خانه انجمن چه طور خوب جوانی کنیم؟!
٥٢٥
٤٨
seyed_hosein

چه طور خوب جوانی کنیم؟!

چه طور خوب جوانی کنیم؟!

سیخی که ما هستیم وکبابی که دینمان،دوست داریم بنده خوب باشیم,دوست داریم که حرام رانباشیم.ولی دنیای سرگرمی دوربرمان همین است

به نظرتونچه کار کنیم هم دینمون ضربه نخوره،مم بهره از جوونی ببریم؟این دو با هم منافاتی دارند؟

٩٣/٠٦/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
هرکسی بره خودش معیارایی داره....جوونی ک نع واسه من نوجوونیم ک خیلی خوبه..شری گریام نع کسی رو آزار میده نع خودمو...خخخخخخخ
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خوب پس اون که شر گیری نیس که خیلیم خوبه...ادامه بده...خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
اتفاقا شری گریه..نگفتم هیچ ضرری برای اطرافیان نداره..منظورم اونه اونقدرام بد نیس ک بقیه عذاب بکشن..خخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
امممممم ...حرف واسه این بحث زیاده ...آدم باید در عین جوونی کردن و شیطنت و شیلنگ تخته انداختن ، سعی کنه پاک باشه و پاک بمونه....به نظر من هرگز باهم منافاتی ندارن البته اگه افراط و تفریط نکنیم ....به عبارتی از یه طرف بوم نیوفتیم!!! در یک کلام مثل "مـــــــــــــــن" باشین!!! خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خو شما یه معرفی نامه بده عزیزم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
نیازی به معرفی نامه نیس.... اکثرا منو میشناسن...خخخخ ...شوخی کردم هاااا به دل نگیرین....*:)
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
ما ها چی بخوریم به شما برسیم...شما چه میکنید...یه برنامه هم به ما بده...!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
از منشیم وقت قبلی بگیرین آقا....همین جوری که نمیشه برنامه بدم...خخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
فعلا تا چند سالی وقت پره...اگه صبر میکنین بذارمتون تو نوبت!؟!...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
ححححح.... ایول سرباز!!!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
ه چه چیزاااااااا
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
واقعا ها....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
تو هر شادی جنبه خیلی مهمه حتی تفریح سالمش، منم موافقم با اینکه ادم تفریحشو بکنه ولی حرمت بعضی چیزام نگه داره و به پاکی و نجابت و شخصیت خودش صدمه ای نزنه
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خیلی ممنون...دقیقا این صورت سوال بود...!!! ولی ایا برنامه خم واسه اجرا هست...بفرمایید...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٨
١
١
اقا ببخشید ولی من سوالو نفهمیدم!!!!!!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
آیا جوونی کردن و دین دار بودن ( خلاف نکردن ) باهم منافاتی دارن؟
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
دقیقا اشاره کردن...!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خیر !!!!سوال دیگه ای هم هست؟
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خب بفرمایید...!!!
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ...جانی سوالاتو از خودم بپرس
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
خخخخخ نه دیه نمیشه!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٤
١
به نظر من رفیقای صالح داشته باشیم... هم با تفریحاشون حال میکنی هم گناه نمی کنی ولی اگه رفیقای بد داشته باشی همیشه حرفشون شیطنت و ازینجور حرفا و کم کم رفتارت مث اونا میشه و شاید یه کم هم حال کنی ولی اگه وجدان داشته باشی همون حاله رو نمی کنی و عذاب وجدان می گیری و همراه با حال کردن گناه هم می کنی
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
شما با رفیق.اهل صالح چه تفریحی میکنید...همونو بگین ...ممنون...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٠
١
٠
شما اگه به رفیق خوب و اهل صالح ایمان داشته باشینا حتی یه بیرون رفتن و یه بستنی خوردن باهاش میشه واست یه تفریح ...به شرط اینکه باورشون داشته باشی به شرط اینکه به خوب شدن و پاک موندن ایمان داشته باشی به شرط اینکه اونا رو امل ندونی ....
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
دین و تفریح منظورتونه؟دین و جوانی یکم گنگه! چطور تفریحی مد نظرتونه؟ تفریح و جوانی می تونه رفتن به موزه و سینما باشه تا ورزش و ... این موارد نه تنها منافاتی با دین ندارند بلکه گاها سفارش هم شدن.
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
به نظرتون کل جوونی رو بریم سینما موزه و.... برنامتون واسه جوونیتون چیه...؟؟؟؟
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
جوونی دوره ی مهمیه توی زندگی ؛ سازنده ی روزگار پیری و کهولت منه.برنامه ام اینه که بارم رو برای سال های اتی عمرم ببندم . :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
پدربزرگ من که خیلی آدم با خدایی هس میگه آرزومه برگردم به جوانی و خدا را بیشتر عبادت کنم.........(با خدا یعنی این که تو بیداری واقعیت ها رو میبینه و تو خواب روحشو به همه جا میرسونه)
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خب همون دیگه...بارتون چه جوری می بندین...
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
راهی که برای زندگیم در نظر گرفتم رو تا اخر ادامه می دم ان شاءالله . درسم را می خوانم و ان هنری که بهش علاقه دارم رو هم دنبال می کنم.کتاب خواندن هم زیبا ترین تفریح منه.:)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
راستشو بخواین من خودم بعضیا جاها عقیده خودمو در نظر میگیرم الان هم جوونی دارم میکنم هم مطمئنم کارام خلاف دین نیست
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
دقیقا من منظور همونه ...چه میکنید...چه برنامه ای دارین که تفریح دارین و به دین ضربه نمیخوره...
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
کار،تلاش،ورزش،عبادت خدا.
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خیلی ممنون...ولی اینا کلیاته...
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
اگه جزئیات رو بخوای بگی که یک عمر هم بیشتر وقت میبره.
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
نومودونم!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
مودونستم نمودونی!!!!11خخخ
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
احسنتم... :-)
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
نه مودونم ولی نوموگوم!!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
١
من که کاملا صحیح استفاده میکنم هم الافم هم بیکارم هم داستان مینویسم هم عکس میگیرم و هم اظهار نظر میکنم!!!!!وای باورم نمیشه22شهریور دوباره باس برم دانشگاه!!!!!!!وای!!!!!!
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خیلیم عالی...مگه دانشگاه سجاد درس میخونین...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
مگه هرکی سجاد بخونه از 22وم باید بره دانشگاه؟؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
نه.
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
همینطوری...آآآآآآآآآآآآآآآآآآ....عا....ب همین سادگی...!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
به همین خوشمزگی.....پودر سرباز محو در فلق!!! خخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
من هميشه سعي كردم از لذت هالي زندگي لذت ببرم و مانعي پيش روي خودم قرار ندم البته يك اصول و عقايدي هم دارم ! در چارچوب دين و با ي دوست خوب و صالح گشتن دقيقا مث خودم باشه خخخ
PDrAM
PDrAM
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
بستگی داره منظور از جوانی کردن چی باشه.......هفته ای یکی یا دو بار رفتن به استخر و شنا.....ورزش صبحگاهی یا زدن والیبال یا تنیس با دوستان در نزدیک ترین محل ورزشی محله .....خوندن یک رمان پرتلاطم....یا یک شعر تازه......نگاه کردن یک فیلم تازه و یا طنز در جمع خانواده......و بسیاری از مورد های دیگر....نه کار ی حرام هست و نه ممنوع...مگر اینکه خودمان حرام را قاطی اش کنیم....!!!