خانه انجمن یک قرار عاشقانه !
٤٩٢
٢٦
علیرضا

یک قرار عاشقانه !

یک قرار عاشقانه !

در ایام پر برکت دهه‌ی کرامت و میلاد با سعادت ولی نعمت‌مان امام رضا (ع) هستیم. یک قرار بذار، قرار بذار که یک کار خوب رو شروع کنی یا یک کاری رو که امام رضا (ع) دورست ندارند، ترک کنی. اصلا یک عهد ببند و درعوضش از امام رضا (ع) بخواه برات دعا کنند، برای دوستانت دعا کنند، برای هموطن‌هات دعا کنند...از امام رئوف بخواه، حواست باشه همیشه بهترین رو بخوای...

لازم نیست حتما اینجا بگی فقط از ته دل قول بده.

+پیشنهاد ادمینچه ای: سه کلمه درباره عکس هم بگید :)

٩٣/٠٦/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
خیلی وقته که قرارمو گذاشتم!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
.................................قرار خوبیه..امیدوارم پایبند باشم:دیییییی
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٦
١
٠
قرار؟؟؟؟؟؟؟؟....کار ما علیرضا از قرار گذشته داداش.....خدا کنه ببخشه ما رو.......درمورد عکس هم.......گنبد یعنی عشق...
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
دوستان عکس و مطلب از مستر علیرضا هست و من فقط پیشنهاد دادم چون عکس خوبیه برای عکس هم سه کلمه از احساستون بگین:)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
باشه یه قولی میدم که نمیشه بگم . عکس هم خیلی قشنگه حرمو تو شب خیلی دوست دارم
گیسو
گیسو
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
امروز توی صحن جمهوری حرم اقای ظریف رو با لباس مخصوص خادمان حم دیدم. انگار ایشون هم داشتن قول و قرار هایی میذاشتن....من فقط دعا کردم که خدایا مملکتمونو برامون نگه دار
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
واقعا ؟:) خود اقاي ظريف بود ؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
بله...حتما.....کلمه که زیاده....حالا من.......برام دعا کن
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
قرارم رو گذاشتم:))......
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٧
١
٠
گنبد طلا خیلی بهم آرامش میده اصلا هربار می بینم دلم می لرزه....
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
امام / عشق / اشک ----- اولین کلماتی که به ذهنم رسید.
maede
maede
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
بیشترین خواسته ای که از امام رضا دارم اینه که کمک کنه رو قول هام بمونم.آخه همین شبای قدر بود که قرآن رو سرمون گذاشتیم و تو حرم قول و قرار گذاشتیم ولی......فانوس_روشن_امید :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
من قبلا قرارامو گذاشتم و خواسته هامو گفتم ولی فراموش کردم چی بود:// ولی هر وقت حرمو از دور میبینم یا اون تابلوهایی که مینویسند «حرم امام مهربانی ها فقط یک سلام» از دور سلام میکنم.....ولی خیلی کم میرم حرم چون مامان و بابام معمولا تنها میرن حرم، منم تنها.در مورد عکس هم زیبا و باشکوه ولی غریب
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
من باید برم حرم قرارامو بزارم خداکنه بتونم برم:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٧
١
٠
وقتی میرم حرم دم ورودی از همین زاویه بیشترین حرفامو با اقا میزنم ... مو عاشق او گنبد طلایم ... مو عاشق امامما رضایم ...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٧
١
٠
چند وقته نرفتم خیلی دلم براش تنگ شده ایشاا...به زودی میرم .... خودمون کوتاهی می کنیم نمیریم بعد میگیم اقا نمیطلبه هععععی تو ازمون راضی باش اقا
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/١٧
٢
٠
لایق وصل تو که من نیستم...اذن به یک لحظه نگاهم بده... رضا جان
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٧
٢
٠
عکس عالی بود........امروز حرم بودم واسه همه ی شما پاک دلان جیمی هم دعا کردم......نمیدونین چه لذتی داره بو کردن عطر حرمش......
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
دلتنگی...دلتنگی..دلتنگی.... :((
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٧
٢
٢
می بینی علیرضا اکثر ماها واسه مطالب مذهبی و ائمه ای مون حرفی نداریم ... خودمو میگم .. می بینی انجمنت چقد کامنتاش کمه ولی انجمن بالایی که واسه جنگولک بازیه همه مون حاضریم و حتی چند تا کامنت هم میذاریم ...بازم خودمو گفتم کسی ناراحت نشه
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/١٧
٣
٠
دشواری نداریم که :) اینجور قولا رو نمیشه گفت معمولا :)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
انجمن من جنگولک بازیه؟......................ارتباط با اماما دلیه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
قصد توهین به انجمن شمارو نداشتم فرزانه خانوم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
سلام ... روز عيد حرم مطهر بودم ولي اينقدر گرفتار خودم بودم كه هيچ نديدم و دست خالي برگشتم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
عليرضا جان اينقد گناه كردم كه.... ههععيييي خداكنه ببخشتمون