خانه انجمن الگوهای بی جواب یا عادت کردن های بی حساب؟!
٤٩٨
٨١
f_etemadi

الگوهای بی جواب یا عادت کردن های بی حساب؟!

الگوهای بی جواب  یا عادت کردن های بی حساب؟!

بچه که بودم وقتی بزرگترا خیار می خوردن همیشه یه سوال برام پیش می اومد، اینکه چرا اونا سر و ته  خیار رو میزنن!ته خیار چون تلخه می زنن حالا که بزرگ شدم خودم هم وقتی خیار می خورم سر و تهش رو می زنم .هنوزم نمی دونم چرا سرش رو می
زنم ولی می زنم!نکته ی تامل برانگیز اینجاست که دیگه حتی از خودم نمی پرسم چرا؟ یعنی دیگه فراموش کردم چون بزرگترا می زنن ، منم همین کارو می کنم

چند درصد کارامون اینجوریه!؟كه يه چيزايي رو فقط الگو گرفتيم و سعي نكرديم اول جوابشو پيدا كنيم و بعد انجامشون بدیم؟

٩٣/٠٥/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
اوووووووووووول خخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخ سیمرغ بلورین رسید بشما :)))
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
:| نه ! ما نمیزنیم سرو ته خیارو !خخخخ اگر خیارو از سر بخورید تا به تهش برسید پتاسیم ها که همش ته خیار جمع شدن اکسید میشن و تلخ مزه میشه اما اگر خیارو از ته بخورید اصلا تلخ نیست ! بعدشم هیف نیست تهشو بندازید بیرون !؟ 90 درصد پتاسیم تو ته خیار هست ! کل خیار 96 درصدش آبه ! خخخخخ حالا درباره ی اصل انجمنم بعدا میام میگم خخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
چقدر حرف خیـــــــــار شد
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
شما سرو ته خیار رو چ جوری تشخیص میدین اون وقت؟؟؟
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دختر خاص؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونین چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! o_O
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
بله میگن خیارو بایداز تهش خورد خخخ انجمن علمی شد اصن خیارازنظرمن میوه محترمیه انجمن به نامش مزین شده خخخ حالا درمورد موضوع اصلی بوگویید :|
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دختر خاص!!!سرو تهش !!!؟؟؟ چی شده ؟منو توجیه کن بی زحمت !خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
پس چی فکر کردین؟؟؟؟؟؟ الکی که دختر خاصـــــــــ نشده که!!!!!همین اخلاقاشه که من هر وقت نظر میزاره میرم دنبالش...........دختر خاصـــــــــ من!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
واااااای رویا من اصن حرفاتو نمیگیرم! خو چرا مسخرم میکنی؟؟ شما ی خیار قلمی رو تصور کن که چیز اضافی هم سروتهش نداره بعد چیجوری میتشخیصی ک اون طرف بوق بوق شده اش سرشه یا تهش؟؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
دخترم آخه من که مسخرت نکردم.....خو عزیزم یکی از ساده تریناش اینه که چون تهش زیر خاکه خاکی تره و درشت تر.......اینم آخه سوال داره؟؟؟؟؟دختر خاصــــــــ من؟؟؟؟خخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
بابا رویا ببین از همون خیاز هاییی که جلو خاستگار میذاریم مثه مداده سروتهش هم معلوم نی چون نه یکی ا یکی دیگه چاق تره نه لاغر تر خو حالا تکلیف چیه؟؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
دخترم........چرا متوجه نمیشیییییییییییی>>>>>>>؟خاکی تره خاکی تره خاکی تره خاکی تره...............
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
شما خیار خاکی جلو خاستگار میذارین؟؟؟ ای بابا (رویا خیلی دلم میخاد حضوری ببینمت!!!)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
آقققا آقاااا بیخیال خیاربشید :| خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
دختره ی جایییییییییی خالی بفهم تو مگه اولش شسته تحویلت میدن؟؟؟؟؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟چیه؟؟ببینین من مشکلی ندارم من تو رو ببینم با یک بسته خیار خاکی میام......بعدشم قلمیاشم معلومه امکان نداره مساوی باشه اگه یکم چشاتو باز کنی میبینی.یک چیزی هم تهش داره .....الهی اون خاستگار در به در شه.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
باشه مامان رویا چرا میزنی خو... گاهی موقع ها یه استثناهایی هم هس!(خخخخ)
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
به نظر بیش تر کارامون ولی خب ادم هر چی بزرگتر میشه بیشتر کار هارو امتحان میکنه ...:)و به جواب میرسه ...:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
درسته اما خیلی چیزاهمچنان پیروی های بدون فکره، باید بریم سراغ تحلیلش ونتیجه گیری
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
مثلا من هیچ وقت نفهمیدم چرا قاشق رو نمی شه دست چپ گرفت؟ چون بزرگترا می گفتن باید قاشق رو دست راستت یگیری منم هین کار رو می کردم.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
البته این شبیه مشق نوشتنه موردش فک کنم :)سپاس از شما
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
من میوه مورد علاقه م خیاره عاشقانه دوسش دارم! وقتی حالم بده یه مسکنه واسم! اصن یه وضی!! برا همین کاری به بقیه ندارم چیشو میخورن چیشو نمیخورن همشو میخورم... تو بقیه کارام و رفتارام هم همنجوری هستم دلیلی نداره الکی کاری که بقیه انجام میدن رو منم انجام بدم اتفاقا مخالف این کارم...
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
وای نگووو منم عاشقشم خخخ ، من باپیروی بی دلیل مخالفم پس باید فکر کرد و راه های درست رو انتخاب کرد و این نباید دلیل بشه که صرفا بخاطر پیروی نکردن از دیگران روی رفتارهای مثبتشونم خط بکشیم:)
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
نه زیاد!دوست دارم خودم یه راهایی رو تجربه کنم و زیاد کار ندارم که کسی چی گفته در موردش
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
اینکه راه های مختلفو تجربه کنیم خوبه اما باید دقت کنیم هرتجربه ای هم به سود ما نیست
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
جدی قابل تشخیصه سر وته خیار؟؟؟؟؟؟ چجوری؟؟!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دخترخاص خیار خونت کم شده فک کنم برو بخور خوب میشی خخخخ
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دقیقا!سا من باید تجربه کنم یا خودمو جای کسی بزارم که تجربه کرده!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خو شما که بلدین تشخیص بدین بگین چه جوری؟؟!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
درسته :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دختر خاص دو کیلو خیار زمینی اعلا بخربیار بهت یاد میدم تضمینی خخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
نخیرشم من منظورم این خیار قلمیاس ک جلو خاستگار میذارن...!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
خو قلمیاشم معلومه که !!! تهش دمش کنده شده معلومه دیگه o_O
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
من تقریبا 50 درصد کارام....50 درصد دیگه اش هم هرکاری دلم بخاد میکنم:دییییییییییییییییی
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
خب بیشتر کارای ما همینطور تلقین شدست انگار واما درانجام کارهای دلخواهتون دقت کنید :)
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خیار می خوام :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
منم :دی
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
اصن لا مصب این میوه چققققد طرفدار داره خخخ اصل موضوع رو هم مورد مرحمت قراربدید بی زحمت خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
منم همینجوری هستم :)) سر و ته خیار رو میزنم :)) نمیدونم والا ! به نظرم از خانواده مون بهمون رسیده ! نمیتونیم به راحتی تغییرش بدیم !
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
درسته ولی تو این موارد اصن به کارامون فکر نمیکنیم و اگرم سوالی بیادتوذهنمون معمولا بیخیالش میشیم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دقیقا........ولی من سرشو میزنمااااااا ولی تهشو دوست دارم.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخ سرشم خووبه چقد واقعا انجمن معطوف به خیاری شد خخخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
جالب ها!تاحالا بهش فک نکرده بودم راستم میگینا..
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
واقعا درسته!!!!!من جلو مهمون این کار رو میکنم ولی خودم تنها باشم اصلا دیگه میخورم فقط.........میخورممممم.........اصلا سر و تهشو کاری ندارم........:)))
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
اینم حرفیه !دقیقا ;-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخ چه کاری توجهی ندارم مهم خوردنشه.........:)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
سلام
ميگويند شاه داماد از عروس خانم پرسيد چرا سر و دم ماهي را ميزني و داخل فر قرار مي‌دهيد. عروس خانم در پاسخ گفت : مادرم اينكار را ميكرد . قرار بر اين شد آخر هفته كه خانه مادر رفتند از مادرش دليل اين كار را بپرسند . وقتي به همراه همسر سر ميز شام از مادر پرسيد كه چرا سر و دم ماهي را ميزنيد و در فر ميگزاريد . مادر در پاسخ گفت : من هم نميدانم مادرم اين كار را ميكرد. يك شنبه كه بروم به ديدنش مي‌پرسم . روز يك شنبه توفيقي شد سه نفري بروند به ديدن مادر بزرگ و بپرسند . اين روزها مادر بزرگ حال خوشي نداشت و وقتي پرسيدند هرچه فكر كرد يادش نيامد چرا اين كار را ميكرده است. با نا اميدي هنگام خداحافظي مادر بزرگ خوشحال گفت يادم آمد آن زمان ما يك ماهي تابه بيشتر نداشتيم و چون كوچك بود من مجبور بودم سر و دم ماهي را نيزدم.
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
بله بح بح بسيار عالي و بجا بود خيلييييييييييييي ممنون :) واقعا خيلي چيزا اينطور دلايل پشتش هست كه هيچوقت دنبال پيدا كردن و تغييرش نيستيم
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
میگن ی روزی ی گوسفنده ای داش خودش تنها وسط علفا میچرید و پیچ پیچی را میرف.....2 روز بعد ی چوپان گله ی گوسفندشو آورد همون جا رد پای گوسفنده رو دید.....فک کرد باید از اون راه بره....همه ی گوسفنداشو از همون راه برد تا بچرن....کم کم بقیه ی مردمم وقتی میخاستن از اون مسیر برن از همون راهه گوسفند باز کرده میرفتن....کم کم شد جاده خاکی....بعد آسفالتش کردن.....بعد از همون جا اتوبان زدن!(فلسفه ی جاده های پیچ پیچی اینه اگه نمیدونستین!) . . ربطشو با موضوع انجمن فهمیدید ب منم بگین/پند های اخلاقیشم خودتون بگیرید.....آخه همه چی رو من باید بگم؟؟؟؟.....انقد ب من وابسته نباشید خوب!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
وای جودییییییییییی خدا خفت نکنه!!!!!!!!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
خخخ خیلیم خوووب :دی
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
برعکس من هرکاری بزرگترا میکنن رو نمیکنم =))
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
!!!!!!
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
عجبا !!!!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
اینم همیشه درست نیست :-)
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
بیشتر مواقع درسته !
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
من همیشه دلیل کار هام رو میدونستم هیچ وقت فقط تقلید نبوده :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
بابا با کلاسه!!!!!!شما خوبی اصلا!!!!ما هیچ ما نگاه!!!!!شما بی ریا!
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
سارا راس میگه بهتره که بیش تره ادما بسوی تحلیل و ازمایش برن ...:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
خیلی خوبه :-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
این خیاره هم شده قوز بالای قوز............. مثالای دیگه بزنین خو!حالم از هر چی خیار و سر و تهش و ...همه چیز بد شد......!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
خیاربه این خوبی ! جدا از بحث دورشدیم بس که خیارمحبوبه خخخ
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خب این زدن سر و ته خیار که دلیل داره ولی عادتی که از رو دلیل و اینا نباشه یادم نمیاد انجام داده باشم!یه مثال دیگه لطفن!؟ :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
مثلا مثال آقای روشناوند :-)
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
نه تا کامل دلیل کاری رو ندونم از دیگران پیروی نمیکنم در انجامش
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
آفرین برشما;-)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
سلام: بعضی از مردم دنبال دلیل نیستند و به عملکرد ویا کار بزرگترها شون اعتماد دارنداگر علت را جستجو کنندمیتوانند به نسل بعدی انتقال بدهندتا این مشکل پیش نیاد.ممنون موضوع خوبی بود
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
بله درسته و بعضی کارهای بی اساس نسل به نسل منتقل میشه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
من این دختر خاصــــــ رو ببینم در جا با خیار خودکشی میکنم...........حالا ببینن.......تیتر روزنامه ها: مرگ رویا،با خیار قلمی...........قاتل:دختر خاصــ و خاستگاراش...........والا!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ رویا خخخخخخخخدانکنه عزیزم من با تو بیستم بی تو صفرم همه بچه های سایت یک طرف توهم همون طرف(خخخخخخخ) عزیزم باشه همین جا اتش بس را اعلام مبدارم............تصویب شد!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
١
٠
بی معنی عاقا خخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
باشه دخترم...........خوب شد........حالا چی جوری خودکشی کنم؟؟؟؟؟!خیار رو تو حلقم بزارم؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
یا دیدم بعضیا قبل از اینکه قندو بکنن دهنشون می کنن تو چای خیس بخوره... واسه چی اخه خخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخ دقیقا !درباره اینم یه چیزی شنیدم که دلیلش چی بوده اما الان بی دلیل اینکارو میکنن !
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
فک کنم میگن زمان انقلاب قند چون یه چیز فرنگی بوده توسط روحانیون حرام اعلام شده بعد که شرایط تغییر کرده باز گفتن اگه قبل از خوردن بزنید تو چای اشکال شرعی نداره خخخ اینو جدی میگم چند سال پیش از یه بزرگتر شنیدم
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
آره درسته همینه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
ماشالا به خودم که یک تنه نظرات رو بالا کشوندم..........
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
خخخخ باعث افتخاری ;-)