خانه انجمن انتخاب یک فیلم انسانی از دیدگاه شما !
٥٨٥
٥١
لبخند انار

انتخاب یک فیلم انسانی از دیدگاه شما !

انتخاب یک فیلم انسانی از دیدگاه شما !

؟انسانی ترین فیلم ها و سریال هایی که در زندگی تون دیدید رو بگید ؟لطفأ عنصرهای انسانی که باعث شده اون  فیلم در ذهنتون موندگار بشه رو بگید

انتخاب من فیلم بچه های آسمان و طلا و مس  است با این که چندبار دیدم ولی همیشه به من احساس خوبی رو میده

سریال های ژاپنی هم مثل سالهای دوراز خانه (اوشین ) هم خیلی عالی هستند،من در این فیلم ها فداکاری ،مهربانی ،قدردانی ،....دیدم

٩٣/٠٦/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
tanin
tanin
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
من یکی دلشکسته است که چند بار دیدمش یکی هم سریال شوق پرواز /درباره ی الی همژیکی از بهترین فیلم هایی که دیدم+وضعیت سفید که عاشق فیلمش بودم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
برعکس من از وضعیت سفید اصلأ خوشم نمی یومد .دل شکسته هم جالب بود ولی خب این جور عشقا در زندگی واقعی خیلی خیلی نادر پیش می یاد کبوتر با کبوتر باز با باز شوق پرواز رو هم ندیدم .گفتم نکته انسانی اش را هم بگویید
tanin
tanin
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
وضعیت سفیدو به خاط این دوست داشتم چون خیلی خوب گذشته رو به تصویر کشیده بود و شوق پرواز هم چون شدیدا به زندگی شهدا علاقه دارم
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
اهل فیلم تلویزیونی نیستم ولی درکل فیلم دلشکسته که فوق العاه است و خداحافظ رفیق...یه مجموعه بزرگ از فیلمای دفاع مقدسی دارم که فوق العده است... صرفا به خاطر شجاعت و معنویتی که دارن....
tanin
tanin
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
لایک جانی خداحافظ رفیق فوق العاده بود
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
من کلا فلم نمیبینم....
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
حالا الان نمی بینید قبلأ حتمأ فیلم هایی رو دیدید انسانی ترین شون رو معرفی کنید
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
چند وقته که کلا فیلم نمی بینم...سریال که دیگه حرفش رو نزن......از قدیمیا...یوسف و مختار و پدر سالار و امام علی و ولایت عشق به نظرم خوب بودن بودند...
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
دی بریکرز. بنظرم خیلی جالب همه به سزای اعمالشون میرسیدن
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
من این فیلمو ندیدم در کل در خط فیلم های خارجی نیستم . ولی خب فیلم هایی که افراد به سزای کاراشون می رسن خیلی خوبه به شرطی که مثل کلید اسرار ترکی نباشه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
در مورد خوناشاماست. نه ترکی نیس
seyed_hosein
seyed_hosein
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
ندارها خیلی خو ب بود...رابین هودی بود...!!!
پریا
پریا
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
کلا فیلم ایرانی زیاد نمیبینم! ولی این 3 تا فیلم خیلی آموزنده بودن!آخر فیلم میتونی یه نتیجه خوب بگیری ! علی سنتوری ، جدایی نادر از سیمین ، هیس دختر ها فریاد نمیزنن !! از بین سریال ها هم ..سریال میوه ممنوعه ! شدید آموزنده بود !
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
امممممممممممم...چیزی ب عنوان "انسانی ترین"ب ذهنم نمیاد...حالا فکر میکنم ببینم میاد از آخر یا نع...!خخخ
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
یک ذره فکر کنین حتمأ به ذهنتون می یاد .
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
من عاشق مسافران بودم ! خخخ عالی بودا ! طنز خوبی بود لودگی توش نداش ! :) خخخ اصن یاد شهاب می افتم خندم میگیره خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
افرين لايكــــ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
زیر تیغو دوس داشتم (گذشت به جای انتقام) من یک مستاجرم (همدلی) فرار از زندان و هوش سیاه هم خیلی دوس داشتم اموزنده و جالب بودن
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
انتخاب جالبی بود .من هم (من یک مستأجرم ) رو خیلی دوست داشتم
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
فکر کنم shindler s list بود.
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
خارجی نمی بینم .حالا یک ذره داستانشو تعریف کنین فقط اسمشو نوشتین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
انسانی ترین؟؟؟..شاید همون طلا و مس...سریال هم...نمیدونم...زیاد اهل سریال نگاه کردن نیستم...
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
منم همون طلا و مس به خاطر گذشت و فدا کاری و هم چنین بوسیدن روی ماه:)و سریال هم نابرده رنج
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
بوسیدن روی ماه کامل ندیدم ولی داستانشو مامانم برام تعریف کرد جالب بود .نابرده رنج رو هم اصلأ ندیدم .ممنونم
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
انسانی ترین...کاش این واژه رو روشن تر کنید.من فیلم باغبان (هندی) رو خیلی دوست دارم ااما نمی دونم با واژه ی انسانی ترین شما جور در میاد یا نه!
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
هر فیلمی که وقتی نگاه می کنین احساس خوبی دارین و شخصیت های فیلمو تحسین می کنید .باغبان همون فیلمی نیس که بچه ها باید از پدرو مادرشون نگهداری کنند .
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
هوم باغبانم خيلي خوب بود :)))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
انساني ترين ؟؟؟ نمدونم.. ولي من دزد و پليس و مسافران دوست ميداشتم :))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
امممم انساني ترين.. شايد يوسف پيامبر ....
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
بله یوسف پیامبرهم خیلی خوب بود .ممنونم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
کسی در ایام نوروز 93 سریال ژاپنی شام رو ندیده این سریال خیلی جالب بود و وجدان کاری و تعهد به کار جز عنصر های اصلی اش بود .
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
طلا و مس و در چشم باد :)
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
عارهههه ! در چشم باد ! پارسا پیروز فر :)))
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
:)
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
منظورتون از انسانی چیه؟؟؟من نمیفهمم...همه فیلما ی حرفی واسه گفتن دارن...اگه منظورتون حرفشونه...
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
بالاتر توضیح دادم . منظورم فیلمهایی که دارای مضامینی مثل گذشت ،فداکاری ،مهربانی ،کمک به همنوع ،یتیم نوازی ........... هستند البته همه فیلم ها تا حدودی جنبه انسانی دارن ولی اونایی که بیشتر از همه این موضوعات رو دارن معرفی کنید .
banu_n
banu_n
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
فيلم سينمايي "چك " چون همين امشب ديدم ميتونم درموردش حرفي داشته باشم . تو اين فيلم گذشت , اعتماد , مهمان نوازي و .... ديدم .فيلم خوبي بود
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٥
٠
١
فیلم رویای خیس ...اشک در میاورد اصن ..
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
من......نه هیچ فیلمی رو شخصیت من تاثیر نداره.........کوچک بودیم کارتون ها بد جور تاثیر داشت حالا نه...........البته اگه الان یک کارتون خوب بدین نگاه کنم تاثیر میزاره روم......!!!!!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
عاقا مو چیکار کنم ای فیلمای کره ای خیلی روم تاثیر گذارن مث جومونگ!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
منم فيلم كره اي ميبينم :) دوست دارم:))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
کار خوبی میکنی بقیه شون رو هم ببین........وای اصلا یکی حرف کره یا آلمان میزنه قند تو دلم آب میشه فکر کنم معتاد شدم!!!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
بنظرم فیلم انسانی نیس:|||خخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
چه نظر تخریب کننده ای!!!!!!داغون شدم!!!!!اون خخخخ تون یکم مسئله رو مشکل میکنه برام!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
سلام ... فيلمهايي كه دوست دارم نقش اصلي را حيوانات بازي ميكنند.
میم
میم
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
نقش ژولیت تو فیلم کتاب قانون .... فیلم وزنه های بی وزن هم عالیه ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/٠٧/٢٦
٠
٠
درباره الی از ایرانی ها / حرفه ای با بازی ژان رنو از خارجی ها البته که بیشمار فیلم تاثیر گذار دیگه میشه نام برد مانند اغلب فیلمهای فرهادی، میر کریمی و خانم بنی اعتماد. و از خارجی ها اغلب فیلمهای کیشلوفسکی، پولانسکی و میشاییل هانکه.