خانه انجمن نمره جیم شناسیتون چنده؟!
١٢٤٧
٢٣٧
Niva

نمره جیم شناسیتون چنده؟!

نمره جیم شناسیتون چنده؟!

به نظرم سایت جیم مثه یه محله می مونه که عده ایی خیلی وقته ساکن این محله هستن و عده ایی تازه به اینجا اومدن و هر روز هم تعدای به این جمعیت اضافه میشن.

شما توی جیم،هر کسی رو با چه ویژگی می شناسین؟ بیشتر افراد رو به اسم میشناسین یا به آواتار؟

٩٣/٠٦/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
تقریبا همه کسایی که میشناسم با اسم کاربریه:)البته خیلی ها هم اسم واقعی....خیلی به عکس توجه نمیکنم
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که تو رو به اسم میشناسم :)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
خب بهتره هر کی بپرسه از من چی می دونیین....!!!؟؟ بعدش بچه ها هرچی می دونند پایینش نظر بدن..اینطوری همدیگر رو بهتر میشناسیم.....یا حداقل درست می شناسیم...!!! خب من اولین نفر: از من چی می دونید...!!؟؟ یا چه شناختی نسبت به من دارید....!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
٣
٠
خخخخ به نظر من قبل از اینکه شما یه دکتر باشین یه شاعر فوق العاده مستعد هستین اسمتونو سنتونم تو پروفایل نوشته دیگه همینا دیگه با چنتا ویژگی دیگ
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
مگه دکترم هستین؟ باور هام فرو ریخ!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
شاعر بداهه گوووووو!!! همین!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
اقا انجمنو به انحراف نکش!!!!خخخخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
باوراتون در مورد شعر یا پزشکی....!!؟؟.....خخخخخخخخخخ....حالا بیمه داشت...!!؟؟ من که توان مالی دادن این خسارت سنگین رو ندارم...خخخخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
O-____________o...انجمن...!!؟؟ ....من..!!؟؟؟.....انحراف.....!!؟؟....خخخخخخخخخ
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اخه مگه دکترا هم شعر میگن!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
به نظر من شما تو فعال ترین ها هستین فقط همین..........خخخخ (البته نظرمه هاً!!!! و گرنه شما صاحب اختیارین)(اگه کسی فهمید من چی گفتم..)
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
با تشکر از اطلاعات دقیق خانم جعفر پور و در جواب خانم لوشی: اگر بخواد یک نفر هم دکتر باشه هم شاعر یکسری مراحل داره...اول باید عاشق شه....بعدش خودبخود شاعر میشه...بعدش درس میخونه تا دکتر شه...اگه همینطور پیش بره می تونه طلبه یا مرجع تقلید هم بشه.....یادتون بشه مراحل باید به ترتیب طی بشوند وگر نه جواب نمی دا ها....خخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اطلاعات نگو بمب ساعتی........خخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
اسم تون قبلا یه چی دیگه بود.. یه کامنتم گم کردین... بیشتر با آقای سیدی دیدمتون تو تخته
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
بچه هاي قديموميشناسم....با خيلي هاشونم دوستم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
منو میشناسی. خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من 7ماهه تو سایتم قدیمی حساب میشم؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
ایا بنده با یکسال قدمت آشنا میزنم خخخخ: )
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
راستش من جدیدا اواتارتو دیدم....همش ناشناس میشناختمت خخخخخخخخخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
شما لطف دارین خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
چی همه ناآشنا خخخخ من یکی اصلا تو رو نمیشناسم خخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
تشبیه جالبی بود...محله..:)..همه رو به اسم سعی میکنم بشناسم.ویژگی تک تک افراد رو بخوام بگم خیلیییی طول میکشه خو..:)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
٣
٠
منم تقریبا قدیمی هارو میشناسم و باهشون رفیقم ولی فک نمیکنم کسی جز اندک چیزایی ک تو پروفایلم و وبم نوشته شده چیز دیگه ای از من بدونه! پس سوال اقای پدرامم نیازی نیس بپرسم!خخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
خب شما خیلی خاص اید....دوست دارید دور و بری هاتون هم خیلی خاص باشن.....بعضی اوقات هم زود جوش میارید که خیلی هم به خاص بودنتون میاد.......شعر و قلم بسیار زیبایی دارید که کمتر ازش استفاده می کنید....اینها از تو نظراتتون حس کرده ام.....خب بگید چقدرش اشتباهه....صادقانه...خخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٥
٢
٠
ببینید اقا محمد بستگی داره شما خاص بودنو چی معنی کنید دوروبریامم ادمای معمولی نیستن!خخخخخخ شما از کدوم نظر من متوجه شدین زود ناراحت میشم؟؟! خخخخخخ من کی شعرگفتم ک خوب بوده؟! راستی اقا محمد من بیشتر از اینکه از لحاظ خوب بودن خاص باشم از یه جهتای دیگ خاصم امیدوارم بعضیا درک کنن
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
ای بابا...اومدیم ادای کف بین ها و فال بین های تو ی خیابان رو در بیاریم...نشد...خخخخخخخخخخ......نع فایده نداره باید به فکر یک کار دیگه باشم...هیعییی......زیاد جدی گرفتین خانم دختر خاص....خخخخ.....شعر حتما نباید وزن یا قافیه داشته باشد.......هر سخن ادبی دارای احساس نوعی شعر محسوب می شود....و به نظرم این از نوشته های شما زیاد دور نیست.....من رو برای اظهار نظرم و ببخشید.... راستی یه خط می بینم کف فنجونت....به این معنیه که سفر درازی در پیش داری....خخخخخخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
خخخخخخخخخخخخ جالب بود! اتفاقا اقا محمد زود جوش نمیارم ولی خیلی زود ناراحت میشم و بهم بر میخوره! تا حدودی این یکیو نزدیک به واقعیت بود! همین کارو ادامه بدین!خخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
همه رو که نمیشناسم ولی اونایی که میشناسم رو از روی آواتار.
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من فقط خدا رو دقیقا...نه نه..خدا رو هم نتونستم بشناسم اگه میشناختم گناه نمیکردم...پس نتیجه میگیرم من هیچ کس رو نمیشناسم
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
ولی باید سعی کنی داداشی...حداقل خودت رو بشناسی...بدش خدا را هم خواهی شناخت.....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من که قبلا بودممممم ....حدودا 2 ماه نبودم....بعد الان هستم...تا ایجاش بدیهیه!! خیلیارو میشناختم که الان خییییلی کم پیدا شدن و نیستن.... خیلیا هم تازه واردن و نمیشناسمشون.... منو کی میشماسه؟ کی نمیشناشه؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
بخام بگم هرکس رو با چی میشناسم که خیلی طول میکشه....خب هرکس بگه کیو نمیشناسه تا خودشو معرفی کنه.... بیشتر افراد رو هم با اسم میشناسم
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من جدیدا دیدمت با سرباز! ولی مودونوم موره نمشناسی!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٥
٢
١
دونفر تو سایت هستن که با دونام کاربری لاگین میکنن و نظر میزارن یکیش شمایی ! یعنی یک روحید در دو نام کاربری! سرباز و جانبرکف جفتشون یک نفر هستن!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
جانبرکف کیه دیگه؟؟؟خخخخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
خب چطوره شما از معرفی خودتان شروع کنید..!!؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منم که هم جانبرکف جان رو میشناسم هم سربآز رو...اصلنم یک نفر نیستن..:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من میشناسمتون ؟خخخخخخ
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
تو که دیگه جانی جون خودمی مثل کف دستم میشناسمت:دی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخ لوشی جان من نمیشناسمت زیاااد ولی میدونم ماهی!! آقای محترم من و سرباز ولایت دوست هستیممممم دو نفریمممم خخخخ حالا شاید یه روح در دوبدن حساب بشیم ولی اونی که شما فرض میکنی نیستم....بابایی کیه؟ خخخخ منکه نمیشناسمش!! زهرا خانم نهههه ما اصن همو میشناسیم؟ نهههه اصن نمیشناسیم.... خخخخ طنین باز که اینجا ولویی کههههه واستا الان میام !!دهع!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
لطف دری جانی جون !
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
بی ادبا ، کی منو نمیشناسه ...الان خطکشمو می اورم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که میشناسمت.....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من نمیشناسمممم ....
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
افرین رویا میدونستم تو بهترینی ، جانبرکف الان از خطکش صرف نظر میکنم تا ببینم چی میشه خخخخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
چون زیاد تخته نمیرم افراد محدودی رو میشناسم ،والبته اونایی رو هم که میشناسم با اسم نه! با افکارشون میشناسم!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
چی الکی میگین خخخ قبلا تو تخته نمیشد شما رو جمع کرد :دییییییییییییی (آیکون فرار)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
oooooooooo خخخخخخخخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
wowwwwwww my Goddd
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خانووم بابایی وایسین کارتون دارم(آیکون خباثت)!!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اوه مآی گآد...اومدیم یکی طرز تفکر مجازی و حقیقیش متفاوت بود خب...اون وقت چی؟؟؟؟:/
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
حرف خنده داری زدم مگه؟؟؟؟؟@_0
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
برام مهم نیست !!!چون من قرار نیست با طرز تفکرش تو دنیای واقعی در ارتباط باشم!هر چند که به نظر من در دراز مدت بالاخره یه گوشه هایی از افکار افراد دستت میاد که واقعیه؟؟؟شما اینطور فکر نمیکنید؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
پاهام درد میکنه نمیتونم وایستم :دی نمیشه بشینم؟؟؟ (آیکون خباثت تر)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
شمام که خخخخ .... قرمه سبزی و از این حرفا...خخ
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
تغریبا بیشتر اعضا رو میشناسم ..با بعضیاشونم یه نمور صمیمی هستم! من زیاد تخته نمیرم ...بیشتر تو قسمت انجمن ها و مطالب که میان نظر میزارن !!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اولا عزیزم تقریبا:تغریبا خخخ بعدشم من فکر میکنم شما خیلی دخدر خوبی هستی باید تو دنیای حقیقی هم همینطور باشی اروم و با احترام با همه برخورد میکنی فقط یه عیبی که داری یکم احساسی:) جز شما علی اقارو هم میشناسم اونم پسر خوبیه ولی فکر کنم تو دنیای واقعی خجالتی باشه :) بعدش اقا صالح که خیلی پسر خوبیه واقعا فهمیدس (دیگه از یه بچه حقوق بیشتر از این انتظار نمیره) و فکر میکنم حقیقی و مجازیش یکیه بعدشم خودم : باید بگم که من ادم تو داریم تو دنیای حقیقی دهنمو باز نمیکنم مگه بخوام طرفو ضایع کنم خیلی این اخلاقم بده خخخخ ولی حقیقی و مجازیم زیاد فرقی نداره :) البته من خیلی خوبم خخ راستی اقای ریاحی هم فکر میکنم حقیقی و مجازیش یکیه اونم خیلی پسر خوبیه :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
دوسه روزه هجمه ای راه افتاده بر علیه ما !!!! یکی مارو خجالتی میخونه ، یکی شر ، یکی آرام یکی سرتق ، آخرش ما نفهمیدیم این بروبچ چه ذهنیتی از ما دارن !!!! تفاوت دیدگاه قبوله ولی نه این همه !!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خیلی سپاسگزارم بانو سمیرا از لطفتون. من نسبت به همه ارادت دارم و همه بسیار محترم هستن اما خب مثل تمام بچه ها که با چند نفر صمیمی تر هستن منم حس میکنم با یه عده دوستیه بیشتری دارم. پریا بانو که خواهر کوچیک من هستن دختر فوق العاده مهربون و همونطور که گفتین یکم احساساتین قبلا پررنگتر بودن که الان کمرنگ شدن . علی که حرف نداره.گل.با ظرفیت.و داداش باحالیه که 1دونست. شما هم که دیگه با اکثیرت ارا لیدر جمع هستین. طنز با نمک و بجایی که دارین رو همه دوست دارن. و نکته ی مهم شما اینه که میدونید چیو به کی و کجا بگید.و شخصیت حقیقی و مجازیه شما هم به نظرم یکی هست. نکته ایی هم که بین همه مشترکه جنبه و فهمیده بودن هستش. بحث تعارف نیست این اخلاقارو د یدم که میگم. اما نکته ی مهمتر تو کل مجموعه نوع مدیریت اقای نادری هستش که تو این فضاهای مجازی که اکثرا الوده هستش و ادم رغبت نمیکنه فعالیت داشته باشه یه محیط سالم رو به وجود اوردن...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من خودمم زیاد فرقی بین مجازی و حقیقیم نیست... یه سرس چیزا رو خیلی دوست دارم که بارها گفتم مثل اسمون پر ستاره. حالا که از دوستای جیمی میگیم. بانو هاچ و مهرناز و تنین. و استاد حسنی . ارش. رضا ریاحیه عزیز. و میلاد هم دوستان خیلی خوبی هستن که تو سایت گاهی هم کلام شدم باهاشون و خیلی محترم هستن.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خیلی غیر مستقیم اشاره به قند دارم خخخخخخخ علی اقا خب ما ها که همو ندیدیم هر کی یه ذهنیتی داره دیگه این که ناراحت شدن نداره :))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
حالا ببین بعضی ها چه تعریفی میکنن از خودشون ،قند و شکر و نبات و ابنبات و..........!!!!!!!! صالح بیشتر از این مارو چوب کاری نفرما برادر .
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
برا لیدرم صالح باید رای بگیریم ، اینجوری فایده نداره ، از فردا بعضیا خودشون رو مادر خوانده گروه میدونن و دیگه نمیشه کاریش کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سميرا با من حرف نزن :|
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اصن شد يك دفه اين بنده خدا نظر بده شما نصف انجمنش پر نكنين عاغا من اعتراض ندارم خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
منظورشون این بوده بیام اسم کاربرا رو یکی یکی ببریم و از ویژگی هاشون بگیم:)) سمیرا جون شما لطف داری عزیزم :) خواهری تو هم بهترینی:) فقط من کجا احساساتی بودم نمیدونم:) خخخخخ!!! درسته دنیای مجازی با دنیای واقعی فرق داره اما گاهی اوقات کسایی هستن که تو همین دنیای مجازی خاطره های خوبی به جا میزارن و هرگز از یاد نمیرن!! مطمئن باش شما هم جز همونایی هستی که از یاد نمیری:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اقا صالح از لطفتون بی نهایت متشکرم :) شما هرگز فراموش نخواهید شد:) بسیار پسر با ادب و قابل احترامی هستید:) !!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
و اما اقای علی :) اقای علی خب اصلا بهتون نمیاد اروم باشید خخخ در این مدت حضورم تو سایت از این اقای علی یاد گرفتم که هیچ وقت ناامید نشم و همیشه تلاش کنم! حتی اگه یه چیزی بعد از 100 بار تلاش اتفاق نیفتاد امیدمون از دست ندیم و به تلاشمون ادامه بدیم:)(مدیونید اگه فکر کنید منظور من خواستگاری این حرفاست) خخخخخ من همین جا ازتون عذر خواهی میکنم بابت این قضیه 100 بار و این حرفا! شما خیلی بزرگوارید که ناراحت نشدید:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
خب دیگه هندونه هامون تموم شد:)) خخخخخخخ کسی نیست دیگه:)) خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من فقط اومدم بگم سمیرا باز که تو بدون هویت اومدی! خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من نوشابه نمیخوام دلستر با طعم انگور قرمز میخوام خخخخخ آقا صالح اسم منو به عنوان لیدر و سرگروه حتما تو اساسنامه قید کنین با دو تا حق رای که فردا مدعی پیدا نشه خخخخ (اشاره مستقیم به علی اقا خخخخخخخ)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
نگار خخخخخخ اواتارت خیلی قشنگه منو راحت کردی واسه این جمله معروف(ایکون زبون درازی خخخ) از این به بعد هر جا لازم شد میگم آیکون آواتار نگار خخخخخ فاطمه با تو که کار دارم تو صبر کن (آیکون عصبانیت)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
:| نمرديم و ايكون هم شديم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
با این تهمتی که به من زدید ، فکر کنم اولین چیزی که به ذهن بچه ها بعد از دیدن کامنت های من میرسه همین قضیه 100 و اینا باشه !!!!!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که دارم مگس میپرونم.......سمیراااااااااا به نظر من سمیرا بهترین دختر دنیاس.......پریا هم شخصیتش جالبه...ولی منو هیچی نفهمیده.....هر کی بگه دوتا هندونه جایزشه.(حالا اگه کسی گفت)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
شما چون چند نفر از کاربریتون استفاده میکنن و نظر میزارن کلا برا همه ناشنلاخته اید!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
سمی عصبانی چرا؟؟(آیکون تشویش خخخ)
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
رويا جون اينا رو ولشون كى نمك نشناس ان خخخخخخ
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
الان یعنی ناراحت شدید..اقا تکلیف روشن کنید ناراحت شدید یانه:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
کی همه استفاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟من هستم و عطیه و خواهرم،به نظرتون زیاده؟؟؟نگار لایکوووووو
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
چی چی شده؟ عطیه شنیدم این وسط ؟؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
نه بابا!!!عطیه خوشگله شما که نام کاربری خودتو داری اسم دوستم ریحانس ولی ما میگیم بهش عطیه.......بعد چون الافه میدیم بچرخه خوشحال بشه ولی وقتی نظر میزارم برای تو که خود خود خودمم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام بر دوست گرامی s-sali:شما خیلی بزرگووارید.احساس منم نسبت شما همین است شما دوست خوب و یکرنگی دیدم وارادت دارم به شما.متشکرم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سلام ... برعكس سايتهاي ديگر كه با تعداد زيادي از اعضاي فعال سايت دوستاني خوبي براي هم هستيم. متاسفانه اينجا سه يا چهار نفر را بيشتر نميشناسم. اونجا با هم در كارگاه‌ها شركت مي‌كنيم افطاري ميرويم ، برنامه كوه داريم ، پارك ملت برنامه ورزش ميرويم ، كلاسهاي آموزشي را شركت مي‌كنيم براي هم تخفيف ميگيريم وووو
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
سلام جناب روشناوند: کجا تخفیف داره آدرس بدید ماهم بیائیم همتخفیف وهم درجوار شما دوستان باشیم.
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
تقریبا بعضی هارو میشناسم نه همه:))
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
سلام . در دنیای واقعی نمیشود ادعا کرد دیگران را می شناسی چه برسد به دنیای مجازی . با نام، عکس،علایق ، جنسیت و ... بعضا غیر واقعی .
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
شما ورزشکار بودین؟ کاراته؟ یا جناب ali_sh ???
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام - من ورزشکار نیستم ولی چندتا از ورزشکاران را میتوان اسم ببرم .
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
منو که فکر کنم هیشکی نمیشناسه....بعد چار سال دیگه که کنکور دادم اومدم اینجا همه یه دفه دوست میشن ازم میپرسن عزیزم چیکار کردی؟؟؟.........نمیگم بده که از وضع هم خبر داشته باشیما ولی همیشه:|..........در کل تازه واردا رو خیلی نمیشناسم چون ناخواسته از جیم فاصله گرفتم....ولی شاید اولین نفری که بعد از شنیدن "سایت جیم" یادم میاد، پاییز بانو باشه.......
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٥
١
٠
من فکر کنم همه رو میشناسم با اطلاعات کامل ! سعی میکنم با کاربرای جدید و قدیم رابطه برقرار کنم و معمولا زود پسرخاله میشم خخخخ !
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٥
٢
١
برادر این چه اواتاریه که تازگیا اپیدمی شده تو سایت ؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
١
١
راست میگن دیگه...
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٢
شبا ادم كابوس ميبينه
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٦
١
١
همینه که هست =)))))))))))))))))))))))))))))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٦
١
١
یعنی چی ؟ این چه طرز حرف زدن با یزرگ تره؟؟؟؟؟؟وقتی با احترام یه سوالی ازت میپرسن حداقل نمیخوای جواب بدی با احترام جواب بده .
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
١
واقعا!!!!!آدم چشماش چهار تا میشه.....ایشششششششششش
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢٦
١
١
خخخ علي اقا بچه زدن نداره مثلث باشين به اعصابتون
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
من تا حالا با آقا mahziar دعوا نکرده بودم همه کاربرا یبار تجربه داشتن منم گفتم بی نصیب نمونم =) مشت اول هزارر ! همینه که هست آقا مهزیار شما نگا نکن =)))
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
نگار خانوم بچه زدن نداره شمام برین که نزنتتون خیلی عصبانیه این داش مهزیار ما ! روزی 2 بار دعوا نکنه روزش شب نمیشه =)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
٢
٢
آقا کوروش علی آقا راست میگه.بهتره اول تو آواتارت بدم تو طرز حرف زدنتون تجدیدنظر کنین.با هم سن خودتون اشکالی نداره ولی نه با کسی که خیلی از شما بزرگتره...
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
سمیرا خانوم خودشم میدونه که شوخی میکنم ! من کلا تو زندگی یبار حرف جدی زدم اونم موقع دفن بابابزرگم بود :||||||| وگرنه کلا جدی حرف نمیزنم و سر و ته حرفام همش شوخیه ! حالا خودش زبون داره میتونه بگه با من شوخی نکن جنبه اش رو ندارم !
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٦/٢٦
١
١
واقعا ما اگه کسی رو نشناسیم اصن باهاش شوخی نمیکنیم ، شما طبق حرف خودت مث اینکه خیلی زود پسر خاله میشی خخخخخخخخخ به این قسمتش توجه نکرده بودم:D
korosh
korosh
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
سمیرا خانوم شما اشتباه میکنین که تا وقتی کسی رو نمیشناسین شوخی نمیکنین باهاش :| شوخی کنین همیشه بخندین =) حالا یا طرف خوشش میاد یا نمیاد در هر صورت اندازه جنبه خودش و نمیاش میده :| بعله دیگه من خودم اعتراف کردم زود پسرخاله میشم خخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
حححح خیلی آواتار جذابیه!! کلی هم انرژی مثبت میده!! حححح منم که اصلا نمیشناسمتون!
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
من شما رو خیلی میشناسم :دی... از روی سلام سلام سلام سلام کفتن هاتون در تخته :)))
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
شما همون هویزه هه هسدین خخخ
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
عکس آواتار من که خیلی خوشمله........
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
من به شخصه بیش تر جیمی هارو میشناسم چون خودم کاربر قدیمیم اما کسایی که تازه میان و اصلا نمیشناسم ..................:)خخخخخخخخخخخ هر نفریو سعی میکنم بیش تر با نام کاربری بشناسم چون اگه اواتارشو عوض کرد از روی نام کاربری تشخیص بدم ....................:)!!!:)بعـــــــــــــــــــــــــــله اینطوریاست ........خخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منو میشناسی؟
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
یس.......:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
آورین.....
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من شما رو بیشتر تو انجمن ها دیدم و کمتر تو تخته :) نمیشناسم
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
اصولا بخاطر اینکه کم میام هیچکسو نمیشناسم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
چه سوال سختي اغو ما كنكوريم ها مغزمون جز درس به چيز ديگه اي كشش نميده! ولي فك كنم بيشتر آواتار خخخ
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من علی اقا رو با اواتار میشناختم ... عوض که کردن تا یه مدت درگیر بودم که ایشون کی هستن!تا اینکه............!اره!
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
میدونم شما ورزشکار هستین .. کاراته :) همین
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
عه شما همون کاراته هه اید! بابا چرا عوض میکنید!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٥
٠
٠
چون جیم دیدار گذاشته باعث شده بچه ها بیشتر به هم اعتماد کنن.خوب این خوبه که آدم احساس کنه به افراد یک منطقه اعتماد داره:) نمیدونم کیا منو نمیشناسن ! آواتار که عوض میشه من با اسم کاربری بروبچ میشناسم:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منظورم این بود نمیدونم کیا منو میشناسن خخخ تازگیا سوتی هامم به کامنت دادنم سرایت کرده:|
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
چون مام نفهمیدیم چی گفت واسه همین هیچی زیر نظرت نگفتیم که خجالت زده نشی خخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من تو تخته میبینمت :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خخخخخ منکه اصلا نمیشناسمت...
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
دوستان جیمی رو به اسم می شناسم البته آواتار هم تا یه حدی.....فکر می کنم کلا بچه های جیم خیلی گلن . همین
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بلیا.....خیلی گلن...با این مورد کاملا موافقم......!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
مخصوصا من.......این همه شکیبایی و پاکی رو ببنین....دقت کنین میدونم سخته...
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من یکم میشناسمت .. میدونم گاهی تخته میای :)
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
:-)
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
بعله ، اینم خودمم که باید بیشتر باهاش آشنا شم :))
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
بچه ها کاربر جدید خخخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
راستش من بیشتر به اواتار میشناسم البته کسایی رو که مثلا دوسه بار بیشتر ندیدم مثلا پاییز جون.اواتارشو که عوض کرده بود بعد از نیم ساعت فهمیدم پاییزه :| ولی با اونایی که بیشتر هستم خب قاعدتا با اسم مثلا فاطمه بابایی پریسا سحر دختر خاص زهرا جون وصال و....ولی نمیدونم کیا منو میشناسن!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٢
من میشناسمت...ادمین آزار تر از تو ندیدم..:دی
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اواتارت قبلا همون(بو) تو شرکت هیولا ها نبود؟
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که میشناسمت :) البته با این آواتار آشنا تری :)
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخ-نه اواتارم قبلا یه دخمل صورتی بود:)
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منو که کسی نمیشناسه :دی منم کسیو نمی شناسم :دی ( نیوا جان منه نزن )!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
عه؟؟؟شما؟؟؟خیلی از دور آشنائینآ...نزدیک میآین آشناییتون کم میشه..خخخخ
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
:)همتا برو خانتان خخخخ
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من شما رو می شناسم ؟؟؟:دییییییی
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
به نظر منم آشنا میزنی ها.. فکر کنم تو پارک دیدمت :دی
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
پارک چیه ؟؟؟؟؟ کجااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟ خانم مزاحم نشین بیزحمت خخخخخ (آیکون عینک :دی )
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
همتا جان هول نشو .. من پسر ندارم خواستگار هم نیستم :دی
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
الان که نیگا می کنم می بینم آشنایی خخخ
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من چون تازگی حضورم تو تخته کمرنگ شده جدیدارو نمیشناسم...بقیه هم به جز سه چارنفر که خیلی واسم عزیزن مخصوصا نگار ویکی دیگه که اسمشو نمیشه گف در حد ی سلام و خدافظ میشناسم...دوستانی هم که تخته زیاد میان منو فک کنم بیشتر با نام گزارشگر بشناسن..خودمم بعضیارو با اسم کوچیک بعضیارو با نام کاربری بعضیاهم با اواتارشون میشناسم..همین دیگه
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من الان تو رو از رو آواتارت و گزارشگری شناختمت :)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
نمیشناسمت!! اصلا!! *؛)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من بیشتر کاربرا رو از روی عقایدی که ابراز میکنن تو سایت میشناسم! بعضیا مذهبی ، اصولگرا ، تندرو(یه چندتایی داریم) ، اصلاح طلب (که خیلی کم داریم ) ، حزب باد ( اینا زیادن )، سرخوش ، محافظه کار (اینام خیلی ان )و...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من جزو حزب باد هستم خداییش......خخ حزب درسته املایی یا نه؟ (آیکون سواد در حد دیگه سیاه)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٢٦
٢
٠
قشر محافظه کار به نظرم 90 درصد بچه ها رو تشکیل میده!!!!!!خخخخخ
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من شما رو بیشتر تو انجمن ها دیدم و کمتر میشناسم :)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من با بیشتر عقاید شما موافقم، اینو گفتم تا از قشر محافظه کار دربیام:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
همه منو با آواتار میشناسن!!!!اصن یک وضی! من بیشتر به آواتار (بعد انتظار دارم بقیه منو به اسم بشناسن) توجه میکنم و پریا کیانی رو با روحیه ی خلاق و سمیرا رو دوست داشتنی و نیوشا رو خوش سلیقه و دختر خاصـــ رو باحال و مونا رو مهربان هانیه رو منظم و عطیه رو خوش خواب میدونم.......البته اینا خانم ها بودن و گرنه آقایان را بسیار خوب میشناسیم حتی بدون آواتار........خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منم تورو خیلی خاکی میدونم! برعکس بقیه بچه های دندون فقط تا نوک بینیتو نمیبینی! از همینت خوشم میاد!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خانوم جعفرپور؟؟!!! درسته بنده بسیار خوش خواب هستم!!!!
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اخ قربونت برم رویا من تورو خیلی دوست دارم ..اولین کسی که تو سایت باهاش رفیق شدم رویاست :)) داستان اشناییمونم از امتیا ز 200 من شروع شد!
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
فکر کنم شما زیاد تخته نمیاین چون من نمیشناسم تون :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من؟؟من گاهی میام تخته ولی بیشتر تو انجمن هستم........آره دیگه عطیه خواهرم خوش خوابه شمام خوش خوابی دختر خاصـــــ ممنون من با همه یک رنگم بابا! سمیرا جون لبخند بیشتر بزن داریم عکس میگیرم پریا جون شما که خیلی خوبی اون امتیاز دویست رو خوب اومدی حالا میخام عکس بگیرم همه بگین :سیب..!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
فقط یه روز دعوتت میکنم به زیر تختم:/
samane_r
samane_r
٩٣/٠٦/٢٦
٠
١
منم كه تازه عضو شدم كسي رو نميشناسم :-( كسي هم منو نميشناسه خخخخ
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
شما چرا اواتار نداری؟:)فکر کنم اگه دلشته باشین بهتر شناخته بشی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من اسمتو دیده بودم توی تبریک به کاربر جدید.......
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
وقت واسه آشنایی زیاده.. خوشبختم :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
مو که تو رو مشناسوم:)
samane_r
samane_r
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
منم خوشبختم از آشناييتون :-) واقعا منو ميشناسي؟؟؟؟؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
داریم من میشناسمتون......
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٢٦
١
٠
من از زمان جشن جیم اومدم سایت، از اون موقع به بعد بیشتر کاربرا رو میشناسم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
خب بگین اسم من چیه اگه منو میشناسین :D
پریا
پریا
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اثقا میلاد خیلی پسر خوبیه..:)) مغازم داره :) دیگه دیگه همین:)
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که شما رو نمیشناسم :))
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من که شمارو نمیشناسم.... شما؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اسم یکی شنبلیلیت ، نمیدونم خودش فهمید یا نه ، خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
پریا خانم شما هم دبل میخواین نکنه؟ خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
منو نمیشناسین؟ نوچ نوچ نوچ خجالت نمیکشین که منو نمیشناسین؟ خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
اوووم فکر کنم فهمید خخخخخ خوب چرا نمیاین واسم نظر بزارین
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من به شخصه میشناسمتون....عرق شرم بر پیشانی ام نشسته.:))))))
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
تو ذهن من اسم اقا میلاد گره خورده به دبل چاکلت!!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
با چیزی که حس میکنم هست!خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
تکتم اواتار عوض کردی؟ اخهههههههههه چرااااااااااا
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
اینم خوشگله خو!
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
اره خوشگله ، شلوغ هم نیس، کجا بودی یه مدت نبودی:)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
:)))بودم ولی خسته بودم...D:
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
خسته نباشی قهرمان:دی
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
من توی سایت فقط خانوم جعفرپور و خواهرشون و برادرم رو میشناسم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
از بس که من طرفدار دارم نگاه کنین.......ههههههههه.....خخخ
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
من خواهرشم......
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٦/٢٦
٠
٠
هیچکسی رو اینجا نمیشناسم بقیه هم منو نمیشناسن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من میشناسمتون.........کم پیدا هستین ولی وقتی من اومدم تو سایت شوما کاربر فعال بودین.........
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منم میشناسمتون...اوایل که اومدم خیلی فعال بودین
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:از زمانی که آمدم اکثر دوستان را از روی نام کاربری میشناسم وتعدادی از دوستان را هم برای بحث وگفتگو درسایت بیشتر میشناسم مثل آقایان و خانمها:نادری،فروزان،صالح،حکاک شادمهر ،قلی زاده ،میلاد،حمید،گلپری،جانبرکف،سیدمحمد،افسانه بانو،مهسا،فاطمه خانوم،همتا،زهرا،منا،نیوا،روشناوند،سیدمهدی شهابی ،فائزه ودوستان دیگر.منو هم فکر کنم چندنفری که میشناسنداز روی آواتار است واکثرا نمیشناسند.متشکرم راستی قراربود یک شعر با اسامی دوستان جیمی بگم برای همین رفتم خصوصیات دوستان را ببینم که نشد وناقص موند.برای همین اسم اکثرا راکه نمی شناختم یادگرفتم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منم نمیشناسن دیگه........نه من شما رو از نام کاربریتون میشناسم ..اون آواتار قبلیه که درش زرد و سبز بود رو هنوز یادمه..دستتون درد نکنه جناب حسنی من و پریا دیگه کتاب شعرتون رو نمیخریم.....:)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منم فقط میدونم استادین شعرم میگین!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:خانم جعفر پور شما استادو سرور بنده هستید.نگفتم که نمیشناسمتون.متأسفانه اسم نبردم که اول هم با خودم گفتم که نباید اسم بنویسم دیدم باز بعضی میگن چرا چهاتا اسم نگفتی اگر بنویسم همه را نمیشود نوشت.بهرحال از شما وپریا خانوم عذرخواهم مطمئنا به شما ارادت دارم.کتاب شعر را نخریدید ابراد نداردفقط دلگیر نباشید سپاسگزارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:دوست گرامیh_looshi من کوچک بچه های جیمم و شما راهم میشناسم در شعرم اگر منتشر شدمتوجه میشوید.بخاطر همدلی وگرمی این جمع ماندگار شدم.خیلی ممنون
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
چه جالب... فکر نمی کردم منو بشناسین :) چون آواتارتون ساده هست تو ذهن میمونه و زیاد تغییر ندادین :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
شوخی بود جناب حسنی اما باید یادتون باشه حتما خانم جعفرپور رو... کتاب شعرتان را میخریم دلخور هم نیستیم.......
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام خانم جعفرپور:خوشحالم که دلخور نیستیدشما خیلی آقائید(خانم آقا منش) وبامرام حتما یادم میمونه.متشکرم
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
من که خیلی منتظرم شعرم، البته میشه واسه جشن تولد سایتم بفرستین این شعرو ، یک پروفایل گروهی میشه:)
ali_y
ali_y
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام . عرض تواضع و احترام و ادب خدمت استاد ارجمند .
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
:)))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:یک شعرکه فرستادم برای تولد سایت ولی شعر کاربران هنوز تمام نشده.آخه تعداد خیلی زیاد واطلاعات در موردشان کم است وقت میگیردمگه اینکه فقط اسم تنها را در شعر بیارم.ممنون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:علی آقا ونیز خانم همتا بسیار سپاسگزارم از لطف شما.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام: شعر اسامی کاربران را هم فرستادم که انتشار با روساست.دیگه ببخشیدهمه را در شعر نیاوردم.کم ما و کَرَم شما.ممنون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
واسه من هم قافیه پیدا کنین..... تعریف زیاد میفرمایید کوچک شما هستیم.......شما که نمیدانید 200نفر سینه به دست منتظر فرمان شما هستند.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام:خانم جعفر پور پس بیت شما را الان نقدا میگم بقیۀ اعضا باشد برای انتشار: زِ جعفرپور هم،اینرا بگویم // که او فرمانده،من سربازِ اویم // امیدوارم که بپسندید.ضمنا من کجا تعریف زیاد کردم؟من خودم دست به سینه جلویِ 200نفر آماده بگوشم.ممنون
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
سلام اقای حسنی برای منم شعر بگین خخخ بگین کاربر ناشناس خودم میفهممم خخخخ چون کسی زیاد منو نمیشناسه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
سلام خانم بهزادفر:چشم ، آواتار شما همه چیز رادربارۀ شما روشن میکندو عالی است:>>>> تو هستی نا شناسِ آشنایم /// همان الله ، بس باشد برایم /// تقدیم به شما.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
ممنون ممنون اقای حسنی خوش حال شدم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
سلام:خواهش میکنم قابل نداشت
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
بسیار سپاسگزارم استاد. بدون اغراق میگم. یکی از مهمترین نکات مثبت سایت برای من آشنایی با استاد متشخص و بزرگواری مثل شما هستش. از اینکه اسم من در ذهن شما هستش باعث افتخار بنده ست.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
واییییییییییییی عالی بود جناب حسنی شما استادید !!!!!!!!!!!!!!!!! واییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!ممنون !!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
سلام آقا صالح: من هنوز شرمندۀ جنابعالی هستم.لطف دارید و آقائید.ممنون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
سلام خانم جعفر پور:خیلی ممنون از تعریفتون.زنده باشید.
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
استاد من من منم شعر میخوام:)))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
سلام: چو گفتی مطلبی صاحب زمانی // الهی در پناهِ او بمانی // طنینِ انتظارت مطمئنا // بُوَدلازم دراین دورِ زمانی//
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
خیلی ممنون استاد^_^:)))
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
منو چی منو چه قدر میشناسین؟؟؟؟؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
سلام: منکه شمارا دراین حد میشناسم که نرم افزار را فوت آبید.واطلاعات دیگری ازشما موجود نیست الا اینکه مودبید.موفق باشید
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
ممنون نظر لطفتون هس
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
فکر نکنم کسی منو بشناسه چون کلا سربه زیرم!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٧
٠
٠
اصلا رو من حساب نکنین عطیه که میشناسمت........
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
اون فان بودنه ، مودب بودنه، مخترع بودنه ، شاعر بودنه....خیلی کم، هم اسم و هم آواتار... قدیمیارو بیشتر میشناسم (^_^) جای بعضی هام خیلی خالیه...
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٧
١
٠
من چون از اول بودم بیشتر بچه ها رو میشناسم و معمولن نظراتشونو میخونم!ولی از اونجایی که زیاد تخته نمیرم و بچه ساکتی هستم به جز قدیمیا فکر نکنم کسی زیاد منو بشناسه! :))
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
از روی اسم و اواتنار...بعضی ها رو هم از روی ویژگی های صوبت کردنشون!!!خیلیا رو میشناسم قدیمی ها رو هم که اره دیگه میشناسم همه رو:)))))))
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
من کلا کسی رو نمیشناسم :D فقط ب نظرات دقت میکنم....مهم نیس کی باشه...ینی حافظه یاری نمیکنه.خخخخخخخخخخخخخخخخ
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٩
٠
٠
من میشناسمتون.......
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٢٨
٠
٠
منکه همه رو به اواتار میشناسم جانه ما اواتاراتونو عوض نکنین خخخ من فقط اونایی که زیاد توی تخته اند خوب میشناسم ولی فک نمیکنم منو زیاد کسی بشناسه:)
مهسـآ
مهسـآ
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
من میشناسم
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
شما که بعله اولین نفری که من توی سایت دیدم شما بودید ممنون از شما;-)
jalal
jalal
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
کسی هست من رو بشناسه؟اصلا داریم؟داریم اصلا؟!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
سلام:شما بفرمائید کسی هست که من رو نشناسه!آقا جلال شما را که همه میشناسند.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
بله شماکه شکسته نفسی میفرمایید کیه که شمارو نشناسه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٣٠
٠
٠
سلام:ممنون ولی جمله را زبان شما گفتم آقا جلال.
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
من از روی عکس پروفایل اگه جالب و قشنگ باشه می شناسم
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
من از روی عکس پروفایل اگه جالب و قشنگ باشه می شناسم