خانه انجمن پارازیتتو بردار و برو !؟
٦٢٤
٣٤
mr_khas

پارازیتتو بردار و برو !؟

پارازیتتو بردار و برو !؟

به نظر شما آیا آنتنهای مخابراتی یا همان بی تی اس و همچنین پارازیت ها برای بدن انسان مضر است ؟ به نظر شما چه تاثیراتی بر روی بدن انسان می گذارد ؟

٩٣/٠٥/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
شنیدم باعث تومور مغزی میشه
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
رو زنبورا که بی اثره...
گیسو
گیسو
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
اتفاقا رو زنبورا خیلی تاثیر داره. راه کندوشونو گم میکنن
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٣٠
٣
٠
يكي از بچه ها ميگف واسه همين امسال پشه مشهد نداره چون پارازيت زياد شدهO_o ديگه خدا به داد ما برسه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
:| ما خواهیم مرد
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
نهههه من هنوز جفونم كلي ارزو دارم خدايا :|
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣٠
٣
٠
خیلی ............ خیلی .......خیلی مضره خخ من چمیدونم اخه :) باید بریم از متخصصش بپرسیم خب :)
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
معلومه که مضره ...:)
سهره
سهره
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
ولِلِش باوا....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
اره میشه ولی چه فایده بحث در این مورد...
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
واقعا فایده نداره چون گوش شنوا نیست :(
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
بعله خیل مضره ...ما برای بابابزرگم که میرفتیم بیمارستان دکترا همیشه میگن یکی از دلایلی که سرطان خیلی بیشتر شده همین پارازیتهاست ...ضرر که خیلی ضرر داره ولی میدونم سودش خیلی کمتر از اون چیزیه که فکرش و میکنیم
faride
faride
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
من که میدونم سرطان زاست...اونایی هم که حاضر میشن تو خونه هاشون بذارن به ازای پول :||||.... وقتی مواد غذاییمون اونطوریه اینا که طبیعیه دیگه!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
ای من چی بدم میاد روز به روز داره علم پیشرفت میکنه از این طرف دارن همه انسانا رو به کشتن میدن:|
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من نميخااااام بميرم:|
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٥/٣٠
٢
٠
بلیا :\\\ اینهمه بچه ناقص.... اینهمه حاملگیهای خارج از رحم و ... ( بچه ها رد نشن بحث جدیه ) همش بخاطر همیناس :\
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
سلام:من شنیدم روی مغز اثرمیذاره.حالا چه تأثیری بی اطلاعم.هرکس میدونه به ماهم بگه.متشکرم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
باعث بیماریهایی مثل سرطان،آلزایمر با ی اسم دیه ک یادم نمیاد میشه..خیلیم ضرر داره...امواجش خیلی تاثیر میذاره...
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
تا وقتی پولشون توی جیب دولته تازه فایده هم داره؛ باید بریم دورشون بخوابیم اشعه جذب کنیم گفتن برا سلامتی خوبه!!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
اگه تا شعاع ۱۰۰ متری فاصله داشته باشه بهتره، اما بازم ضرر داره واسه سلامتی. من شنیدم رئیس همین شرکت واسه اینکه به همه ثابت کنه که این انتن ها ضرر نداره ، رفته توی خونه خودشون یک انتن نصب کرده !
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
عجب آدمی بوده یه درصد نباید احتمال بده که مضر باشه؟؟ حالا خودش هیچی خونواده اش چه گناهی کردن . راسته که میگن خریت نه تنها علف خوردن است
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
من شنیدم باعث سرطان میشه...دچار اختلالاتی هم روی بچه ای که تو شکم مادرشه میشه...حتی باعث عقب موندگی ذهنی و اینا پیش از تولد...
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
والا من شنیدم که دلیل این همه سرطان در تمام سنین که زیاد شده همین پارازیت هاس!! اشکالی نداره میمیریم زودتر و چون به لطف این پارازیتها کانالهای خاک برسری ماهواره رو ندیدیم میریم تو بهشت دیگه! ما که نمیفهمیم اینا میخوان بفرستنمون بهشت. دستشون درد نکنه. مسعولین لطفا بیشتر پارازیت بفرستین. با تچکر جمعی از همسادگان!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
آنتنهای مخابراتی یا همون بی تی اس به هیچ وجه اونقدر که ما فکر میکنیم مضر نیست! من خودم کاردانیمو مخابرات خوندم و یکی از اساتیدمون که دکترای مخابرات بود اینو گفتن! ایشون همینطور گفتن که ضرر گوشیهای تلفن همراه بسیار بیشتر از آنتنهای مخابراتیه!!!! چون این دکلها امواج رو به صورت موازی میفرستن. واسه همینه که میگن وقتی جایی هستید که انتن ندارید گوشیتونو به حالت پرواز یا همون فلایت موود بذارین که کلا از شبکه خارج بشه سیمکارتتون! چون در شرایطی که سیمکارت آنتن نداره بیشترین توان رو داره(چون داره زور میزنه تا با نزدیکترین دکل مخابراتی ارتباط برقرار کنه)
پری سا
پری سا
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
بحث خیلی تخصصی شد...خخخ....نظری ندارم...مضرم باشه...دنیا دو روزه دیگه....
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
منم خواهر یکی از دوستام طفلی چندین بار باردار شده اما بچه ش از بین رفته دکترا گفتن از همین پارازیت هاست :((((
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٣١
٢
٠
ایرانسل اومده دکلشو دیوار ب دیوار خونه مادر بزرگای و 2 تا عموم زده......الان کی ضامن سلامتی فامیلای مائه؟؟.....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
جودی جان این دکلها ضررش بسیار ناچیزتر از اون گوشیهاییه که زیر بالشتمون میذاریم و میخوابیم..پس نگران نباش! اما خوب پارازیت فرق داره ! اون یک نویزه خیلی قویه !!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
الا من نميدونم گوشيم كجا هست اصن كه بخام زير سرم بزارم:|
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ب نظر من وتی موج های رادیویی رو ب اون روز میندازه رو بدن انسان هم تاثیر خیلی بدی باید داشته باشه.آنتنای مخابراتیو نیدونم
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
من که فکر کنم خیلی مضره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
سلام ... ديشب در يكي از سايتها خواندم روغن پالم مضر نيست و رسانه‌ها بد اعلام كردن . پارازيت هم مضر نيست . رسانه‌ها بد اعلام كرده اند. تو خود حديث مفصل بخوان
گیسو
گیسو
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خانم دکتر وحید دستجردی رو به خاطر همینکه میگفت امواج و پارازیت ها برا بدن ضرر داره از وزارت اخراج کردن.....بحث سیاسی هم ممنوع!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
نه به نظرم دیگه خیلی بزرگش کردن..........شورش رو در آوردن............الکی بزرگش کردن زیاد چیز مهمی نیست......نمیگم نداره اما اعصابم خورد میشه وقتی میگن........