خانه انجمن ورود زنان ممنوع!؟
٨٤٩
١٢٥
zahraaaaaa

ورود زنان ممنوع!؟

ورود زنان ممنوع!؟

«کار زن بچه دارشدن وتربیت فرزند وشوهرداری است..نه دیدن مسابقه والیبال وحضور در استادیوم»این جمله متعلق به فاطمه آلیا نماینده مجلس است که البته این اظهار نظر رو قبل از شروع مسابقات لیگ جهانی والیبال کردند.

در ادامه مصاحبشون گفتنن:لزومی نداره خانم ها درجایی که 12000مرد وجود دارند برای دیدن مسابقه والیبال بروند.

.حالا من ازایشون سوال می کنم:نمایندگی مجلس برای یک خانم بین تعداد زیادی نماینده آقا بد نیست؟ازشما میخوام نظرتون رو بگید

٩٣/٠٦/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
من شخصا میخوام نظر بدم ولی سر در انجمنتون یه چیز دیگه نوشته ................:)خخخ
nika
nika
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخ نه دیگه جلوش علامت سوال گذاشتم:))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخ
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
من اب میخوام ......:)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/١٨
٢٢
١
چرت گفته و خلاص ....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ....چقدر جامع و کامل!!!
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
چرا نمیشه بیشتر از ی مثبت داد خو؟؟؟؟؟؟
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
چرا نمیشه بیشتر از ی مثبت گذاش؟؟؟؟؟؟
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
موافقمممممم:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
من که گذاشتم.......
s_sali
s_sali
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
بیگ لایک... طالبان ه همچین حرفایی نمیزنن دیگه....
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٦/١٨
٣
٠
همش حرف الکیه بنظرم..با این حرفتون موافقم..خودش توی جمع مردانه چیکار میکنه خو؟اه داه اه..تا کی تبعیض خو؟؟؟من میخام الآن یکیو بکشم کسی هس دم دست؟:دی
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
فقط بگین تکبـــــــــــــــــــــــــــیر
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٨
٣
٠
چی بگم .... حرف (....) زیاد میزنن ...بیییییخییییاااال!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
منظورش حرف مفته خخخخخخخ چون من بزرگترم اجازه دارم بگم خخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
خخخخخخ دیوونه..... بزرگتری حرفی نیس ولی :////
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٨
٢
٠
سخن رايگان ادبيش ميشه :D
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
وااااااای نگار خخخخ خدا نکشتت ...به عبارتی دیگر همون free zer
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
منم بزرگ ترم و لایک کردمت.......بعله!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
خخخخ خب من ادبي شو گفدم ديه
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
هعی
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
:(((
h-looshi  ام
h-looshi ام
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
هعی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/٠٦/١٨
٦
٠
برن خودشونو جمع کنن واااالا خو شما بین اون همه مرد چیکا میکنی؟! چییشششش
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
همینو بگو:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
انگار خودش شاه پریونه و فقط ما هستیم که والیبال نگاه میکنیم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/١٨
١
٦
احسنت به این اظهار نظرشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/١٨
١
٤
و ازون بهتر این فتواییه که مفتی عربستانی داده و گفته اگه شوهر در منزل نیست ، بر زن حرام است اگر کولر خانه را روشن نماید !!!!!!!اظهار نظر داعشی یعنی این !!!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
جدي؟ مگه ما خانوما ادم نيستيم! با اين أفكار كوتاهشون ادم كابوس ميبينه!
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
چرا؟؟؟ مگه خانما حق ندارن اون شادی وشوری رو که تو استادیوم به وجود میاد تجربه کنن؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
جهت مزاح گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! من کلا با این نوع جماعت و اظهار نظراشون مشکل دارم !
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
این مفتی ها یم که رو اعصابن همش
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
خودشون با خودشون موافقن فقط :|
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
اون فرد داعشی!من میرم یک کولر گازی میخرم به راحتی هوا میخورم شوهرم غلطططططططططط میکنه حرف بزنه....(و اینگونه میشود که زن ذلیلی در گروه داعش نیز رواج پیدا میکند)دی:
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٨
٢
٩
راست میگه چه معنی داره خانوما بیان توی جایی که همشون مردن؟؟ خوبه آقایون بیان جایی که همشون خانومن؟؟
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٥
٠
این بحث جداس تیم ملی که فقط متعلق به اقایون نیست که فقط اونا حق رفتن به استادیوم داشته باشن:)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
هوی دمت گرم خخخ مثلا فکرشو بکن ما بریم تو سایت بانوان پارک ملت خخخ
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٩
٠
٤
اصلا خانوما نبای برن جایی که بیشترشون آقا هستن اونم دور و زمونه الان که همه به ی نحوی سوع استفاد میکنن:||.......خانوم حسینی منم نگفتم تیم ملی متعلق به آقایون تنهاست ولی اینکه بیان جایی که همشون آقا هستن مشکل داره اصلا بنظرشما این حضور خانوم ها تایید شد پدر شما اجازه میدهند شما برید جایی که همشون مرد هست؟؟ نه غیرت پدرتون اجازه میده؟؟؟
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٧
٠
اقای محترم فک نمیکنم حضور در ورزشگاه ربطی به غیرت داشته باشه وقتی کسی اصول وقوانین رو رعایت کنه هیچ مشکلی نداره که حتی بین 600000 مرد باشه ولی اگه قرار باشه کسی بدون قانون واصول وارزشش جلو بره بین6 تا مرد هم به مشکل بر میخوره
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
نيكا جون عيول
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
منن خودم به تنهایی میرم دیدن فوتبال زنان .....آقا راضی شدین؟؟؟؟؟ بعدشم اون آقایان محترم میگه چشاشونو تلسکپی نکنن و از فاصله ی 2کیلومتری زنای دیگه رو نگاه نکنن؟آقا من میگم یا شیفتی کنن!یا این که برای چنین آقایان با غیرتی(!!) فقط زنا رو با چادر و پوشش اسلامی راه بدن.....
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١٨
٥
٠
زنیکه بجای اینکه به فکر حقوق زنان باشه زده پوکونده زنارو
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
موافقم وصال عزیز ما خانم های نماینده رو نمیفرستیم مجلس که از حقوق اقایون دفاع کنن:(
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
واقعا!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/١٨
٤
٠
دیگه چه میشه کرد کشور ما پر شده از تناقضات و برداشت های اشتباه!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
دقیقا همینطوره ینی چی اصلا ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟
zahra
zahra
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
بله واقعا همین طوره ......:)
zahra_mmm
zahra_mmm
٩٣/٠٦/١٨
١
٠
ها والا!!!چــــــــــــــــــــــرا؟؟؟همش عاقاها؟!!!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/١٨
٥
٠
خیلی عذر میخوام نیکا جان .. ولی بی ش...ی که شاخ و دم نداره. داره؟؟
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٨
٠
٠
نداره تي_تي(T_T)
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
اره واقعا
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
لــــــــــــــــــــــــایک:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
نداره والا!!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٣
٩
خب برادر من این زن با اینکه زن بوده ولی حرف بدی هم نزده ها / بعدشم یه زن تو مجلش باشه بهتره چون هر جور نکنی زنه و مشکلات زنا رو بهتر میدونه و میتونه بهشون رسیدگی کنه
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/١٩
٧
٠
صد سال سیا ی همچین خانمی میخام نباشه تو مجلس!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٠
١
اوف چقد خندیدم خخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
٢
آقای قلی زاده حیف لایکم که در آنجا تلف شد.....لایک منفی دادم..نتیجه صفر صفر به سود من....خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
باشه عاقا اصن ما بازنده اصن ما قطره شما ابشار نیاگارا خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
شوخی داشتم میکردم.........فقط میخاین بزنین تو تریپ من؟؟؟؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
نه منم همچین منظوری نداشتم . شوخی کردم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٥
٥
باشه عاقا شما هم برید فوتبال و والیبال ببینین کی حسوده خخخ ولی باور کنید من تا چند وقت پیش نمیدونستم زنا هم فوتبال نگاه می کنن
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٩
٠
٢
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دهنت سرویس....... توی خونه هروقت میزنم روی شبکه ای که فوتبال داره مامانم میگه بزن شبکه دیگه خخخخخخخخخخخخ........
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٠
٢
منم خخخ بابام به شوخی میگه نیگا یه توپ انداختن وسط همه دارن دنبالش میدوون.خب هر کدومتون یه توپ بردارین اینهمه دنبال یه توپ ندوویین خخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٣
١
بعدشم ایمان جان ادم به بزرگتر از خودش نمیگه دهنت سرویس زشته برادر
e_najm
e_najm
٩٣/٠٦/١٩
٠
٤
عزیزم من میگم ......مشکلیه بردار؟؟:))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
:|
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
من به نوبه ی خودم جناب قلی زاده رو لایک میکنم و اصلا کار جناب عباس آقا را نمیپسندم لازم به ذکر هست که من هم از ایشون بزرگ ترم.(نکته ی انحرافی رو داشتین؟)خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٠
٢
٠
خیلی مفهومی بود ساده تر بگید عاقا . یه چیزایی دستگیرم شد ولی خب شک دارم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٦/٢٠
٢
٠
ایمان بیا وبم کارت دارم ببینم این چه کاری بود کردی و افتخار هم می کنیarashgholizade.blogfa.com
maede
maede
٩٣/٠٦/١٩
٤
٠
واقعن که یه نماینده خانوم اینطوری زیرآب خانومارو میزنه! :| بهتره خودشون هم به بچه داری و شوهرداریشون برسن و لازم نیست برن مجلس!مجلس بیشترش مردن! :)))))) D:
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٦/١٩
٤
٠
اصولا این چیزا واسه مردم خوبه واسه خودشون نه .
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١٩
٠
٠
باریک!
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/١٩
٠
٨
عدم اجازه ورود زنان به ورزشگاهها در جهت حمایت از خانم های محترمه. تو ورزشگاهی که انواع ناسزاگویی ها و توهین ها انجام میشه صحیح نیست که خانم ها حضور داشته باشند. درثانی اشکال شرعی داره اگر خانم ها به ورزشکارانی که لباس ورزشی به تن دارند نگاه کنند.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٦/١٩
٧
٠
این هم یکی دیگه از اظهار نظر های داعشی گونه زمانه ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٤
٠
برای فوتبال درسته تو فوتبال هرجی از دهن تماشاچیا در میاد میگن ولی تو والیبال اینطوری نیستتتتت..دوم اشکال نداره که نگاه کنن.. در صورتی اشکال داره که از روی علاقه یا قصدی نگاه کنن وگرنه هیچچچچچ اشکالی نداره:))
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٦/١٩
٣
٠
:| علاقه؟ چه قصدي واقعا؟ :| بازار شووَر گرمي؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٣
٠
مادر منم مثل شما فکر میکنه و تو کل مدت بازی سرش پایینه!!!!!بعدشم زنی که شوهر داره چی؟این حرفتون در باره ی مجرداس....البته مجردا این جوری نیستن بعدشم اگه یک زن اینقدر بی حیا هست که بخاد دنبال دست و پای نامحرم باشه اسمش دیگه زن نیست....والا!
maede
maede
٩٣/٠٦/٢٠
٣
٠
بابا آخه فقط یه ذره دستشون معلومه دیگه!بعدشم ببخشیدا کسی فکر نکنم دیگه اونقدر بدبخت باشه که به جای بازی به بازیکنا نگاه خاصی کنه! :|
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٠
٣
٠
اگه اینطوره که مریم خانوم میگن! پس تلویزیون هم نباید بازیای ورزشی مردا رو پخش کنه دیگه!! (در حالی که شنای مردا رو هم پخش میکنه!!) من این نظر شما رو یک توهین به خانمها میدونم! یعنی ما زنها انقدر بدبخت شدیم که بریم ورزشگاه دست و پای یه مرد نامحرمو ببینیم؟!!! این دیگه خیلی جدید بود! پس اگه به این پسرایی که آستین کوتاه میپوشن توی خیابونم نگاه کنیم هم گناه کردیم دیگه!! (آیکون تعجب)
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٦
اگه شما دوستان عزیز مسلمونید و اسم شیعه علی(ع) را یدک میکشید باید یکسری چهارچوب هارو رعایت کنیم. نظر مراجع محترم تقلید رو بخونید بعد اظهار نظر کنید.
فائزه
فائزه
٩٣/٠٦/٢٠
٦
٠
مریم خانم شما اگه دوست ندارید کسی بهتون نمیگه حتما برین سالن و والیبال ببینید.. اما نمیتونید دیگران رو هم مجبور کنید نرن سالن ! همینطور این نماینده محترم! اگه دوست نداره خودش مشکلی نیست! چرا 4 نفر دیگه رو از علاقشون به تماشای یک رشته ورزشی منع میکنه؟!!!
faride
faride
٩٣/٠٦/٢٠
٧
٠
یعنی از اون حرفا بودااااا مریم خانم!!! لباساشون مگه چشه؟؟!نزنین این حرفارو! فوتبال اره حرفای زشت میزنن اما جو والیبال اصلا اینطور نیست!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/١٩
٤
٠
ما از بقیه ی نمایندگان مجلس چه خیری دیدیم که بخوایم از ایشون ببینیم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
لایک....
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/١٩
٥
٠
من واقعا ترجیح میدم هیچ نماینده زنی نداشته باشیم تا این ک بخاد ی همچین افرادی از خانما حمایت(؟؟؟؟!!!)کنن....مرا ب خیر تو امید نیس شر نرسان!.....متعجبم با وجود همچین تفکرات...ای من ب چ امیدی دیگه باید درس بخونم؟؟؟؟!!!!!
nika
nika
٩٣/٠٦/١٩
٥
٠
موافقم اگه قراره اینجوری از حق همجنساشون دفاع کنن نباشن بهتره:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
واقعا!!!!اصلا به تووووووو چه من میخام برم!!!!ای بابا!همین میشه مردم دیگه تو این کشور نمیمونن دیگه!(البته من میخاستم واضح شرح بدم و برای این رک صحبت کردم.و گرنه ایران تاج سر هستش)
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/١٩
٢
٠
من ی انجمن در محکومیت! این عمل زشتشون(را ندادن خانما)گذاشتم ولی متاسفانه هر چی پیگیری کردم تایید نشد!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٠
١
٠
کی تاییدت نکرده آبجی؟؟ اسمشو بگو فقط کارت نباشه! زنگ آخر جلو در مدرسه واسش کمین میکنیم!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
خخخ....بچه های (ادمینا)بالا!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
١٠
٠
من در یک عملیتات تروریستی_جاسوسی میخام برم آمار شبکه های تلویزیون این ماه این خانم رو در بیارم ببینم چی نگاه میکرده.......بعد رسوا میکنمش در مجالس عمومی.......مسئولین رسیدگی کنن!هر کی موافقه لایک کنه.:))))
vesal
vesal
٩٣/٠٦/١٩
١
٠
نه بابا چرا این همه زحمت بیا بریم نفله ش کنیم راحت شیم...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
نه باید مسئولین رسیدگی کنن........والا!!!خخخخخ نفله اش کنیم من کمر ندارم جمعش کنم خودتون زحمت بکشین.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٦/١٩
٥
٠
من احساس میکنم اگه رای دادن به رئیس جمهور دست این خانم بود کلاااا رای دادن رو هم از ما میگرفت.....باور کنین!
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ ها یه!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/٠٦/١٩
١
١
امثـال این آدما تو جامـعـه زیـاده .. انقدر درکشون از زنـدگـی پـاییــنه کـه ...
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٠
١
٠
اینا مقدمه س واسه گفتن این جمله: "ای زن برو بشین گوشه ی خونت اصلا پاتو هم حق نداری بذاری بیرون از خونه که با من طرفی- و اونقدر همونجا توی خونت بمون تا بمیری" .... خانومهای عزیز غصه نخورید اون روز نزدیکه! ببینید کی گفتم!
f_yousefi
f_yousefi
٩٣/٠٦/٢٠
١
٠
میشه یه قسمتی رو مخصوص خانما کناز گذاشت . اونا هم برن بازی رو ببینن و لذت ببرن ! مگه چی میشه ؟ جدا هم باشه که اختلاط زن و مرد ایجا نشه ! لژ خانوادگی هم مناسبه !
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
اصلا ما هیچی خونواده های این بازکنا حق ندارن بازی بچشونو یا همسرشونو از نزدیک ببینن؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٠
٠
٠
من مخالف اين نيستم كه خانوما برن استاديوم ولي خب الان زن خيليم كه خوب باشه بازم ي مرد بد پيدا ميشه ! نميشه بنظرتون؟ واسه امنيت خودتونه كه ميگن نريد اصن بريد ولي همه چيش ديگه پاي خودتون
nika
nika
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
مشکل دقیقا همینه دیگه اگه اقایون محترم جلو خودشونو بگیرن حتی خانما رو استادیوم برا دیدن فوتبال هم راه میدن.ببخشیدا ولی اشکال از خود شماهاس البته منظورم به خود شما نبود
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢١
٠
٠
البته حالا خودمونيم ها دخترا هم كم چشم و گوش بسته نيستن اگه خانوم هاي گرام نيايند با يك وضع وجيييع به استاديوم ها خب مردها هم نيگا نميكنن حالا شما خوبيد (مثلا) ولي اونا فكر اينو ميكنن كه ي دختر با كشف حجاب بياد خب اونطوري ك..... فكرشو بكنيد چقد بد ميشه شما ي طرفه ب قاضي نريد
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
بله من مخالف این نیستم که دختر ها چشم وگوش بستن یا دخترا خیلی ساده و....هستن منظور اول من در مورد طرز صحبت کردن این نماینده با کل خانمای این سرزمینه .دوم تر وخشک که نباید به پای هم بسوزن من یقین دارم اگه برا یک روز هم که شده استادیوم هارو برا ورود خانما باز بزارن واینم قبلش ذکر کنن که به شرطی حق حضور دارن که پوشش کامل ومناسبی داشته باشن خانما انقدر فهیم تر ا ز این که شما اقایون فک میکنید هستن که به قوانین احترام بزارن وبا رفتار شایسته در استادیوم ها حاضر شن.. نکته بعد:اقایون حتی به خانمی که با پوشش مناسب هست هم تیکه میندازن و مورد تمسخر قرارش میدن چه برسه به اون دسته افراد که هیچ خط قرمزی ندارن.
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
در ضمن اقای شاه محمدی من یک طرفه به قاضی نرفتم وشما رو از اون دسته از اقایونه.........جدا کردم ولی مث اینکه شما هنوز نمیدونید که با خانم ها چطور باید صحبت کنید من نمیگم خوبم یا اصلا یه اسطورره هستم ولی شما حق ندارید که از کلمه مثلا برا خوب بودن ما دخترا استفاده کنید.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
فك كنم باز بد برداشت كرديد! اول از همه كه بنده از شما عذر ميخوام ببخشيد! دوم كه درسته زياد ديدم كه بعضي از پسرهاي .......هستند كه حتي با وجود اينكه ي خانوم كاملا محجبه هستش و يا حتي بچه بغلش داره بازم.... متاسفانه حقيقت جامعه امروزي هستش كه بايد پذيرفت بعضي از ماها از رفتار غرب ها فقط همين مسايل رو آموختيم متاسفانه!
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٣
نمیگم مطلقا درسته.....اما واقعا حضورخانوما تو جایی که حتی ورودی و خروجی بااقایون مشترکه درسته؟؟؟ایشون حرفشونو درست نرسوندن....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٢
٢
٠
خوی پس سینما رو هم زنها رو راه ندن دیگه! چون در ورودی و خروجیش مشترکه! دانشگاهها رو هم درب ورودی و خروجیشو جدا کنن! کنسرتای موسیقی که دیگه آخر فساده حتما!!!! چه حرفیه شما میزنید خانم! این که نشد دلیل!
sh_anne
sh_anne
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
من یه دختر چادری سنگینم...نمیگم که تعریف کنم از خودم میگم که بعدش بگم یادم نمیاد از پسرجماعت تیکه وتوهین شنیده باشم....مجموعا فک میکنم لحنشون درست نبوده اما کلیت حرفشون قابل بررسیه......
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٦/٢٢
١
٠
شما معلومه رفتارت اونقدر سنگینه که واقعا کسی جرات نداره بهتون تیکه بندازه! ربطی به چادر پوشیدنتون نداره به نظرم! من یک دختر مانتویی هستم که خیلی سنگینم ولی حجابم 20 نیست! ولی هیچوقت مورد اذیت و آزارهای خیابونی قرار نگرفتم! چرا گاهی بعضیا که بیمارن یه چیزی پروندن ! اما بی اعتنا سرمو انداختم پایین و رد شدم! اما مورد داشتم وقتی با دوستام بیرون بودم به دوستای چادریم تیکه انداختن و یا توهین کردن! آدمهای مریض و بیشعور همه جا هستن! شما به پستت نخورده! واقعا خدا رو شکر ازین بابت...
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
اصن این چ حرفیه خود اون خانوم نماینده باید بره بچه داری کنه .اییییییییییییش
Eli_K
Eli_K
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
ادم حرصش درمیاد
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
به انتخاب من نیست که اجازه بدن خانم ها تو ورزشگاه حضور پیدا کنند یانه. قوانین جاری کشور ماست که اجازه چنین کاری رو نمیده. ما هم سرتعظیم برای قانون فرود میاریم.
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
موافقم مریم جان:)
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
کسی هم نگفت که به انتخاب شما بوده. خوب این انجمنم در مورد این قانونه که باید یا برشدارن یا ام اینکه یکم محدودش کنن و شرایطی رو برا حضور خانم ها در استادیوم فراهم کنن.
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٠
ببخشیدا پس اگه اینجوری باشه اگه بگن نفس هم نکشین نباید بکشیم دیگه این اصلا دلیل درستی نیس.بعدشم مگه پیامبر خدا یا استغفرالله یکی از اماما گفته که خانما حق ندارن برن استادیوم؟؟؟؟؟
ناشناس
ناشناس
٩٣/٠٦/٢٣
١
٠
فدراسیون والیبال ایران به FIVB تعهد کتبی داده که اگه نذاره خانمها بیان توی ورزشگاه .. دیگه حق برگزاری بازیای لیگ جهانی توی خونه رو نداره! پس اگه بخوتد بزنه زیرش به زودی شاهد محرومیت از بازی تیم ملی در کشومون میشیم!
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
بله فدراسیون جهانی تعهد کتبی گرفته.
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٦/٢٢
٠
٢
فعلا که همه باید واسه قانون احترام قائل بشیم.
mina_h
mina_h
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
من مخالفم زنا برن استادیوم...اخه اگه برن ابروی کشورمون میره...همه ایرانو ی کشور اسلامی با مذهب شیعه میدونن و یکی از نشانه های مسلمان بودن واسه زنا باحجاب بودنه که اینو تقریبا بیشتریا میدونن..بعد زنای کشور ما(منظورم با شما نیست با اوناست)با این قیافه های وحشتناک و ارایش کرده و بی حجاب برن استادیوم که کلا داغون میشیم..اهای شما خانومایی که میگین ما میخایم بریم استادیوم شما که همیشه نمیتونین برین.خوبه وقتایی که میخاین مسابقه رو از تو خونه ببینین همش صحنه اهسته ببینین؟؟؟خوبه تو مسابقات دیگه تماشاچیا رو نشون ندن؟؟؟حداقل به برادران سانسور چی اجازه بدین موقع بازی های داخلی یکم استراحت کنن
nika
nika
٩٣/٠٦/٢٣
٠
٠
من اون بالا هم گفتم خود خانما باید رعایت کنن وفدراسیون والیبال بزاره برن ولی با یه شرایط خاص