خانه انجمن اشتراک عکس در فضای مجازی، مخالفی یا موافق؟
١١٧٦
١١٧
L.milad

اشتراک عکس در فضای مجازی، مخالفی یا موافق؟

اشتراک عکس در فضای مجازی، مخالفی یا موافق؟

درمورد عکس گذاشتن برای پروفایل،حالا تو هر شبکه ای از لاین و وایبر گرفته تا فیس بوق و غیره چه نظری دارین؟مثلا من یک عکس خیلی جذاب از خودم بذارم چه نظری دراین مورد دارین؟

تاهل و تجرد هم برای این عکس گرفتن در نظر بگیرید ، نظرتون چیه؟

٩٣/٠٦/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٣
١
٠
حالا آقایون که عب نداره ولی واسه خانوما مشکل داره.........من به چشم خودم دیدم عکس ی دختره رو برداشته بودن تحدیدش کرده بوده عکسشو پخش میکنن بعدش با همکاری چند تا از بچه ها و به این دختر خانوم کمک کردیم و گوشی اون آقا پسره رو هک کردیم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
تهدید پسرم......تهدید!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
فرق نداره جفتش یکیه:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
حالا دختره عکسش بوق دار بوده؟؟؟
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
یکم بی حجاب بوده:)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
وقتی عکسی رو توی فضای مجازی میذاری یعنی برات مهم نیست اون شکلی ببیننت دیگه! پس اشتباه از خود دختره بوده که عکس مورد دار از نظر خودشو گذاشته توی مجازی!! به نظرم دختره حساسش کرده بیشتر! باید میگفته "آخ جون! به چند نفر عکسمو نشون بده تا بلکم یه خواستگار پیدا شه واسم" اونوقت میدید طرف چه زود بیخیال میشد و کوتاه میومد! :))
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اره:))))))))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بابا دم شما رو گرم .......ای هکر.........ولی خب اون دختره خودش مقصر بوده
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٣
١
٠
در مورد اونجاها نظری ندارم ولی در مورد جیم خیلی دلم میخواد اکثر بچه هایی که میشناسمو ببینم :)) اگه میخواین مثالم بزنم خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
بزن ......من نیستم مگه نه؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
منم نظر سمیرا رو دارم :)) من رویا رو دیدم دلم میخواد سمیرا رو هم ببنم! البته یه 2 تفر دیگه هم هستن!که دلم میخواد ببنم:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
احتمالا پریا یکی از اونایی که میخوای ببینی علی اقاست دیگه ، حالا چرا وبلاگت رو غیر نمایش کردی؟
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخ اره علی آقا یکیشونه!فقط میخوام بدونم انقدر از خودشون تعریف میکنن واقعا اینجورین!خخخخخ! .روی اسم کاربریم کلیک کنی وارد وبلاگم میشی
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
والا ما یادمون نمیاد از خودمون تعریف کرده باشیم !!! چون اون موقع چشم میشیم کارمون به بیمارستان میکشه!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من دلم مبخاد خودمو ببينم زود باشين آينه بدين
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من که پریا رو ندیدم!!!!!!!!!!!ببخشید مگه فامیلت محمدی هست؟؟من فقط محمدی رو میشناسم!!!!!!کیانی رو خیر.
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اهای رویا اون یعنی چی ؟؟الان !منو نمیشناسی پریا کیانی! وای وای! من عکس تو رو دیدم یه بار عکستو گزاشتی واسه اواتارت!! نگران نباش عزیزم اومدم مشهد میام همو ببینیم :))
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خب در مورد اونجا ها نظر بده دیگه...........بدشم تو جیم طرف که عکس خودشو نذاشته و یه عکس دیگه گذاشته شاید خب اون عکس دیگه از خودش قشنگ تر بوده!!!!!!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
آقا میلاد اگه شک داری یک عکس از نزدیک میزارم........بعدشم قیافه ی من انقدر ضایعس که...خخخ اصلا از2کیلومتری منو میتونی بشناسی......بعدشم یادم نبود فکر کردم همو ملاقات کردیم!!!!آخه یک پریا محمدی هست که همو دیدیم گفتم شاید فامیلی عوض شده باشه. فردا میشینم عکس رو میزارم رو پروفایل.....
سربازولایتم
سربازولایتم
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
مخالفم آقا مخاااااالف.. حالا چراشو میام میگم...وقت ندارم فعلا
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
باشه اقا مخالف باش ما که حرفی نداریم...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
سلام ... با عكس اصلي پروفايلم به مشكل خوردم و آن هم سر اينكه من را از روي تصوير در جايي حساس شناختند و مجبور شدم پارتي بازي كنم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ یکی از بدی هاش همینه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٣
٣
٠
منم کاملا موافقم حتی واسه جشن جیم هم حاضر نشدم عکسمو بفرستم و جشنو از دس دادم البته جشن هم منو از دس داد!خخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
ببخشید! کاملا مخالف!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
یه صحنه موندم که با چی موافقین.................اوهوم.......ولی خب دیگه در این حدهم فکر نکنم خوب باشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخخخ عاره یه اشتبا لپی بود! تا اون حد هم نیس فقط با فضای مجازی مشکل دارم!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
من نه موافقم نه مخالف اگر عکس با حجاب باشه عیبی نداره.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
|:
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
من اصلا دوست ندارم ولی دوست دارم باشم تو این شبکه ها!آقا من میخام یک استفاده ی مفید کنم کی پاسخ گو هست؟؟؟؟؟/الکی فیلتر کردین اونا میرن فیلتر شکن میگیرن راحت میشن اونوقت من باید این جوری.......
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
به به خانوم جعفرپور! کم پیدایین!!!:-)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخ خب تو هم فیلتر شکن نصب کن برووووووووووو..خوبی رویا!این شبکه ها برا چیته ها! دختر خوبی باش!آفرین!خخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اونا؟؟؟ایا مخاطب خاص داشت؟....................فیلتر شکن نگیری که بی چاره میشیا...........از ما گفتن بود
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٣
١
٠
من که الان عکس اصلیم رو گذاشتم!!!!!!!!!!! بنیانگذار و موسس اپل!!!!!!!!!!!!! هیچ موردی هم تا الان نداشتم!!!!!!!!!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٣
١
٠
خخخ اعتراف میکنم اون اولا فک میکردمواقعن عکس خودتونه! به نام کاربریتونم میخورد!خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٣
٥
٠
عکس اواتار ایشون خیلی فرد اروم و سربزیرین !خخخخ بر عکس خودشون!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
منم مث دختر خاص خخخخخ فقط من فکر نمیکردم عکس خودتونه فکر میکردم یه خواننده خارجیه خخخ منکه استیو و نمیشناختم :))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
پس خوبه حداقل عمرتان بر فنا نرفت و یکی از مشاهیر زمان خود را شناختید!!!!!!!!!!!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
ميگم اين بنده خدا فوت شده ها خخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
دیگ الان ماهمرو میشناسیم فقط مونده بود همین موسس شرکت اپل!خخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
ینی الان داری از دیار باقی ارتباط برقرار می کنی ایا؟؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
عاغا ميلاد لايك فراوون تو كأسه خخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
به نظر من درست نیست...اگه که عکست دست غریبه بیوفته شاید عواقب جبران ناپذیری داشته باشه دیگ...حتی اگه با حجاب کامل باشه...
samane_r
samane_r
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
منم نظر شما رو دارم.موافقم :-)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
موافقم
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
واسه دخترا خوب نیست به نظرم.چون خیلی تا حالا خیلی دیدم که یه نفر عکس پروفایل چندین نفره!متاهل و مجردم فرقی نداره.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
کاملا درسته
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
عه مگه اواتارا عکس خودتون نیست! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخ الان با اقا میلادید دیگه :))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
نههههههههههههههههههههه با همگانم.... میخوای منو پرت کنه بیرون خخخخخخخخخخخخخخخخخ
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
واقعا شما حیف شدی............
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
منم راستش مخالفم! البته به غیر جیم!خخخخ به نظرم بیشتر واسه دختراخوب نیست!البته فرقی نمیکنه! منظورت از مجرد و متاهل اینه که طرف عکس خانوادگی بزاره! درکل مجرد یا متاهل فرقی نمیکنه!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اوهوم نه بابا عکس خونوادگی کجا بود من کاما نوشته بودم این ادمین های محترم سانسور کردن نوشته ی ما رو منظورم واسه یه دختر متاهل بود........که میاد عکس میذاره
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
اِ اِ ِ يني ميگي عكسمو بردارم؟؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من کی این حرف و زدم اخه؟؟؟؟؟؟
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
برای خانوم ها به هیچ وجه خوب نیست ولی فکر نمی کنم برای آقایان مشکلی داشته باشه....
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ایا یه خانوم هم واسه شوهرش همین نظر رو داره؟یعنی از نظر اون عکس کذاشتن شوهرش بلامانست
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
از نظر من عکس گذاشتن چه واس خانوما چه اقایون هیچ عیبی نداره
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اگه راس میگید پس چرا خودتون عکس نذاشتید! اینجاس که نتیجه می گیریم دخدرا نباید عکس بذارن یا هم اگه گذاشتن خیلی رسمی باشه و واسه جنگولک بازی نباشه
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
بله شوما درس میگید باید حتما رسمی باشه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
یعنی کلا اشکال نداره؟
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اشکال نداره ولی بعضیا متاسفانه جنبه ندارن و عکسو واس خودشون بر میدارن و پخشش میکنن . ادم از همین میترسه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
فکر نمیکنم برای خانوما درست باشه که عکس خودشونه بذارن. ولی خیلیا رو دیدن که این کارو میکنن و حتی یه دختری عکس عروسیشو با لباس عروسش واسه فیس بوک گذاشته بود
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
متاسفانه خیلی بیشتر از اون چیزیه که ادم فکرشو میکنه
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
من به شخصه واسه دخترا مخالفم..خودمم تو این شبکه ها عکس خودمو نمیزارم..ولی واسه پسرا فک نکنم اشکال داشته باشه..
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
پسر اگه متاهل باشه چی؟؟؟
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بازم مشکل نداره الان هم عمو هم داداش هم پسر عمه هم شوهر عمه ی من عکس لاین و وایبرشون عکس خودشونه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
به نظر من واسه پسر شاید بد نباشه ولی من به شخصه خواهرم اگه تو همچین فضاهایی باشه دوس ندارم همچین کاری کنه
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
شما که خواهر ندارین خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
نه عاقا یه خواهر دارم چند ساله رفته خونه خودش / راستش اول میخواستم بگم .... ولی گفتم شاید بچه ها با نظر من مخالف باشن و بگن اصن ما میخوایم بذاریم به تو چه . به همین خاطر گفتم خواهرم......
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
موافقم
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
نچ :/ مخالفم :/ نباید بذارن :/ خانما البته !
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
یعنی شما اگه شوهرتون(دیگه پروفایلتو نیگا نکردم بدونم مجردین یا متاهل) بیاد عکس بذاره مشکلی ندارین؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
خب اكثريت يك نظر و دارن اينكه واس خانوما مشكل داره ولي آقايون نع_ منم همين نظرو دارم:-)
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
جواب کامنت همتا خانوم رو بخونین و جواب بدین
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
شوهرم از خودش عكس بزاره ؟ نع
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منظور مشكلي ندارم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
اوهوم
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
اشتراک عکس حسن خیلی خطرناک حسن
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
حسن کیه زود خودشو معرفی کنه |:
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
به نظرم جالب نیست.وقتی عکست رو میذاری یعنی این امادگی رو داری که کسی به عکست نگاه کنه.حتی مدت ها . فکری که برای یک خانم ازار دهنده ست.
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
عکس که روح نداره عزیزم! فک کن تو خیابون بودی و یکی نگات کرده! عکس خونوادگی یا عکسایی که توی مهمونی بودی رو نمیخوای بذاری!
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
به من احساس خوبی نمی ده.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
nemidinam chera kibordam latin shod o dighe ham farsi nashod....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
برا خانم ها کلا مخالفم ...برا آقایون هم خخخخ چی بگم یکی عکس میذاده نصفش دیواره....یکی دیگه میذاره فقط از زانو به پایینش معلومه.... یکی هم فقط کلاه و لباساش بیشتر معلومه....والا خب نذار آقای محترم اینجوری راحت تری که....
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخخ
وصال
وصال
٩٣/٠٦/٢٤
٠
٠
مخالفم :) خانما البته . واسه آقایون که موردی نداره به نظرم :)
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٤
١
٠
خیلی اتفاقات بدی رو میتونه موجب شه
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
این و که میدونیم شما نظر یا راه کار بده
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
يه سوال گزاشتن عكس باب اسفنجي كه موردي نداره؟
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
نظر خاصی ندارم...ولی من عکس های هنری خودم رو میگذارم...به نظرم مشکلی هم نداره...ولی خانم ها....فک نکنم جالب باشه.....چون با روحیاتشون سازگار نیست...!!! یک خانم کمال زیبایی خلقت الهی است.و همچنین کمال حیا و عفت نیز می باشد. عکس پرسنلی و با حجاب هم کمتر دیدم کسی بگذاره تو اونور....پس همان به که نه.!!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
به نظرم با در نظر گرفتن افرادی که عکست رو میبینن انتشار عکس توی این فضاها موردی نداره که هیچ اتفاقا میتونه مفید باشه.. مثلا شما فکر کن همین فیسبوک! خیلیا همکلاسیای دوران مدرسشون یا همکارای قدیمی یا هم محله ای های قدیمی رو پیدا کردن. فقط به لطف عکس و مشخصات فردیشون. و اینکه اکثر دوستان گفتن برا دخترا بده ولی واسه پسرا اشکالی نداره .. باهاشون مخالفم.. با رعایت همون مسائلی که گفتم اصلا هم اشکالی نداره! پسر و دختر هم فرقی نداره!اتفاقا پسرا هم باید رعایت کنن... عکسشون توی سواحل دریای مدیترانه با اون لباسای منشوری رو پسرخاله ی نوه ی عمه ش هم نبینه اشکالی نداره به خدا!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
دقيقا همينطوره . موافقم باهات
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ایول درسته
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سوالات جالبی پرسیده میشه.!! اما من واقعا نمیدونم که شما دودل هستی که این کار رو انجام بدی یا میخوای نظر ماروبدونی.!؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من که مخالفتی ندارم...همینی که بیرون هستی اونجا هم باشی فرقی نداره...حالا مثلا چی یمشه بشناسنت....
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اصلا مشکلی نداره !!! چه مشکلی میتونه داشته باشه ! البته بعضی افراد یکارایی میکنن که باعث مشکل دار شدنش میشن ! رک بگم اینقدر خودشون و ارایش میکنن که اخرش 1 دوست جنس مخافی چیزی پیدا کنند ! خب این خیلی بده ! اما بعضی هام فقط برای شناسوندن خودشون و اینطور چیزا عکساشون رو میزارن که به نظرم اصلا مورد نداره !
translator
translator
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
مخالف عکس شخصی گذاشتن تو نتم چون هیچ اعتمادی به نت و ادماش ندارم البته بچه های جیم که همه گلن . مخصوصا دخترا اگر یکم هوشیار باشن عمرا نمیزارن... معلومه تجرد و تاهل مهمه به نظر من مجردا نباس بزارن چ برسه به متاهلا
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووه چی همه کامنت حالا کی بشینه اینا رو جواب بده...........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
واقا!!!!!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
ها؟
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
نمی دونم والاه قبل از اینکه نظرارو بخونم مخــــــــــــــالـــــــــــف بودم ولی الان می بینم میشه مــــــــــــوافق هم بود....نمی دونم
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اصن شوور من غير از عكس ميمون حق نداره عكس ديه بزاره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخخخ گوزن چی؟
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
بنده خدااوشون خخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خیلی اعتماد به نفستون پایینه که عکس خودتونو نمیگذارین
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
خخخخخ شما که اعتماد به سقف دارین
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
شما که کلا رو سقف ادامه ی حیات میدین خخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام: عکس آقایون که مشکلی ایجاد نمیکند ولی عکسهای خانوادگی خیلی خطرناک است.ممنون
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
ایا خانوم تون هم راضی ان از این که شما عکس خودتون رو بذارین تو فضای مجازی؟تا حالا ازشون پرسیدین؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منم مخالفم.....
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
هم مرداهم زنا؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
شاید اگه پسر بودم عکسم این کار رو میکردم.......
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
ای امان از تکنولوژی که با فرهنگش ارائه نمیشه... منم زیاد موفق نیستم.
L.milad
L.milad
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
کلا موافق نیستی؟