خانه انجمن هیتلر را خواهی کُـشت؟!
١٤٠٨
٣٦٦
هاچ

هیتلر را خواهی کُـشت؟!

هیتلر را خواهی کُـشت؟!

اگر فرض کنیم که می توانستید در زمان سفر کنید و اگر این امکان وجود داشت که به سال 1889 بازگردید و درکنار گهواره ای می رفتید که نوزادی به نام آدولف هیتلر در آن قرار داشت، توانایی خفه کردن آن نوزاد را داشتید؟

٩٣/٠٥/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٥/٢١
١
١
اول سلام !!!! نه !!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
درود گلپری جان! چرا نه؟ اون هیتلـــــــــره!!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
حرف درستیه...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
آفرين به شما
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢١
١
٠
نههههههههههههه :|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
چرررررررررررررررررررررررررررررررا؟! هیتلرو دوست داری یا دلت نمیاد؟
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آخه وقتی بچه بوده که جانی و جنایتکار نبوده! بعدشم اگه قرار بود ما بکشیمش اصلا خدا چرا آفریدش؟؟ دلم براش می سوزه بکشمش :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگر قرار بود حضرت علی در جنگ بدر نوفل بن خـُوَيلد رو بکشه چرا خدا از اول نوفل رو آفریدش؟!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
هاچ این خیلی فرق داره !قیاس درستی نیست....خویلد زمانی به دست حضرت علی کشته شد که در جنگ در سپاه دشمن بود و با سابقه درخشانی که داشت کشتنش جایز بود...اما هیتلر نوزاد با اینکه میدونیم ایندش چیه اما تا وقتی که گناهی مرتکب نشده کشتنش جایز نیست به نظر من!
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخ هاچ؟؟؟؟ :)) چی بگم؟؟ چه سوالایی می پرسی ها!!!! :)) بازم نمی کشتمش! :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آفرین فریده به جوابی که دادی. اما من خواستم به فائزه بگم که دلیلش کافی نیست!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
اتفاقا دلیلش خوب بود...همه ما واسه یه هدفی خلق شدیم...هیتلرم باید میومد و اون کارارو میکرد تا خیلی چیزا مشخص بشه...جناب موسوی حرف قشنگی زدن امام علی میدونست ابن ملجم قاتلشونه اما نکشتنش...چون میخواستن حقانیت خودشونو نشون بدن... اگه امام علی ع ابن ملجمو میکشتن ما هیچ وقت شب قدری نداشتیم ...خیلی ادما باید بیان و یه کارایی انجام بدن تا یه سری حقایق روشن بشه...مطمئن باش خدا از خلقت ادمایی مثل هیتلرم هدف مشخصی داشته...الان تصمیمم قطعی شد من نمیکشتمش به هیچ عنوان!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
فریده، حضرت خضر چی؟ که اون پسر بچه رو کشتن؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٣
٢
٠
اینم خیلی فرق داره...حضرت خضر پیامبر خدا بود و یه جورایی مامور کشتن اون بچه شده بود...البته بچه که نه یه پسر جوان بوده! که تا اون زمان گناهان زیادی انجام داده بوده ولی حضرت علی (ع) نمی تونستن ابن ملجمو بکشن چون ابن ملجم تا قبل به شهادت رسوندن حضرت علی (ع) جوان مومنی بوده پس مشخصه کشتنش جایز نبوده...و اینم دقیقا مثل هیتلرِ نوزاد که هیچ گناه و اشتباهی مرتکب نشده!!امیدوارم جوابتو گرفته باشی :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
از کجا اینقدر مطمئنی که تا اون زمان گناهان زیادی انجام داده بوده؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
هاچ اینطور که من شنیدم و خوندم به خدا کافر شده بوده یعنی که مرتد بوده!حضرت خضرم مامور کشتن اون بوده!!و هنوزم میگم این مساله خیلی خیلی فرق داره با سوال تو!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خب حضرت خضر پیامبر بوده در هر صورت و مامور شده. ما یک فرد عادی هستیم. اما هردوتامون در دونستن آینده ی یک بچه مشابه هستیم. دلیلت برای من کافی نیست! تو قرآنم ننوشته که اون بچه تا قبل از اون بد بوده
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
حالا بد بوده یا نبوده مهم اینه که میدونیم حضرت خضر از طرف خدا مامور کشتن اون بوده! ولی ما چی؟؟به صرف دونستن اینده که نمیتونیم کسیو بکشیم.... اگه اینطور باشه پس نیازی به این همه دادگاهو قاضی و ... نیست ...خودمون یه دزد دیدیم همونجا میکشیمش....اصن قیاست درست نیست ...نمیدونم دنبال چه جوابی هستی اما من که نمیکشتمش یعنی حق کشتنشم ندارم!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خب حضرت خضر به واسطه ی خدا از آینده ی اون بچه خبردار شده. و تو هم از آینده رفتی پس خبر داری. میدونی که دادگاه و قاضی در این موارد کاربرد نداره و این فقط تو هستی که از فجایع خبر داری. من دنبال یک جواب قاطع و با دلایل منظقی هستم!
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه! شاید باور نکنین ولی هیتلر شخصیت محبوب منه آخه بنظر من یه آدم خیلی قوی بوده:-)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
هرکس که قوی باشه صرفا درستکار نیست
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه! منم نمی گم درستکاره.اتفاقا خیلی روانی بوده ولی بسیار قوی بوده!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
چرا نمی کشیش؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
شاید سعی میکردم مسیر زندگیشو تغیر بدم ولی در هر صورت نمی کشتمش.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
از کارهایی که کرده خبر دارین و نمی کشین یا خبر ندارین و فقط یک ملاکی به نام قدرت( به هر قیمتی) برای خودتون ساختین؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
از همش خبر دارم.......!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
پس نمی کشینش. وقتی عکس های قتل ها رو می بینین یک درصد هم درونتون نجوا نمیکنه: اگر کشته بودمش الان این مرگ ها همه زندگی بود... ؟ عذاب وجدان رو چیکارش می کنین؟
atieh_se
atieh_se
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
از این زاویه نگاه نکرده بودم......!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
الان نگاه کنین ببینین چی میشه!؟
rdsjmakh
rdsjmakh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اونم میکشتیم یه عتیقه ی دیگه جا شو میگرفت :)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
واللللا..مبافقم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما اون لحظه زندگی خیلیا به شما وابسته است! چطور میتونین اینقدر آسون ازش بگذرین؟
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
تو این فیلم ها مگر ندیدید که هر تغییری در زمان خطرناکه :دی | ولی خب اون وقتی نوزاد بوده خب بی گناه بوده بدبخت!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
همچین بدبخ!!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما این نوزاد بعدها فجایع بدی به بار میاره! و شما تنها کسی هستین که میتونین جلوشو بگیرین! از نکشتنش احساس عذاب وجدان نمی کنین؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
ولی به نظر من دلیل نمیشه که اگه کسی در اینده قراره هر کاری رو انجام بده ما به جرمی که در اینده مرتکب خواهد شد اونو محاکمه کنیم!همونطور که امام علی قاتل خودشو بخشید:)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه نمیکشتمش بازم چون نوزاد بوده بدبخت! عزاب وجدانم فکر نکنم که بگیرم از نکشتنش! اصلا عادلانه نیست خب!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
حتی اگه خودتون از مقتولین بودین باز هم همین عقیده رو داشتین؟ (ببخشید اینقدر صراحت دارم شرمنده ام...)
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
هاچ خودت میگی بعدها ....پس الان بی گناهه....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آره فریده بعدها! و تنها کسی که از بعدها خبر داره شمایی! آیا گذشت از کنار این موضوع به نوعی موافقت برای ادامه ی راه هیتلر نیست؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هنوز که کاری نکرده..........آینده رو میشه عوض کرد......همون طور که ما تونستیم به زمان قبل برگردیم..........
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
شما اینجور فکر کن که امکان تغییر رفتار هیتلر وجود نداره و آینده اش فیکس همونه که الان هست!
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢١
٠
١
این طور که من شنیدم اتفاقا هیتلر در زمان بچگیش و نو جوانی و حتی جوانی آدم بسیار خوب و معروفی تو کشورش بوده ولی وقتی رهبر نازی ها میشه هم آدم خوبی بوده و شجاعانه برای انتقام و رویا هاش با دنیا میجنگه........آره...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
آدم هنردوستی هم بوده. هلوکاست رو پس شما قبول دارین؟
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آدم هیچی رو تا نبینه نمیتونه باور کنه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
شما پیامبر رو ندیدین پس باورش ندارین؟
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خفش نمیکردم آروم میکشتمش بهش زهر میدادم چییییییییییییی حالی داره!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما اون فقط یه بچه ست! واقعا می تونین یک نوزاد رو بکشین؟!
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠٥/٢١
٢
٢
نه ! میدزدیدمش میوردمش ایران میبردمش ورزشگاه حرفای قشنگ قنشگ یاد بگیره با تربیت باشه ...بعد که بزرگ شد میکشتمش ... دکترم رفتم گفتن مشکلی نداری خخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
من و هیتلر از پاسخ سازنده ای که دادین بسیار سپاس گزاریم (خخخ)
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
و ایضا من هم تشکر میکنم
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه دلم نمیومد. ولی در بزرگ سالی حتما میکشتمش
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما شما توانایی حضور در بزرگسالی اون رو ندارین! و در کودکی هم با نکشتنش دارین قتل های بسیار زیادی رو رقم میزنین!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
من یه نوزاد گریه کنه دلم خون میشه نمیتونم بکشمش.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما اون چه بسیار نوزاد و کودک و بزرگ و کلا همه چی که نکشت... و در اونلحظه کمترین چیزی که واسش بوده همون صدای گریه ست! چطور می تونین؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگه منم یه بچه ی بیگناهو بکشم پس فرق من با هیتلر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
شما خیلی ها رو به این نحو نجات میدین. به نظرتون این قدم بزرگی نیست؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه....و همونطور که در پاسخ شما تو کامنت علیرضا گفتم من نمیتونم کسی رو (اونم کودک بی گناه!)به جرمی که هنوز مرتکب نشده محاکمه کنم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما قضیه ی امام علی و این موضوع سنخیتی باهم ندارن! دارن؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
به هر حال من نمیتونم یه کودک بی گناهو به جرم نکرده بکشم!به نظرم هرکی هم بتونه ادم سنگدلیه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
به نظرم اگه کسی اجازه بده که یک جنایتکار به کارهاش برسه نهایت سنگدلیه برای اون سه و نیم میلیون بدبختی که سوزونده شدن و مردن...
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
یه جنایتکارو اره ولی یه کودک بی گناهو نه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما اون قطعا همین هیتلر خواهد شد و شما در حق مردم بی گناه اجحاف می کنین.
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
من شنیدم که مسلم هم در شرایطی قرار گرفته بودن که میتونسته براحتی ابن زیاد رو بکشه تا بعد اون فجایع اتفاق نیفته اما اینکار رو دور از انصاف دونسته و این کار رو نکرده ......این رو تو کتاب اصحاب امام حسین خوندم اما الان دقیق ماجراش یادم نیست ...گفتم که بگم ربط داره دیگه ...گرچه بازهم خیلی سخته برای من رعایت مدارا و انصاف اما ربط داره خدایی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگر واقعا همینی که میگین باشه پس مسلم اشتباه کرده و این کارش ظلم به مردم بوده؟ نبوده؟
s_asadzadeh
s_asadzadeh
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اون رو نمیدونم که ظلم شده یا نشده چون به نظرم خیلی از این اتفاقها از قبل مقدر شده و به هیچ عنوان قابل تغییر نیست ..چون اگه بود مسلم هم قطعا بهترین کار رو همین کشتن ابن زیاد میدونسته ...اما خود مسلم هم در جواب سوال افراد که ازش میپرسن چرا این کار رو نکردی سه تا دلیل میاره که یکیش همین سخن پیامبر است که توسط امام علی (ع) نقل شده بوده و اون این که :http://uploadgoogle.ir/uploads/1407959307881.jpg ...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
صحیح. اما هیتلر مومن بود؟
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اول چندتا سوال: ما میدونستیم اون بچه هیتلره یا نه؟ دوم برمی گشتیم؟ ما که نبودیم اونجا یه بار که بخواد دوباره برگردیم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
همه ی مشکلت با اون فعله جمله ست؟ :دی تو بخون: به سال 1889 بروید! آره وانیا سوال واضحه دیگه اون نوزاد هیتلره
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نمی کشتمش ... بودنش شاید امتحان خدا بوده یا هر چیز دیگه ! مگه ما حضرت خضریم ؟؟؟:دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
منظورت از امتحان خدا بودنه هیتلر چیه؟ مرگ اون همه مردم؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دقیقا!!!!!این سوال از پایه غلطه!!!!!!ما حق نداریم جون کسی رو بگیریم اون کرده مگه مام خون خاریم؟؟؟؟؟بعدشم ما انسانیت داریم دلمون میسوزه و عذاب وجدان میگیریم که یک طفل معصوم رو کشتیم..........
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خانم جعفرپور شما می تونین خیلی هارو (حداقل سه و نیم میلیون آدم) رو نجات بدین. اما از این کار دریغ می کنین؟ این بی وجدانی و خونخواری نیست؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اصلا اون اگه كسيو كشته تاوانشم خودش ميده ما كه نميديم به ماچه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
علی آقا اگه توی شهر شما یک قاتل زنجیره ای باشه، که همینجوری داره افراد رو میکشه؛ شما هم راست راست راه میرین و میگین خودش کشته خودشم تاوان میده؟
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
مرگ و زندگی دست خداست هیتلر وسیله ی خدا برای متوازن کردن جمعیت بود
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب معلومه كه نه ولي خب ماهم كم آدم نكشتيم!با حرفامون با نگاهامون با افكارمون
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
حتی اگه خودتون هم جزء مقتولین بودین باز می گفتین توازن جمعیت؟ بی عدالتی نیست؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٢
٠
١
من بازم اعتقاد دارم کار نادرستیه................هیتلر هیتلره..............من خیلی هم خوشحالم.....ببخشیدا ولی روس ها هم خونخار بودن..............کی میگه بی گناهن؟ این سوال باید از اونا پرسیده بشه:روس ها ی داغ دیده..........من در هر نحو از هیتلر دفاع میکنم.........(زیاد نه ولی یکم)
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٣
٠
١
نه بی عدالتی نیست همون طور که گفتم مر و زندگی دست خداست
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٢
٠
اگر یک آدم برای رسیدن به هدفاش بیاد و (خدایی نکرده...) خانواده ی شما رو نابود کنه و بگه مرگ و زندگی دست خداست، اون وقت میتونین به من قول بدین که(طبق اعتقادی که دارین) به هیچ وجه ناراحت نشین؟ جنگ ایران و عراق شهدای زیادی برجای گذاشت... اینجا هم اصلا ناراحت نیستین و میگین تقصیر عراقی ها نیست چون مرگ و زندگی دست خداست؟ ببخشید وجدانتون آزرده نمیشه؟
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٣
٠
١
اولا مگه شهادت بده ؟ دوما خیلی خیلی نعوذبالله پیامبر هم خیلی هارو به درک فرستاد آیا ما باید بگیم پیامبر بده ؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
من نگفتم شهادت بده! شهیدهای بسیاری دادیم چون رفتن با عشق دفاع کنن در برابر عراق. اینجوری که شما میگین رژیم بعث عراق بد نیست چون شهادت خوبه و ما هم شهید دادیم! یعنی من باید بگم چقدر خوب که عراق مردممونو شهید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ پس رهبر ایران یک دستور بدن که هشتاد میلیون بریم شهید بشیم چون خوبه. عذر می خوام اما شما دارین مغلطه می کنین!
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٤
١
١
شما به من بگو شهادت بده یا خوب ؟
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٤
١
١
بعدش شما قبول دارین لشکر اسلام به ایران حمله کرد ؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٢
٠
بله. اگر جنگ باشه و بری از میهنت دفاع کنی. از جون آدم ها دفاع کنی. بین همه ی مرگ ها شهادت برترین مرگه. اما این دلیل نمیشه که من بیام و از دید مثبت به جنگ ایران و عراق نگاه کنم و از خدا بخوام که باز هم از این جنگ ها راه بیفته تا مردم شهید بشن و دلم شاد بشه که شهید شدن! پس شما الان از حمله ی اسرائیل به غزه و فلسطین باید شاد باشین چون اونا دارن شهید میشن و جمعیت متوازن میشه! این نهایته بی انصافی رو می رسونه.
SMX
SMX
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
تو جنگ ایران با اسلام کدوم گروه خوب بودند کدوم گروه بد ؟ ایران که برای دفاع از سرزمینش داشت دفاع میکرد یا اسلام که برای گسترش اسلام داشت به ایران حمله میکرد ؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
در این مثال، هیتلر رو در ردیف اسلام، و یهودیان رو در ردیف ایرانیان قرار میدین؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
چه بحث خوبیه!!!!!!!!!!!!!خوشم میاد ......حیف شارز ندارم.....
SMX
SMX
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
شما جواب سوال رو بدید
Vania
Vania
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
ولی خب در اون لحظه ما نه اطلاعی داشتیم از بزرگسالی اون بچه و نه این که اون بچه اون موقع گناهی نداشته...پس نمیشه بی دلیل کشت یکی رو!.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
چرا اطلاع داری! میدونی که اون هیتلره
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دقیقا!!!!!!!اون بچه تقدیرش اشتباه بوده از اول که دییونه و خون خار نبوده که!!!!!!!!مثل همه ی بچه ها بوده......
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
هاچ عاشقتم هر دو گروهو بردی زیر سوال !!! خودت باشی چیکار می کنی ؟؟!!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
;)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دقیقا!!!!!!!!به نظر من ما تو.انایی این رو نداریم که یک قسمت تاریخ رو حذف کنیم این تقدیر اون بود............تقدیر پسری که در مرز سوئیس و آلمان به دنیا آمد و وقتی پدرش مرد اشک نریخت........مادرش را بیشتر دوست داشت......
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
هیتلر به این خوبی :|...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
برای خوبی هاش دلیل بیارید؟ :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
:)
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
توی یک خوانواده فقیر به دنیا اومده و یه سرباز معمولی ارتش بوده و یه عضو توی حزب نازی...بعد در عرض یک سال رهبری نازی هارو بدست میاره ،ارتش رو به خدمت خودش میگیره ،به صدراعظمی آلمان میرسه ، و بعد بالاترین مقام کشورش میشه...و مطمئن باشید اگه خیلی از افسرانش بهش پشت نمیکردن دنیارو یه نفره فتح میکرد...یه نفر دیگه رو توی تاریخ نام ببرید که اینقدر قدرت داشته باشه!...از هیتلر میشه درس زندگی گرفت :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اما چیزی که ما می دونیم کشتن افراد بی گناه زیادی هست. ببخشید چه درس زندگی ای در کوره های آدم سوزی وجود داره؟؟
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٢
١
١
هیتلر برای داشتن یه دنیای بهتر داشت میکشت...چرا هیتلر از یهودیا متنفر بود؟؟ چون عامل تمام بدبختی توی کشورش یهودیا بودن...اونا بودن که آلمان رو تجزیه کردن و نژاد آریایی رو نژاد بدبخت میدونستن...هیتلر هم مثل یه مرد جلوشو همشون وایساد...وقتی عقاید و اهداف نازی هارو میخونم با خودم میگم کاشکی هیتلر پیروز میشد...چون دنیارو یک پارچه میکرد...دیگه از این جنگای توی سوریه و عراق و فلسطین نداشتیم...هیتلر میکشت تا یه دنیای قشنگ تر بسازه...یه دنیای بدون فقر و اختلاف طبقاتی...درسته که کارش جنایت بوده ،ولی جنایتاش اهداف قشنگی داشته :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٢
آفرین به این میگن یک جواب کوبنده..............(الکی)حیف که وقت ندارم و گرنه این انجمنو یک دستی میچرخونم..........ای بابا!کاش یک شارژ درست و حسابی داشتم .......
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٣
٠
هدف راه رو توجیح نمیکنه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
پس منم به خاطر ایجاد یک دنیای بهتر اون نوزاد رو میکشم. بده یا خوبه؟ آمریکا هم به خاطر داشتن یک دنیای بهتر بیاد ایران رو بمب بارون کنه. بده یا خوبه؟... صد در صد هدف وسیله رو توجیه نمی کنه...
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من که گفتم کارش جنایت بوده...ولی کاش به هدش میرسید...اونوقت دنیا دست ما آریایی ها میچرخید : )
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
الان من زیر تناقص جمله تون له شدم 0_0
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــع:|||نوچ نوچ نوچ.مرده ب این خوبی:)خخخخخخخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
هیتـــــلر خـوبه؟؟ چرا اونوقت؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ب همون دلیلایی ک بقیه میگن..زیاده حوصله نوشتن ندارم بخدا!خخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اون یهود هارو کشت نه صهیونیست ها! مردم بی گناه رو....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
سلام،با این که موافق هیتلر هستم اما این حرفت همش درست نیست بچه ی 1ماهه چه گناهی داشته که باید می مرد؟؟؟؟اون که نمیفهمید یهود چیه؟آلمان ها میتونستن اون رو بردارن بقیه ی کافر های یهودی رو بکشن........
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
صهیونیستها رو جدا کنید از یهودی ها بهتر نیست ...از این قانون همه جا خوب وبد داره استفاده کردم
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
من كاملا موافقم! يهود بايد به كل از بين ميرفت
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٣
٠
یکی از عواملی که این صهیونیستا به وجود آمدن همون کار هیتلر بود. هم یه عده از یهودیا رو وحشی کرد هم کاری کرد که اونا به این نتیجه رسیدن که باید یه سرزمین داشته باشن و به همین علت رفتن فلسطین رو اشغال کردن.اون کار هیتلر نتیجه ایی نداشت جزء به وجود امدن اسرائیل جنایتکار و ظلم زیاد به مردم مظلوم فلسطین....
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه چون ممکن بود اون موقع هیتلر نشه !! اون موقع هم بی گناه بوده
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما اون هیتلر میشه! مگه اینکه شما قرار باشه سرنوشتش رو به گونه ای عوض کنین که نشه. آیا واقعا می تونین اون رو به آدم خوب تبدیل کنین؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
آره ي آنتي اسپم روش نصب ميكنيم !!خخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
علی آقا :))
amin20
amin20
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه خوب از کجا مطمئن هستید که این حتما اون سرنوشتی که شما براش فکر میکنید رو رقم میزنه ؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
من سرنوشتی واسش فکر نمی کنم! سرنوشتش چیزی هست که همه میدونیم! کارهاش همون کارهاست! مثلا شما از آینده رفتین به گذشته ها!! :دی با توجه به اینکه اون همون هیتلری میشه که الان هست، می کشین یا نمی کشین؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه من هیج وقت مشاهیر کشور مادربزرگم رو نمیکشتم............
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
شما 2رگه هستین؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٣
٠
برای المانیا هیتلر مایه ننگ هست و جزء مشاهیر محسوب نمیشه. فقط یه عده ی خیلی کم از المانیا که هنوز تفکرات هیتلر رو دارن و نازی هستن قبولش دارن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نمیشه گفت دو رگه اما آره..........بعدشم توی نظر سنجی برنامه ی تلویزیونی که در باره ی هیتلر بود 13/25 گفتن دوسش داریم 35/12 هم گفتن بدمون میاد بقیه همگی گفتن نظر خاصی نداریم!!!!!!پس ای دلیل موجهی نیست.........
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
١
٠
ولی شاید باور نکینین اما من از هیتلر خوشم می یاد و تمام کتاب های در مورد اون و زندگی نامه خودش رو که تو زندان نوشته بود خوندم...........من واقعا هیتلر رو نمیکشم......بعدشم شما اگه مطالعه میکردین میدیدن وضعیت اون این تقدیر رو براش به وجور آورده که به جنون کشید من هیچ وقت یک قسمت از تاریخ رو حذف نمیکنم چون این باید یک درس باشه برای دیگران هیلتری که در اولین روز ازدواجش خود و همسرش را کشت.........روسیه هم خونخار بود هر بچه ای رو میدید میکشت...............معاون هیتلر هم 6 تا بچه شو کشت تا دست روس ها نیفتن..........و آخر سر هم گفت سربازان من دیگر نیازی نیست جسد های ما رو از پله ها پایین ببرید..........
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اوه اوه چه تاريخي! اين زندگينامشو از كجا ميشه گير آورد؟؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٢
٠
هیتلر در اولین روز ازدواجش خودش و همسرش رو کشت یا وقتی فهمید حکومتش سقوط کرده و شکست خوردن تو مخفیگاهش خودش و همسرش رو کشت؟ گیج شدم الان
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
وقتی داشتن سقوط میکردن و محاصره شدن هیتلر همسرش و خودش رو کشت..دقیقا یک روز بعد از ازدواجش!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نمدونم:/ شاید شایدم نه....
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
بعدشم اگه من هیتلر رو بکشم چه فرقی باهاش دارم؟؟؟؟اونم چندین بچه ی کوچولو رو کشت............پس من هم میشم هیتلر این انجمن اشتباهه محظه......بعدشم تقدیر اون پسری که عاشق کشورش بود و به خاطر اشتباه محظ پدرش به جنون کشیده شده این بود که کشورش رو قدرتمند کنه و بعد با آرزوی فرزند از این دنیا بره........
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
١
٠
شما گفتین از هیتلر خوشتون میاد اما الان دارین میگین "اگه بکشمش چه فرقی باهاش دارم" یعنی یک نوع نفی بر اون حرفت اولتون!! تکلیفتون رو مشخص کنین لطفا!
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اول اینکه باید بگم خیییییلی خوشم اومد از این انجمن هاچ جان :) سوال چالش برانگیزی هست و جواب دادن بهش سخته! فکر می کنم اگه در اون موقعیت قرار می گرفتم نمی کشتمش...چون حتی اگه بدونم در آینده صدها انسان رو خواهد کشت دوست ندارم گناه کشتن یک ادم به گردن من باشه ...و فکر می کنم درهرصورتی نفسِ قتل توسط یک آدم عادی( نه توسط قانون) کار اشتباهی باشه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
١
اما سحر تو تنها کسی هستی که در سال 1889 عاقبت اون فرد رو می دونی. میدونی که هلوکاست رقم می خوره. می دونی چند نفر رو کشت؟ و تو میتونی خیلی راحت از این فاجعه جلوگیری کنی. و به خیلی ها زندگی ببخشی.
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
هعییی...حرفتون منو گیرفت...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خانوم هاچ بچه رو اغفال نكنيد!1 خخ
vesal
vesal
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اصلا فکر کشتنش به سرم نمیزد
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
شمام گويا دلرحميد!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
شاید هم دوست دار هیتلر؟
f_tasnim
f_tasnim
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه... دلم نمیاد...نمیتونم...وای حسش هم حالمو بد میکنه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اما این کارتون شراکت توی کارهای اونه!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
فاطمه جان یه موقع فکر نکنی من قصد جسارت داشتما! :) منظورم رو بد رسوندم فکر کنم :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اووخي چه حساس!خخخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
ن بابا...بچه ای ک در آینده یهود کش میشه بزا باشه...من ک ب شخصه عاشقش هستم:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
اون زده مردم بی گناه رو کشته! صهیونیست ها رو که نکشته...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دمت گرم منم موافقم باهات
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٣
٠
اون کارش فقط باعث به وجود امدن اسرائیل امروز شد و هیچ نفعی کسی نبرد. بعدم یهود یه دین الهی هستش و یکتا پرستن و پیامبرشون هم <اوللعزم. نمیدونم درست نوشتمش یا نه!> هست. این صهیونیستا هستن که باید نابود شن و مرگ حقشونه. اما یهودی کشی کار درستی نیستااااا
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ملاک انسان بودن نه یهود بودنه نه مسلمان بودن... خیلی از اوقات ما مسلمان ها خیلی یهودی تر از هر یهودی عمل می کنیم...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
بله هلوکاست باعث شد یهودی ها بسیار تلاش کنن برای یک جورایی گرفتن حقشون و رفتن اسرائیل رو به وجود آوردن. آخه من دلیل کشتن مردم بی گناه رو نمی فهمم! آیا به صرف اینکه هیتلر از یهودی ها کمک(سلاح) می خواسته و کمکش نکردن؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
طبق جهان های موازی کشتنش دردیو دوا نمیکنه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خب منو یاد آقای میرزا وزیری انداختین!!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دقيقا.....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
و شاید سریال فرینج که هنوز ندیدم!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اصلا میرزا وزیری و فرینج نمیشناسم. چرا اینو گفتین؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب من نگفتم که شما میشناسین! گفتم منو یاد اونا انداختین! :) آقای دکتر میرزا وزیری رو البته الان شک کردم. به نظرم از ایشون درباره ی جهان های موازی شنیده بودم.(الان شک کردم که شاید از یکی دیگه شنیدم) اون سریاله رو هم با اینکه ندیدم اما فکر کنم در همین موارده.
s_a
s_a
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نچ!!! از کجا معلوم بعد ازینکه هیتلرو کشتم، بعد قتل ب دهنم مزه کنه و بعدش خودم یه پا هیتلر نشم هاااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
احسنت به نکته خوبی اشاره کردی:))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
تو با آگاهی ای که همین الان داری به اون سال قدم گذاشتی. قطعا وقتی از آینده و اعمال یک نفر آگاهی داری نمیری مثل اون بشی. میری؟ آیا اگر صدام رو تو میکشتی حتی یک درصد به خودت احتمال می بردی که مثل اون میشدی؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
دقیقا نمیدونم چیکار میکردم ...اما به احتمال خیلی زیاد آره ...ولی بعد اگه یه عده هیتلر دوست میفهمیدن که من تو قاتل هیتلر بودم الان من رو نمیکشتن عایا ؟!تو حفاظت میکنی از جون من عایا .....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگه بکشیش که دیگه هیتلری نیست که هیتلر دوست ها باشن!
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
خودت بگو تو میکشتیش؟؟!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
شما چی می کشی؟! اگه می کشی چرا؟ و اگه نمی کشی چرا؟
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
عاره میکشتمش ولی خودم نه زحمت کشتنشو به یکی دیگه میدادم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اینکه قتل رو به کسه دیگه ای واگذار کنی، به معنای در رفتن از زیر این عمل نیست. دختر خاص، تو هم قاتل محسوب میشی. کشتن این نوزاد واست تبدیل به یک کابوس نمیشه؟
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
ولی واقعا خیلی انجمن خوبی هااااا....الان من به شخصه ذهنم درگیر شده سخت بین دو راهی قرار گرفتم خخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
منتظر اون راهی که انتخاب می کنی هستیم! :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٥/٢١
٠
٢
دست راستش رو ، با زبونش قطع می کردم ! :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
١
پاسخ خیلی جالبی دادین!... اما اینجا بحث کشتن یا نکشتنه! می کشین یا نمی کشین؟
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه نمی کشتم............
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
از کارهای نازی ها خبر دارین؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه نميكشتمش چونكه اگه اون بود هنوز و سربازاش هم ي هفته بيشتر تو هواي سرد سيبري دووم مياوردن الان اسراييلي وجود نداشت!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
بعدشم من اصلا از خوشنت خوشم نمياد خودت دوس داري يكي وقتي نوزادي بيادو خفت كنه؟/هان؟هان؟نه راستشو بگو دوس داري؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ببینید شما از کجای حرف من به خشونت پی بردین؟ اگر کسی از خشونت خوشش بیاد از نظر من بیماره. از طرفی مسلما کسی دوست نداره که بمیره (حال که نوزادی و کهن سالی فرقی ندارند). عیبی نداره... شما اونو نمی کشین... اما اون بعدها جبران می کنه و می کشه! می سوزونه! خفه می کنه! تحمل عذاب وجدانش رو دارین؟
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
نه...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢١
٠
٠
من كامنت هارو كه خودنم اكثرشون ميگن كه نميكشتن! اون ي بچه بوده و ممكن بوده ي تعغير كوچيك در زندگيش باعث بشه اون همه كارو نكنه شايد هم هيچ راهنمايي توي زندگي خودش نداشته! شما خانوم هاچ خانوم خيلي دارين سنگ دل ميشيد ديگه!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٢
٠
جو نده برادر. ما یه عده جوون که هر کدوم به سهم خودمون تحصیلات و سوادی هم داریم در مورد یه موضوع جالب داریم بحث و تبادل نظر میکنیم.نه کسی به اون سال بر میگرده، نه میشه تاریخ رو تغییر داد.این یه بحث روانشناسی هستش که مطمئنن در پایان نتیجه ایی خواهد داشت.شما خودت میگی کاش تو سیبری دوام میاوردن...اونا که اسرائیلی نمیکشتن بیگناه میکشتن.این حرف خودت هم شاید نشونه ایی از سنگدلی باشه.انجمن جایی هست برای تبادل نظر حالا اگه هاچ خانوم از اول به همه میگفتن افرین که نمیکشتیش دیگه اسم اینجا انجمن نبود دیگه، همین به چالش کشیدن باید توسط گذارنده ی انجمن انجام بشه تا نتیجه ایی حاصل بشه ایشون اگه به حرف همه مهر تایید میزدن که اینقدر جالب نمیشد...
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
دمت گرم داداش بنده به شخصه متنبه شدم!!! هه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
علی آقا اما من هیچ نتیجه گیری ای نداشتم!.... آقای صالح این که این بحث روانشناسی هست یا نه رو نمیدونم. و اینکه در آخر هم نتیجه ای داشته باشه رو مطمئن نیستم! من خودم دو سه هفته بود که با این سوال درگیر بودم و در آخر تصمیم گرفتم اینجا مطرحش کنم ببینم نظرات چی هست. این سوال نیست! واقعا یک چالشه! می بینید که اکثرا براشون هیچ مهم نیست که چه جنایاتی داشته. و فقط از یک زاویه نگاه کردن: اون بچه بی گناهه! . و این رو من نمیتونم نقض کنم. بله اون بچه بی گناهه! در بچگی خودش بی گناهه. اما بعد ها چی؟ آقای صالح به نظر شما این بحث اگر تا بی نهایت هم ادامه داشته باشه آیا یک نتیجه خواهد داشت؟... کشمکش عجیبی توی ذهن ها به وجود اومده...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
به نظر من 100% این یه بحث روانشناسی میتونه باشه.اما نتیجه ی قطعی که به حال همه صدق کنه نداره.درسته این یه چالش هست اما ما رو به یه خودشناسی میرسونه.تو زندگیه همه ی ما لحظاتی هست که باید تصمیمات خیلی مهمی بگیریم.تصمیمی که میتونه رو کل اینده و زندگیمون تاثیر بذاره و ما از همین سوال که به نظر ساده میاد میتونیم خودمون رو بشناسیم.اینکه چقدر شجاعت داریم که در لحظه کار بزرگی انجام بدیم.اصلا توانایی تصمیم گیریه درست و انی رو داریم؟ اینکه حاضریم برای نجات یه عده ی زیادی در اینده یه جنایت بکنیم؟ حاضریم یه از خود گذشتگی بکنیم و در عوض 3میلیون نه فقط 1نفر رو نجات بدیم؟ شما اگه از خانواده ی شهدای عزیزمون این سوال رو در مورد صدام بپرسین شاید خیلیا بگن اره این کارو میکنیم. نظر باقیه دوستان رو نمیدونم اما من از این سوال خیلی درس گرفتم.اینکه تا کجا و تا چه حد حاضرم خودم رو فدا کنم و اون کار به ظاهر بد رو انجام بدم اما ثمره ش خیلی خوب باشه. بازم میگم هاچ خانوم این بحث نتیجه ی مطلقی نداره اما برای خودمون میتونه یه خودشناسی باشه... من از این دید نگاه میکنم به این سوال
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
علی جان من قصد جسارت نداشتم و اگه ناراحت شدی عذر خواهم. اما کلا منظورم این بود اگه پاسخ کامنتا به این نحو داده میشه از سنگدلیشون نیست . ایشون دارن هوشمندانه پاسخ میدن تا چالش بیشتری داشته باشه انجمن.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آقای صالح من با نظرتون کاملا موافقم. علی آقا شما دیدین که من هر دو طرف رو مورد سوال قرار دادم! هم اون هایی که گفتند نمی کشیم و هم اون دو سه نفری که گفتن می کشیم! قصدم اینه که همه بیشتر فکر کنین و با ابعاد تصمیمی که گرفتین بیشتر آشنا بشین! :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه منم نمیتونستم بکشمش، من آزارم به یه مورچه نمیرسه چه برسه به ادم ،اونم نوزاد خخخخخخ :-)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
واقعا تصمیمه سختیه...
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه بابا!میگرفتمش زیر بال و پرم بزرگ بشه باهم بریم آدم کشی!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اون وقت تورو هم به متن انجمن اضافه می کنم (خخخ) :دی (شوخی بودا!)
blue girl
blue girl
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اشکال نداره!خوبه دیگه معروف میشم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
امضا میدی؟ (خخخ) :دی
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
چه سوال بامزه ای! :) نه نمیکشتمش!با توجه به اینکه هیتلر نقاشیش خوب بوده و تو این زمینه استعداد داشته یه جوری مسیر زندگیشو سمت نقاشی کج میکردم تا سراغ سیاست نره! :))))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خیلی سپاس! :دی ... ببینید شما فقط همون موقع اونجایین! و تمرکز سوال رو اینه که می کشین یا نه؟ (در هر صورت هیتلر قراره با همون مسیر پیش بره)
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب اونطوری آره شاید میکشتمش!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آیا در خودت توانایی کشتن یک نوزاد رو می بینی؟ واگه می بینی به من بگو چه جوری می کشیش؟ خفه اش می کنی؟ زهر؟ تفنگ؟ ... اصلا می خوام بدونم واقعا میتونی یک نوزاد رو بکشی؟
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
تواناییشو که راستش خب ندارم!ولی دیگه تصمیممو گرفته بودم کارشو تموم کنم خواهرم حرفایی زد که متحول کردم!گفت تو حق نداری واسه سرنوشت اون تصمیم بگیری و جونشو بگیری!دخالت نکن تو کار خدا!هیچی دیگه متحول شدم پشیمون شدم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
به خواهرت بگو هاچ سلام می رسونه! :دی ... ببین اینکه نمیشه هرکی هرکار خواست بکنه بعد ما به این بهانه که "کار خداست" ندیده بگیریم! طرف بره خون یک فرد عزیزمون رو بریزه اون وقت باز هم میگی کار خداست پس دخالت نکنم؟ از درون داغون نمیشی اون وقت؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
خواهرت راست گفته به نظرم!
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلام رسوند گفت سوالت خلاقانه بوده! D: خب بلاخره از یه زمانی به بعد هیتلر شده!یعنی حداقل دوران کودکیش یه آدم بی آزار بوده که به اندازه همون روزا حق زندگی داره!ضمن اینکه اون لحظه اون فقط یه نوزاده بی دفاع هست!نه خب!آخه این دو تا موضوع یه جورایی قابل مقایسه نیستن!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
سلامت باشن :دی :دی ..... میشه بگی چرا این دو تا قابل مقایسه نیستن؟
maede
maede
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
آخه اونی که دور از جون میزنه یه عزیزی رو ازت میگیره کارشو کرده،تموم شده و همون خدا واست این حقو گذاشته که نبخشی و قصاصش کنی ولی درباره ماجرای هیتلر تو در برابر یه نوزادی و ته دلت میگی شایدم اینطور آدمی نشد و در کل واست خیلی سخت تره که برای چندیدن سال بعد تصمیم بگیری.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
با این اطلاع به اون سال رفتی که میدونی همین هیتلر میشه. جلوگیری از یک آدم برای زنده موندن اون همه آدم بی گناه و عدم وقوع جنگ و کشتار منطقیه یا نه؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٤
١
سلام.اول تبریک میگم بهتون بابت این انجمن هاچ خانوم. سوال هوشمندانه ی انجمنتون خیلی خوبه و جواب های زیرکانه ی شما به کامنتها هم این انجمن رو خیلی جذاب کرده. جزء بهترین انجمنهاست این انجمن. البته از بانوی با سوادی مثل شما غیر از این هم انتظاری نیست. تبریک
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
کی منفی داده الان؟؟؟!!منم بسیار موافقم باهاتون:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
درود بر شما. سپاس گزارم. از لطف شماست. :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
فکر کنم یکی از دوست داران هیتلر منفی داده! :دی من که هنوز چیزی رو مشخص نکردم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
فریده از شما هم مراتب سپاس گزاری رو به جا خواهم آورد! ;) :دی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ممنونم بانو فریده از شما... خخخخخ.اره احتمالا عوامل نفوذیه هیتلر هستن!!!!! عجب انجمن خوبیست این انجمن...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
بعد از اینکه اولین جنایاتش رو شروع کرد این کارو با افتخار هم انجام میدادم اما به نظر من این کار قصاص قبل از جنایت هستش و من هم ادمی نیستم که کسی رو قبل از جنایت قصاص کنم. پس من نمیکشتمش < یه قاتل استخدام میکردم که قتل رو انجام بد!!!!! خخخخخخ> سعی میکردم که راهش رو عوض کنم. سعی میکردم همون لحظه به خانواده ایی اهل یه کشور دیگه تحویلش بدم تا سرنوشتش عوض شه. این که ادم قبل از جنایت قصاص بشه خیلی دردناکه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اینکه بشه راه رو عوض کردو اینا مد نظر نیست. سوال یک چیزه: آیا می کشین یا نه؟! که میگین میدین یه نفر دیگه بکشه؟ در برابر این کار به اون نفر چقدر مزد میدین؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اینکه بدم یک نفر دیگه بکشه رو به طنز گفتم اما بعد که بیشتر بهش فکر کردم دیدم قابل فکر هست و خیلیم بد نیست این فکر برای رهایی از یک نسل کشی و فاجعه ی انسانی که تا الانم ادامه پیدا کرده...اگه من نظرم این باشه. منظورتون از اینکه چقدر مزد میدم چیه؟ یعنی به لحاظ ریالی،دلاری و کلا پولی چقدر میدم یا منظورتون چیز دیگه ایی هست؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
این فکر که یکی دیگه رو استخدام کنیم برای کشتنش اولین راهی بود که به ذهن خودم رسید!... منظورم از مزد اینه که طرف که نمیاد مفتی این کارو واسه شما انجام بده! چقدر میذارین کف دستش!!؟ :دی .... اما اگه این سوال این باشه که خودتون بکشین چی؟ نمی کشین؟
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٤
١
٠
سعی میکردم یه زمانی قاتل رو استخدام کنم که خدماتش آف خورده باشه!!! اما اینکه دقیقا چقدر بهش میدادم رو چه عرض کنم والا! مزنه ی ادم کشی اون دوره رو دقیقا نمیدونم! البته قیمت الان که خیلی بالاست اما شکر خدا اون موقع ریال ارزش داشته!!!خخخخخخخخ. اما اینکه خودم این کارو انجام میدم یا نه... بهش فکر کردم.اگه این علم رو داشته باشم که این کودک 100% در اینده هیتل میشه.میلیونها نفر رو میکشه و هیچ راهی برای هدایت و عوض کردن سرنوشتش نیست.برای نجات اون 3.5میلیون نفرر بله این کارو میکنم.اما اگه به تمام این مسائلی که ذکر کردن ذره ایی شک داشته باشم نمیکنم این کارو.یه طوری هم میکشمش که اصلا درد نکشه و در ارامش کامل و بدون درد و اذیت بمیره.اما بعد از این کار خودم هم مرده ی متحرکی خواهم بود که این عذاب داغونم میکنه.خودم هم از بین میرم.اون رو راحت و بدون درد میکشم اما خودم دچار مرگ تدریجی میشم و سالها درد میکشم.نتیجه ی من اینه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
:)) ... دیگه از آدمکش ها هم تخفیف می خواین (خخخ) .. آدم هر کدوم از این دو راه رو که انتخاب کنه باز عذاب وجدان داره. از یک جهت کشتن یک نوزاد و از جهته دیگه کشته شدنه اون همه ادم بی گناه... شما دقیقا جوابه من رو دادین!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اون دیالوگی که تو فیلم پایتخت تو حیاط خونه ی اوس موسی ارسطو به پسر اوس موسی گفت رو بهش میگفتم. خخخخخخخخخخخخخخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ارسطو چی گفته؟! :دی
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
پسر اوس موسی به طرز وحشتناکی شیطون بود. یه لحظه ارسطو تو حیاط باهاش تنها شد بهش گفت به من میگن ارسطوی بچه خور. اگه یه بار دیگه اذیت کنی میخورمت!!! با اون لحن طنز و خنده دارش یه همچین دیالوگی گفت که خیلی جالب بود... واسه پسر اوس موسی که جواب داد حالا واسه هیتلر جواب میده یا نه نمیدونم!!!خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
یعنی مثلا من برم به هیتلر بگم نازیسم راه ننداز وگرنه می خورمت (خخخ من دیگه حرفی ندارم)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
دوسش دارم /لالای میخوندم براش!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
لالا لالا... گل پونه... بابات رفته دره خونه (خخخ) ازینا؟ :دی
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
نه خیر... هیچ مجرمی رو قبل جرم مجازات نمی کنن...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
حتی اگه این کار جلوگیری از مرگ انسان ها باشه؟ با عذاب وجدان بعدنش چه جوری کنار میاین؟
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
آورین
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
شاید این کار رو نکرد... شاید اصلاح شد... شاید اونجوری که ما تو تاریخ می خونیم رقم نخورد... شاید یه انسان عادی شد... شاید حتی یک انسان مفید شد...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اما اون قراره همین هیتلر بشه! با دونستن این موضوع چی؟ می کشین یا نمی کشین؟
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
تنها چیزی که می دونم اینه که هیچ کس قبل این که جرمی مرتکب بشه مجرم نیس...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
پس شما نمی کشین. می خوام بدونم شما واقعا هیچ عذاب وجدانی ندارین؟ از اینکه می تونستین از خیلی جنگ ها و ظلم به مردم بی گناه جلوگیری کنین اما از این کار دریغ کردین... یا واستون نجات اونها مهم نیست؟
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
باز که میگین جرم و جنایت! کدوم جرم و جنایت؟ بچه ی توی گهواره چه جرم و جنایتی کرده؟ آیا خدا به شما حق کشتن انسان ها رو داده؟؟؟ شما ماموریتی از جانب خدا دارید مبنی بر اینکه اگه از آینده یه فرد خبرداشتید و فهمیدید که اون جنایتکار قراره بشه بکشیدش؟؟؟ خدا این اجازه رو به کسی داده آیا؟ اصن من یا اونی که میرسه پای گهواره ی آدولف هیتلر با چه اجازه ای باید دست به کشتن یک انسان بزنه؟ اونم انسانی که توی گهواره اس و هنوز مرتکب هیچ جرمی نشده؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
بله بازم میگم جرم و جنایت! کشتن آدمای بی گناه! انگار شما بدون هیچ لرزشی در وجدانتون دارین صحبت می کنین! اونایی هم که هیتلر کشته آدم بودن، نبودن؟ شما چطور به خودتون اجازه میدین بی تفاوت باشین؟
mina_h
mina_h
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من اگه خفش میکردم بدون شک بعدش داداشم و پسر عمم منو خفه میکردن چون عاشق هیتلرن
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب پس شما عذرت موجهه (خخخ) :دی
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
ا مگه دست اوناس؟؟؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
http://imgdl1.topnop.ir/uploads/201103/tpn2893/3Wi3EGvTCP.jpg
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
چه شبیهشم هست
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من آدولف هیتلر را با تمام وجود دوست دارم چون این یهودیان مجوس رو به راحتی میکشت.!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
مردم بی گناه رو کشت...
فائزه
فائزه
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
:|
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
شما حتما تو جنگ جهانی حضور داشتین که میگی بی گناه بودند.!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
بفرمایید که جُـرم مردم عادی یک قشر چی میتونه باشه؟؟
گیسو
گیسو
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نه نمیکشتمش.. قبل از گناه که نمیشه کسی و مجازات کرد. هیتلر: عده ای از یهودیان را زنده نگه داشتم تا ایندگان بفهمند چرا میگفتم تمام یهودیان باید کشته شوند.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
به خاطر هیتلر اسرائیل به وجود اومد!!!!!!!!!!!!!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
یعنی اگه زنده میموند و ما خودمون تربیتش میکردیم بازم همون هیتلر میشد؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
یعنی قصد داشتی تو اون زمان بمونی و اونو تربیت کنی؟ میدونی که تو اونجا هویتی نداری! و اون بچه هم پدر مادر داشته در سال 1889. سوال من فقط واسه یک لحظه ست! آیا می کشی یا نه؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٤
٠
اصن یه کاری میکردم...بهش محصولات غذایی ایرانو میدادم کم کم خودش از پا درمیومد!خخ...شیر پاستوریزه!!بهش میدادم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
فریده یعنی مرگ تدریجی بهش دست بده (خخخ) :))
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
البته همینم وجدانم اجازه نمیده!نمیدونم یه عده چطور گذاشتن ما اینارو بخوریم!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
طرف زده همه رو کشته حالا تو حتی وجدانت اجازه نمیده بهش لبنیات ایرانی بدی!؟ (ای خدا!) :)) :دی
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
می دونی هاچ...احساس می کنم راه بهتری هم غیر از کشتن وجود داره، مثل راه هایی که بچه ها پیشنهاد کردن......جنایت جنایته دیگه...دوست ندارم دستام به خون یک نفر هم آلوده بشه....
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اره منم موافقم باهات...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
درسته اون راه ها به جای خود. اما سوال اینه که می کشی یا نه! پس شما نمی کشی :)
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
بح بح چه انجمن خوبی سوالت واقعا عالیه:))...الان ذهنم درگیرش شده واقعا!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
;)
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من نمیکشتمش ولی براش یه نامه مینوشتم و همه وقایع اینده رو براش میگفتم...جنایاتشو و اینکه الان جایگاهش تو دنیا چیه...مردم چه حسی بهش دارن...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
حرف جالبی زدی. اما کسی که نژاد پرستی جلوی چشماشو میگیره و به شدت می خواد به اهدافی که داره برسه آیا -با این خوی و منش- میاد به یک نامه گوش میده؟ اون فریاد مردم بی گناه رو نشنید اون وقت یک نامه؟ آیا واقعا می تونی اینقدر راحت بگذری؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
تنها کاری که میتونستم در اون زمان بکنم...ولی به نظر من نتیجه هم داشت...اون که از کودکی اینطوری نبوده کم کم این حس نژاد پرستی بهش دست داده!!شاید با فهمیدن این موضوع که چه کارایی در اینده انجام داده یه حس تنفر از خودش بوجود بیاد یا خودکشی کنه یا سعی کنه خودشو تغییر بده!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
فکر می کنم با خوندن یکی از کتاب های نیچه این حس نژاد پرستی درونش شکل گرفته. فکرت رو تحسین می کنم. خب حالا فرض می کنیم نامه و این چیزا هم هیچ خبری نیست. فقط همین دو راه هست: کشتن یا نکشتن؟! (بدون نامه!)
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
تا مارو قاتل نکنی راحت نمیشی نه؟؟!!خخ///اصن من جامو میدم که خودت بری به اون زمان :)))))))))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
قاتل بودنم شغله دیگه... کار که عار نیست! (خخخ ) :دی
ghazale
ghazale
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نهههههه ! چطور می تونم یه بچه رو بکشم ؟ اون بچه هر چیم که در آینده بشه بازم الان بی گناهه ! :|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
غزاله اما این تویی که میتونی آینده رو عوض کنی! مهم نیست؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
راستی کسی میدونه باعث و بانی اینکه فلسطین این جوری شده هیتلره؟؟؟؟
Cold
Cold
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اگه قرار باشه اینجوری برداشت کنیم...میتونیم بگیم باعث و بانی تمام کشتار ها از اول تاریخ تا آخر دنیا حضرت آدم و حوا بودن :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
قیاس مع‌الفارق!
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اون موقع که هیتلر میخواست آلمان نژاد خالص آریایی باشه یهودی ها رو بخاطر تفاوت چهرشون با بقیه به اردوگاه های کار اجباری میفرستاد . اجازه نمیداد شغل دولتی مهمی داشته باشن حق داشتن بیمه رو ازشون گرفته بود و خیلی از این مردم تو اردوگاه ها از بیماری و هزارتا چیز دیگه میمردن
s_sali
s_sali
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من تو کامنتای بالا یه اشاره ی کوچیکی به این جریان داشتم.... کسی که این فکر رو انداخت تو سرشون واسه غصب یه مملکت هیتلر بود
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
یهودی ها ادعای هلوکاست داشتن. و به همین دلیل ایجاد یک منطقه ی جدا رو کمترین حق خودشون دونستن! و اینم از وضع فلسطین و غزه...
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢٢
٢
٠
هاچ هیتلر پیغام داد بهت بگم با تشکر از این انجمن : مگه من دستم به تو نرسه :|||| ‌:دیییییی....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
به من چه تقصیر خودشه! :دییییییی
همتا
همتا
٩٣/٠٥/٢٢
٢
٠
عاقا شاید توبه کرده باشه از کجا خبر دارین خب ؟؟:دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
حرفا میزنی همتا :دی :دی
par!sa
par!sa
٩٣/٠٥/٢٢
٢
٠
نوچ.. نی نیه خب :| گناه داره.. بغلش میکنم ^_^
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٣
٠
نینی توپولی عجقته تیتال می تنی دکتل پلیسا :|
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من اصلا از جنگ بدمممممم مياد! از هيتلر بدم مياد از اون يارو كي بود آها شارون از اوبما بوش نتانياهو يوهانگ شون از همه اينا بدم مياد!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
پس چرا گفتین نمی کشینش؟ بکشینش که دیگه اون جنگ های بد شاید به وجود نمیومد. اگر هم باز بود با کشتار کمتری بود.... زندگی ها بیشتر بود شاید... چرا در کشتن باز تعلل می کنین؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
اصلا جنگ جز بدبخت كردن آدماي غير نظامي و بيچاره هيچ خوبي ديگه اي نداره
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
راستی حالا که میشه تو زمان سفر کرد من میرم عقب تر و جلوی ازدواج مامان باباشو میگیرم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
بعنی خوب انجمن رو دور زدین رفت (خخخ)
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
هاچ در انجمنتو تخته کن بریم!خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
البته فائزه اینجوری تو مانع رسیدن دو نفر که هم رو دوست دارن میشی! درونت اجازه میده؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
رااااااااحت... خارجی ها زود ازیکی دیگی خوششون میاد میرن با اون
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب دلیل خوب و قانع کننده ای بود! اما صورت سوال فقط دو راه گذاشته! می کشی یا نه؟ اینطور که فهمیدم تو هیچ کدومو نمی تونی انتخاب کنی نه؟
Faeze_v
Faeze_v
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
چرا دیگه انتخاب کردم نمیکشمش .
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
مطمئنأ نه ! من عااااااااااااشق بچه ام !!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
حتی اگه اون بچه هیتلر باشه؟ پس شما در کل عاشق بچه هایین و اینکه چه کسی هست برای شما اهمیتی نداره؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
هیتلر آدم بدی نبوده.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
چرا بد نبوده؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
چرا بد بوده ؟؟؟؟؟؟ هیتلر فقط بع حرفی که میزده ، عمل میکرده . همین .
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
واسه شما هیچ مهم نیست اون حرف چی بوده که بهش عمل شده؟
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
شما بگید چی بوده ! قتل عام یهودیا . البته خودش گفته همشونو نمیکشم تا بعدا بفهمین چرا قتل عامشون کردم...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
اگه هیتلر به یهودیا کار نداشت( مردم بی گناه)، الان اسرائیلی هم نبود! شما که می دونین اسرائیل به چه علت ایجاد شد
m_tahereh
m_tahereh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خیلی سخته ادم یه بچه ی بی گناهو بکشه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
بله درسته. اما شما کسی رو می کشین که بعد ها برای اهداف خودش تعداد کثیری آدم می کشه و به سختیشم هیچ فکر نمی کنه! می کشین یا اجازه میدین اون بکشه؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
اممممممممممم من خیلی فکر کردم دیدم دو راه بیشتر ندارم یا باید بکشم یا نه... خب من دوست دارم بکشم ها ولی جرئتشو ندارم:/
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
نیوشا اینکه دو راه بیشتر نداری که دیگه فکر نمی خواست، تو صورت سوال گفتم خودم (خخخ) :)) :دیییییییییی . چی بهت جرات میده؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
١
٠
خخخخ اون تیکه کلام داود ز بود تو فیلم دزد و پلیس ..هی میگفت من خیلی فکر کردم ::))))))))...../ چی بهم جرئت میده ..یک قلب بی رحم که بتونه بچه رو بکشه...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
امممم حالا اگه بکشمش گناه میکنم؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
درونت چی میگه؟ گناه می کنی یا نه؟ نیوشا در هر صورت یادت نره که داری یک کودکی که هنوز هیچ گناهی تو دنیا انجام نداده رو می کشی... وجدانت راضیه؟ اصلا می تونی خودت رو توی اون موقعیت قرار بدی و نوزاد رو خفه کنی؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اممم نمیدونم.... یک برنامه کودکی بود ..یک مرد صالح بود نمدونم پیامبر بود یا نه یک بچه رو کشت پرسیدن چرا کشتی گفت این بزرگ بشه یک فرد بدی و از این چیزا برا جامعه میشه واسه همین کشتش .... حالا من نمدونم مثل این عمل کنم یا نه..:/
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اون شخص حضرت خضر بودن. پس کشتن هیتلر رو طبق عمل یک پیامبر می دونی؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
هوم..وقتی پیامبر ما این کارو کرد پس منم این کارو میکنم البته اگه جرئتشو داشته باشم...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
بحثه منم جراته. نوزاد تا حالا کم ندیدی. نوزاد وقتی یکم گریه می کنه مطمئنم که دلت می ریزه! حالا با خفه کردن یک نوزاد چه جوری کنار میای؟ مسئله اینه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
...هاچ؟ این چه سوالیه..واقعنی میام بالاتو میکنم اصن ...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
می خوام یک جواب بدی و دلیلشم بگی و ثابت پاش وایسی! می خوام بدونم که میتونی یا نه
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نمدونم..باید تو اون زمان باشم....اونجا باید تصمیم بگیرم..تو موقعیتش..
سهره
سهره
٩٣/٠٥/٢٢
١
٠
هرگز
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
چرا اینقدر با قاطعیت؟
سهره
سهره
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
چون به نظرم هیتلر خعععلی هم باحال بوده.....دی:
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اما کم ادم نکشته! کوره های آدم سوزی! سوختن ادما چه حسی داره؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
گناه داره!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
باز بگم!؟ آیا مردم بی گناه، گناه نداشتن که کشتشون؟ چرا یک طرفه موضوع رو نگاه می کنی. اونا هم آدم بودن خب
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
خب اونا هم گناه داشتن..من قاتل نمیشم!!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
عیبی نداره اما یادت باشه که تو میتونستی جلوشو بگیری اما نگرفتی! بعدها در کارایی که میکنه شریک محسوب میشی! اگه عکسای جنازه ها رو ببینی عذاب وجدان نمی گیری؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم!!!! خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
چرا بیا تو نظرت ثابت قدم باش و دلیلشم با تحکم بهم بگو!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
من يكم به عقب تر ميرفتم خب، مامان باباشونو يه كارى ميكردم از هم خوششون نياد:|
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
یکی دیگه هم قصد داشت این کارو بکنه ولی نذاشتم (خخخ) :دی ... فقط می تونی بکشی یا نکشی همین!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
كى قصد داشته؟! خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
faeze_v ! فکر کنم تا الان دیگه کارو تموم کرده نذاشته به هم برسن دیر رسیدی (خخخ)
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
بعدشم ممكنه سرنوشتش تغيير كنه!! حتى با يه تغيير كوچولو سرنوشت آدم تغيير ميكنه.... بعدشم كشتن اون بچه يه خورده سخته:/ من اگه اونجا بودم بغلش ميكردم و محكم بوسش ميكردم ^_^ خيلى نى نى خوبه :))
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
هاچ!!! اون نوزاد چه گناهى كرده مهم شخصيت پليديه كه بعدا توش به وجود مياد خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
خب من شما رو به دیدن شخصیت پلیدش دعوت نکردم (خخخ) :دی در هر صورت کشتار هم بعد ها اتفاق میفته! مگر اینکه با نظر آقای موسوی موافق باشی که من نمیتونم منظور خودمو درست برسونم و قطعا سوء تفاهم پیش میاد که این واسه خودم خوب نخواهد بود!... :)
mahdieh_gh
mahdieh_gh
٩٣/٠٥/٢٢
٠
٠
یه نوزاد به خودی خودد بی گناهه... هیچ بزهکاری بزهکار دنیا نیومده که.. شرایط به اینجا رسوندتش... من ترجیح می دادم باذ تاثیر روی شیوه ی تفکرش ازش یه ادم خوب می ساختم. واسه کشتن هیچوقت دیر نیست .. قتل نفس فرق نداره درباره یه نوزاد باشه یا یه ادم بزرگ... اگه بازم هیتلر می شد تو بزرگی می کشتمش!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
به به خوش اومدی به جیم! :دی اون بچه قراره که در آینده همون هیتلر بشه. تاثیر گذاشتن روی اون خیلی خوبه. اما جواب سواله من نیست! اینجا فقط دو حالت مطرحه: کشتن یا نکشتن! ؟
قاتل زتجيره اي( نگار)
قاتل زتجيره اي( نگار)
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
معلومه كه ميكشمش تيكه تيكش ميكنم تير بارونش ميكنم ولي. من با سيبيلش خيلي حال ميكنم سيبيل مسواكي!!!! اصن من به خاطر سيبيلش زنده نگهش ميدارم تازه با اون چكمه ها لباس خوش تيپم بود
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
تندیس بهترین علت سال جیم داده میشه به شما! با امضای هیتلر (خخخ)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
نه نمیکشتمش بلکه سرپرستیشو قبول میکردم و به عنوان یک فرزند خوانده بزرگش میکردم با تربیتی که مورد قبول خودمه
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
نه دیگه شاهدخت زودتر مسئولیت تربیتشو بر عهده گرفت!! :دی .... سوال فقط دو حالت داره: می کشی یا نمی کشی؟! :)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
اممممم من یکم دیگه هم فکر کردم دیدم یک راه دیگه هم داریم... اینکه بزنم ناقصش کنم که دیگه نتونه بره ادم بکشه...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
نوزاد رو چه جوری ناقصش می کنی؟ دلت میاد؟
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
ای بابا..اصلا میام بالای خودتو میکنم هااااااا ...بعد بی بال میشی :دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
دیه گرونه میتونی پرداخت کنی!؟ :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
عاره...پورشمو میفروشم اگه خیلی زیاد باشه...چیزی که زیاده پورشس :دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
خب حالا بحث پورشه ست، اصلا پورشتو بده به خودم من دیگه ازت جواب نمی خوام (خخخ)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخ..هاچ من یکی قبلا دادم دیگه... پول ندارم دیگه رحم کن :D
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هعییی... دوستای واقعی رو تو این روزای سخت میشه شناخت :| (خخخ)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخخخخ من دیگه حرفی ندارم :دی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
آخر یک جوابه ثابت ندادیا! ;)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
خب از زیر سوال در نرو هاچ..میکشی خودت یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
http://upload7.ir/imgs/2014-08/06862764373363074465.jpg (خخخ)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
خخخخخخ هااااااااااااااچ بوگو خوت بگو ...سریع :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
یه عکس دیگه میذارما! :دی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
:D :D .... اممممم پس خودتم نمیدونی که میکشی یا نه... :)))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
چرا میدونم!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
خب پس بوگو دیه :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
هاچ بانو بهتره بهتون بگم که من اگه هیتلر رو بکشم مثل اون جنایتکارم چون اون هنوز کاری انجام نداده..........بعد من میگم دیگه ازش خوشم میاد بچه ب جنمی بود ولی یکمی جنون داشت که اونم دیگه به خاطر شرایطش بوده شما اگه مثل من کل کتابایی رو که در مورد هیتلر بود رو میخوندین (اونایی رو که دیدین)میفهمیدین که هیتلر به معنایی واقعی جنایتکار بوده اما عقاید مزخرفی داشته درسته ازش خوشم میاد ولی عاشقشش نیستم که تمام اخلاقاشو دوست داشته باشم یکیش همین بی عقلیش.....
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
درسته در اون زمان هنوز کاری انجام نداده اما شما از آینده اومدین و مطمئنین که انجام میده. منظورت از جنم، عُـرضه ست؟ بله ادم با عرضه ای بوده! اما عرضه شو می خواسته به رخ کی بکشه؟؟ نمی تونست با کشتار کمتری به هدفش برسه؟
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نه نمیتونسته چون خونخاره........آقا وییونههههههههه!!!!!!!بعدشم وقتی یک آدم به یک چیز علاقه داشته باشه نمیتونه پنهانش کنه!!!!!!!چه برسه به این که قدرتشو داشته باشه.........!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
اینجور نژاد پرستی افراطی باعث همه چی شده. داری از خونخواری دفاع می کنی؟؟ خون مردم...
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٣
٠
٠
هاچ بانو الان یک شارژ میخرم کل نظرات رو میکنم1000000 تا...............به تک تکشون جواب میدم...........بحث تاریخه.......برحه ی تاریخی که من عاشققققققققق اونم................زمانی که برای کشور آلمان بود.....تنها و تنها برای آلمان...........روسیه رو اصلاااااااا به حساب نیارین.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
ببین من نمی خواستم بحث تاریخی راه بندازم! ولی انگار که خود به خود به اون سمت داره میره. بحث من فقط وجدانه! و این هم یک دو راهیه عجیبه! که اگر هر کدوم از راه ها رو انتخاب کنی باز یک جای کار می لنگه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نگاه کن منو نگاه کن........هیتلر چه بخای چه نخای به تاریخ پیوسته پس این جا بجث یک فرد تاریخی هس به نام هیتلر که تو جنگ ها ی زیادی بوده..........هیتلر یعنی شناسنامه ی تاریخ.....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
نه!! چرا باید میکشتمش؟ هیتلر یک سیاستمداره که برای کشورش خیلی هم مهم بوده! چطور نادرشاه افشار با اون همه خون و خونریزی و کشورگشاییش خوبه! چون ایرانی بوده خوبه! حالا هیتلر چون واسه کشورش آدم کشته شد بد و جانی؟؟ عجب!!!!
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
,شما نادر شاهو با هیتلر مقایسه میکنی؟؟؟؟!!!عجب!@___@
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
هیتلر نژادپرست بود. به فرانسه و لهستان و روسیه حمله کرد. جنگ جهانی دوم راه انداخت! اون چندتا جنگی که نادر داشت برای به دست آوردن همه ی دنیا نبود! من منکر خونریزی های نادر نیستم اما قیاس این دوتا درست نیست
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
وای هاچ شونصد بار اومد و رفتم ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم چ حالی میده انجمنتو با تمام کامنتاش تو جیم کاغذی چاپ کنن.نمیدونم....نه ...نمیکشم.....7 شد دیگه باید برم نیستم که جوابتو بخونم.بای.
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٤
٠
٠
;) ... دوتا حالَـت رو بذار تو کفه های ترازو، ببین کدومش سنگین تره و تصمیم بگیر! در هر دو راه باید بتونی با وجدانت کنار بیای! اگر بتونی...؟؟
mahsa-s
mahsa-s
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نه اصلاااااااااااااااا!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ.اممممممممممممممممممممممممم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
لایک.........
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
الان خنده داشت؟! :)) ... چرا نه اصلا؟؟
faride
faride
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
هاچ میگم جمع کن بریم انجمنامون به ته دره رسیده!!خخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٥
٠
٠
نههههههههههه تازه می خوام انجمنمو واسه مراسم اسکار بفرستم (خخخ)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
نـــَــ, ! شاید بهش لوآشک میدادم و اینقدر باهش مهربون میشدم که هیچ وقت فکر ِ حمله و خشونت به سرش نمیزد *:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
به نوزاد لواشک میدی آخه (خخخ) :دی روحیه ات از روحیه ی زنبور ها هم لطیف تره حتی! ;)
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
بچه كه گناهي نداره فقط بايد در تربيتش تجديد نظر ميشد! :))
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
دیگه تربیتش دست ما نیست فقط کشتن یا نکشتنش دست ماست! می کشیش که مردم راحت بشن یا نمی کشیش؟!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
من به هاچ عزیز می بالم:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٥/٢٦
٠
٠
http://upload7.ir/imgs/2014-08/06862764373363074465.jpg