خانه انجمن واکنش شما چیست؟
٦٠٤
٧
m-ghorbani

واکنش شما چیست؟

واکنش شما چیست؟

خب اول از همه اینکه اعلام کنید انتقاد پذیری شما چقدر است؟

یعنی اگر کسی از کاری که رویش خیلی وقت گذاشتین، انتقاد کند چه عکس العملی از خود نشان می دهید؟ حالا فرض کنید که شما یک طرحی را می‌سازید (فرق نمی کند طرح،نقاشی است یا اداری و یا...) اول از همه آن طرح را به چند دوست نشان می‌دهید که هیچ سر رشته ای در آن ندارند و می گویید که این مال فلانی است و از آنها نظر می خواهید. آن‌ها نیز چنین نظراتی میدهند:

دوست اول-این طرح اصلا جالب نیست.

دوست دوم-اصلا نمیتوان در آن زیبایی دید.

دوست سوم-به کاری نمی آید.

دوست چهارم-بهتر است تا کسی ندیده به خودش بگوییم که به کس دیگری نشان ندهد و.......

حالا شما این نظرات را انتقاد در نظر می گیرید یا یک توهین؟در این صورت واکنش شما چیست؟اگر آن کس بهترین دوست شما باشد چطور واکنشی دارید یا اگر آن کس غریبه باشد چطور؟

٩١/٠٩/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/٠٩/٠٨
١
٢
خوب...هرکس میدونه چه هنری بخرج داده...ولی اگر تازه کار باشی نباید ناراحت شی..اگر دوستات خودمونی باشن بهشون میگم مال منه ...کمی هم ناراحت میشم ولی به حساب انقاد میذارم..دفعه بعد بهتر انجام میدم تا تعریف کنن
Odilak
Odilak
٩١/٠٩/٠٨
١
٠
وقتی ک میدونم اونا سررشته ای ندارن چرا باید ناراحت بشم؟ والبته اینم میدونم ک اونا هیچ قصده بدی ندارن و فقط دارن نظرشونو میگن این یک سکو. واسه بالاتر رفتنه.
h - razavi
h - razavi
٩١/٠٩/٠٨
٠
٠
من این اتفاق برام افتاده ، تمام اطرافیانم بهم گفتم کارت افتضاحه . به همین راحتی . منم اعصابم بهم ریخت . گفتم شماها که هیچی بارتون نیست چرا اظهار نظر می کنین ؟ اونام گفتن خب چرا از ماها پرسیدی برو ازونایی بپرس که بارشونه . خلاصه حرصم درومده بودو لجم گرفته بود و حسابی باهاشون دعوا کردم . مامانم به صراحت گفت خب که چی ؟ چیه این چرتو پرتا . به جای اینا برو درستو بخون . منم که از رو نمی رم و دادمش به یک جشنواره . در کمال ناباوری و در عین حالی که مامانم مات و مبهوت بود رفتم و جایزه نفر اولو گرفتم . تهشم خانوادم برا اینکه بزنن تو ذوقم گفتم حتما شرکت کننده ی دیگه ای جز تو نداشتن !!! کلا کارشون خنک کردن منه .
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/٠٩/٠٨
١
٠
نطر كسي كه هيچ سر رشته اي نداره برام مهم نيس.ولي اگر سررشته داشته باشه راجع به كارم ازش مشورت ميگيرم:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/٠٩/٠٩
٠
٠
الان چجوری تو انجمن این مطلبو گذاشتی؟؟؟من بلد نیستم
kafshdozak
kafshdozak
٩١/٠٩/٠٩
١
٠
هیچی دیگه... میخوره تو پرم .... بال و پرم میشکنه !!! (d:) خب ناراحت میشم دیگه ! اما این نظر شخصیه آدماست و نباید خیلی جدی گرفتش !!
f_motamedi
f_motamedi
٩١/٠٩/١٠
١
٠
پر واضحه که در ابتدا کدوریت پیش میاد ولی خوب باید فکر کرد که اصلا کاری که من انجام دادم واسم مهم بوده یا نه!اگه مهم بوده که قطعا بوده که انجامش دادم نباید به این فکر کنم که واسه دیگرانم باید مهم و با ارزش باشه... حتی اگه سر رشته هم نداشته باشن نظر که دارن.نمیشه به دوستات بگی تو صحبت نکن،چون سر رشته نداری!!!زوری که نمیشه به دیگران قبولوند هرچی من دوست دارم شمام دوست داشته باشین:)