خانه انجمن سوتی بده ها به صف!
١٢٩١
١٩٥
Z_M

سوتی بده ها به صف!

سوتی بده ها به صف!

مطمئنا همه ی شما یه جایی تو یک موقعیتی سوتی دادین اما بد ترین سوتی ای که تا حالا دادین کی و کجا  بوده  زود اعتراف کنید

٩٣/٠٦/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
اصن یادم نمیاد که سوتی داده باشم :D
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
بهت تبریک میگم :)
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
١
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ o_0
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
ههههههههههههه.....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
اين انجمن فافاطمه بابايي رو ميخواند و تمام :دي
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
موافقم!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
پس همه باهم صداش کنیم............... فاطمه بابایییییییییییییییییییییییییییییی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
خخخخخ دقیقااااااا
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
سوتی زیاد دادم...یادم نمیاد
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
یکی رو به نمایندگی بقیه انتخاب کنید
Cold
Cold
٩٣/٠٦/١٠
٢
٠
زنـدگـی سـه سـوتـه...ولـی جـای سـوتـی نـیـسـت :)
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخ:)
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
چه جمله با حالی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٠
٦
٢
ینی الان میگین سوت بزنم؟؟؟؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١٠
٣
٢٧
نمکدون
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٠
٢٤
٥
نمک که اسم شماست!!!!!من هیچ وقت خودمو قاطی شما نمیکنم!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١٠
٣
٢٥
کسیم واست دعوت نامه نفرستاده
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٠
٢٣
٣
دعوا دارین آیا؟؟؟
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/١١
١٢
٠
:///
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
٣
٠
دعـــــــــــــــــــــــوا اووووووو زشــــــــته :)
Cold
Cold
٩٣/٠٦/١١
١
١
اینجا رو باش =))
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
١
١
:)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
چه بی اعصاب!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٢
اخ جون دعوااااااااااااااا خخخخخ بابا بی خیال اقا محسن شما می خوای سوت بزن مشکل نداره
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اخ جون دعوااااااااااااااا خخخخخ بابا بی خیال اقا محسن شما می خوای سوت بزن مشکل نداره
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١١
٩
٠
والا ما که حرفی نزدیم!!!!!چه جنجالی شد این کامنت!!!!خخخخ...شمام بی خودی شورش نکنین دیگه!
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٢
٠
شورش...!!!! کی قراره شورش کنیم...کجا.؟!...سلاح ها کی میرسه.....اصلا موضوع دعوا چیه....!!! خخخخخخخخخ
fahime72
fahime72
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
:||||||||||||
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١٠
٠
٥
اشتباهی به جای اداره ی کـــار رفتم اداره ی اسنــــاد خیلی شیک سوالمو پرسیدم و مشکلمو مطرح کردم خانومه گف اشتباه اومدی :D
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
:|
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
١١
٠
خیلی بده اینطور ضایع شدن
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خیلی اینجور مواقع سخته
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١١
٠
١٧
آره ضایعست اما نه به اندازه ی 4روزه بودن تو!
Paeez
Paeez
٩٣/٠٦/١١
٧
١
fahime72
fahime72
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
چی شده ایا؟؟:|
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
یه بار در دوران نمایندگی....مجلس نه کلاس.....به بچه ها که اطلاع رسانی می کردم (تو گروه 15 نفره) یه نفری بود که هرچی اس می دادیم اصلا جوابی نمیرسید ازش ....ما هم هرچی سوال می کردیم واسه تنظیم برنامه ی کلاس....خبری نمی اوومد...واسه امتحان میانترم....جوابی نمی اومد....بالاخره بعد 2 ماه ما رو یک گوشه خف کرد وگفت آقای دکتر چرا به همه اطلاع رسانی می کنید به جز ما....هیچ چیز هم هماهنگ نمی کنین..شاکی بود حسابی......با کمال خونسردی با لبخندی ملیح گفتم چن لحظه صبر کنید...یک نگاه کردم.....معلوم شد دو شماره ی آخر تلفن شون رو بر عکس سیو کردم........فقط واسم سواله اون بند خدا که اس ها میرسید دستش یکبار نگفت به ما شما کی هستید...!!؟؟ احتمالا اس های ما موجب شادی و او قات فراقتشان را فراهم می نموده است.....خدا را شکر که موجب شادی مردم شدیم.....خخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
١
٠
شاید اون شماره وجود خارجی نداشته!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
١
٠
خوبه یارو جواب نمیداده ،یکی از دوستام یه مدت به شماره اشتباه اس میداده طرفم در کمال خونسردی جوابشو میداده!
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
نه بابا...می رسید دستش....تایدیه اش می اومد....خب جواب میداد بهتر بود....لااقل می فهمیدم که اون بند خدا نبوده....چون پیام ها در مورد مسائل کلاسی بود......بقیه فک کرده بودن بی توجهی می کنم و یا اینکه مشکلی دارم با بنده خدا....خخخخخخخخخخ........بخیر گذشت. :))
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اقا ب منم یه بار یه بنده خدایی اشتباهی اس داده بود امتحان زبان از کجا تا کجاست منم جواب دادم از درس یک تا ده این بنده خدا هم های می گفت مطمئنی؟ ما که هنوز به ده نرسیدیم منم می گفتم نه اشتباه می کنی تا د بخون خلاصه کلی بنده خدا رو اذیت کردم
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
سادیسم مزمن!
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
نظر من هم همین است....خخخخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
یکبار یک کنفرانس داشتم تو درس بهداشت.....مربوط بود به کودک وتغذیه با شیر...مبحث سنگین و بچه ها بی حوصله....بعد چند بار که می خواستم بگم نوزادان شیر گاو خوار....زبونم نچرخید وگفتم نوزادان گاو خوار......گفتن همانا ها....خندیدن فوری پسرها همانا....خندیدن با تاخیر اکثر خانم ها هم همان....خلاصه..کلاس شادی شد.....البته مزاحم خواب صبح بعضی ها هم شدم...خدا از ما راضی باشد....خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
خخخخخخ کلا کلاس تغذیه این مبحثی که فرمودین از دم سوژه خندس خخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
خوشم میاد خیلی ریز به دیرگرفتن خانوما اشاره کردی! :)
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
چاکریم داداش...ما اینیم ...دیگه...!!! خخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
حلا که نکته های سوتی رو خوب دررک می کنی ...فهمیدی که چرا گفتم اکثر خانم ها با تاخییر خندیدند...دیگه.....!!! هر کی فهمید بگه..!!!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
١
٠
نه الان منظورتون چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من یه رگ ترک دارم ها خیلی هم فمنیستم بگم
خودم
خودم
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اون حداقل كه با تاخيير هم نمي خنديدند...هنوز دنبال علت خندهي ديگران بودن....خخخخخ.....خيلي در عمق كنفرانسمان فرو رفته بودند......و به ظاهر توجه نمي كردند اصلا...خدايشان حفظ كناد ... خخخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خب من دیگه باید خودم رو مرده بدونم....خخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
سوتی زیاده....خب بگاریم یکم هم بقیه بگن کم اومد میام میگم باز....خخخخخ
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
نوشتم یبار نرسید :| کلاس داشتیم همین تابستون ! نشسته بودم منتظر معلم .. یکی از دوستان اومد پرسید کلاستون چجوریه و اینا .. بعد پرسید استادتون پروازیه ؟ منم برگشتم گفتم نه فامیلش نیازیه :| :| :| :| :| :|
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ببخشید قضاله خانم من دقیقا متوجه نشدم چی شده الان؟؟؟؟؟؟؟؟
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ينى معلمشون از اينا بوده كه تو شهراى مختلف تدريس داره :|
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
بدترین سوتیم قابل گفتن نیس :| خیلی زشته :| خب من نمیدونستم یه کلمه هه ای معنی بدی داره :| :|
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
درک میکنم! سخته!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
منم ازین مورد داشتم!ولی خداروشکر فقط آبجیم و یه بنده خدای دیگه بود!وای خدایا!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خدا وکیلی ان جور سوتی خیلی وحشتناکه مخصوصا اگه تو کلاس باشی وای اصلن یادم میوفته گریم می گیره
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
اون بنده خداهه منم !!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :دییییییییییییییییییییییییییی
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
یه بار ب جای اینکه بگم در اسرع وقت گفتم در اسرع فرصت!!!...
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
وقت ؟ فرصت؟ چجوری ممکنه؟ بعدشم گفتم بدترین سوتی تون ازین اشتباهات لفظی که زیاد پیش میاد
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٠
٢
٠
یکبار تلفن زنگ زد من برداشتم یکی بود که خیلی باهاش رودربایستی داشتم.گفت امری ندارین منم هول شدم گفتم خب خداحافظ!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اره منم هر موقع با یکی رو در وایسی دارم همش جلوش سوتی می دم
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
خوب وحشتناک ترین سوتی من درباره دیدن فیلمهای تشریح بود که قبلا عرض کردم و همون یه بار برا هفت پشتم بس بود خخخخخ دوستانی که در جریان هستن به اندازه کافی بهم خندیدن :دیییی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
خب بگو ماهم بخندیم
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
:/ .......!!!؟؟
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
قضیه چیه منم می خوام بدونم؟؟؟؟؟
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
سوتی زیاد دادم انقد خفن نبوده.ولی زیاد ضایع شدم
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
١
٠
پس خفن بوده ........:)
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خب حالا همون چی بوده؟؟؟؟؟
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
تو دنیای اینترنت که شدید سوتی دادم !! همین چند شب پیش واسه یکی از بچه ها پست تولد باز کردم نگو تولدش 29 شهریور بوده ! اوهههههههههههههه !نمیشد پاکشم کرد !خخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
فقط یه راه برای درست کردن این قضیه هست میشه بهش گفت می دونستم تولدت الان نیست اما گفتم شاید اون موقع اینترنترم قطع باشه یا خونه نباشم و... من هر موقع تولد یکی از دوستامو نمی دونم این جوری میگم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
یه سوتی دیگه ... یکی از بچه ها وقتی میومد سایت میگفت من برم با کامی بیام !! منم فکرمیکردم منظورش کامران !خخخخ نگو منظورش کامپیوتر بوده !خخخخخخخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخ مشکل از طرف بوده بابا
banu_n
banu_n
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
سوتي ..... اممم..... يادم نيس ......اما ساعت به مردم زياد اشتباه گفتم و كلي عذاب وجدان نصيبم شده :( از قصد نبوده ها!!! هول شده بودم احتمالا :|
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
:خخخخخ یک معلمی داشتیم رو این مورد خیلی حساس بود! یعنی اگر میفهمید کسی ساعت رو 5-6 دقیقه بهش جلو، عقب گفته حسابی کچلش میکرد :دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٦/١٠
١
٠
همین امشب تو زیر گذر بودیم علی گف بیا با آسانسور بریم ی پیرمرده هم منتظر بود آسانسور بیاد منم متوجه اون نبودم ک ب علی بلند گفتم آخه مگه تو معلولی ک میخای با آسانسور بری؟؟؟خخخخخخخخخخخ...و خدا میداند ک چ شد...
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اخ گفتی من ازین سوتیا معمولا تو مغزه ها می دم مثلا همین که می گم این چه چیز اسکولی ایه کی اخه همچین چیزی می خره یکهو می بینم یا خود فروشنده پوشیده یا یکی از خریدارا
تو چی فکر میکنی؟
تو چی فکر میکنی؟
٩٣/٠٦/١١
٠
١
یه سوتی خیلی باحال دارم ولی واسه بچه ها خوب نیس دونستنش
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
کی الان این جا بچه هس؟؟؟؟؟ بعدشم مشکل داشته باشه خود ادمین تاییدش نمی کنه نگران نباش یکی دیگه رو بگو
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/١١
١
٠
به جان شاه ریچارد که میخوام تو دنیا نباشه(!) یادم نمیاد :دی
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
حالا نمی خواد قسم بخوری بابا قبوله
maede
maede
٩٣/٠٦/١١
١
٠
سوتی که اونقدر ضایع باشه فکر نکنم داده باشم ولی همین چند روز پیش داشتم راجع به موضوعی صحبت میکردم گفتم طرح سیندرلا و هفت کوتوله!بعد خیلی طبیعی به صحبتم ادامه دادم خلاصه دوستان خندیدن و متوجه ام کردن!
ali007
ali007
٩٣/٠٦/١١
١
٠
ادرس اشتباه به زوارا زیاد گفتم که اونم طبیعیه مشدیا کلا ادرسا رو درس نمیگن!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخ اره بابا کلی کلاس داره من خودم به یه بنده خدایی یه جوری ادرس دادم که رفت یه دور زد برگشت جلو خدم از یه نفر دیگه پرسید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١١
٣
٠
تقریبا بدترین سوتی هیچ کسی قابل گفتن نیس! ولی 2،3 روز پیش یه خاستگار زنگ زده بود خونمون منم به جای اینکه بگم امرتون خیلی شیک برگشتم گفتم ببخشید واسه چه کاری مــــــزاحــــم شدین؟؟!خخخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
١
٠
خخخخخخخخخ من دیگه حرفی نداارم .... :)) (آیکون خاستگار پرانی)
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خواستگار* این هم سوتی دیگر از ما..خخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ینیتو این کمبود خاستگار پروندینشون ؟؟؟؟ خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خاستگار که سوتی نبود! مثه میخام!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ایییش خیلی هم دلشون بخاد!!وااالا!خخخخخ ولی خدایی بدجور زدم تو پرشون!خخخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ ایول اینجوری شو دیگه تا حالا ندیده بودم اما ایول به شهامتت دختر خاص که سوتیت رو گفتی
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
ولی بیشتر مامانتون به خاطر پروندنشون دعواتون کرد خخخ مگه نه ؟؟ خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خداییش نه همه کلا خندیدیم ...!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
همون سوتی مصاحبم واسه هف پشتم بسه!!!!!!!!!!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خب خدا وکیلی سوتیه سختی هم بوده حق داشتی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١١
١
٠
ها یه بار زنگ زدم مطب یه دکتری وقت بگیرم،منشی گوشیو برداشت گفتم سلام منزل دکتر فلانی! آب شدم اون لحظه
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
وحشتناک بود!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
قسافه منشیه دیدن داشته خخخخخخخخخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خفن ترینشو که برای جیم فرستادم اینم لینکش http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=3&id=15271
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
مث اینکه باز سوتی دادم اینه لینک درستش http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=12273
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خدا وکیلی سوتیه بدی من که کلا وقتی با یه چیزی اشنایی ندارم کلا خودمو می زنم به اون راه که مثلا ازین چیزا زیاد دیدم واینا
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١١
٥
٠
وآییی خدااااااا ! یه بار مهمون داشتیم منم داشتم شیرینی میدادم یه چند نفر که گذشت یهویی هواسم پرت شد میخواستم بگم " بفرمایید دهنتون رو شیرین کنید " گفتم : بفرمایید دهنتون رو سرویس کنید = ( ینی رفتم تو اتاقم تا صب فردای اونروزم بیرون هم نیومدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
هاااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان مطمئنین سالمین اسیبی ندیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخ
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
عالیییی بود
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
وای چی وحشناک...:)خخخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اقا کوروش راضی باشین سوتی تونو تو فامیلمون مطرح کردم همه فرش شدن!!!!!!!!!!!!! جهانی شد!
s_a
s_a
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
راضی باشید منم برا مامانم تعریف کردم، فردا هم برا داداشم اینا تعریف میکنم! =)) =)) =)) یعنی عاااااااااااااااااااااااالی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووود
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخ ! از فردا همه سوتی من رو به عنوان جوک اس ام اس میکنن واسه هم ! خخخخخخخخخخخخخخخخ جهانی شد خدا وکیلی !
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
خواهش میکنم یا اسمم رو نبریم یا بهش : ترک ، کرد ، دیوونه ، لر ، حیف نون ، غضنفر ، سادیسمی و ... اضافه نکنید :| خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سارا
سارا
٩٣/٠٦/١١
١
٠
تو یکی از کلاسای مدرسه بودم به خانومه گفتم خانوم اشتباه میکنی هر چی کیلیک راست میکنم نمیشه گفت یک بار امتحان کن من ببینم منم کلیک کردم دیدم باز نشد گفت دخترم کلیک راست ... همین جوری هی تکرار شد فهمیدم داشتم کلیک چپو میزدم :|..یعنی احساس میکردم خانومه میخواد کیبوردو بکوبونه تو سرم :|
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
من ازین کارا زیاد میکنم
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
١
٠
من هروخ غرق فکرم سوتی میدم!یه بار زنگ درو زدن رفتم آیفونو برداشتم گفتم:سلام!خخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
اقا نگو منم وقتی تو فکرم یه چیزا یی میگم که نگو اینقدر ازین سوتی ها دادم که حتی وقتی درست حرف هم می زنم شک میکنم که نکنه اشتباه کردم حالیم نشده
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١١
١
٠
یه بار خالم خونمون بودن بعد همه رفته بودن تو حیاط منم پشت سیستم تو اتاق بودم..پسر خاله ام اومد تو اتاق گف:یه چادر بده..منم گفتم:میخوای نماز بخونی؟؟!!ی نگاه عاقل اندر سفیهی بهم انداخت تازه فهمیدم چی گفتم!خب من از کجا میدونستم واسه خودش نمیخواد؟؟ها؟؟انتظاراتی دارینا!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
:/
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خخخخخخخخ
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
١
٠
یکی ازدوستان به کیبورد کامپیوتر گفت پیانو
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ o_0
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
خونه ی خالم بودم( مادرشوهرم) بعد خیلی جدی و شیک و مجلسی داشتم نظرات گوهربارم رو درمورد موسیقی بیان می کردم...بعد می خواستم بگم سه تار و سنتور...گفتم سه تور و سنتار :|||| هیچی دیگه کلا خونه منفجر شد...همه داشتن زمینو گاز می گرفتن :دی
وصال
وصال
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
هههههههههههههههههههههههههههههههه
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
منم شاهد....اینقدر خنده دار بود....:-)
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١١
٢
٠
ی بار داشتم با گوشیم اس میدادم یهویی دخترخالم امد بچش گریه میکرد گفت بیا بغلش کن منم گوشیو گذاشتم حرکت کردم اسمش پارسا بود میخواستم بگم پارسا گفتم سارا :)) همه بودن تموم خانواده..تا دوروز دس به گوشی نکردم جلوی بقیه:)) از این سوتی بدترعایا؟؟؟
میم
میم
٩٣/٠٦/١١
١
٠
من که سوتی زیاد ندادم(!!!) ولی خب این بلوگرل یه روز میره لباس فروشی میگه رختکنتون کجاست!!!!؟؟؟؟!!!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یا خداااااااااااااااا عجب سوتی ..........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ............
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
O_____o
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
من؟کی؟اصن من با تو رفتم لباس فروشی؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ من با تو لباس فروشی نمیام که ......خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
(سوتی مال خودم نیس ) یه روز رفته بودیم مهمونی . موقعی که داشت خدافظی میکرد بجای اینکه بگه خدافظ گفت سلام
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خب؟:|
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
بعدش..!!؟؟
غریبه
غریبه
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خو کسی موقع رفتن بجای اینکه خدافظی کنه ، بگه سلام ( به نظر شما سوتی نیس؟)
ناشناســـــــــــــــــم؟؟:)!!
ناشناســـــــــــــــــم؟؟:)!!
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
من ناشناسم ...:)!! اگه گفتین من کی ام ؟؟؟؟؟؟!!!:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
یه دخدر خخ
شناس
شناس
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
ولی من شناسم کاملا میدونین (خخخ)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
عه مثل خخخخ ها گفتي ؟:/
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
*هاچ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
من سوتی از خودم که در این لحظه اصلا یادم نمیاد ولی یه بار خواهرم داشته تو خیابون راه میرفته یهو یه ماشین جلو پاش ترمز میکنه دقیقا عین ماشین خودمون...اتفاقا راننده شم خیلی شبیه داداشم بوده....هیچی دیگه، خواهرم هنوز داشته دستگیره رو می کشیده که آقاهه از تو ماشین پریده بیرون گفته ببخشین خانوم...هیچی دیگه خواهرم از خجالت آب شده
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
یه دفعه دیگم داشتیم والیبال نگاه میکردیم یه دفعه خواهرم برگشته میگه: اه...این افیر غمور هم که همش به تور میزنه.....یعنی اصلا زمین و فرش و دیوارو همه رو گاز میزدیم از خنده
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
يك دوستى دارم كه اگه هر كى يه دونه داشته باشه اصلا پير نميشه قسمتى از سوتى هاش! يه بار بش زنگيدم كه تو موفعيت بدى بود تا گوشيو برداش گفت بلو؟! از اون روز به بعد آرزو به دل موندم زنگ كه ميزنم نگه بلو!D: هر دفه هم منو ميپوكونه! خخخ يا مثلا اشتباهى به چيپس ساده ميگه چيپس سيب زمينى:| يابه طعم ماست و ريحون ميگه نون و ريحون:| به كيك بابا جونم يه بار گف پدر جان! كلا از اينجور سوتيا زياد داده يه بارم ميخواس از اتاق بره بيرون پريد جلو در، در زد:|
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
عالیه.. خدا حفظش کنه :v
s_khan
s_khan
٩٣/٠٦/١٢
١
١
خدا نگهش داره برا جامعه
maede
maede
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
بلو و چیپس سیب زمینی!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
يه روز من اينقد سوتى دادم كه اميدى به زنده بودنم نبود:/ اونم جلو فاميلا|: بعدش ديه هى به خوندم زيرلنگى ميزدم طبيعيش كنم با خودشون فك كنن حالم خوب نيس-_-
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
توی کوئیز فیزیک 1 دانشگاه توی یک سوال 1Kg رو 17g دیده بودم و با همون سوالو حل کرده بودم و خوشحال!! بعد از اینکه برگمو از استاد گرفتم دیدم نمره اون سوالو بهم نداده! آقا ما هم دعوا و داد و بیداد که چی؟!! این سوالو درست حل کردم.. هرچی هم استاد میگفت جوابو غلط بدست آوردی تو کتم نمیرفت! آخرش برام سوالو حل کرد رو تخته کلاس!! من فهمیدم چه اشتباه فاحشی مرتکب شدم .. فقط سرمو انداختم پایین.. عاقا مگه کلاس ساکت میشد حالا! یعنی رفته بود رو هواااا !!!!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١١
١
٠
این سوتی مامان بزرگم خیلی عالیه! داشت از نتیجه آزمایش یکی حرف میزد گفتش : آره دیگه دکتره گفته "گل مگولی های" قرمز خونش کمه!! (منظورش گلبول قرمز بود) ما تا کی میخندیدیم.. قربونش بشم همش سوتیای این مدلی میده خودشم فک میکنه درست میگه.. هرچی میگیم مادر جون این اشتباهه این درسته باز حرف خودشو تکرار میکنه..
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
از مادربزرگا نگید که همه حرفاشون سوتیه خخخ ترختورررررررر یه نمونشه خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اخی چقد ازین مامان بزرگا خوشم میاد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
همین امشب که با بچه های جیم رفتیم سینما بعد تموم شدن فیلم دم در خروجی شلوغ بود داشتیم میرفتیم یهو حواسم پرت شد تو یه گروه ادم دیگه در حالی سرم تو گوشیم بود وایسادم یه دفه ای سرمو اوردم بالا دیدم وای خدا اینا که بچه های خودمون نیستن گفتم من تو شما چیکار میکنم؟؟؟ همشون زدن زیر خنده خخخ بعد دیدم بچه هامون جلوترن و دارن بهم میخندن خخخ
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
حالا سوتی رو ولش چه فیلمی دیدین؟ شهر موشها :D
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ سوتتتتتتتتتتتی سوتتتتتتتتتتتی سوتتتتتتتتتتتی ! دل اونارم شاد کردی !خخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
یکی از بچه ها می گفت حالا خوبه دخترای جیمو اینجا ببینیم که دارن میرن فیلم شهر موشها رو ببینن خخ نه کلاشینکف رو دیدیم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
اگه خاطرتون باشه تو امار و احتمالات n یعنی جامعه اماری یا کل افرد یه گروه. سرکلاس امار دانشگاه استاد هی میگفت و می نوشت nهای بزرگ فلانه و ازینجور حرفا .... منم گفتم استاد چرا به جای nهای بزرگ نمی نویسین N ؟؟؟؟؟؟؟ بعد کل کلاس بهم خندیدن نامردا ...مخصوصا دخترای نامرد خخخ اخه میدونید منظور استاد جامعه اماری بزرگ بود من فک می کردم داره اشتباه می کنه میخواد بگه N میگه nبزرگ خخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٢
١
٠
ها جدید ترینش تو تخته بود که به کاربر جیم Z-zakhar گفتم زهرا! و امیدوارم ایشون مرد نباشن!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
امیدوار نباشین!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
متاسفانه باس بگم ایشون مرد هستن :))))
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/١٢
٠
٠
تــــــــــــــفــــــــــــــــــــــــــ !من چقد بدشانسم خدایــــــــــــــا!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
یه کسره زیر اولین حرفتون باید بذارید خانوم لوشی....بعدشم اینا ک قوچانی نیستن بدونن یعنی چی خخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
اقا ارش خدا خیرت بده اگاهم کردی! نمیدونستم(تــــــِف) کلمه صرفا قوچانیس!!!!!!!!
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
اون کلمه صرفا قوچانی به معنی چیست ؟ سپاس گذارم :|
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
شما تف نمدونيد چيه واقعا ؟؟؟
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
نیوشا خانوم تُف نیست که ! تِف می باشد :| خودشون گفتن الان :|
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
اقا كوروش خب همون تف هم نمونيد چيه؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
تف مترادف ای داد بی داده
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
کوروش این نیوشا خانو خودشون خراسان شمالی ای ین می دونن تف چیه ...من کیبردم شیفتش خرابه نمیتونم کسره بذارم ولی زیر ت تف کسره داره ها خیال بد نکنید
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
اووووووووووووو چ خبره بخاطر یه تف ناقابل انقدر میزگرد گذاشتین .....از این به بعد سعی کنید استفاده کنید تا جهانی بشه دوستان
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
ولی اقا ارش عجب فرهنگ لغت گسترده ای دارینا.... من خودم نمیتونستم انقد واضح مترادف دربیارم واسه !
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
نع ما كه خراسان شمالي نيستيم ما همين خراسان رضويم.. تف يعني فكنم ب معني همون اي داد بيداد يا مثلا نچ نچ باشه..
همووون ناشناســـــــه ام ؟؟
همووون ناشناســـــــه ام ؟؟
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
اره دخدرم حدس بزنین کی ام .....؟؟؟!!!:)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
روىا? به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
ناشنــــــــــــــــــــــــاسم ؟؟:)!!!
ناشنــــــــــــــــــــــــاسم ؟؟:)!!!
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
عطیه جان شما چرا ایقدر به این رویا گیر دادی من یکی دیگه ام حــــــــــــــــــــــــــدس بزن ؟؟؟!!:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/١٣
٠
٠
سلام:تا دلتون بخواد.درهمین جیم چندوقت قبل دوتا پاسخ باهم ترکیب شدکه متأسفانه برای صالح عزیز نوشته بودم خانم سالی که خیلی هم شرمنده شدم.ممنون
korosh
korosh
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
بچه ها یه چیز جال ! تو 98 درد کامنتای این انجمن دز اول جملات از واژه " یکی " و " یه بار " استفاده شده =)) خیلی باحاله خودم کف کردم :)))))
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
چه پشت کاری!!!!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٤
٠
٠
آقا زندگی من از دوبخش تشکیل میشه : بخش عظیمش شیطنت ...بخش خیلی عظیمترش سوتی هااااااام کدومشو تعریف کنم؟؟؟ آخرین سوتی توی جیممو میگم ...این آقا صالح هست....حواسم نبود گفتم صالح کیلو چنده ؟!!... هه !! بنده خدارو به قول خودشون قیمت گذاری کردیم رفت....همش هم تقصیر سمیرا بود....خخخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
خخخخخخخ...تقصیر سمیرام نبود تقصیر خودت بود وانکردی ببینی سمیرا داره با آقا صالح حرف میزنه ن من!!!...اون سوتی خخخخخ هم که تازه عضو اینجا شده بودیمو نمیدونستیم چیه فک میکردیم مسخره میکنن بنده خدا آقای بهمنی رو ب رگبار بستیمم باحال بود!!!....خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٥
٠
٠
نه........:)))) تا تهشو بخونین........
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
اوهو اوهو اوهو!سوتی دادم بد!خیلیم بد!شب از پارک که برگشتیم داخل کوچه چادرمو درآوردم گرفتم دستم و بالای سرم و شروع کردم به دویدن و صدا از خودم در آوردن!این روال هر شب ماست تا ته کوچه رو همینجوری میدوم و برمیگردم....وسطال کوچه که رسیدم دیدم دو تا کله پشت ماشین دارن به من نگاه میکنن و میخندن!سریع سرشونو برگردوندن اما بدجوری میخندیدن فکر کنم تا یه ساعت بعد رو ویبره بودن دوتاییشون!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ