خانه انجمن بازیگرا به صف شن !
٧٢٤
٥٣
miss_khas

بازیگرا به صف شن !

بازیگرا به صف شن !

به بازیگری و یا مجری گری علاقه دارید ؟ اگر در برابر دوربین قرار بگیرید خجالت نمیکشید !؟ گر عکس شما را به عنوان یک فرد موفق در روزنامه چاپ و یا در تلویزیون پخش کنند چه احساسی دارید ؟!

٩٣/٠٦/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
جوون تر که بودم بازی گری دوست داشتم. یه مدتم دلم میخواست مجری برنامه کودک باشم خخخ ولی الان همون عکسمونو بندازن تو روزنامه راضیم :)) وقتی باهم مصاحبه کردن واسه تولد هفت سالگی جیم کاغذی خوشحال شدم خیلییییی 😃
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
خوشا به سعادتون خخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
نه-میکشم-الاغ کیف میشوم!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من خودم سفارشتونو میکنم. دی!! خیالت راحت خخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
خب حالا چی میدن تو این صف.......!!؟؟...اگه چیز خوبی میدن ما هم هستیم...خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
oخخخخخ شله میدن!خخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
حالا که شله میدن ما هم هستیم....اصلا ما بازیگر بدنیا اومدیم....بچه که بودیم همه را فیلم می کردیم...اصلا اینجانب 10 زور ابتدایی حیاتمان نه حرفی می زدیم ،نهگریه ای می کردیم، نه غذایی می خوردیم نه شیری....به زور شیر می ریختن تو دهنمان و سیخ کولکمان می کردند...ماهم به روی مبارک نیاورده و چشم هم باز نمی کردیم و همگی سر کار بودند.....خخخخخخخخ...دگه از حیاتمان قطع امید کرده بودند که ما را می برند پیش یک پزشک حاذق ،ایشان هم می گوید دو تا آمپول می زنم...خیلی دیر آوردید بچه رو....زنده ماندنش 50 50 است.خلاصه تو راه برگشت به خانه بوده که نمی دانم از بوی شله بوده یا تاثیر آمپول ها که می زنیم زیر گریه و غذا طلب می کنیم بعد 10 روز......و در انجا فلفور آبجوش نبای می سازند و به جای شله به ما می دهند و ما هم مثل قهرمان نقش یک داستان جمعی را از ناراحتی بدر می آوریم....
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
:)بین مجریا کار احسان علیخانی رو میپسندم.....بین برنامه سازا کار حامد جوادزاده...بین بازیگرا محمدرضا فروتم و لیلا حاتمی وتاحدودی حامد بهداد...بین کارگدانا رسول ملا قلی پور و تازگیا هم نرگس ابیار...جلو دوربین خجالت نمیکشم....اجرا رو خیلی دوس دارم....کارگردانی و نویسندگی و کلاکار مطبوعاتی روهم....
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٥
٣
٠
هییییییی! منو تو خندوانه راه بدن مجری گری پیش کش!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من خودم شخصا میگم راحت ندن.......گمراه میشی تو اون برنامه.........هی....
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خانوم جعفرپور؟!!! برنامه به این خوبی من به این مهربونی شما به این گلی!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
این گل رو که گفتی اصلا گل از گلم شکوفت.......تو که میدونی من عاشق تعریف کردنم!!! چرا دل منو آب میکنی.....خوب باشه میزارم بری بیا اینم رضایت نامه ات.خخخ(حالا انگار به من بستگی داره!)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
نه بابا من به فلش دوربين ها عادت دارم خخخخخ
samane_r
samane_r
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من كه به هيچكدومش علاقه اي ندارم :-/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
به سلام خدمت خاص سوم! به بازیگری زیاد علاقه ندارم، مجری هم خیلی بودم تا حالا نه از میکروفون میترسم نه از دوربین تو تلوزیونم نشونم داده تا حالا
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
به بازيگري آره ولي به مجري گري نه تو تاتر هم بازي كردم!در كل آدم خجالتي هستم! من عكسم هم تو روزنامه چاپ شده هم بيلب.رد وسط شهر و هم شبكه استاني منو نشون داده همشم واسه مسابقات تكواندو بوده!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من خودم یه پا بازیگرم...تو تاتر زندگی فقط نمیدونم چرا خوب نقش بازی نمیکنم..:||:
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
شاید نقش خوبی رو بازی نمیکنید!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
خخخ به القوه مشهورم....نیازی به تلوزیون و روزنامه نیس !!! احساس خاص همممم خیلی دلش بخواد بهم دس بده!! ولی من افتخار نمیدم ...... بعدشم اینکه از بازیگری و مجری گری خوشم نمیاد....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
شما جدیدا در تلاشین جایگاه ما رو متزلزل کنین ها!!!!!!اعتماد به نفستون هر روز بهتر از دیروزه!!خبریه عایا؟؟؟خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
خبرها که زیاااااااده ..... کدومو بگم؟ ولی منکه همیشه همینجوریممم ...جدیده براتون؟ خخخخ به گفته خودتون بیدی نیستین که.... چه برسه من بخام جایگاهتون رو متزلزل کنم!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
نه زیاد علاقه ندارم...ولی خب موقعیتش پیش بیاد بدم نمیاد!...خجالت که کشیدنی نیست! هست؟؟؟ینی اگه بکشیش کش میاد؟؟؟0_ه...این سوال اخرتونم تو حلقم!!!خخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
واقعا سوال تو حلقی ای بود!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
واااااااااااا مگ پیتزاس ک کش بیاد؟؟؟؟؟خخخخ خجالته دیگ باید باید بکشی خخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سلام ... به عنوان خينگليها چاپ شده . حس خوبي بود البته نه با اين نام
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
نه اصلا ولی به شومن شدن خیلی علاقه دارم :) مث جناب حسن اقای ریوندی :)))) احساس میکنم این توانایی رو دارم برای خندوندن اطرافیانم ! البته نظر خودمه هاااا
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اقا کوروش نظر شما هم واسه ما محترمه :)))))))
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
به بازیگری بیشتر علاقه دارم ....ولی چرا وقتی در مقابل دوربین قرار میگرم احساس بدی بهم دست میده .....واگرم به عنوان یه فرد موفق در روزنامه منتشر شم خیلی خوشحال میشم .........:)کلا دوست میدارم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من دلم میخواد نویسنده بشم:)) مجری هم خوبه :)!!
translator
translator
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
استعداد گویندگی رو دارم خیلیا هم بهم گفتن ولی به دلایلی سمتش نمیرم. بازیگری رو بخاطر جوش دوس ندارم. رو به رو دوربین هم اره خجالت میکشم . اگرم عکسم به عنوان فرد موفق چاپ بشه بسی کیفور می شویم
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
نوچ واس چی خلاجت بکشم خیلی یم خوبه....مجری بازیگری هردوتاشو دوس دارم....عکسمم چاپ کنم خوشال میشم جلودوربینم هیچ احساس بدی جرئت نزدیک شدن ب منو نداره :دی
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بسیار عااااااااااااااااالی ((((: بعله اینا همه کاره اعتماد به نفسه!!!!!
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بازیگری و مجری گری رو دوست ندارم راستش خجالت هم می کشم وخب اگه عکسم هم چاپ شه خوشحال میشم
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ببخشیدا یعنی چون خجالت میکشید دوس ندارید؟؟؟؟؟؟؟ذهنمو در گیر کرده (:
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
خب خجالت کشیدن هم بی تأثیر نیست ولی در کل بازیگری و مجری گری رو دوست ندارم
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من بچه که بودم همیشه جلو اینه مجری گری میکردم ولی الان دوس ندارم...اگه عکسمم تو روزنا یا یا...چاپ کنن ذوق مرگ میشم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اگه بشه با دوستان میرم بیرون بعد اون روزنامه رو میگریم جلو صورتم(جایی که عکس چاپ شده) بعد یکهو صورت خودم رو نمایان میکنم......بعد مردم میگن ااااااااا این خانم معروفه بعد من با خودکار میزنم تو دهن همشون و از ساختمان26666 طبقه خودمو پرت میکنم بعد همه جا پر خونــــــــــ میشه ..بعد...
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
وااااااااااااااااای چه اتفاقاتی قراره پیش بیاد!!!!اگه میدونستم این انجمن ب قیمت پرت شدن شما میشه که بیخیالش میشدم خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
خخخخخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من فقط به مجری گری علاقه دارم اون مجری اخبار ولی به بازیگری نه
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
اخبار شبکه پنج منتظرتونم!!!دی.یادتون نشه !!!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
علاقه ندارم،خجالت نمیکشم و احساس خاصی هم نمیکنم!
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خب در این مورد باید بگم شما چون علاقه ندارین احساس خاصی هم نمیکنین...والا من ک احساس افتخارو غرور میکنم البته اگه قسمت بشه خخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
پس ایشالا قسمت بشه!!^___^
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
خیر...پیش نیومده شاید....روحم شاد میشه (^_^)
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
شادروان باشید همه عمر!!!!
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
علاقه خاصی به بازیگری و مجری گری ندارم!اما خیلی خوشحال میشدم اگه به عنوان یه فرد موفق مهمون برنامه ای میشدم یا تو روزنامه باهام مصاحبه میکردن.
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
انشاا... به ارزوتون میرسین!!!
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
جلو دوربین خجالت میکشم:|از مجری ها فرزاد حسنی رو دوس دارم و رضا رشید پور...نخیر من هیچگونه توانایی ندارم!!!خخخخخخخخخخخ
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
با این جمله اخرتون متوجه شدم اعتماد به نفس ندارین !!!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
اهم اهم ! خخخخ این انجمن من حق آب و گل دارم ! :دی
miss_khas
miss_khas
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
بعله صد درصد خخخخخ