خانه انجمن از زمان چه طور استفاده می کنی؟
٥٦٥
٦٥
سلیمان حسنی

از زمان چه طور استفاده می کنی؟

از زمان چه طور استفاده می کنی؟

امروزدر روزنامه خلاصه ی  زندگی نامه علامه مجلسی را خواندم،وقتی دیدم چگونه زندگی خود را وقف مردم و دین نموده است.خیلی از خودم شرمنده شدم که چرا به راحتیزمان را هدر می دهم و کار مفیدی که ماندگار باشد انجام نمی دهم!فقط ایامی که تدریس یا تحصیل کرده ام شاید مفید باشد.شما زندگی خود را چگونه می گذرانید؟به این فکر کرده اید؟زمان هدر رفته دارید؟

٩٣/٠٦/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
اگه اومدن به جیم اتلافه وقته ،زیاااااااااااااااااااااااااااااااااد ازین وقتا تلف کردم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:نوع نگاه به فعالیت مهم است گاهی در همین جیم هم کاری میکنید که ارزشش از خیلی کارهای دیگر بیشتر است.ممنون
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
نمیدونم اومدن به تخته گفتن شعرای گهر بار!!!!!!!! خوبه یا نه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
ما زندگیمونو نگذروندیم!!گذشت...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
و چه تکراری هم گذشت...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام دوست گرامی:میگذردولی میشوددرهمان گذارکاری کرد کارستان.متشکرم که آمدید.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
بله آقای حسنی. اما غافلیم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:انشاءا... که غفلتهامون کم بشه.متشکرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
ان شاء الله :)
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
متاسفانه من زمان هدر رفته زیاد دارم
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
کی نداره؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:بقول امین همه دارند ولی امیدوارم که بهترین استفاده رااز عمربفرمائید.سپاسگزارم
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
من کلا هدر رفتم...خخخخخخخخخخ...صب تا ساعت 9 خوابم...بیدار میشم...صبونه میخورم...میرم تو اتاقم...نتو روشن میکنم پاش خشک میشم...خخخخخخخ...نخند عاقا نخند...مجبورم میفهمی مجبور...تو الان ب حال من باید گریه کنی...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سلام:درهمان نت هم میتونی غوغا کنی.متشکرم
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اوره البته ب سایتم میرسم:)))))))
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سلام ،من تازگی ها وقت های استراحتم رو زیاد هدر میدم.......قبلا شعری ،کتابی چیزی می خوندم...الانه تا تایمش میرسه میام جیم.....البته تنوع تو وقت استراحت هام هم لازمه......
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سلام: استراحت خوب وبا کیفیت بازدهی کارها را بالا میبرداستراحت که هدر رفتن نیست.انشاءا... که عمری پربار داشته باشید.متشکرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
من الان چهار روزه که فقط سی صفحه از یه کتابو خوندم. قبلا اینجوری نبودم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:هرچه کمتر بخونید حوصله هم کمتر میشه وبه قولی عادت میشه.ممنون
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
منم وقتم رو زیاد تلف میکنه..صبح تا ظهر که حوزه...بعدشم که باید کتاب مطالعه کنم میام جیم...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:انشاءا... که تمام زمانتون پربار باشد.متشکرم از حضورتون
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
من از صب کار میکنم شب یک ساعت استراحت میکنم بعدش شام میخورم میخوابم.صب بلند میشم بازم همین برنامست.بازم تو زندگی کم میارم وبه این فکر میکنم چقد بابا مرد بوده.روزی هزار بار بابامو ستایش میکنم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:بله متأسفانه مشکلات زیاد است.امیدوارم که سایۀ پدربزرگوارتان مستدام باشد.سپاسگزارم
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
خعیلی متشکرم.پدرم فوت کردن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:خداوند متعال ایشان را غرق در رحمت واسعۀ خودش گرداند.سلامت و موفق باشید.
تو چی فکر میکنی؟
تو چی فکر میکنی؟
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام وقت تلف شده زیاد دارم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:امیدوارم که زندگی پرباری داشته باشید.ممنون از حضورشما
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
ممنون از شما...دمتون گرم
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
منم از وقتی کنکورم دادم خیلی زمانمو به بطالت می گذرونم....خیلی بده
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
آره خیلی بده...واقا کارتون زشته...نوچ نوچ نوچ نوچ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:استراحت هم لازمه.زندگی عالی واوقات خوشی برایتان آرزو میکنم.متشکرم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
یکی دو ماهه خیلی درست استفاده نمیکنم ولی قبل از اون چرا!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:شناختن اینکه زمان را درست استفاده کردیم یا نه هم مهمه که الحمدلله شما هم درک کرده اید.سپاسگزارم از حضور جنابعالی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
مثلا چیکار می کردی که به بطالت نمیگذشت؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
خب چون بحث کنکور بود نمیذاشتم وقتم الکی هدر شه تقریبا کارام رو برنامه بود و ساعت خاصی انجام میشد هرچقد خوابم بیشتر میشد از اون طرف به ساعتای مطالعه ام اضافه میشد خصوصا عید خیلی خوب بود بحث زمان بندی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
آره بحث کنکور که کلا خودش دنیاییه! به نشر من آدم هرچی سرش شلوغ تر باشه بیشتر به کاراش میرسه. خودم مصداق این موردم! الان که تابستونه هیچکار نکردم. قصد داشتم خیلی کارا بکنم اما نکردم. شاید یه جورایی به خاطر درسای سنگین دانشگاست که تابستون که میشه آدم فقط می خواد بشینه به درو دیوار نگاه کنه و هیچکار نکنه! ولی این موضوع زیاد جالب و به نفع آدم نیست ....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
عاره موافقم
amin20
amin20
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
فعلا که روزی 13 ساعت کلاس میرم !! ولی سعی میکنم کار بیهوده و وقت تلف کن نکنم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام:ماشاءا... شما که دارید خوب استفاده میکنید.ممنون از حضورتون موفق باشید
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
من تا تابستونه کنکور، هیچ تابستونی رو حتی یک ساعت هم کلاس درسی نرفتم. اینقدر از الان به خودتون سخت نگیرین به خاطر خودتون میگم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام :هاچ محترم درست میفرمائید.فشار زیاد هم خوب نیست.استراحت هم لازمه ولی بعضی خیلی استراحت میکنندو از اونطرف بام می افتند.متشکرم
amin20
amin20
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
کلاس ها درسته همش درسیه ولی اگه از دید تفریح نگاه کنید خیلیم خوبه چون من کلا کلاس میرم شاد میشم !!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سلام ... وقت آزادي ندارم كه تلف نمايم. يك روز در هفته را هم تلاش ميكنم خدمت به خلق نمايم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سلام: الحمدلله این خیلی عالی است وعالی تر خدمت به بندگان خداست.سپاسگزارم از حضرتعالی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خیلی خوب نمی گذرونم ...زیاد راضی نیستم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام: آرزو میکنم که وقتتان طلا وتنتان سالم وزندگی شیرینی داشته باشید.خیلی ممنون
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
ممنون .اقا ما خیلی خدمتتون ارادت داریم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:قربان شما.ما بیشتر عزیز.سپاسگزارم
maede
maede
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
وقتایی که میرم دانشگاه و درس میخونم احساس خوبی دارم ولی الان که اواخر تعطیلات تابستونه احساس میکنم باید یه جور دیگه میگذشت و مفیدتر!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:دقیقا.منهم وقتی کاری انجام نمیدم احساس نوعی بطالت میکنم.متشکرم از حضورشما.
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام والا 24 ساعته نتم اکثرشم الکی وقت میگذرونم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:بستگی به کارتون دارد.باید دید چه برنامه ای برای آینده دارید.انشاءا... که موفق وسلامت باشید.متشکرم
misha
misha
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
من كه تمام تابستونم رو تلف كردم فقط زماني كه داداشم هست و مجبورم ميكنه يك كار مفيد انجام بدم عاليه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:باز خوبه اخوی محترم هستند.سلام خدمت ایشان برسانید.عمرتان دراز وتنتان سالم باشد.ممنون
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
واسه هر روزم برنامه زیاااد میریزم...ولی...افسوس نمیدونم چرا نمیرسم...بعضی وقتا کم کاریه...بعضی وقتام وااااقعا نمیرسم...مثلا همینکه هر تابستون کل قرآن رو بخونم شده واسم آرزو!!!...(البته تثبیتش)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:خودم که بعضی وقتها میگم ازفردا،نمیدانم که چرا این فردا نمیرسد.این را متوجه شدم برای کاری که تصمیم میگرم باید همان زمان انجام بدم وگرنه گرفتار فردا میشم.متشکرم از حضورشما.
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
وقت من در دوران تعطیلات بیهوده می گذره معمولا؛اما به محضی که فصل تحصیل شروع می شه تبدیل به یک ادم دیگه می شم و فقط کارهای مفید می کنم .در واقع واسه هر ساعتم برنامه دارم. تابستون اما وقتم تلف می شه.باز تابستون های قبل دید و بازدید فامیلی و ... بود .این تابستون که پای اعتیاد به اینترنت رفت.هعییی!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
سلام:امیدوارم که تمام اوقات شما پربار باشد.متشکرم
faride
faride
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
من که احساس میکنم بیشتر اوقاتم به بطالت گذشته!زمانایی که خیلی کارا میتونستم انجام بدم راحت از دست دادم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
سلام:از هر زمان که شروع کنید خوبه.تصمیم وعمل باهم خوبه.انشاءا... که موفق وسلامت باشید.متشکرم از حضورتون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
من که کلا نمیدونم وقت چیه.........اصلا نمیتونم درست حسابی عمل کنم هی وقت کم میارم........
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
سلام:اگروقت کم میاریدکه حتمادارید درست استفاده میکنید.ممنون
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
نه منظورم کم آوردن یک چیز دیگس......منظورم اینه که هم وقت کم میاد و هم خودم خسته میشم ول میکنم میرم بیکار میشم......:))))
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
نمیدونم... زمان که زیاد تلف کردیم.. ولی خوب یه چیزی هم که هست اینه که چیکار کنیم؟؟ دائم هم که نمیشه توی کار تقویت دین و ایمون باشی!!همیشه که نمیتونی ورزش کنی یا کلاسای هنری بری یا درس بخونی! اصلا خدا هم اینو نگفته! اما چیکار کنیم... وقتی همه تا سن 25-26 سالگی (تازه خوبشو گفتم) دستمون تو جیب بابامونه! چاره ای نمیمونه که وقتای بیکاریتو با وب گردی و خواب پر کنی! یه بار استاد تفسیر قرآنمون گفت نصف عمر و جوونیمون به خوابیدن میگذره! گفتم : اقلا خواب بهتر ازینه که بیدار باشی و از بیکاری هزار جور فکر ناجور بیاد سراغت و بری سمت گناه! به نظرم تو 70 درصد بیکاری ما جامعه مقصره! که در قبال گذروندن بهترین دوران زندگی انسان(جوانی) توی دانشگاهها این همه مدرک میده و مهارتی یاد نمیده و همه مدرک بدست علاف شبکه های مجازی میشیم!! :(
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
سلام:نگفتم که همۀ وقت را به عبادت بگذرانید.استفاده صحیح منظورمه.استراحت،تفریح،مطالعه،تحقیق،عبادتو....هرکدام سر موقع خودش.ممنون