خانه انجمن آخرین بار کی خندیدی؟!
٧٥١
٥٣
ali007

آخرین بار کی خندیدی؟!

آخرین بار کی خندیدی؟!

سلاملکم؛یه سوال دارم،آخرین باری که شسما از ته دل خندیدین کی بود!؟و برای چه موضوعی اونقدر زیاد می خندیدین!؟

٩٣/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
اصولا من زیاااد میخندم...همین چن دقه پیش انجمن همسایه بودم(بچه ها سلام رسوندن)خیلی خندم گرفت از سوالای ترمکی ها!...ی نمونه دیگشم همسن چند روز پیش با جان برفک داشتیم ب خلیفه ک اسم یکی از استادامونه میخندیدیم...هنوز رویت نشده ای آقای خلیفه...!خدا کنه با تصورات ما جور در نیاد!!...دیگه یادم نمیاد ولی تو دانشگاه با جان برفک که همش بازار خنده اس!!!(البته دور از چشم آقایون)من یادم نمیاد...شاید خودش اومد گفت...فقط میدونم زیاد میخندم...حالا جانی بدتر از منه!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
خلیفه!!!خخخخ .....وای خدا شوشتر رو چی میگی؟ داروغه!!! اصن اسماشون ته خنده است ....
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
خخخخخخ...وااااااااااااای...نجاتتتتم بده....مُردممممممم...جانی دستتو بده جمعم کن...!اوس بزن بهادر با اوس موسی هم خییییییییلی سوژه ان!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
منو همش با جان بر کف اشتباه میگیرن!!!!!آخه من کجام شبیه ایشون هس؟؟هر روز میام تو پروفایل مینویسن جان بر کففففف چطوری؟ خسته شدم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خانم جعفر پووووووور .... خو اون از ارادت زیاد بچه ها به من می باشد .خخخخخ ..شما به بزرگیتون ببخشید.....*؛)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
خوب آخه کجای نام کاربری من به شما شبیه هست؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
اون ja اولش چون مشترکه به چشم میاد....عوضش کنم ؟ از تو به یک اشارت از من به سر دویدن.....*؛)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
والا!!!!!!!11خخخخخخ اونr اول چغندره به حساب!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
چند روز پیش با بچه های جیم رفته بودیم بیرون، یکی از بچه ها میخواست دارت پرت کنه بزنه به هدف مثلا، زد خورد به لامپ، اون لحظه همه مردیم از خنده خخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
من کلا میخندم بیشتر اوقات حتی وقتی ناراحت بود آخرین بار از ته دل همین چند روز پیش رفته بودیم طرقبه باغ یکی از دوستای پسرخالم خیلی خوش گذشت :)
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
اخرین باری ک از ته ته دل خندیدم شیشم شهریور بود که خونه ی پسر داییم بودیم
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
همی یه ساعت پیش به ماجرای خاستگاری دوستم کلی خندیدیم:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
ایشالا همیشه خندون باشین :))))))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
ممنون رویا جون:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
من که به ترک دیوار هم میخندم ....(خندیدم که میگم هاااا)....ولی آخرین بار که خیلی بد خندیدم به یه جک بود که تا یک هفته بعدش سرفه میکردم....تا دم خفهگی پیش رفتم....یادم بیاد میام میگم....*:)
سرباز ولایتم
سرباز ولایتم
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
منم شاهدم ب ترک دیوار میخنده...!بعضی وقتام سره کلاس نشستیم داریم حرفای اوسی رو میگوشیم ی دفعه میزنه زیر خنده....!بعد همه فک میکنن من چیزی گفتم یا پروندم اون میخنده...!!!!!میندازن تقصیر من ک نچ نچ سره کلاسه ها!!!!....میبینین تو رو خداااااا؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
همین الان یهویی!
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
کلا آدم شادیم بی خود به جرز دیوارم میخندم...
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
همین چن دیقه پیش داشتم ب شیرین کاریای غزال میخندیدم..بهش زبون درازی یاد دادم:دیییییییییی
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٧
١
١
همین الان که دارم خندوانه نگاه میکنم!
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
با گوشی اومدی جیم
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
همیشه با گوشی میام!
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
میگم ......:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
!!!! خندوانه رو دوست داری؟من که میبینم کلا سیستم اعصابم به هم میریزه و تلویزیون رو خاموش میکنم......یک بار مامانم با دیدن تیتراز هه هه هه قلبش تیر کشید گفت رویااااا خاموش کن!!!!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خیییلیییییییی باحاله خییییییییییلی!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
ایشششششششششششششش وای آخه کجاش جذابه؟؟؟مگه آدم دیوانس که الکی بخنده؟به نظر من اون تست خنده ای که میگیرن باید تست دیوانگی گذاشت ...والا!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
یکی از آرزوهای من حضور تو خندوانس! اون نیما هه خیلی باحاله!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٧
١
٠
هوممم...نامردا اینقد این روزا جوک مینویسن آدم نمیتونه نخنده
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
موافقم .........:)
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
به هرچیز الکی الکی میخندم ولی اگه بهترین جوک هم باشه خندم نمیگیره
maede
maede
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
من هروقت با دخترعمه ام باشم کلی شوخی میکنیم و میگیم و میخندیم،از ته دل :) آخرین بار همین چند دقیقه پیش به آخرین عکس فتوچاپ خندیدم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خنده هام تلخه هرچقدم که طیعی باشه چون بازیگر خوبی هستم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
خنده هام شکلاتی شدن! خالصِ خالص! تلخِ تلخ..!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
هر وقت خنده هاتون شکلات داغ شد منم خبر کنید!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
باوشه پس لطفا دم دس باشین!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
:))))))) آقا میگم منو تو این موقعیت قرار ندین!الان5ساعته دارم فکر میکنم!به فکر من باشین خو!!نمیگین یکی هست که...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
چند روز پیش واسه یه فیلمه از ته دل خندیدم یادم نیس فیلمه چی بود / ولی چند شب پیش که با بچه های جیم رفته بودیم جشن پارک ملت هم کم نخندیدم خخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
سلام ... چند دقيقه قبل كه يكي از بچه‌ها با سيني چايي از پله افتاد پايين كلي خنديديم . دليلش هم اين بود كه ديروز تعريف ميكرد فلاني خيلي بي احتياط است يك چايي نميتواند بياورد و امروز كه زمين خورد جز خنديدن كاري از ما بر نيامد
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
دیروز داداشم یه چیزی رو خیلی بامزه برامون تعریف می کرد خیلی خندیدم.....کلا زیاد می خندم
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
کلا میخندم ..................خخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
بعله از وجناتت معلومه.......خخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
دیروز لطیفه های گنجینه پیام رو که می خوندم یه دل سیر خندیدم
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
دارم موكت ميجوئم الان
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
ادامه بده...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خوب برنامه ای که دبل اس دعوت بودن..............وای اصلا از خنده ترکیدم!!!!!!جا های خنده دارش زیاده توضیح نمیشه داد.........ولی واقعا خنده دار بود....
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
رویا خانوم!!!!!! دبل اس!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
خوب!!!!چیه مگه؟؟؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
هیچی فقط گاهی از این همه شباهت تعجب میکنم!
سهره
سهره
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
من کلا زیاد و اونم از ته دل می خندم ... برای همین اصلا نمی تونم بگم آخرین باری که خندیدم کی بوده شاید همین چند دقیقه پیش!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
همين دم عصري خخخخ تقريبا زياد ميخندم ولي در ي چارچوب خاصي خيلي به هركي رو نميدم!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
اصولا همیشه در حال خندیدنم ...ولی از ته دلم دیشب با خواهرم :))