هعععععی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
نیما غم دل گو که غریبانه بگرییم/ سر پیش هم آریم و دو دیوانه بگرییم/ من از دل این غار و تو از قله آن قاف/ از دل بهم افتیم و به جانانه بگرییم .... بعله اینجوریاس....
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بعله دیگه:)))))
par!sa
par!sa
٩٣/٠٦/٢٤
٦
٤
http://www.khabaronline.ir/detail/190371/comic/humor دیگه طولانی بود لینکو گذاشتم خخخ // سه بیت اخرش عاااااااااااالیه :دی
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخ سیب زمینیه اسمش؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ خدای من :دی الحق که نوه خودمی خخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
کی به نوه من منفی دادههههههههههههههههههههه ؟>:(((((((
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
نوه قل :\ من به تو افتخار می کنم :/
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
با من چه کرده است ببین بی ارادگی - افتاده ام به دام تو ای گل به سادگی - جای ترنج،دست و دل از خود بریده ام - این است راز و رمز دل از دست دادگی :) خخخخخخخخ
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
چشم و دلم روشن!خب کی بریم لباس بخریم؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
آیکون تشویش اذهان عمومی خخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
طبق اخرین امار فک کنم قدشم بلند بود خخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
:| شما رو ارجاع میدم به بیت بعدی همین شعر اصن خخخخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
:||||||
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
دلم به اندازه تمام ظرفهای آشپزخانه مان شکسته است... دلم به اندازه تمام کسانی که برای رسیدن به جایی دیرشان شده است شور میزند.. دلم قدر همه تا به حال خواستنم دیگر تو را نمیخواهد و قرار هم نیست ... شما بفهمید چه ام شده است... مهدیه لطیفی
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خاطرت هست روزگارم را جایگاه مقدسی بودم وزن یک عشق روی دوشم بود من برای خودم کسی بودم من برای خودم کسی هستم// اینم خوبه ولی قد اون اولی شرح حالم نیست شایدم هس از علیرضا اذر
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
وقتی آدم نمی نویسد...یا پر از حرف است...یا چیزی برای گفتن ندارد...پر از حرفم اما...چیزی برای گفتن ندارم...(مریم ملک دار)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
روزای خوبو جا نذار/تو سختیای روزگار..... نگو شکستی ... نگو بریدی....منم مثل تو دلم گرفته/باید بمونی ... طاقت بیاری... تو روزگاری که غم گرفته...
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
داشتم دلقی و صد عیب مرا می پوشید / خرقه رهن می و مطرب شد و زنار بماند
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
گر نثار قدم یار گرامی نکنم / گوهر جان به چه کار دگرم باز آید
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
ی توپ دارم قلقلیه/سرخ و سفید و آبیه........خوشحالو شاد و خندانم!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآااخ..............ببخشید کامنتای قبلی رو ندیده بودم کامنت تکراری گذاشتم......چ تفاهمی دارم با مینا!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٦/٢٤
٣
٠
در نظربازی ما بی‌خبران حیرانند *** من چنینم که نمودم؛ دگر ایشان دانند...
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اولن تولدتون مبارک .... دوما لـــــــــــــــــــــــــــــــــــیلا در واکن مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــویوم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
این روزا سخت تر از اونه که باور کنی/مگه میشه با یه خاطره سر کنی/تو می دونی من چیزی نگم بهتره/توو دنیا کی از ما عاشق تره/یه جوری هق هق زدم، صدام زخمی ِ/این اون دردی که نمی فهمی ِ/یه دفعه پرپر شد پر ِ پروازمون/گرفته اس چقد دلِ آسمون :((((
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
شمام ادم احساساتی ای هستید
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
قرن/قرن فولاد/قرن قلب های سنگی/قرن نا امنی بنای عشق/قرن دلهره های سرنوشت/قرن کالبد مرده ی آدمیت/قرن تفاله خشکیده ی صمیمیت (مریم قدیانی)
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
الا يا ايها الساقي ادر كسا و ناولها /كه عشق آسان نمود اول ولي افتااااد مشكل ها!!!! همين...........
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سبحه بر كف توبه بر لب دل پر از شوق گناه/معصيت را خنده مي آيد ز استغفار ما
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
جگر پر سوز ودل پر خون گریبان چاک و جان بر لب..../ قضا را شرم می آید ز احوال که من دارم.....(از خودم نیست)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
گشود چون سر غم نامه ام به قاصد گفت.../ برو بگو که بمیرد ز غم جواب این است (از خودم نیست)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
بستند پای ما و شکستند بال ما.../ سنگ است آن دلی که نسوزد به حال ما...(از خودم نیست)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
ز محبتی که دارم دل تو خبر ندارد../ عجب آتشی است عشقت که در او اثر ندارد.../ به تو عالمیست عاشق شده ام شده ام بدین تسلی../ که کسی محبت از من به تو بیشتر ندارد.../ز وفا مکن حکایت که ندارم از تو باور.../به زبان میا حرفی که دلت خبر ندارد.../ (از خودم نیست)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
بهر دست و پا زدن ها نگهی نما ز ساحل.../ بدان این نگاه آخر به کفن خطر ندارد../
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
ای جان بیا بالین آن کس را که دیگر جان رود.../ آری شکایت های عاشق در گه جانان رود.../ اول گرفتی دیده اش ،دوم خرد، اندیشه اش.../آخر دل غمدیده اش از عشق بی سامان رود.../ آگه که جانم سوخته ای، عاشق کشی آموخته ای.../ساغر به ساغر دوخته ای،دردا که بی درمان رود.../ چون در نمازم مهر تو ، اندر رکوعم ذکر تو.../در سجده بینم چهر تو ، محراب خون افشان شود.../.........خب دیگه این هم شهر آشوب ذهن ما در نیم ساعت.....روح شاعر درونمان شاد و یادش گرامی.... اخرین شعرش هم ناتمام ماند...خدایش غرق رحمت کناد...خخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
خب دیگه فک نکنم ازین رسواترکسی دیگه ای باشه..!!؟؟ هست...!!؟؟ ....خخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
شاید این را شنیده ای که زنان در دل « آری » و « نه » به لب دارند ضعف خود را عیان نمی سازند رازدار و خموش و مکارند آه ، من هم زنم ، زنی که دلش در هوای تو می زند پر و بال دوستت دارم ای خیال لطیف دوستت دارم ای امید محال فروغ فرخزاد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
وسوسه های بی شمار ...غمها شده هزار هزار/شخصیت و دوگانگیش... امون بریده بی قرار/خودم گفتم و شاید شرح کامل این روزهام
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
باز امد بوی ماه مدرسه/بوی شادی های راه مدرسه/باز امد بوی امتحان/بوی درس و مشق/بوی کارنامه هایمان:)))))))))))
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
دوست دارم به اون خدا به عشقمون قسم خدا تورو آورده واسه من بمون نرو همینه آرزوم عشق تویی شدی تموم زندیگم فقط بگو همیشه باهمیم بمون بزار ی راحی پیش روم:)
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
مرا عهدیست با جانان....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
هواداران کویش را چو جان خویشتن دانم :))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟
saiideh70
saiideh70
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
بله دارم درسته
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اول قرار نبود بسوزند عاشقان ..... بعدا قرار شد بسوزند عاشقان :دی
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خخخخخ :)))))
گل پری
گل پری
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
ای عشق مدد کن که به سامان برسیم/ چون مزرعه ی تشنه به باران برسیم/ یا من برسم به یار و یا یار به من/ یا هردو بمیریم و به پایان برسیم/
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
Wowخیلی قشنگ بود
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٥
٤
١
مگه میشه باشی و تنها بمونم/ محاله بذاری ، محاله بتونم / دلم دیگه دل تنگی هاش بی شماره/ هنوزم به جز تو کسیو نداره/ عوض میکنی زندگیمو / تو یادم دادی عاشقی مو :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٥
٧
٠
خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من/ ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت...
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
عالی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
پرفکت
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٥
٥
٠
نیاز رو تو خودم کشتم/ که هرگز تا نشه پشتم...
آسمانه
آسمانه
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
نشنیدی که دلم گفت بمان ایست نرو : به خدا وقت خدا حافظی ات نیست نرو! / نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست : گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست نرو / کاش این ساده دلی های مرا کرده قبول : به خدا در دل من مهر کسی نیست نرو
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
عالی بود:))
translator
translator
٩٣/٠٦/٢٦
٢
٠
ارباب جان ...مابین صحن ساقی و صحن خودت امیر قبری برای نوکر خود درنظربگیر ... دیدم خیلی قشنگه گذاشتم این بیتو
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ولقعا خیلی قشنگه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
دیش دیش دارای داری دیش دیش (کله ی مبارک را بچرخانید هدفون در گوش) گوپس گوپس گوپس حالاااااااا بی قرارم بی قرارم بی چاره ام دیش دیش دارای داری...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
چه تاجی زدی بر سرم زندگی/به غیر از مصیبت به جز بندگی/ یه روزم اگه دل به شادی گذشت/چه شادی که با نامرادی گذشت/نه یک خنده بر لب نه آسودم از تب/نه چشمم به در منتظر مونده یک شب/ای زندگی دل گیرم از تو غمهات منو دیونه کرده/هر چی غمو درده تو دنیا یکجا تو قلبم لونه کرده/دیدی که هیچکی پناهم نبود/هیچ وقت کسی چشم به راهم نبود/حتی کسی با دل خسته ام تکیه گاهم نبود/ندیدم بهاری محبت زه یاری/دلم غرق خون شد عجب روزگاری عجب روزگاری...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
سلام:امیدم بود تا جانم تو باشی/ درونِ سینه مهمانم تو باشی/سلیمان گرشدم، در شهرِ عشقم / سبایِ مُلکِ زیبایم تو باشی/ من درشعرهام خیلی از اسمم استفاده کرده ام.بستگی به وزن شعر دارد بعضی وقتها خیلی خوب درمیاد.متشکرم
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام...سلیمان گرشدم، در شهرِ عشقم / سبایِ مُلکِ زیبایم تو باشی . خیلی قشنگ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
سلام: متشکرم علی آقا.سلامت باشید
s_asadzadeh
s_asadzadeh
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سر آن ندارد امشب که بر آرد آفتابی چه خیال ها گذر کرد و گذر نکرد خوابی
s_asadzadeh
s_asadzadeh
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی. عشق داند که در این دایره سرگردانند. جلوه گاه رخ او دیده من تنها نیست. ماه و خورشید همین آینه می‌گردانند.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
حال من بد نیست غم کم میخورم/کم که نه هر روز کم کم میخورم/آب می خواهم، سرابم می دهند /عشق می ورزم عذابم می دهند/خود نمیدانم کجا رفتم به خواب/از چه بیدارم نکردی آفتاب/خنجری بر قلب بیمارم زدند /بی گناهی بودم و دارم زدند/دشنه ای نامرد بر پشتم نشست/از غم نامردمی پشتم شکست....البته وصف حال نیست برا گذشتست....الان حال همه ی ما خوبست....
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
برای توصیف حالم همین کافیست خنده هایم درد میکند:((
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
روز اول باخود گفتم دیگرش هرگز نخواهم دید/روز دوم باز میگفتم لیک با اندوه و با تردید/روز سوم هم گذشت اما برسرپیمان خود بودم /ظلمت زندان مرا میکشت اما باز زندان بان خود بودم/ان منه دیوانه عاصی در درونم های و هوی میکرد سر بر دیوار ها میکوفت روزنی را جست و جو میکرد/می شنیدم نیمه شب در خواب های های گریه هایش را/شرمگین میخواندمش برخویش از چه بیهوده گریانی؟/درمیان گریه می نالید دوستش دارم نمیدانی/روزها رفتند و من دیگر خود ندانم که کدامینم ان منه سر سخت مغرورم یا منه مغلوب دیرینم/بگذرم گر زپیمان میکشد این غم دگر بارم/ می نشینم تاکه او اید عاقبت روزی به دیدارم