خانه انجمن 10سال دیگر در حال چه کاری هستید؟
٨٣٢
١٤٥
Mostafa

10سال دیگر در حال چه کاری هستید؟

10سال دیگر در حال چه کاری هستید؟

خیلی از انسانها از همین زمان حال برای آینده خود برنامه ریزی های بلند مدت می کنند. این برنامه ریزی ها میتواند در همه زمینه ها مثل: شغل آینده، تحصیل، ازدواج، درآمد، تعداد فرزند و... باشد.

شما تا به حال برای آینده خود برنامه ریزی کرده اید؟

برای هریک از زمینه هایی که برای مثال آوردیم موقعیت 10 سال دیگر خود را حدس بزنید.

٩١/١١/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٣٠
٠
٠
عاغا شما اول از خودت شروع کن ... شما جواب بده منم هم ... جواب میدم خخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
بنده احتمالن دکتراي عمومي مو گرفتم برا تخصص ميتونم بخونم! 10 تام بچه دارم ! خخخخخخ :))))))))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سحر رندش کن!!!!!!!!!!یه جین 12تا!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
راس میگی سَر 2 تا ؟ جینو بهم نزنیم! خخخ :)))))
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سحرچه قد كم واقعا!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خودمم به این مسئله فک کردم ک کمه! مممم :| حالا واستا با اوشون [فهمیدی کدومشون؟ خخخ :)))) ] یه مشورت بزنم بالاخره اون باس شکم این بچه ها رو سیر کنه! :))))))
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اووووووووووف!چی حجمی!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
خب من که اول نشدم که بخوام اول بگم.. خانم دکتر اول میشه همیشه. حالام که اول گفته میخواد دکتر واقعی بشه و ده نه دوازده تا بچه بیاره... نوش جان... چه شود...
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من خودم از همه آخر تر میگم...
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
آخرشم الی سلطانی نگفتی ده سال دیگه در حال چه کاری هستی؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٣٠
٠
١
ریس جمهور
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٣
٠
رئيس جمهور کدوم روستا؟ خخخخ :)))))))))
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
١
٠
بيا پايين با ماباش خخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
١
٠
یکی از رای هارو خودم دادم بهت آرشام!ینی از خارج میام فقط بهت رای بدم برگردم :))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ای چرکولک انتخاب آگاهانه نداری مارَم میزنی بدبخت میکنی! :)))) خخخخ برو بات قَرَم أصنم!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٣٠
٠
١
رای ما آرشام
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
١
لیکن ارشام تائید صلاحیت شدی اصن؟؟؟؟؟؟؟؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
رد صلاحیتش کردم باوا ! این چیه!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
آرزو بر جوانان عیب نیست.. البته اگه واقعا جوان باشی هنوز..!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٣٠
٢
٠
کلا قبلا هرچی برنامه ریزی کردم بزور نصفش شده.....بخاطر همین از انجا که به 1ساعت دیگه عمر خود اعتمادی نداریم...هیچی برنامه ریزی نمیکنم برنامه ام فقط مال طول هفته نهایتا 1سال آینده است
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
مخالفم ... شما باید با امید به آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشید. اینطور طرز فکر منجر میشه به نا امیدی که گناه کبیره است.. امید + تلاش = رسیدن به خواسته
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بله...دست شما درد نکنه....راستی اسمتون منو یاد یک نفر میندازه
v-qavam
v-qavam
٩١/١١/٣٠
١
٠
برنامه ريزي که نميشه گفت...اينا بيشتر پيش بيني و احتماله: شغل آينده: کارمند بهداشتي(شغل فعلي) تحصيلات: ليسانس يا فوق ليسانس ازدواج: خير...مجرد...حتي توي برنامه 10 سال آينده هم نيس... درآمد: مناسب...نه خيلي کم نه خيلي زياد...مهم اينه که انشاالله حلال باشه... تعداد فرزند هم با توجه به گزينه سوم متعاقبا صفر...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
لیکن عجب کم توقعین از دنیا!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
تارک دنیا تشریف دارین.که اصلا خوب نیست. خب اگه ازدواج کنید و با همین برنامه میتونید جزو معدود آدمهای موفق جامعه باشید. موفق باشید
bye
bye
٩١/١١/٣٠
٢
٠
ازدواج با صغری خانم و راه اندازی کارخانه جوجه کشی ! بعدش رفتن ماه عسل به خونه جومونگ ...! کارمم که این ارشام جان دوست خوبم قرار رئیس جمهور شه حالا ما رو هم به عنوان وزیر کشور قبول کنه خوبه ! بعدشم که رو سنگ قبرمون هم مینویسن : این کسی را که نظاره گرش هستین برق و تلفن را اختراع کرده است ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٣٠
١
٠
ایول ... خخخخخخخ خیلی باحال بود دمت گرم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
:دی
A_lemna
A_lemna
٩١/١١/٣٠
٠
٠
به قول دوستان خخخخخخخخخ جالب بود
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سلام مارا به جومونگ برسانيد بگين خيلي حرص ميخورم وقتي همه ميشستن پاي سريالش بيگين ازت متنفرررررررره مريم
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١١/٣٠
١
٠
خخخخخخخخخخخخ خیلی جالب بود.......
bye
bye
٩١/١١/٣٠
٠
٠
چشم مریم خانم امری دیگه نیست‌؟! برگشتنا نمیخوای نون بخرم؟
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
بي زحمت سنگگ باشه خخخخخخ
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١١/٣٠
٠
٠
هههههههههههه چه باحال
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
فقط میتونم بگم قوه تخیلت خوبه. ولی از من میشنوی با آرزوهای ناپخته آراشم خان ایرانی نرو تو چاه ... که اون چاه دیگه برگشتی نداره ها .. حالا باز نگی نگفتی ...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٣٠
١
٠
وقتی تبعیدت کردم میفهمی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
به افق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خخخخخ ماروهم تبعيد كن شايد ازاين طريق بريم مسافرت جاهاي ديگه روهم بينيم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اگه بم رای بدین همه رو تبعید مکینم افق لیکن
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
یه لحظه صبر کنید رأی ندید بچه ها .. این کاندیداها همشون اول که میخوان رأی جمع وعده وعید الکی زیاد میدن. این تبعدی هم یکی از همون وعده هاست... باور نکنید
tanha
tanha
٩١/١١/٣٠
١
٠
10 سال دیگه یا دارم دکترا میخونم یا دکترام تموم شده رفتم سربازی:((((((((((.....فک کنم ازدواج که حتمن کردم....ولی هنوز بچه ندارم:)).....تا اون موقعم به امید خدا درآمدم رو روال میوفته....خب سال دهم دیگه تموم شد... سال یازدهمم بگم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ده سال دیگه که رسید،برای 10 سال بعدی برنامه ریزی کنین.
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١١/٣٠
٠
٠
شما که خیلی آینده نگر هستین!!!!!!!!!!بشین برا 10 سال بعدی فکر کن........
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
باریکلا به این میگن آینده نگری واقعی .. برنامه ات خوب بود. تبریک میگم. با آرزوی برآورده شدن آرزوهایت.. فقط فراموش نکنی.. امید و توکل به خدا+ تلاش و کوشش= رسیدن به موفقیت
s.a
s.a
٩١/١١/٣٠
١
٠
10 سااااااااااال دیگه؟ هووووووووووم بالاخره تصمیممو گرفتم مسلما که تو همین رشته کوفتی بمونم یا تغییر رشته بدم!(الان همه از میزان علاقه من به رشتم مطلع شدین!) ولی در هر حال شغل خوبی پیدا کردم، روی پروژه دکترا کار می کنم، ازدواج نکردم، دیگه......... آهان! این داداشمو مسلما تا اون موقع کشتم!
tanha
tanha
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ینی تا 10 سال دیگه هم ازدواج نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخ واس چی؟؟؟؟ اون موقع باید ترشی بندازی ها!!!!خخخخخخخخخخخخخخ .....شوخی کردم ب دل نگیرید:))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
یه سال دیگه می بینمت بچه هم داری 2قلو!
s.a
s.a
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ترشی چیه بی ادب! اون موقع تازه 31 سالم میشه..... دیگه کم کم به خواستگارا اجازه ورود میدم :))))))) پاییز جان برای چی نفرین می کنی عزیزم؟ اونم 2قلووووووووووو....... یا خدااااااا
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
نه ديگه اونموقع تو زنداني به جرم قتل خخخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
دختر ک رسید به 20 باید به حالش گریست!!! خخخخ :))))) رسمَن باس بخوابی کنار بادمجون شورا ! خخخخ :)))) والا!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اتفاقا من عاشق دوقلوهم!خوبه که!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سحر:(((((((((
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
دیگه این واقعیتیه ک قابل انکار نیس! :))))
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
بعله!باید گرست دایناسور جان!!
s.a
s.a
٩١/١٢/٠١
٠
٠
می گرییم!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بالاخره اینم برنامه ریزیه دیکه .. حالا از نوع دایناسوریش.. عیبی نداره که.. نمیدونم ولی شاید دایناسورها 31 سالگی ازدواج میکنن. اصنم نمیتورشن شور هم نمشن. ایشالله که مراد دلت برسی ننه..
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٣٠
٠
٠
یا مهندس کامپیوترم یا مهندس برقم یا مهندسی صنایع رو گرفتم شایدم افتادم تو کار دلار :)) البته البتع شاید هم هر 4 تا رو با هم داشتم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
پیشنهاد من 4تا کار باهمه!چون در آینده با یک شغل نمیشه چرخی رو چرخوند!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
موفق باشی آق علیرضا.. ایشالله بشی اونی که میشی..!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
١
٠
احتمالا شرکت مایکروسافتی!گوگلی!یاهو که مالی نیست!اپلی!و خلاصه یکی از همین شرکتا پیشنهاد مدیریت روابط عمومی و مدیریت فروششون دادن به من!!!(آرزو بر جوانان عیب نیست)البته اگه زنده بودیم و نمرده بودیم!اگرم مرده باشم که تو بهشت تو زمینای خیار نشستم هی برام نمک میارن منم هی خیار میکنم با نمک میخورم :)))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خوش به حالت:)))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
ارزو بر جوانان عیب نیست ... بعله
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٣٠
٠
٠
10 سال دیگه مدرک ارشدمو تو مامایی گرفتم و یه مطب هم زدم واسه خودم.تو بیمارستانم کار میکنم.موفقیت شغلی دارم.درامدمم خوبه.بقیشم شخصیه و خدا باید برام جور کنه!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
سپهری از این کارای تعیین جنسیت و رنگ پوست و چشمو ... بچه هم تو مطبت انجام یده!خوب پول داره! ها والا
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٣٠
٠
٠
چشوم:)))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اونی که به تلاش خودت بستگی داره که ایشالله با تلاش بدست میاری و اما اونی که خدا باید برات جور کنه ایشالله با توکل و امید به خدا بهش میرسی. فقط خدا نباید فراموش بشه.. من که امتحان کردم جواب داده . توصیه ام به شما جوانهاست. امام هشتم رو فراموش نکنید. .. آرزوی خوشبختی تون رو دارم. به امید امیدواری
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
من دکترا شیمی گرایش دارو گرفتم!استاد دانشگام!یه شرکت داروسازی زدم!اوووووووووووم بقیش تا چی پیش میاد!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
استاد دانشگاهو خوب اومدی!من همیشه دوس داشتم استاد دانشگاه باشم!نسبت به استادای دانشگاهم همیشه دید بااحترامی داشتم!موفق باشی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
فعلا که همش خیالاته!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
به به مجرد كه نيستي هنوز؟!!!1
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
به امید امیدواری .. موفق باشی پاییز بانو خانم..
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٣٠
٠
٠
زندگی میکنم.....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
کار بسیار خوبی انجام میدی! آفرین :))
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اورين
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
چقد عکس شوما خوفناکه!!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
فوق خوف ناكه
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
علیرغم قیافه کریه المنظرتون اما جواب زیبایی دادی..جواب بسیار کافی و متناسب و کاملی بود. ممنون .. زنده باشید
parisa
parisa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اگه خدا بخواد روانشناس میشم.............
A_lemna
A_lemna
٩١/١١/٣٠
٠
٠
پریسا با این وقتی که تو جیم هستی بعید میدونم.:)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ایشا...میشی عزیزم:)))
parisa
parisa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
تو دختر عمه ای من دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟این به جای انرژی ته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو الان باید بگی اره دختر دایی جونم تو حتما حتما روانشناسی قبول میشی........
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
فقط همين؟!!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
خدا میخواد اگه خودت بخوای .. ایشالله میرسی به خواستت فقط مقدماتش دست خودته ها.. توکل+ تلاش+ امید= موفقیت
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
من 10 سال ديگه مهندسيمو كه گرفتم همراه دكتر (اقامونو ميگم) در فرانس هستيم روي پروژه اي ساختموني در حال كار كردنم الانم خيلي خسته شدم ميخوام بم خونه حنما دكتر واسه نهار يه چيزي درست كرده خخخخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
يه پسر خوشجلم دارم 5 سالشه
s.a
s.a
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اه اه..... پسر؟!!!!! بچه فقط دختر خوبه! حالا پروژه ساختمونی چیه دیگه..... برقو چه به این کارااااااااااااااا
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
١
٠
بنده خدا آقاتون!ولی خب سیم کشی ساختمون توی همین مملکت زیاده هااااا!واجبه برین سیمکشی ساختمونای بلاد فقانس(فرانس) رو انجام بدین؟
A_lemna
A_lemna
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خانوم مهندس یه دعوت نامه هم واسه ما بفرست
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اسمش چیه مریم بانو؟دخمرمو به پسرت نمیدما!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خو دايناسو دارم روبرق كشيش كار ميكنم دگه،اخ ساختمون هاي اونجا شيك تره اقاسيد:))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
خوبه آرزویه دیگه .. اگه عیبی نداره .. بالاخره شمام جوونید دیگه .. اشکالی نداره جانم.. اما واقع بین هم کمی باشید بد نیست. .. اما جدی چدی اگه تلاش کنی بهش میرسی.. به امید خدا
nafas001
nafas001
٩١/١١/٣٠
٠
٠
جسمم در یک مستطیل تنگ تاریک ،یک ÷ارچه سفید پوسیده دورم وخاک و باز هم خاک ....روحم . با خروارها کناه در محضر فرشتگان خدا
من
من
٩١/١١/٣٠
٠
٠
آخه چرا؟
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
چه ناامیدانه .. ! دپرس شدم.. عجب آدمی هستی شما.! آرزو نکنی بهتره ها.. شما همون بهتر که برنامه ریزی نکنی جانم.. آره بزار زندگی روال طبیعی خودش رو طی کنه.. والا به خدا.
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١١/٣٠
١
٠
هی بچه خلق می کنیم تا بشیم ی لشکر!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
خدا حفظشون کنه مای برادر!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
تا کور شود هر آنکه نتواند دید. خوشبخت بشید با لشگر تون آقا جان
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
باشه واسه شما هم دعوت نا ميفرستيم:))با اقاتون يا تنهاعايا؟!!،هنوز پاييز جان رو اسمش به توافق نرسيديم ولي شايد گذاشتيم محمد من خيلي اين اسمو دوست دارم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٣٠
٠
٠
دخمرمو به پسرت نمی دم!دخمرم خیلی ماهه خب!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٣٠
٠
٠
آخ من خیلی محمد و علی رو دوس دارم! همچی وقاز خاصی داره!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
من قراره پاييز جون بچه اون فائزمونو بگيرم براي پسرم شرمنده ايشالا بچه سومم اخه دوم دختر ه دگ !
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
مریم بانو دختر نمی دیم بهتون:دی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من امیر علی خیلی دوست دارم وریحانه البته اگه کامل ادا بشه
من
من
٩١/١١/٣٠
١
٠
ایشالا سال چهارم پزشکی ام!!!! ههههههههه چه آرزوهایی که ندارم!درهرحال آرزو برجوانان عیب نیست!
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
به به:)
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بعله آرزو بر جوانان ناشناس هم عیب نیست. حالا خودمونیم جوانی یا نوجوان.. آخه ده سال دیگه سال چهارم !؟ خیلی کوچولویی نه؟
من
من
٩١/١٢/٠١
٠
٠
آره،13 سالمه!!!
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
حالا کو تا ده سال دیگه!والا!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
چشماتو بزار رو هم ... حالا باز کن................ ده سال دیگه شد
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٣٠
٠
٠
شاید یکی کشفم کرد دانشمند شدم!!!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
شاید.. بالاخره خانم ها روزی توسط شخصی کشف میشن دیگه .. مبارک باشه.. خیره ایشالله. پیر شین به پای هم ننه..!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٣٠
٠
٠
اینجام که شده بنگاه همسریابی!!!:)))یکیم برا دختر پسر ما همسر پیدا کنه!ها والا
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
لیکن سید دخمرمونو به پسر شوما هم نمی دیم!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
چندتا دارین به سلامتی.... خدا ببخشه .. حتما بیمه عمر کردین شون دیگه نه... عروس دامادها رو هم بیمه عمر و .. میکنید.؟
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٣٠
٣
٠
درسم بلاخره تموم شده شاید!با خانواده رفتیم سینما اخراجیهای 26
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
كاره خوبيه خخخخخخخ
mahshid2
mahshid2
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اخراجیهای 26 را خوب اومدی
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
باز خوبه درست تموم شده..
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١١/٣٠
٢
٠
ما كه كارمون فقط برنامه ريزي! در راستاي تحقق اون هم . شعار ايشاالله از شنبه.ورد زبونمونه :)))))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
:|
maryam
maryam
٩١/١١/٣٠
٠
٠
|:
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
:| :| بعنی چی اونوقت؟
M.A.E.Y
M.A.E.Y
٩١/١١/٣٠
٠
٠
10 سال دیگه احتمالا درحال خوندن دکترای پزشکی در دانشگاه فردوسی هستم.
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
باریک داری ها. ایووووووووووووووووووووووووول
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١١/٣٠
٠
٠
ارشد مامایی گرایش مشاوره در مامایی رو گرفتم با دوستم که روان شناس مطب زدیم...اگه خدا بخواد مزدوج شدیم....یه دخترو پسر (دوقلو) 2ساله داریم...همه چی آرومه من چقد خوشبختم....مگه تو جیم به رویاهامون برسیم ههههههههه
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اولش خوب بود. اما آخرش که دست شما نیست و دست خداست. توکل به خدا به همه آرزوهات میرسی
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠١
٠
٠
10 سال بعد اتفاق مهمی رخ نمی دهد
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
یکنواختی در زندگی کاملا مفهوم و مشخص می باشه.
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
حتما می افته. اتفاق رو میگم. فقط بپا روی شما نیفته..
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
خب حالا دیگه فکر کنم دیگه آخره .. حالا من بگم؟
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٠١
٢
٠
خب من با توجه به سن و سالم تقریبا شغل و آینده ام مشخصه .. اگه خدا بخواد از ماه دیگه میرم یه جایی مشغول میشم که استخدامی 30 ساله است. مربوط به رشته تحصیلی.. دکترای حقوق بین الملل هم از یک دانشگاه معتبر اروپایی گرفتم. زبان فرانسه و اسپانیایی و شاید آلمانی رو به انگلیسی و عربی ام اضافه کردم. حتما بچه دارم . تعدادشو نمیدونم . هر چی خدا بخواد. ولی دو قلو خیلی دوست دارم. دخمل و پسر. اگه خدا بخواد استاد دانشگاهم. حتما برا دوره های بعدی مجلس شورای اسلامی کاندیدا میشم. حالا رأی بیارم یا نه نمیدونم. اما کاندید شدن دست خودمه. یه خونه شخصی دارم. ماشین متوسط مثل 206 دارم. سعی میکنم زندگی نسبتا مرفهی برا خانواده ام فراهم کنم. به کمک همسرم البته . همه اینا رو در سایه توکل و امید به خداوند و البته تلاش و کوشش خودم و خانوادم کسب خواهم کرد. به امید خدا. تا یار که را خواهد و میلش به که باشد.
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠١
٠
٠
دکتر میشم
z-elmi
z-elmi
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
من شایدبه بچه ها نه....بلکه بزرگترا که باهوشترن زبان درس بدم چه کار مسخره ای.....
persian-girl
persian-girl
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
مشغول درس خوندن وا3 ارشد یا شایدم دکترای تاریخ!!!! و همچنین بچه داری و شوهر داری