خانه انجمن عجب صحنه ای بود!
٩٩٢
٧٨
Faeze_v

عجب صحنه ای بود!

عجب صحنه ای بود!

سکانس مورد علاقه تون چه طور هست؟اکشن؟درام؟جنایی؟

من خودم عاشق صحنه ای هستم که یه نفر یک کسی رو گروگان میگیره و میگه یه قدم جلو بیای می کشمش بعد اون یکی تفنگشو در میاره خودش گروگانو می کشه ومیگه خب بعد؟ 

٩٣/٠٦/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
زیاد فیلم نمیبینم..از صحنه ای هم خوشم نمیاد
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
یعنی اصلا فیلمی ندیدین که لحظه ایش تو ذهنتون مونده باشه؟؟
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٠٣
١
٠
فاعزه خیلی فیلم نیگاه میکنی روت تاثیر گذاشته خخخخخ
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
تو هم که اصلا فیلم نمیبینی . نه؟؟؟
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نععععععععععععع
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٣
٢
٠
عاشق سکانساییم که توی اون یه مرد با آرامش و قدرت صحبت میکنه....مثل چندتا از دیالوگای مارلون براندو توی پدرخوانده ،یا دیالوگ آخر مرگان فریمن توی رستگاری در شاوشنگ ،یا دو سه تا از دیالوگای آل پاچینو توی بوی خوش زن و بعد از ظهر سگی ،یا وقتی وین دیزل توی چشمای حریفش زل میزنه و بهش هشدار میده....کلا این دیالوگایی که آدم کیف میکنه با طرف :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/٠٣
١
٠
خدای من..خخخخخخخخخخخخ
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
کف کردین؟ ; )
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااااااااه !!!!!!!!!:)چه رمانی گفتین !!؟؟خخخخخخخخ
maede
maede
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
آره این میتونه جالب باشه :)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
سکانس های جالبی هستن واقعا.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
صحنه های جنایی و بعضل امشن رو دوس میدارم ولی نه از نوع هندیش!خخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
بعضا اکشن!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
یادم نمیاد!!!!!!کلی سکانس دوست داشتنی دارم.....
vesal
vesal
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اوهوم منم!!!!
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من خودم فیلمم باز بشینم فیلم نگاه کنم؟!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خب یکی از فیلمای خودتونو بگید
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
روم به دیوار!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٢
من عاشق اون فیلمایی هستم که مسلا پسره به یکی ظلم میکنه بعد وقتی میخاد جبران کنه میبینه دختره خودشو با قرص کشته و پشت قرص ها نوشته دوست دارم......بعد با یک دسته گل صورتی که روش نوشته:منتظرت موندم ولی حیف واسه تغیر دیر شده.........(قسمتی از داستان خودم بودش تو هیچ فیلمی نبوده)البه=ته خیلی رمانتیک تره ولی خوب الان خلاصش بودش.....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٣
٠
١
من لحظات رمانتیک رو خیلی دوست دارم اما باید یکی اون وسط که بیگناهه کشته بشه و گرنه نمی پسندم گفته باشمااااااا!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
شما هیتلرو نکشتی حالا تا بی گناه کشته نشه راضی نمی شی؟! من دیگه حرفی ندارم (خخخ)
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من هم عاشق اینجور سکانس هام!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
خخخخ بعدشم هیتلر یک برهه ی تاریخی هست و براش احترام میزارم ولی این شخصیت مثبتای الکی پلکی چرتتتتتتتتت کاری نمیکنن که بزار بمیرن حداقل اشک یکی در بیاد.........
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
به به! شما باید خواهر رویا خانوم باشی!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
فیلم هایی رو دوست دارم که که توش نقاط مبهمی هست که مخاطب رو به فکر وادار میکنه:)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
بله واقعا ازین فیلما خوشم میاد که تهش به طور دقیق مشخص نیست
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
جایی که دارن ادم و زجر میدن تا حرف بزنـــــــــــــــــــــــــــه .......:) یا قسمتی که میراسم خاستگاریه پسر و دختر از هم خجالت میکشن .................:)خخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
ببخشید مراسم
looshi
looshi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
عاشق صحنه ایم که یک نفر داره جون میده در حالی که عشقش بالا سرش گریه میکنه، یا صحنه ایکه عشقش جلو چشمش بیهوش میشه...اصا عاشق این صحنه هام
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
همه ی صحنه هارو بدم میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد:|||خخخخخخخخخخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
فیلم چیه اصلا ؟؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
کلمه ای چهار حرفی دارای سه نقطه که انواع مختلفیددارد شامل اکشن ٬ کمدی ٬ جنایی وغیره
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
سكانس كه الان نمدونم ولي از اون قسمتي كه هي چانسو توي دونگي ميگفت تبهكارا رو ببريد خيلي خوشم ميومد :دي
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من اون صحنه ایکه دونگی داشت جون میداد و عالی جناب بالا سرش بود و عاشقشم حیف شد زنده موند سکانسو خراب کرد
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خخخخخ عاره اون صحنه هم خوب بود :)))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
١
شما فك كنم مشكل داريدا دكتر لازميد! گروگان بدبختو ميكشيد؟ خوبه يكي شومارو گروگان بگيره بعد من بيام بكشمتون؟؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
فیلم چیزی غیر واقعی ست. سه بار تکرار کنید.دکتر لازمم خودتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٢
بي ادب باز برم نانچيكومو بيارم؟؟؟ هان نه برم بيارم نه خب ولم كنيد ببينم چي ميگه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
نه ولش کنین می خوام ببینم میخواد چی کار کنه.
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
١
خخخخخخ موافقم علی اقا
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
ولي من فقط اكشن بووووف! توضيحات بيشتر تو پروفايلم قسمت فيلم هاي مورد علاقه
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
کلا به فیلم علاقه ای ندارم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من از صحنه فیلم هندی(خخخ نخندین) اسم فیلمه عشق بود که پسره روی میله راه میره میخواد بره وسط میله تا دوستشو نجات بده آخه از میله آویزون شده بوده واینم هی تا وسط های میله میرفت باز میترسید برمیگشت وکلی فوش باره دوستش میکرد :دی
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
ندیدمش ولی صحنه جالبی بوده . ترسیده بود ؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
از اون عشق بازی بین ساره و پدرام و هیراد باید می فهمیدم چقدر فیلم هندی دوست داری خخخخخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
آره صحنه ای بود که از بس میترسید که پاهاش میلرزید ویک مسخره بازی تو فیلم درآوردن که من همیشه از خنده پخش زمینم با هر بار دیدنش:) سمیراااااااااااااااااا میکشمت:| هر کی ندونه فکر میکنه چی شده:| من اگه دستم بهت نرسه خخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
این صحنه ک آقاهه دستشو میبره بالا پسرشو بزنه بچه هه با چشای اشکی میگه بزن...بزن دیگه....بزنو خودتو راحت کن!.....بعد باباهه متاثر میشه نمیزنه...خخخخ
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
خیلی باحال بود خخخخخخ
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من قسمتای احساسی رو دوس دارم حالا دقیق صحنه ای یادم نمیاد ولی صحنه هایی که پر از احساس البته از این چرندیاته عاشقانه نه
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
یه صحنه ای مثل اون سکانسی که تو طلا و مس روحانیه به خانومش می گفت دوستت دارم خیلی دوستت دارم.................اصلا آدمو متاثر می کنه...............یا مثلا تو فیلم های دفاع مقدس وقتی شخصیت اصلی شهید میشه............یا صحنه ای مثل اون سکانسی تو سریال در چشم باد که پارسا پیروزفر به دختره علاقه داشت بعد اون بهش خیانت کرد.....وقتی تو خیابون زیر بارون برگشت جای پدرش...............حالا باز یادم اومد میام میگم
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
والا هیچکدومشو ندیدم ولی این صحنه ی آخری که گفتی انگار خیلی جالب بوده .طفلی پسره
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اهان احساسی مثه فیلم روز سوم که داداشه اینقدر عاشقانه به خاطر خواهرش فداکاری میکنه! یا دوستاش که به خاطر اینکه یه دختر و از دست بعثیا نجات بدن همه شهید شدن عاشق این فیلمم یعنی البته من بیشتر انیمیشن نگاه میکنم اگه میخوایین کلی سکانس از اونا یادمه خخخخ من دیه حرفی ندارم
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
خب من اون صحنه رو ترجیح می دم که طرف یه جور تیر می زنه از زیر بغل گروگان با کمی خراش رد میشه و میخوره به قلب گروگانگیر.....آخه این حرکتی که شوما گفتی وقتی انجام می شه که یا گروگانگیر یا کسی که می خواد گروگان رو نجات بده....مشکل روحی روانی داشته باشه.....
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
صحنه ای که شما گفتین هم خیلی جالب بود
SMX
SMX
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اون صحنه ای که برد پیت به خودش واکسن رو تزریق میکنه و میره جای دستگاه خودپرداز نوشابه ! و یه نوشابه میخوره و بقیه نوشابه ها رو میریزه و میره تا با زامبی ها رو به رو بشه و زامبی ها از کنارش رد میشن ............خیلی حال کردم با هاش
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خیلی صحنه اش قشنگ بود واقعا
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
سلام ... صحنه اي كه پدر دست بچه‌اش را ميگيرد و ميگه (بلند شو پسرم تمام شد بريم خونه)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
سلام ... چی تموم شد که رفتن خونه ؟؟
ghazale
ghazale
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
یه صحنه ای هس تقریبا همه شخصیت ها با دور آهسته دارن ازون دور میان بعد پشت سرشون ماشینا منفجر میشه ! از دو طرف آتیش میزنه! خخخ اصن یه وضی !
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
ی سکانسی بود تو فیلم خداحافظ رفیق قسمت اولش وقتی که خانومه با شوهره شهیدش حرف میزنرو خیلی رو دوست دارم /یکی دیگه هم توی درچشم باد وقتی بیژن ولیلی رو تو کوچیکی ازهم جدا میکنند
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
تو صحنه اي كه يارو ميخاد شليك كنه قبل از شليك يكي ديگه بهش شليك ميكنه ميمره اون طرف كه قراره شليك كنه
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
سکانس آخر دست های خالی، تمام سکانس های فیلم آژانس شیشه ای. تمام سکانس های فیلم حماسه مجنون. سریال شوق پرواز.
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
هر سکانسی ک توش قهرمان داستان کم میاره...
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
من از دراماش خیلی خوشم میاد خیلی قشنگن این سکانسا حالا هر چی تلخ تر باشه جذاب تره ....فیلمای زیادی بوده
sin germany
sin germany
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
صحنه های اکشن خیلی وس میدارم که خون بپاچه رو در و دیوار خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ....هی قرمان داستان ازین اعصاب ندارا باشه هی همه رو فرتو و فرت بکشه..(آیکون من چقد دل رحم هستم)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
من از سکانسای مسخره بازی خوشم میاد!خخخخخ اینایی که وسط یه موضوع جدی یدفه ای یه چیزی میگن که آدم از خنده زبونش بند میاد!