خانه انجمن ورود آقایان خانه دار ممنوع نیست !
١١٢٢
٢١٢
دخترخاصــ

ورود آقایان خانه دار ممنوع نیست !

ورود آقایان خانه دار ممنوع نیست !

بحثی که در این انجمن داریم کاملا خانومانه ست! واسه این ورود اقایان ممنوع هستش که این بحث زیاد ارتباطی به اونا نداره! سوال اینه که از انجام دادن چه کاری در خونه متنفــــــر هستید؟؟! و از انجام دادنش فرار می کنید؟؟!(البته همه اقایون اینطوری نیستن که کار منزل انجام ندن! مثلا بابای خودم پای ثابت ظرف شستن هستن!!حالا اگه اقایی هم اینجا کار منزل انجام میدن بگن از کدوم کار متنفرن؟؟!!!)

من از قابلمه شستن و سفره تمیز کردن متنفرم به معنای واقعی..!

٩٣/٠٥/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من به نشانه اعتراض همینجا بست میشینم!:/
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخ پس یه مگس کش هم دستتون بگیرین!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
منم آفتابگیر میارم صورتتون نسوزه خخخخ
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
اینجا سر راهه شهرداری میاد جمعت میکنه هاااا از ما گفتن!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ یه بلالی هم خواستین راه بندازین یه پارچ ابم کنارتون بذارین که بعضیا که هویجوری واسه اب خوردن میان خدایی نکرده تلف نشن!خخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
از بعضی ها که منظورتون من نبودم ؟؟؟؟ :-)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!! خخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
زیر دست و پا له میشین هااااااااااااااا از ما گفتن بود
gol pari
gol pari
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ من کلا از خانه داری بدم میاد!!ظرف شستن! سفره پاک کردن! غذا پختن! واااااااااااااااااااای از همه مهمتر شیشه پاک کردن!! متاسفانه تو خونه ی ما هیچ راه فراریم نیست!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ هیییییییییییییییییییییی !!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
اخههههههه اجرت با اقای نادری خخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من اومدم آب بخورم ، کجایه شیر آب؟؟؟؟ خخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخ اینجا شیر اب نداریم متاسفانه! کامنت بیجا مانع کسب است!حرکت کنید!خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
چقدر شما آب میخورین.وقتی تو مغازتون اون همه بستنی دارین چرا بستنی نمیخورین؟؟؟:دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
١
١
خب اقا میلاد ما کی تشریف بیاریم؟؟؟!
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
دی من ظرف شستنو خیلی دوست دارم فقط به قول خودت از قابلمه هاش متنفرم هوم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
واقعن؟؟؟؟! اره اصن یه وضیه واسه خودش!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
بیا خونه ما پس سهم منم بشور :دی میگم چون علاقه زیاد داری ها وگرنه اصراری ندارم خخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من متاسفانه از همه کار های خونه بدم میاد ... خوب چیکار مجبورم دیگه ...:) :)خخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ اخی نازی اجر شمام با اقای نادری!!!خخ
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من خوردم همه کار میکنم از هیچ چیز فراری نیستم :))))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
اوه اوه بابااااااااااااااااااااااااااااا اونوقت تمام وقت کار مینید یا نصفه روز؟؟!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
نخیر همیشه که نه مثلا وقتایی که مهمون داریم و وقت هایی که میخوایم بریم بیرون یا بیرون هستیم:))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
اها پس بگو... خود شیرنی...!خخخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
نخیرم ایششششششششششش کلا من پسر بسیار گلی هستم فقط روز دوبار لنگ کفش میاد به سمتم و ... .
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
vesal
vesal
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
ظرف شستن و به مرتب کردن خونه ترجیح میدم.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
شما از اولش هم دختر خوبی بودی!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
٣
١
خانم های محترمه ، خجالت نکشید ، همه این تنفر هارو ، جزء شروط ضمن عقد بنویسید و ازون آقا داماد که با لبخند ملیح اون گوشه نشسته ، بخاین تعهد بده ، اصلا خجالت تو کار نیست ، بفرمایید مجلس بی ریاست ، دیگه ازچی متنفرید؟؟؟؟؟بفرمایید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (فقط نمیدونم اگه این کارا رو هم انجام ندید ، دیگه چه کاری میمونه که انجام بدید)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٢
٢
اقا مهزیار خجالت نداره که!اون اقا داماد مارمولک هم خودش یاد مگیره درضمن باید همون اقا داماد مارمولک اینقد از خودش شعور داشته باشه که اگه خانومش کاری تو خونه انجام میده هیچ جای قران و دین و اسلام نیومده که وظیفشه!! فقط داره لطف میکنه و جهاد میکنه! فقط همین! خیلی کارا میمونه مثلا مثه خیلی از پسرا بی کار و بی عار بگردیم و بریزیم و بخوریم و لم بدیم!! واللااااا خخخخ
faride
faride
٩٣/٠٥/٣٠
٤
٠
والا همینا که انجام میدیم هم لطفه!نه وظیفه!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
٤
٣
حالا که شما دارید لطف وجهاد میکنید ، پس ایضا اخر ماه هم لطف و جهاد کنید هزینه های کرایه ، قبوض ، لباس مجلس فرنگیس اینا!!! و....... رو هم جور کنید که اقا داماد تو کار لطف و جهاد نیست ، اونا رو هم خودتون باید زحمتش رو بکشید . در ضمن من توهینی به خانوما نکردم ،که شما بی ادبانه اقایون رو خطاب قرار میدید.
faride
faride
٩٣/٠٥/٣٠
١
١
این چیزایی که گفتین تو اسلامم از وظایف مرد یاد شده که بتونه امکانات رفاهیو واسه زنش فراهم کنه...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
اقا مهزیار من تمام اقایون رو خطاب قرار ندادم که همون اقا داماد مارمولک خودمونو گفتم! شما فک میکنم سوءتفاهم شده واستون من منظور بدی نداشتم..
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
بعد تو همون اسلامی که میفرمایید ، نوشته زن بقول خودتون بیکار و بیعار بچرخه ، بعدش با منت و از سرلطف کاری برای شوهرش انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نوشته خوردن اب هم بی اذن شوهر جایز نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
راستی اقا مهزیار این مواردی هم که ذکر کردین لطف مرد در حق زن نیست وظیفه یه مرده که باید در قیال همسرش انجام بده همون نفقه و خرجی خانوم خونه هستش !بله متاسفانه برا اقایون تو دین ما چیزی به اسم لطف ذکر نشده نوعی وظیفه ست! بعدشم شما یه دهه شصتی هستین خدارو شکر دهه شصتی ها معرفتشون یه خورده بیشتره! توهینی به دهه هفتادی های محترم نشه خدایی نکرده!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
نه اقای مهزیار من کی گفتم اسلام گفته زن بیکار و بی عار بچرخه شما فرمودین اگه خانوما اون کارارو انجام ندن دیگه چه کاری میمونه که انجام بدن منم گفتم میتونیم مثه بعضـــــــی از پسرا بی کار و بی عار باشیم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
صد البته ما اینو قبول داریم که هیچ کار زن بدون اجازه شوهرش صحیح نیس و بعضا حرام اعلام شده اخه میدونین اقا مهزیار بعضی از اقایون کشور ما به خانوماشون به چشم یه کلفت نگاه میکنن که کارش فقط پخت و پزه ما خانوما اینو نمیتونیم تحمل کنیم که به چشم یه ...... بهمون نگاه کنن وگرنه من خودم اصلا اینو نمیپسندم که تو زندگی زناشویی منتی باشه به سر زن و شوهر
٩٣/٠٥/٣١
٢
١
لایک مهزیار اگه دینه همه چی رو دین باشه.از دین استفاده ابزاری نکنید.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
علی جان دیگه تعهد رو واسه این چیزا خرج نمیکنن، الان تعهد رو واسه چیزای دیگه میگیرن.هفته ی قبل واسه مجلس خواستگاریه یه دوستی دعوت شدم.یه شروطی مطرح شد واسه داماد که به عهدنامه ی ترکمنچای گفته بود زکی و عهدنامه ی گلستان اعلام شرمندگی کرده بود در مقابل اون شروط!!!خخخخخ. منم شبیه علامت تعجب شده بودماااااا. واسه این چیزایی که بانوان الان گفتن متنفرن اقا داماد مجبوره یه ماشین ظرف شویی بخره... واسه اکثره کارای خونه یه دستگاهی امده، دیگه فقط زحمت زدن دکمه ش میمونه...
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
صالح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مجلس خواستگاری برا خودت بود ؟؟؟؟؟!!!!! آخه جلسه خواستگاریه یکی از دوستات تورو دعوت کردن ؟؟؟ جل الخالق !!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
حالا صالح این شروط رو بگو دوستان مستفیض بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
کی من؟؟؟!!!خخخخخخخ.علی جان داشتیم داداش؟خخخخخ. من اینقدر کار نکرده! سفر نرفته! و واحد پاس نشده!!!!!!!!! دارم که حالا حالاها همچین کاری نمیکنم.هنوز خیلی با زندگیم کار دارم... این دوست من تک فرزند هستش و منم که رفیق فابریکش هستم دعوت کرد.شاید باورت نشه اما تو مجلس خواستگاریه خیلی از دوستام بودم.پدر دوستم و من هرچی چشم و ابرو میومدیم این ادم جوگیر قبل از اینکه پدر مادرش در مورد اون شروط اظهار نظری بکنن بلند میگفت قبوله!!!!!!خخخخخخخ.یعنی حرصی خوردمااااااا. چون امکان داره وصلت سر بگیره اول ازش باید اجازه بگیرم واسه گفتن شروط.ولی من که هنوز هنگ کردمااا! امیدوارم قبل از امضاء کردن چیزی عقل بیاد تو سرش...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٥
٥
ماشالله ....چی همه ادم! ایول علی خوب اومدی ... به منم منفی بدن خانوما خخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠١
٤
٣
خب......نمیدونم اگه دوره و زمونه ی الان به خانومت بگی تو اسلام گفته شده که اگر من اجازه ندم مجلس فرنگیس اینا....هزارتا کلاس های مختلف با خرجهای میلیونی.......شب نشینی هایی که توش غیبت نقل مجلسه.....حتی مجالس عروسی ..نمیتونی بری چی بهت میگه....!!!! اگر بگی تو اسلام تعدد زوجات مستحبه....چی بهت میگه...!!!!اگه بگی خودت رو فقط وقتی تو خونه ای آرایش کن ولباس هایی که اینهمه پولشون رو میدی ...یا این همه طلا وجواهر ...بیرون حق نداری بپوشی ....چی بهت میگه.....!!! اگه بهش بگی تو دنیای مجازی و غیر مجازی نباید با نامحرم ارتباط برقرار کنی.....اونهم سر یک سری حرف های بی اهمیت...چی بهت میگه.....!!!اگه بهش بگی حق نداری آزادی (ذهنی و فکری)مردان دیگر را صلب کنی چی بهت میگه...!!!! من میدانم یل میگوید برای دل خودم آرایش میکنم وکارهایی دیگر......که توجیه است چرا که میتواند چند روز در یک اتاق بنیشیند واینقدر آرایش کند که دلش سیر شود و یا اینکه می گوید مهرم را اجرا گذاشتم وباید بروی زندان....!!!! آری .....دیگر مردان آزاد نیستند....چه مجرد وچه متاهل....!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
اقای محمد بستگی داره این چیزارو چه جوری ب خانومتون بگید محبت سنگ رو هم اب میکنه چ برسه روح لطیف یه خانومو بعدشم شما در صورتی میتونین توقع همچین کارایی از همسر شریفتون داشته باشین که خودتون هم خیلی از کارای مشابه اونو انجام ندین
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
به نظر من روح لطیف و چیزهایی که میگین بیشتر مال قبل ازدواج و دو سال اولشه.....کم کم یادشون میره 90 درصد خانم ها.....کی رو دیدین لباس و وضع درون خانه اش بهتر از زمانی باشه که می خواد بره عروسی یا سرکار یا بیرون!!؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
خیلی ها اینطوری هستن اقا محمد اخه شما ک یه مرد هستین چ جوری اینقد با قاطعیت میگین 90 درصد خانوما؟؟! نه باور کنین اینجوری ک فک میکنین هم نیس..
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
خب شما که خانم هستید از دوستان خودتان یا کسانی که می شناسید...منصفانه وعادلانه بگویید .....چند درصدشان رو دیدین لباس و وضع درون خانه اش بهتر از زمانی باشه که می خواد بره عروسی یا سرکار یا بیرون!!؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٣
٠
خیلیا دورم هستن که اونجورین...بعدشم به تربیت و حجاب خانوادگی هم بستگی داره...
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠٢
١
٠
موافقم..!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
١
٠
:)
mis_jeran
mis_jeran
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من از شستن قابلمه های سوخته تنفور دارم!!!!آخه سخته!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ بابا نسوخته ش هم معضله!!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
قابلمه شستن و جاروکردن ! مخصوصا قابلمه های چرب!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
بح بح میبینم که این قابلمه بدجور مسئله ایست در منازل!خخخخ
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
جدی بد مسئله ای شده!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
دوستان یه فکری بردارین!من که ظرفارو به شرط نشستن قابلمه میشورم!مثه هندونه به شرط چاقو!خخخخ
faride
faride
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
از تره پاک کردن :||...از سفره پاک کردن...از لباس پهن کردن روی بند که خداروشکر پدرم اینکارو میکنن!خخ...چون خوشم نمیاد انجام نمیدم :دییی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
اوه اوه سبزی پاک کردنو که دیگه نگو!! مزخرف ترین کاره ایششش
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
من بگیر نگیر دارم! یک روز انقدرررررر حس وحال دارم که همه خونه رو به هم میریزم وهمه چیزو تمیز میکنم ولی خدا نکنه یک روز حس نباشه حتی حاضر نیستم لیوان ابی که خوردم بشورم واز همون کار هم متنفر میشم! ولی اگه بخوام عمقی نیگا کنم سفر پاک کردن مرگمهههههههههههههه :|||||||| که خدا رو شکر تو خانواده ما مردها این کا رو انجام میدن.راستی از صف نونوایی هم بدم میاد خخخخ گفتم پارازیت باشه :دییییی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخاتفاقا من از خرید واسه خونه اعم از نون خریدن و ... خوشم میاد! این سفره هم مثه اینکه کم مسئله ای نیس!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
از ظرف شستن :\ از سفره تمیز کردن :\ آشپزی رو ولی دوس دارم هرچند هیچی بارم نیس :دی از پیاز خورد کردن :دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخ عاره پیازم نکته جالبی بود! من وقتی تو اتاقم یکی تو حال پیاز خورد میکنه اشک تو چشام جمع میشه!!خخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
zarf shostan .... :|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
اووو مای گاد!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
ظرف شستن...سفره تمیز کردن...سفره جمع کردن...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
:) ایضا!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
سفر پاک کردن.هرکاری بگن انجام میدم ولی سفره تمیز نمیکنم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
دخیخا! نمیدونم چرا اینقد معضله؟؟!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
نمیدونم این سفره پاک کردن چیه که اکثرا خوششون نمیاد، توی خونه ما هم خواهرام از سفره پاک کردن فرار میکنن ، منم جو گیر میشمو خودم پاک میکنم سفره رو خخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ خو شما چه احساسی دارین نسبت به سقره پاک کردن؟؟! کار مزخرفیه خدایی
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ولی من سفره پاک کردنو ب ظرف شستن ترجیح میدم!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
از مجبوری این کارو میکنم خخخخخ
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
سفره پاک کردن..سفره جمع کردن....سفره انداختن...لباس شستن مخصوصا جوراب شستن...تمیزکردن اتاقم...ولی به طوری خیلی عجیبی ازظرف شستن بدم نمیاد البته به غیرازقابلمه های چرب:)))
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
جورابو بده ماشین لباسشویی بشوره ..خخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خو اکثر قابلمه ها چربن!! من باز تمیز کردن اتاق و خودم و جمع و جور کردن وسایل خودمو دوس میدارم!!خخ
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٥/٣٠
٢
٢
از تلویزیون نگاه کردن متنفرم!!! چون یه عده زندگی کردن ما داریم روایت زندگی اونا رو میبینیم در صورتی که اگه همون وقتو صرف یه کار مفید کنیم همونا روایت زندگی ما رو میبینن.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٢
٠
بح بح چه جمله قصاری... حالا که فکرشو میکنم میبینم بیچاره شما اخی... متاسفم که مجبورین تلوزیون نیگا کنین!! ما راضی به عذاب کشیدن شما دوست عزیز نیستیم! سخت تر از قابلمه شستن و سفره تمیز کردن هستش؟؟! :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٢
٠
با احترام به نظرتون.احساس میکنم یه مقدار زیادی شعاری هستش این نظر.منظورم بخش اول جمله هستش.اما تلاش برای موفقیت خیلیم خوبه.انشاءلله هم میشید...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
منم دم در میشینم کارت ورود به انجمنا رو نگا می کنم :)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ تخلفات هم به من گزارش بدین! خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
م نص دو تا کیک برداشت خخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
اقای م نص هرچه سریعتر هرچی برداشتین بذارین سرجاش! تشکرات از کاراگاه ارش
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
لباس پهن کردن . جمع کردن سفرهههههه :|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
عذاب اوره...!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٣
٠
خب این انجمن شامل ما هم میشه ها ... کاش جامع می نوشتید ... مثلا من از اشغال دم در گذاشتن بدم میاد ... هروقت صدای اشغالی میاد مرگمه خخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
با این حرفت یاد یه اس ام اس افتادم !!! : میگه مادرم روزی یه بار اونم حوالی ساعت 9 یادش میاد ما مهندسیم ، اونم فقط وقتی داد میزنه مهندس یادت نره آشغالا رو بزاری دم در !!!!!!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خب اقا ارش زباله دم در گذاشتن هم نوعی کار خونه محسوب میشه دیگه شما راحت باشین هر حرفی دارین بفرمایین!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
هــــــی.... اقا مهزیار برعکس این قضیه واسه ماهم که داداش نداریم هس.. با ابن تفاوت که پیشوند خطابی فرق میکنه!خخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
تو خونه ی ما اشغالا با منه برای همین دقیقا درک می کنم چقدر مزخرفه
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
بهترین کار ظرف شستن بدترین کار سفره تمیز کردن
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
ع پس شماک ظرف میشورین؟؟! خدا قوت اخوی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٣
٠
من بعد از سالها چند وقت پیش امدم یه چندتا تیکه ظرف رو بشورم.یه قابلمه تفلون بود هر چی میشستم باز موقع اب کشیدن میدیم چربه!!! خلاصه اینقدر سیم کشیدم که تفلونش به فنا رفت!!خخخخخخ. <چرا میخندین! نمیدونستم دیگه> خخخ. خلاصه وقتی مادر امد و بعد از اینکه حسابی ارشاد شدم!! فهمیدم کلا ظروف تفلون هویجوری هستش و چرب نبوده!!! خخخخخ. اما یه اعتراف... من هر وقت تنها میشم پی میبرم کار خونه چقدر سخته و خانومای کدبانوی ایرانی واقعا خسته نباشن.با اینکه وقتی مادر از سفر برمیگرده 1هفته باید مرتب کنه و بشور بساب راه بندازه اما همون مقدار کار کم هم واسه من خیلی خسته کننده هستش و کارو فعالیت بیرونه خودم رو ترجیح میدم...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
روزنامه خراسان به داشتن همچین کاربر صادق و با معرفتی افتخار میکند...!!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
پدر من هم همچین تجربه ای داشتن! البته در سال های دور جوانی.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
از کارخونه حلوا شکری عقاب اومدن میگن آقا صالح بفرستین بیاد دم در کارش داریم :D (از قسمت اعتراف به بعد)خخخخخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
maede
maede
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
آفرین بر شما :)
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
از اتو کردن بدم میاد.....ظرف شستن بدون قابلمه دوس دارم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
روزنامه خراسان به داشتن همچین کاربر صادق و با معرفتی افتخار میکند...!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
:) اخه نازی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ببخش انه جان اون کامنت اولی مال تو نبود! اشتب شد
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
از ظرفای چرب شستن بدم میآد...از ظرف شستن بدونه دستکش هم هم...تمیز کردن بالای کمد هم خیلی سخته...اونم بدم میآد...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ شما بگو از چه کاری خوشت میاد؟؟!
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
گردگیری کردن خونه :/ متنفرم ها!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
نکته ظریفی بود...!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
سبزی پاک کردن- جاروبرقی کشیدن - درآوردن لباسها از ماشین لباسشویی و پهن کردنشون روی بند لباسها - شیشه پاک کردن- در عوض عاشق آشپزی کردن و تغییر دکوراسیونم - خرید خونه هم خوبه. فاز میده :))))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
آآآآآآآخ گفتی!
پری سا
پری سا
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
سبزی پاک کردن.....جارو کشیدن...یکمم گردگیری.....
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
فقط یکم؟؟!
maedeh_s
maedeh_s
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
سفره جمع کردن:|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
بععله درد مشترکیست
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٣١
٢
٠
چاااااااااایی دم کردن.....حتی با چای ساز!......مخصوصا الان ک صبا من از همه زودتر پا میشم.......خدا چای کیسه ای رو از ما نگیره....شادی روح مخترعش صلوات بلند ختم کن
ati
ati
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
تنبل جیم را بشناسید.چای دم کردن کاری داره اونم باچای ساز خصوصا
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ تو دیگه کی هستی!
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منم از چای دم کردن متنفرم حاضرم ظرفای یک مهمونی رو بشورم اما چای دم نکنم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
چع جالب!
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
از ظرف شستن مخصوصن ظرفای بزرگ مث قالبمه و دیس و اینجورچیزا
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
بعله متاسفانه....
ati
ati
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
سفره پاک کردن..صد سال سفره پهن بمونه دست بهش نمی زنم...............ظرف شستن مشکلی نیست فقط تعدادش زیاد نباشه ..جارو زدن و گردگیری..چون همش عطسه می زنم واسه گردوخاک
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ هم دردیم! ماهماونجور مواقع جیم میشیم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
تمیز کردن سرامیک های خونه ! افتضاحههههههه
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخ عاره!
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ظرف که میشورم-خونه رو جارو هم که میکنم...ظرف ها رو هم که من میارم برا غذا بعدذش باز سفره رو هم من جمع میکنم....ولی از گردگیری کردن خونه متنفرم:|....بدبختیم ما ته تغاری ها چومن کوچیک خونواده ایم همه کارا رو دوش ماست:|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
اخهههه واقعا همه این کارارو انجام میدین؟؟!
ali007
ali007
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
بله....ته تغاری ها همه بیچارن!!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
دقیقا!ته تغاریا همه بیجارن!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
من با این که ته تغاری هستم ولی همه کارارو انجام میدم درضمن در خانه خیلی هم زورگوهستم
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ظرف شستن خیلی سخته خیلیییییییییییییییییییییی..................شیشه پاک کردن و گرد گیری خوبه.............
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
حالا که فک میکنم میبینم چ همه کار نفرت انگیز داریم!!
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
کاش میشد اشغال تولید نشه............اخه سخته هرشب داد بزنن جلاللللللل...بگم جان مادر....بگن اشغال ها رو گذاشتی دم در........
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
من واییییی از قابلمه شستن متنفرم چون همش لباسم خیس میشه بعدش بزارین فک کنم اممممممممم اهان وقتی از بیرون میایم خیلی خسته ام مامان میگن غذاروگرم کن دلم میخواد از همون طبقه 6ام بپرم پایین خخخخ
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخ دقیقا منم هر وقت ظرف می شورم کل لباس و شلوارم خیس میشه......یعنی داغون له له
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من هم هم ! کلا بعد از ظرف شستن به خصوص قابلمه انگار بعدش از تو استخر در میام!
looshi
looshi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
موقع ظرف شستن وقتی ظرفا رو تو جاظرفی میذاری و آب میره تا آرنجت ،هیچی دیگه اون لحظه هیچکی نباید بهم نزدیک بشه ،پهن کردن پتو و چادر روی بند کلا رو اعصابه نمیدونی کجاشو جم کنی! اه اه تمیز کردن سرامیک آشپزخونه که چرب شده ، شستن مسواکی که افتاده تو دسشور(میدونم کار خونه نیستا ولی بدجور میذارت تو آمپاس که بندازیش یا بشوریش) ، و کلا روز خونه تکونی تمیز کردن زیر تختم بعد یک سال
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ باز من جمع و جور کردن لوازم خودم و ااق خودمو ترجیح میدم به قابلمه شستن و سفره تمیز کردن!
s_a
s_a
٩٣/٠٥/٣١
٠
١
از همش بَدم میاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد..... از همه بیشترم از ظرف شستن بَدم میاد
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خسته نباشی دختر خونه دار :دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخ ع شاهدخت ایشون کدبانو خسته هستن میفهمی خسته؟؟!!!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٣١
١
١
کار خونه رو کلا دوس دارم مخصوصا آشپزی ولی شستن قابلمه غیر تفلون خیلی دوس ندارم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخ بابا عشق تفلون!خخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠١
٣
٠
این شاعر احساسی درونیم تو تخته گم شده بود پیداش نکردم...اینجا نیومده یه وقت...!!!! مدیونید اگه قایمش کنید......!!!! من که اصلن اهل کار خونه نیستم ولی این شاعر درونیم از درست کردن کوفته تبریزی و به سیخ گرفتن کباب کوبیده و کیک درست کردن خوشش میادددد.....فقط موقعی که ماهرانه کبابو سیخ میگیره نگاه اطرافیان کمی واسش سنگینه که انگار ندیدن کسی با این سرعت طوری کباب بگیره که هیچ کدومش پای منقل نریزه....کیکاش هم هر دفعه که درست میکنه با قبلیه متفاوته...البته میدونید که معنی خوب با متفاوت فرق می کنه.....چیزایی قاطیش میکنه که ترکیبش تو هیچ کتابی پیدا نمیشه......آخرش به ناچار همشو خودش میخوره.......خخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ نه اینجا نیس تو تخته س اونجا پیداش میکنید بعدشم فعلنی با شما قهره در مورد کیکاتون هم حرفی دیگه ندارم!خخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
سلام ... خامها يا الله . حاج خانم آب جوش داريد. اگر نداريد من يك موز بردارم . با اجازه شما. اصلا از ظرف شوستن خوشم نمياد
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخ اینجا موز نداریم خیار و لواشک هستش! اقای روشناوند شما چه خوشتون نیاد چه بیاد در کل ظرف نمیشورین ما راه پیش و پس نداریم!خخ
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
ظرف شستن :| یعنی خیلی بدم میاد
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
اخ گل گفتی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
هی سارا جان این درده خیلی مشترکه حالا ظرف شستن قابله تحمله قابلمه شستن وحشتناکه
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
اخ یادم رفت بگم ظرف میشورم ولی نمیرم نون بگیرم :)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من خرید واسه خونه رو به همه چی ترجیح میدم!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من از هيچي خوشم نمياد:|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
١
٠
خخخ شما کلا راحت باش
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
واای راستم خرید سبزی و نون از همه بدتره :\ من حتی تو شاهرودم نمیرم :\
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
پاک کردن سبزی از خریدش بدتره ولی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
منم با خانوم اسد زاده موافقم پاک کردن سبزی وحشتناک تر از خریدنشه خریدنش ک کاری نداره اسم سبزی رو به اقاهه میگی بنده خدا خودش میگه فقط من جعفری و تره رو میشناسم! نیازی نیس بپرسم!خخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
سبزی پاک کردن و شستن قابلمه های چرب وبزرگ و از پهن کردن لباس هم خیلی بدم میاد ووووووووووووووووووو این داستان ادامه دارد
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
الان که فکرشو میکنم میبینم موارد مورد تنفر بین خانوما 85 درصد یکی بوده!! بعله این قصه سر دراز دارد...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
من از شستن وسایل سختی مثل ملاقه ی ماکارونی.........سفره پاک کردن که خفهههههههه میشم همشو پرت میکنم.........به هر کی میگم با من موافق هس.......
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
ع سلااااام عزیزممممممم خوبی؟؟؟! دلم واست تنگ شده بود کجایی بی مرام شمام ازمون علوم پایه داری؟؟! عاره اصن شمار کارای نفرت انگیز خیلی زیاده....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
متفر بودن یعنی سفره پاک کردن مخصوصا وقتی فقط بابا خورده باشه.........چون به طرز عجیبی کثیفففففففففف میشه!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخخ باز خوبه بابای من زیاد کثیف کاری نمیکنن!! ما بیشتر میریزیم تا پدر
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
همینا فعلا..........دخترم بعد میام کل انجمن رو پر نظر میکنم منتظرم باش........
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
عزیزمی ... منتظرت میمونم حتی 10 سال!(خخخخخخ ایکون قسمتی از فیلم خط قرمزخخخ)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
مث تو نیازمندی های روزنامه ... این اگهی تا ده روز اعتبار دارد خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
پخوووووووووووو...........خخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
هااااع؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
دارم پخ میکنمتون.......
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
غذا درست کردن :|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخخ واقعن؟؟! به نظرم از قابلمه شستن و سبزی پاک کردن باز بهتره...!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
مونا.......من غذا رو درست میکنم تو به جاش ظرف ها رو بشور...........وای مامانم داره داد میزنههههههههههههههههه میگه ظرفا مونده تو رو خدا بیا کمکککککککککک.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
بعد دیگه دخترم من آشپزی رو دوست دارم ولی ظرفای بعد غذا رو باید سپرد به کس دیگه .... دی:
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخ عاره دخیخا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
نکته ی ظریفی بود.......
maede
maede
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
سفره پاک کردن،شیشه پاک کردن و گردگیری خیلی کارای لج آوری هستن! :|
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخ اشک ادمو در میارن اصن!!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
فقط جارو برقی کشیدن!متنفرماااااااااااااااااااا!بقیه کارها رو انجام میدم مشکلی ندارم!ظرف شستن رو هم وست دارم!کیف میده!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
ینی واقعنی از فابلمه شستن و سبزی پاک کردنو سفره تمیز کردن خوشت میاد؟؟؟!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
خونه دانشجوییای دوستام که می رفتم می دیدم یه عالمه ظرف نشسته روی ظرفشورشون مونده ... بهشون میگفتم خب اینا رو چرا نمی شورین؟؟؟؟؟ می گفتن امروز نوبت فلانی بوده رفته کلاس هنو نیومده بشوره خخخ گفتم پس خوبه نرفته شهرشون وگرنه ظرفا کلا می مونده خخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
خخخخ حتی در مواقعی مشاهده شده از کمبود ظرف تو قابلمه نیمرو درست کرده!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
دخترم دلت واسم تنگ نشده یک نگاه بنداز تو فعال ترینا بیخ گوشتم برای این که دلت برام تنگ نشه بعدشم من22سالمه رشته دندان پزشکی در خانواده معروف به نابود گر هستم....
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
چرا خدایی تنگ شده میخام صد سال اسمم اون ریختی جزو فعالترینا نباشه..ایششش والا
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
تو راس میگی.........من تا میرم تو انجمن مینویسه فعال ترین ها رده ی 5 خوب من اینترنت ندارم نمیفهمه این سیستم دیگه!!!!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخ خدا شانس بده اینقد به اقای نادری گفتم منو از اون لیسته حذف کنن.. گفتن نمیشه...):
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
بابا بی ریا!!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
وااالا!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
دخترم امروز یک شارژ تپل میخرم...............وای احساس میکنم 100000سالمهوقتی بهت میگم دخترم.......بابا اسمت رو بگو من راحت شم واییییییییییی.جون مادرت بگو من دارم حس خود بزرگ بینی بهم دست میده...........بگوووووووووو.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
میگم عزیزم جمعه تو جمع خودمو معرفی میکنم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
نه بگوووووووو من دارم زیر این بار خفه میشم.......بگوووووو.......وای احساس میکنم الان نوه هم دارم.......وای بابا نامرد دلت میاد مامان رویا رو اذیت کنی بچه ی بی ادب؟برو تو اتاقت نفس هم نکش نبضت هم نزنه برو ....(:))))))))) (رویا کم صبر میشود...جی جی جیجینگ)خخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
مسخره میکنی؟! خو اصن نمیگم اغا من دوس دارم بت رویای خالی بگم! نمیشه؟؟!خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
میشه ولی تا اطلاع ثانوی که شما اسم درستی نداری من مجبورم بگم دخترم.........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
دخترم چرا به من نمیگی رویا؟؟؟؟؟ اصلا تا حالا اسممو چی میگفتی؟؟الان 5ساعته در فکرم.....
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
فدام شی رویا جونم من همیشه به تومیگم رویا حواست کجاس یا رویا یا مامان رویا!خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
پخووووووووووو باشه ولی گفته باشما دخترم من زیر بار مامان بزرگ یا مامانی نمیرم..........مامان رویا خوبه!!!!!!خخخخخخ دخترم!!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
nan joon چ طوره؟؟!خخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
اااااااااااااااا بگی که دیگه میشی دختر بــــــــــد.......خان جون هم خوبه ها!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
اینجا میفهمیم که کار خانوما همیشه لنگ میزنه:)) هیچ کارشون درست نیست:))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
١
٠
نع اصلنم لنگ نمیزنه اتفاقا به بهترین نحو هم انجام میشه فقط احساسامونو نسبت به کارای که انجام میدیم گفتیم!
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من اگر کاری تو خونه باشه که خواهران نباشند انجام بدهند انجام میدم خیلیم خوب ولی بعضی وقتا زور میگن به آدم مثلا همین چند روز پیش ساعت 6 صبح رفتم خرید خونه تا ساعت 10 !!!!!! (نون و سبزی و میوه و مرغ و .......) همه ی اینارم با دوچرخه آوردم !! بعد ساعت 10 خواهر گرامی از خواب بلند میشوند مادر میگوید ظرف های صبحانه رو جمع کن !! دیگه چشمتون روز بد نبینه هر چی ناسزا بود نثار ما شد که این چرا کار نمیکنه !!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
اخهههههه خب خواهرتون خسته بوده میفهمین خسته؟؟!
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
از ساعت 10 شب تا 10 صبح خواب بودند چطوری خسته بودند ؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خخخخ خو شاید روز قبل از فشار کار زیاد خسته شدن زیلد سخ نگیرین اجرتون با اقای نادری!خخخ
Z_M
Z_M
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من عینهو کزت (امید وارم املاش درس باشه) کار می کنم چون برادر ندارم تمام کار هایی که به اصتلاح وظیفه ی پسر خونس رو من انجام میدم خواهرم میره سرکار واسه همین کار هایی رو که قبلا نصف می کردیم رو هم من انجام می دم از اینا بگذریم وقتی می ریم مهمونی ام مامانم بلندم می کنه که من ظرفا رو بشورم تو ختم بابا بزرگم وقتی همه از مسجد رفتن مامانم یه جارو به من داد یه ریکا به خواهرم گفت ما میریم سر خاک اینجا باشما یعنی الان من حق ندارم گریه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هییییییییییی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
اخهههه زهراجان دردمون مشترکه تقریبا ماهم جور برادر نداشتمونو گاهی میکشیم!
a_faal
a_faal
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
از سبزی پاک کردن متنفرم!!!البته چند وقتيه دیگه سبزی پاک نمی کنیم کلا....