خانه انجمن دو خط وصیت بنویس !
١٠٣٣
١٦٢
خآنوم خآصــ

دو خط وصیت بنویس !

دو خط وصیت بنویس !

فرض کنید یک ورقه سفید به شما میدن بهتون میگن در حد 2 خط وصیت نامه خودتون رو بنویسید!! فقط 2 خط!! شما چی می نویسین؟؟!ا

٩٣/٠٥/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٥
٢
٠
اونجوری که دوست دارین زنذگی کنین ، محبت الانو برا فردا نذارین که خیلی زود دیر میشه . یه 2 میلیاردم گذاشتم ، گ ذاااا شش تتت ....... بعد میمیرم تا تو کف بمونن ^__________^
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
کلید اسرار قسمت 82342 (خخخ)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ اقا عماد به شما 3 دقیقه دیگه مهلت داده میشه! فقط بگین اون 2 میلیارد کجاس؟؟؟!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هاااچ تکرارش ساعت چنده؟؟! میخام ببینم میتونم نگا کنم یا بذارم رو ضبط؟؟!خخخ
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
^_____________^
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بسمه تعالی...امتداد فاصله،از اعتبار عاطفه نمی کاهد...همشه عاشق باش حتی اگر دوری...عشق بورز حتی اگر قدرتو نمیدونن...خوبی کن حتی اگه هیچکس بهت خوبی نکرد... همیشه به خدا توکل کن.این ها کار هایی بودن که من در طول زندگیم کردم.و در آخر اگر امکان اهدای اعضای بدنم هست،با کمال میل،رضایت خودمو نسبت به اهدای اعضای بدنم اعلام میدارم...یاعلی:)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
به به فیض کامل بردیم! وصیت مالی ندارین؟؟! البته بعد از 120 سال انشالا
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
2 خط؟؟؟!!!! خخخخخ مدیریت خط بندی اینجاس که اهمیتشو نشون میده! (خعلی سخته قبول دارم خخخخخخ)
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
همه دارایی من خانواده و دوستانم هستن که نمیشه تقسیمشون کرد...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
به به انشالا سایه تون بر سر هم مستدام باشه
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من وصیت خاصی ندارم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
جون من بگو......
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
حالا که قسم میدی میگم. کلکسیون سنگامو به یه مدرسه ببخشن٬ عوض گلایل برام نرگس بگیرن٬ راضی نیستم کسی تو آب و هوای بد بیاد سر مزارم ٬همین دیگه
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخ فائزه جان معنوی ، مادی همین قد؟؟! راستی این کلکسیون سنگات قضیه ش چیه؟؟! عکساشو واسه جیم برفس! نظرت؟؟!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
با ارزش توشون کمه.نمیدونم شاید این کارو کردم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هرچقد دوس داری فک کن عزیزم! به نتیجه ای رسیدی ماروهم مستفیض کن!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
:)))))))))))))حالا ما یک چیزی گفتیم گلم........شما چرا جدی میگیری؟؟؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ نمیری رویا
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٥
٣
٢
چی آدمای خسیسین ! همون دوخطم نمینویسم ! خسیسای کاغذ ندیده ! وصین نامه هست ها ! اس ام اس که نیست :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
دیگه پارتی بازی نیس منم اجازه نوشتن 2 خط دارم..حالا شما استشهاد جمع کنین اگه مال و اموال زیاد داشتین با عوامل بالا صحبت میکنم واسه شما 4 خطش کنن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اه دو خط دیگه خیلی کمهههههه..........
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
فک میکنی کمه البته یه نوع تصمیم گیری هم هس که تو 2 خط مهمترین چیز هارو بنویسید! فک کردنش سخته!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
مینویسم فداتون من رفتم بمیرم بعد مرگم به وسایلم دست نزنین که شب میام تو خوابتون.....خدافظ امضا رویای مرحوم......خخخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
انشالا بعد از 120 سال عمر با عزت! جدی رویا همینو مینویسی؟؟!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
آره..........من آدم شوخیم..........همین هم زیادشون باشه دستم درد گرفت.......
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٥
٤
١
سعی کنین تو فاصله بین بدبختیاتون خوشبخت باشین....
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
موافقم شدید...از لحظه لحظه زندگی باید استفاده کرد...
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بجای جمله چارلی چاپلین . یکی از شعراتونو میگفتین
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
راستش هنوز شعری واسه وصیت نامم نگفتم =))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
به به جناب سرد(cold) (!) بسیار سفیهانه سپاس! شما وصیت مالی ندارین؟؟!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
شما که زود شعرتون میاد . یکی بگید
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
چیزی نداریم که واسه کسی بذاریم...دو دست لباس داریم از مال دنیا اونم هرکی میخواد برداره =))
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
شعرشم گفتم: دلتنگ دود میشوم زیر این خاک سرد...بر سر قبر من فقط سیگار دود کنید! شایدم وصیت کنم اینو بنویسن رو سنگ قبرم!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
جناب کلد شعری که خورتون گفتین تفسیر خاصی داره؟؟!
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خیلی واضحه که...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
عاره واضحا فقط ببخشد ها اینقد رک میگم یکم بی مفهومه... زیاد تفسیر زیبایی نداره اخه چرا اینقد منفی؟؟!
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
بی مفهوم؟..البته واسه شما مفهومی نداره...اهلش نیستین!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
چرا اهلش هستم ولی هر شعری به دلم نمیشینه..... شما فک کنم زیاد انتقاد پذیر نیستین در هر صورت ممنون از حصور سبزتون
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
اتفاقا انتقاد بذیرم...مگه حرف بدی زدم؟؟...نگفتم اهل شعر نیستین اهل ماجراهای تو این شعر نیشتیم =))
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
*نیستین
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
اخه من احساس کردم ناراحت شدین از حرفم! مگه ماجرای خاصی داره؟؟؟! عذر میخام من از ماجراش خبری نداشتم شاید حق با شماس{:
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
در ضمن ما حضورمون مشکیه همیشه :)...
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام.لطفا حلوا زیاد بپزین چون خیلی دوست دارم! ناهار هم پیتزا بدین، میوه هم توت فرنگی و گوجه سبز و گیلاس بدین، میکادو هم زیاد بدین.سر قبرم هم آهنگ از Adele پخش کنین.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
حواست به خرج هم باشه :|
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
ورثه باید بدن! به من چه!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخخ حالا هاچی تو کوتا بیا!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
عطیه جان مش غلام چمبه ای اگه تعارف بازی در بیاری اگه بازم هس بگو هنو یکم دیگه مونده!
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
I Set Fireeeeeeee...To The Raiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
تنظیم آتش در باران؟؟؟! درست متوجه شدم؟؟!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
یه قسمت از یکی از آهنگ های Adele هست
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
یکیشو یادم رفت بگم! همه ی بچه های سایت جیم رو هم دعوت کنین.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اخهههه...
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
مرسی با این نظرت موافقم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
به نام خدا:همه ی وسایلامو بدین بهزیسستی بدرد بچه ها میخوره..پولاییم ک جمع کردم بره بچه های بهزیستی خرج کنین(چ فداکار:دی)سرقبرم گریه نکنین بیزمت دعا کنین بلکه خدا منو ببخشه:دی...منو تو رومنجان(روستامون)خاک کنین(چون خرج نداره:دی)کنار قبر باباببزرگم:)همین دیگه..الهه اون شالتو من پاره کردم..مامانی اونروزی من کاغذ سوزونده یبودم تو حیاط..بابا اون فلشی ک گم شده بود من برداشته بودم..الهه بقیه چیزایی ک مال تو هستن و خراب شدن و گم شدن همشون کار من بوده..ببشخین:دیییییییی..همین دیه ببشخین بیشتر شد..خخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
امر دیگه؟!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هیچی دیگه امری نیس:)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اوه اوه بابا ما راضی به دعوا و بازخواست بین شما والهه خانوم نیستیم! ینی وصیتت همینه؟؟!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هاچ جان شما مسئول وصیت نوشتنی؟! قربونت تمام روز کار میکنی یا نصفه روز؟؟!خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
دختر خاص بعدا شماره حساب میدم خدمتت (خخخ)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
فقط هرچه سری تر هاچی جون چهارشنبه نامزدی خواهرمه!
empty_joker
empty_joker
٩٣/٠٥/٢٥
١
٤
هههههههههه همه چی یک روز تموم میشه، خیلی بد هم تموم میشه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
آره از عکستون مشخصه :|
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
:|
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
@___________________@
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
حالا نفوس بد نزنین! این وصیت بود الان؟؟!
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
مال و اموال که ندارم....فقط تا چند روز هر روز بهم سر بزنن چون خودشون میدونن که من از تنهایی و تاریکی وحشت دارم:((((((((((
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ اقایون تحویل ببگیرین! من حرفی ندارم در این رابطه!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
همینقد دیگه؟؟!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٥
١
٠
یک فولدر دارم توی سیستمم با نام زلال احکام آن را پاک کنید و گولش را نخورید بازش کنید. در مجلس ختمم وسط خرما ها گردو بگذارید فاز میده! اما رویش پودر نارگیل نریزید که بدم میاد. فیسبوکم رو دی اکتیو نکنید ! پیجم خودش توی گوشیم همیشه بازه! هر چندوقت یکبار برین یک پست بذارید تا جیگر دوستام کباب شه من ازون دنیا حالشو ببرم! گریه زاری هم نکنید
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ بخشی از وصیتت مربوط به خیلیاس فک کنم!خخخخ واقعن همین دیگه؟؟!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
وصیت خاصی ندارم فقط اگه مرگ مغزی شدم کارت اهدای عضوم توی کیف پولمه!نماز و روزه های قضامو یه کاریش بکنید/خودم ضعیف بودم نتونستم خیلی قضاشده هاشو به جا بیارم! بقیه مواردم من میمونم با خدا که یه جوری کنار میایم اما واسم دعای آمرزش بکنید.آها به اونی که دوسش دارم هم بگید من واقعا عاشقت بودم اما باور نکردی/نامرد!!! همتونو دوس دارم - با عشق زندگی کنی ... حلالم کنید.
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
http://fati-joon619.blogfa.com/post/41 لینک کامل مطلب ایشون
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
مرسی ! قبلا یه جا خونده بودم اما کامل یادم نبود. قشنگه :D
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خدا نکنه خانوم احمدی انشالا بعد از 120 سال! راستی این کارت اهدا عضو رو از کجا باید بگیریم؟؟! شراییطش چیه؟؟!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اقای زاخار لینک چی؟؟!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
http://www.ehda.ir ازین سایت میتونید عضو بشید.
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ممنون. همچنین شما ایشالا که 1200 ساله بشی. البته میتونید توی همین مشهد هم به اون بیمارستان مخصوص مراجعه کنید و فرم اهدای عضو پر کنید. اما متاسفانه من اسم بیمارستان یادم نیست. اگه از سایت اهدا عضو بشید بعد از 4 ماه کارتتون میاد در خونه.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
یک دنیا ممنون!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام. الان که دارین اینو می خونین من اون دنیام... جام ای فک کنم بدک نیست ولی واسم خیرات زیاد بکنید گناهام پاک شه ... واسم زیاد گریه نکنید به جاش برام فاتحه بخونید ... سر قبرم بنویسید این دنیا گذرگهی برای امتحان است... اینو خودم می دونستم ولی اکثرا یادم میرفت و بهش بی توجهی می کردم...نماز نخونده هامم یه کاریش بکنید...پولمم از مهندسه بگیرید .. واسه مجلس ختمم زیاد ریختو پاش نکنید بخورن که یکی بگه شور بود یکی بگه بی نمک ... همونو بدین به کسایی که نیاز دارن
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
(ایکون گریه!!!!) چه غم ناک! فقط برادر یه سوال فنی! راستش من آستیگماتیسم ندارم ولی این 2 خطه واقعن؟؟؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ببخشید
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
به قول اقا عماد *ـــــــــــــــــــــــ*!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
یکی مثل من نیم خط مینویسه.........یکی مثل ایشون...
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
انان که در جوار رضا ارامیده اند کفران نعمت است بهشت ارزو کنند/قدر اما رضا رو خیلی بدونید و هر وقت رفتین پیشش برا منم دعا کنید:)))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هی طنین جون! اینجوریام که فک میکنی نیس! هرکسی سعادتشو نداره حرم باشه حالا جدا از بحث مالیش!! ولی هرجای ایران باشی خود امام رضا گفتن اگه منو زیارت کنین 3 جا به دیدنتون میام.... التماس دعا! راستی شما وصیت خاصی نداری جدی؟؟!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
بح بح
tanin
tanin
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دارم عزیزم ولی دو خط نیست ماشالله 2صفحه ای هست
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
منو به دست من بکش/ به نام من گناه کن/ اگر من اشتباهتم/ همیشه اشتباه کن ... هنوز میپرستمت/ هنوز ماه من تویی/ هنوز مومنم بدون/ تنها گناه من تویی...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ببخشید شب شعر اتاق بغلیه (خخخ)
sali
sali
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
من حوصله ی نوشتن جملات فلسفی ندارم. یکم از ترانه هایی که دوست دارمو بنویسم کفایت میکنه...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخخخ خدا نکشت هاااااچ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اقا صالح خو وصیت دفتر خاطرات عاشقانه هم نیس خیلی مهمه!! ینی شما هیچی قصد ندارین بنویسین؟؟!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
همه اطرافیانم میدونن من شدیدا به خواننده ی این ترانه ها علاقه دارم و چون مخاطب خاصی هم وجود نداره تقدیم میشه به همه ی اطرافیانم... به لحاظ مادی هم که چیزی نیست اگه هم چیزی باشه چون در تجردیم میرسه به پدر و مادر عزیز... از این جملاتی هم که بگم < اه رفتم! میروم جایز نیست! رفتم و...> زیاد خوشم نمیاد ... پس با توجه به اینکه تکلیف همه چیز مشخصه بهتره که با یه ترانه ی عاشقانه بمیرم...نکته ی مثبت دیگه ش هم اینه که خانواده میگن این ترانه رو واسه ما نوشته صالح. دوستا میگن واسه ما. و... اینطوری همه راضین اما 2خط رو باید خطاب به یه نفر بنویسم...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
..... سپاس
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
مادر و پدر و خانواده عزیزم، شما را اندازه ی تمام هستی دوست دارم.لطفا حلالم کنید و از هر که مرا می شناسد حلالیت بطلبید. میدانم جوان از دست داده اید و حتما آرزو داشتید مرا در رخت عروسی ببینید ولی حال در آغوش کفن خوابیده ام. بگذارید به حساب روزگار، روزگار جفا تر از آن است. مبادا شکوه کنید ، مبادا ناله کنید که دل آزرده می شوم. مبادا خانه در اشک غرق شود و از ماتم تاریک. این راهی است که برگشت ندارد فقط لطفا برایم دعا کنید.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
١
رومئو و ژولیت بخش پنجم 0_0
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
مهرناز جون انشالا بعد از 120 سال ممنون از نگاه زیبات
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هااااااچ ...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اول اینکه برای تفریح نرین موج های آبی چون فقط بلیطش گرون تره وبا ایرانیان زیاد فرقی نداره! دوم سعی کنین کمتر اسکی کنین ویکم نوآوری هم داشته باشین!سوم اینکه یه جوری زندگی کن که انگار لحظه آخره!چهارم اینکه...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخ جناب زاخار این وصیت بود یا تجربه های تلخ؟؟! با انجمنمون جدیه خیر سرمون!! ولی در کل نیم خط دیگه تا 2خط جا دارین! راحت باشین!
ati
ati
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ایرانیان که همش سه تا سرسره ابی داره
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اناالله واناالیه راجعون. محتاج دعای خیرتان هستم.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
وصیت مالی موجود نیست؟؟!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
چن روز دیگه تولدمه.....اگه بی من کیک بخورید ،آهنگ بزارید شادی کنید،عکس بگیرین،خوش بگذرونید،حلالتون نمیکنم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
عععععع انه! انشالا بعد از 120 سال! عزیزم وصیتت واقعن همینه؟؟! اینده نگرینقشی در این سطوح زیبا نداره؟؟!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
وصیت نامه من : این نامه رو اقدس باید بخونه اقدس چشاش اشکه و غرق خونه اقدس برات من آبنبات آوردم شیرینیه تازه دارم من شکلات آوردم بیا و بگیرش از من بادندونات زود بشکن
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اقا مرتضی این چیه؟؟؟؟؟؟؟ شعره؟؟! واقعن این اقدس خانوم وجود خارجی دارن؟؟؟!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
نه نداره
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
کاور کردن ترانه ی لیلا از مازیار فلاحی به سبکی خاص!!!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخخخ بابا انجمنمون طنز نیس...!!
Negar_k
Negar_k
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
اههه زرنگي مـ مديونين به وسائل من دس بزنين راضي نيستم ازتون :دي خسسيس هم خودتي
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خخخخ دیفونه هیچ وصیتی ،حرق خاصی چیزی نداری؟؟!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
خب ب وسایل من دست نمیزنید اتاقمم دست نخورده میزارید اموال خاصی هم ندارم فقط همون پورشمو و یک ویلا تو شمال و یک زمین تو کانادا دارم همونا رو هم دست نمیزنید :) :D
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
ایششششش! والااااا شما لنکوروز مارو ندزد ما پورشه شما رو دس نمیزنیم! شما برج مارو تو جزایر هاوایی تصرف نکن ما زمینای شمالتو نمیخایم...!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
لنکوروزمو دادم خدمتکارم... اون برج تو جزایر هاوایی رو هم نمیخوام بهترشو دارم :دی...
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
ما اینقد متواضعیم حالا گفتن نداره خخخ معلوم نی ا کجا کش رفتی عاره میدونم بهتر از برج پنت هاوس جزایر هاوایی ما تو خاب فقط بهترشو می بینی....خخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ :) حالا من تو رو یک روز میبرم اونجا رو ببینی :دی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
نوچ افتخار نمیدم!
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
وصیت خاصی ندارم
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
واقعن؟؟!
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
یه دل نوشته هایی دارم لطفن کسی نخونه،روش نوشتم کی باید بخونه.هرکس تو وسایلم به چشمش خورد برسونه به دستش.واسم زیاد طلب آمرزش کنین و از خدا بخواین منو ببخشه.کسی هم اگه حق به گردنم داشت لطفن سریع رفعش کنین اونور خیالم راحت بشه.خانواده و دوستان لطفن حلالم کنین،دوستون دارم. :)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
انشالا بعد از 120 سال! ممنون از حضورت
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
فقط اگه به گوشیم زنگ زد باهاش خوب حرف برنن و بهش نگن من مرددم اگه بفهمه من مردم اونم میمیره...آها فقط دس به کامپیوترم وچیزای داخلش نزنین
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
باباااا یکی اینو بگیره!! سپاس از حضورتون
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٢٦
١
١
فکرتون منحرفه خواهر اونی که میمیره دوستمه اسمش محمدرضا خیلی هم بچه خوبیه خیلی هم دوسش دارم........کامپیوترم هم بخاط اینکه توش یادگاری های زیادی از دوستام دارم بخاطر همین:))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٢
٠
فکر شمام منحرفه برادر!! منم منظورم اون نبود!
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٢٦
١
٠
خخخخخخ از دست شما خواهر........پس منظورتون چی بود خواهر؟؟؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
ببینید اخوی در اینجا با 2 جور فلسفه رو به رو هستیم که هیچ کدوم متاسفانه با افکار خطیر جناب عالی سنخیت نداره! فلسفه اول! اینکه این همه احساسی صحبت کردن بنده را به وجد اورد.... فلسفه دوم!! این اعتماد به سغـــــــــــــف حضرت عالی پانکراس مارو بدجور اذیت کرد....
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
هااااااا راستش من نفهمیدم....
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خاهرا و برادرا!!!دعوا نکنین..
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
هیشکی گریه نکنه برام مجلس ختم فقط سوم بگیرین پول بقیشو بدین بهزیستی...به دوستای قدیمیم زنگ بزنین برا حلالیت از ااطرافیانم همینطور...اون ببعیمو هیشکی حق نداره دس بزنه اصن بیارین بزارین سر قبرم...خواهرمو از طرفم ببوسین بگین عاشقشم...مامان ،بابا خیلی دوستون دارم ببخشین که تاحالا بهتون نگفته بودم...وسایلمم همش مال خواهر کوچولوم...دلم براتون تنگ میشه
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
انشالا بعد از 120 سال ممنون از حضورتون
e_najm
e_najm
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
حالا واقعا که نیس الکی وصیت نامه نوشتین خدایی نکرده که قرار نیس فردا بمیرین:|||
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خو مثلن دیههههههه
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
رتسنی اهدای عضو یادم رف!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام... تمامي نمازهايم را خوانده ام فقط سي سال وضو بگيريد.
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ این جوک بود یا وصیت؟؟!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
باریکلا...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام
واقعيت
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
برام مراسم خیلی ساده ای بگیرید چهلم وسال و اول جمعه این چیزا اصلا نمیخوام وهزینشو بدین به افراد نیازمند خیییییلی حلالم کنید وخواهشا زیادم گریه نکنین برام وهمیشه براتون دعامیکنم وخییییییییلی دوستتون دارم:))
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
انشالا بعد از 120 سال ممنون از حضور سبزت
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
دفترخاطراتموباهام بندازن توخاک!!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
کار خوبی میکنی مال من پرههههههه از اطلاعات شخصی......
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخخ نکته جالبی بود ممنون از یاد اوریت
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
راستی 120 سال کمه دخترم............من تا 150ور دست خانوادم هستم..........:»))) چه خوشگل شد این شکلکه!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
باشه مادرجان شما 1200 سال میگم رویا تو حیف شدی اینجا.. این اسعدادای نهفته ات منو کشته
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
والا!!!!!!خخخ باید منو جزو کاربران شکلک درست کنی بزارن.......دخترم اسمت چیه؟(عادت کردم بهت بگم دخترم نه که ازم کوچیک تری واسه همون حالا اسمتو بگو خلاص شم)
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
مراسمم خیلی ساده باشه ولی سنگ قبرم باید خیلی خوب باشه :)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
:) سپاس از نگاهت
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
چه قدر گفتم بی فرفره مو و لوآشک می میرم *:) ! خخخخ هیچی دیگه فقد گریه تعطیل ! اهدای عضو یادشون نره ، عروسکــآ و لاک ها و گیره ها و کتابــآم رو هم بدن به بچه های کوچولوی بی سرپرست ، بستنی بدین به جای حلوا . هِی بیان تو جیم ، توپ ِ وآلیبـــآلم و لباسای ِ تیم رو فقد بذارن سر ِ قبرم و ... *:)
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
:) ممنون از حضورت
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
:))))))))))من با همراه گل و یک لواشک میام به قبرت............
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
پول که ندارم فقط عروسک هام بدین به یه پرورشگاهی جایی
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
:) انشالا بعد از 120 سال
a_faal
a_faal
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
من میگم فقط واسم دعا کنید و قرآن بخونيد البته اگه اذیت نميشين،راضی هم نیستم کسی برای اومدن ب مزار من به زحمت بيوفته،هم چنین کسی واسم سیاه نپوشه فقط اگه خیلی اصرار داشتن همون 10 روز اول.....
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٦
٠
٠
انشالا بعد از 1200 سال!