خانه انجمن کدومو انتخاب می کنی،عروسی باشکوه یا خونه و ماشین؟
١٢٠٥
٨١
لبخند انار

کدومو انتخاب می کنی،عروسی باشکوه یا خونه و ماشین؟

کدومو انتخاب می کنی،عروسی باشکوه یا خونه و ماشین؟

امروزه بعضی از زوج های جوان عروسی نمی گیرن و به جاش سرمایه شون رو روی خرید منزل یا ماشین می ذارن ولی خب خیلیا هم هنوز جشن عروسی رو برگزار می کنن 

ان شا الله چند سال دیگه که در شرف رفتن به خونه بخت هستید اگر همسرتون چنین پیشنهادی بده و بگوید که عروسی نگیرید و به جایش خونه بخرید یا ماشین یا این که یک سفر خارج از کشور برید ،پیشنهادشو قبول می کنین ؟

٩٣/٠٥/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
نميدونم بايد تو شرايط قرار بگيري تا بدوني چه تصميمي ميخواي بگيري!
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٢
من الان از تنها چیزی که مطمئنم اینه که نمیخوام عروسی بگیرم به خاطر ده ها دلیل که از نظر خودم منطقی هستن...ترجیح میدم با همسرم بریم یک سفر زیارتی، بعد بیایم به صرف شام یک رستوران خوب دعوت کنیم.
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
زیاد در مورد این موضوع با هم حرف زدیم ...:)دیییییییی
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
صد در صد سفر خارج از کشور!......یه بار دیگم اینو گفته بودم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
ان شا الله با همسرتون یک ماه عسل توپ پرین
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
ایشاااااااالله
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٦
٥
٠
مگه خرج عروسی چقدره که که میتونی باهاش خونه و ماشین و سفر خارجه بری ؟؟؟ آدم یه بار ازدواج میکنه !!! مسلما کسی رو انتخاب میکنم که خونه و ماشین داشته باشه ! خخخ عروسیم بگیره !.ه !...البته آدم باید تو موقعیتش قرار بگیره !!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخ
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
پسری که هم خونه داشته باشه هم ماشین بسیار کمه تازه اون هایی هم که دارن به خاطر باباشونه .
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٢
ان شاا... میگم تا هزار سال آینده بتراشن .
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخ مگه پسر جماعت سنگه که میخواید بتراشیدش !آخی یعنی ساختن یه پسر خوب این همه مدت طول میکشه !خخخخخ عجب !ساختن مال وقتیه که چیزی نباشه یا وجود نداشته باشه !! پس الان نیازی به تراشیدن نیست چون هست که میگم !! بعلهههههههههههههههههههه !
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
یکی با پول باباش عشق و حال میکنه یکی هم با سرمایه ای که پدر در اختیارش میزاره واسه خودش زندگی میسازه !!فرق بین این دوتا ! خلاصه تو این دوره زمونه باید دنبال جنم و عرضه طرف بود !! پسر ا مثل دخترا نیستن ...پسر باید زرنگ باشه !جنم داشته باشه !! زیادن پسرایی که زندگیشون دیدن داره !
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
شعار الکی لطفا ممنوع.
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
حرفی واسه گفتن نداشتید پای شعار کشیدید وسط !!خخخخ شما و خودتو و پسرای اطرافتو دیدی فکر کردی همه اینجورین ! نه بابا !!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
فک می کنم جشن عروسی نگیرم و یا سفر برم یه یه کار دیگه ای با پولش بکنم بهتره ... کلی خرج کنی که چی شه ... البته تو فامیل همه میگن نگاه فلانی پول نداشت هم یه عروسی خشک و خالی بگیره خخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
حالا کی هست این عروس خوشبخت خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خدا می دونه خخ خدایا هر کی هست به سلامت دارش
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
شایدم هنوز به دنیا نیومده خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
نه به دنیا که اومده
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
خب معلومه ماشین و خونه
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
خیلی هم عالی .
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٣
٠
عروسی اونقدی خرج نداره که بشه با پولش خونه خرید یا سفر خارج رفت...البته درسته که اونهمه خرج واسه یه شب خرج زیادیه...ولی خوب یه شبه دیگه :)...از کجا معلوم شایدم ندار بودیم نتونستیم عروسی بگیریم!
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
حرف شما صحیح اما اگه به جای دور ریختن اون همه پول برای یک شب با زن گرامی تان یه سفر برین خیلی بهیتر خوش میگذره حالا هر سفری که دوس دارین ولی من خودم فکر میکنم یه سفر برم بهتره شاید عقاید همه ی ادما با هم فرق کنه ....الان دقیقا یکی از فامیلای ما داره عروسی میگیره نمیدونید چقدر خرج کرده حالا موندن دیگه از کجا پول بیارن میدونین وقتی عروسی میگیری به مهمونا بیشتر از خودت خوش میگذره چـرا ؟؟چون اونروز خیلی استرس داری ... :) واااای چقدر حرف زدم خخخخخخخخ ...:)))دییییی
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
یعنی شما حاضر نیستید با خرج عروسی تون یک اتومبیل خوب بخرین . خرج اون همه پول واسه یه شب .......
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
خدا بزرگه...سفر هم میریم =)) ولی خوب عروسی چیز قشنگیه
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
شما با اکثر پسر ها فرق میکنین چون بیش تر اونا کاری میکنن که فقط عروسی بگیرن (ایکون تعجـــب!!!!:) ولی من سر حرف خودم هستم ...:)خخخخخخخ به شما هم پیشنهاد میکنم ....:)دیییییییی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
آره ، چرا که نه ! واسه خودمون خرج میکنیم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خیلی هم خوب
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
^___^
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
با پول شب عروسب خونه که نمیشه خرید، اما بهتره از خرج کردن الکیه.سفر بهتره :-)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
نوچ هرچیزی جای خودشو داره!
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
نظر شما هم محترمه
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
به من چه من هردو شو ميخام ايششششش
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
با این که فکر می کردم مخالفین عروسی نگرفتن زیاد هستند ولی می بینم این طور نیس
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
نمدونم...:/ اخه عروسی هم خوبه سفر هم خوبه ^_^
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
یه چیزی رو اول این انجمن یادتون رفته بنویسید .... اینکه این انجمن واسه ادمای خیلی مایه دار و دخترایی که به فکر شوهرشون نیستن و فقط به فکر خود و پزشونن نیست
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
نمیشه به این قضیه بدبینانه نگاه کرد خب خیلی از دخترا دوست عروسی و حال و هواشو دوست دارن
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
:||||||||||
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
بعله دخترا هم که عاشق عروسین خخ
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
من ترجیح میدم خونه بگیریم بجای عروسی ( راستی چه عروسیه پر خرجی)
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
منم خونه و ماشین و سفر رو بیشتر دوست دارم
mina_h
mina_h
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
من که هنوز دهنم بوشیر میده ولی خب اگه شوهرم داشت که هردوتاش اصلا هم به نظر من عروسی باشکوه گرفتن بد نیست خیلی هم خوبه...ولی اگه نداشت یا داشت ولی خب از اینجور چیزا خوشش نمیومد اون بحثش جداست...دیگه انشاا...باهم به توافق میرسیم
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ان شا الله ولی باهاش بسازین .گناه طفلی
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
خونه از همه چی مهم تره ولی نمیشه عروسی هم نگرفت باید یه جشن کوتاه گرفت
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
بعععععله..چرا ک نع..خیلی بهتره
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
یه عروسی شیک و باکلاس اما با تعداد مهمونای اندک (فقط آشناهای خیلی نزدیک و نه باشکوه به اون معنی که تو ذهن همه هست) کفایت میکنه. هزینه های اضافی رو صرفه جویی میکنی میزنی به یه دردی از زندگی نوپات! حالا اگه پولش به خونه و ماشین برسه چه بهتر.
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٦
٣
٠
به قول دوستان خرج عروسی که نمیشه یه ماشین یا سفر خارج از کشور!ولی به نظر من میشه واسه عروسی کمتر خرج کرد و همه پولا خرج مراسم نشه،آخه بدون مراسم که نمیشه!مراسم عروسی یادگاری میمونه و کلی خاطره میشه واست!حالا مسافرتو یکم دیرتر میشه رفت ولی جشن عروسی فقط یکباره.
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
اخ اخ عالی گفتی:))).واقعا اگه یکم از تشریفات مراسم کم کنیم هزینه ها هم کمتر میشه!
ati
ati
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
چندسال دیگه خیلی دیره چه خبره مگه....عروسی می گیرم اما فقط یه بار یعنی اینجوری نیست یه بارنامزدی بگیرم یه بار عروسی..اونم یه عروسی متوسط نه درحد ترکوندن
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ان شا الله حتمأ
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
من جشن عروسیوخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دوس دارم ولی ی جشن معمولی که واسه ماشینواینام سرمایه باشه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
احتمالا سفر ^ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ^
javad agha
javad agha
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
من که کلا خجالت میکشم عروسی بگیرم ولی خوب نظر خوانوادهی همسره خو دیگه :)))
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخ چقدر جالب !
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
کلا با عروسی حال نمی کنم!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خوبه که!خخ
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
سفر که نه...ولی اگه ببینم واقعا به پولش نیازمندیم آره واسه خرید وسایل و ...//ولی تا حد امکان دوست دارم مراسم گرفته بشه و با هزینه کم!!
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
:| الان این دغدغه ته؟ ///// من برم یه گیوتین بخرم! ///// بازم :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
برای مردا مجلس عروسی زیاد مهم نیست /ولی خب برای خانومها مهمه و شب عروسی براشون یه چیز دیگه اس که عمری منتظرش بودن/فکر نکنم خانومهای زیادی دوست نداشته باشه چنین مجلسی رو تو زندگیش تجربه نکنه/کسی رو میشناسم چون عروسی نگرفته بود سال بعد دوست داشت یه عروسی سوری همه که شده بگیره و فیلم و عکس و خاطره بشه براش/چه میدونم والا برای من که کمی مهمه آخه شب خاطره انگیز ه ای میشه ولی خب زیاد هم مهم نیست.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
سلام ... براي دومي چشم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
خخخخخخخ....بزارید برم ب خانومتون بگم....
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام
ايشون روي چهارم پنجم مشكوك هستند
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخ.. اوه اوه چیکار کردید شما بنده خدا اینطوری مشکوکه رو 4.5 ؟خخخ
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
ما 10 به بالا رو شما حساب کرده بودیم...خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٧
٥
٠
اوووو ! به جایی بر نمیخوره مجلس بگیری که فوقش میشه 15 تومن ! با 15 تومن میخوای خونه بگیری ؟! یا مثلا ارابه مرگ بگیری !؟ :دی ! مخصوصا برای خانوما خیلی مهمه که تا آخر عمر میگن یه مجلس نگرفتی آرزوش به دلم موند خخخخخ ! مجلس میگیری خونه و ماشینم در جایه خودش هست دیگه ...
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٥/٢٧
١
١
صددرصد عروسی:)ادم کلا یکبار ازدواج میکنه وچیزیه که تکرارنشدنیه حالا سفرنری چیزی نمیشه که ولی عروسی وخاطراتش یک چیزدیگس:)))
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
عروسی :دی
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دیگه واقعن چشمم روشن!!مامانت تو انجمنا نمیان احیانا؟؟خخ
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
اگه پولش باشه هم عروسی هم ماشین هم خونه :دی
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سفر یادت رفت! :دی
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
هم عروسی / هم ماشین / هم خونه / همسفر :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
من جشن عقد نمیخوام بجاش بریم سفر ولی اون عروسی اخرو میخوام :دی ..( آدم قانعیم من ) :دی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
خونه و ماشین............حالا میشه عروسیش آبرو مندانه باشه؟آخه آبروم نره..........چشم دختر خالم آتنا کور شه بسمه........(زیادم نه یکم...)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٩
١
٠
خخخ شما هم که هم خدا رو می خواد هم خرما رو :)
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دومی :)
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
عروسی بهتره /خخخ
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
معلومه سفر :) خیلی هم عالی :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٨
٢
٠
هر چی آقامون بگه ... *:) ! خخخ { الان من رو از این انجمن برون میکنند ! }
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٩
٠
١
آفرین
ف-گ
ف-گ
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
صد در صد! اصلا خودم میخوام چنین پیشنهادی بدم. مجلس عروسی باشکوه به هیچ دردی نمیخوره! هر کاریم بکنی بازم پشتت حرفه! به نظر من ، فقط یک ولیمه ی ساده ؛ و بقیه ی هزینه ها برای زندگی و خونه و .... کاری بسیار عاقلانه و دوراندیشانه اس
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
توزندگی فقط دنبال آرامش باشیم نه آسایش.