خانه انجمن ظاهر روی رفتار موثره؟
٦٥٧
٦٥
sjalal

ظاهر روی رفتار موثره؟

ظاهر روی رفتار موثره؟

آیا ظاهر افراد در نوع رفتار شما موثر است ؟توضیح دهید!

٩٣/٠٦/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
بله بسیار تاثیر داره...
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
سوالتون ابهام داره! منظورتون ظاهر افراد در زفتار من با اونا يا ظاهر افراد با رفتارشون موثره? كدوم?
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١١
١
٠
فکر کنم منظورشون اولیه. یعنی ظاهر طرفه مقابلت باعث میشه تو باهاش فلان جور رفتار کنی یا نه
kafshdozak
kafshdozak
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اره خب موثره...هر روز یک مدل پوشیدن یا برند پوشیدن مهم نیست...مهم تمیز بودنه ....
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اره تاثیر داره ولی به اندازش......:-)
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
بله خیلی منظورم این نیست که چهره ی طرف چطور باشه منظورم نوع تیپی که میزنه چوت شخصیتشو نشون میده
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
*چون
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١١
١
٠
شاید باورت نشه اما تیپ همیشه شخصیتو نشون نمیده
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
بیشتر موقع ها نشون میده ولی من خودم زود قضاوت نمیکنم:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
منم تلاش می کنم زود قضاوت نکنم. :) . اما به خاطر ظاهربینی مشکلات زیادی پیش میاد و این اصلا خوب نیست. اصلا به نظرم ظاهربینی یه جورایی خوردن حقه طرفه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
متاسفانه بله!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
چرا متاسفانه؟ درحالی که انسان ها منطق دارن
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
چون شاید برداشت ما از ظاهر کسیواقعا اون چیزی نباشه که اون فرد هست!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١١
١
٢
به هیچ وجه ! باید ببینی چقدر فکرش بازه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١١
١
٠
شعار نیست؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١٢
٠
١
اصلن
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
بچه ها مثبته از دستم در رفت دادم میخواستم منفی بدم موس لعنتی لرزید رو مثبته کلیک خورد ...از همتون عذر میخوام .
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
از قدیم الایام گفتن از کوزه همان برون تراود که در اوست...نمیشه مطلق به قضیه نگاه کرد...اما به نظر من بی شک تفکرات و روحیات و اعتقادات و اخلاقیات روی ظاهری که فرد برای خودش انتخاب کرده تاثیر میذاره...اما اگه بخوایم از این نظر نگاه کنیم که آیا باید روی رفتار ما هم با اون شخص تاثیرگذار باشه...فکر نمیکنم این کار درست باشه...این خودش نوعی قضاوت محسوب میشه و به نظرم اصلا درست نیست...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
ولی سحر یادمه که تو یه بحثی که اینجا بود خیلیا معتقد بودن ضرب المثل ها برای همه ی شرایط صدق نمی کنه
میم
میم
٩٣/٠٦/١١
١
٠
بله
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ظاهر خیلی وقتا غلط اندازه ولی بله!
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خیر چرا که ضایع کردن حق گناهی بسیار بزرگ است
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
آیه 7 سوره روم یَعْلَمُونَ ظَاهِراً مِّن الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَهُمْ عَنِ الْآخِرَةِ هُمْ غَافِلُونَ (مردم) فقط ظاهری از زندگی دنیا را می‌شناسند، و آنان از آخرت غافلند. * کوته‌بینی، سطحی‌نگری و توجّه نکردن به ماورای مادّیات، نوعی جهل است. «لکن اکثر الناس لا یعلمون یعلمون ظاهراً...» * انسان باید ژرف‌نگر و عمیق باشد، نه ظاهربین و غافل. «یعلمون ظاهراً... و هم عن الآخرة هم غافلون»
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اما اگر ظاهر فرد خیلی خراب باشد و زننده باشد بله
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
آرههههههههههههههه !ولی اینجوری نیست که اگر کسی ظاهرش بد باشه دیگه اصلا نگاش نکنم! بستگی دارهههههههههههه !!!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
نه
mis_jeyran
mis_jeyran
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
تاحدودی!
تو چی فکر میکنی؟
تو چی فکر میکنی؟
٩٣/٠٦/١١
١
١
نه من خودم اصلا لباس آدما واسم مهم نیس حتی اگه طرف پایین ترین سطح جامعه باشه با احترام باهاش برخورد میکنم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
عاره ولی ظاهر من واقعن به شدت غلط اندازه از هر لحاظی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خاستگار طفلی رو پروندین خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اصن حقش بود!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
شما میدونین منم میدونم ک اوضاع قدیم با الان خیلی فرق میکرده...طرف ب اندازه فرهنگش تیپشو میساخته برا همین این کوزه هروقت گفتن ولی خو الان طرف دکترا داره ولی منبع درامد نداره نمیتونه تیپ عرف جامعرو داشته باشه یا همون باکلاس خودمون باشه...ولی بارها دیدیم ک طرف چوپون بوده اومده شهر گوسفنداشو فروخته رندگی آنچنانی و همه هم مهندس صداش میکنن...دوستانی هم ک میگن ن من ب ظاهر توجه میکنم...ببخشیدا ولی واقا دارن شعار میدن چون بلخره یک اشتباه ک ناشده مرتکب نشه یک انسان معمولی و گول نخوره....آره آدم یک معتاد ببینه میفهمه .ولی هم شما چن بار ب یک آدم مثلا گدا پول دادین و گول خوردبن؟؟؟
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
به نظر من گدا تا گدا داریم ادم به قول معروف با فرهنگ تا با فرهنگ داریم همشون هم در ظاهر مشخصن
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
قبول ندارم حرفتونو:)))تفاوت رو نمیشه درک کرد
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
با فرهنگ داریم تا با فرهنگ یعنی چی؟
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
گدا که میبینم در دل نمیگویم راست میگوید یا دروغ ؟ کمکش کنم یا نکنم ؟ آدم خوبی است یا نه ؟ چشمانم را میبندم و کمکش میکنم تا وقتی رفتم گدایی پیش خدا نگوید که . . .
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
هاچ منظورم اینه که کسی که تظاهر به با فرهنگ بودن میکنه با کسی که با فرهنگه تفاوت های زیادی داره
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
بله 100%
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
ظاهر انسان بي ربط با باطنش نيست و مهم است......منظورم مد و خوش لباس بودن نيست....منظورم رفتار ظاهري و نوع صحبت و ميزان پاكيزگي طرفه....
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٣
١
٠
بسیار درست میگی
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
ممنون از تایید شما داداشی......
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
تمیزی و آراستگی مهمه برام و تاثیر داره تا حدی...
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٦/١٢
٢
١
در رفتارم تاثیری نداره ...یعنی سعی می کنم با احترام صحبت کنم با همه ! چون در مرحله ی اول اون فرد یه آدمه اما نوع ارتباط قطعا فرق خواهد داشت با هرکسی
amin20
amin20
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
نه نداره !!!
amin20
amin20
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
چون ممکنه اون کسی که الان تیپ یا ظاهر خوبی نداره از یک کار سخت اومده و الان به همون علته یا هزار دلیل دیگه اتفاقا کسایی که خیلی خودشون رو ژیگول میکنن خیلی بدتر برخورد میکنم چون آدم باید آراسته باشه نه ....
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
بله.
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
بیشتر رفتار طرف رو رفتار من تاثیر میذاره
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
ظاهر افراد در نگاه اول میتونه موثر باشه اما در کل نمیتونه مبنای درستی باشه. ضمن اینکه افراد عاقل سعی میکنند علاوه بر شخصیت مناسب ظاهر مناسب نیز داشته باشند.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
نه...ظاهر که دست خوده آدم نیست...ولی اخلاق و رفتار رو آدم میسازه...واسه همین سعی میکنم از روی ظاهر کسیو قضاوت نکنم..:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
سلام ... چهره ، لباس ، تيپ ، گفتار ، لبخند، اخم، نگاه، احساسات، وضعيت جسمي ، وضعيت روحي و جنسيت مواردي است كه هنگام انتخاب دوست مد نظر دارم. و متناسب با اين موارد آراد ، تند، بي پروا پاسخ ميدهم و يا ميپرسم.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
اینجور توجه عمیق و همه جانبه به شخص مقابل، توجه خیلی زیادی رو می طلبه. قدرت فوق العاده ای دارین :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اره موثره ... نمیدونم پطوری توضیح بدم الیته شاید حسش نیست فک می کنم نمیدونم خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اینارو تو تاریکی تایپ کردم اینجوری شده خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٢
٤
٠
تو روشناییم می بود فرقی نداشت (خخخ) :دی
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
خب تو روشنایی تایپ میکردی....
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٦/١٢
٢
٠
بله تاثیر داره اگر نداشت که پیامبر اکرم (ص) قبل از خروج از خانه به اینه نگاه نمی کردند که ریش و صورتشان را مرتب کنند.چهره اولین عنصری است که در ارتباط با دیگران می بینیم و اما این ظاهر تاریخ انقضا داره از یه جایی به بعد اخلاقه که اهمیت پیدا می کنه.
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
تو رفتار ما یا تو رفتار خود طرف؟!!!...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
تو رفتار شما. ظاهر طرف رو که می بینی آیا باعث تغییر رفتارت با اون میشه؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
من قبلنا میگم صد درصد...ولی حالا میگم 40 درصد...چون ادما کلا غیذ قابل کشفن....اثلا نمیشه قضاوت کرد از روی ظاهر
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٧
٠
٠
یک دو سه امتحان میکنیم.......
translator
translator
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
اره خب قطعا تاثیر داره. اما با شناختن شخصیت اون فرد یا یکم صحبت کردن باهش باز بیشتر میشه درمورد رفتارمون تصمیم بگیریم