خانه انجمن از مُردن می ترسی؟!
٦٧٣
٩٧
neyosha

از مُردن می ترسی؟!

از مُردن می ترسی؟!

از مرگ می ترسین ؟ روزی چقدر به مرگ فکر می کنید،به چه نتیجه ای می رسین؟

٩٣/٠٦/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
tanin
tanin
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اولا من میخواستم این انجمنو بزارم /دی/اره خیلی گاهی وقتا که شبا میخوابم بهش فکر میکنم بعد سریع فکرمو عوض میکنم که خواب مرگ نبینم /
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
ا ميخواستي بزاري ؟ اشكال نداره من و تو نداريم كه :دي... خوبه ادم بايد هميشه ب فكر ب مرگ بيفته :))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
حالا به چه نتيجه اي ميرسي ؟!
پری سا
پری سا
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
از اینکه بمیرم و نباشم ک نه...ولی از اون و دنیا و اعمالم خیلی میترسم....چون میدونم اون بنده ای ک خدا بخواد نبودم........
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خب حالا روزي چقدر فكر ميكني ب مرگ ؟؟؟؟ .../ منم ميترسم از اعمالم :(
maede
maede
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
واااااااااااااااااااای من خیلیییییییییییییی از مرگ میترسم! :( وقتی دور و اطرافم کسی فوت میکنه خیلی میرم تو فکرش و واقعن به این موضوع میرسم که اگه خوب باشی اونور خیالت راحت تره و اینجاهم همه از خوبی هات یاد میکنن.امیدوارم خدا کمک کنه درست زندگی کنم تا از ترسم کم بشه و راه آسونتر بشه!آها یه چیز دیگه هم که همیشه از خدا میخوام اینه که ناگهانی نمیرم....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
منم ميترسم البته از اعمالم بيشتر... ايشالله... مرگ ناگهاني ؟ چرا ؟ اينطوري بهتره كه يك دفعه اي خلاص ميشيم...
maede
maede
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
آره دیگه اصلن چون از اعمالمون میترسیم از مرگ هم میترسیم!آخه اونطوری احساس میکنم یه دفعه هولم میدن جایی که آمادگیشو ندارم!ولی اگه موقعیتی پیش بیاد که بدونم مثلن تا یک هفته یا یک ماه دیگه میمیرم بیشتر آماده میشم.
mis_jeyran
mis_jeyran
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نه زیاد وفقط کمی از اعمالم میترسم !
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خب حالا وقتي فكر ميكني ب چه نتيجه اي ميرسي ؟!
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نیوشا باز تو قاط زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارررررررررررره من واقعامیترسم فکرشم وحشتناکه واسم اخه ارزودارماااااااااااا....بخاطر اون خانوم سرطانی زیاد توی فکرمرگم.........::))))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اهوم..حالا واسه سرطاني خيلي ب فكر مرگي بعد ب مرگ فكر ميكني يا اينكه چيپسي پفكي نخوري سرطان نگيري ؟! :دي
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
تونمیگی من بمیرم تو بدون من چیکارکنی؟؟؟؟؟ همین یه دونه دوستم دیگه نداری:)))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
سقف ريخت :دي
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٠٤
١
٠
اره منم از مرگ میترسم...از لحظه جون دادان....از لحظه ای که میذارنت تو قبر...خیلی سخته...فشارقبر....تمام ترسم هم بخاطر اعمالم هست...اعمال تباه من...توشه باری ندارم...این از این نمازخوندنم...این از این قران خوندم...نماز میخونم ولی بو خدا نمیده.....سخته...ولی این خیلی خوبه به یاد مرگ باشی..اخه وقتی یاد مرگ باشی...کمتر گناه میکنی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
عاره ... موافقم وقتي ب فكر مرگ باشي كمتر گناه ميكني...
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نیوشا امتحان اینقدراسوووووووووووووووووووووووووووون بود...دلت بسوزه(ایکن زبون درازی):))))))))))))))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
واقعاااااااااا ؟ كوفتت شه..:| ميدونم واس ما سخت ميگيره ميدونم :|
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
از مردن و از دست دادن اطرافیانم می ترسم.....خیلی سخته..........از مرگ خودم نه زیاد ولی از اون دنیا چرا چون خیلی اعمالم خرابه...........خدا کمک هممون کنه..............زیاد بهش فکر نمی کنم ولی وقتی یه نفر مخصوصا جوون می یمره ذهنمو مشغول می کنه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
دقيقا منم وقتي يكي ميميره خيلي ب مرگ فكر ميكنم ... !!!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نه اصلا نمیترسم. هفته ای یه بار بهش فک میکنم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
هفته اي يكبار..چه دقيق...
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
آخرین باری که فکر کردم 6 سالم بود فک کنم !...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
يعني الان ديگه فكر نميكنيد ؟! چرا ؟؟
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
همین جوریش هزار جور فکر و خیال داریم تو زندگیمون!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
مرگ هم همینجوری گذرش میفته بهمون وبه این فکر نمیکنه که ما یادش بودیم یا نه! اون نیازی به ما نداره که بهش فکر کنیم! بازم کار خودشو میکنه! فکر کردن به مرگ واسه خودمون خوبه که یکم به خودمون میایم وگرنه که شما به خودتون اطمینان دارین چه خوب که انسان خطا کاری نیستین اگرم که برعکسه خدایی نکرده که من بهتره سکوت کنم!! (آیکون دخالت تو امور مردم خخخخ)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
همين جوري هزاران فكر داريد ؟ خب اين يك بحث جداست ب قول فاطمه شما فكر كني يا نكني سراغ مياد حالا اگه فكر كنيد كه ميتونه نتيجه اي داشته باشه و كمتر گناه كنيد.. ب هر حال چيزي نيست بخواين ازش فرار كنيد...
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
اخه چرا تو 6سالگی تو 6 سال که همه به فکر بازی و این جور چیزان .....؟:)اخه چرا ؟؟؟:)چـــــــــرا ؟به من بگین !!!!؟؟؟:)
Cold
Cold
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
از روی بچگی....خوب هیچکس نیست که از مرگ نترسه یا ندونه که یه روزی میمیره...ولی ترجیح میدم فکر نکنم بهش..فکر کردن که آدمو از مرگ دور نمیکنه!
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بله با نظرتون موافقم....;-)
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
موقعی که خیلی اعصابم خورده دیوونه شدم زیاد نمی ترسم ولی اگه خوشال باشم یکهو بمیرم میترسم دیه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نه يهو بميري نع..منظور چقدر فكر ميكني ب مرگ ؟ نتيجه اي ميگيري ؟
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
گای فکر میکنم و همش صحنه های سیاحت غرب میاد جلو چشمم بعد میترسم و بعد خوابم نمیبره ،پایان:دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
:دييييييييي مرسي (نقطه )
vesal
vesal
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
بله بیشتر از اینکه کنار خانوادم نیستم میترسم و البته اعمالم.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اهوم :)
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
ای عمر شیرین / از تو سیرم/ بگذر از من / تا بمیرم... همین الان که دارم این کامنت رو میذارم با تمام وجود میتونم بگم هیچ چیزی بیشتر از مرگ خوشحالم نمیکنه... وقتی احوالم اینطوری ابری باشه عاشق مرگ میشم... اما در حالت عادی همه یه خوف مرموزی دارن که اون خوف تو وجود منم هست. اما بیشتر از فوت اطرافیانم میترسم تا مرگ خودم...فوت عزیز که ایشالا نصیب دشمنم هم نشه... به این نتیجه میرسم که اگه من و خیلی از ادمای دیگه به مرگ فکر میکردیم و بهش اعتقاد داشتیم دنیا خیلی قشنگتر میشد.میفهمیدیم دنیا اونقدر ارزش نداره که بخوایم خیلی از کارارو بکنیم... هییییییییییییییی. خدا نگهدار دوستان
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
يعني كاملا اماده ايد اون موقع ؟ از هيچ چيز نميترسيد ؟ عاره اگه همه فكر كنن و اعتقاد داشته باشن واقعا دنيا قشنگ تر ميشد ولي حيف... :/ ايشاالله حالتون خوب شه :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
همه ميترسن خو منم ميترسم ديگه! زياد بش فكر ميكنم ولي متاسفانه رفتارمو اصلاح نميكنم!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
:( شما مگه نرفته بوديد ؟ نگفتيد چند مدت نمياد مگه ؟:)
looshi
looshi
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
کنکوریم کنکوریای قدیم ،هعی جوونی یادت بخیر
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
آره خیلی خیلی به این مورد فکر کردم تا حتی تو ذهنم تصور کردم وقتی میمیرم چطوری منو قرار تو قبر بذارن و روزه اول قراره چقدر فشار قبر داشته باشم؟؟؟:/ فقط میتونم بگم دلم خوشه به آیه الکرسی هایی که هرشب قبل خواب میخونم ونمازهام یک کمکی میشن برام اون دنیا.وگرنه ما بنده های خوبی برای خدا نیستیم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بعله متاسفانه بنده هاي خوبي نيستيم...:/ قبل خواب 11 بار توحيد و هم بخون البته اينو تو راديو ميگفت كه هم خودت و هم اطرافيانو همسايه ها از بلا حفظ ميشن ...
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
به خاطر یه مشکلی هر روز، هر ساعت، هر ثانیه...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
حالا نتيجه اي كه ميگيريد ؟؟
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
خیلی از کارهایی که بقیه بدون درنظر گرفتن عواقب اون کار انجام میدن رو دیگه انجام نمیدم.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
اره می ترسم ...روزی که نه ولی هرچند وقت یه بار یاد مرگ می افتم .
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
اهوم :) حالا همون موقع كه بيادشين بعد نتيجش چي ميشه ؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
خب فک کنم همه جوابشون یکی باشه ...اینکه بیشتر به یاد خدا میفتم و به اخرت فک می کنم و کمتر گناه می کنم و ... درسته ؟
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
خییییییییییلی زیاد میترسم بیشترم برا اعمالم راستش زیاد فک نمیکنم ولی هرازگاهی چرا به یادش میفتم خیلیم دوس دارم یکهوویی بمیرم که نه زجرکشیدن خودموببینم نه اطرافیانم یکهو خلاص شم:)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
مرگ ناگهاني... منم اين طوري دوست دارم...
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
مرگ یک واقعیت بی بدیله. با توجه به شغلم گاهی اوقات احساس میکنم از رگ گردن بهم نزدیکتره. همه جوره آماده هستم فقط نمیدونم همینقدر اعمالم کافیه یا نه.
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
اماده ايد ؟؟ چه خــــوب :))) شغلتون ؟؟؟رشتت كه مديريت بازرگاني كه...
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
مهم اینه که آماده ام دیگه.!!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
نع...ولی دوسش ندارم کلی کارهس ک باید انجام بدم...کلی رویا دارم هنو...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
نع يعني نميترسي يا فكر نميكني؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
خوب راستش اگه نماز قضا هامو بخونین من مشکل خاصی ندارم با مرگ.....دی:
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
:دي فقط نماز قضا ؟؟ فقط همين..چه خوب ...
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
کلا بهش فکر نمیکنم و به نظرم بیشتر ادم ها از مرگ میترسند
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
منم نظر خاصی ندارم مال تو رو تایید میکنم ........:)خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بيشرشون ب نظرم از اعمالشون ميترسن تا از خود مرگ..!!!!
zahra
zahra
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
:)
سارا
سارا
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
هیچ ادمی نمیتونه بگه که هر کاری که تا حالا انجام داده درست بوده پس منطقیه
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
نه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
چي نه؟ ميترسين با فكر نميكنين ؟؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بمیریم راحت شیم بهتره
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٨
٠
٠
چرا اینقدر نا امید؟؟؟؟
سهره
سهره
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
نع
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
چي نـــع؟ ميترسي ؟ يا فكر نميكني؟ جواب كدومه؟
سهره
سهره
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
نمی ترسم.
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بهش فکر میکنم ولی خیلی نمیترسم !!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
چه خوب :)
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
مرگ حقه همین و بس !!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
بعله...
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
اره می ترسم...............خیلی هم می ترسم..........از روزی که نباشم.........
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
:) وقتي فكر ميكني ب چه نتيجه اي ميرسي ؟؟
s_khan
s_khan
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
آره چون هنوز خوب اسباب سفر رو آماده نکردم
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
اوهوم...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
خوب ترس دارم آخه من جوونم............بعدشم اگه من مردم هیچ یک از جیمی ها با خبر نمیشن و هی میگن رویاااااااا کجایی چرا نظر نمیدی؟ و خواهرمم کلا اگه بمیرم شیرینی میده پس هم بخاطر گناهام و هم به خاطر این که در خفا فوت شم از مرگ و جناب عزرائیل میترسم...............بچه ها که به من میگن عزرائیل دست به هر چی بزنم خراب میشه یکیش همین کیبورد......الان دکمه ی چ کنده شد.......در اون حد.....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
خخخخخ واقعا ؟ بهت ميگم عزراعيل ؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٠٥
٠
٠
راستش من یک بار اقدام به خودکشی کردم.........ولی خوب نشد دیگه برای این که از این که از ساختمان پرت شم مغزم متلاشی شه و اینا لازم به ذکر هس که لباسم هم خوب نبود مردم میدیدن چی میگفتن و نتیجه میگیرم که من در باره ی مرگ ترسو هستم و پشت دستم رو داغ میکنم تا دیگه از این کارا نکنم.....(اون ماجرای خودکشی واقعی بود شوخی نکردم باهاتون :()
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
رويا ؟خودكشي ؟نچ نچ نداشتيم هااا
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
از اعمالم میترسم ....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
بعله...
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
البته دوست دارم ناگهانی نمیرم...مثلا همون دختری که سرطان داشت دیگه میدونست که از بیماری میمیره و اگه کاری داشت تو دنیا کسی رو رنجونده بود نماز قضایی چیزی داشت همه رو انجام داده بود...منم دوست دارم اینجوری بمیرم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
اتفاقا نیوشا همین دیشب داشتم فک میکردم مردم با تجسم مراسم و کفن و دفن واسه خودم خعلی گریه کردم خدایی اگه الان بدونم که جام اونور بهتره از اینوره همین الان بدون رودروایسی و شعار پا میشم میرم!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
ترس که نه ولی دلمم نمیخواد الان بمیرم باید اول کارایی رو که میخوام انجام بدم ینی وسایلمو جمع کنم که هنو نکردمبعد برم!فکر میکنم بهش ولی ترس نمیاد سراغم یجور احساس پشیمونی میکنم!اعمالم هم که ن حس میکنم همین که به خدام ایمان دارم و کاری رو که گفته میکنم و پاک میمونم کافیه!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
سلام ... اصلا ترسي ندارم دنياي ديگر حداقل رو به جلو است
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
نمی دونم ! این روزی که زلزله اومد به این نتیجه رسیدم فقط از دلتنگی های بعدش می ترسم ! اینکه دیگه خیلی ها رو نمی بینی....
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/٠٨
٠
٠
من تا زمانی که یکی ی کاری نکنه نمیمیرم..........تا وقتی خدا بخدا نه من نمیترسم چون میدونم که........
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٠٨
٠
٠
سلام:هرشب به مرگ فکرمیکنم که آیارفتار واعمالم درست بوده که درآخرت مشکلی نداشته باشم ولی میبینم که چرا ایرادبسیاری داشته ام مگر خدا خودش کمک کند.از مرگ فقط به دلیل عملکرد خودم میترسم نه به دلیل خودمردن.متشکرم
گل پری
گل پری
٩٣/٠٦/٠٩
٠
٠
ترس ! میترسم!! شرمندم بابت گناهایی که انجام دادم و خدا رو ندیده گرفتم!! ولی به مرگ زیاد فکر میکنم!! اون دنیا یکی منتظرمون که دوستمون داره شدی:))
فرصت اول
فرصت اول
٩٣/٠٦/١٠
٠
٠
به نظرمن مرگ ترس نداره از اینکه زنده باشی ولی اروزی مرگ کنی ترس داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
موافقم:)
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
از مردن در بستر آری اما از شهادت نه، من هر وقت چشمم به شهدا میفته به شهادت فکر میکنم