خانه انجمن شاید این جمعه بیاید ،شاید..؟!
٦١٦
٤٩
مریم_ن_ر

شاید این جمعه بیاید ،شاید..؟!

شاید این جمعه بیاید ،شاید..؟!

انتظار فرج جهت حضور ولی عصر(عج) یعنی چی.وظایف ما در قبال تسریع در فرج صاحبمون چیه.؟

٩٣/٠٧/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
این مطلب رو نمیشه با یه یا دو خط توضیح داد....ولی حداقلش گناه نکنیم ویه کاری کنیم که فردا که آقا ظهور کردن بتونیم سرمون رو بالا بگیریم.......
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
اینکه واسه ظهور گناه نکنیم اصلا کافی نیست. انتظار یعنی حرکت کردن با تمام سرعت. حرکت کردن با سرعت سرعت سنج ولی فقیه. حرکت کردن با گراهای ولی امر مسلمین.
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٣
٠
٠
من حداقلش رو گفتم...و اگه ما گناه نکنیم همه چیز درست میشه
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
هرکس به آنچه میداند عمل کند... معمولا ماها دوس داریم دیگرانو نصیحت کنیم ...درحالیکه دیگران با دیدن عمل درست ما بیشتر می آموزند تا از شنیدن حرف های زیبای ما ممنونم برای این پست خوب... اگه دوستان مشارکت کنن بحث خوبی میشه
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
واسه اینکه بخوی جامعت درست شه..اول باید خودتو اصلاح کنی....هرکسی باید اول از خودش شروع کنه...........
سارا
سارا
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
موافقم
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
عمل کردن به چه مبنایی.؟ باید بگردیم و خط کش ذهنمون رو درست انتخاب کنیم.
rafie.r
rafie.r
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
ب نظر من،ما خیلی کم کاری کردیم در شناسوندن اماممون...الان اگه ب یکی بگی 5خط درمورد امام حی و حاضرت بگو شاید 2خطم نتونه بگه...واینکه سعی کنیم گناه نکنیم تا دل اماممون هر پنج شنبه نشکنه....ب امید ظهورش
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
به اميد ظهورش. ما كه از خدامونه ولي آخه با گناهاي كوچيك و بزرگمون خيلي چشم آب نميخوره به اينكه آقامون مارو قبول كنه:((
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
الو.....الو!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
جودی؟؟؟؟؟؟؟ خوبی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
صدا میرسه:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٠
١
١١
شاید هیچ جمعه نیاید شاید!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
مياد جناب آتشروان مياد. اگه منو شما كارامونو اصلاح كنيم:)
faride
faride
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
:/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٠
٠
١
علی جان؛از میون یک دهم کل جمعیت جهان هنوز 113 نفر کاراشونو اصلاح نکردن؟!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٧/١٠
٠
١
(ببخشید 313 نفر)
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
حتما میاد. اعتقاد به موعود و منجی در همه ادیان وجود داره پس حتما میاد.....
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١١
٢
٠
در اومدن اقا شکی نیس..ولی وقت اومدنشون به ما و اعمالمون مربوط میشه.....
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
چرا نیاد باید خودمونو درست کنیم ..........:/
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
میاد عاقا میاد ...
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
٤
٠
نع هنوز 313نفر یاره واقعی پیدا نشده شما که از باطن ادما خبر ندارین از کجا میدونین اونی که خیلی مذهبیه یا چمیدونم از نظر شما ادم موجهیه واقعا باطنش درست باشه؟313نفر که واقعا یاره اقاباشن هنوزپیدا نشده ظهور اقا سه حالت داره: 1همه نیاز به یک منجی رو از ته دل حس کنن و تمام انسانهابه اینکه به یک نفر باید بیاد تا اونارو نجات بده اعتراف کنن2تمام جهان پر بشه از خوبی همه راهشونو پیدا کنن و هرکسی خودشو اصلاح کنه3تمام جهان پر بشه از ظلم و جور پر از خونو خون ریزی هرکسی فقط به فکر خودش باشه وهیچکس حاضر به اصلاح خودش نباشه!ومردم در امنیت دینی و جانی نباشن الهم عجل الولیک الفرج
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خانوم بهزادفر الان كه ديگه يه عده جاني افتادن به جون آدما و دارن همه رو به بدترين شكل سر ميبرن، پس چطوري ميخواد با اين همه ظلم جهان پراز خوبي شه؟ الان كه تو مشهد كه مثلا شهر مقدسي هست و.... وقتي هموون اطراف حرم راه ميري اينقد چشت به گناه( خواه و ناخواه) باز ميشه كه خداييش من خجالت ميكشم وارد حرم بشم اينقد حرمت شكني به عاشورا و شهادت و غيره ميشه كه آدم ميخواد سرشو به ديفااال بكوبه. خود ماهم همينطوري هستيم ها خودمونم بهتر نيستيم.حالا چطور ميخواد خوبي در دنيا حاكم بشه چطور ميخواد امام زمان ظهور كنه؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٢
١
١
اقا اشکمهر یه حالت دیگم داره ممکنه مثلا 313 نفر جور شده باشن ولی یکیشون فوت کنه ک اونطوری باز تاخیر میوفته فرج...البته! یارای امام زمان فقط به 313 نفر ختم نمیشن بلکه گروه های مختلفی هستن از جمله انسان های پاکی ک از دنیا رفتن ولیکن اون313 نفر باید زنده باشند... اللهم عجل لحبیبک الفرج
...
...
٩٣/٠٧/١٢
٢
١
به نظرمن اتفاقا زيباييش در همين مشخص نبودنشه، اگه از همون اول يه روز خاص مشخص بود كه ديگه هر جمعه فرصتي براي برگشتن دوباره نبود علاوه براون مؤمن واقعي از مسلمون ظاهري تفكيك ميشه، چون معمولا دسته ي دوم نا اميد ميشن حديث زيبايي رو از يكي از امامان معصوم خونده بودم كه، در دوره ي آخرالزمان نگه داشتن دين سخت تر از نگه داشتن آتش در دسته
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
منکه گفتم سه حالت وتایین نکردم کدوم حالت پیش میاد منم مثه شما نمیدونم ممکنه اون حالت دیگه پیش بیاد کلا گفتم
ali_y
ali_y
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام . بیشتر از پیدا شدن 313 یار آمادگی جهان برای پذیرش موعود مهمه که در حال حاضر محقق نشده .
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١٤
٠
٠
من اصلــــــــــــــــــا با حرفایه شما موافق نیســــــــــــــــــــــــــتم ...............:/
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٧/١٠
٦
٠
اگه ما پسرا خودمو شبيه دخترا در نياريم.اگه شما دخترا لباس هاي جيغ و... نپوشيد اگه..... آخه امام زمان به چيه ما ميخواد دلخوش بشه كه باز بيادو دست محبت هم ب سرمون بكشه هان؟ به چيه ما؟ به غيبت ها و دروغ گوييمون؟ به چشاي ناپاكمون؟خدايا مارو ببخش همين!
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
بح بح بح.....
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
خدایا مارو ببخش فقط همین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٧/١١
١
٠
هرکسی باید از خودش شروع کنه همین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
همین!
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٧/١٠
٠
٠
هی خدا...
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
هععععععععععی
raha_sl
raha_sl
٩٣/٠٧/١٠
١
٠
ببين آقا .. ببين اين جمعه هم من به كوچه اشكهايم را سپردم ببين امشب هم از داغ دل ياس كنار كوچه ي ديدار مردم ولي باز عاشقانه نامه ام را به دست خيس باران ميسپارم كه من عاشق ترم در انتظارت ودرد عشق راهم دوست دارم.. رها
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
از نظر من اگه می خوایم منتظر خوبی باشیم باید گناه نکنیم و چشممون رو به گناه دیگران هم نبندیم.... همین....
zahra
zahra
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
من شنیدم اگه نصفی از ادما کارشون درست باشه و خیلی از واجباتشونو عمل کنن و نصفه دیگه ادما بسیار فساد و ........ باشن امام ظهور میکنه ..............:)
maede
maede
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
وظیفه ما شاید اینه که ببینیم امام زمان از کدوم اعمال ما راضیه؟آیا اونطوری رفتار میکنیم؟اگه منتظر واقعی باشیم و دلمون بخواد زمان ظهور باشیم باید یه کارایی رو از همین امروز و اینجا شروع کنیم.که متاسفانه نیستیم.......
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
یه جا خوندم .... .سهم شما فقط یک گناه................طرح ترک گناه جهت تعجیل در فرج
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٧/١١
٠
٠
بگو چند جمعه گذشتی ز خوابت؟چه اندازه در ندبه ها زار یاری؟ به شانه کشیدی غم سینه اش را ؟؟؟ و یا چون بقیه تو سربار یاری... هععععی
GameMaster
GameMaster
٩٣/٠٧/١١
٣
٠
اللهم عجل لولیک الفرج
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
آقا میان...هنوز وقتش نشده...من وشما نمیتونیم دربازه یه سری چیزاحرف بزنیم تنهاکاری که ازدستمون برمیاد اینه که خودسازی کنیم...نه خودسوزی...نیازه که به فکر خودمون و آینده مون باشیم آینده ای که شامل دنیا وآخرتمون میشه...هرکسی اگه دربازه خودش رعایت کنه کافیه...کافیه که کم کم جامعه به سمت دلخواه حرکت کنه....هرچند فرهنگ سازی وکار فرهنگی هم خیلی مهمه...خیلی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٧/١٢
٠
٠
سلام ... آنچه من برداشت كرده ام يعني هر كار خواستي بكني و منتظر باشي
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
منتظر باشیم.منتظر یعنی کسی که کارهای خوبی بکنه.فکر و ذکر و نیتش درست باشه.براشون دعا کنیم.درباره ی مسائل دینی شناخت پیدا کنیم .تحقیق کنیم نه این که چون پدر و مادرمون یه چیزی گفتن ما هم بپذیریمش.یادمون باشه که اصول دین تقلیدی نیست.تحقیــــــــق کنیم تا اقا که میان گول لشکر دجال رو نخوریم.از ما گفتن بود.:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
سلام: انتظار یعنی با هر نفسی که میکشیم به یادش باشیم و دعا کنیم.وفقط زبانی نباشد با قلب و رفتار و .... ایمان به ظهور داشته باشیم. دعا ، دعا ، دعا برای ظهور و سلامتی آقا. اللهم عجل لولیک الفرج.سپاسگزارم
L.milad
L.milad
٩٣/٠٧/١٢
١
٠
برای فرج به نظر من کار خاصی نباید بکنیم همین قدر که ادم باشیم و خودمون رو درست کنیم خیلی کمک کردیم