خانه انجمن غزه، زندانی، بیمار، دیگ امام حسین، کدام؟!
٧٢١
٦٢
m.a.sh.a

غزه، زندانی، بیمار، دیگ امام حسین، کدام؟!

غزه، زندانی، بیمار، دیگ امام حسین، کدام؟!

اگر مقداری پول داشته باشی و بخواهی در راه خیر خرج کنی کدام یک از این راه ها را انتخاب میکنی، چرا این راه را انتخاب می کنی و اینکه چرا راه های دیگر را انتخاب نمی کنی؟؟؟؟

(میدانم انتخاب کمی تا قسمتی دشوار است ولی لطفاً فقط یک انتخاب داشته باشید!)

1. کمک به مردم غزه

2. کمک به زندانی های نیازمند که جرائم غیر عمد داشته اند

3. بیماران نیاز مند

4. برای مجلس و دیگ امام حسین و سایر ائمه اطهار(علیه السلام)

٩٣/٠٦/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
2 ینی کمک به زندانیهایی که جرائم غیرعمد داشتن... چرا شو...خب نمیدونم:|
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
سخته ولي من 3 رو انتخاب ميكنم بعدش 1 بعدش 2 بعدش 4.. چرا شو ديگه نمدونم:/
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٤
٦
٠
بیماران نیازمند چون همین الان به کمک نیاز دارند و شاید براشون دیر بشه.....مردم غزه مهمه ولی بین این 4 تا بهشون کمک نمی کنم چون توجه کل جهان بهشون ولی بیماران نیازمند کشور منو کسی نمی بینه....زندانی ها هم قضیه شون مرگ و زندگی نیست....مجلس امام حسین هم به اندازه جون یک آدم مهم نیست....
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
من بین 2 و3 یکیرو انتخاب میکنم..احتمالا 3....دلیلشم خب برای اولی دلایل شخصی خودمو دارم...:|..برای چهارمی هم اینک بنظرم امام حسین(ع)خودشون دوس دارن ب مردم کمک کنیم تا اینک مجلس بگیریم براشون...:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
چرا کامنت من تایید نشده؟من حرف بدی زدم عایا؟
octopus
octopus
٩٣/٠٦/٠٤
١
٣
بیماران نیازمند کشورم بهد 2 و بعد 1 و بعد 4 به دلیل اینکه به نظرم از همه واجب تره...
octopus
octopus
٩٣/٠٦/٠٥
١
٣
نظرم عوض شد! همون سه فقط و اگه نشه 2 و دیگر هیچ :|. مگه بدونم دیگ امام حسینم بین نیازمندا توزیع می شه...
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٥
٤
١
ینی کلا همه بجز غزه !!! حدیث پیامبرم درباره شنیدن ندای کمکخواهی یک مسلمان و ... هم هیچی دیگه ......
octopus
octopus
٩٣/٠٦/٠٦
٣
٢
ترجیح می دم به جای شعار دادن منطقی باشم و واقعیت ها رو ببینم، الان همه ی توجه ها برای بیمارای نیازمنده؟ می خوای آدرس چند تا بیمار نیازمند رو بدم؟ برای همین جیم با تعدادی از دوستان به خونه ی یکی شون سر زدیم. فکر نمی کنم توجهی بهشون شده باشه در اون حد که لازمه. بله من ترجیح می دم برم جهنم! اما نبینم تو همسایگی خودم کسی هست که دنیاش جهنمه و من نوعی تو فکر این باشم که به کدوم حساب پول بریزم واسه مردم غزه. که آیا برسه آیا نرسه، آیا وسیله ای برای درمان باشه یا برای کشتار تازه!
octopus
octopus
٩٣/٠٦/٠٦
٣
٤
ترجیح می دم به جای اینکه زیر باد کولر بشینم و غصه ی مردم کشور دوری رو بخورم که تصاویرشون از تلویزیون پخش می شه... پاشم یه کم از محله های مرفه نشین دور و اطرفام دور بشم و محرومیت و فقر رو ببینم وقتی با درد و بیماری ترکیب می شه و نتیجه ش می شه بدبختی.
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
اصل غصه خوردنت خوبه ولی ....
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
من شماره 3 روز نتخاب میکنم...چراش رو هم نمیدونم!!!!ولی 100در100شماره3رو انتخاب میکنم!!
maede
maede
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من به بیماران نیازمند کمک میکنم،چون شاید کمتر به این افراد کمک میشه و موقع بیماری علاوه بر ناراحتی بیماری که واسه خانواده و نزدیکان فرد بیمار هست اگه مشکل خرج درمانش هم باشه دیگه خیلی غیرقابل تحمله و این میشه دو تا مشکل و البته از همه مهمتر سلامتی و جوون اون آدم در خطره!به مردم غزه دولت کمک میکنه یا زندانی ها جشن گلریزان و اینا دارن.به نظرم خداروشکر واسه مجلس ائمه و امام حسینم افراد زیادی هستن که هرسال کمک میکنن.واسه همین اینا رو انتخاب نمیکنم!
mis_jeyran
mis_jeyran
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
کمک به بیماران نیازمند!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠٤
٣
٠
سلام ... هيچ كدام . ساخت مركزي كه چند نفر بتوانند نان به خانه ببرند
ali_zohri
ali_zohri
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
آفرین کاملا موافقم!!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
سلام ... سپاس از شما
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
بیماران نیازمند ...واقعا دست و پنجه نرم کردن با بیماری خودش سخته... شاید یک نفر با زدن چندتا آمپول و یا چندتا عمل جراحی به زندگی برگرده.. واقعا سخته که بیمار باشی و نیازمند.. به نظرم اینجور افراد نیازمند واقعی هستند... بعد هم مردم غزه...چون اون ها هم با مرگ دست و پنجه نرم میکنن ولی به شکل دیگه
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٤
٣
٠
کمک به یمارن نیازمند به خصوص بیماران سرطانی و اونایی که وضعیت خوبی از لحاظ مالی ندارن و به شدت نیازمند هستن بعدش کمک به مردم غزه به شرطی که خودم بدونم دقیق،که این پول چه طوری واسشون خرج میشه واسه مجلس ودیگ های امام حسین هم سعی میکنم طرفای بی بضاعت پایین شهر رو کمک کنم بعدشم زندانی هایی که غیر عمد جرمی رو مرتکب شدن... (چه همه پول داشتم وخبر نداشتم!خخ)
mis_baran
mis_baran
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
من 3 رو انتخاب می کنم چون بیماری خیلی سخت
پری سا
پری سا
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
بیمارای نیازمند....اخه اونا اینقد درد مریضی میکشن ک دیگه واقعا نامردی درد فقط و بی پولیم تحمل کنن....بعدش کمک ب غزه....خب اونام هر چی باشه مسلمونن و خیلی احتیاج دارن ب این پول....بعدم جرایم غیر عمد....چون بلاخره هر چی باشه غیر عمد بوده دیگه...گونا دارن تو زندادن بمونن....بعدم برا هیئت و ائمه...چون برا این جور مراسما همیشه هستن خیرایی ک کمک کنن....
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
بیمارای نیاز مند .بیماری و نداری جز بدترین درد هاست و بزرگترین آزمایش ها
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٥
من 1 رو انتخاب میکنم...اخه عزه واقعا نیاز به کمک دارند...نظر منه دیکه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٢
٠
زندانی های نیازمند رو انتخاب میکنم . سومی رو انتخاب نمیکنم چون تا حالا کسی از گشنگی نمرده و مردم غزه هم پول میخان چیکار؟
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٤
٥
٠
بدون هیچگونه شکی 3....
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من میدم به زندانی چون فکر میکنم گنا دارن از عمد که مجرم نشدن خو
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٤
٥
٦
به نام خدا...دو و چهار انتخاب من نیستن قطعا چون در مقایسه با اون دوتای دیگه که پای جون یه عده آدم وسطه همون اول کاری اهمیتشون رو از دس میدن....میمونه بیماران و مردم غزه... خوب من فکر میکنم که بین این دوتا هم گزینه 1 رو انتخاب کنم...(البته بستگی داره به میزان پول و اینکه من مطمئن باشم پول اون قدری هس که ارزش داشته باشه و همون وسط راه حیف و میل نمیشه !!) دلیلشم اینه که کمک به مردم غزه ابعادش بزرگتر و جهانی تره. یه جورایی حرکت تو جبهه اینوری محسوب میشه و علاوه بر اینکه کمک به مردمی بسیاااار نیازمنده باعث تضعیف روحیه و موقعیت جبهه دشمنم میشه ... بعد این حرکت تو جبهه اسلام هرچند کوچیک می تونه تو پیروزی جبهه و در نتیجه سعادت انسانهای زیادی نقش داشته باشه و به قول کتاب دینی سوم آثار ماتاخرش بیشتره .... نمیتونم منظورمو برسووووونننمممممممممممممم :|||||| امیدوارم خواننده عاقل باشه :|
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٣
بيا پايين دخدرم
octopus
octopus
٩٣/٠٦/٠٥
٢
٧
کسی که به خاطر ابعاد جهانی و گسترده حاضر باشه دنیا رو به کام مردم نیازمند کشورش جهنم کنه الحق که لایق بهشت اون دنیاست...!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٥
٤
٤
خیلی جالبه ... منم با نظر خیلیا مخالف بودم اما به خودم اجازه توهین و قضاوت ندادم ... تصمیم این که کی میره بهشت و کی جهنم به عهده شما نیس دوست من ... بعدشم اگر دقت کنین منظور من اینه که این کار آثار بیشتری تو عاقبت به خیری انسانها داره ( این نظر منه و هیچ اجباری نیس که نظر شمام باشه :| ) همین الانشم اگر نگاه کنین شوما که خودتونو تو این جبهه می بینین حاضر به کمک نیستین !! بعد خوشحالین که توجه دنیا روشونه !!! توجه دنیا به چه دردی می خوره اگر هیچ کمکی در راه نباشه ؟؟؟ در حالی که بیماران نیازمند اتفاقا توجهات بیشتری رو روی خودشون دارن نه فقط از طرف مسلمونا که از طرف همه دنیا !!! اونها هم نیازمندن و مجروح با این تفاوت که یه عده مث شما.......متاسفم :)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٠٥
٢
٣
شاهدخت خیلی باهات موافقم.....
نگار
نگار
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٢
سخنرانى كوبنده. اي بود ابجي شادوخت
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
١
هيچكدووووم! خرااااب بي پولم فعلا
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
:خخخخخ :دی
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٤
٢
٦
1و3 جفتش یکیه وقتی داریم به غزه کمک میکنیم اون پولا خرج بیمارها میشه وگرنه اگه سالم باشن که کمک زیادی نمیخوان در حد یه لقمه نون و موشک قانعن!
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٣
شاید باورتون نشه ولی من وقتی این امتیازای منفی رو میبینم به قدری خوشحال میشم که حد نداره!!!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/٠٤
٢
٠
3. بیماران نیاز مند » چون هیچی بدتر از بیمار بودن نیست! اونم بیماری که پول نداشته باشی درمانش کنی.
MILAD
MILAD
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
۲یا ۳ رو انتخاب میکردم
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٦/٠٥
١
٠
صد درصد3 چون به نظرمن درد بکشی نیازمندم باش دیگه اوج سختیه:(
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٣
راستش هیچکدوم چون ضرورت آنچنانی ندارند. اگه پول داشتم فقط به پیشرفت تسلیحات نظامی (از نوع راهبردی) و پیشرفت انرژی هسته ای.
maede
maede
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
یه بیمار نیازمند ضرورت آنچنانی نداره؟! :|
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بیمار اگه عمرش به دنیا باشه سالم میمونه.
par!sa
par!sa
٩٣/٠٦/٠٦
٠
١
0_o
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
اگه بدونم پولم به دیت مردم غزه میرسه خوب به اونا میدم چون یک ملتی اسیر یک مشت ادم پست شدن گرچه میدونم زیاد بخ دردشون نمیخوره چون کشورهایی که دشمنشونو تغذیه میکنن خیلی قوین حالا بار میتونه به چندتا بچه کمک کنه اگه بدونم به دستشون نمیرسه میدم به مریضا میدمش به بچه هایی که مریضن چون بچه ها خیلی کوچیکن بدنشون در مقابل درد طاقت نداره:'( الهم اشفع کل مریض
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠٥
١
٠
3 چون مطمنم که اون قدر پول ندارم که بخواد برای شماره ی 1و2 کاری انجام بده
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٥
١
٠
کمک به غزه تا انجایی که توان مالی داشته باشم چرا شم اگر بخوام بگم خیلی واضحه چون در شرایط بسیار بدی قرار دارند ......:)
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
3 ولی خوب اگه راهش باشه 2
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٦/٠٥
١
٢
2 رو انتخاب نمیکنم چون به نظرم اگه یه کم دقت داشتن جرمی مرتکب نمیشدن و الان زندان نبودن.و این که جونشون در خطر نیست.4 رو انتخاب نمیکنم چون نمیدونم این دیگ به چ کسانی میرسه.به یه عده محتاج میدن یا به یه عده که مرفه بی دردن ! بین 1 و 3 واقعا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . ترجیح میدم پولمو نصف کنم براشون بفرستم.نصف بیمارا و نصفی مردم غزه .یا این که بدمش ب بیماران و دوباره پول جمع کنم واسه مردم غزه ..... نمیدونم واقعا ولی ب نظرم مردم کشور خودم مهم ترن . واسه همین اول به بیمارا کشور خودم کمک میکنم و بعدش دوباره پول جمع میکنم میدم ب مردم غزه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
3:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بین1 و 3موندم...........ولی اول این کشور رو باید درست کرد.....خب3به خاطر این که نمیتونن از بیمارشون فرار کنن اما مردم غزه میتونن فرار کنن و قایم بشن تا موشک نخوره بهشون ولی بیماران راهی ندارن جز مبارزه پس3...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
البته یک نکته هم برای من هست: پولم کجا بود؟
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٦/٠٥
٤
١
به نظرم 1و3 هر دو به یک اندازه اهمییت دارن.
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٥
٣
١
:))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٦/٠٥
١
١
یک رو انتخاب میکنم
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بین یک و سه واقعا موندم ..
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
ســـ3ــــه !!!!! اخه کمک به مردم غزه ! از کجا مطمئنی که بهشون میرسه و فایده ای توش نمیبینم اما بیماران نیازمند هم تعدادشون خیلی زیاده هم اینکه که در دسترس هستن ...
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
کمک من برا مردم غزه فک نکنم افاقه کنه،جرائم غیرعمد هم که عفو واینجور چیزا داریم،مجلس هم که اگه منظور اینه که به نیازمندان عذا بدن خوبه ولی اصولا زیاد ازین جور مراسما هس، پس بیماران نیازمندو می انتخابم!
Vania
Vania
٩٣/٠٦/٠٦
١
١
خب اینطور به نظر میاد کمک برا بیمارا به اندازه کافی جمع شده..غزه هم که یه مقداری هس ..دیگه آتش بسم اعلام کردن..پس من میرم دیگ نذی می ذارم..شمام کمکاتونو کردین بیاین سر دیگ برا زندانیا هم دعا کنیم دسته جمعی
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٦
١
١
خخخخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
خخخخخخخ عاشقتم وانیا خخخخخخخ اتفاقا منم داشتم به همین مسئله فکر میکردم :دی