خانه انجمن منتقدان به بهشت نمی روند؟!
٨٣٥
٨٥
سلیمان حسنی

منتقدان به بهشت نمی روند؟!

منتقدان به بهشت نمی روند؟!

نمیدانم چندنفرسخنرانی رئیس جمهور را شنیده اند.ایشان منتقدان راترسو وبزدل خطاب کرده وگفتند بروید جهنم.
آیا این سخنان رامطابق با گفتمان اعتدال می دانید؟
آیا با این نوع گفتار موافقید؟ رئیس جمهور به وعده های خود پایبند بوده اند؟ 
چقدرنسبت به زمان انتخابات تغییرکرده اند؟ 
لطفا محترمانه وصادقانه پاسخ دهید.متشکرم

٩٣/٠٥/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
به نظر من سخنانشون در جایگاه رئیس جمهور واقعا تند بود . اما من شخصا بهشون حق میدم . هنوز دو سال از ریاست جمهوری ایشون نگذشته و ملت و منتقدان توقع دارن کاری که آقای رئیس جمهور قبلی توی 8 سال نتونست انجام بده (و شاید هم بدترش کرد) درست کنه. و نقدهای غیرمنصفانه دارن به لیشون. صبر داشته باشیم و بذاریم در آرامش کارشون رو انجام بدن و انتقادهای منصفانه داشته باشیم. آقای روحانی رو اکثریت مردم انتخاب کردن. به انتخابشون احترام بذاریم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:منظور درستی انتخاب ایشان یا نادرستی نبود.بالاخره ایشان منتخب مردم ورئیس جمهور همه هستند.منظور آیاادبیات ایشان را درست میدانید یا نه؟وآیابه نسبت زمانی که دراختیار داشتندعملکرد قابل قبولی داشته اند یانه؟خیلی متشکرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
من ادبیات ایشون رو کاملا درست می دونم. دیگه تا کی باید هیچی نگفت. بعدشم حرف بدی نزده که! گفته دارین می لرزین برین جهنم که نلرزین! :دی
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
منم گفتم ادبیاتشون در جایگاه ریاست جمهوری قدری تند بود و مناسب نبود. اما عملکردشون در این یک سال و اندی به نظرم بد نبوده. باید صبر داشت فکر میکنم اگه بهتر نشه اوضاع اقلا بدترم نمیشه. دیگه ازین بدتر چی هست البته!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام: از شما متشکرم
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
رئيس جمهور با اشاره به برخي حواشي به وجود آمده در خصوص سخنان اخيرش که انتقاد برخي چهره ها وجناح هاي مختلف سياسي را درپي داشت، باتأکيد بر اينکه دولت يازدهم پرچمدار انتقاد است و هيچ کس قادر نيست اين پرچم را پايين بياورد، تصريح کرد: «مخاطبان من در جمله و کلمه اي که در وزارت امور خارجه بيان کردم ونقطه مقابل «شيردل» بود، نه منتقدين و مخالفين، بلکه کساني بودند که صرفاً به دنبال تخريب و کارشکني هستند و مدتي است که از اتاق فکر به اتاق عملياتي وارد شده اند.» روحاني با بيان اين که «گروه و اقليتي هستند که طي ۹ الي ۱۰ ماه گذشته، مشغول کارشکني و اتهامات ناروا و دروغ پراکني» بوده اند که نه مخالف دولت اند و نه منتقد، تاکيد کردکه «در برابر تخريب‌گران سکوت نمي کنيم.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
کریمی قدوسی در نطق میان دستور خود که از رادیو پخش می شد مدعی شد که رییس جمهوری در رساله دکترای خود در دانشگاه گلاسکو "اطلاعات محرمانه فقهی را به انگلیسی‌ها داده است" به نظر شما کسی که رییس جمهور رو به فروش اسناد فقهی به انگلستان متهم میکنه ! منتقد و مخالف هست؟؟؟؟؟؟ یا تخریبگر؟؟؟؟؟؟؟ توهین به رییس جمهور یه مملکت به این واضحی رو شما اسمش رو چی میزارید؟؟؟؟؟؟؟؟ نقد ؟؟؟؟؟؟ البته من معتقدم رییس جمهوری که ما بخاطر متانتش بهش رای دادیم باید همون متانت رو حفظ کنه ، اما یه کم به روحانی هم باید حق داد که همه جانبه بهش توهین میشه ، همایش پشت همایش براش برگزار میشه ، حالا یه بار از کوره در رفته اینقدر هجمه براش درست شده !!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
و از این بیشتر خوشم اومد که تمام رسانه های اصلاح طلب بجای اینکه طرفداری کنن از این موضع رییس جمهور ، اومدن نقد کردن این حرکت رو و گفتن رییس جمهور کاری نکنه که چند وقت دیگه مردم بگن "این هم مثه همون قبلیه بود"
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:بله انتقاد بدون در نظر گرفتن مرام سیاسی کار شایسته ای است.بسیار ممنونم از حضور شما.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام...من سخنرانیشونو کامل نشنیدم....بره همین در این باره صحبتی ندارم..متاسفم....اما بنظرم عملکردشون نسبی خوب بوده تا این جای کار...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: خیلی متشکرم از جنابعالی
ati
ati
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
من که از حرف زدنشون لذت بردم..این سنگ اندازان که نگران منافع خودشون هستن به اسم نظام ...البته گفتن منظورشون نقطه مقابل شیردلانه نه منتقدان..دیشب گوش نکردین اخبارو مگه..ولی خیلی خوب حرف زدن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: چرا اتفاقا کامل در روزنامه خواندم.منظور نوع گفتار ایشان بود.آیا ایتگونه کلام شایستۀ رئیس دولت هست یا نه؟خیلی ممنون از شما.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
انجمن سیاسی ؟؟؟؟؟ من نمیام ^__^ . اما نظرارو میخونم .
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
نکنه بخاطر شغلت یه کم محافظه کاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: سپاسگزارم ازحضرتعالی.نظرهم که ایراد نداره.
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
نه ، کلا سیاست رو دوست ندارم . صداقت نداره ...
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
بی والدینه.....
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:بله سیاست قواعدواخلاق مخصوص به خودرا دارد که همه نمیتوانند ویا دوست ندارند وارد این وادی بشوند.ممنون
وصال
وصال
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
منظور ایشون گمونم این بوده که منتقد خوب یافت نمیشه !
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: البته در صحبتهای بعدگفتندکه منظورشون کسانیکه توطئه میکنند بوده نه منتقدین.ممنون
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٢
٢
من فقط اینو یکجایی خوندم...دیدم مرتبط با انجمنه گذاشتم..همین.../////// یادش بخیر در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 92 آقای حسن روحانی بشدت منتقد ادبیات دولت آقای احمدی نژاد بودند و امروز ما عادت کرده ایم به برچسب های تازه از جناب رئیس جمهور با ادب فعلی. رئیس جمهور محترم در تازه ترین برچسب خود به منتقدان فرمودند: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است. رئیس جمهور محترم راست گفته اند خب به جهنم برورید تا نلرزید. اما جناب رئیس جمهور جهنم آنجاست که هر ثانیه بخاطر غفلت دولت تدبیر و امید در حال لرزیدن است. دقیقا وقتی ایران انرژی هسته ای خود را تعلیق کرد و اجازه داد جاسوسان آژانس بین المللی انرژی اتمی کل نیروگاه های هسته ای کشور را پلمپ کنند و غنی سازی 20 درصد هم اکسید شد، اسرائیل با خیال راحت به غزه حمله کرد. جهنم زمانی بیشتر گرم شد و بیشتر لرزید که زمانی که تمام چشم های دنیا منتظر سخنرانی وی علیه رژیم کودک کش بودند درخواست سخنرانی را در روز قدس به بهانه مشغله کاری در روز جمعه نپذیرفت.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:بیشتر اعتراضات بخاطر همین ادبیات آقای روحانی بود.حتی خود اصلاح طلبان هم جبهه گرفتند.خیلی ممنونم از حضورشما.
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٣
٠
١
يني چي واقعا كه حرفي بدون آگاهي و تند زدند! قرار شد تورم كم بشه شد؟ اومد پايين ولي خوب پول هم از تو بازار جمع شد بدون اينكه قيمت ها كاهش پيدا كنه!
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٣
٢
٠
جهت اطلاع: وقتی نرخ تورم میاد پایین ، قیمت ها کاهش پیدا نمیکنه ، بلکه شیب افزایش قیمت کمتر میشه ، یعنی چی ؟؟؟؟؟ یعنی اگه یه بستنی رو امسال میخریدی 2000 تومن ، اگه همین رو سال آینده خریدی 2000 تومن یعنی تورم صفر! ولی اگه خریدی 2200 تومن ، یعنی 10 درصد تورم .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:پس به نظرجنابعالی به وعده ها عمل نشده است؟متشکرم از مشارکت جنابعالی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:ممنون از راهنمائی جنابعالی.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخ بستنی چرا ی چی دیگه مثال میزدی@-@
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٣
٤
١
سلام.جسارتا استاد فکر میکنم سخنان رئیس جمهور خوب بازتاب نشده و مثل اون جریان که ایشون گفتن کم سواد و همه میگفتن ایشون گفته بی سواد!!!! ایشون نگفتن که منتقد بره به جهنم گفتن < هر وقت ما مذاکره میکنیم یه عده میگن ما میلرزیم. *به جهنم که میلرزید* برید یه جای گرم پیدا کنید> ایشون واسه جریان بزدل هم به یه عده گفتن *بزدل سیاسی* استاد یه عده ی محدود وقت مذاکره هی پارازیت میندازن و میگن ایران داره کوتاه میاد از حقش.خب 1.این کوتاه امدن 2طرفه هست.2.اقای روحانی بارها گفتن راه حل شما چیه؟ اونا حرفی نمیزنن و جو رو متشنج میکنن اقای روحانی گفتن شما نه راه حل میدید نه میذارید ما مذاکره کنیم و گفتن این رفتار یعنی بزدلیه سیاسی... این عده نمیتونن ببینن که تحریمی که خودشون باعثش هستن داره توسط این دولت شکسته میشه و مردم دارن یه نفسی میکشن.این عده میخوان به خاطر لجبازیه خودشون مردم تو تنگنا باشن. این سخنان برازنده شون هست و توجه هم بشه خیلی با مدارا باهاشون برخورد شد.استاد جسارت من رو ببخشید اما حس میکنم تو سوال این انجمن حق مطلب ادا نشد...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام:دربارۀ مذاکرات نظرشخصی خودم اینه که تمام طرفها منافع خودشون را درنظر میگیرند.باید امتیاز بدی تا بتونی امتیاز بگیری.فقط مسئله اینجاست که امتیازی که میدیم مغایر با اصول وارزشها نباشد.والا هیچ کشوری منافع خودرا بخاطر کشور دیگر رها نمیکند.وعده ای هم که مخالف دولتندحق انتقاد دارندولی در صورتیکه توهین باشدوخرابکاری هیچکس نمی پذیرد.از طرف دیگر هم مقامات به نسبت جایگاهی که دارند باید شئونات را رعایت کرده وبه کسی تنها بخاطر انتقاد توهین نکنند.خیلی متشکرم از نظر حضرتعالی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام.من هم کاملا موافق نظر شما هستم استاد . کامل و جامع بیان کردید زوایای این موضوع رو. استاد حسنی بابت کامنتم از شما عذر خواهی میکنم.احساس میکنم یکم تند و نا بجا صحبت کردم و الان از لحن اخر کامنتم پشیمونم. امیدوارم جسارت من رو بخشیده باشید.شرمندتونم استاد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:نظرتون محترمه.وضمناحرف بدی نزدید.این سؤال به همین دلیل بودنظرات مختلف را ببینیم.خیلی ممنون
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٣
٢
١
خیلی هم حرف قشنگی زد...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: ممنون ازحضورتون.
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
این منتقدا از روز اولم حرف الکی زیاد میزدن، از هون اول چوب لا چرخ میذاشتن...هرچی رئیس جمهور بیشتر سکوت کنه اونا حرفای مفت بیشتری میزنن....پس باید یه واکنشی نشون داد!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: هرکس نظری داره دیگه.متشکرم از حضور شما
ali_y
ali_y
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام... سخته آدم بدون پیش داوری و بدون تاثیر گرفتن از خط فکر سیاسیش بخواد نظر بده ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: بله خیلی هم سخته ومقداری جهت گیری میشه.ممنون از شما
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
منم خودمو کنار میکشم!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام دوست گرانمایه:میترسیدراه و مرامتون لو بره؟منکه اول گفتم بدون جهت گیری.از نظر اخلاق سیاسی آیا این روش سخن گفتن را میپسندید یا نه؟خیلی متشکرم
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢٣
٥
١
اگر منظورتون اون سخنرانی ایشون برای سفرای خارجی بود رو من زنده از شبکه خبر شنیدم ....... واقعا عالی حرف میزنن ! من به کسه دیگه ای رای دادم اما خوب واقعا آقای روحانی درست میگفتن ! بعضیا انتقاد نمیکنند ! ! ! بهانه تراشی میکنند !دنبال سنگ اندازی هستن ! اینا از انتقاد کردن و منتقد جدا هستن
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: امروز هم گفتند که منظورم کسانی بوده که از اتاق فکر رفتندبه اتاق عملیات.متشکرم
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٣
٠
١
اول که گفتند بی سوادید بعد گفتند بی شناسنامه اید الان هم که میگن برین به جهنم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: این را میپسندید یا فکر میکنید درست نیست؟سپاسگزارم
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
به احمدی نژاد 8 سال توهین شد هیچی نگفت بعد این آقا توی صدا و سیما به مردم فحش میده
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام:امید وارم که تمام مسئولان به تقوای سیاسی آراسته شوند.احترام همه حتی مخالف رانگه دارند.سپاسگزارم از مشارکت حضرتعالی.
s_khan
s_khan
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
به هر حال این سخنان به قدری اشتباه بود که حتی رسانه های اصلاح طلب نیز توجیهی نداشتند . این رسانه ها معمولا یا سعی در کمرنگ سازی داشتند یا عملا به رییس جمهور تذکر دادند. واقعا خطر از بیخ گوشمان گذشت چون این سخنان می توانست با یک اشاره ی اصولگرایان افراطی تبدیل به آتش شود. حتما در اخبار دیدید که غربی ها چگونه همدیگر را تخطئه میکنند ولی مسئولین آنها از این ادبیات استفاده نمی کنند. دیدید که چگونه وندی شرمن را در مجلس به باد انتقاد گرفته بودند به خاطر ایران ولی شرمن نه تنها حرفی نزد بلکه سعی در توضیح و اقناع داشت. قطعا حرف های آنها خیلی بی انصافانه تر و بدتر بود. امام خمینی نه تنها انتقاد بلکه تخطئه را یک هدیه ی الهی می دانند.آقای روحانی در گفتگوهای انتخاباتی نیز چشمه هایی نشان دادند از جمله بی سواد خواندن منتقدین به دوره ریاست ایشان در شورای امنیت ملی و عملا مسئولین صداوسیما را بی سواد خواندند.واقعا از ایشان بعید بود. سیاست همین است دیگر. اصلا آنها میگویند تا شر درست بشود.خود ایشان هم قبلا گفته بود به هر قیمتی شده است احمدی نژاد در دور دوم نباید رای بیاورد.سیاست همین است... این حرف ها بیش از هر چیز پرستیژ سیاسی ایشان را پایین آورد.
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
قبول دارم دادو جان... ولی خودمونیم این سیاست عجب چیز مسخره اییه نه؟ من برم سریال کره ای ببینم...
s_khan
s_khan
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
دادو جان همین جوره که میگی...ولی برای اوقات فراغت و اینا خوبه...اصلا من هر وقت خیلی خسته میشم میرم چند تا تحلیل سیاسی با آهنگ پس زمینه ی لایت مرور میکنم کلی تاثیر داره. با سریال کره ای هم موافقم
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخ
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
سلام: دقیقا به نکتۀ اصلی اشاره کردیدکه آیا این نوع گفتار شخصیت حقوقی رئیس جمهور را تحت الشعاع قرار نمیدهد؟آیااز این نوع برخورد کشورهای مخالف ما بهره برداری نمیکنند؟ایشان نمی توانست از کلمات مناسب تری استفاده کند که بهانه ای دست کسی برای جواب دادن و بهم ریختن اوضاع ندهد.چون تا جائی که یادمه ایشان از برخورد اهانت آمیز آقای احمدی نژاد انتقادمیکردندکه چرا مردم را خس و خاشاک نامیده است.ویا بقول شما دوستان اصلاح طلب ایشان هم این روش را نتوانستند توجیه کرده وازآن دفاع کنند.من خودم چون رئیس جمهور هستند ورهبری تأئید کرده اند مشکلی ندارم وازهرگروهی که برای مردم کاری انجام بدهد قلبا سپاسگزار خواهم بود اما توهین حتی به دشمن راهم قبول ندارم چراکه شخصیت انسان را پائین می آورد.سپاسگزارم از جنابعالی.
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
وقتی اطلاع ندارم صحبت نمی کنم.....به نظرات دوستان توجه می کنم
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
سلام: متشکرم از صداقت حضرتعالی.لطف کردید تشریف آوردید.
باران
باران
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
درسته نقد اقای روحانی خیلی تند و دوراز انتظار بود اما به جای این که سریع بیام حکم صادر کنیم به این هم فکر کنین که منقدین از زمان شروع کار دولت و شروع مذاکرات چقدر دولت اذیت کردند و چقدر حاشیه ایجاد کردند. در نهایت من نه از کار اقای روحانی دفاع میکنم نه از منقدین دولت چون همه این ها رو بازی های سیاسی میبینم در نهایت من دلم برای جوونا میسوزه که مسئولای ما فارغ از طرفداران دولت و مخالفان دولت به جای این که دلشون برای مشکلات جوونا بسوزه همه انرژی شونو صرف این حاشیه ها میکنن فقط باید دعا کرد این حاشیه ها به خاطر قدرت نباشه در غیر این صورت ادم خیلی از مسئولای کشور اسلامی اش ناامید میشه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:انشاءا... که نمام اتفاقاتی که پیش میاد برای مردم مشکل ساز نشه.ازشما هم ممنونم.
باران
باران
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
در ضمن من اصن از سیاست خوشم نمیاد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام: متشکرم
نگعر
نگعر
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
هر جا سخن از انجمن سياسي است نام mahziarميدرخشد ( خخخخخخخخخخخخخخخخ )
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:نورتان تابنده باد.ممنون
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٤
٣
٠
کلن در شان یک رئیس جمهور و مهم تر از اون یک شخصیت روحـــانـــی نیست این نوع صحبت کردن!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:از وقتی که گذاشتید متشکرم
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
وری بیگ لایک :))))))))))))))))))))))))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
سلام: سلامت باشید.ممنون
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
به نظرم در شأن یه رییس جمهور نبود که اون جوری صحبت کنه ( بیشتر از این چیزی بگم خطر داره)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم ازلطفی که دارید.توهین که نکردیدنظرتون را گفتید.ممنون
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
من اصلنه اصلا چیزی نمی دونم .. مردم چه جرعتایی دارنا :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:آقا آرش شما که شیر دلی.سپاسگزارم ازجنابعالی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام گوش نکردم .
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام:از نوشته های دوستان متوجه میشوید.متشکرم از حضورجنابعالی.
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٥
١
١
اشخاصی که ایشون گفتند "به جهنم" جزو دلسوختگان و دلسوزان انقلاب هستند. این به جهنم رو باید به استکبار و جیره خورهای داخلیشون میگفت.
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٥/٢٥
٢
٠
شما از طرز صحبتتون معلومه که اصلا اهل منطق نیستید! پس همون بهتر که با شما بحث نشه .
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
توروخدا بامن بحث کنید.!! منو تنها نذارین.!! من حتما خودکشی خواهم کرد.!!!!!!!!!. پشت سرت درب رو ببند.!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
گفتار رئیس جمهور در جایگاه ایشون نبود ازشون بعید بود........واقعا اشتباه حرف زدن......
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام:بسیار سپاسگزارم از محبت جنابعالی.انشاءا... که احترام همه را داشته باشند.
ali007
ali007
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من کاملا با حرف های دکتر روحانی موافقم.... اقا فرمودن که من از دولت حمایت میکنم و بهشون اعتماد دارم .....منتقدان یک سال دارن از ماست مو میکشن بیرون فقط منتظرن که یک اشتباه سر سوزنی اتقاق بیفته بعد همون رو پیرهن عثمان میکنند دکتر روحانی و مجموعه ی هیئت دولت تا میخواین برای رفاه مرم تلاش کنند اقایون به اصطلاح دلواپس همش سنگ اندازی میکردن و من به دکتر روحانی حق میدم که این حرف رو بطزنه...فقط کاشکی وقتی یه اقایی 11 روز خونه نشینی کرد و به سخنان حضرت اقا اهمیتی نداد دلواپسا یه کاری میکردن...ممنون:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام علی آقا:نه تأئیدایشان رد آقای احمدی نژاداست ونه برعکس.به نظر من هم رفتار رئیس جمهور قبل برای خانه نشینی درست نبود وهم این نوع ادبیات.میشود عده ای را که تخریب میکنندبا زبانی محترمانه تر محکوم کردوهم اینکه به مردم آموخت که روش برخورد با مخالف چگونه است.اما به نظر شما هم احترام میذارم چون نظرو عقیده هرکسی محترم است.از حضورتون متشکرم
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بعضی اننتقاد ها در واقع انتقاد نیستن بلکه سنگ اندازی های بی موردی هستن مثلا در اوایل انتخاب ایشون به عنوان رئیس جمهور چند تا از نشریات محلی شروع به نوشتن نقد های خییییلی غیر منصفانه و شدی اللحن کردن اینا اسمشون انتقاد نیست!اما لحن ایشون رو هم زیاد قبول ندارم مثل نقد های منتقدان
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام:بسیار سپاسگزارم از پاسخ منصفانه جنابعالی.سلامت باشید.
raz
raz
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
من سخنرانی رو گوش نکردم ولی با زور نمیشه به بهشت رفت رو قبول دارم، به جای این باید درست فرهنگ سازی بشه، ولی قوانین اجتماعی رو نباید زیر پا گذاشت و باید مجازات داشته باشه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
سلام: از مشارکت جنابعالی سپاسگزارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام
تمامي دولت مردان ايراني بعد از مدتي از اين نوع ادبيات استفاده كرده اند.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٥/٢٧
٠
٠
سلام: این عادت اکثر دولت مردان است که متأسفانه وقتی فشارها زیاد میشود کنترل خودرا از دست میدهند.ممنون
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٤
٠
٠
شان و جایگاه هر کسی دست خودشه و با رفتارش بهش میرسه... اما در سیاست اینطور نیست... .
s_m
s_m
٩٣/١٠/٠٧
٠
٠
من فقط اومدم بپرسم اگه بهشت نمیرن کجا میرن ؟ جهنم که همین الان توشیم :|
a_mohamadi
a_mohamadi
٩٣/١٢/٠٣
١
٠
وزیر خارجه انگلیس میاد بدترین توهین ها رو به مردم ایران میکنه و بعد خانم شرمن میاد میه دروغ تو دی ان ای ایرانی ها هست ولی اقای روحانی جرات یک کلمه جواب رو به اونا نداره ولی به مردم خودش که میرسه...........