خانه انجمن آگهی تبلیغاتی جیمی !
١٠٠٩
١١٠
mr.mohammad amin

آگهی تبلیغاتی جیمی !

آگهی تبلیغاتی جیمی !

دوستان به نظر شما اگه بخوان روزی جیم رو تو تلویزیون تبلیغ کنن ؛چه شکلی باشه می پسندین؟

طرحی برای ارائه دادن دارین اصلا؟

٩٣/٠٥/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
طرح....یه کمی فکر کنم چشم میگم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
تلویزیون ؟؟؟ ن بابا !
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٧
١٩
٢
دیریریرینیگگگگگگگگ ...هفته نامه ی جیم ////// آقای مثلا در حال عبور در خیابان: زندگیم با جیم خیلی عوض شده ، همسرم دیگه نق نق نمی کنه ، پرزای معدم رشدش زیاد شده ، واقعا حرف نداه همیشه یه دونشو تو کیفم دارم مااااااااااااااااااهه ماه!! خانوم عبوری : همیشه یکی از دغدغه هام تمیز نشدن شیشه ها بر اثر لکه ی غذا هایی بود که همسرم قابلمرو به سمتم پرتاب می کرد و جاخالی میدادم میخورد به شیشه حالا با جیم دیگه نگران هیچی نیستم پاک میکنم و پاک میکنم و پاک میکنم و از این کار لذت می برم .....پزشکی درون مطب: با حرکات ورزشی که با جیم انجام داده میشود 625 عضله به شکل مستقیم درگیر شده و کارکرد دریچه ی سه لتی قلب را بهبود می بخشد ....خسته اید ؟! روزنامتو عوض کن! روزنامتو خراسان کن ! تلفن تماس 29سه تا 6 .... قیمت در سراسر ایران 188000 تومان .... در پایان محمد حسین وکیلی با این لباسای روزنامه خراسان دیده میشه که درب منازل مردم داره تحویل میده این روزنامرو.... الفراااااااااااااااااااااااااااااااار
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
خیلی خوب بود :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
0.o
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ..لایک فراوون :))
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٧
٤
٠
بیگ لایک!:-)
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
خخخخخخخخخ ! عااااااااااالی بود =))
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
هارهارهار!
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
عـــــــــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــــــــــــــــــی بود
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
خخخخخخخ :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
آبـــــی جان به جای من گفت : هــــــآر هـــآر هــــــآر *:)
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
عااااااااااااااااااااااالی بود کلی خندیدم خخخخخخخخ...:-)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
هار هار هار.........مشکلی نیست که کس دیگه این رو نوشته.......
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
خخخخخخخخ خیلی خوب بود !!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
خب به نام خدا ، مثلا خانومه حواسش نیست داره با صفحه اول جیم پنجره هارو از ته دل پاک میکنه بعد آقاهه کمربند به دست میاد میگه خانووووووووووووووووووم چیکار داری میکنی (از این ژست تو خالیا) خانومه میگه :صداتو واسه من نبر بالا ها (آقا سری کمبرندشو تو شلوارش جاساز میکنه) کوری دارم پنجره پاک میکنم.آقا با لبخند ملیحی میگه :آخه عزیزم این جیمه! خانومه میگه ذلیل نشی مرد چرا زودتر نگفتی میخواستم جیمارو بدم اصغر آقا میوه فروش توش سبزی بپیچه...نمای بسته (جیم زیر یه عالم شنبلیله له له شده خخخخخخخخخخخخخ )
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
یک هفته تحریم جیم خوش گذشت؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
از احوالپرسیای شما ، جای شما خالی بود فقط... حسابم که دستتون نیست 9روزه ، چقدر دقتتون اومده پایین خخخخ آخ این چین و چروکا چیه دور چشتون :D چقدر پوستتون خراب شده خخخخ پیر شدینا خخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
راستی یه شونصدتا از منفیایی که تو این چند روز خوردین مال من بود :D
sali
sali
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
بدون شنبلیله هم جیم با این تبلیغ له میشه.خخخخخخخخ. واقعا مثل اینکه تحریم جیم خوش گذشته...اما تحریم کار خوبی نیستا.شما حضورتون باید در تمام عرصه ها فعال باشه. تازه خبر ندارین موهای علی هم ریزش پیدا کرده.چشماش کم سو شده.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
وات؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
من سفیدشدن موهام و کم سو شدن چشام و چین و چروک صورتم رو کلا تکذیب میکنم !!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
انکار نکن علی آقا مسموع نیست.مگه این آواتار خودتون نی ... چییییییییییییییییییییییییییی؟ حلقه؟ مگه من چند روز نبودم؟ رفتین ازدواجم کردین(آیکون شایعه پراکنی) پس چرا کسی به من خبر نداد که از شام مفت و خوشمزه عروسی عقب نیوفتم :( بفرما آقا صالح تحویل بگیر ، بعدش برو تو انجمن پایین هی بگو :علی جان شما جات تو قلب ماست .زن گرفته به شما هم چیزی نگقته :D
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
آقا صالح واقعا من شکست عشقی خوردم این چند روز نبودم ، ولی از اونجایی که ما هیچیمون به آدامیزاد نرفته شکست که میخوریم معتادو کارتون خواب نمیشیم میریم درس خون میشیم خخخخخخ از هفته پیش 50 درصد از یک سوم کتابامو خوندم خدا خیر بده عشقمو عمرش طولانی باد خخخخخخخخخ همچین احساس میکنم اثر شکسته داره از بین میره باید هفته ای یه بار شکست بخورم وگرنه میرم دنبال بازیگوشی :D شما نزدیک آزمون وکالتت شد به من بگو من عززززززززززیزمو بفرستم بیاد دوسه تا شکست عشقی هم به شما بزنه قطعا قبولی خخخخخخخخخخ تضمینی ها خخخخخخخخخخ اگه خواستی رتبتم خوب بشه فقط باید هزینه این یکی و پرداخت کنی (واسه من فقط مجانیه )
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
شما هم مثه این دوستان دلواپسمون ، رفتین تو کار تخریب و تخطئه ها!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
شما از موتور شایعه پراکنی انگلیس(BBC) ! هم شایعه پراکنی تر هستید ، باید حتما شما رو استخدام کنه ، چون خوب بلدید برا مردم شایعه الکی درست کنید ؟؟؟؟؟ من دیگه حرفی ندارم .
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
فکر کنم آلزایمر فاطمه بانو به شمام سرایت کرده !!!!!!!!! منو با کس دیگه اشتباه گرفتی !!!!!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
شما که حرفی نداشتی خخخخخخ پس این کامنت بالا سر من چیه خخخخخخخ نخیرم اشتباه نگرفتم خودتی همون که ازدواج کرده دیگه :D حالا منکه از این اخلاقای شایعه پراکنی ندارم ولی خود خودتی خخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
یادم رفت سوم بودنتونم تو پیش بینی هم تبریک میگم خخخخخخخخ تا دیروز دوم بودین دیروز صبح سوم شدین :D فکر کنم همین دیروز صبح ازدواج کردین خخخخخخ چون حواستون پرت شده تنزل رتبه پیدا کردین :))))))))))))))))))))))
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
برو بابا.... احتمالا تبلیغ شما مال ماهوارس....تو ایران مرده زنه رو به قصد کشت میزنه لت و پاره میکنه بعد از چند دقیقه همسایه ها که صدای جیغ زن رو شنیدن در رو میشکونن میان تو خونه و میبینن مرده با دستای خونی خیلی خونسرد نشسته داره جیمشو میخونه و از زندگی بدون همسرش لذت میبره....(آیکون خروج کف فراوان از دهان بخاطر این همه تخیل)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
ظهر دوم بودم ، خوابیدم بلند شده دیدم سومم !!!!!!!!!!!!!!!!دست های پشت پرده نمیزاره رتبه اول بشم ، یه عده ای مثه بعضیا هستند ، همش برا آدم حاشیه درست میکنن !!!1 نمیزارن آدم تمرکز داشته باشه!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
واقعا ، منکه نه اخلاق شایعه پراکنی دارم نه اخلاق حاشیه سازی :D خیلی دختر خوبیم خخ فقط اگه اول شدین سهم ما فراموش نشه :))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
چقدر تخیلت قوی جناب زاخار خخخخخخخخخخخ حسودیم شد :)))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
اگه سوم بشم ، جایزه نفر سوم رو میدم به شما ، بدرد شما ورزشکارا بیشتر میخوره !!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
شما سابقه ورزشیتون مث اینکه بیشتره (پیاده روی استقامت تو خیابون مدرس ، تو تابستونا شاید تا 10 بار ) منبع انجمن پایین :D خخخخخخ فقط اگه اول شدین خبرم کنین :)))))))))))))))))) ما نهایتا هفته ای دو روز میریم باشگاه به پای شما نمیریسیم :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خوب بطور نامحسوس همه کامنت های ماروزیر نظر دارید ها ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
کلی حساب کردم 50% یک سوم چقدر میشه!!!خخخخ. جدا؟ نمیدونستم اثر عکس میذاره وگرنه زودتر اقدام میکردم.چقدر خوب.باور کنید من همین الانشم به یه شکست نیاز دارم تا از بحران نجات پیدا کنم.خخخخ. جسارتا این عززززززیز کی وقتش خالی میشه؟ که بنده به 1خالشون ببخشم سمرقند و L.A را....!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
چه خبرایی بوده اینجا!!!!! سمیرا خانوم این حلقه رو ما خودمون فتوشاپ کردیم رو عکس.اخه علی پیشنهاد زیاد داشت میخواستیم یکم سرش خلوت شه!!!!!!خخخخخخخخخخخ.<علی جان یادته یک هیچ جلو بودی ازم!! حالا یک یک> قسمت جایزه. خیلی خندیدم یعنی معرکه بود. خخخخخخخخخخخخخخخخخ.
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
آقا صالح فعلا وقتش پره :) چون آزمون من نزدیکتر از شماست مجبور همه وقتشو واسه من بزاره خخخ در ضمن نبینم نگاه چپ کنی بهش (سمرقندو اینا نداشتیم دیگه،فقط هزینه تونو پرداخت کنین کفایت میکنه) خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ پس چقدر درخواست زیاد بوده که مجبور به فتو شاپ شدین خخخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
دستت طلا صالح !!!!!!!! مگه تو بیای مظلومیت مارو ثابت کنی !!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
این رمالی که گفتین،اگه بیکار شد بگید بیاد یه دستی هم به سرما بکشه ،شاید ما هم دوباره حال و هواب کنکور افتاد تو سرمون، رفتیم برا ارشد خوندیم!!!!!!!!!!!
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
شما که به خاطر مایه تیله بیخیال ارشد بودی؟؟؟؟:D
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
چرا ناشناس کامنت میزاری؟؟؟؟؟؟؟ خوب اگه این رماله یه دست به سر ما بکشه ، دولتی قبول میشم!!!!!!!!!!!1111
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
من کوچیکتم علی جان.مظلومیتت در تاریخ ثبت خواهد شد داداش... علی جان اوشون رمال نیستن اسمشون عززززیز هستش و منم هم اوضام شدیدا بحرانیه هم زودتر زنبیل گذاشتم.قراره اول یه شکست عشقی واسه من تدارک ببینه بعد شما تا اول من یه تکونی بخورم بعد تو.نوبت رو رعایت کن داداش!!!خخخخخخ.تازه من هم با معرف جناب عزیز هم رشته ایی هستم هم میخوام L.A و سمرقند رو به یه خالش ببخشم!!!!راستی دیگه روزای اخرمه که سایت هستم و شاید منم رفتنی بشم...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
هوم...ی شخصیت کارتونی درس کنن مثه آواتآر مستر وکیلی مثلا...خیلی پر جنب و جوشه...یکی سایت جیمو بهش معرفی میکنه..آروم میشه...همش مطلب میفرسته...قلمش خوب میشه..آخرشم خبرنگار میشه...از چندتا هیئت خبرنگاری بهش جایزه میدن...همین دیگ..بیشتر بگم عایا؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
آخرشم جایزه صلح نوبلو میگیره و با خوبی و خوشی تا آخر عمرش زندگی میکنه!!!!!!دیییی:
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
نهههه...نزارین آخرشو بگم...آخرش نباید خوب تموم بشه...تا همونجاشو تو تلویزیون پخش کنین..آخرش باید اون شخصیت بره زیر ماشین..لههههههه شده..خرد شهه..با کاردک هم جمعش نتونن بکنن...همه واسش گریه کنن و ختم بگیرن..یهو روز چهلمش پاشه بیآد بگه اونی که ماشین زیرش گرفت من نبودم....یکی دیگ بوده...و...ماجرا ادامه دارد..:دی
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
یا مثلا یه جوون (مث من :D) شکست عشقی خورده تو اتاقش تنها نشسته ولی هنوز بهش امید هست مامانش واسه اینکه اونو از این حال در بیاره میاد با خوشحالی میگه عزیزم بیا این هفته نامه مورد علاقت ... نمای بسته(جووون حلق آویز شده) خخخخخخخخخخخ انقد که این هفته نامه تاثیر داره تو روحیه جوووونا لامسب خخخ:)))))))))))))))
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
چ طوری سمیرا حالت خوبه!نبودی! دلم برت تنگولیده بود!خخخخخخخخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
تو کجایی پریا ؟؟؟ چرا انقدر خودتو از سایت کشیدی کنار ... بیا دور همی خوش میگذزه :)
پریا
پریا
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
فدات ..بشم.. کلاس دارم! سرم حسابی شلوغه! وقت کنم میام !خخخخخخخخخخ خسته خسته !خخخخخخ از کاربر فعال بودنم افتادیم !!خخخخخخخخخخخخ ای روزگارررررررر
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام
چون اسم چايي آورديم آقاي رئيس ديگر پاسخي به نظر من ندادند حالا شما انتظار داريد طرح بدهيم. ها
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٧
١
٠
تازه حقوق منم ندادن!!
korosh
korosh
٩٣/٠٥/٢٧
٣
٠
دیرینگ دیرینگ دیرینگ دیرینگ ، کوروش جان بیا آدمینت ! ............. آدمین ؟ ................. آره از وقتی تو سایت جیم ثبت نام کردم آدمینش همه ی کارهاش رو تایید میکنه ! ....... خُب حالا فایده ای هم داشته ؟ ............ میبینی که ، مسلمون تر شده !!!!!! ( دوستان گرفتن الان چی شد ؟ خخخخخ ! تبلیغ کانون گاج رو به نظرم تقلید کردم =)) ! )
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخ تبلیغات کانون بود!
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٥/٢٧
١
١
:|
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
موافقم با این نوع! اصن مردم عاشق اینجور تبلیغاتای ساده و بی آلایشن!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
من ترجیح میدم آگهی شاد باشه روح بیننده ها شاد شه......مثلن جیمبو جیمبو جیمبو/جیمبو جیمبو جیمبو.....آخرشم: ب تعداد سوتی های جیم کاغذی من کارت دریافت کنید...قرعه کشی در برنامه زنده شبکه خراسان
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
به جای تبلیغات یه شبه ستایش بسازن تو 16 فصل.... یا مثلا یه مجموعه به نام شاید برای جیمی ها هم اتفاق بیوفتد.....یا جیمی ها1؛جیمی ها2؛جیمی ها 3
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
دیگر نگران خراب کاری پرنده تان و تمیز کاری بعد اون نباشید!!!!!!ما به شما هفته نامه جیم رو معرفی میکنیم! این هفته نامه با ابعاد ویژه ای که داره دقیقا هم اندازه با کف قفس پرنده شماست! شما با قرار دادن اون در کف قفس به راحتی میتونین بعد از خراب کاری پرونده اونو بردارین و یکی دیگه جاش بذارین! بــــــــــــــــــــــــعله همین الان گوشی خودتونو بردارین و عدد 051را به شماره2000999 پیامک کنین.....معـــــــــــــــــــــجزه قرن هفته نامه جیم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ این که شماره خاله ستاره بود خخخخخخخخخخخخخخ
زاخار
زاخار
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
معـــــــــــــــــــــجزه قرن هفته نامه جیم... این تیکشو با صدای بهمن هاشمی بخونین
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
من چمیدونم....اصن چه معنی داره:|خخخخخخخخخخ
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
من نوه ی عمو خراسانم..هاهاها...پشتم گرمه(با جیم تو دستش) اگه شادم اگه سرحالم ...چون پشتم گرمه...اگه راحت تو خونه نشستم چون پشتم گرمه...ها ها ها...هفته نامه ی جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــم بهترین هفته نامه ی بهترین بهترین جهان با انتخاب 6589745128 نفر از آدمها...(تقلیدی از تبلیغ پکیج و شوفاژدیواری)در ضمن حتما باید با صدای جناب وکیلی باشه وگرنه درس کار نمیکنه...
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
با صدای شهرام شکوهی باحال تره ها...
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٨
٢
٠
جیممون نیازی به تبلیغ نداره...
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
*:)
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
^___^
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
لایییییک
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
بگین با خرید یک جیم یک بایت جایزه بگیرید(اوج خلاقیت من همینه ینی:|)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخخخخ انقدر خلاقیت نشون نده :) مارو دچار کمبود شخصییت نکن تو روخدا خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
وای سمیرا چند وقته ناشناس میای تو ناشناس میری؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خیلی وقته خخخخخخخخخ حوصله ندارم برم تو پروفایلم خخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
رمزتو بده من برم.........خخخخخخخخ وای سمیراااااااااااااااااااااااااااا.............الکی گفتمااااااا!خوب برو ،حال داری الکی رمز تایپ کنی؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
سمیرا دروغ میگه رمز کاربریشو باز یادش رفته خخخخخخخخخ
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
بره از علی آقا بپرسه.خخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٥/٢٩
١
١
حالا چرا ناشناس عزیزم مارو به اسمت مفتخر میگردی تا بر اساس روحیاتت یه چیزی میگفتیم که بری تو خودت در نیای خخخخخخخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٣٠
١
٢
این ناشناس کیه کامنت میزاره؟؟؟؟ خودش بیاد بگه ، وگرنه خونش پای خودشه!!!!!!!!!!
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ هیرادم سمیرا بانو شما سربازی پسرا رو زیر سوال بردی.شما نورانیت مهزیار در انجمن سیاسی رو کردی .اعتراف کن باشد که رستگار شوی /چ عصبانی داداش حالا گفتم کیم میخوای چکار کنی؟؟؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخ سمیرا بانو عجب جمله ی تاریخی گفتید خخخخخخخخخخخخخ. راست میگن دوستان جناب ناشناس معرفی کن تا سمیرا بانو از خجالتت در بیاد. بازی دیگه تمومه.اینجا تو محاصره ی پلیس هستش!!!! من بی تقصیرم الان یه فیلم پلیسی دیدم.
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
این جا آخر خطه ،نه من گلوله دارم و نه تو......پس تا این مانیتور رو تو سرت نزدم اعتراف کنین........اومممممم(چه خشن!)
samira_h
samira_h
٩٣/٠٦/٠١
٠
٠
از اولم 70 درصد مطمئن بودم تویی بی جنبه بعد غیب شدن یهویی از سایت خخخخخخخخخ حسود هرگز نیاسود ( خودتو جمع کن از سنت خجالت بکش )خخخخخ
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
خوب ما که طراح تبلیغاتی نیستیم ولی نظرم اینه : تو جاهای مختلف مثل مترو اتوبوس و پارک و غیره همه رو نشون بده که سرشون توی روزنامه ی جیم...بعد یکیشون روزنامه رو میزاره کنار کامپیوتر بعد لوگو رو از روی روزنامه میکشه اون قسمتی که سایت و وبلاگ رو سرچ میکنن و بعدم سایت میاد دیگه میشه پای موبایل هم باشه چون لمسی با دست لوگورو بکشه و صفحه ها رو عوض کنه جالب تره ...( اصلا هم زیاد تبلیغ نگاه نکردم ) :دی
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
نظر منو ثبت نکردن............یعنی نوشت ناشناسی..........اگه ثبت میشد خوب بود.......
g_mahla
g_mahla
٩٣/٠٥/٢٨
٠
١
آها به جای اون قبلیه ک گفتم فقط بگن من تو سایتش عضوم:) ملت همشون میان عضو میشن بعدم به جیم کاغذی علاقمند میشن دیه :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
:)
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
مستر محمد امین طرحی ندارم...چیکار کنم به ذهنم نمیرسه...فقط اومدم یه نظری بدم شرمنده نشم...خخخ:-)
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٨
٠
٠
اومدین آب بوخورید !؟ :دی
zahra
zahra
٩٣/٠٥/٢٩
٠
٠
اره ...:)دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٥/٢٨
٢
٠
می دونم خسته ای ... میدونم حوصلهات سر رفته....می دونم از بیکاری داری کپک نوترکیب تولید می کنی ..... می دونم توقع داری برم برات روزنامه بخرم....اما من نمی رم :دی چون تو به سادگی با یه کلیک می تونی بری تو سایت جیم و از خدمات ویجه اون بهره مند بشی :دی
سارا
سارا
٩٣/٠٥/٢٨
١
٠
خیلی خوب بود :) طراح تبلیغات بشی یک چیزی میشی ها :)
پری سا
پری سا
٩٣/٠٥/٢٩
١
٠
سایت کجا برم؟؟؟جیم.....مطلب کجا بخون؟؟؟جیم....چی؟؟؟جیم...چرا؟؟جیم...کجا؟؟جیم...خخخ.....فک کنم اینجوری همه زده میشن از سایت...خخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣٠
١
٠
طرف هفته نامه جیمو دستش بگیره و بخونه یهویی دوستش بهش بگه اون چی بود در رفت؟؟؟؟ بگه جیم خخخ نه راستی بگه خستگیم بود در رفت خخخخخ
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخ تقلید کار خوبی نیس هههههه
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٣١
٠
٠
یه جوک در این مورد گفتن خیلی خندیدیم خخخ