خانه انجمن کارت قرمز ،آقای وزیر اخراج!
٨٣٧
٨٤
مریم_ن_ر

کارت قرمز ،آقای وزیر اخراج!

کارت قرمز ،آقای وزیر اخراج!

شما اگر نماینده مجلس بودید چه موقع به استیضاح یک وزیر رای مثبت می دادید؟

فرض کنید اون وزیر،وزیر علوم باشه

٩٣/٠٥/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٢
خوب من زیاد راجب این چیزا نمیدونم ولی یک چیزایی راجب استیضاح خوندم ..... با دانسته های خودم هر وقت حق با اون باشه
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٩
٠
١
خخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٩
٠
١
:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٩
١
١
انقدر دانسته هاتو به رخ ما نکش خخخ
sali
sali
٩٣/٠٥/٢٩
١٠
٠
من اگه نماینده باشم وزیری علومی رو استیضاح میکنم که دانشجوی ستاره دار درست کرد/بورسیه غیر قانونی میداد/تو مدرک دکتراش کلی ابهام باشه که کپی کرذه از یک کره ایی/ محیط دانشگاه رو به خفقان بکشونه... اما تو این مجلس ما همه چیز برعکس هستش کسی که داره یه ویرانه رو دوباره اباد میکنه استیضاح و برکنار میکنن.اگه وزیر مثل یه عده از نماینده ها از تفکرات قرون وسطی پیروی میکرد همه چی حل بود اما متاسفانه ادم روشن فکر و زحمت کش و با سوادی بودن اقای وزیر..!!!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٢٩
٤
٠
افرین ...
یک دانشجوی بدبخت
یک دانشجوی بدبخت
٩٣/٠٥/٢٩
٥
٠
همه دغدغه شون هم این بود که : آقای وزیر افرادی رو بهشون مسئولیت داره که مورد داشتن!! حالا مورد چه موردی بوده الله اعلم!!!! اینا دلشون میخواد یه وزیر بذارن به جای اینکه فکر و ذکرش پیشرفت علمی باشه اجرای طرح جداسازی دختر و پسر در دانشگاهها اولویتش باشه!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٣٠
٢
١
موافقم
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٣٠
٤
١
وزارت علوم مسئولیت تولید علم و حرکت روبه جلوی علمی کشور رو باید بخوبی پیش ببره. اگر نتونه به هر دلیلی این مهم رو براورده کنه باید نمایندگان مجلس توضیح بخوان.
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
شما صبر کردید ببینید میتونن تولید علم و حرکت روبه جلوی علمی کشور رو بخوبی پیش ببرن؟؟؟
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
ایشون چند ماهه وزیر هستن؟!؟!؟!شما با چشم بصیرتتون متوجه شدین ایشون نمیتونن رشد علمی خوبی رو داشته باشن؟!؟!؟!رشد علمی وزیر علوم قبلی خییییلی خوب بود؟!؟! مجلس همون مجلسه اما چرا درباره وزیر قبلی همچین رویه ای نبود؟؟!!؟!؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٩
٣
٠
سلام ... اين استيضاح گل به خودي تعبير شده است. و كلا نمايندگان مجلس طرحي را تصويب نميكنند كه منافع ملت در ميان باشد.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
٤
٠
متاسفانه تصویب کردند و با این کار نام خود را در تاریخ ایران ماندگار کردند .
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
سلام ... چقدر هم سخت بود
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٩
١
٢
وزیرای ما چی هستن که استیضاح کردنشون باشه!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٣٠
٠
١
باشه.!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخ اون باشه چیه؟؟خخخخخخخ من اینور غش کردم از خنده :دیییییییییی
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٢٩
٩
٠
من اگه نماینده بودم دکتر فرجی دانا رو استیضاح که نمیکردم هیچ تشویقشون هم میکردم...چرا!!؟؟چونکه ایشون پنهان کاری ها وخلافکاری های وزیر اسبق علوم رو رو کردند که چطور 3000نفر از بستگان و اشنایان رئیس جمهور وقت و همین نمایندگان مجلس به صورت غیر قانونی بورسیه دکتری گرفتند:|من اگه نماینده بودم وقتی که وزیر علوم بورسیه ی غیر قانونی میداد استیضاحش میکردم وقتی که دانشجو ها و استادان دانشگاه فقط به خاطر عقاید سیاسیشون اخراج میشدن اون موقع وزیر رو استیضاح میکردم وقتی که به کوی دانشگاه حمله شد و وزارت علوم سکوت کرد اون موقع استیضاحش میکردم...!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٤
این قضیه بورسیه 3000نفر رو سازمان بازرسی کشور تائید نکرده. آقای فرجی باید استیضاح میشد چون علاوه بر سیاسی کاری جزو عوامل فتنه 88 هم بود. باید گفت خسته نباشید نمایندگان عزیز.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
٥
١
بدون دلیل و مدرک لطفا تهمت و افترا نزنید لطفا ، چجور اون زمان که میخاست رای اعتماد بگیره ، مورد نداشت ، حالا شما کشف کردی از عوامل اعتراضات 88 شده؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣٠
٣
٠
معلومه که تایید نمیکنه چون به نفعشون نیست...چون دستشون رو میشه...اقای فرجی دانا از عوامل اعتراضات سال 88 نبودند...نمایندگان به خاطر اینکه ایشون اقایان توفیقی و میلی منفرد رو که در اعتراضات سال88 نقش داشتند رو در وزارت علوم به کاربرده بودند ایشون رو استیضاح کردند...که به نظر من اصلا دلیل قانع کننده ای برای استیضاح یک وزیر نبد!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
منم با نظر علی جان موافقم و واقعا متاسفم وقتی میبینم در دلایل استیضاح یک وزیر اصل که منافع ملت هست در نظر گرفته نشده!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
باباااااااااااااااااا ایول:)
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
:دی
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
اون زمانی که میخواست رای اعتماد بگیره مسئله فتنه 88 هم مطرح بود اما یک فرصت چند ماهه بنا به مصلحت کشور دادند دیدند که نه تنها تغییر نکرد بلکه بدتر هم شد. یادت باشه آقای "استیو جابز" میزان حال فعلی افراد هست.
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٠١
٢
٠
نمایندگان مجلس!!؟؟برای مصلجت کشور!!؟اصن با هم تناقش داره.....نمایندگان برای مصلحت حزب خودشون کار میکنن نه برای مصلحت کشور!
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
*تناقض
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
این انگ ها به نمایندگان نمیچسبه. نمایندگان با انتخاب مستقیم مردم انتخاب میشن و مدافع انقلابشون حتما هستند.
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
بله بله....مصلحت مردم از مصوباتشون کاملا معلومه
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خسته نباشند نمایندگان عزیز!هه!نمایندگان ما بصیرت ندارند!نمایندگان ما برای حزبشون هر کاری میکنند!همین نمایندگان بودند که به استیضاح وزرای دولت قبل رای مثبت ندادند!همین نمایندگان هستند که با مصوباتشون مردم رو دچار مشکل میکنند!اسمشم میزارن مصلحت ملت!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
مریم خانوم خیالتون راحت الان دوره ی اصولگرایان نیست که مملکت قاطی پاتی باشه هر کی هر کاری که خواست بکنه و کسی هم نره پیگیری کنه!از اولین اظهارات آقای نجفی سرپرست وزارت خانه:کمیته ای برای پیگیری بورسیه های غیر قانونی تشکیل می دهیم اینم لینکش: http://khabaronline.ir/%28X%281%29S%28zv0jvfqnirzv02vdv33nlcia%29%29 /detail/371545/society/education
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٣
حرف هارو دوستان زدند !! من حرفی ندارم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٩
١
١
هههيييييع سياسي؟؟ نگو آقا نگو وووو ميان ميگيرن ميبرنمونا! از ما گفتن بود! آقاااا من با اينا نيستم ببريدشون بكشيدشون بوخريدشون!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٣٠
١
١
من با مستر علی موافقم....فقط چون دست بقیه رو رو کردند ایشونو برکنار کردند..
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٣٠
٠
١
تو کنکوری که همین هفته پیش دادم سوال به این سختی نبود :خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٣٠
٠
١
بگو نمی دونم.! والسلام
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣٠
١
٢
منو وارد سیاست نکنید... :)
میم
میم
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
با خودم فکر میکردم وارد انجمن که بشم کلی کامنت میبینم که از اخراج وزیر علوم طرفداری کردن اما حالا که میبینم هستن کسانی که مخالفن،خوشحالم...
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
:)
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠١
٠
١
مهم این بود که ایشون از وزارت خونه اخراج بشه که شد. دست نمایندگان عزیز درد نکنه خدا خیرشون بده.
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
اشخاص این چنینی رو هر چی بیشتر تخریب کنن ،بیشتر محبوب میشن....مدارکشم موجوده....بگم؟بگم؟بگم؟!!!
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
درضمن با اخراج این آقا هیچی عوض نشد ....شدن مشاور رئیس جمهور و آقای نجفی هم که به سلامتی سرپرست وزارت هستن.
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
پیوست کامنت قبلی خودم:منصب و جایگاه خدمت مهم نیست ...این مهمه که تفکر و توانایی و علمشون در روند پیشرفت کشور وجود داره.
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
لابد اگه ایشون از وزارت خونه اخراج بشه که شد دنیا گلستان میشه!شما هنوز تبعات اخراج ایشون رو ندیدید که اینجوری نظر کارشناسی میزارین!مهم نیست که ایشون در چه جایگاهی هستند....تفکر باز ایشون و فکر پویاشون همچنان وجود داره و کمک میکنه کشور بهتر اداره بشه!البته اگه این مجلس فعلی بزاره
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
ایشون چند ماه وزیر بودن که میگین خوب شد که رفتن؟!؟!؟اصلا به ایشون فرصت لازم داده شد؟!؟!شما هنوز تبعات اخراج ایشون رو ندیدید و الان همینجوری خدا رو شکر میکنید!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
بله میم جان!مهم اینه که تفکر پویا ی ایشون و تواناییشون مورد استفاده قرار میگیره....البته اگه مجلس سنگ اندازی نکنه
میم
میم
٩٣/٠٥/٣٠
٣
٠
همیشه گفتم و بازم میگم ما ایرانیها قهرمان کشی تو خونمونه....از امیر کبیر گرفته تا آقای فرجی دانا....هرکس که خواسته برای این مملکت کاری انجام بده شروع کردن به تخریبش...اما خوشبختانه چه مخالف باشن چه موافق ...چه وزیر اخراج کنن چه نکنن....چه دلشون بخاد چه نخاد...چه چوب لای چرخ دولت بذارن چه نذارن،کمتر از دوسال دیگه عقاید اصلاحطلبی بر مملکت غالب میشه...خودتون هم که دیدید آقای نجفی سرپرست وزارت شدن...
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣٠
٢
٠
ایشلالله....انتخابات مجلس رو در راه داریم،مجلس ششم دواره زنده میشه:)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
علی خان انتخابات مجلس اگه قرار بود دردی رو دوا کنه حالا حالاها دوا کرده بود!مشکل جای دیگست...
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣٠
٢
٠
محسن جان اگه مجلس دست اصلاح طلبان باشه خوب دیت دولت باز تره دیگه عزیز من...الان که استیضاح پیش اومده چونکه مجلس در دست اصولگرایان بوده!!!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠١
٠
١
کسانی که اون جام زهر رو به آقا تعارف کردند . از وطن فروشی و وادادگی جلوی غربیها گرفته تا ایجاد شبهه در پاک ترین اعتقادات دینی مردم ،جزو کوچکترین کارها شون بوده. مگه شورای نگهبان و دلسوزان انقلاب مرده باشند که اصلاح طلبان دوباره بخوان پیداشون بشه.
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٢
٠
آقای موسوی با عوض شدن مجلس خیلی چیزها هم عوض میشه....دوره اشخاصی با مدرک دکترای پلاستیکی گذشت....دور بعد نمایندگان توانمندی میان روی کار که تو این مدت به خاطر خط و خطوط سیاسی تایید صلاحیت نمیشدند.
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٠١
٢
٠
احزاب کشور میتوانند در انتخابات های کشور شرکت کنند.....و من از بین احزاب سیاسی حزبی رو بزگتر از اصلاح طلبان نمیبینم....شورای نگهبان دوتا رو رد صلاحیت کنه با بقیه میخواد چیکار کنه!!؟؟انتخابات ریاست جمهوری نشون داد که مردم بیشتر طرف اصلاح طلبان هستند تا اصولگرایان!و اصلاح طلبان و اعدالیون با هم اجماع کردند تا لیستی بلند بالا رو ارائه بدهند برای انتخابات مجلس!
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
جام زهر چی؟چرا واقع بینانه به قضیه نگاه نمیکنید؟اگه جنگو آتش بس نمیدادن،الان هممون باید تو کوچه پسکوچه های افغانستان کاسه گدایی به دست میگرفتیم،آتش بس دادن جنگی که به ما تحمیل شده بود و از طرف دولت آمریکا حمایت میشد نه تنها جام زهر نبود بلکه جام عسل بود،انتظار داشتید با اون شرایط نظامی ضعیف رزمنده ها،خاک عراق رو هم میگرفتند؟اینکه رزمنده هامون حتی یک وجب از خاک کشورو به دست دشمن ندادند و جنگ تموم شد کجاش بد بود؟؟راضی بودید به تلفات و کشتار بیشتر و داغدار کردن مادران بیشتر؟؟.....وطن فروشی چی؟نگران کشور بودن و سعی برای برگردوندن حیثیت بر باد رفته ایران کجاش وطن فروشیه؟.....ایجاد شبهه در عقاید دینی مردم؟؟؟ سر جوونهای بیگناه مردمو زیر آب کردن مطابق شرعه؟/؟؟؟.....کسانیکه تعیین میکنن چه کسی روی کار بیاد مردم هستن که به اندازه کافی از دولت اصولگرایان خوبی و خوشبختی دیدند!!!!!!دولت اصلاحات در بدترین شرایط هم خیلی بهتر از دولت اصولگرا عمل کرده...از طرفی شما دلسوز انقلاب بودن رو در اصولگرایی میبینید؟ واقعا برای خودم و شما متاسفم...کسانیکه در انتقلاب پا به پای امام اومدن و مردانه کشورو در زمان جنگ اداره کردن و نذاشتن آب تو دل مردم تکون بخوره و فقر و قحطی بیاد اصلاح طلب نبودند؟.....در ضمن اونجور که من متوجه شدم شما اصلاحطلبی رو با بی دینی یکی میدونی ....لازمه بگم پا توی کفش خدا نکنید ...کسی که حق سبک سنگین کردن دین مردمو داره من و شما نیستیم.
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
از خیانت هایی که اصلاح طلبان به کشور کردند هر موقع که خواستید اسنادش رو میارم تا ببینید و بخونید. از وزرا و نمایندگان دوره اصلاحات چندتاشون تو آغوش بی بی سی و صدای آمریکا دارند علیه انقلاب یاوه میگن .؟ اگه میخواین اسامیشون رو ذکر کنم.!؟
میم
میم
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خوشبختانه خیانتهایی که اصولگرایان به مملکت و مردم کردن اونقدر پر رنگه که همه تو هرجای کشور ازشون خبر دارن و نیازی به دلیل مدرک نیست....از سه هزار میلیادر بگیر تا مدرک قلابی کردان...عزت و احترام ایرانیها رو از بین بردن...اصولگرایان حتی با خودشون هم که تو یک گروهن و اعتلاف کردن تو مناظره انتخابات سر جنگ داشتن...اینطوری میخان مملکتو اداره کنن؟؟بد نیس بدونید فلسطین هم به خاطر اختلاف با کشورهای دور برش و اختلافات داخلی به این سر نوشت دچار شد
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
اصولگرایان نه تنها موجب پیشرفت کشورمون نشدن مارو تو دنیا به سخره گرفتن خانوم مریم ن- ر
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
مریم_ن_ر تمام اصولگرایان با این تفاسیری که شما میگین معصوم و امامزاده هستن و تمام اصلاح طلبان مفسد فی الارض!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
میم عزیز،منظورم از جام زهر زمان دوران اصلاحات بود که نمایندگان اون دوره به رهبر عزیزمون پیشنهاددادند که از مقام رهبری استعفا بدهند. من طرفدار هیچ یک از احزاب نیستم. خط کش ذهن من رهبریه. هر جناح یا حزبی که بتونه منویات رهبری رو اجرا کنه مورد تائیده. اگه نمایندگان فعلی هر خطا یا اشتباهی کردند بهتر از گرفتن پول از آمریک جهت براندازی حکومت یا ملاقات کردن با جرج سوروس . ببینید میم عزیز، اگردر زمان ننگین اصلاحات درایت رهبری و دلسوزان انقلاب نبود که الان من وشما اینجا نبودیم. دیگه اصلاحات رو باید تو گورستان های سیاسی پیدا کرد.
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
لازم به توضیحه که من طرفدار یا حامی هیچ حزب و جناح سیاسی نیستم خط کش ذهنم فقط رهبری ولاغیر. حزبم حزب علی (ع) /رهبرم سید علی.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من تو انجمنای سیاسی چند وقتی بود که نظر نمیزاشتم ولی واقعا بعضی چیزا قلب ادمو به درد میاره!هر چند که استیضاح همون طور که در دولت قبل شاهد بودیم تاثیر چندانی روند پیش رفتن کارا نداره!چون در دولت قبلی هم شاهد بودیم با کنار رفتن یک مقام اجرایی دوباره شخصی با تقریبا همون خصوصیات سر کار اومد!فقط این وسط پول و وقت این مملکته که به ناکجاباد میره!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
راستشو بخواین کامنت تون خیلی برام سقیل یا صقیل بود خخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
دولت قبل؟..............آه.........
ahmad.sedaghat
ahmad.sedaghat
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
ثقیل
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
هیچوقت دوست نداشتم سروکارم به سیاست بیفته ولی اگه سر بندازم میدونم طاقت ندارم وحرف میزنم برعلیه شون پس کلا بیخیالش شدم وچند وقتیه کلا دوره خبرهای سیاسی خط قرمز کشیدم :)
پری سا
پری سا
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
:/...بحث سیاسی......:|
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
استیضاح فقط وقت و انرژی نمایندگان رو می گیره و باعث میشه به کار مردم رسیدگی نکنن...............
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
حفظ سعه صدر و آرامش تو بحثای سیاسی از اوجباته که متاسفانه هنوز تو انجمنای ما دیده نمیشه!..
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
(:
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
نظر خاصی که ندارم راستش..........
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من زمانی به استیضاح یه وزیر رای مثبت میدادم که اون وزیر وزیر اقتصاد دوره ی قبل بود که بیخ گوشش کلی اختلاس کردند و این آقا با یه من عذر میخواهم سر و ته همه چی رو به هم آورد... زمانی به استیضاح رای میدادم که یه فوق دیپلمی با حمایت رئیس جمهور وقت مدرک جعلی دست و پا کرده بود و خودشو دکتر جا میزد و وزیر کشورمون بود آقای فرجی دانا هم شدن مشاور آقای روحانی شما دلواپسان آسوده باشین
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
وزیر علومی رو اخراج میکردم که تمام برنامه ش برای دانشگاهامون طرح تفکیک جنسیتی بود وزیری که محیط دانشگاه رو به یه محیط خفقان آور تبدیل کرده بود.... دانشجویان دانشگاه صنعتی شهید باهنر یک ماه رو تحصن کردن هیچکی صداشو در نیاورد خفقان بیداد میکرد .... اما الان که یه انسان عاقل و دانا و خردمند ریاست یه وزارت رو به عهده گرفته تعدادی از اصولگرایان تند رو سعی در تخریب دارن و ایشون رو به چیز هایی نسبت میدن که نیستن و آقای فرجی دانا رو از سمت برکنار میکنن...مجلس ما نیازمند نمایندگانی فهمیده هست
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
تا بوده همین بوده...
ahmad.sedaghat
ahmad.sedaghat
٩٣/١٠/٠٤
٠
٠
نماینده ملت؟ خانه ملت؟ خیلی خنده داره خداییش،اونایی که اونجا نشستن به همه چی فک میکنن الا ملت،استیضاح و رای اعتمادشونم حزبی و شخصیه، من اگه نماینده بودم وزیر آموزش پرورش رو بازنشسته میکردم